Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль
81
31 жовтня 2018 13:58:36
А ти погугль чи може дитина іноземного дипломата, що народилася у США, отримати американське громадянство при народженні згідно 14 поправки до Конституції США. І подумай чому, якщо вмієш думати
82
31 жовтня 2018 11:07:38
Subject to juristiction of the United States - це стосується всіх, хто знаходиться на території краіни, крім тих у кого дипломатичний імунітет. Саме тому туриста, спійманого п'яним за кермом, судять згідно законів краіни, а дипломатів - ні. Тобто Трампон хоче прирівняти нелегальних мігрантів до дипломатів? Ну, мене це не дивує - якраз рівень мислення його електоральної бази :lol:
83
29 жовтня 2018 11:54:25
Тут швидше за все буде людський фактор. У цієї авіакомпанії менш ніж за 20 років вже другий інцидент з загиблими, плюс мінімум 5 списаних літаків після невдалих злетів і посадок без жертв. Що в принципі для авіакомпанії з флотом трохи більш ніж 100 літаків є дуже дофіга. А я як раз думав чи не полетіти мені з ними за кілька тижнів (маю бути в тих краях і треба буде здійснити короткий внутрішній переліт). Нє, лише перевіреними компаніями треба літати.
84
29 жовтня 2018 09:04:47
Початок зимового розкладу у авіакомпаній - саме тому цього тижня так багато нових рейсів. Наступна хвиля наприкінці квітня - коли буде початок літнього розкладу
85
28 жовтня 2018 09:14:31
То він ще й мислити не здатен  :D  що в принципі не дивно.

І якщо тебе це цікавить, я в студентські роки вивчав конституційне право і провів немало часу в бібліотеці УПФ в Києві якраз вивчаючи конституції різних держав  :K
87
23 жовтня 2018 00:47:47
Одразу після розвалу раіссії НГУ візьме під свою охорону ядерну зброю та засоби ППО на території колишньої Росії до передачі всього цього господарства під контроль міжнародної спільноти.  Саме у цьому і полягає справжня місія національної гвардії України. Запомнітє єтат твіт
88
22 жовтня 2018 22:49:37
Бажаю видатних успіхів всім сторонам протистояння. Щоб ви всі там повиздихали наxyй, одни словом
89
21 жовтня 2018 11:14:39
Побачив що ви про Європарламент - не уважно прочитав вперше. Але тут проблема для UKIP в тому, що Брекзіт забирає останню платформу, на якій Фарадж міг п***а
90
21 жовтня 2018 11:12:26
брити ще ранішне зробили помилку яка тепер всім вилазить боком. замість того щоб посилювати власний вплив в єс та просувати власні ініціативи, повибирали в європарламент клоунів з ukip яким той єс нах не потрібний, і які потім починають скулити, що європа нами керує.

В парламенті за весь час був ОДИН представник з UKIP. проблема зараз в тому, що прихильників цієї партії зараз переманюють на свій бік і консерватори і партія праці (лейбористи - то не правильна назва). В принципі, оскільки UKIP здох, то яка партія більше на себе перетягне дебілів, та і виграє вибори. Тому обидві партії так завзято виступають за Брекзіт і розповідають лохам  про the will of the people.
91
21 жовтня 2018 10:47:22
зараз просто схаменулися ті, хто на референдум не прийшов. Без них голоснули за вихід, а вони й завили - поверніть усьо взад, ми прийдемо!!!  Певен. серед таких 80% молоді, що під час референдуму бухала в ПАБах, а зараз прозріли.

Є ще ті, хто були зовсім дітьми в 2016 році. Було питання чи дозволяти участь у референдумі з 16 років. Вирішили з 18. В школі де вчаться мої діти після референдуму було багато галасу чому за них вирішують їхню долю (моє місто проголосувало 50 на 50).

Є ще люди типу мене, які в 2016 році не мали права голосу а зараз як новоспечені британські громадяни мають.  Так що якщо буде другий референдум, то від моєї сім'ї три голоси за те, щоб не виходити. Чотири якщо дозволять голосувати з 16 років.
92
16 жовтня 2018 12:15:42
Гібридні бляді
93
16 жовтня 2018 00:40:29
«В практическом плане это означает, что мы не сможем совершать совместные богослужения с Константинопольским патриархатом, наши архиереи и священники не смогут участвовать в совершении литургий совместных с иерархами и священниками Константинопольског о патриархата, а миряне не смогут причащаться в храмах Константинопольског о патриархата», — объяснил решение Синода митрополит Волоколамский Иларион.
Тобто благодатний вогонь на пасху вони вже не отримають?
Нет, конечно....мне интересно, что теперь будут делать батюшки из МП, у которых духовники на Афоне  :weep:

Які вони тепер в дупу батюшки? :gigi:
94
14 жовтня 2018 16:47:50
Не знаю где ты платишь эти податки но на медицину ты платишь намного меньше, скорее всего 7.5%
А теперь посчитай процент «податкив» на медицину медианной американской семьи, которая при годовом доходе  $60,000 должна покупать страховку за $30,000 (как утверждают троли валики и тпот).
И при этом тоже могут попасть в эмердженси и просидеть там 5-6 часов в очереди
То Ваня не розуміє, як держава витрачає податки. А різниця між граничною та середньою ставкою оподаткування - то для нього мабуть взагалі вища математика.

А тепер - про Трампона. Clown in Chief заявив, що все одно продаватиме Саудам зброю, навіть якщо ті вбили та розчленували того журналіста у Стамбулі. Між іншим, у журналіста була  Green Card
в тебе теж комлекси, що перекручуєш нік?
чи ти просто бидло?

як що працює я знаю не гірше тебе якщо не краще
факт є фактом - місячні черги на прийом до лікаря при високих податках та неефективному менеджменті з боку держ органів

Швидко ж ти, Ваня, на особистості переходиш
95
14 жовтня 2018 10:49:39
Дійсно, що таке права людини проти такого баба? Ти справжній американець
96
14 жовтня 2018 10:39:41
А заплатить платному у вас денег не было и поэтому вы ждали 7 часов?
И чем это лучше ситуации когда у вас просто нет денег заплатить платному,
а бесплатных нет в принципе?
Вы в курсе что в США просто за то, что тебя скорая отвезёт в больницу, чарджат почти штуку баксов?
Не за лечение и не за оказание первой помощи, а просто за перевозку.
Доходит до того, что люди в прединфарктном состоянии просто отказываются и вызывают убер,
рискуя своей жизнью.
я ж казав що зараз хтось хто "завжди в курсі що де і як працює" прилізе і буде вчити
по перше вам ніколи не кажуть що чекаи треба 7 годин - почекайте годинку півтори, лікар от-от звільниться
2 - ге мля була п"ятниця і це була ЄС де в п"ятницю вже після 2ї дня народ, а особливо приватні лікарі валять з роботи і фіг ви їх знайдете, тому поїхали саме в найбільший новий сучасний госпіталь з відділенням для дітей
 виявляється що купа маленьких дітей отримує травми та хворіє зовсім не по КЗОТу і їм начхати що то вже після 2ї в п"ятницю
3 - якого вибачте лисого я маю сплачувати 44% податків включно на медицину щоб якийсь поц старий вирізав собі апендицит за 32 долара і потім ще платити з своїх коли потрібно отримати допомогу мені? ви тут не бачите якоїсь невідповідності?

44-46% податків (залежить від року) і типу безплатна медицина доступ до котрої має все населення включно з тим хто платить -40% (це соціальщики)

теоретики , мля  (td)
Не знаю где ты платишь эти податки но на медицину ты платишь намного меньше, скорее всего 7.5%
А теперь посчитай процент «податкив» на медицину медианной американской семьи, которая при годовом доходе  $60,000 должна покупать страховку за $30,000 (как утверждают троли валики и тпот).
И при этом тоже могут попасть в эмердженси и просидеть там 5-6 часов в очереди

То Ваня не розуміє, як держава витрачає податки. А різниця між граничною та середньою ставкою оподаткування - то для нього мабуть взагалі вища математика.

А тепер - про Трампона. Clown in Chief заявив, що все одно продаватиме Саудам зброю, навіть якщо ті вбили та розчленували того журналіста у Стамбулі. Між іншим, у журналіста була  Green Card
97
13 жовтня 2018 09:33:53
А ми в Греції привезли свою дитину до лікарні в ніч з п’ятниці на суботу - і її одразу прийняли і госпіталізували. І в тій лікарні - державній - серед ночі був лікар, який вільно розмовляв англійською мовою. Два дні перебування там - з крапельницею, антибіотиками, процедурами і триразовим харчуванням - нам нічого не коштували як резидентам іншої країни ЄС. Ми навіть не використовували свою travel insurance.

Але ми відволіклися - тут поки ми рахуємо deductibles Трампон знову відстрочив санкції Деририбки
100
6 жовтня 2018 11:32:15
Я за товарищеский матч
в Симфирополе
после возврата полуострова в Украину

Там тоді від Росії стільки збірних буде, що доведеться чемпіонат проводити
101
2 жовтня 2018 14:02:58
Та і xyй з ним.
102
1 жовтня 2018 12:29:05
Трамп - не Ніксон.  Коли Трампа будуть виносити з овального кабінету після імпічменту (сам він не піде) то він буде лівою рукою триматися за двері, в правій в нього буде телефон, з якого він буде твітити всяку xyйню. І при цьому він кричатиме про fake news and no collusion.
103
28 вересня 2018 23:45:20
Ну да, как у Мюллера. Быстрое и целенаправленное   :facepalm1:
А что вы собственно имеете против расследования?
Или вы куда-то торопитесь?
Меня крайне раздражает гибкое республиканское дерьмо. От МакКейна до Флейка. Крайне.
А безпринципні падлюки, готові продати США хуйлу, вас не дратують?
104
28 вересня 2018 18:19:22
Туристка, ага. Заплатив і іппав а серце не витримало
105
20 вересня 2018 14:28:49
Ого, нічо собі, о це так ревонув пукан.  ;o

Андрюша, а навіщо ти з такими нікудишніми нервами лізеш сратися на форум?  :facepalm1:

Ладно видихай, не буду тебе більше чіпати суто з гуманістичних міркувань. Хоча це тобі не допоможе, бо будеш наче пес кидатися на Ольгу Тейлор, Валентина, Івана та інших прихильників Трампа, але то не мій клопіт. Але просто пам'ятай, ото все що ти написав про слабку психіку та максимум 10 років життя, ото все про тебе, Андрюша.

Ну і наостанок трохи історії


................
Я себе прихильником Трампа не вважаю.
Як людина він мені не імпонує.
Але діїї його адміністрації я підтримую.

Плюс мене бісить спосіб лівих мас мідіа дискредитувати Трампа і його команду. Бо то що вони роблять за межами моральних та етичних норм. І прикриватися тим що Трамп нібито хвашист і все таке це  (td)
Чого варте обговорення члена преза на телеканалі котрий себе вважає рупором об'єктивних новин  :facepalm1:
Двоє нас таких. Не можу себе змусити полюбити Трампа.
Але також не можу не відчувати повагу до  того, як він попри все тримається, і його  команда також.  Не знаю, чи було в історії таке безсоромне цькування президента і всіх хто стає поруч з ним.
І маю сказати, що оте цькування принесло йому більше прихильників за останній час, ніж його власні виступи. Можна не любити Трампа, але те, що зібралося на протилежній стороні, набагато гірше, і викликає просто відразу.

теж мені біном Ньютона. Совісті у хлопа немає, ось він і тримається. Шість банкрутств, відмивання хто зна якої суми брудних грошей, постійні зради всім дружинам - він так все життя тримається.
106
18 вересня 2018 11:43:55
В принципі, все як мені колись розповідав батько (він в 70-х ще після університету служив у ППО). На навчаннях xyяриш по всьому, що на радарі бачиш, не особливо задумуючись. Вони схоже до цього часу так воюють
108
18 вересня 2018 09:22:56
Ізраїль цього року вже демонстрував, що буде у такому випадку - роззібав половину Сирійського ППО у відповідь на один випадково збитий літак (він вже повертався додому і пілот прогавив ракету). І нічого після цього ніяка хізбола не отримала
109
18 вересня 2018 09:10:27
Це мабуть перший випадок, коли російське ППО збило військовий літак
110
17 вересня 2018 19:34:17
Книга учета без опломбированой прошивки это сразу лажа.
прошить - не проблема, но кому нах нужны эти книги, если известно откуда запущена ракета
Если ракета украинская, то это немного усложняет ситуацию - надо будет выяснять как украинская ракета оказалась на курском БУКе

Завдяки буйній фантазії МО РФ
111
17 вересня 2018 13:16:09
Мені здається,  що JIT розібрали українську ракету і показали тоді її корпус. Тепер москалі захопили наживку; і зараз голандці видадуть справжній номер
112
16 вересня 2018 11:02:57
Для внутрішнього користування все це. У світі подивляться, покрутять пальцем біля скроні, і продовжать роботу над розслідуванням без врахування цих висмоктаних з одного місця абстайатєльств
113
13 вересня 2018 13:04:38
Британці по факту нічого з цим зробити не можуть. Росіяни надто вкоренилися в фінансову, юридичну, будівельну і спортивну сферу країни. Якщо їх примусово викидувати, доведеться міняти конституцію і купу законів, а це ж бастіон правосуддя світовий.

Британія не має Конституції, щоб її міняти. І то - ті два відсотки ролі насправді не грають. Ви занадто переоцінюєте кацапів
114
7 вересня 2018 05:06:20
По ходу, кацапоботи не в курсі, що в США формат А4 не використовується
115
5 вересня 2018 21:39:15
А ХТО ЦЕ,ПУТІН?
КАкой то санкционный шибздик разведёнка, лидер каких то северных племён которые всмё просят то хлеба то денег у западной цивилизации.
 Клоун короче. Но слышал, что смерды клоуна боготворят, но это опятьже ввижу того, что они смерды деды которых в лаптях в 21 веке ходили.

Хуйло якесь, одним словом
116
5 вересня 2018 21:04:33
Правду кажуть: не страшно, коли розумна людина тупить. Страшно, коли тупа людина видає з себе розумну
117
24 серпня 2018 22:53:26
От нафіга він Сарочку витяг з лісу в 2008 році? Був би достойним президентом, та і хуйло при ньому не лізло б до сусідів настільки нахабно
118
24 серпня 2018 22:31:08
Слухай, Aelit, десь у 1942 тебе б вже давно наxyй розстріляли. І правильно б зробили
119
12 серпня 2018 09:22:14
І конвертувати будуть за курсом 61 копійка за долар  :super:  X(

Повна версія