Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль
1
18 червня 2019 15:26:29
Видаляти волосяний покрив з тіла було прийнято в Древній Греції.
логічно, чо там. там ж жарко. а способи цікаві. до воску і смол не додумались.
Вони навіть ВАПНО НЕГАШЕНЕ використовували!!!  :weep:
Видалення волосся за допомогою вапна, "гоління" ниткою і воскову депіляцію (бджолиний віск змішувався із смолами, дьогтем і іншими інгредієнтами і наносився на тіло в гарячому виді - як і зараз).

Ось приклад древнього рецепту з використанням вапна: ".мазь для видалення волосся. робиться так: треба насипати три унції негашеного вапна, що просіює, в глиняний горщик і приготoвить з неї [гарячу] кашку, додати одну унцію аурипігмента і сно­ва поставити варитися, перевіряючи пір'їнкою, чи не готова кашка. Дивися, щоб не перетравилася, а також не залишай її довго на шкірі, бо дуже вже гарячить".

2
18 червня 2019 14:19:16
Це загальновідомий факт
Як писав старогрецький комедіограф Арістофан, символом чоловічої краси були безволосі груди, загоріла шкіра, широкі плечі, міцні сідниці, невеликий язик і маленький пеніс.


"Великі члени асоціювалися з дурістю, похіттю і потворністю". Наприклад, багато негативних персонажів грецької міфології, передусім сатири, зображаються в мармурі або у бронзі як раз-таки з дуже переконливими і постійно эрегированными первинними статевими ознаками.
а-а, тобто ухил на духовність і багатий внутрішній світ :rotate: . що якби не корелює з нравами і поведінкою древніх греків і римлян. цікаво, вони вже тоді депіляцію робили? бо ж південні європейці волохаті.
Видаляти волосяний покрив з тіла було прийнято в Древній Греції. Причому волосся видаляло не лише жінки. У чоловіків, що відносяться до вищих верств суспільства, вважалося пристойним мати волосся тільки на голові, "шерсть" на грудях, руках, ногах, в пахвовій області і зоні бікіні ретельно знищувалася. Для депіляції використовувалися три способи: вищипування волосся за допомогою пінцета, випалювання вогнем і випалювання гарячою золою.

З часом грецький звичай перейняли і древні римляни. Правда, чоловіки в Римі перестали видаляти волосся з лобка. На грудях, руках і ногах рослинність віддалялася залежно від капризів моди і особистих пристрастей. А ось безволосі ніздрі і пахви  - за словами Овидия - з пахв твоїх стадний не дихає козел - були обов'язкові для будь-якої культурної людини. Жінки видаляли зайве волосся з усього тіла, але рослинність в зоні бікіні іноді залишали.

"Я вже хотів продовжувати, щоб потім не пахли пахви, І щоб грубий не ріс волос на міцних ногах".- вимагав той же Овидий у своєму "Мистецтві любові".

3
18 червня 2019 13:50:21
А что, яички могут усыхать?  :lol:
може не такі наповнені робляться.
мені цікаво, чому стродавні греки і римляни ліпили статуї тестостеронових атлетів з дуже маленькими причандалами.
Це загальновідомий факт :)
Як писав старогрецький комедіограф Арістофан, символом чоловічої краси були безволосі груди, загоріла шкіра, широкі плечі, міцні сідниці, невеликий язик і маленький пеніс.


"Великі члени асоціювалися з дурістю, похіттю і потворністю". Наприклад, багато негативних персонажів грецької міфології, передусім сатири, зображаються в мармурі або у бронзі як раз-таки з дуже переконливими і постійно эрегированными первинними статевими ознаками.

Приблизно так само виглядає Приап - бог родючості, якої Гера прокляла і обдарувала вічною ерекцією у поєднанні із статевим безсиллям. Ой, щось тут Луценчиха з прокляттями на суді на пам'ять прийшла! :girl_were:Ідеальним чоловіком у древніх греків вважалася раціональна, інтелектуальна і упевнена людина. Він міг користуватися великим успіхом у жінок і мати часті статеві зв'язки, але маленький пеніс повинен був дозволяти своєму володареві зберігати незворушність і логіку.Древні римляни, а услід за ними і художники епохи Відродження, перейняли цей погляд на скульптури.

Таким чином - можна сказати з сучасним юмором - що у великий пеніс не перетікає кров від голови!  :gigi:4
6 червня 2019 18:22:42
Сука!!  там весь список расстрельный как миннимум
Коли в тебе на дні народження тамада Президент... То список з розстрільного перетворюєцця на Список Шановних гостей  :shuffle:
5
15 травня 2019 19:11:59
До речі. Після Маріуполя, коли мочканули кількох блокувальників - захоплення частин припинилося. А всього то треба було виконувати устав.
Тут вже виправдовують злочини по пропуску Гіркіна до Донецьку! Але можна було б виконати те, ЩО НАЛЕЖИТЬ - і ми не мали б таких втрат - ні  територіальних ні, що набагато страшніше - людських. Не кажучи вже про нашіх Героїв... :(

Єдине, що мав би кожен вдіяти тоді - це виконувати свої обов'язки.
Хоча і розумію розгубленість та слабку готовність захищатись. Хоча... На пам'ять приходить як на БТР чи танках сидів офіцер і розігнав вату з іконами гранатою без чеки. Як його звали? Чому він розумів наслідки зупинки і був готовий діяти? І чому він вже тоді не став до командного составу?
Самі питання...  :eyes:
6
15 травня 2019 19:02:48
Наказ Януковича у березні 2013
СОВІНСЬКОГО
Сергія Євгеновича
підполковника

Нагородити медаллю «Захиснику Вітчизни»
(Це до дня МВС)

А зараз вже полковник. Ну, не те що охоронець Порошенка ссикунець-невояка вже у єнералах вигулює  :facepalm: Куди тому уставовиконуватцю до цілого дупоприкривача Самого! :shuffle:
7
15 травня 2019 18:51:15
От хтось зараз мамчуровода накликає!  :shuffle:
А по Совинському - а дійсно, чому нема жодного піару реально Єдиної Правильної Поведінки військового? Усякі сраколізи топ-вологєри про це ані пари з вуст? Дивно. Та сумно, насправді.

Треба пошукати про його долю.
8
15 травня 2019 18:28:58
Показати зображення...
Обожнюю такі гілки!  :gigi:
Четвертачки, кусь-кусь-кусь! Ви де?.. :snoozer1:  :clapping:
9
3 травня 2019 22:12:29
Протестное голосование: от команды Зеленского ничего не зависело
03 мая 2019,

Головокружение от "успехов"?...

Ребята, снимайте свои пластмассовые короны. Вот в самом начале и снимайте. Пока окончательно не выпали из реальности и не начали млеть под восторженные вопли оперативно перекрасившихся лизоблюдов...

Каждый день - объёмные слащавые интервью. Шефир, Федоров, Костюк, Богдан (единственное, кстати, по существу) и, конечно же, множественный Коломойский. В которых слишком много самолюбования, приторности и "чемпионства". Рубашки уже не выдерживают всей вашей крутизны и рвутся в клочья... "Мы выиграли. Мы придумали супер/фишки. Мы провели необычную кампанию. Мы чемпионы во всех возрастных категориях и по всем боксерским версиям. Мы показали как надо делать выборы. Мы прописали идеальный сценарий и запросто сломали монстра youTube-роликами"...
На самом деле, все было чуть не так. Весной 2019-го случилась потрясающая "электоральная революция". Безусловная и безупречная. Такое себе масштабное протестное голосование. Убийственное антипорошенковское. Вот конкретно против конкретного субъекта, его пафоса, вранья, бездельях и жадности. Ненависть и презрение к этому субъекту просто зашкаливало. Делала ли бы "командаZe” что/то или нет - не имело ни малейшего значения. Потому что... стихия. Стихия общественного раздражения и протеста. А стихию нельзя ведь остановить и тем более нельзя победить. Порошенко в любом случае должен был проиграть. И проиграть именно так позорно и унизительно, как поиграл. Чтобы вся его реальная внутренняя суть - суть человека, способного пойти на раскол страны ради личных профитов - стала очевидной...

И стихия эТа готова была склонить голову/принять лидерство любого внесистемного кандидата. Ключевое - любого внесистемного. Зеленский - надо отдать ему должное - оказался в идеальное время с идеальным предложением. "Я (как персонификация общественного протеста) против Него (как персонификации тотального зла)... И оказался при этом наиболее безбашенным и наиболее деятельным (особенно впечатляюще это выглядело на фоне потрясающе "решительного" Вакарчука)...

А потому... Потому нужно объективно на себя смотреть. И объективно оценивать свои "фишечки". И не начинать бронзоветь в самом начале дороги)... Сейчас самое время начать думать/делать. Потому что стихия успокаивается только на "время", пока не получит ответы. И у стихии уже есть супер/запросы, требующие реализации. На эффективный сервис. На минимальное (по возможностям для чиновников) государство. На новый общественный договор. На отказ от института смотрящих. Etc...

Тем более, что общество сделало запрос НЕ на бесконечные рассказы "чемпионов" и тем более НА на анекдоты "рыболовов" о размере пойманных щук. У нас все ещё есть только один запрос - на протест и реализацию этого протеста в виде конкретики здесь и сейчас...

И, кстати, конкретика эта вообще не имеет никакого отношения к публично обозначенным хотелкам Игоря Валерьевича...(С)
М. Подоляк.
Вводять в оману самі себе - так. Зеленський виграв лише тому, що порошенківці вирішили прокатити Юльку з допомогою введення клована :) превалюючій більшості він  і нафиг не впав. Нехай зіркову хворобу не ловлять  :pofig:
10
29 квітня 2019 10:37:44
   Панове, колись давно, ще в прошлому житті довелося мені трішки попрацювати в реанімаційному відділенні однієї районної лікарні. Одного разу прийшов я на чергування, а у відділенні лежить тільки одна старенька бабуля з масивним трансмуральним  інфарктом міокарду, а більше пацієнтів не було. Стан її був дуже важкий, і вона весь час просила води. Ніяк не могла напитися. Воду давали їй потрошку медсестри. Звісно, що вона померла, десь приблизно о 14:00. 2 години ми її потримали у відділенні, а потім санітарки перенесли її в морг. Більше нових пацієнтів у той вечір не поступало. Ввечері ми сиділи зміною на кухні і вечеряли. Раптом з палати, з того ліжка де інфарктна бабуся лежала, я ясно почув її голос який просив попити води. Мої медсестри сказали, що вони теж те саме чують. Значить це не галюцинація в мене, і я не зійшов з розуму, раз не один я це чую. Ми підійшли в палату до того ліжка, звісно що там нікого не було і звуки зникли. 
   Ось така історія.
Схоже на парейдолію, але звукову. Мозок просто може імітувати те, що було подразником.
11
26 квітня 2019 15:10:51
Бо коли портрет Порошенка розірвали, то був суд. А коли війну кликають, та погрожують - це повинно хоча б психіатричною експертизою обстежувати.
Я більш ніж впевнений, якби Хуйло надав  чіткі гарантії перебування Пеці на табуретці  років з 10, то пороходроти нестримно кричали б: "Путін ввєді!" [KA]
Там видно що вони звинувачують інших у тому, що сами не проти. Кульбіти перевзування у повітрі вражають. Орвел 1984, що тут скажеш... :read:
12
26 квітня 2019 15:03:13
Мені одне цікаво - що стане катарсисом? Колективне самогубство або спроба хось "трішечки понавбивати" декого з 73%? 8-)
13
26 квітня 2019 14:59:56
От мені цікаво... Якби (а колись це з нами усіма станеться) Петро помер,.. ну захворів і помер - то що б робили порохоботи? Може у могилу б його вклалися? Як у древньому Єгипті - наложниць, слуг, коней - майже без примусу прикопували  :shuffle:

Насправді це вже не смішно, я думаю, що за таке треба переслідувати по закону. Бо коли портрет Порошенка розірвали, то був суд. А коли війну кликають, та погрожують - це повинно хоча б психіатричною експертизою обстежувати.
Суцільний жах вже, конають у примарножахових пвсевдоінтелектуаль них муках наші порохоботикі  :girl_were:
14
21 квітня 2019 23:59:00
От, блін!
 :facepalm1:
Як же вони вниз це запхали! А бо щось з пам'яті випало, як було раніше (останні вибори з прямого посилання)
Ще раз дякую  :drinks:
15
21 квітня 2019 23:46:53
Дякую! :-B

Підкажіть, як ви туди потрапили з головної сторінки?
16
21 квітня 2019 23:43:52
Я бачу скріншоти на обозі, ще десь... А на сайті немає  8-)
17
21 квітня 2019 23:42:11
Вперше таке бачу. Є данні тільки першого туру...
18
18 квітня 2019 16:14:49
І мені зателефонував  :shuffle:
І так хитровиіпано: доброго дня!" І пауза для відповіді  :gigi:
Ось такий він бот - порохобот в усій красі! (tu)
19
17 квітня 2019 10:44:59
мені особисто дуже цікаво, а за що саме затримано активіста?
в нас агітація за чи проти кандидата заборонена вже?
чи які інші причини затримання?
Ой та ладно. Порушили ж справу через ось ці борди по ст.212-13 КУпАП:

Показати зображення...
Оформлять чуваку  у відділку штраф, конфіскують матеріали та й усе.

Так що по факту то не Аваков спалився, а недолугі довбодятли, які наклепали агітації, лишили при цьому доступ до матеріалів та реквізити для прийому бабла.
А це, доречі, вже заробіток на ЧУЖОМУ бренді. Там може ще не тільки адміністративка бути. Бо це вже дуже серйозно. :shuffle:
20
17 квітня 2019 10:42:36
мені особисто дуже цікаво, а за що саме затримано активіста?
в нас агітація за чи проти кандидата заборонена вже?
чи які інші причини затримання?
Ой та ладно. Порушили ж справу через ось ці борди по ст.212-13 КУпАП:

Показати зображення...
Оформлять чуваку  у відділку штраф, конфіскують матеріали та й усе.

Так що по факту то не Аваков спалився, а недолугі довбодятли, які наклепали агітації, лишили при цьому доступ до матеріалів та реквізити для прийому бабла.
(tu)
Тут не бренд, але можна визнати по суду "схожість до ступені змішення". І так, треба припиняти та знімати.
21
17 квітня 2019 10:40:04
Це ось ця наліпка?
Показати зображення...
Ну так по ній хіба не видно, що " інформація проти Коломойського - агітація проти Зеленського " :gigi:

Головне, що не забувають постійно бабло просити :lol: :


Хай спробує будь-яку дурню написати на логотипі Coca-Cola - юристи корпорації дуже швидко та боляче пояснять ідіоту, чому не можна використовувати ЧУЖИЙ бренд  :gigi:  ніяких зібраних грошенят не вистачить  :weep:
так без проблем жеж! До суду, стягти 100500 мільйонів долярів за неправомірне використання зареєстрованого знаку
Але причина затримання у чому?
бо у наявності порушення закону - використання чужого бренду. Суд, після припинення правопорушення, це суто особиста справа володаря бренду, а не обов'язок. Порушення припинено - ок.
22
17 квітня 2019 10:25:54
Незвичні цінності в декларації: 31 патент та товарний знак.
Зеленський
23
17 квітня 2019 10:20:53
Це ось ця наліпка?
Показати зображення...
Ну так по ній хіба не видно, що " інформація проти Коломойського - агітація проти Зеленського " :gigi:

Головне, що не забувають постійно бабло просити :lol: :


Хай спробує будь-яку дурню написати на логотипі Coca-Cola - юристи корпорації дуже швидко та боляче пояснять ідіоту, чому не можна використовувати ЧУЖИЙ бренд  :gigi:  ніяких зібраних грошенят не вистачить  :weep:
  а що Зе-лячий бренд зареєстрований?

   де?
Ви дійсно думаєте, що команда, яка займається медіа - не має у штаті юристів по легалізації своїх надбань??? :lol:
24
17 квітня 2019 10:18:21
А можна взяти ім'я та прізвище того Овчаренка, та фото мармизи і захєрачити рекламну кампанію з роздачею плакатиків людям? Наприклад -  з закликом до обов'язкового носіння чоловіками анальних розширювачів, бо то є дуже корисним?! :lol: 
Нє, а чому?  :shuffle:  він же для своїх бредятин чужий бренд бере, то значить можна, так?
25
17 квітня 2019 10:11:30
Це ось ця наліпка?
Показати зображення...
Ну так по ній хіба не видно, що " інформація проти Коломойського - агітація проти Зеленського " :gigi:

Головне, що не забувають постійно бабло просити :lol: :

Цитувати
Допомогти кампанії фінансово:
Номер карти: 4149497853645770 (Шевчук Інна Миколаївна)
PayPal: reshetnyak.boris@gmail.com
Хай спробує будь-яку дурню написати на логотипі Coca-Cola - юристи корпорації дуже швидко та боляче пояснять ідіоту, чому не можна використовувати ЧУЖИЙ бренд  :gigi:  ніяких зібраних грошенят не вистачить  :weep:
26
17 квітня 2019 09:50:48
Дебати з приводу дебатів!

Вже відкрита можливість зареєструватися на найголовнішу подію країни! Доступні безкоштовні квитки у фан-зону в центрі стадіону: https://debaty2019.org.ua/

Бронюйте негайно! Отримуйте електронний квиток на пошту. На одну людину можна зареєструвати лише 2 безкоштовні квитки.

Не дамо нас розділити!
бронювання не працює :(
Ось пряме посилання: https://arm.frontmanager.com.ua/PublicApi/TicketWidgetSvg.aspx?__uid=PFOwj2sc2FF1xd8Gw5g24g&event=1595179251&c=eee&priceRange=1&lang=ru&replaceFlags=1&noredirect=1
27
16 квітня 2019 08:28:37
Феноменальне місце.
Якусь містику має у собі особливу. Інші місця у Парижі (Ейфель, Госпіталь ветеранів, Лувр, Святого Серця і т.д.) унікальні місця, але такої концентрації не мають.
я не вірю у бога, але вірю у силу ментальності. Стільки сподівань, стільки величних думок народив і зробив реальністю лише своєю приголомшливою красою, ба лише одним своїм існуванням у Світі цей Собор! Абсолютна концентрація Сили Надії та Можливостей!
Ім'я користувача:
    fun_dor
Дата реєстрації:
    16 січня 2006 21:25:00
Повідомлень:
    849 (~0 в день)
Вік:
    не зазначенийчий  будеш?
Я тут першим ніком ще з 2002 року, коли на форумі було лише тем 6-7 на головній :shuffle:  потім бан від WMW. Цей нік другий, писати маю бажання дуже рідко. Вигоріло у баталіях 2004-го - нікому нічого не доказати - ФУП тому яскрава ілюстрація.
Але це офтоп.
28
16 квітня 2019 08:10:09
Якщо це все, що наробила пожежа, то таки на 2/3 десь пронесло.
Походу згорів дах, а арки самі ніби вціліли.
Ще таке фото є :( заливають досі, тому і обережно, щоб стеля недозвалювалась. Ох, лишенько! Як невимовно тужно - цей собор став моєю улюбленою перлиною людства с першого погляду - вже 17 років  :(
Показати зображення...
Феноменальне місце.
Якусь містику має у собі особливу. Інші місця у Парижі (Ейфель, Госпіталь ветеранів, Лувр, Святого Серця і т.д.) унікальні місця, але такої концентрації не мають.
я не вірю у бога, але вірю у силу ментальності. Стільки сподівань, стільки величних думок народив і зробив реальністю лише своєю приголомшливою красою, ба лише одним своїм існуванням у Світі цей Собор! Абсолютна концентрація Сили Надії та Можливостей!
29
16 квітня 2019 03:55:57
Ще фото, свіжіше
Таки вогонь поступово згасає
30
16 квітня 2019 03:29:09
Якщо це все, що наробила пожежа, то таки на 2/3 десь пронесло.
Походу згорів дах, а арки самі ніби вціліли.
Ще таке фото є :( заливають досі, тому і обережно, щоб стеля недозвалювалась. Ох, лишенько! Як невимовно тужно - цей собор став моєю улюбленою перлиною людства с першого погляду - вже 17 років  :(
31
16 квітня 2019 03:01:47
Може і орган цілий?.. йому 800 років  :(
32
16 квітня 2019 03:00:25
І стеля майже уся вціліла, згорів дах, та деякі перекриття. Ще дірка де шпиль з часами впала :(
33
16 квітня 2019 02:58:23
Може таки диво?! Кажуть, і це видно на перших фото звідти, що більшість не сгоріло... Таки диво - там видно дерев'яні лавки і скульптури вздовж стін.


34
11 квітня 2019 16:52:40
Ну сцукоооо... Я вже не можу реготати!!! :lol:  :weep:  :gigi:
Це якийсь сюр, чи нас не знімає прихована камера прибульців? :pofig:
35
11 квітня 2019 08:03:45
После всех этих нанятых Мойш и очень грязной борьбы ,я бы вообще никому не доверял и не сдавал бы никаких анализов.Сто процентов будет подстава.Эту неделю вообще бы ничего не делал и просто ждал.
На кону поки що недодерибанена Україна... Ми вже бачили, як за грубі грошики хуйла та ригів продавалися навіть представники зрілих демократій  8-)  Тут в багнюці взагалі вірити якимось звезеним псевдо-вадам ("Мое имя Джон Кофе, мэм. Как напиток, только пишется по-другому"(с) Зелена миля) немає сенсу.

А ролик... Зеленський повинен розповісти послам країн. Бо Чорновіл буде квіточками, не дай бог чого. Судячи з істерик порохоботні, знайтись кончене може нашвидкоруч - якийсь любитель "простих та ефективних рішень": немає Зеленського немає проблеми 8-)
36
11 квітня 2019 07:52:31
Майже на 30% БІЛЬШЕ про Зеленського пишуть офіційні ЗМІ
(Там можна дивитися по днях, та бачити хто саме писав)


http://news.meta.ua/ua/research/?user_words=Порошенко%2C+Зеленський&ua
37
11 квітня 2019 07:48:15
У якому місці здуваєця?  ;o


https://trends.google.com.ua/trends/explore?date=now%207-d&geo=UA&q=%D0%92%D0%BB%D0%B0%D0%B4%D0%B8%D0%BC%D0%B8%D1%80%20%D0%97%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%B9,%D0%9F%D0%B5%D1%82%D1%80%20%D0%9F%D0%BE%D1%80%D0%BE%D1%88%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%BE
То у вас російскомовна інформація по запитах :) ось так взагалі краще - бо порохоботьских сепарів на сраку саджає:
Показати зображення... "ой, як здуваєцця наркомааан!" :weep:
По перше: це ви зробили рейтінг призвищ по Україні. Чи мало Зеленських та Порошенків? Треба додавати імя, тобто конкретніше.
 По друге: українською мовою користуются лише 5-10% населеня України, тому разраховувати на коректність укр. запросів немає сенсу, але треба враховувати.
 По третє: Петро все одно проліта.


https://trends.google.com.ua/trends/explore?date=today%203-m&geo=UA&q=%D0%92%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B4%D0%B8%D0%BC%D0%B8%D1%80%20%D0%97%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B8%D0%B9,%D0%9F%D0%B5%D1%82%D1%80%D0%BE%20%D0%9F%D0%BE%D1%80%D0%BE%D1%88%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%BE
А оце прес-рейтинг, який будується на більш ніж 1 100 новинних сайтах - тут навряд чи будуть відображені дані по інших зеленських та порошенок:
38
11 квітня 2019 07:39:59
У якому місці здуваєця?  ;o


https://trends.google.com.ua/trends/explore?date=now%207-d&geo=UA&q=%D0%92%D0%BB%D0%B0%D0%B4%D0%B8%D0%BC%D0%B8%D1%80%20%D0%97%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%B9,%D0%9F%D0%B5%D1%82%D1%80%20%D0%9F%D0%BE%D1%80%D0%BE%D1%88%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%BE
То у вас російскомовна інформація по запитах :) ось так взагалі краще - бо порохоботьских сепарів на сраку саджає:
Показати зображення... "ой, як здуваєцця наркомааан!" :weep:
По перше: це ви зробили рейтінг призвищ по Україні. Чи мало Зеленських та Порошенків? Треба додавати імя, тобто конкретніше.
 По друге: українською мовою користуются лише 5-10% населеня України, тому разраховувати на коректність укр. запросів немає сенсу, але треба враховувати.
 По третє: Петро все одно проліта.


https://trends.google.com.ua/trends/explore?date=today%203-m&geo=UA&q=%D0%92%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B4%D0%B8%D0%BC%D0%B8%D1%80%20%D0%97%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B8%D0%B9,%D0%9F%D0%B5%D1%82%D1%80%D0%BE%20%D0%9F%D0%BE%D1%80%D0%BE%D1%88%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%BE
Заведіть своє прізвище або сусіда, подивіться на результат  :weep:
Це інформація ПО ЗАПИТАХ, люди не вносять імена відомих людей, достатньо фамілій.
39
11 квітня 2019 07:24:36
У якому місці здуваєця?  ;o


https://trends.google.com.ua/trends/explore?date=now%207-d&geo=UA&q=%D0%92%D0%BB%D0%B0%D0%B4%D0%B8%D0%BC%D0%B8%D1%80%20%D0%97%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%B9,%D0%9F%D0%B5%D1%82%D1%80%20%D0%9F%D0%BE%D1%80%D0%BE%D1%88%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%BE
---------------------------------------------------
 Те,що ти демонструєш- не рейтінг,а антирейтинг. Це дінаміка популярності тем в Гуглях. Звісно що зараз дуже багато матеріалів про прокацапкість, тупість та наркоманію Зеленського,ніж негатива про Пецю. Тільки і всього. Але звісно-це ще в ніякому разі не гарантує Пеце перемоги. Тре йти голосувати,ще не достатньо вирішили... будемо мати надію.
Це каже про ЗАЦІКАВЛЕНІСТЬ. І негативної конотації не несе - "наркоман" тощо. Людям більш цікавий з двох товарів на виборчої полиці у цьому супермаркеті "Президент 2019" саме Зеленський. Не буду розповідати, що опиняється
з майже стовідсотковою ймовірністю у  корзині покупця. Як мінімум пробна закупка.
Це звичайний маркетинг. У Зеленського краще у цьому розбираються.
40
11 квітня 2019 07:16:11
У якому місці здуваєця?  ;o


https://trends.google.com.ua/trends/explore?date=now%207-d&geo=UA&q=%D0%92%D0%BB%D0%B0%D0%B4%D0%B8%D0%BC%D0%B8%D1%80%20%D0%97%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%B9,%D0%9F%D0%B5%D1%82%D1%80%20%D0%9F%D0%BE%D1%80%D0%BE%D1%88%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%BE
То у вас російскомовна інформація по запитах :) ось так взагалі краще - бо порохоботьских сепарів на сраку саджає:
"ой, як здуваєцця наркомааан!" :weep:

Повна версія