Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль
1
1 травня 2020 21:10:56
The Beef (лучшие шефские ужины)
Catch (луч8ие морепродукты)
Bao (лучшая азиатчина)
Piccolino (лучший итальянский ресторан для ужина вдвоём)
  Лучшие стейки в Гудвайне на Мечникова.
2
3 квітня 2020 10:26:28
    Зеленський вимагав призначити Купчака головою енергоатому. Явно з подачі Єрмака, а тому той брав участь у схемах брата.
    Проте почнемо з простенького, з мерседеса. Приїзд чиновника на зустріч на люксовому авто чи, скажімо, з коштовним годинником - пряме вимагання. Такими речами він демонструє вартість своїх "послуг". Інших пояснень поведінки людини, якій не потрібно щось комусь доводити, не існує. Хай би Єрмак глянув, на яких авто їздять чиновники його рангу в Прибалтиці, Польші чи Чехії. Вже не кажу про протестнтські країни (Німеччина, Нідерланди тощо), де глянувши на таких єрмаків покрутять пальцем біля скроні та скажуть "бібізяна". З іншого боку, риба гниє з голови. На Єрмака дивиться весь дуже хворий держапарат та каже, що "все нормально, будемо красти далі". Це все геть протилежне від того, чого виборці чекають від Зе.
3
31 березня 2020 20:28:21
     Для ворога головне - українська замля та її люди. Позбавитись цього ресурсу - втратити перспективу. Влито кошти  і хлопці (Шуфрич і ко)  їх сумлінно відробили. Варіантів було два. Системна криза в Україні аж до її впадіння у "братські" обійми, або залишити ситуацію невизначеною до стабілізації стосунків. Власне, РФ готова була на ще один голодомор.
4
31 березня 2020 20:07:53
    Варто визначитись. Був би Єрамак бізнесменом - прийтятно. Але оце "так співпало" трохи дивне. Він голова офісу слуги народу, якому треба 100 років відкладати пенсію на такий мерседес, за умови, що споживати манюпас буде виключно азот з повітря. Якщо Єрмак не розуміє, де він і що він, ясно, що до українців він ставиться як до бидла. А тому сам бидлом і є.
5
20 березня 2020 16:05:39
   До речі, сам Коломойський з Дніпродзержинська. Його найближчий родич під час війни отримав орден Червоного прапора. Дубина та Брежнів теж звідти. Власне, батьки ЛІБ з села Бережнівка на межі Дніпропетровської та Полтавської областей.
6
20 березня 2020 15:55:50
     Дубина Беню терпіти не може. Знає його схеми, принаймні, у ГЗК. Без сумніву, виставить йому рахунок для повернення вкраденого, хоча б щодо незаконного відшкодування ПДВ. Надто оптимістично, щоб було правдою.
7
19 березня 2020 13:00:32
     Після аварії співробітники ЧАЕС мешкали у піонертаборі "Казковий". Десь у травні далекого 1986 року до них приїхав досить відомий  ВІА. Публіка зібралась в амфітеатрі на кшталт цирку на свіжому повітрі. Під час чергової пісні про любов одна пара вийшла на центр та почала танцювати. Атомники спочатку впали у ступор, а потім стали аплодувати сміливцям. Річ у тому, що під час танцю разом з пилюкою здіймались частинки альфа випромінювання. І саме вони, а не фонова радіація, при попаданні в людину ставали причиною смерті. Якщо не відразу, то від онкології в подальшому.
     Навряд чи коронавірус важчий за мікрочастинки урану чи плутонію. І не треба, щоб його носій чхнув на вас. Достатньо вдихнути разом з пилюкою заразу, яку він залишив поряд з вами. Зрозуміло, що десь в Мілані концентрація більша. Але в Україні нам теж мало не буде. Тобто, якийсь бігун чи порив вітру створюють реальну небезпеку. А сильний вітер залюбки піднімає пилюку вище 10-го поверху. Це для розуміння, коли не варто відкривати вікна.
8
15 березня 2020 11:11:16
   Кілька років тому їздив машиною поблизу Свиноустя (до 2СВ це був порт та дачні поселення Берліну). Єдине місце в Європі, де на заправках є "помічники" як у нас, кухня українська (традиційна польська як на мене заважка) та й у цілому ведуть себе як ми. Не скажу, що краще за поляків. В розмові легко переходять на якийсь україно-польський суржик. Але НМД вони б образились, якби їх стали називати українцями.
    Хорвати, до речі нерідко казали, що ми з ними родичі.
9
13 березня 2020 22:30:11
 Про ЧАЕС Всі про все знали І жили не в дитячому садку а в піонертаборі "Казковий" Зарплата за час перебування множилась на 6  Про інші виплати практично ніхто не знає Помер десь кожен шостий Подальші смерті мають інші причини Радіація руйнувала зуби та печінку Очі ставали жовтими Працівники свідомо зменшували рівень власного опромінювання щоб залишитись в команді І щоб побачити хоча б блискавку на все небо як рибальську сітку на початку травня  варто було там опинитись
10
11 березня 2020 09:29:57
     В юності у мене було чітке розуміння того що час і простір - це одне і те ж саме  Жалкую що не вивчав це питання професійно
11
10 березня 2020 15:44:10
   У цьому році не трасі (по дорозі) не треба клацати приймачем для впевненого прослуховування ФМ станції  Робиться автоматично (хз як) За 500 км тричі прослухав пісню про коня без ноги "а що замість ноги у нього було про це ніколи не не дізнається ніхто" Не може людина що любить рідну мову скласти таке неграмотне речення Це точно не Україна  Якийсь нероба без освіти та виховання Ми не переможемо ворога з такими піснями Як і ще з недоумком що їде до мами в Португалію по її гроші  Краще вже Молдаванка
12
10 березня 2020 11:17:20
  Звичайна операція пропагандистів від спецслужб РФ! Мета - зовсім не перемога хлопчини а гвалт "патріотів" для подальшого розколу України та загарбання ще частки території На форумі деякі особи чи геть дурні чи свідомо грають на ворога
   Подивимось на Казахстан Там геть нема волання про унікальну націю проте вичистили російськомовних з усіх важливих керівних посад а в мові вже переходять на латину
   Є крики для обслуговування ворожої пропаганди а є системна робота  Про хлопця почули та взяли до уваги  Мають право  Нам своє робить
13
3 лютого 2020 14:58:02
     Поясніть цьому Керрі, що Україна виживе і з Шокіним, і без Шокіна, без Керрі, Байдена, Обами та, який жах, без Сполучених Штатів. Ми надзвичайно вдячні США за підтримку та допомогу, але розуміємо, що кожен долар американських платників податків витрачається виключно в інтересах Америки. Інше, розтринькування власних коштів, прагматичні американці визначать образливим. Це стосується і наших вимог до українського уряду. Дякуючи Богу, співпали інтереси.
     Проте ми пам'ятаємо, що Америка виповзала з Великої депресі у т.ч. за рахунок голодних смертей українців, радо торгуючи з СРСР. Чи не тому у подальші роки уряд США, на відміну від Канади, не надто акцентував питання голодомору. Ніяково мабуть було. Важко також позбавитись від відчуття, що Америка з полегшенням віддала б Україну Путіну. На відміну, здається, від Німеччини, яка власний інтерес вбачає в посиленні Європи.
14
28 січня 2020 13:10:43
    Політично та дипломатично варто було вжити термін не СРСР, а сталінський режим. Налаштовувати проти України додаткову кількість росіян - це брати участь у підготовці Кремля до збройної агресії проти нас. Не варто з коньюнктурних міркувань бути святішим за папу римського (с). 
15
25 січня 2020 13:36:40
   Сурков, як і Мєдвєдєв та Кадиров - вороги яструба Патрушева та ФСБ. Звісно, були частиною системи та грали за її правилами. Сам Сурков - творець існуючої політичної "півторапартійної" системи в РФ, яка хоча б імітувала демократію та намагалась дотримуватись хоч якихось правил. Епоха скінчилася, виключний принцип доцільності в політиці відкидає будь-які моральні чи нормативні обмеження. За цих умов не варто навіть говорити про можливі спроби втюхати нам псевдореспубліки. Яструбам таке і в голову не прийде. Буде системний наїзд на Україну з використанням як підкупу, так і терактів та збройних нападів. Гроші для них - інструмент для досягнення мети. Обдеруть Росію як липку, звісно, залишивши частину собі.   
     Найбличжим часом слід очікувати програмних заяв, не виключено, з боку обламаного Мєдвєдєва як заступника Путіна по Радбезу. Чекісти таке полюбляють. Сказаного трохи раніше Путіним, що "Україна отримала споконвічні російські землі, і з цим приходиться розбиратись" вже малувато.
     Не дуже заспокоює, що перший кандидат на заклання - Лукашенко. Його гучні розбірки з РФ та заяви сприймались у стилі "та кажи що хочеш, куди ти від нас дінешся". Відтепер він став "мразь", шо недопустимо багато собі дозволяє.
     
16
23 січня 2020 17:48:14
   Знайомий у 80-ті приймав вступні екзамени на одному з гуманітарних факультетів КДУ. У списках абітурієнтів ставились умовні відмітки, кого належить завалити, а до кого віднестись побажливо. "Люди в штатском" вимагали валити більшість мешканців Галичини, партійні органи - євреїв та машканців міст Донеччини. Тобто, в ЦК КПУ донецьких вважали не просто чужими, а навіть небезпечними. Нмд, саме через наявну бандитську субкультуру. Зі слів того ж знайомого, у Москві (МГУ) на відміну від Києва навчалось чимало львівян та донетчан. Певно, там не боялись розповсюдження українського буржуазного націоналізму.
17
11 січня 2020 21:34:24
      В Ірані поширена думка, що українці - їх родичі, одне з племен, що посунулось на північ після відступу льодовика. Власне, воно повернулось на батьківщину після того, як минуло похолодання. Решта залишились. Студенти та молодь взагалі уважно слідкували за нашими протестами  як за рідними, потроху готуючи себе до чогось подібного. Влада поступово вимушена була йти на неофіційні поступки, щоб котел не вибухнув. З цієї точки зору, збити український літак - чи не найгірше, що ісламісти могли собі утнути.
18
11 січня 2020 15:10:25
     Україна принесла чергову жертву на вівтар свободи (с). Розпочато відлік до кінця правління ісламських радикалів в Ірані, яке має закінчитись впродовж цього року. А далі - надто очевидні паралелі з МН 17. Схоже, москалям погано з 
дому пишуть 
19
1 січня 2020 22:40:37
   Порівняв виступи президентів. Наш (молодість, реакція, досвід артиста) виграє у РФ в одні ворота. Все, тему протистояння лідерів можна закрити, ВВП залишається лише несприйняття реальності та демонстративна брехня, яка вже всім остогидла.
20
30 грудня 2019 21:00:31
Такие как лайкимуви, гонсалес, фарион и тысячи других кретинов привели к отторжению Крыма (С).
     Над анексією Криму Росія системно працювала десь з початку 00. Фаріон та Портнов - два чоботи пара - лише невелика частка задіяних засобів. Свічку не тримав, тому жевріє надія, що безпосередньо вони грошей від спецслужб РФ не отримували. Але жодним чином на прийняття рішення щодо агресії вони та інші провокатори не впливали. Не було б їх, знайшли б інших, щоб використати як лубрікат для військової машини Кремля.
21
25 грудня 2019 10:58:13
     Не полюбил отельные спа. В Венгрии за Балатоном есть городок Хефиз с самым большим в Европе термальным озером вулканического происхождения. Билет 10 евро. Гостиницы тоже бюджетны. Прекрасно плавать зимой среди кувшинок и диких уток. Правда, это для авто и нужна где-то неделя, с ночевками на границе.
22
25 грудня 2019 10:31:47
     Дама будет приятно удивлена обьявлением, что через пару дней вы летите с ночевкой в Париж (Рим, Краков, Будапешт - куда найдутся недорогие билеты). Поездка пусть будет целевой. Например, в Вене большая выставка работ Дюрера. В Париже достаточно зайти в Дорсе и поглазеть на "завтрак на траве". Прицепом - расположенный неподалеку музей Родена. Небольшая фигурка Моисея может убедить, что после осознания цели и смысла жизни все проблемы будут скатываться с человека, как струи дождя с тефлоновой поверхности. В Париже наверняка слякоть, но есть лоукосты в Ницу. С недорогого отеля возле аэропорта вполне можно добраться общественным транспортом до Гран казино Монте Карло. Такси больше 6 евро 1 км. Вход в игровые залы 17 евро, 10 из которых можно поставить в блэк джек. Вполне вероятно, что невозмутимый крупье после первой же сдачи удвоит количество ваших фишек, а там "как карта ляжет". Нужно помнить, что более 30 тыс. за раз поставить не дадут, и что чуть ниже есть марина, где в межсезонье тысяч за 50 можно арендовать яхту, "и пусть весь мир подождет". Если удача не настолько была с Вами, на выходе за 20 евро купите две колоды карт, какими играли. Они перфорированы, чтобы лишить клиента соблазна иметь туз в рукаве.
     Для всего остального есть домашний уют по возвращению, масса впечатлений, бутылка местного вина из дьюти фри, сыр и что там еще  у них специалите. О камине Вы как-будто позаботились. Вполне впишитесь в заявленную сумму.
     
     
23
16 грудня 2019 10:28:21
     Якби такі колосальні сили та ресурси були б задіяні, скажімо, для розкриття вбивств на Майдані, інших резонансних злочинів, суспільство б знало про них набагато більше. Шеремет - це особисте для Авакова, він сприймає цей злочин як спробу зганьбити його та прибрати з посади міністра. Не здивує, якщо термінову англійську експертизу Арсен проплатив особисто. Схоже, ціль Авакова - Грицак. Певно, там є ще й особисті образи. Міністр розуміє, що його підозри мають сумнівну судову перспективу, проте гарячий кавказський хлопець готовий обмежитись відомим "Геть з моєї країни".

24
15 грудня 2019 23:29:49
     З поведінки Авакова можна припустити його впевненість, що вбивство Шеремета мало на меті його усунення з посади міністра МВС. За некомпетентність та провали в роботі. Щось схоже мало місце з керівниками СБУ та МВС після вбивства Гонгадзе. Тут є логіка. Нещодавно зняли Яценюка, тільки для компрометації якого, зі слів Онищенка, було витрачено 20 млн доларів. Арсен залишався єдиною опорою Народного фронту та пов'язаних з ним бізнесменів. А бажаючих перехопити в них потоки було більш ніж достатньо. Спирт, митниця, газ, хто зна, яким солодким темам він заважав. Це зовсім не значить, що ініциатором вибуху був хтось з керівництва держави. Але країна вже була іншою, повторити фінт не вийшло.
25
14 грудня 2019 13:36:53
     Організована злочинність та спецслужби полюбляють т.зв. "принцип доміно", коли трапляються начебто не пов'язані між собою події, які врешті-решт складуть єдиний пазл. Наприклад, для того, щоб спонукати людину до прийняття необхідного рішення, має здохнути його улюблений пес, авто попасти у дурне ДТП та важко захворіти мама. Для того, щоб розібратися з мотивами вбивства Шеремета, варто уважно подивитись, що ще відбувавлось у той час, що можна було б прив'язати.
26
14 грудня 2019 11:10:12
     Розшук провели дуже професійно, на подібне у теперішній час важко було сподіватись. Пасаж про білу расу - маячня, яка свідчить про політичне рішення (є надія, що не остаточне) не копати далі. На жаль, оглушливе мовчання з боку СБУ натякає, що справжній ініціатор знаходився не у ФСБ.
27
12 грудня 2019 00:32:06
   Если Пу анонсировал, значит, нечто подобное ими готовится через своих Петровых с Башировыми и прикормленных наших радикалов. Удобный повод для вторжения и прихвата Харькова с Днепром. Вначале будет замануха типа совместного патрулирования границы. Сколько там погибло в Сребренице, 8-12 тысяч, кажется. Параметры заданы, отступать от них уже нельзя. Бедный Донбасс. Нужно очень серьезно готовиться к обороне. Ясно, быть войне.
28
2 листопада 2019 08:51:11
   - Father, how does it cost to get married?
   - I dont now, i am still paing.
29
2 листопада 2019 08:25:21
  Як не крути, але секс з проституткою - різновид мастурбації. Допустимо, проте ті, хто не розуміє різниці із взаєминами з коханою - вбогі достойні жалю люди, які обкрадають своє життя на найяскравіші моменти.
30
30 жовтня 2019 11:24:55
 


радянська

   Радянська розвідка мала такого собі помічника міністра фінансів США перед війною. Цей клерк і виписав умови до Японії у мирних переговорах, за яких вона не мала доступу до нафтових родовищ. Це головна причина японської атаки на Перл Харбор. Почитайте того ж Судоплатова.
   Такого ж рівня операція - радикалізація "Свободи" та Правого сектору на гроші Газпрому на Новолипецького меткомбінату за підказкою спецслужб. У владних хуторянських кабінетах збентежено спостерігали, як москалі витрачають шалені гроші на явно антиросійські проекти. Виявилось, що від всяких Фаріон Росії гірше не стало, гірше стало Україні. До того спроби захопити Україну натикались на толерантність та дружелюбність українців. Це як розгублено зупиняється злий пес, зустрівши приязну посмішку.
    Не варто недооцінювати ворога.
31
26 травня 2019 18:46:34
  Геть зовсім малому в селі мені показали хату старенької, яка у 33-му відрізала собі кусок стегна, щоб нагодувати дитину. Їй "була обструкція". Інший літній знайомий розповів, що у тому ж 33-му його бабуся втратила чоловіка та сина, залишившись з немовлям на руках - його батьком. Швидко зійшлася з кореспондентом районки (а там всі були партійні, мали продуктові набори), врятувала сина та себе. Їй також "була обструкція". З часів Батия українці не могли захистити своїх жінок та дітей. До їх честі, ворог міг дістатись до них лише через трупи чоловіків. Україна як жінка, згвалтована та побита, шукає шляхи порятунку дітей самотужки. Вирішила, що треба обрати Зе.
32
13 травня 2019 21:13:24
  В Дорсі є що подивитись. Щоб в музеї Родена розглянути статуетку св.Петра - варто приїхати в Париж. Рим, як і СбП більш цікаві. Останній асоціюється з Україною, а не з Москвою, розмальованою як ярморочний пряник (с).
33
23 квітня 2019 21:59:30
  Проект відкраває двері для повної анархії. У силових відомствах точно. За таких умов навіть прапора зі складу можна буде звільнити лише за вироком суду. Інакше він легко поновиться через той таки суд. Армія негайно розпадеться на автономні загони, командири яких діятимуть на свій розсуд та у власних інтересах. Голова СБУ поназначає своїх клевретів на всі посади та грабуватиме аж гай шумить. Проект Україна закривається.
34
23 квітня 2019 20:41:55
  Подивившись, як в Росії чавили гусей бульдозером та апельсини, а потім натовп в тих ямах намагався зібрати щось уціліле, вся Україна помолилась:"Слава Богу, що ми живемо в іншій країні". Санкціїї  себе виправдали лише цією картинкою. Креативна команда напевне спонукає матушку до подібних звершень, щоб Донбас та Крим тікали з того мордору чимдуж. Для успіху треба підправити свою економіку. Будемо наядіятись.
35
23 квітня 2019 20:10:02
  Конституційні обов'язки Президента - захист суверенітету, територіальної цілісності, конституційного ладу. Для цього мають бути інструменти - армія, СБУ, СЗР, ГУР. Ні ВР, ні КМ відповідальності за це не несуть. Тому навіть вже наявна норма про призначення голови СБУ Верховною Радою за поданням Президента по суті протирічить зазначеним обов'язкам. Позбавлення Президента права призначати керівний склад та начальників регіональних органів СБУ - якась махновщина, прямий шлях до загибелі держави. Так само виглядають деякі інші новації. Автори - явні вороги України. Так, має бути жорсткий парламентський контроль, але без руйнування владної вертикалі.
36
23 квітня 2019 14:21:32
  Беня ворог №1 для Пу. Він не тільки знешкодив новоросію в Дніпрі та Харкові (це не зовсім вірно), але й обзивав Пу різними поганими словами. Таке не пробачається. Тому, пооки за Зе, як вважає Росія, стоїть Беня, жодних конструктивних переговорів бути не може. Навіть нижчі рангом російські чиновники не йтимуть на контакт, побоючись гніва Пу.
  Пу послав би в Израіль Петрова з Башировим та слоїком "новічка", проте напевне отримав пояснення від Нетаньяху, що у них подібних жартів геть не розуміють і сприймуть їх як напад на країну. На подібні речі Ізраіль завжди давав відповідь, без виключень та не задумуючись. А російська база у Сирії зручна для такої відповіді. При цьому продемонстровано наочно, що ППО ВКС будуть здатні збити хіба кілька власних літаків.
  Можна не сумніватися, що ГРУ вже склало план доставки ластів та клею до Коломойського. І якщо раніше Пу не спішив, насолоджуючись страхом ворога, то тепер термін виконання не більше року-двох. Беня попав. Просто хотів вставити Порошенку, а нарвався на смерть. З іншого боку, Зе очевидно втомився від розмов про Беню, і успіх ГРУ викличе у нього змішані відчуття, як у чоловіка, теща якого втопилась разом з новеньким автомобілем.
  Беня знає за облаву, і навряд чи ризикне знаходитись в Україні тривалий термін. Російська агентура почувається тут надто вільно.   
37
20 квітня 2019 11:21:23
    У Мордорі купа молоді, якій теж хочеться драйву. А ще  достобіса проблем. Пропаганда зробила з ПОП та України ворога, що допомагало гуртуватись навколо Пу та терпіти негаразди. Наш нинішній гарант своєю риторикою цьому сприяв.     А тепер все. Хіба можна із Зе зробити фашиста та вбивцю рускоязиких дітей? А знайти зміну щось не виходить. Лунають слова, що то все госдеп, але не переконують навіть упоротих.
38
20 квітня 2019 10:07:36
   Перескакування на російську та "повстанці" - для певної категорії електорату. Холодний та цинічний розрахунок, що україномовні толерантні виборці зажуряться але вибачать, а скрепоносці без таких вихилянь можуть у злобі не голосувати. Погано, що не проявився справжній Зе, що він хоче та куди поведе. Позаяк, з його обранням у мордорі вимикається телевізор. Якщо це приведе до заворушень аж до збройних, варто потерпіти. Не видно іншого шляху до перемоги над ворогом.
39
15 квітня 2019 15:18:14
  Племянник известного комсомольца и собственника храма Матвиенко  При помощи дяди начался финансовый успех отца гаранта на землях Винничины  Племянник-мажор успешно слил выборы в области ЗЕ хотя Гройсман в облцентре обеспечил гаранту 27%  Подозревается в присвоении черной кассы  поэтому боится  В нете есть интервью бывшего главмента области и большого друга Березенко  Мент был пойман на границе с секретными документами Это не помешало ему свалить в Севастополь В интервью он назвал Березенко "любимый пудель Порошенко"  Там много интересного 
40
13 квітня 2019 23:25:24
  Після оборудки з "Богданом" ми, українці, щодня даруємо його засновнику "Мерседес" у гарній комплектації. Кожен день, включно з вихідними, святковими та Великоднем. Звідки ми візьмемо стільки новеньких машин? Є питання і по "Привату", якщо згадати, що у нас чи не найбільше в світі органів (78), які контролюють, перевіряють, попереджають та припиняють. Це що, армія дармоїдів, чи була системна команда не втручатись? На цьому тлі дивними виглядають запеклі баталії навколо того, що хтось колись перейшов дорогу на червоне світло.
   Тим, хто прагне щось перехопити з тих грошей завдяки інтернету, варто знати, що забирають вони у якоїсь старенької, можливо, власної матері. Вона не каже дітям, що і їсть не щодня, бо їй соромно тим самим визнати нікчемність власного життя. А сама тихцем молить боженьку, щоб швидче забрав до себе.

Повна версія