Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль
1
26 травня 2019 18:46:34
  Геть зовсім малому в селі мені показали хату старенької, яка у 33-му відрізала собі кусок стегна, щоб нагодувати дитину. Їй "була обструкція". Інший літній знайомий розповів, що у тому ж 33-му його бабуся втратила чоловіка та сина, залишившись з немовлям на руках - його батьком. Швидко зійшлася з кореспондентом районки (а там всі були партійні, мали продуктові набори), врятувала сина та себе. Їй також "була обструкція". З часів Батия українці не могли захистити своїх жінок та дітей. До їх честі, ворог міг дістатись до них лише через трупи чоловіків. Україна як жінка, згвалтована та побита, шукає шляхи порятунку дітей самотужки. Вирішила, що треба обрати Зе.
2
13 травня 2019 21:13:24
  В Дорсі є що подивитись. Щоб в музеї Родена розглянути статуетку св.Петра - варто приїхати в Париж. Рим, як і СбП більш цікаві. Останній асоціюється з Україною, а не з Москвою, розмальованою як ярморочний пряник (с).
3
23 квітня 2019 21:59:30
  Проект відкраває двері для повної анархії. У силових відомствах точно. За таких умов навіть прапора зі складу можна буде звільнити лише за вироком суду. Інакше він легко поновиться через той таки суд. Армія негайно розпадеться на автономні загони, командири яких діятимуть на свій розсуд та у власних інтересах. Голова СБУ поназначає своїх клевретів на всі посади та грабуватиме аж гай шумить. Проект Україна закривається.
4
23 квітня 2019 20:41:55
  Подивившись, як в Росії чавили гусей бульдозером та апельсини, а потім натовп в тих ямах намагався зібрати щось уціліле, вся Україна помолилась:"Слава Богу, що ми живемо в іншій країні". Санкціїї  себе виправдали лише цією картинкою. Креативна команда напевне спонукає матушку до подібних звершень, щоб Донбас та Крим тікали з того мордору чимдуж. Для успіху треба підправити свою економіку. Будемо наядіятись.
5
23 квітня 2019 20:10:02
  Конституційні обов'язки Президента - захист суверенітету, територіальної цілісності, конституційного ладу. Для цього мають бути інструменти - армія, СБУ, СЗР, ГУР. Ні ВР, ні КМ відповідальності за це не несуть. Тому навіть вже наявна норма про призначення голови СБУ Верховною Радою за поданням Президента по суті протирічить зазначеним обов'язкам. Позбавлення Президента права призначати керівний склад та начальників регіональних органів СБУ - якась махновщина, прямий шлях до загибелі держави. Так само виглядають деякі інші новації. Автори - явні вороги України. Так, має бути жорсткий парламентський контроль, але без руйнування владної вертикалі.
6
23 квітня 2019 14:21:32
  Беня ворог №1 для Пу. Він не тільки знешкодив новоросію в Дніпрі та Харкові (це не зовсім вірно), але й обзивав Пу різними поганими словами. Таке не пробачається. Тому, пооки за Зе, як вважає Росія, стоїть Беня, жодних конструктивних переговорів бути не може. Навіть нижчі рангом російські чиновники не йтимуть на контакт, побоючись гніва Пу.
  Пу послав би в Израіль Петрова з Башировим та слоїком "новічка", проте напевне отримав пояснення від Нетаньяху, що у них подібних жартів геть не розуміють і сприймуть їх як напад на країну. На подібні речі Ізраіль завжди давав відповідь, без виключень та не задумуючись. А російська база у Сирії зручна для такої відповіді. При цьому продемонстровано наочно, що ППО ВКС будуть здатні збити хіба кілька власних літаків.
  Можна не сумніватися, що ГРУ вже склало план доставки ластів та клею до Коломойського. І якщо раніше Пу не спішив, насолоджуючись страхом ворога, то тепер термін виконання не більше року-двох. Беня попав. Просто хотів вставити Порошенку, а нарвався на смерть. З іншого боку, Зе очевидно втомився від розмов про Беню, і успіх ГРУ викличе у нього змішані відчуття, як у чоловіка, теща якого втопилась разом з новеньким автомобілем.
  Беня знає за облаву, і навряд чи ризикне знаходитись в Україні тривалий термін. Російська агентура почувається тут надто вільно.   
7
20 квітня 2019 11:21:23
    У Мордорі купа молоді, якій теж хочеться драйву. А ще  достобіса проблем. Пропаганда зробила з ПОП та України ворога, що допомагало гуртуватись навколо Пу та терпіти негаразди. Наш нинішній гарант своєю риторикою цьому сприяв.     А тепер все. Хіба можна із Зе зробити фашиста та вбивцю рускоязиких дітей? А знайти зміну щось не виходить. Лунають слова, що то все госдеп, але не переконують навіть упоротих.
8
20 квітня 2019 10:07:36
   Перескакування на російську та "повстанці" - для певної категорії електорату. Холодний та цинічний розрахунок, що україномовні толерантні виборці зажуряться але вибачать, а скрепоносці без таких вихилянь можуть у злобі не голосувати. Погано, що не проявився справжній Зе, що він хоче та куди поведе. Позаяк, з його обранням у мордорі вимикається телевізор. Якщо це приведе до заворушень аж до збройних, варто потерпіти. Не видно іншого шляху до перемоги над ворогом.
9
15 квітня 2019 15:18:14
  Племянник известного комсомольца и собственника храма Матвиенко  При помощи дяди начался финансовый успех отца гаранта на землях Винничины  Племянник-мажор успешно слил выборы в области ЗЕ хотя Гройсман в облцентре обеспечил гаранту 27%  Подозревается в присвоении черной кассы  поэтому боится  В нете есть интервью бывшего главмента области и большого друга Березенко  Мент был пойман на границе с секретными документами Это не помешало ему свалить в Севастополь В интервью он назвал Березенко "любимый пудель Порошенко"  Там много интересного 
10
13 квітня 2019 23:25:24
  Після оборудки з "Богданом" ми, українці, щодня даруємо його засновнику "Мерседес" у гарній комплектації. Кожен день, включно з вихідними, святковими та Великоднем. Звідки ми візьмемо стільки новеньких машин? Є питання і по "Привату", якщо згадати, що у нас чи не найбільше в світі органів (78), які контролюють, перевіряють, попереджають та припиняють. Це що, армія дармоїдів, чи була системна команда не втручатись? На цьому тлі дивними виглядають запеклі баталії навколо того, що хтось колись перейшов дорогу на червоне світло.
   Тим, хто прагне щось перехопити з тих грошей завдяки інтернету, варто знати, що забирають вони у якоїсь старенької, можливо, власної матері. Вона не каже дітям, що і їсть не щодня, бо їй соромно тим самим визнати нікчемність власного життя. А сама тихцем молить боженьку, щоб швидче забрав до себе.
11
13 квітня 2019 13:52:31
  Подивився пісні кварталу про Україну. Не думаю, що таку експресію, як у ЗЕ, організм може витримати без стимуляторів на зразок мельдонію. Він явно не збирається жити довго, як і каже.
12
13 квітня 2019 13:34:16
  З європейського минулого на думку спадає лише один з такою надчутливою реакцією на настрої та бажання свівгромадян. Якщо ЗЕ стане президентом, ми матимемо авторитарного керівника, схильного до простих рішень, навіть репресій, який не надто буде перейматися законністю процедури. І будуть в Україні гарні дороги. І так, це початок кінця путінського злодійського режиму. Москва ще дуже пожалкує з невдачі ПОП.
13
13 квітня 2019 09:31:08
  Подивився. Професійно, Гордон буде називатися делателем президентов. Але чи може в наших умовах настільки безкомпромісна чесна справедлива людина досягти вершин? Хіба що на хресті чи на палі. Тут і Христос нервово курить в стороні (с). Є також питання щодо моторики, отого постійного хапання за носа. Спишемо на те, що це суто агітаційний матеріал, а ЗЕ тонко відчуває, чого хочуть люди. Досвід тут великий. Питання, чи допустимо трохи подурити людей заради великих цілей.
14
11 квітня 2019 13:41:52
 Зе відмовиться від дебатів. Він вже переміг. Не було такого, щоб боксер-переможець погодився на продовження бою після того, як суперник оговтався від технічного нокауту. Не гарно, цинічно, але правда. ПОП повів би себе так само. Ми ж трохи знаємо порядки у шоубіз. Тим більше, що від дебатів Зе явно втратить більше, ніж від відмови від них. Нічого особистого, простий розрахунок.
15
11 квітня 2019 10:25:32
  Благословення тобі, Галичина. Ти захищаєш надію.
  Поновились спроби розколу єдиної України як засіб політичної боротьби. Раніше це робили ПР, тепер вносять інші. Позаяк, провідники цієї ідеї керуються зовсім не українськими інтересами. А на чиєму боці в цій справі грала Фаріон? Треба розуміти, що борди з Путіним - чистої води фаріонщина, недолуга та небезпечна провокація. ЇЇ авторів слід прибрати з політики.
16
10 квітня 2019 18:22:39
  У далекому 1994 році я був проти Кучми, але волею долі тривалий час знаходився в Криму. Зрозумів, що перемога Кравчука - втрата Криму. Побита та згвалтована Україна шукає шляхи збереження. Так, ПОП краще ЗЕ, коли б він хоч розумів запит суспільства. Не видно жодних ознак. За цих умов оближні інсінуатори проти його конкурента - свідомі вороги країни.
17
4 квітня 2019 12:01:08
  Пропагандист Соловьев щось бовкне про жидо-фашизм, втече до своєї віли в Італії та втопиться там в озері Комо. Відкриється для всіх, що хунта - ніяка не хунта, а світ має справу з купкою кривавих злочинців в Москві, ладних на все заради влади та грошей
18
4 квітня 2019 11:13:56
  Вихід Зе до другого туру виборів завдав путінському режиму найбільш болючого удару. Враз спала облуда та брехня і відкрилась правда. Кримські самооборонці виявились звичайними зрадниками за дві копійки, події на Сході - авантюрою спецслужб та військових РФ заради збереження влади та збагачення купки пройдисвітів. Послухаємо пісні зе та заспокоїмось. Якщо знищення ворога потребує тимчасового збереження язика - треба потерпіти.
19
1 квітня 2019 18:31:47
   У Путіна до Коломойського злоби більше, ніж до Березовського, Литвиненка та Скрипаля разом узятих. До початку відносин Зе має занести у Кремль Беніну голову, що навряд. Зе як український президент в очах Москви набагато гірший за Порошенка. З мовою дійсно буде не дуже, хоча ми знаємо, що політика - мистецтво можливого. Ще прийде час. З іншого боку, галас ура патріотів з цього питання примушує пильніше дивитись за своїм гаманцем.
20
4 березня 2019 19:55:50
  Насправді ніхто з захисників мародерів не сумнівається у правдивості обвинувачень, як і в тому, що ПОП несе свою частку відповідальності. Схоже їм подобається, як земяки стають на коліна та схиляють прапори перед черговим кортежем. Воно ж дійсно красиво та справляє враження. Хоча будь що під час виборів можна використати на свою користь. Найкраще, це коли б ветерани та волонтери публічно повісили чи, що для нас більш традиційно, посадили на кіл Свинарчука за мовчазної присутності Президента. Він би потім прокоментував, що розуміє настрої людей, але це не наш метод, ми йдемо в Європу, за верховенство права і т.д. Не сумніваюсь, що відразу корупція зменшиться в рази, а псля кількох рецидивів ми взагалі про неї забудемо. А ПОП буде обраний на другий термін ще у першому турі.
21
9 січня 2019 11:56:59
  Десь з 10 років тому Нарік з двома друзяками відлупцювали в.о. начальника одного з РВВС Дніпра. Калічили за те що мєнт.  На ранок міліція блокувала будинок Наріка. Через міліцейські кордони його вивіз сусід - теперішній начальник ГУ МВС обасті. Нагорода знайшла героя. Все серйозно.
22
9 січня 2019 11:28:48
  Офіс Наріка знаходиться в будинку митрополочої резиденції УПЦ МП в Дніпрі. З благословення митрополита на приходах із казаків та маргіналів формуються групи захисту церков від націоналістів. Нічого не нагадує? До красивої церкви Нарік має перенести свій власний погост, включно і труну з колишнім начальником УБОЗ Шевченком. Махновські та єврейські традиції в Дніпрі розповсюдили явища "понятійної" власності та влади. Це коли закони - лише папір, суспільне життя регулюється іншим чином. В очах бандва будь-які обіцянки владі та особисто   ПОП нічого не варті. На відміну від Коломойського Нарік чистий перед ВВП і з ним можна розмовляти зрозумілою обом мовою. В Дніпрі поширені чутки про "автономію" відразу після виборів президента. Вказують, що ввп на душу в області у 8 разів перевищує середній по Україні. "Заживем". Фактично мова йде про підготовку до нової народної республіки.
   Хтось робить дуже велику помилку.
23
12 грудня 2018 09:52:44
 Для чого успішна компанія влаштовує подібні корпоративи? У т.ч. для того, щоб наймані працівники відчували себе не рабами, а членами команди разом із співвласниками, хоча би один раз на рік.  А значить, проблема таки існує. Наприклад, госплан с СРСР ввели тому, що росіяни не здатні були хоч щось спланувати. Таким чином можна пояснити і нинішню запеклу боротьбу в Росії з нетрадиційною орієнтацією, хоч всім відомо, що той самий патріарх Кіріл - гей в обох розуміннях.
 Пишатись можна лише можливостям власників компанії, найманці там ні до чого.
24
17 вересня 2018 23:32:43
  В Дніпрі чи в Кривому Розі (привіт криворожанкам) все більше ви зустрінете українську. Проте навіть тепер таким чином демонструється позиція, щоправда, яка вже не викликає спротиву. Тому отой москаль зі Львова справив гнітюче враження. З іншого боку, Дніпро позначений чорною міткою в Росії. При спробі приїхати в Москву дніпряни мають купу проблем, як правило. Провалля збільшується, тому все буде добре.
25
17 вересня 2018 20:06:52
   При Януковичі якось повертався в Україну та з дружиною зупинився пообідати в ресторані на Львівській окружній. Кухня поза критикою. Але сидів якийсь москаль, який матом хвилин 30 давав вказівки телефоном. З поведінки обслуги було видно, що він, а не хтось інший, був там хазяїном. Після  зауваження  став говорити тихіше, на українську не перейшов, висловив незадоволення, що людина з Дніпра (номери а/м) нічого не розуміє.
26
17 вересня 2018 19:40:53
  Не варто на прикладі Солсбері недооцінювати ворога. Філософія  ГРУ чисто військова: ми забезпечимо їжею, житлом, зброєю тощо. Ти маєш бігти, стріляти, труїти, про інше не піклуйся. В управлінні Судоплатова "С" пидхід інший: ось тобі завдання, вивчи та внеси пропозиції. І починаєтьсся підготовка від вдосконалення місцевої говірки Солсбері чи Жмеринки аж до вивчення приватних місцевих оголошень (корисна річ). Тому треба визнати, що за умов неадекватності сусіда, який діє за принципом семь бед один ответ, ми маємо бути готові до серйозних викликів та посилювати пильність.
27
31 серпня 2018 21:00:32
     Похоже, что Путин обменял у Меркель на Захарченко своего разведчика Ковальчука, тем самым погасив аргентинский кокаиновый скандал. Понятно что марионетка ФСБ З подписал кучу долговых обязательств, расплатиться по которым не хватит никакого сланцевого газа. Хотя и сам З офигевал от аппетитов россиян, желавших забрать все что можно, а можно, они считали, практически  все. Поэтому легализация З в любом виде не устраивала ни Украину, ни Европу. Ведь любой другой лидер Донецка сможет сказать, что он ничего не должен. Немка злится, что Путин практически повязал ее кровью, это тоже в стиле спецслужб. 

 
28
13 серпня 2018 21:28:33
    Бездіяльність Ющенка - одна з головних причин окупації Криму. За Кравчука, раннього Кучму та Марчука там місяцями перебували групи із самих різних відомств. Ющенко на цю роботу плюнув. До речі, за Хрущова до Криму масово переселялись галичани. Офіційно це називалось "позбавить украинских буржуазних националиств социальной поддержки и мобилизационного резерва", а фактично була спроба українізації півострова. Правда, як тільки альтернатива у вигляді Сибіру зникла, значна їх частина повернулась. Не хотіли зрозуміти вуйки свою місію в історії. Українство швидко відроджувалось вже при Горбачеві. Та й тепер, якщо на базарі ви спитаєте у селянки "А що це у вас за часник?" Вона скоріше за все швидко озирнеться та тихенько відповість:"москаль". 
29
13 серпня 2018 20:53:58
  Вказані позови - трохи інша юридична процедура. До того ж, Бені від Росії гроші точно не заносили.
30
13 серпня 2018 20:40:04
   От цікаво, купа українських юросіб втратили чимале майно в Криму,  власниками якого стали юрособи російські. Чому не чути, що ВР, Дус, інші відомства тощо подавались до українських судів з вимогою повернути вкрадене. За міжнародною процедурою судові рішення передати до країни, де знахадяться крадії, на виконання. Причому зовсім не ставиться під сумнів, що Крим український. Позаяк, за конституцією РФ, максимальний термін подібних позовів 10 років. І якщо повернення півострова буде не повною військовою перемогою, а компромісом, виникнуть проблеми.
   Росіяни вміють мавпувати. Скажімо, їхні дії в Абхазії до дрібниць калькують дії турків на півночі Кіпру. Вони вивчили американський досвід війни в Іраці, коли генералам супротивника передавались великі кошти з однією умовою - нічого не робити. Не виключено, що ця практика застосована не тільки у війні. Це ставить додаткове питання щодо позиції Росії на наступних парламентських виборах.
   
 
31
13 серпня 2018 11:21:25
   У нас навряд чи більше 5 заводів, які здатні налагодити виробництво стволів до гармат, майже всі - приватні. Закупити обладнання, технології можна лише для крупносерійного виробництва хоча б у 10 к шт. Інакше ціна 1 шт. буде золотою, вигідніше купляти. Сумніваюсь, що можна було провести таку грандіозну підготовку (спецсталь, кредити, переговори, кадри тощо) без жодного розголосу. Не розумію, навіщо весь цей шум нині, начебто користі від нього ніякої. 
32
5 липня 2018 15:48:34
  В к.Дніпрадзержинську чоловіки живуть менше 50 років. Ви можете там геть не палити, не пити тощо, але одназначно вже приречені за місцем проживання. А щоденні пробіжки чи інший спорт в ерії коксохімів, меткомбінату, азоту та ядерних відстійників вам гарантовано вкоротять віку додатково. Десь в Тоскані, Каталонії чи на Кріті ви випиватимете до 2 пляшок вина та викурюватимите до пачки цигарок на день і проживете 80+ років. В Україні ж вкрай мало подібних  чистих місць і завсім нема такої їжі та води як там. А тому без спроб вирішення засадничих питань намагання депутатів проштовхнути  закони начебто за здоровий спосіб життя виглядають як корисливі.
33
27 червня 2018 09:51:42
   Розвідані запаси газу на Донбасі - 4 трлн. Це означає експорт при вже готовій інфраструктурі десь 80 млрд впродовж 30-40 років. Лише початок такого експорту при собівартості видобутку 20-25 дол. призведе до негайного банкрутства Газпрому і перенесення його величезних боргів на бюджет РФ. З іншого боку, дохід від видобутку газу під контролем РФ дозволить компенсувати всі витрати Росії на війну та забезпечити російські пенсії місцевим у зримому майбутньому. Ну і вистачить на нові яхти та маєтки кооперативу Озеро. Власне, турецький  потік 2 будується для донецького газу. З урахуванням ТАНАР більше його заповнити нічим. Таким чином, Кремль не має іншого виходу: донецький газ має належати Росії чи не видобуватись зовсім. Цікаво подивитись, які борги для території ДНР перед Росією підписав Захарченко, там лише вже видані пенсії та зарплати тощо чи також  зброя та снаряди, що вбивали українців? У Росії 4 трлн причин для війни з Україною.
34
20 квітня 2018 21:55:05
  На південному заході Москви, справа від одноіменної станції метро, якщо їхати з центру, за високим парканом знаходиться мікрорайон з населенням понад 10 тис. Там живуть виключно німці, співробітники посольства та понад 1,5 тис. німецьких фірм. Своя охорона, німецькі заклади харчування та школа, в якій, до речі, навчалась дочка ВВП. Це для розуміння прибутковості для німців співробітництва з Росією. Зрештою, практична Німеччина має власні плани щодо України, і саме вони обумовлюють кволу підтримку нашої боротьби з агресором. 
35
18 квітня 2018 21:19:24
  Вселенський патріарх утримується Москвою. Ціна питання - 50-100 К доларів щомісячно. Власне, за прибуток у 10 років можна було б викупити цей бізнес. Не така вже велика сума для України, враховуючи важливість питання. Але справа не тільки в грошах. Грек Варфоломей не буде сваритись з грецькою церквою, і жодних сумнівів, чию позицію та буде відстоювати. Ердоган зовсім не зацікавлений в посиленні вселенської патріархії. Вона йому потрібна за зразком СРСР: для каналізації релігійних не мусульманських настроїв та контролю над ними. Не варто недооцінювати також вплив Росії на турок. Скажімо, турецька роздрібна монета до останнього часу друкувалась в РФ. І тому обіцянки Ердогана з цього питання робились виключно для посилення позицій в торгах з Путіним.
  На жаль, заяви наших посадовців щодо близької автокефалії від Варфоломея - наївна некомпетентність. Якщо той і зробить якусь заяву чи що інше, вона годитиметься лише для піару, проте жодним чином не сприятиме вирішенню питання по суті.   
36
28 березня 2018 16:35:27
  Эта песня - практически официальный гимн ФСБ. По  данным разведки,  она практически обязательна на всех пьянках и совещаниях  сотрудников этой структуры, причем слушают ее стоя. Так что, если случай имел место, он вовсе не безобиден. Между прочим, попса попсой, мне гораздо больше нравится  "Кавалергарды век недолог". Это к пониманию уровня Путина и Патрушева, которые внедрили такой обычай.
37
28 березня 2018 11:15:05
 
Їжджу  там регулярно саме з поворотом направо на міст, там перед мостом дорога стає вужчою на смугу, причому ще одна виділена для ГТ, Треба переходити лівіше заздалегідь, тому що потім можна не зуміти, Це створює затори, причому впродовж дня,  Для повороту після мосту через смугу для ГТ виділено метрів 10, в дзеркальце добре видно, що мимовільні чи свідомі порушники явно не збираються пригальмовувати, Мусиш чекати на вікно, що знову таки уповільнює весь рух, Думаю, що на цих метрів 200 під мостом треба просто прибрати смугу для ГП, щоб уникнути безглуздих ДТП, які профілактує цей коп,
38
30 січня 2018 14:29:51
 Усі владні особи заробили собі вироки за купу злочинів, починаючи з крадійства. Авакову додасться незаконне розвосюдження зброї та створення непередбачених законодавством воєнізованих формувань. Добробати виникли у стані крайньої необхідності, тому прикритися ними не вийде. Обязнані люди кажуть, роздана міністром ВС Луценком нагородна зброя у свій зас була відібрана назад як незаконно видана. Мінюст халатно пропустив незаконний відомчий нормативний акт МВС та ін.
  Значить, ніякому БЮТу чи регіоналам нинішні владоможці владу не віддадуть, інакше тюрма. Непокоїть їхня нахабність та непрофесійність, неспроможніть не те що дати гідну відсіч ворогу навіть на свому полі,  а навіть зробити щось для себе виважено та красиво. 
39
28 січня 2018 12:59:52
  Гоголь, Чайковський та ін. допомагають мені приймати адекватні рішення. Відмовитись від них безглуздо. Стрімке звалювання Росії у допетрівський період свідчить, що ми явно недооцінюємо внесок українців у становлення імперії. У Першому концерті будь-хто з України відчує рідні мотиви.
40
12 грудня 2017 21:40:39
   Треба впорядковувати українську махновщину. Ворог та пройдисвіти використовують цю рису нашого менталітету. З іншого боку, мова зовсім не про Саакашвілі, а про свавілля влади, про азійщину її представників. Ті, хто це захищають, грають проти ринку, проти тренду, а тому лузери. Скільки українців довелося вбити, щоб на кількадесят років притоптати гідність народу. "Можем повторить"?  Путін вважає так, для нього після Чечні чим більше крові, тим краще. Та й Карпати виглядають нижчими за Кавказ. Можливо і одне владне подружжя такої думки. А от озброєні українські діти кажуть ні.

Повна версія