Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль
1
15 серпня 2019 15:46:43
Для этого надо мелко порезать помидоры, болг перец, лук репч, кабачки, баклажаны прибл в равных пропорциях ( ну мона разве что помидоров немного больше ).
Сложить все слоями в огромную кастюляку, посыпать солью, полить растит маслом и добавить пол стручка порезанного перца чили. Кастюляку накрыть крышкой и поставить на огонь. А как начнет кипеть потомить на малом огне с пол часочка.
Нельзя добавлять в это блюдо больше ничего.
Собрать полезные овощи в одной кастрюле, потом протушить их тщательно, чтобы убить все витамины.
Очень полезно.

Ти диви яке мудре, от тільки ти не корова щоб оптимально сиру траву переробити.
2
31 липня 2019 00:00:57
По моєму, в цій гілці сперечаються ті які виросли в якомусь чорному районі і діти багатих субурбів. Та по всякому було. Залежно від регіону, міста, року народження. Багате, велике село  на Західній Україні,газифікували лишень в 93. Машини були, але мало, зараз через хату. Телевізори були у всіх.мотоциклфв було багато. Люди тримали багато худоби, городів, так що від голоду наврядчи хто вмирав.хати були ,аби не менша ніж у сусідів. Весілля на 500 люду, бо що сусіди скажуть. Всі хто міг пристроював кровиночку рідну в інститут. Магазинним хлібом свиней годували. Все це кінець 70 і 80ті.
3
5 липня 2019 13:17:58
Картоплю спочатку садили як декоративну рослину
так, а її квітками модно було прикрашати зачіски  заможних панянок.

А помідор взагалі вважали отруйним і навіть намагалися з його допомогою отруїти якогось дядечку на якомусь світському рауті, накрошив плоди помідору йому в салат і потім спостерігали за бідолагою в надії, що той впаде мертвим.


Так вони і є отруйні коли їх мідному посуді готувати. А люмінію тоді ще не було.
4
2 липня 2019 23:15:04
потому что никому бы и в голову не пришло что после того что произошло на Майдане,а потом на фронте,с народом смогут так поступить.Весь этот патриотический подъем в первые годы его президентства сошел на нет и у многих начал вызывать отвращение,потому что им прикрывались те же воровские хари что сидели при Овоще,только в вышиванках и с рассказами про агентов Кремля
Одна розумна людина через 3 місяці після Майдану сказала мені. "От побачиш, з такими тенденціями "державотворення" через кілька років за привітання "Слава "Україні" на вулиці перехожі будуть бити, може навіть ногами". І сцуко, дуже ймовірно шо той чувак був правий.

Україна продовжує існувати як суверенна держава, хоч і з втратою територій,
Молдова також існує, хоч й з втратою територій, але якось "не зовсім правильно" існує. Та й у суверенної Грузії  після поразки у війні також не дуже все заїпісь. B-)
От не люблять та не поважають у світі програвших "лузерів."

А лузер ФРН ? А Японія, а Китай?  Працювати треба, тупих не люблять, а не лузерів. Заіали своїми плачами ярославни.
5
15 травня 2019 16:34:59
Низькі податки і високі внутрішні мита на автомобілі і техніку. Продовжуйте далі молитись на євробляхи.
Політика кацапів може бути дикунська, але економічна політика для великого капіталу є грамотна і ліберальна.
6
11 квітня 2019 18:14:22
З точки зору історії - це колосальний прогрес. Це означає що всього за одне покоління можна було б увійти  в клуб країн з низькою корупцією.

Головна поразка Порошенка- він програв інформаційну війну. І маючи під боком Росію - це було недопустимо.
Яку інформаційну війну він програв? Може діамантових прокурорів посадили, а нам не повідомляють? Ну ладно, чи хоч когось посадили? Повідомте, бо продажні змі мовчать.

Він нікого не може посадити. Трамп також, і макрон і сей. Справи відкривають, суди відпускають.
8
11 квітня 2019 17:11:46
З точки зору історії - це колосальний прогрес. Це означає що всього за одне покоління можна було б увійти  в клуб країн з низькою корупцією.

Головна поразка Порошенка- він програв інформаційну війну. І маючи під боком Росію - це було недопустимо.
9
2 квітня 2019 17:42:28
Серйозне запитання. Як ви уявляєте взаємодію зеленського з суддями? Буде їм по ночам дзвонити і вказувати кого садити а кого ні? Ви взагалі то знаєте, що то злочин? І суддю х@р знімеш, що у нас, що у світі. В цей момент судова гілка влади кладе х@р на Трампв і нічого, терпить, тільки в твіттері знімає стрес.
10
2 квітня 2019 17:36:33
Ось чому я передумала голосувати за Порошенка.
Немає підстав. Недоплатили податків на 26 млн. грн.
Я навіть боюсь запитати, скільки ж тоді вони стирили у армії....
А Свинарчуки взагалі "не при делах"....
.

А що мав зробити Порошенко? Подзвонити до судді і сказати щоб посадив? Я серйозно запитую. Ви взагалі розумієте як працюють три гілки влади? Тиск на суддю - це злочин. От такі у нас судді. Парламенти міняються, президенти, а судова гілка влада вариться у своєму власному соці. І не тільки у нас, в штатах, вони от зараз кладуть на Трампу і йому доводиться терпіти.
11
2 квітня 2019 17:35:23
Ось чому я передумала голосувати за Порошенка.
Немає підстав. Недоплатили податків на 26 млн. грн.
Я навіть боюсь запитати, скільки ж тоді вони стирили у армії....
А Свинарчуки взагалі "не при делах"....
.

А що мав зробити Порошенко? Подзвонити до судді і сказати щоб посадив? Я серйозно запитую. Ви взагалі розумієте як працюють три гілки влади? Тиск на суддю - це злочин. От такі у нас судді. Парламенти міняються, президенти, а судова гілка влада вариться у своєму власному соку.
12
1 квітня 2019 23:40:50
Як зебіли масово почали переводить стрєлки?

дебатів в другому турі не потрібно бо порошенко не проводив дебатів в першому

нові обличчя (tu)
А почему Пидр решил их проводить только сейчас?Ему предлагали много раз и он ссался и выступал перед Олешками и Полтавами.А теперь пусть скулит как побитая шлюха вместе со своими шакалятами,ненавидящими других украинцев только за то,что прокатили их обосравшегося мессию
зебілу пропонували дебати неодноразово, той же гриценко
спочатку були одні відмовки, "а пачіму парашенка там нєт"
тепер відмовки ініші

але суть не змінилась
Зе сцить
причому він сцить не порошенка навіть
він і гриценка сцяв

і до журналістів не ходив на дебати, в теплу ванночку
і журналістів сцяв

хай може разумкова пошле, якщо сам не може?
чи дружину?

Ну, заради справедливості, кому треба, той нехай і ходить. В нього і так все кучеряво. Хочемо дебатів - повинен бути закон про їх обов'язковість.
Ну і, звичайно, знаково, як товариші по команді його ,"поправили".
13
1 квітня 2019 00:10:03
Так жителі славного Дніпропетровського регіону (на щастя яких назва залишиться) вправно вже більше півстоліття пропихають Україні своїх "чудових" політиків.
Тепер ще один. Жоден регіон не мав такго впливу на політичну систему в Україні останніх 60 років.
Якщо  вже дійсно міняти систему то явно не представником цього регіону.

Де гроші, там і політики. На трембітах політику не зробиш.
14
31 березня 2019 22:05:42
питання в тому, що у Петра нема резервів на другий тур.

за нього, в кращому випадку голоснуть ті самі що і сьогодні

у ЗЕ резервів ще на третину рейтингу додастся від вибувших з гонки. всі вибувші були проти Петра.
Проти Петра але не за бойка. А Зеленський зараз буде бойком другого туру. Особливо ,коли опитування покажуть куди підуть голоси бойка. По суті, як і прогнозувалось, другий тур - це нові вибори.
розумієш, якби вийшов бойко, я б голосував за бойко проти кнура. і таких дуже багато. дуже уже твій порох усіх заколупав. ...
Ну на щастя таких небагато , які готові на зло мамі відморозити вуха.
15
31 березня 2019 22:04:33
Юльки і гриці не підтримують Свинарчуків. :fuck:
у них два варіанти:
- не йти на вибори ( - лругий тур)
- заклеймити себе дебілами :)
юльки ні за яких умов не проголосують за кнура. вірніше так: точно проголосують проти нього, тобто за зе. це ще +10% за зе. де петро може відіграти? усі інші проголосують за нього? Сумніваюсь... :shuffle:

Абсолютну більшість голосів Юлька отримала на заході і центрі, думаєш цей виборець проголосує за проросійського кандидата?
16
31 березня 2019 22:02:41
питання в тому, що у Петра нема резервів на другий тур.

за нього, в кращому випадку голоснуть ті самі що і сьогодні

у ЗЕ резервів ще на третину рейтингу додастся від вибувших з гонки. всі вибувші були проти Петра.

Проти Петра але не за бойка. А Зеленський зараз буде бойком другого туру. Особливо ,коли опитування покажуть куди підуть голоси бойка. По суті, як і прогнозувалось, другий тур - це нові вибори.
17
31 березня 2019 21:55:44
... То сразу нападёт Путин, солнце не взойдёт, земля наткнется на небесную ось, доллар станет по 100, а молоко начнёт скисать прямо в вымени коров...

По крайней мере так утверждают порохоботы...

Та ні, просто скоріше за все забють на українізацію, спустять на гаольмах перехід рпу а українську церкву, "домовляться" так з Москвою по Донбасу, що хлопці в могилах перевернуться. Можливо для тебе це не важливо, але для мене -так.
18
31 березня 2019 21:43:39
До зелінського підуть голоси юлькі і бойка-це вже 60% з гаком! В бариги нема ресурсу для росту!

Тобто виборці Тимошенко на заході україни радісно проголосують за кандидата який підбере голоси бойка? Хехе.  І гриценка? І інших? Ніфіга не ясно, скоріше за все різниця буде декілька відсотків у фіналі. Виборці не кріпаки, їх голосувати не змусиш за потрібного кандидата.
19
31 березня 2019 21:08:10
виборці зеленського не стільки виборці зеленського як дуля владі. Ну крім вати. Так що правильно він робить,є над чим працювати. Виборець зеленського у львові - це не виборець зеленського у Харкові. Як,доречі, і виборець Тимошенко.
20
31 березня 2019 19:18:01
Років через 50 Путін буде вважатись політиком який розрубав український гордіїв вузол "50/50". А чому?  Бо шпана. Побачив шапку і інстинктивно вкрав.
21
31 березня 2019 19:01:52
А вот за кого проголосує у другому тури донбасня Бойка? Як ви думаєте? B-)
За Зелю, тут и думать нечего...

Ну і прекрасно, а порох повинен донести цю ідею, до виборців інших кандидатів, що вата голосує за зеленського. Воно іще втратить частину голосів які зараз взяло позіцінуючи себе як проукраїнську альтернативу порошенку
.
22
31 березня 2019 18:41:54
Коррупция и тарифы не позволят.
Ну якщо альтернативою буде проросійська шавка, яка на ОБОВЯЗКОВИХ дебатах два слова не зможе зв'язати українською -  то дозволить. Другий тур - це зовсім інші вибори. Ніякий кандидат не змусить своїх виборців голосувати за певного кандидата.
все вокруг стали вдруг пророссийскими шавками, один Пьотр дартаньян, дивно както

Хехе. Ну хтось же повинен бути проросійською шавкою в українських виборах... Така специфіка.
23
31 березня 2019 18:32:19
Коррупция и тарифы не позволят.

Ну якщо альтернативою буде проросійська шавка, яка на ОБОВЯЗКОВИХ дебатах два слова не зможе зв'язати українською -  то дозволить. Другий тур - це зовсім інші вибори. Ніякий кандидат не змусить своїх виборців голосувати за певного кандидата.
24
31 березня 2019 18:26:57
Вибачаюсь? Петро Олексійович в другому турі, а іще 4 місяці назад тут рахували чи він набере 5 чи 6 відсотків.
26
31 березня 2019 17:28:06
коньяк Полковник и пиво Смешное то что необходимо для ПА, если он его начнёт употреблять то возможно обойдётся без ЗЕбровки
А если Вдова Клико с Зебровкой смешаются, то ликёру не поздоровится
однозначно! там же ещё руссая водка! но у шоколадного ликёра вариантов нет, говорят там бармен ещё свой...
короче заруба во втором туре ещё та...


Я так і бачу як пасіонарні фурії бабці голосують за зеленського. Або не підуть, або за мужчіну Порошенка проголосують.
27
31 березня 2019 16:21:53
Лещ


На выборах президента выше явка, чем в 2014 году, когда избирали Петра Порошенко. По состоянию на 15 часов имеем плюс четыре процента украинцев, которые пришли на выборы - 44,45%. Самая большая явка - в Волынской области. Длинные очереди наблюдаются возле избирательных участков за рубежом, особенно в городах, где находится большое число выехавших на заработки украинцев - в Кракове, Праге, Варшаве.

Свежий экзит-пол, на который мне довелось посмотреть, мало чем отличается от данных по состоянию на утро: впереди лидер гонки с солидным отрывом. За второе место борятся кандидаты от улицы Туровской и от улицы Банковой. Все решится в последние часы голосования и будет зависеть от способности штабов мобилизировать своих избирателей.
Ну якщо лещ починає бубоніти за за паритет бабки і пороха, то кидеіь бабці.
28
31 березня 2019 15:25:16
Czну Ви даєте, обговорюєте грузина з його бонбами..
29
30 березня 2019 20:10:28
Посилено вчить українську мову, в блозі цьому також приділена увага.
Тобто, за 40 років життя в Україні, розумових здібностей не вистачило вивчити українську мову? Він що - у бульбашці прожив? Тут діти російську пасивно вивчають, а цей бовдур неспромігся українську на побутовому рівні вивчити? Або дурне, або просто українську не вчило, бо для " селюків".
Знаєш, я з народження україномовна. Але якщо я йду на переговори, то розмовляю російською. Тому що краще розмовляти російською, ніж на суржику.
Ти взагалі розумієш, що побутова українська та офіційна українська - це дві велик різниці?

Я народився в Тернополі, ні одного дня російської мови в школі не мав, прекрасно пишу і розмовляю(без акценту) російською. Звичайно, що мені зручніша і рідніша українська, але якщо мені завтра балотуватись на президента Росії , перехід на російську у мене б зайняв 15 хвилин. Він просто тупий, або українофоб.
30
30 березня 2019 19:47:44
Взагалі крім інтерв‘ю з Зеленським і його дружиною нічого не дивився і не читав.
А це вирішив переглянути влог Зе!Президент і ви знаєте, я вражений.
Дуже цікаво, свіжий погляд, неформальний підхід, рекомендую до перегляду.
української, чи кандидату в Президенту володіння державною мовою необовязкове?
Посилено вчить українську мову, в блозі цьому також приділена увага.

Тобто, за 40 років життя в Україні, розумових здібностей не вистачило вивчити українську мову? Він що - у бульбашці прожив? Тут діти російську пасивно вивчають, а цей бовдур неспромігся українську на побутовому рівні вивчити? Або дурне, або просто українську не вчило, бо для " селюків".
31
30 березня 2019 19:37:32
Взагалі крім інтерв‘ю з Зеленським і його дружиною нічого не дивився і не читав.
А це вирішив переглянути влог Зе!Президент і ви знаєте, я вражений.
Дуже цікаво, свіжий погляд, неформальний підхід, рекомендую до перегляду.

української, чи кандидату в Президенту володіння державною мовою необовязкове?
32
29 березня 2019 20:57:44
От цим він мені подобається, вибори виборами, о чос чосом.
33
29 березня 2019 12:22:02
Зе сказав що не прийде, бо в нього чос з 95 кварталом. Не до виборів
34
28 березня 2019 21:32:56
Казки порохоботські

Вибачаюсь, які казки? Ти серіал бачив?
35
28 березня 2019 18:46:56
Перед "це"  тире має стояти.
36
28 березня 2019 17:56:35
Дивно що ні один прихильник зеленського не відмітився, ну, давайте, розкажіть що я "нагнітаю".
37
28 березня 2019 16:16:46
Хто знайде хоч одного позитивного героя який в серіалі розмовляє українською - виграє 50 баксів.
Про решту посилів серіалу навіть не варта говорити - кацапський дискурс який ви можете чути щодня на кацапських ток шоу. Невже,ви, хто голосує за зеленського, цього не бачите? Невже ненависть до Порошенка заліпила настілбки . Очі, щоб голосувати за українофобський продукт? Ну не хочете Порошенка, голосуйте за гриценка, не знаю.
38
27 березня 2019 16:19:41
Може в Україну перенесуть.
Мені Форди подобаються.
а що україна зробила для цього?
[/quote

Як що, дозволила бляхи завозити, те би мовити для здорової конкуренції


39
26 березня 2019 21:37:21
Цікаво читати дискусії які на Заході уже давним давно пройшли :) нічого звикнете. Після антен почнуть п&злити за білизну на балконах, а про поміняти вікна іншого стилю ніж у будинку навіть мріяти не будете. Та що там вікна, двері вхідні не дадуть поміняти
40
25 березня 2019 23:24:43
Та воно і по кацапськи безграмотне.

Повна версія