Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль
1
cьогодні в 09:36
агов. зелюки. затримання дівчинки і юнака це мегазашквар. або буде привселюдне вибачення мусорів - їх курівництва і безпосередньо  володимира 0 або буде втрата егітимності ефетком доміно діти це єдина на що не насрать корумпо манюпасам коруппціонерії Україна

в цьому плані ситуація трішечки поліпшилась
http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/55577144
ось реальний приклад як при пороху за пости в соцмережі саджали. Це навіть не мітинг. Зеля цього поки що того не схвалює, тут нема зашквару.
2
26 травня 2019 19:31:48
добре що еверест на межі але ще можна залізти. А якби на Землі були гори на пару км вище? Уявіть скільки трупів було би там. К2 відпочине.
3
26 травня 2019 19:23:59
сааку можна генпрокурором. За ним ходить слава людини що поборола корупцію в Грузії. Хай допоможе нам. Наш різновид корупції може не самий великий у світі але ймовірно самий тупий в плані бездумного розтринькування мільйонів заради своїх декількох тисяч.
4
25 травня 2019 14:20:28
все просто вирішується. досить найбоєздатнішим патріотам-воїнам - яких 300 000 - взяти і виконати свою роботу присягу функцію - відновити територілаьну цілісність України - зільнити крим і донбас .
У меня в гараже всегда наготове военный рюкзак. Там есть лишний комплект формы.
Созвонимся, заеду за вами. ОК ?
і кадровики хомчаки знову відправлять моблізованих ідеалістів в котли - а самі й надалі осовюватимуть бюджет і писдитимуть солярку і арсенали, аватаритимуть , перемагатимуть в столовках)))

а що?)) вже тих 300 000 воїнів столовки і бюжета недостатньо для відновлення тер цілісності? вони воїни чи так - в столовку та на бюжет прийшли  - а воюють хай мобілізовані добровольці чии ондо миротворці оон))) а нас і тут непогано кормять)))

Хомчак бойовий генерал. Він був в Іловайську разом з іншими. Можливо він недалекий, бо не здогадався попереду колони вислати п'ять-шість чоловік розвідки. Але не нам судити.
6
25 травня 2019 11:19:53
я найкраще вчився коли ляпав абсурдні фрази носіям. Типа хліб їсть рибу. Помилки у вимові. Вони мене не розуміли. Було соромно, але це були найсильніші уроки. Раз і назавжди.
7
25 травня 2019 07:45:29
проходячиповз правильно наінтуічив. З точки зору біохімії оці натрій-калієві насоси є у кожній клітині, не лише нервовій. Натрію та калію всередині нас на порядок більше ніж інших елементів. В кожній клітині насос забирає з крову калій, та викидає натрій в кров. Тим самим створює різницю полярно заряджених іонів, або електричних потенціалів на мембрані клітини. Ця різниця потім допомагає транспортувати всі інші речовини. Якщо потенціалу нема, то нема транспорту водорозчинних речовин - клітина офіційно вважається мертвою.

Від насоса є вирішальний вплив на тиск. Якщо з'їсти банан, то в клітини прибуде багато калію. По закону осмотичного тиску, концентрації калію та натрію буде намагатись вирівнятися - надлишок калію в клітинах буде компенсовано водою з крові, клітини розпухнуть від води, а кров згуститься від нестачі. Серцю стане важче качати густу рідину.

Тому при підвищеному тиску в першу чергу треба дивитись на раціон харчування. Чи достатньо води, калія та натрія? Якщо в нормі, то далі треба дивитись на нервову систему. Як тут правильно помітили, найпотужніше насоси працюють у нервових клітинах, перезбудження нейронів мозку швидко виснажить ресурси для балансування тиску. Якщо стресу нема, харчування вдосталь, то далі треба дивитись на нирки. Чи здатні вирівняти баланс цих трьох, видати зайве з сечею? Далі печінка, інші органи та мікроелементи. Але ж ніяк не тупо дати пігулку, і бувайте здорові.
8
24 травня 2019 16:13:11
а коло щось не так - то ми іншого оберемо
вже пора

З Радою зеля цілком правий. З Богданом є нюанс, що той був у зоні ато. Там спірно. Порох прописав собі та своїм лазівку, але в неї проліз також Богдан.
9
24 травня 2019 08:45:07
я краще на виборах до Ради проголосую. Це блюзнірство.
10
24 травня 2019 07:53:30
нема в них почуття гумору. Якби чоловіку подарували гумову бабу, то той би іржав та дякував. Потім би перед друзями хвалився. Іржали б геть усі.

а організаторам теж треба клепку в голові мати - кому такі жарти підсовувати.
11
23 травня 2019 17:51:19
зараз важливо ЩО БУДЕ ДАЛІ: замирювання і вся Україна перетвориться на одне Придністров'я, чи ніякого замирювання і тільки ОРДЛО залишиться різновидом Придністров'я...

12
23 травня 2019 17:46:16
я з пенсами частково згоден. Якщо не маєш достатньої зарплатні, а маєш лексуса, то люстрація. Геть від державних грошиків.
13
23 травня 2019 12:26:07
Вже ж написали! Це Парубій оголошує є коаліція чи нема!. Коли він скаже що нема, дасть місяць на створення і знову нема-тоді починає діяти президент. Те саме робив барига в 2014р. коли треба було розпустити ВР. А цей що робить? Прибіг.давай йому, бо в нього горить. Потім слідуюча ВР буде нелегітимна-бо вона вибрана в порушення Конституції.
Де написано, що Парубій оголошує, є коаліція чи нема?  :laugh:

Показати зображення...
Коаліція-це внутрішня справа ВР. Президен не має право совати туди своє рило. ВР не лізе в керувати генштабом чи АП.

дивись. Є перелік депів в коалі. З неї виходять батьківщина та самопоміч. Що, потрібен якийсь суд щоб він відняв два числа, та отримав відсутність коали? Про яку внутрішню справу мова?
14
23 травня 2019 12:17:57
слухайте, всі знають що коали нема, що вони працюють далі за допомогою афери. І що? Дозволяти їм гратися в це лайно далі? Ну це ж дитинство в дупі грає. Вони давно як нелегітимні. Проста арифметика, яку мухлежники вимагають підтвердити через суд.
15
23 травня 2019 11:52:39
депи намагаються грати у старі ігри. Зеля-не зеля - їх пофуй. Раніше клали на закон - і далі будемо класти. Скільки ще це буде продовжуватись?

це треба зупиняти, і зупиняти демонстративно жорстко.
16
22 травня 2019 19:26:30
Каким же образом у нас Петрушка 5 лет был президентом ?

Почему бы его не люстрировать задним числом -- и на кичу за особо циничное издевательство над законом ?

пороха треба саджати. Але це не привід для зелі порушувати закон. Навіть недолугий.
17
22 травня 2019 19:25:11
Указ Зеленского о назначении Богдана главой АП будет обжалован в связи с нарушением закона о люстрации, - Егор Соболев

Готовится иск об обжаловании указа президента Владимира Зеленского о назначении на пост главы Администрации президента Андрея Богдана, который подпадает под действие закона о люстрации.
Об этом заявил журналистам один из авторов закона о люстрации Егор Соболев ("Самопомич").

"Я говорил с Татьяной Козаченко, возглавлявшей люстрационный комитет, и сегодня возглавляющую ГО "Народная люстрация", она уверила, что все документы уже готовятся. Кроме того, у нее есть идея предложить типовой иск, которым могли бы воспользоваться другие граждане", - заявил Соболев.

Парламентарий пояснил по каким параметрам Богдан подпадает под действие закона о люстрации: "Он работал в правительстве Николая Азарова уполномоченным по антикоррупционной политики. Правительство времен Януковича прославилось тем, что построило практически идеальную коррупционную машину. Ясно, что человек. Отвечающий в правительстве за антикоррупционную политику, не мог этого не видеть. Честный человек должен был выйти к людям и сказать о том, что видит. Однако, Богдан этого не сделал".

ну і чудово. Це буде початком, коли машина правосуддя зворухнеться та почне працювати. Навіть Президент не може порушувати.
18
22 травня 2019 19:00:22
Хрипота з'явилась у голосі.
19
22 травня 2019 17:54:02
ось і добре. Хоч якась користь з порохоботів.
20
22 травня 2019 17:51:30
тоді нехай самі депутати швиденько приймуть закон про відкриті писки
21
22 травня 2019 15:58:06
порошки очікують на голобородько. Поплутали. Буває.

Це не було обіцянкою зелі. Було б добре без кортежу, але якщо ні, то ні на що не впливає.
22
22 травня 2019 15:55:16
зеля має відреагувати на дії Ради. Якщо Рада ігнорує вимоги Конституції, лишається старою незважаючи на відсутність коали, то зелі треба діяти жорстко. Якщо один раз спустити на гальмах, то далі буде все гірше.
23
21 травня 2019 20:01:46
хто це
24
21 травня 2019 19:10:51
У діабетиків судини швидко засираються, а міцний алкоголь їх чистить. Тому він є для діабетика є своєрідними ліками. Одне лікує, інше калічить.
25
21 травня 2019 18:40:47
насрать на скотиняку - використані гандони викидають загнаних коней пристрілюють
тут питання до зе -який декларує слугство народу відкрритість - а никаєтьсся від народу в тьорках з обранцями народними немов який петро порошенко свинарчук
Не бери пример с чекушек, что доепываются до всякой херни. Им простительно С четвертью мозга не живут. Впереди будет еще много настоящих ошибок, а ты размениваешься на фуйню, тем более, что там камера и куча "друзей". Никакого снговора и сенсаций кроме - Всех нах. :laugh:
коли вчинки дисонують словам - я без вагань викреслюю ту істоту з людей.
коли тобе обдурили раз - винен той хто обдурив.
коли він же ж тебе обдурив вдвічі - винен ти

в тебе немає нюху на зрадоньку. Справжнью підкилимною муткою є адвокат коломи на зустрічі. Ще не повноцінна зрада, але на межі фолу. Але ніяк не фальшиві істерики ляшка.
26
21 травня 2019 18:28:02
На данный момент Зеленский выигрывает у Ляшко со счетом 2:0.
тільки грають вони на твою жжепу шкуру, громадянине ти України)))

це тупа спроба скотиняки попіаритись, набрати рейтинг на пустому місці перед виборами. Не більше. Ніякого зашквару він не розкрив.
27
21 травня 2019 18:18:42
https://www.youtube.com/watch?v=LYFmUO826KM
бачимо лиш картинки .

де відос? про що там терлось?
які секрети?

ну хай той ляшко перескаже своїми словами про зустріч.

Зеля запропонував 3% та відміну мажоритарки. Розпуск Ради пояснював відсутністю коали з 16 року, коли Самопоміч та Батьківщина з неї вийшли.
29
21 травня 2019 18:04:12
дякую олегу ляшку за амйстерне тонке здуття надутою з гавна коломойського бульбашки - "слугии народу" бульбашка лопнула залишився все той же кавалок лайна що й всі папепрені приписденти України

 (tu)

ляшко продажне безпринципне лайно. але сьогодні він творив годнноту (tu)бачиш камеру?
30
20 травня 2019 10:47:34
живчик
31
19 травня 2019 22:08:21
газобетон краще не менше 500, 400 вже занадто легкий та хрупкий. Будується з нього швидко. Будівельники знають як правильно працювати - цей аспект дюююже важливий в наших умовах  :weep:  Утепляти газік все одне прийдеться. При чому товщина шару утеплення не може бути малою. Мінімум 10 см. Інакше точка роси опиниться в доволі теплому газобетоні який здатен набирати вологу.

Якщо все по технології робити, то з будь-якого матеріалу буде чудовий будиночок.
32
19 травня 2019 21:38:16
Закарпаття - це зона землетрусів?
хз, вродь ні

Просто цегла та газобетон в зоні землетрусів розвалюються. По нормах треба робити з/б каркас в таких районах. Або sip.

Ці панельки - вони неінерційні. Стіни не накопичують протягом дня тепло та вологу, не вирівнюють за добу. Тому якщо різниця температур вдень та вночі велика, то краще інерційний дім. Економія на опаленні та вентиляції, екологічність. Але якщо завжди буде холодно або жарко, то краще sip.
33
19 травня 2019 21:26:34
Закарпаття - це зона землетрусів?
34
19 травня 2019 20:48:25
а при чому тут батьки, якщо люди вже повнолітні?
онуки
ну так треба тоді якимось чином поширити цю норму на тих хто взагалі не одружується
таких значно більше

так, це гарна справа. Вон, в німеччинах усяких, якщо маєш дітей, то податкові пільги.
35
19 травня 2019 20:45:29
за. Але так щоб батьки тих що одружуються мали право цю херню заборонити якщо є ще шанс повернутись до нормального життя. В випадках остаточного рішення, вже немає значення той штамп в паспорті. Хай ставлять.
а при чому тут батьки, якщо люди вже повнолітні?

онуки. Батьки мають право поборотись за онуків.
36
19 травня 2019 20:31:21
за. Але так щоб батьки тих що одружуються мали право цю херню заборонити якщо є ще шанс повернутись до нормального життя. В випадках остаточного рішення, вже немає значення той штамп в паспорті. Хай ставлять.
37
19 травня 2019 20:02:54
Він має відповісти на одне просте питання. З ким його партія зробить коаліцію: зі слугою чи з бепепе?

Він заходить хоч і пізно в політику, але цього разу видно, що заходить справді і по повній програмі. І політичний ландшафт після другого туру вже встиг поділитися на дві великі групи що ворожують. Йому неминуче приєднуватись до однієї з них. Залишитись в стороні - це пролетіти повз Раду.
38
19 травня 2019 02:33:04
порошки несуть загрозу. Вони вже встигли запхати цю країну на найнижчі щаблі. Слава яйцям, їх відсторонено. Якщо їх знешкодити за допомогою люстрації, то ситуація почне різко змінюватись. Ми нарешті почнемо йти вгору як поплавок, як це робили до цього наші сусіди. Станемо нормальною країною з прозорою логікою розвитку.
39
18 травня 2019 09:09:49
А чого тут іронізувати. Одразу ж не сяде, бо в Іспанію лахнув, а гроші в офшорах. Але спочатку нормальний генпрокурор, потім справа буде порушена, пізніше доберемось і до екстрадиції. Все буде.
40
17 травня 2019 10:47:40
У тата пенсія 8, регрес 2.
Регрес дали до пенсії.
Сметана, ти ремонтував тєліки все життя, дитину свою не утримував, яку ти пенсію хочеш?

Ага, тато вже старенький, молодим пенсам пенсія вище. Сметана, правий що той регрес купують всі кому не лінь, та додають собі пару штук на місяць. Але й коштує його оформити у чиновників мама не горюй. Це годівниця більше чиновників, а не шахтарів.

Повна версія