Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль
1
cьогодні в 14:39
аааа, не вистачило ресурсів у Кремля
згідно офіційних даних генштабу, на Донбасі ЗСУ протистоять 30 тисяч солдатів, із яких нині 90% це місцеві контрактники
при цьому за 5 років після Іловайська ЗСУ навіть малесенького хутора не відбили, якщо не рахувати зайняття сіл у сірій зоні.
Але в Путіна немає ресурсу, протистояти такій потужній військовій силі щоб окупувати Україну

ну що я тут можу заперечити  :(
трясця, ти тільки що торочив про МУ цитував Порошенка з його "немає воєнного рішення" і раптом дивуєшся, що не відбили,
твердив про можливості Росії після Іловайська  і не дивуєшся, що вони ними не скористалися,
ти сам собі заперечуєш
та я не дивуюсь
моє бачення ситуації досить чітко структуроване

тобто, з боку Кремля я бачу таку послідовність дій:

1. суто емоційне рішення про військову агресію, прикриту під "протести юго-востока" у відповідь на поразку Януковича і зрив угод, підписаних Януковичем із опозицією за посередництва Глазьєва і західних дипломатів. Ясно, що ні в яку спонтанність і парасюка Путін не повірив. Як і ніколи не вірив у народне походження Майдану. В його баченні майдан був операцією США задля зміни зовнішньополітичног о вектору України. Він вирішив, що його обдурили і вирішив відповісти тим же.
Що це рішення було непідготовленим і спонтанним свідчить бідність ресурсів, кинутих на виконання завдання. Чіткий план існував тільки по Криму, оскільки він розроблявся на випадок припинення Україною угоди по базуванню ЧФ.
В іншому, очевидно, первинний план стосувався проголошення незалежності проросійських регіонів і створення Новоросії. Реалізовано мало бути по прикладу захоплення майданівцями влади в регіонах. Але по ходу стало ясно, що план гладко не реалізується, а нарощування поставок бойовиків-добровольців із наспіх створених у Ростові таборів запізнювалось щодо розвитку подій.

2. поступово прийшло розуміння, що анексія Новоросії породжує проблему залишка України, котрий звільняється від впливу проросійського електорату і може дрейфувати в напрямку все більш антиросійської позиції. Поступово в Кремлі почало приходити рнозуміння, що первинна ставка на захоплення частини території неправильна. Треба зберегти проросійське населення в Україні, і через федералізацію перетворити його на якір, гарантію присутності вагомого проросійського фактору в Українській політиці

3. тоді ЗСУ завдали поразки в Іловайську і під загрозою стрімкого наступу навязали МУ. Дебальцево стало другим етапом цього плану, а наступні етапи можуть настати після виборів, якщо прогресу у виконанні МУ не буде


це все прозоро, ясно і цілком логічно
натомість я читаю якісь теорії, що протррічать самі собі в частині браку ресурсів у Кремля, бажання знищити Україну як державу але страху Кремля воювати задля цього і т.п.
Ні.
Вам же кажуть, що патякання про федералізацію - це для пускання диму у вічі і для розводу лохів. Воно може диктувати що хоче з цією "федералізацією". І умовна "федералізація" - це перший етап.
Пункт 2 закінчується на перетворенні України на аналог "республіки СРСР"
2
cьогодні в 14:30
ви значить будете жити в Аргентині, а ми тут як у Афганістані або Вєтнамі.
хороший план...  забористий.

дивіться всі, читайте чого порохоботи насправді хочуть.

дякую за відвертість.
Ну буде новий Голодомор тоді.
Візьміть тоді Фінляндію, як приклад, якщо Вас Афганістан налякав.

От я не зрозумію ніяк і прошу поясніть. Хоч хто небудь.

Фіни у 1939 постріляли трохи( не пять років як ми!!!) і здалися. Програли війну начисто. Відали території, підписали мир на всіх умовах Сталіна. І вони молодці, герої ну і у них  :peremoga:

.
Це Ваші власні фантазії про героїв та інше.

Тут розбір був без зайвих емоцій.

Фінляндія була надана, як приклад, бо ОлдБой налякався прикладу В'єтнаму та Афганістану. А приклад був до того, що якщо ти чиниш опір, то у тебе є шанс. Якщо не чиниш, а підіймаєш лапки догори і починаєш виконувати, як сліпе кошеня хотєлки агресора, які будуть кожного разу все борзіші і ніколи не закінчаться - шансу нема.
3
cьогодні в 14:27
логічно
так а чому федералізація а не анексія?
тут же писали, що в плани Кремля існування України взагалі не входить
Тому що федералізація - це перший крок до подальшої анексії. Це відносно цивілізований та безболісний спосіб поглинання України частинами. За прикладом Криму.
ага....  значить зараз хитрий хуйло віддасть Донбас задля федералізації, а потім його захопить назад по прикладу Криму.
підступний падлюка

як кажуть німці: чухає ліве вухо правою рукою
Чухайте краще і прислуховуйтесь.
Донбас (при чому області, а не відгризки) входять на правах широкої автономії з можливістю впливу на зовнішню політику і власними парамілітарами, але за банкет Пуйла платять українці.
Якщо так, то Пуйло "віддасть" Донбас.
"Федералізація" - це для України загалом, що залишається і сприймати буквально, що йому лиш  потрібна зміна территоріально-адміністративної організації , а не як оруеллівське косноязиччя - це значить ніфіга не зрозуміти, що стоїть за цими вимогами для пускання диму у вічі.
4
cьогодні в 14:03
Коли буде закон про імпічмент?

Богдан: -Це до Верховної Ради.МИ готові підписати у любий момент.

О как. "МИ"
#ТожєПерзідєнти
5
cьогодні в 12:54
який смисл МУ у цих планах захоплення і анексії України?
Фіксація зобов'язань України щодо особливого статусу Донбасу, тобто фактично початок виконання плану федералізації України.
логічно
так а чому федералізація а не анексія?
тут же писали, що в плани Кремля існування України взагалі не входить
"Федералізація" - у цьому випадку, у стратегії та розумінні стратегів Пуйла - це перший етап по розвалу України, як єдиної держави.
6
cьогодні в 12:49
омг, які армії?
війна була закінчена уже, фіни програли і пішли на підписання капітуляції
Ні. Ви ДУЖЕ погано знаєте історію, чоловіче. :gigi:
Вони підписали втрату невелику частини територій (до речі, частини від того, що їм перепало до того після розподілу по результатам ПСВ). На початку війни перспектива для фінів була набагато гіршою - втрати всієї Фінляндії, створення ФССР. Після того Сталін вже не мав на підхваті ресурси для початкового плану і він змушений був обмежитись шматком території, для збереження морди літса.
У результаті Сталін не виконав початковий реальний план по захопленню Фінляндії усієї, а Фінляндія зберегла незалежність.
йопт...  таки цю історію я не знав
не вистачило у Сталіна солдатіків щоб завоювати Фінляндію, тому Сталін підписав капітуляцію СССР.
отримав по морді вусатий вискочка.
Так. Не вистачило, яких він приготував для цієї цілі.
Після того йому або потрібно було готувати нову порцію ресурсів (до речі, солдатики - це лиш частина ресурсів, у Росії традиційно не самих цінних), або передумати, що він і зробив, беручи до уваги, що у нього помінялися пріоритети після дій Гітлера.
7
cьогодні в 12:44
після Іловайську кацапи продовжили наступ, але контрудар ЗСУ зупинив агресора і Порошенко з позиції сили підписав у Мінську капітуляцію Хуйла, я правильно розумію альтернативну історію блискучих звитяг  Порошенка?
так само в Дебальцево військовий геній Муженка утопив у крові спробу наступу глупого хуйла і злякавшись великих втрат мокшанський цар пішов на підписання МУ.

Ну.
Я не можу вже простіше розжувати людині, яка не тямить, що таке війна (це сутички різного роду ресурсів), не тямить, що таке потоки та адміністрація ресурсів і до того ж не розуміє, що війна це шлях обману і керуватися обіцянками противника, у якого є ресурси проти тебе і сподіватися, що він їх виконає - це бути лохом.
приємно читати людину, котра так багато знає про адміністрування ресурсів, але сівши в калюжу із простими фактами  досить незграбно резонерствує ні про що 
:) Сподіваємось, що Зеленський не виявиться таким же лопухом, як і Ви
8
cьогодні в 12:41
краще поверхово керуватись фактами, ніж глибокими конспірологічними теоріями, побудованими на вигадках.
якби Сталін не збирався обмежуватись висунутим ультиматумом, то тим більше у нього не було причин лишати фінам хоча би формальний суверенітет після фактичної перемоги над ними.
Фактично та стратегічно перемога була за фінами, хоч формально був підписаний договір. Сталіну у той момент потрібно було формувати нові армії для подальшого захоплення Фінляндії, що він не міг зробити, бо треба було збирати ресурси уже на Гітлера.
омг, які армії?
війна була закінчена уже, фіни програли і пішли на підписання капітуляції
Ні. Ви ДУЖЕ погано знаєте історію, чоловіче. :gigi:
Вони підписали втрату невелику частини територій (до речі, частини від того, що їм перепало після розподілу по результатам ПСВ). На початку війни перспектива для фінів була набагато гіршою - втрати всієї Фінляндії, створення ФССР. Після того Сталін вже не мав на підхваті ресурси для початкового плану і він змушений був обмежитись шматком території, для збереження морди літса.
У результаті Сталін не виконав початковий реальний план по захопленню Фінляндії усієї, а Фінляндія зберегла незалежність.
9
cьогодні в 12:33
нема логіки
якби була потрібна вся Україна, то наступ після Іловайська чи Дебальцево треба було розвивати,
Погане знання історії навіть сучасної.
Після Іловайську якраз продовжили наступ. А от Дебальцево якраз стратегічно було вдалим - противник виснажив ті ресурси, які виставив під ту задачу - знищити оточені сили ЗСУ і на їх плечах розвинути наступ на Харків
після Іловайську кацапи продовжили наступ, але контрудар ЗСУ зупинив агресора і Порошенко з позиції сили підписав у Мінську капітуляцію Хуйла, я правильно розумію альтернативну історію блискучих звитяг  Порошенка?
так само в Дебальцево військовий геній Муженка утопив у крові спробу наступу глупого хуйла і злякавшись великих втрат мокшанський цар пішов на підписання МУ.

Ну.
Я не можу вже простіше розжувати людині, яка не тямить, що таке війна (це сутички різного роду ресурсів), не тямить, що таке потоки та адміністрація ресурсів і до того ж не розуміє, що війна це шлях обману і керуватися обіцянками противника, у якого є ресурси проти тебе і сподіватися, що він їх виконає - це бути лохом.
10
cьогодні в 12:26
так а в чому правильність?
відмовитись від менших вимог, потім програти війну і виконати значно важчі вимоги

як в анекдоті: буду їсти сіль
Бо Сталін не збирався дотримуватися своїх обіцянок на початку - це було очевидно у тому контексті.
Просто у Вас дуже поверхнє та уривчасте, на рівні анекдотів, знання історії та бачення історичних процесів.
краще поверхово керуватись фактами, ніж глибокими конспірологічними теоріями, побудованими на вигадках.
якби Сталін не збирався обмежуватись висунутим ультиматумом, то тим більше у нього не було причин лишати фінам хоча би формальний суверенітет після фактичної перемоги над ними.
Фактично та стратегічно перемога була за фінами, хоч формально був підписаний договір. Сталіну у той момент потрібно було формувати нові армії для подальшого захоплення Фінляндії, що він не міг зробити, бо треба було збирати ресурси уже на Гітлера.
11
cьогодні в 12:21
ніхто союз відновлювати не буде
Хуйло збирає тільки русскіх
їм потрібне Придністровя але не потрібна Молдова
вони забрали Осетію і Абхазію, але Грузія їм і нах не впала
їм потрібен Крим і Донбас, при нагоді вони візьмуть Харків і іншу "новоросію", але ні Київ ні Полтава їм не потрібні.
Ага, ща тримайте кишеню ширше - "нам нужна вся Украіна!" © :gigi:
Ви або наївняк, або вата закамуфльована
нема логіки
якби була потрібна вся Україна, то наступ після Іловайська чи Дебальцево треба було розвивати,
Погане знання історії навіть сучасної.
Після Іловайську якраз продовжили наступ. А от Дебальцево якраз стратегічно було вдалим - противник виснажив ті ресурси, які виставив під ту задачу - знищити оточені сили ЗСУ і на їх плечах розвинути наступ на Харків
12
cьогодні в 12:17
варіант Фінляндія виник не тому, що ресурси закінчились у СССР, а тому, що ресурси закінчились у Фінляндії.
І якби Фінляндія не легковажила ультиматумом Сталіна, то могла обмежитись значно меншими жертвами.
Правильно робила, що "легковажила" на початку (а бажаючих серкд фінів вистачало, до речі) - це тільки у уяві лохів можна керуватися обіцянками гопніків, а не їх діями на контекстом
так а в чому правильність?
відмовитись від менших вимог, потім програти війну і виконати значно важчі вимоги

як в анекдоті: буду їсти сіль
Бо Сталін не збирався дотримуватися своїх обіцянок на початку - це було очевидно у тому контексті.
Просто у Вас дуже поверхнє та уривчасте, на рівні анекдотів, знання історії та бачення історичних процесів.
13
cьогодні в 12:15
Фінляндія це варіант №3 із тих, які я описав
іще раз нагадаю: Фінляндія змирилась із втратою територій і погодилась на геополітичну лояльність Кремлю і власний нейтральний статус.
Така можливість зараз є і України, якщо псевдопатріоти не будуть ножа в спину вставляти, називаючи це "злити все"
оккупация Украины и восстановление саюза единственный шанс рашки на выживание, оккупация Финляндии имело только агитационно-демонстрационное значение, не видишь разницы? в кукуёе тоже не видят, думают, сольём Донбасс и хуйло отстанет
так как ты думает барышня на которую напал маньяк, затащил ёе в кусты и рычит: снимай трусы... глупая барышня уверена, что маньяк на неё напал ради трусов, и если она их снимет, то маньяк ставв обладателем закаканных репиков обрадуется трофею, и с радостью от неё отстанет
глупая барышня, маньяку нужна её печень
ніхто союз відновлювати не буде
Хуйло збирає тільки русскіх
їм потрібне Придністровя але не потрібна Молдова
вони забрали Осетію і Абхазію, але Грузія їм і нах не впала
їм потрібен Крим і Донбас, при нагоді вони візьмуть Харків і іншу "новоросію", але ні Київ ні Полтава їм не потрібні.

Ага, ща тримайте кишеню ширше - "нам нужна вся Украіна!" © :gigi:
Ви або наївняк, або вата закамуфльована
14
cьогодні в 12:11
Фінляндія це варіант №3 із тих, які я описав

Ви ще до варіанту "Фінлядія" не дійшли - агресія продовжується, у агресора є ресурси ще, які він виділив на агресію.
варіант Фінляндія виник не тому, що ресурси закінчились у СССР, а тому, що ресурси закінчились у Фінляндії.
І якби Фінляндія не легковажила ультиматумом Сталіна, то могла обмежитись значно меншими жертвами.
Правильно робила, що "легковажила" на початку (а бажаючих серкд фінів вистачало, до речі) - це тільки у уяві лохів можна керуватися обіцянками гопніків, а не їх діями та контекстом.
Інакше була б не "мала кров", а був би фінський голодомор
15
cьогодні в 12:06
ви значить будете жити в Аргентині, а ми тут як у Афганістані або Вєтнамі.
хороший план...  забористий.

дивіться всі, читайте чого порохоботи насправді хочуть.

дякую за відвертість.
Ну буде новий Голодомор тоді.
Візьміть тоді Фінляндію, як приклад, якщо Вас Афганістан налякав.
Я Вам просто пояснюю розклади без ширми, справи як вони є - це абсолютно не залежить від того, де я і де Ви географічно.
Фінляндія це варіант №3 із тих, які я описав

Ви ще до варіанту "Фінлядія" не дійшли - агресія продовжується, у агресора є ресурси ще, які він виділив на агресію.

І що це за "геополітична лояльність" - Ви зібралися брати участь у авантюрі Пуйла проти Заходу, чи що (тобто, не можеш перемогти -стань созником) ? Це завідомо програшна авантюра.
16
cьогодні в 11:58
прекрасно
а що далі?
агресор припиняє і піджавши хвоста тікає в напрямку мокшанських боліт під схвальні вигуки українських патріотів?
Як у Афганістані, чи В'єтнамі.
Тобто є шанс, що звалить. Але по-Вашому шансу точно нема.
Як показали останні 5 років, баланс сил дозволяє досить успішно протистояти і стратегічно вигравати. Нерозумно і самовбивчо у такій ситуації зливати.
ви значить будете жити в Аргентині, а ми тут як у Афганістані або Вєтнамі.
хороший план...  забористий.

дивіться всі, читайте чого порохоботи насправді хочуть.

дякую за відвертість.

Ну буде новий Голодомор тоді.
Візьміть тоді Фінляндію, як приклад, якщо Вас Афганістан налякав.
Я Вам просто пояснюю розклади без ширми, справи як вони є - це абсолютно не залежить від того, де я і де Ви географічно.
17
cьогодні в 11:51
принаймні Донбас
сьогодні Донбас їхній, а від того, що безкінечно торочити, що по-справедливості Донбас наш, нічого в реальності не зміниться
серби і досі на стінах малюють "Косово є Сербія" і що, допомогло це їм?

на танках українці в Донецьк не повернуться, як і в Крим. Є вибір або забути, або повернути шляхом геополітичних компромісів.
Це реальний вибір. Можна іще сховати голову в пісок і продовжувати розказувати про "Крим - Україна", хуйло отползаєт, санкції скоро розвалять рашку і т.п. дитячі казочки
Ну
Не захищалися, то втратили Донбас та Крим. Якби далі не захищалися, то втратили б усе.
Загалом треба ще дивитись, що за заявами Зеленського стоїть - це така справа, що треба судити по діям, а не заявам.
Якщо за тими заявами стоїть бажання підняти лапки вгору, як у Вас, та злити з сліпою надією, що агресор вдавиться від ненажерливості - то Україна приречена.
так а що злити?
ви ж тільки розказуєте, що все не так.
Ні один критик Зеленського в цій гілці не написав як треба правильно.
До тепер була вірна стратегія.
Єдине, що треба, це продовжувати й надалі у тому ж дусі і не повторювати помилок, які наробив і на яких навчився Педро на початку війни. Сподіваюся, що до Зеленського це доходить (якщо він дійсно президент українців) і у нього буде як мінімум та ж здатність, що і у Педри до проведення цієї стратегії. У перспективі навіть краща, з новими тактиками

Бо війна з пуйлівською Росією у України надовго. Якщо Зеленський не збирається капітулювати, звичайно.
18
cьогодні в 11:45
оце спочатку прокоментуй, герой


Військового вирішення питання по Донбасу не існує – Порошенко
29 грудня 2014,

За словами президента, існує виключно політичне рішення конфлікту на Сході

Виходячи з контексту подій і дій - правильна заява на адресу агресора - воєнний метод проти нас не спрацює, будем захищатись, так що припиняй, бери шинель і вали за порєбрік
прекрасно
а що далі?
агресор припиняє і піджавши хвоста тікає в напрямку мокшанських боліт під схвальні вигуки українських патріотів?
Як у Афганістані, чи В'єтнамі.
Тобто є шанс, що звалить. Але по-Вашому шансу точно нема.
Як показали останні 5 років, баланс сил дозволяє досить успішно протистояти і стратегічно вигравати. Нерозумно і самовбивчо у такій ситуації зливати.
19
cьогодні в 11:40
зараз поступки можуть бути взаємними.
Якщо війна продовжиться і ми зазнаємо поразки, то поступки будуть тільки нашими.

колись галли ішли війною на Рим і влада Риму декілька разів гнівно відкинула їхні вимоги.
А потім галли війшли в місто, скрізь горіли будинки, воїни гвалтували жінок, тривав грабунок і до вождя галлів звернулись, аби він це припинив. А той відповів:

 Vae victis (горе переможеним) і поклав на терези із золотом для викупу свій меч
Что значит взаимными? Кубань отдадут?
принаймні Донбас
сьогодні Донбас їхній, а від того, що безкінечно торочити, що по-справедливості Донбас наш, нічого в реальності не зміниться
серби і досі на стінах малюють "Косово є Сербія" і що, допомогло це їм?

на танках українці в Донецьк не повернуться, як і в Крим. Є вибір або забути, або повернути шляхом геополітичних компромісів.
Це реальний вибір. Можна іще сховати голову в пісок і продовжувати розказувати про "Крим - Україна", хуйло отползаєт, санкції скоро розвалять рашку і т.п. дитячі казочки
Ну
Не захищалися, то втратили Донбас та Крим. Якби далі не захищалися, то втратили б усе.
Загалом треба ще дивитись, що за заявами Зеленського стоїть - це така справа, що треба судити по діям, а не заявам.
Якщо за тими заявами стоїть бажання підняти лапки вгору, як у Вас, та злити з сліпою надією, що агресор вдавиться від ненажерливості - то Україна приречена.
20
cьогодні в 11:33
можливо і двосторонні переговори з Масквою
але це безумство треба зупиняти
Штикі в зємлю. От же щучечки. Що тут коментувати?
оце спочатку прокоментуй, герой


Військового вирішення питання по Донбасу не існує – Порошенко
29 грудня 2014,

За словами президента, існує виключно політичне рішення конфлікту на Сході

Виходячи з контексту подій і дій - правильна заява на адресу агресора - воєнний метод проти нас не спрацює, будем захищатись, так що припиняй, бери шинель і вали за порєбрік
21
cьогодні в 11:28
и что самое интересное
тут никто из его сторонников не может обьяснить
как это закончить войну если мы ее не начинали
а як взагалі можна закінчити війну?

звичайно, що компромісом. це скаже будь-яка притомна людина

Війну, де агресор хоче війни, а на кого напали хоче "компромісів" (при чому навіть не має чіткої ідеї про цей компроміс), можна закінчити або капітуляцією та власним знищенням, або ставши союзником агресора у його подальшій агресії вже проти інших (зрадою самих себе).
Це знає будь-яка притомна людина.

Починаючи від школяра, на якого у школі почав наїжджати гопнік і до Черчіля з його відомим висловом про ганьбу та війну.
І кому, як не українцям з їх історичним досвідом це не знати.
22
cьогодні в 02:03
Пример совсем никудышний.
Во первых, нет никакого кризиса.
Во вторых, это проблема руководства бритов которые хотят и рыбку съесть и на хер сесть.

Так какой такой кризис сгенерирован Зе ещё раз?
Кризис есть
Пока только политический
Нет никакого кризиса
Будут внеочередные выборы в Раду, после выборов будет сформирована реальная коалиция и назначено правительство.
Кризис в головах оторванных от корыта :)
По-перше, якщо Ви вже такий буквоїд закону, то є 30 днів на сформування коаліції з моменту декларування ВР, що коаліції нема. Що робить неможливим по тій же букві закону розпуск ВР та позачергових виборів.
По-друге, з чого Ви вирішили, що у випадку цих позачергових виборів коаліцію ну точно сформують після них, та ще й "реальну"? Це вилами по воді писано.
А те що сьогодні проварнякав Зеленський, як його навчили його ляльководи - це не має легальної сили, це поки що слова взагалі. Завтра вилізе хтось з його какманди і буде казати, що його не вірно зрозуміли.
23
20 травня 2019 23:55:14
Ну в принципі логічно, якщо нафту не купив, то й претензій по її якості не має на чому висувати, вона ж ще не твоя, бо не оплачена.
Претензії можуть бути лише за непоставку нафти (якісної нафти).
Ну тоді забирайте її взад, виплативши витрати на її зберігання
24
20 травня 2019 23:51:43
Ото мерзоти набігло. Сситесь, суки. А це тільки перший день. Далі ви сратись будете...
Вах, Ви такий дєрзкий стали, як Зеленський у Фейсбуку. За винятком Кадирки.
Як там, до речі, Зеленський відповів Володіну вже щось на залупон на нього, чи буде ковтати?
25
20 травня 2019 22:41:17
Та не факт.
Дивіться на Венесуелу - але й там суттєва частина населення твердо за Мадуру та Чавеса. А за Пуйла скільки...
26
20 травня 2019 22:30:17

Що це, флуктуація на 20 копійок з початку дня? Це ж ні про що.
27
20 травня 2019 22:18:01
ФУП просто центр прогнозування та аналітики

після прогнозування впевненої перемоги Порошенка на президентських виборах
приступили до прогнозування скорого краху Зеленського на посту Президента

не нарадуєшся  :laugh:
Читач, а це не Ви особисто бзділи у калюжу ще на початку квітня, що інші "йопнулися та оналітєгі куєві", бо спрогнозували першим кроком Зеленського на посту президента - розпуск Ради?

І били себе у тощу хрудь п"ятою, що Зеленський ніколи такого не зробить?
бзділи у калюжу Ви, в тому числі і зараз

законних підстав у Зеленського для цього нема,
а насрати на Конституцію закон і процедуру традиція кожного новообраного українського президента

Як бачимо, ляльководи Зеленського теж зробили те, що я теж спрогнозував у відповідь на Ваше бубніння тоді, що Зеленський не буде намагатися розпустити Раду, бо це тіпа не конституційно - що їм на Конституцію України начхати і вони все одно поженуть Зюзю "розпускати" Раду.

Але Ваша проблема не у тому, що Ви двічі помилилися, навіть не у тому, що Ви бидлувате хамло, а у тому, що Ви не вчитеся на власних помилках.
28
20 травня 2019 22:04:06
ФУП просто центр прогнозування та аналітики

після прогнозування впевненої перемоги Порошенка на президентських виборах
приступили до прогнозування скорого краху Зеленського на посту Президента

не нарадуєшся  :laugh:

Читач, а це не Ви особисто бзділи у калюжу ще на початку квітня, що інші "йопнулися та оналітєгі куєві", бо спрогнозували першим кроком Зеленського на посту президента - розпуск Ради?

І били себе у тощу хрудь п"ятою, що Зеленський ніколи такого не зробить?
29
20 травня 2019 20:47:16
чуть что - ругаются матом, призывают к бану. Истерят как двоечники перед контрольной... И это только начало .. даже если мозг выжжен 95 кварталом,то на уровне животной интуиции понимают, что натворили они великую беду и отвечать придется пусть и не сразу ... Поэтому животный страх и истерики, призывы к бану и подавлению любого инакомыслия.
Нічого дивного.
Стратегія суспільної комунікації Зеленського направлена на емоції, а не на людей, для яких "раціо" важливіше і яких менше у суспільстві.
Тобто будете мати багато закоханих дів, які будуть нервово реагувати на критику у бік свого кумира та чоловіків "омега", які сильно аналітичними здібностями  та самоконтролем не виділяються.
30
20 травня 2019 20:04:18
Спеціально дочекався, коли це сталося.


Питання до ТС: а з чого він власне вимальовується? ЩО такого сталось за останні дні, що вам таке вимальовується?

Елементарно.
Якби я був ляльководом Зеленського, я б його першим ділом послав би розганяти Верховну Раду.
31
20 травня 2019 17:34:41
Україна у короткостроковій перспективі зможе утримати макрофінансову стабільність без чергового траншу Міжнародного валютного фонду, проте в довгостроковій перспективі країні необхідно продовжувати співпрацю з МВФ, вважає радник президента Володимира Зеленського з макроекономічної політики Олег Устенко.

Про це він заявив в інтерв'ю "Інтерфакс-Україна".

"Щоб покрити виплати за борговими облігаціями, у нас є резерви Єдиного казначейського рахунку і" подушка безпеки "у вигляді більш 20 млрд доларів золотовалютних резервів. Україна зараз не може вийти на зовнішні ринки запозичення капіталу. Вони дорогі для нас - доведеться платити близько 10% річних ", - сказав Устенко.

У той же час Устенко вказав на те, що відсутність співпраці з МВФ не дозволить залучити кошти від Європейського Союзу і Світового банку.

"Але як тільки країна увійде в стадію переговорного процесу про відкриття нової програми, це вже буде позитивним сигналом і на зовнішніх ринках може знову з'явитися вікно можливостей", - зазначив Устенко, який також займає посаду виконавчого директора Міжнародного фонду Блейзера.

https://www.epravda.com.ua/news/2019/05/20/647931/

При Педро назбирали подушку, а нова "какманда" зара проїдати її зібралася. Браво.
Але я сумніваюся, що її вистачить на 5 років.
До того ж за цією фразою - "а вдрук" "може з"явитися вікно можливостей на зовнішніх ринках" - явно маячить північна тваринка з соболєвих.
32
20 травня 2019 13:48:09
Сука, что несет. "Мы должны стать исландцами в футболе".  :rotate:
Слова малороса-хохла, а не українця
33
20 травня 2019 07:35:07
Дусчєсчіпатєльна версія, але Ернесто Гевара де ля Серна - це довпанутий психопатичний аргентинський буржуй.
Пеонів з латифундії свого батька чогось не пішов "звільняти". Диркін з його розстріляними у Слов"янську по "законам воєнного часу" - охламон у порівнянні з Ернестіто.
34
19 травня 2019 07:40:04
Зеленський вже Кадирці "нєудопства" зробив, як там історія закінчилася?
35
19 травня 2019 00:56:51
Так на вопрос ты не можешь ответить.
Я терпеливый, могу повторить:  накуя Педро ВООБЩЕ посылал украинских моряков прямиком в парашинскую тюрьму?
Какая в этом была необходимость?
Хорошо, я скажу так. Он послал их в Мариуполь через Керченский пролив. Запрос на проход был. После возникшей возни украинские моряки были захвачены в нейтральных водах. Такой вариант ответа. Даже не спрашиваю, устроит ли он тебя. Просто такой вариант. Потому как, без копаний в версиях, он соответствует действительности. А скрытые мотивы в суде не предъявишь.
Мда... Ему о мягком, а он о мокром.

Еще раз на пальцах, следи за руками: меня не нужно уговаривать и доказывать тот факт, что наши моряки были захвачены.
Это просто медицинский факт. И сомнений он не вызывает.

В который раз повторяю вопрос: накуя Педро ВООБЩЕ посылал украинских моряков прямиком в парашинскую тюрьму?
Какая в этом была необходимость?
:)
А накуа Ви ВААБЩЄ брешете? Яка у Вас у цьому необхідність?
36
18 травня 2019 18:15:12
Це ж не нами придумано і помічено що чоловіки в південніших країнах темпераментніші
За чоловіків не скажу, але жінки - так.
Секс суттєво важливіший, менш табу і він повинен бути якісним.
Втім, по музиці вже можна здогадатися.
Принаймні тут хтось пригадував "фригідність" - цього терміну ніби не існує у інформаційному полі латиноамериканців.
37
18 травня 2019 02:20:07
Та без проблем.
Самий раз пройтися по грубому порушенню Росією мовних прав усіх меншин, у тому числі і українців у пуйлотюрьмі народів.
38
18 травня 2019 02:08:23
Надибав випадково. Дві співачки, які мені подобаються у одному кліпі

39
18 травня 2019 01:58:16
Хто тобі вдув у вуха цю xyйню, коцапе?
:facepalm:
Нагадати тобі. дурню,  про пробірку з зубним порошком. заради якого повністю розгромили Ірак? І де і через 15 років ше продовжується громадянська війна?
Нагадати тобі. дурню. площу Тяньаньмінь, на котру просто ввели танки і намотали на гусениці кишки тисяч демонстрантів?
Нагадати тобі. дурню. центр Європи і європейську столицю Бєлград. котру бомбили Томагавками на протязі кількох місяців?
Нагадати тобі. дурню. окупацію євреями Голандських висот і їх признання США всупереч всім світовим законам?
Нагадати тобі. дурню. конфлікт Грції і Туреччини - двох країн НАТО на той час і окупацію турками половини Кіпру?
Нагадати тобі. дурню. Лівію і повне його знищення лише по тій причини. шо французи не захотіли віддати цій країні її гроші?
Нагадати тобі. дурню. про незалежну Гренаду і амерське вторгнення туди просто взагалі без причини?
Продовжувати?

 :lol:

Ага. І корейський Боінг та СРСР.
У Вашого бздіння одна проблема - не плутайте задрипаний пуйлорежим у все більш маргіналізовану Росію та Україну з цими країнами.
40
18 травня 2019 01:41:41
:facepalm:
По російському законодавству - ...
:gigi:
Видрижко, не розкатуйте Вашу губку, бо Ваша Пуйлоросія продула трибунал морський Грінпісу та Голандії за захоплення їхнього судна і заплатила компенсації.
Просто у світі не так багато режимів вилупків, яким приходить у голову порушувати морське право таким чином, тому це не часто чути.

Повна версія