Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль
1
13 жовтня 2019 12:49:47
в португалii  краще?
Краще.
Може і краще. Особливо дороги і залишки імперського минулого, але автовокзали у них реально треш, брудні запльовані ангари, навіть в столиці. Район, де ми жили в центрі Лісабону повний агресивних арабів, а ввечері п’яних Португалів.
Ага. Наверное в стареньком сет риоше был. А ничего что они новый отгрохали Ориенти. Нам такой даже в мечтах не светит. И это не самая богатая страна европы
2
18 серпня 2019 22:45:04
вообще без проблемный Xiaomi Mi WiFi Router 3G  1250 грн с прошивкой от падавана
2 диапазона, гигабитные порты, 3/4 г свисток в юсб можно впихнуть. за год ни разу не глюкнул
он отличный

но 2 лан порта увы
а что мешает свич поставить? там же

например, первій попавшийся https://rozetka.com.ua/tenda_sg105/p33367847/
3
18 серпня 2019 22:36:54
вообще без проблемный Xiaomi Mi WiFi Router 3G  1250 грн с прошивкой от падавана
2 диапазона, гигабитные порты, 3/4 г свисток в юсб можно впихнуть. за год ни разу не глюкнул
4
25 липня 2019 22:37:57
могли и разыграть конфликт между собой  -шоб оружие забрать
а он шо с транспарантом шел - полиция
у любого мусора на ипле написано - мусор. наверное это генетическое
барсетка под рукой. повадки. ебало больше шире чем длиннее + ипало хронического алкоголика, корооткая стрижка. Вообщем я мусора узнаю по походке. хотя я их иногда с прокурорскими путаю.
6
25 липня 2019 14:02:34
Шо за тупой вброс, да еще на Г+Г ?
Одни слова и никаких фактов.
да вам, педротам, можна в глаза сцать, вы скажете что роса. Не вижу исков к 1+1  :K
да вам зелень уже по полной глаза залил и давно. А вы все продолжаете - педроты, педроты.
Мозг включи и еще раз пересмотри свой высер.
порохобот, не напрягайся, тебе один хер божья роса. И если что то не понятно, то посмотри еще пару раз, может что то и поймешь. А если с чем то не согласен, то иск накатай к 1+1 :D
7
25 липня 2019 13:55:16
Шо за тупой вброс, да еще на Г+Г ?
Одни слова и никаких фактов.
да вам, педротам, можна в глаза сцать, вы скажете что роса. Не вижу исков к 1+1  :K
8
25 липня 2019 13:50:38
деньги на наши дороги тоже в семью пошли + за эти деньги укрепрайоны в лугандоне строили
9
25 липня 2019 13:38:28
?t=600

вкратце. свинарчуки породнился с терористами лнр. Ну и бизнеса вместе крутили за деньги украденіе с армии.  [ua]
посмотрите до конца, не пожалеете
10
22 липня 2019 17:04:34
слухайте, дайте будь ласка, лінк де усі ці результати можна дивитися в часовій динаміці?

зайшла на сайт цвк -нічого не можу знайти.

 :(
https://www.cvk.gov.ua/pls/vnd2019/wp306_npt001f01=919.html
11
22 червня 2019 12:20:44
смело
смєло це було вести партію

а так тупо ссить шо не пройдуть  :facepalm:
нет,так больше возьмут.а ЕС пройдет
Уманские таксисты наванговали?
12
22 червня 2019 12:13:45
сцыт что пес не пройдет в раду
13
13 червня 2019 08:32:26
может надо какую то им (прокурорским, мусорам, депутатам) зону сделать, где они будут жить, срать, бухать, убивать друг друга? Их же в люди вообще нельзя выпускать
14
13 червня 2019 08:15:11
"Ледь не повбивали відвідувачів": у Черкасах п'яні посадовці прокуратури влаштували дебош у ресторані (ВІДЕО)

 

У п'ятницю, 7 червня, у ресторані "Тарас Бульба" начальник відділу керівництва досудових розслідувань ДБР та заступник прокурора області влаштували дебош.

Про це у Facebook повідомив Дмитро Кухарчук.

"У Барбаша, начальника відділу процесуального керівництва по кримінальним справам ДБР прокуратури Черкаської області день народження.

На відео він тримає Ковтуна, заступника голови прокуратури області, який в п‘яному угарі рветься в бій.

Пістолет вдалося забрати, не ясно що б він з ним зробив", - зазначив Кухарчук.

Також на відео відреагував прокурор області Сергій Овчаренко.

"Попри те, що події відбувалися у неробочий час, ніхто не мав зброї, а до правоохоронних органів області на сьогоднішній день не надходило жодних заяв про порушення громадського порядку працівниками прокуратури від персоналу чи відвідувачів закладу, вважаю таку поведінку своіх підлеглих неприпустимою.

У зв‘язку з чим ще вчора за цим фактом мною було призначено службове розслідування, за результатами якого, за наявності підстав, матеріали стосовно винних осіб будуть скеровані до Кваліфікаційної дисциплінарної комісії", - зазначив  Овчаренко.


http://zmi.ck.ua/cherkassy/led-ne-povbivali-vdvduvachv-u-cherkasah-p-yan-posadovts-prokuraturi-vlashtuvali-debosh-u-restoran-vdeo.html?fbclid=IwAR1BBEvlWqvjx-HZZ473IRfTduy53n9fHZ7ca0Y7ogPlujmuxLvreJtLXsc

видео по ссылке

з.ы. свидетели говорят что пистолет был, а прокурор говорит что не было  :rotate:
15
3 червня 2019 19:19:03
или в настройках апн www.ab.kyivstar.net если предоплата
16
3 червня 2019 19:13:32
Тіке 2 дні як почався новий період - там ще все ок.

Тар план той, шо папіїсят.
блин *112# тебе тяжело глянуть?
17
3 червня 2019 19:11:05
Зіштовхнулася з проблемою:

Тарифний план КС передбачає і інтернетпослугу. Що вона мені надається, свідчить щоденне оновлення мобільної гри. Тобто, з інетом на мобільному все ок.

Але чомусь ФУП не відкривається для перегляду, не кажучи вже про залогінення.

З робочого компа стрьомно навіть підглядати читку тем. Там моніторять історію і потім роблять втик за шастання по лєвих сайтах. ВіФі там теж немає.

Залишається лише мобільний інет, закладений в тарифному планові, але він чомусь не відкриває ФУПа. Чому це так?

Гуглити - гуглить, але нагуглені ссилки не відкриває.

Шо не таг?
посмотри свой тарифній план и остаток мб *112#
18
29 травня 2019 10:30:54
Ну і?

Про обладнання, яке було передано від ЦВК та НБУ. Сервер збору відео інформаціі підчас виборів, який належав ЦВК і не використовувався, не міг виконувати роль відеосервера для ситуаційноі кімнати, оскільки мав природу сховища без належних відеоресурсів, і ми його пристосували для серверних потреб операційноі діяльності АП. Обладнання передане НБУ - це мережеве обладнання, комп‘ютери (робочі станціі) та прінтери. Все обладнання передавалось з балансу організацій на баланс ДУС і впевнений, що досі в АП.

а я не впевнений.

ибо было заявлено что пропали сервера из ситуационного кабинета.
а как они туда попали шимкив рассказывал в 18 году
19
29 травня 2019 10:26:51
ыыы. то шимкив в сенятбре 18 года скиздемши или сейчас?  :laugh:
А варіант, що одне одному не суперечить, зе-обдаровані не розглядають?

не. бо педрило озабоченые не могут вникнуть в текст

— Ситуаційна кімната збирається в залежності від тематики. Коли ми говоримо про економічні питання, то це завжди буде прем'єр, президент, буде міністр економіки, міністр фінансів, далі в залежності від елементів може бути запрошений голова НБУ...

Але знаєте, у чому зміст ситуаційної кімнати? На багатьох різних екранах виводиться інформація. Ви одразу бачите стан справ. Люди все обговорюють, а на екранах є цифри, факти, оперативна інформація і так далі. Це значно збільшує ефективність прийняття рішень.

Може бути військовий кабінет – це генштаб, міністр оборони, голова СБУ. Кімната побудована з нуля. І мережа, і захист, і навчені люди, і підготовка до кібератак. Цього взагалі не було.

Дуже часто кажуть – а як же ви шукали це обладнання? Ми пішли, подивилися, хто взагалі закуповував у країні великі сервери і що вони з ними роблять. З'ясувалося, що ЦВК колись на вибори купила велику стійку "заліза". Я питаюся, а де це все? Та воно стоїть в Укртелекомі. Вам треба? Ні. Ми пишемо запит і нам передають. Супер, сервер уже знайшли.

Потім НБУ зменшував кількість відділень, у них залишалося "залізо". Ми спитали в Нацбанку, у вас там буде щось? Так, будемо роздавати, аукціони, пишіть заявку. Мої хлопці поїхали, подивилися, що там у них. Кажуть – класно, от це і це ми хочемо взяти. Можна? Можна. Держава все рівно вже витратила кошти.
Тобто ми шукали, де тільки можна знайти обладнання. А далі фахівці все правильно збирали.

ссылку на шимкива дал выше
20
29 травня 2019 10:20:20
шимкив сказал что


Dmytro Shymkiv
5 годин тому

Зараз в США і тому вибачте за затримку із коментарями, хоча я вже 9 місяців не працюю в АП.

Архітектура ситуаційноі кімнати не передбачала жодних серверів, крім відеосервера для керування відеостіною, та іншими екранами. Головна роль відеосервера - це виведення різних джерел відео на об‘єднаний простір відеоекранів. Головна мета такого підходу наступна: об‘єднати інформаціні джерела із різними рівнями захисту в єдиному просторі сприйняття інформаціі. Жодна державна організація не дасть вам копію інформаційних ресурсів, але може за певних умов та присутності оператора видавати відеокартинку із робочого місця, яке знаходиться в самій інституціі. Це щось на зразок віддаленого доступу на комп або сервер. По каналам звязку (захищеним) передається лише відеозображення, а не дані, а отже зникає потреба зберігати та будувати якісь проміжні сервери чи сховища. Це дозволило обійти вимоги підзаконних актів, та відобразити джерела різного походження одночасно.

Аналогічна концепція має місце у побудові ситрумів в США та інших краінах. Крім того, ситуаційні кімнати різних організацій можуть тунелювати інформаційні відображення між собою, і зникає потреба тримати всіх фахівців по тематикам в одному центрі. Саме це передбачено указом, де центральною/головною Ситуаційною кімнатою передбачена ситуаційна кімната в РНБО, а не в АП.

Про обладнання, яке було передано від ЦВК та НБУ. Сервер збору відео інформаціі підчас виборів, який належав ЦВК і не використовувався, не міг виконувати роль відеосервера для ситуаційноі кімнати, оскільки мав природу сховища без належних відеоресурсів, і ми його пристосували для серверних потреб операційноі діяльності АП. Обладнання передане НБУ - це мережеве обладнання, комп‘ютери (робочі станціі) та прінтери. Все обладнання передавалось з балансу організацій на баланс ДУС і впевнений, що досі в АП.

Питання щодо аренди обладнання та структуризаціі фінансування проекту не коментую - це приватне питання Петра Порошенко, адже він власним коштом забезпечував існування інструменту (ситрум - це інструмент) роботи президента. Особисті речі та власне обладнання, які я, наприклад, приніс із собою з приходом в АП, я, доречі, забрав із собою, коли звільнився, бо це моя власність, яку я також в якості інструментів використовував у своій повсякденній роботі.

Так сталося, що грошей на побудову нормальноі ситуаційноі кімнати в краіні не було. Ситуаційна кімната в АП не створювалась за бюджетні кошти. А все, що купляв ДУС для АП за гроші бюджету відбувалося в рамках бюджетів та законодавства про публічні закупівлі. Закупівель для ІТ потреб у форматі ДСК не застосовувалось. Все обладнання , що встановлювалось в кімнатах роботи Президента перевірялось Держспецсвязком, а кімнати сертифікувались на рівень безпеки.
Виходячи із опублікованого відео для відновлення роботи кімнати потрібні лише екрани та відеосервер. За таким концептом все може й далі працювати, бо підлога, стеля і стіни цілі разом із вмонтованими кабелями, а отже цілі системи захисту інформаційного простору та взаємодіі.

Але найголовніше в роботі ситуаційноі кімнати не залізо, а люди (!) із досвідом аналітичноі роботи, вмінням поєднувати та шукати інформацію, синтезувати сценаріі відображення, а також створювати підгрунтя для прийняття рішень керівництвом краіни. Збереження та навчання фахівців - ось що має бути головним пріоритеом.

ыыы. то шимкив в сенятбре 18 года скиздемши или сейчас?  :laugh:
21
29 травня 2019 10:15:25
https://www.pravda.com.ua/rus/articles/2018/09/6/7191074/

шимкив сказал что

Дуже часто кажуть – а як же ви шукали це обладнання? Ми пішли, подивилися, хто взагалі закуповував у країні великі сервери і що вони з ними роблять. З'ясувалося, що ЦВК колись на вибори купила велику стійку "заліза". Я питаюся, а де це все? Та воно стоїть в Укртелекомі. Вам треба? Ні. Ми пишемо запит і нам передають. Супер, сервер уже знайшли.

Потім НБУ зменшував кількість відділень, у них залишалося "залізо". Ми спитали в Нацбанку, у вас там буде щось? Так, будемо роздавати, аукціони, пишіть заявку. Мої хлопці поїхали, подивилися, що там у них. Кажуть – класно, от це і це ми хочемо взяти. Можна? Можна. Держава все рівно вже витратила кошти. Тобто ми шукали, де тільки можна знайти обладнання. А далі фахівці все правильно збирали.

педя тупо скиздил сервера с мониторами?

22
20 травня 2019 18:23:15
да и х.. с ними. а алкаша чего с собой не забрали?
23
11 травня 2019 19:34:49
 :facepalm1: в 91 году напечатали купоно-карбованцы.
гривну вводили  2—16 вересня 1996 року

для жопомоев - ₴ UAH - значки гривны
24
11 травня 2019 19:00:42
Відповідно до Указу Президента України грошова реформа в Україні проводилася 2—16 вересня 1996 року
я бл.. 2 недели в банке ночевал. и все равно еще в минус по зарплате попал, ибо в отделении проипались и сделали кассовій просчет -18000.  :facepalm:
25
24 квітня 2019 08:34:35
Народные депутаты хотят ограничить гражданам доступ к ведомственным медучреждениям, сообщает Уляна Супрун
В связи с нововведениями, которые планируются, все ведомственные медицинские учреждения (например, больницы для чернобыльцев, железнодорожников или государственных служащих) должны стать полностью открытыми для всех граждан. Об этом и.о. министра здравоохранения Уляна Супрун напомнила на своей странице в Facebook.

"Любой пациент сможет попасть в любое медучреждение по направлению семейного врача. В частности в тот, где лечатся депутаты. В частности, в больницу Феофания", - отметила она.
Однако в Минздраве сразу получили реакцию от народных избранников, добавила Супрун. По ее словам, в Верховной Раде уже зарегистрирован законопроект, который имеет целью сделать такие заведения как Феофания недосягаемыми к трансформации системы здравоохранения.

"Инициаторы законопроекта предлагают оставить для медучреждений Государственного управления делами и Национальной академии медицинских наук все без изменений - чтобы они и в дальнейшем финансировалась отдельной статьей расходов бюджета и оказывали медицинские услуги только для “своих”. То есть не переходила на принцип финансирования “деньги за пациентом”, не предоставляла услуги для всех граждан, которые захотят там лечиться, а и в дальнейшем существовала как отдельный остров, куда попасть могут только избранные", - обратила внимание Уляна Супрун.
Она также уточнила, что законопроект, который делает невозможным доступ к Феофании граждан, подали члены фракций БПП, Народного фронта, Батькивщины и группы Воля народа.

рбк-укр/rus/styler/hotyat-izolirovat-lyudey-suprun-pozhalovalas-1556027796.html

эх. Хорошие у нас депутаты
26
23 квітня 2019 18:57:36
в конституції трафарет, а в законах прописується наповнення.
по ідеї, можуть протягнути 226 голосами і Порошенко швиденько підпише
там по януку подобное біло, только ему добавили полномочий. Конституционній суд отменил. Если ничего не путаю.
по Януковичу суд скасував політреформу 2005 року.
а в 2014 той же КСУ повернув політреформу

но с формулирвкой что избирался он по старому закону. Честно. спорить не хочу, не владею информацией. Так какие то проблески в памяти
27
23 квітня 2019 18:52:15
Зеленского это не касаеться, это для следующего президента.
так він і є слєдующій

не. он избирался по старому закону
28
23 квітня 2019 18:51:50
а єто разве не изменения в конституции? 300 голосов не надо. И имхо,  конституционній суд отменит, потому как зеля вібирался при старом законе и полномочиях
в конституції трафарет, а в законах прописується наповнення.
по ідеї, можуть протягнути 226 голосами і Порошенко швиденько підпише

там по януку подобное біло, только ему добавили полномочий. Конституционній суд отменил. Если ничего не путаю.
29
23 квітня 2019 18:47:08
а єто разве не изменения в конституции? 300 голосов не надо. И имхо,  конституционній суд отменит, потому как зеля вібирался при старом законе и полномочиях
30
22 квітня 2019 18:54:48
Ось вам і незалежна судова гілка влади у всій красі.
Вони не те що інавгурацію, навіть закінчення підрахунку у ЦВК вирішили не чекати
Юльки і любителі новизни - це саме те, про що вас попереджали, москальській реванш почався. Хай вам zeбіл тепер розповість, що він такого не обіцяв
недобитые судьи это пройоп 2014 года. Турчинова/Пети он,  или Зели - вопрос конечно же риторический.
Еще тогда все говорили, что любой уволенный прокурор и мент будет востановлен судьями, которые искренне ненавидят Украину
Попередники винні. Той не зміг, цей хай зможе. Чи поміняємо.

а ничего что зеля еще даже официально не обьявлен победителем?
Как то странно слушать. Проипал петя, а виноват зеля.
новая расса выросла- виноваті во всем наступныки
31
21 квітня 2019 13:22:38
Лещенко на 11 тоже слил
арбуз -24.2
яблоко - 75,8
32
20 квітня 2019 11:58:50
зранку у Зе було 1.17
після дебатів упало до 1.12

видать пішов різкий приток ставок на Зе
то что это значит
у букмекеров порох не порвал зе на стадионе?
 :(
букмекеры тоже быдло?
а причем тут буки? им несут, они снижают
33
20 квітня 2019 11:54:31
у фаворита
1,12 5,0 
а как все начиналось :laugh:
34
20 квітня 2019 10:50:29
Що там Умань з Троєщиною ?
в Умане все так же, все твердо за петра  :laugh:
Умань в принципі не може бути за хасида :K

Зеленський В. О.    
   27.94    26 446
Смешко І. П.    
   16.42    15 544
Тимошенко Ю. В.    
   14.70    13 915
Порошенко П. О.    
   13.24    12 536

 :K
35
20 квітня 2019 10:41:56
Що там Умань з Троєщиною ?
в Умане все так же, все твердо за петра  :laugh:
36
18 квітня 2019 21:50:52
Гервасій

я понимаю о чем ты пишешь, но это мнение каких то людей. есть меморандум который подписали страны!!!. эту карту можно и нужно играть
37
18 квітня 2019 21:48:52
Ну потребуйте консультаций. У Обамы.
:facepalm: За Соединенные Штаты Америки В. Клинтон . писец. читай меморандум
Вы утомительны. Ваш следующий президент - В. Зеленский пообещал договорится с Путиным. Всё. Как он договорится не проблема других.

не. не доходит.  :facepalm:  Оля. О чем гласит будапешсткий меморандум?
38
18 квітня 2019 21:47:00
париж вообщето не является подписантом меморандума. сша и юк гарантировали териториальную целостность Украины.
Так и РФ гарантировала.
ипать. Оля, ты меня удивляешь. Ты прочитала меморандум?  ;o
39
18 квітня 2019 21:45:32
Я о чём собственно. Выбор власти это пока решение суверена - народа Украины. Меморандумы и прочее народу не указ. Хочет Украина кацапа - будет кацап.
вот прям вот так и пишется в меморандуме? Оля, может процитируешь пункт меморандума со своим утверждением?
Ну потребуйте консультаций. У Обамы.
:facepalm: За Соединенные Штаты Америки Клинтон . писец. читай меморандум
40
18 квітня 2019 21:44:46
Я о чём собственно. Выбор власти это пока решение суверена - народа Украины. Меморандумы и прочее народу не указ. Хочет Украина кацапа - будет кацап.
вот прям вот так и пишется в меморандуме? Оля, может процитируешь пункт меморандума со своим утверждением?
Цитата: https://ukr.сегодня/politics/london-ne-rassmatrivaet-budapeshtskiy-memorandum-kak-yuridicheski-obyazyvayushchiy-posol-1166134.html
Великобританія ніколи не приховувала, що не розглядає Будапештський меморандум як юридично зобов'язуючий. Для Лондона, як і для інших підписантів, таких як Париж чи Вашингтон, це також політичний документ. Про це на засіданні прес-клубу в рамках роботи XIII Наради керівників закордонних диппредставництв України заявила посол України в Британії Наталія Галібаренко, відповідаючи на питання сайту "Сьогодні".
париж вообщето не является подписантом меморандума. сша и юк гарантировали териториальную целостность Украины.

Повна версія