Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль
1
28 січня 2019 10:56:04
:kiss3:

 8-)
взяла б вже в прийми його, та й зажили б
Это ваше лицо засветил Турчинофф?))

Ти ж знаєш, що ні, але про специфічну товщину твої х ніг в цій гілці я запитувати не буду.
2
28 січня 2019 09:20:39
если через Билецкую ехали то Киевский храм Кришны

 :facepalm1:
4
28 січня 2019 03:01:07
бльооооо..... наперкуа она собстенность на родственников вписывает???
щоб її противники не могли сказати: дивіться зубожілі, Вона має будинок в Кончі-Заспі, поряд з Ахметовим.
а так ні кола ні двора, ні авто - теж зубожіла. лідер всіх зубожілих. Зубожінка.
блин тут в штатах то что она вытворяет невозможно! вписывать недвигу на родственников чтобы избежать уплаты налогов??? кто возьмет на себя это?

Лохі у вас там бггг, тут тєбє нє штати.
5
28 січня 2019 02:45:57
ЗубАжіння
нАва стратегія миру
сидить кАманда сотні людей пишуть нАву кАнстітуцию
там пАкроковий план
кАласальна інфляція
дАвгАстрАковій кредит
запустити ІкАноміку
пАдаткове навантаження може бути зменшене вдвічі.
злАчинна влада
Алігархи
пАказник бігмака
нАвий ІкАнАмічний  курс
ми пАлітики викАнаємо це
ціни на гас
спІкуляцИя
мІтрАполія - це залежність від кАнстантІнопАля
блокчЄйн, система прАграмування лінОкс
ІТ-принтери
АбирвалГ
6
28 січня 2019 02:28:32
Крокодил в очеретах вумних книжок начитався
він також їх пише: :king:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.balaklavainc.book1
і як то почитати (купити) на іос?

купи андроід-телефон та й читай безплатно
7
28 січня 2019 02:22:54
Дореч, ви знаете, чому у дітей нервові струси від усіляких воєн часто минаються майж та зовсім бєз слєда? Тому шо діти ПОСТІЙНО ЖИВУТЬ В СВІТІ ЖАХІВ :shout:  І війна – це просто щ одне жахіття в їх житті.

Наприклад:
- вспомнітє: здать кров зпальця або отримати укол всраку в дитинстві воспрінімалось як вирок: «завтра тебе повісять, растянуть, та четвертують».
- всі, без винятку, пройшли через стадію, коли вони боялись ноччю. Кожної ночі вони чекали, шо зпід кроваті чи з комнати на них накинецця жахливий БАБАЙ :aggressiv:  Повне погруженіє в реальність фільму жахів. І ця напруга їх чигала кожної ночі. Кілька років.  Вспомнітє, з яким відчаем ви почувалися з пріходом вечора?.. 8-)

Майж ніхто здорослих чи психологів  не допомагав дітям з вирішенням проблеми бабая, діти самі проходили це іспитаніє. Хоч оця трабла вельми псіхотравматична, но психіка дітей знею справляецця. Хочя, конєшно, зря, шо бабаїзму(с) не приділяють ніякої уваги.
рада, что ты с нами и что "сучишь лапками" изо всех сил. умничка, я в тебя верю. а я не ошибаюсь, запомни)
:kiss3:

 8-)

взяла б вже в прийми його, та й зажили б
8
28 січня 2019 02:18:49
про те як крала Тимошенко:

https://www.uezd.com.ua/tajemni-ofshory-yuliji-tymoshenko/

Свій перший офшор Юлія Тимошенко створила ще 1992 року — на Кіпрі. Називався він “Somolli Enterprises”.
...
У середині 1990-х із рахунків цієї та інших офшорних компаній нею було переказано, зокрема, понад 100 мільйонів першому віце-прем'єрові, а потім прем'єрові Павлу Лазаренку. Частину таких гршей використовували згодом у політичній боротьбі. Зокрема, партія “Громада” була фінансована такими грішми. За ці гроші купували мас-медіа — для прикладу, газету “Киевские ведомости”, телеканал ЮТАР, газету “Правда Украины”... Ті медіа відігравали важливу роль у пропаганді “Громади” на виборах 1998 року. Ну а ще з цих же грошей Лазаренко купував, наприклад, нерухомість у Каліфорнії — віллу в містечку Новато біля Сан-Франциско за 6 мільйонів 745 тисяч доларів. Цей маєток, у якому тільки спалень десять, серед тамтешніх мешканців має неформальну назву “вілла Еді Мерфі”.
...
Крім названої компанії “Somolli Enterprises Limited”, була, скажімо, ще така компанія, як “Bassington Limited”. Симптоматично, що виконавцем юридичних процедур зі створення цієї компанії була та сама компанія “Mossack Fonseca”, витік документів із якої наробив такого галасу в світовій пресі навесні цього року. “Bassington Limited” своєю чергою була засновником британської компанії “United Energy International”, а та --  засновником очолюваної Тимошенко компанії “Єдині енергетичні системи України”, яка діяла на газовому ринку Україні. Тобто офшорна компанія “Somolli” була ланкою бізнес-діяльності Юлії Тимошенко тут. Отже, як діяла схема? Переказуючи із своїх закордонних рахунків частину коштів на закордонні рахунки прем'єра Лазаренка, Тимошенко одержувала преференції. Привілеї, які вона мала на газовому ринку країни, а також у проведенні інших, не тільки газових оборудок, двали змогу їй отримувати надприбутки й виводити їх України в інші юрисдикції — у ті ж кіпрську “Somolli” та британську “United Energy International”.
...
З рахунків компаній Тимошенко платежі йшли спершу на транзитні рахунки, які контролював Петро Кириченко, поплічник Павла Лазаренка (обидва у США в одній кримінальній справі проходили). А лише згодом звідти — на приватні рахунки Павла Лазаренка. Ось саме з цих приватних, а також транзитних рахунків верхівка злочинної організації й купувала розкішні маєтки, мас-медіа, фінансували виборчі кампанії в Україні. До речі, влада Віргінських островів у 1998 році навіть видала ордер на обшук у приміщеннях компанії “Mossack Fonseca” саме для вилучення документів, пов’язаних з цією групою українців. У тому ордері ясно виписані його причини: «у приміщеннях компанії “Mossack Fonseca” можуть зберігатися записи, файли, чеки та інші документи й кореспонденція щодо інформації про пов’язані з “Bassington Ltd.” транзакції, які здійснювали Юлія Тимошенко, Олександр Тимошенко, Петро Кириченко, Олександр Гравець, Павло Лазаренко та інші особи”.

і т.д.
ну припустимо що все це правда, припустимо. Так що вкрала?
https://www.оборзеватель/ukr/politics/84259-timoshenko-i-gaz-istoriya-kohannya-i-brehni.htm

Наприкінці 1995-го альянс Тимошенко і Пінчука розпався, а на газовому ринку України з'явилася компанія з претензійною назвою Промислово-фінансова корпорація "Єдині енергетичні системи України". З моменту установи го по січень 1997-го Тимошенко була президентом цієї структури. Про конкретні факти сприяння Лазаренка діяльності "ЄЕСУ" можна розповідати багато. Все почалося з того, що П.Лазаренко 8 листопада 1995 письмово попросив Міністра оборони Росії передати цієї корпорації всі постачання української продукції Міноборони РФ, які йшли у залік заборгованості РАТ "Газпром" за бюджетними платежами. Але в той момент ПФК "ЄЕСУ" ще не існувало! Збори її засновників відбулося 20 листопада, а зареєстрована вона була 24 листопада 1995 як правонаступник фірми "КУБ". Співпраця "ЄЕСУ" з Міноборони РФ закінчилося двома кримінальними справами в Росії. По одному з них - про зникнення понад 300 млн. доларів, перерахованих російською стороною за угодами з "ЄЕСУ" - 5 років в'язниці отримав російський генерал Олейник. А розрахунки "ЄЕСУ" з російськими військовими фальшивими векселями "Нафтогазу" досі є предметом розслідування правоохоронців . Крім того, Лазаренко (перший віце-прем'єр, а пізніше - прем'єр-міністр України) забезпечив корпорації "ЄЕСУ" статус найбільшого постачальника російського природного газу українським споживачам. З його ініціативи за корпорацією були закріплені Дніпропетровська та Донецька області, які споживали найбільші обсяги природного газу. Всі споживачі газу в цих областях були зобов'язані закуповувати газ у "ЄЕСУ". У кого не було грошей - розраховувався продукцією або власністю за заниженими цінами. Тому вже в 1996-му році оборот корпорації Тимошенко досяг 4 мільярдів доларів. При цьому його питома вага в українському експорті склав 7 відсотків, а частка в експорті з РФ - 14 відсотків. У 1997 році під контролем "Єдиних Енергетичних Систем" виявилася четверта частина всієї економіки України! "ЄЕСУ" пов'язували ділові відносини з німецьким "Рургазом", російським "Газпромом" і газотрейдером "Ітера".
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Злочинна змова з Лазаренком, адміністративне створення монопольного становища на ринку, продаж газу по завищених цінах і т.д.
Типові схеми 90-х приправлені крутим адмінресурсов. Вимивання грошей з економіки України.


link shortener   https://goo.gl/
9
28 січня 2019 01:44:52
типичная воровайка все на родычах.
Тільки за двадцять років ніхто не знайшов,що ж вона украла.
Анавсьоукрала.  Всьо.
Теплоенерго.; металургійні заводи, порти. Зруйнувала  цукрові заводи.
Та ще до цього заникала мільярд з бюджету в свій передвиборчий фонд.
Ой.
Чи це все не вона?

вАна украла значно більше - на десятки мільярдів доларів.
10
28 січня 2019 01:10:00
типичная воровайка все на родычах.
Не воровайка, бо ще ніхто не показав, що ж вона вкрала, а опозиційний політик. Якщо  було б записано все на неї, то є ризик в один момент все втратити. Кірєєвих достатньо.

Тобто свідомо обманює державу, подаючи неправдиву декларацію. Цікаві методи боротьби. Інноваційні.

І що за опозиційний політик - вАна вже в блоці з опоблоком та всією тією гидотою - вілкулами, нАвінськими та рабіновІчЯмі?
11
28 січня 2019 01:02:12
ТС, ви кацап?
Навіщо перекладаєте назву партії московитською мовою?

по темі є що сказати - про декларацію політикині?

12
28 січня 2019 00:55:14
На этот случай есть мешочек кэша и безвиз.
ваш мішок кеша ще потрібно вивезти. Здається ліміт $10,000.
Якщо знайдуть зайве на кордоні, то все відберуть.
У меня 4 человека в семье и авиабилеты по 20-50 евро будут ещё ее как минимум в этом году


безвіз не надає право знаходитись в безвізовій країні на постійній основі
13
28 січня 2019 00:51:41
істерика то в тебе, шановна провокаторко
Заспокойтесь. Все буде добре для України.
Не стане Порох президентом.
 [ua]
Оце так! Навіщо ви так ведмедиків, ударом тапка? :lol:

"как пагодка в масквє?" (c)   фінляндії, вєршіна?
15
28 січня 2019 00:37:35
А чому за 2017?

тому що срала на законодавство України, та не подала декларацію за 2017 рік до 1 квітня 2018 року
16
28 січня 2019 00:30:12
Ну йоб його мать. Ну нахера таку х.й.ю вдувати?

Юля - ти нормальна?

зубажіла
18
28 січня 2019 00:12:49
:)
У ТС істерика?

істерика то в тебе, шановна провокаторко
19
28 січня 2019 00:10:03
Лідер "Родіни" Юлія Тимошенко, яка балотується у президенти України на майбутніх виборах подала електронну декларацію про прибутки за 2017 рік.

Відповідна інформація оприлюднена у Єдиному державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.
 

Тимошенко не має власного житла, а орендує в Козині під Києвом будинок площею 588 квадратних метрів, який належить її сестрі. Вона також користується 4 суміжними земельними ділянками, які разом мають площу більше 6 тисяч метрів квадратних.

Дві земельні ділянки належать двоюрідній сестрі лідерки "Батьківщини" Шараповій Тетяні Валеріївні та перебувають під орендованим будинком. Двома іншими ділянками, які "межують з об'єктом оренди", володіє тітка політикині Ульяхіна Антоніна Миколаївна.

Кандидатка у президенти має майже десяток ювелірних виробів від елітних японських та французьких марок Mikimoto, Chanel, Cartier, а її чоловік Олександр Тимошенко носить швейцарські годинники Vacheron Constantin та Corum.

Власного автомобіля, як і житла, у Тимошенко згідно з декларацією немає.
А от її чоловік їздить на іномарці Mercedes-Benz 2014 року випуску за 1,2 мільйона гривень та раритетному ГАЗ 1983 року за 80 тисяч гривень.
 
Олександр Тимошенко є власником компанії "Геофорс" та "Леді Ю".

Дохід лідерки "Батьківщини" за позаминулий рік становив 560 тисяч гривень, з яких 225,5 тисяч – депутатська зарплатня, 252,8 тисяч кошти на виконання депутатських повноважень та 81 тисяча процентів з Ощадбанку. Її чоловік задекларував майже 3,4 мільйона гривень доходу від підприємництва.

Загальний дохід подружжя Олександра та Юлії Тимошенко у 2017 році склав понад 4 мільйони гривень.

Кандидатка у президенти тримає готівкою лише 290 тисяч гривень, а її чоловік 194 тисячі євро, 358 тисяч доларів та 360 тисяч гривень. Окрім того, на рахунку в Ощадбанку Юлія Тимошенко зберігає 614 тисяч гривень, а Олександр Тимошенко в українських банках має 22 тисячі гривень і 28 тисяч доларів.
 
20
28 січня 2019 00:04:46
Не полінувалася, відшукала тут на форумі фото ведмедика (селфі, в сірій футболці абібас, в темних окулярах - це те що знайшлося)
Йолкііііііііііііііі іі...Або він пожартував на форумом і запостив фото Лук"янова, або...то його викрадений брат-близнюк. Як дві краплі води!


ну-ну, тащі фото в абібасє, мακακiвко, заодно можєш і свойо прітащіть, посмотрім что ти за пісаная красавіца.
21
27 січня 2019 23:56:05
Тайна газовых контрактов по имени Женя
Они смотрели друг на друга и беспричинно смеялись. Она просто утонула в его всепонимающем всеподдерживающем взгляде. Будто знали друг друга всю жизнь. Вот так просто… Москва, что значит Москва!
– Пойдём покажу ракетный павильон!
– Да ладно, я сама из Днепропетровска!
– Вова!
– Юля!
– Путин!
– Телегина!
– Путь создан для телеги…
– Как телега для пути.

Они долго бродили по Останкинскому парку (кто не в курсе — ВДНХ именно в нем и расположилось), потом — в Главном Ботаническом саду АН СССР, где легко можно затеряться даже в нынешней суете Москвы. Стихи, рассказы и поцелуи. Романтика. Пахло весной и любовью.
Молодой старший лейтенант КГБ СССР Владимир Владимирович Путин, проходивший шестимесячные Курсы переподготовки в Высшей школе КГБ СССР, сегодня был в увольнении.
Он кружил голову совершенно беспечной студентке из Днепропетровска. Это был день великой Любви. Беспричинной и бесшабашной.

По возвращении в Днепропетровск совсем скоро оказалось, что у этой Любви будет плод. Это естественно для всякой большой Любви. И с этим надо что то делать.

Годно (tu)
22
27 січня 2019 22:12:32
Писав раніше і сьогодні, що як тільки вони зрозуміють що попали в ....... (підставте нехороше слово), то одразу почнуть завивати про масові фальсифікації.
І всі це повинні чудово розуміти, бо це останній втрачений шанс для престарілої Бабки Мадурихи!
Юльки поїхали :laugh:

уже  https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1027587.0
25
27 січня 2019 21:35:34
А по суті що в остатку ?

Вата, русофашисти і макаківці (бют)

До ікоти ненавидять Порошенка.

Ці три категорії - мерзота одного походження, антиукраїнська основа плюс ідіоти невиліковні.
(tu)
26
27 січня 2019 21:30:32
то про подєльніка московської зозулі був оригінал
ви, вагіністи, дрібні навіть в брехні


27
27 січня 2019 20:46:41
Потому что ты очень похож на того чушкана  :laugh:
чушкан, якщо до тебе туго доходить, моє фото тут було нещодавно. Чи ти, карєльская мокша, нє чітатєль.
Чи ти не мокша? Чукча - пісатєль?
судячи по рилу можеш бути і чукчею, можеш і мокшею, а можеш і, як кажуть чєхи про собачок - смєська.
Так ты 100% Лукьянов. Такое же холопское ипало   :weep:
Мне аж тебя жалко стало за такую схожеть

гуSSкій, брись по лавку! Бистро!

28
27 січня 2019 20:39:06
всьо  ясно . Не  продовжуй  .
скомандуєш вдома на кухні
   невийопуйся  ,  петька  брехло та  обїбос

та ти шо! а Μακακα  божою росою сцить тобі в очі?
29
27 січня 2019 20:33:07
про цензуру и фильтр интернета - явно п***а. Ф
а "мілітаризм"? :facepalm:  "галичанка" том_кет. хулієботи вже зовсім з катушок зїзжають.

вона в неадекваті від початку
30
27 січня 2019 20:31:52
а в чому проявляється цензура епохи Порошенка?
можна цей момент розкрить більш детально

також пару слів про його мілітаризм :weep:


про цензуру це Μακακα вчора чи позавчора запустила мантру.
про мілітаризм - ну за таке й забанити не гріх в довічно.
31
27 січня 2019 20:09:38
Подумав про макаку, а тут старий "баян"...

теж про неї  подумав
32
27 січня 2019 20:08:01
1.  скільки проїзжа той фольц без зарядки влітку з кондьором чи взимку з пєчкою?
2. мегаватні джерела живлення для  мільйонів авт  вже збудовані?
3. лінії передач від джерел генерування до джерел живлення хоч почали проектуватись?
33
27 січня 2019 20:01:34
Фотку запомнил? Так вот ТС ее таскает из темы в тему за Турчем.  И если ты этого раньше не замечал, не означает что этого не было.
Раньше Турч просто игнорил, теперь решил ответить в том же стиле и ты вдруг встрепенулся.
в каком жє стілє?  фото Бздаря відповідає оригіналу. Він сам викладав його минулого року
до чого те фото що тут запостив Бздарь -  хз.  Моє фото тут було. І не одне.
Потому что ты очень похож на того чушкана  :laugh:

чушкан, якщо до тебе туго доходить, моє фото тут було нещодавно. Чи ти, карєльская мокша, нє чітатєль.
Чи ти не мокша? Чукча - пісатєль?
судячи по рилу можеш бути і чукчею, можеш і мокшею, а можеш і, як кажуть чєхи про собачок - смєська.
34
27 січня 2019 19:58:15
та де нормально?
Показати зображення...
так петро й не корчить  з себе німфєтку, не розпускає та не накладає косу, не приладжує окуляри, не носить
мастєрки луївіттон :gigi:

а чуть не забув - не коле ботокс та не натягує шкіру на рилі.
одним словом - виглядає як є  та й не переймається тим
Ще й як корчить!
Щоправда, косу не накладає, а волосся у нього курчаве від природи як і у більшості представників його племені
а от щодо ботоксу ти неправий
як інакше пояснити неприродню бугристість петіного ...обличчя, причому очевидно що ботоксні кульки якось хаотично переміщуються на пиці?
сам придивися уважніше
Показати зображення...

для чого пояснити? чи кому пояснити?  В когось виникали якісь питання що пєтя коле ботокс?
Якщо так - створи про це відповідну гілку.
А тут, взагалі, гілка про московської зозулі ботокс.

35
27 січня 2019 19:37:22
чудово робиш вигляд, що не помітив 3-й допис медведа у цій гілці.молодець, справжній аксакал ФУПу!
3-й пост ТС, был ответом на 2-й пост Турча, который я цитировал...
Фотку запомнил? Так вот ТС ее таскает из темы в тему за Турчем.  И если ты этого раньше не замечал, не означает что этого не было.
Раньше Турч просто игнорил, теперь решил ответить в том же стиле и ты вдруг встрепенулся.

в каком жє стілє?  фото Бздаря відповідає оригіналу. Він сам викладав його минулого року
до чого те фото що тут запостив Бздарь -  хз.  Моє фото тут було. І не одне.

36
27 січня 2019 19:34:49
medved   а  для  чого  ти  манюпулюєш  ?  Нік  порозоботить  ,  дуже  давно  .  Він  порушив  правила  фуп .  Покади  порушення  того юлька ?  Чи  головне  чого ти  за  нього  вчіпився  що  він  юльок ? 

 А  петя  з  ато  загодини  зашкварився  до  неможу  ,  то  невиправити  ніяк  . Там  же  була  й  тисяча  в  день та  інші  брехливі слова ,  в  одному  виступі .
в  чому зашквар пєті з АТО за години? в тій гілці штабному турівцю все пояснили
всьо  ясно . Не  продовжуй  .

скомандуєш вдома на кухні
37
27 січня 2019 19:29:26
та нє, ніби все нормально
та де нормально?
Показати зображення...

так петро й не корчить  з себе німфєтку, не розпускає та не накладає косу, не приладжує окуляри, не носить
мастєрки луївіттон :gigi:

а чуть не забув - не коле ботокс та не натягує шкіру на рилі.
одним словом - виглядає як є  та й не переймається тим
38
27 січня 2019 19:06:56
39
27 січня 2019 18:49:43
medved   а  для  чого  ти  манюпулюєш  ?  Нік  порозоботить  ,  дуже  давно  .  Він  порушив  правила  фуп .  Покади  порушення  того юлька ?  Чи  головне  чого ти  за  нього  вчіпився  що  він  юльок ? 

 А  петя  з  ато  загодини  зашкварився  до  неможу  ,  то  невиправити  ніяк  . Там  же  була  й  тисяча  в  день та  інші  брехливі слова ,  в  одному  виступі .

в  чому зашквар пєті з АТО за години? в тій гілці штабному турівцю все пояснили
40
27 січня 2019 17:36:23
вся турівська ботоферма встала как адін на защіту бойца :weep: .
Что і трєбовалось доказать

Повна версія