Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль
1
16 жовтня 2019 17:40:31
А нахера то Евровидение нужно вообще?
just for fun
так проституцию и порнографию надо для этого узаконить, казино, игральные автоматы.

ну не питання якщо тебе це цікавить
підтримую
2
16 жовтня 2019 17:27:41
А нахера то Евровидение нужно вообще?

just for fun
3
16 жовтня 2019 16:55:01
у неё песня была про бабушку!не?
він має на увазі що вона була на гастролях
когда?

Українська співачка, переможниця Євробачення-2016 і суддя Національного відбору на пісенний конкурс Джамала, яка дотримується активної позиції проти агресії РФ в Україні, виступала в Росії після подій на Євромайдані і анексії Криму.

Знімки, які нібито компрометують Джамалу, поширили в мережі. Менеджмент артистки пояснив ситуацію, пише Главком.

Так, виявилося, що Джамала в 2014 році двічі виступала на корпоративних заходах у РФ. Зокрема, у співачки був концерт в Москві і виступ в новорічну ніч з 31 грудня 2014 року на 1 січня 2015 в місті Сочі.

Піар-директор Джамали Денис Козловський зазначив, що мова йде про новорічний корпоратив, який відбувся в Сочі в ніч з 31 грудня 2014 року на 1 січня 2015 року.

"Останній публічний концерт Джамали в Росії відбувся в жовтні 2013 року. Після цього протягом 2014 року Джамала двічі виступила на приватних заходах у Росії. Один корпоратив був у Москві, другий – в Сочі. Організовували їх наші постійні замовники, з якими ми працювали і до цього. Після 2014 року жодного разу ні на приватних, ні на відкритих заходах, ні на фестивалях Джамала більше не виступала", – пояснив представник співачки.

Також, за словами піар-директора, практично всі українські виконавці в 2014 році проводили гастролі в Росії.

"Журналісти можуть перевірити цю інформацію. У той час українські артисти якраз приймали рішення про свої подальші гастролі або їх відсутність в Росії, а протягом 2014 року виступи ще були", – додав менеджер Джамали.

4
16 жовтня 2019 16:50:42
ну от даяна вже в масквє не грає
5
16 жовтня 2019 15:33:20
Джамала не попала бы в добор по этим правилам B-)
у неё песня была про бабушку!не?

він має на увазі що вона була на гастролях
6
16 жовтня 2019 15:31:38
сьогодні щось виглядає так не даяни день...
7
16 жовтня 2019 14:50:54
Цього року фінансову підтримку переможцю Національного відбору під час підготовки,  поїздки та перебуванні на конкурсі Євробачення надаватиме UA: Суспільне мовлення. Витрати по проведенню кастингу та телевізійної частини Національного відбору бере на себе телеканал СТБ.
Виключні майнові права на пісню мають належати учаснику.
8
16 жовтня 2019 14:40:29
 Прийом анкет учасників триватиме з 16 жовтня до 25 грудня. Телевізійні півфінали відбудуться 8 та 15 лютого, а ім'я представника України на Пісенному конкурсі Євробачення-2020 ми дізнаємося 22 лютого. Музичним продюсером Національного відбору залишається Руслан Квінта, а ведучим прямих ефірів – Сергій Притула
9
16 жовтня 2019 14:38:27
До речі якщо Україна переможе фінал буде у Дніпрі. я так думаю
угу

в донецку

нє

як варіант Кривий Ріг
10
16 жовтня 2019 14:29:08
До речі якщо Україна переможе фінал буде у Дніпрі. я так думаю
11
16 жовтня 2019 14:26:03
Eurovision Ukraine - Євробачення Україна
29 хв. ·

Важливо!

Після минулорічної вакханалії організатори вирішили внести деякі зміни у правила, що стосуються виступів конкурсантів у країні-агресорі.

Відтепер брати участь у Національному відборі може виконавець або колектив, який не здійснював концертної діяльності на території Російської Федерації з 2014 року, не планує та не анонсує її під час конкурсу і до фіналу Євробачення, а також не в'їжджав на територію Криму з порушенням законодавства України.


Інші ж правила залишилися без змін.

Нагадаємо, що учасниками відбору можуть стати виконавці або колективи у складі не більше шести осіб. Конкурсна композиція має бути оригінальною й тривати не довше трьох хвилин.Текст пісні не повинен містити закликів політичного, комерційного чи військового характеру.

З повним переліком правил можна ознайомитися на сайтах СТБ та UA: Суспільне мовлення.

12
16 жовтня 2019 13:05:48
Неужели Россия выиграет от ситуации, если украинка, победив в том числе россиянок (а Ястремская уже одну обыграла, и не просто россиянку — а прошлогоднюю чемпионку турнира), выиграет Кубок Кремля — турнир Premier на территории России? Или более того, потенциально все еще возможен украинский финал! Неужели такая моральная победа выгодна не Украине, а стороне, принимающей турнир?

Неужели мы с вами не знаем, как вопрос победы представителя России на турнире  порой бывает болезненно чувствительным для многих болельщиков из России. Так почему же потенциальная победа украинки именно в Москве может быть невыгодна Украине?

Люди не особо вникающие в теннисные тонкости, часто задают странный вопрос: почему лидеры украинского тенниса не играют на маленьком турнире в Люксембурге. Ещё раз: на турнире WTA International в конце года не играют теннисистки, которые ставят перед собой столь высокие задачи, как Свитолина и Ястремская.

Еще более стандартен вопрос о деньгах, которые якобы важнее Родины. Поверьте, Кубок Кремля лидерам мирового тенниса — не манна небесная и не пополнение бюджета. Просто иногда, в силу даты проведения соревнований — накануне Итоговых турниров WTA — это последний шанс пробиться на них. Такой ситуации, впрочем, каждая претендентка старается избежать, если нет крайней необходимости. На престижнейшие соревнования года любой топ-игрок хочет приехать максимально свежим.

Первая ракетка Украины из-за травмы провалила грунтовый сезон: сначала была вынуждена лечиться, а затем медленно набирать форму.  Именно из-за этого остаток года Свитолина провела под давлением, который сама же взвалила на свои плечи, как истинная перфекционистка — ей было крайне важно третий год подряд квалифицироваться на Итоговый. Кроме нее этого добились Плишкова и Халеп, причем последняя в прошлом году вынуждена была сняться с турнира из-за травмы.

Ненависть — это яд, который ты принимаешь сам и ожидаешь, что от него умрет твой враг. Я пробовала его давно и не раз в отношении России, задолго до 2014 года. Возможно, поэтому я и сумела адаптироваться и более рационально с точки зрения пользы для Украины относится к таким вопросам.

Каждая моральная победа важна. Любое наше развитие и движение вперед, в том числе и посредством спорта — это шаг к нашему триумфу, а не к победе противника. Без развития, без моральных, спортивных, культурных побед  просто невозможны другие.

И если первая ракетка Украины выбирает между посещением роскошной вечеринки, устраиваемой для игроков в Москве — просмотр футбольного матча Украина — Португалия у себя в номере, то это говорит о многом.

Помните знаменитый фильм Дэвида Финчера «Семь»? Почему в итоге злодей — герой Кевина Спейси, представлявший абсолютное зло, одержал победу над героем Брэда Питта? Убив закованного в цепи, стоявшего на коленях жестокого серийного убийцу, детектив Миллс безвозвратно отравил собственную душу.

Поэтому, включайте мозги!

http://tennisua.org/kubok-kremlya-i-kompleks-menshovartosti/
13
16 жовтня 2019 13:05:41
є така думка

Кубок Кремля и «комплекс меншовартости»
16.10.2019 Елена Кайдалова

То, о чем я напишу, полагаю, не понравится очень многим. По одной или другой причине, но наблюдая за реакцией на выступления украинок на Кубке Кремля, я не хочу оставаться в стороне.

Любая война — всегда беда. И сторона, начавшая войну, отравляет не только себя, но и с течением  времени все больше отравляет ядом иррациональности и саморазрушения жертву агрессии. Естественно, агрессор всегда несет двойную моральную ответственность и за физические и за моральные жертвы. Но это не избавляет от ответственности перед самими собой тех, кто тоже принимает яд, разрушающий разум и логику и ставит иррациональные, хотя и весьма понятные эмоции в абсолют. Если с вами это произошло, вы уже проиграли.

Пример реакции особо рьяно реагирующих на выступление первой и второй ракеток Украины Элины Свитолиной и Даяны Ястремской в Москве — яркое тому свидетельство. И хотя украинки и украинцы выступали на турнире и в 2014-2018, точки кипения ситуация достигла именно в этом году.

Причина этого, на мой взгляд, кроется в том, что  яд достиг разума большего количества людей.  Они уже не думают о том, что от этого может выиграть именно Украина. Эмоции — понятные, но не контролируемые, крайне иррациональные, и не позволяют понять очевидные вещи.

Выступая на Кубке Кремля Свитолина и Ястремская делают лучше своей Родине — Украине, а не России. Свитолина официально квалифицировалась на Итоговый турнир WTA в понедельник (виртуально — вечером в пятницу на прошлой недеде). То есть сроки заявки на турнир и отказа от участия в нем без штрафа были давно позади.

Неужели, если бы для квалификации на Чемпионат мира или Европы по футболу сборной Украины пришлось ехать в Москву и обыгрывать в Россию, вы бы возненавидели украинскую команду?

Даяна Ястремская реально претендует на участие в Малом Итоговом турнире в Чжухае и вхождение в топ-20 мирового рейтинга по итогам года. Может создаться уникальная для украинского тенниса ситуация, когда украинки участвуют в двух Итоговых турнирах WTA, а россиянки не участвуют ни в одном! Или же сразу две украинки впервые в истории могут оказаться в топ-20, а россиянок там не будет ни одной! Неужели от этого выиграет Москва и Россия, а не Украина?
14
16 жовтня 2019 10:50:12
ні. Це є в різних релігіях
Великий вибух і Бог який його влаштував?
Трясця, чого тільки не дізнаєшся на ФУПі.  :laugh:
є. А по вашому як виглядає створення світу з нічого? От було нічого, і через мить з'явився світ. То як?

розум людини багато чого не здатний зрозуміти і пояснити, бо мозок людини сформований щоб вижити на землі в умовах конкуренції з іншими тваринами і в середині виду
розуміння того як біло створено світ не входило в останні мільйони років в необхідну перевагу для перемоги в цій боротьбі
15
16 жовтня 2019 10:45:15
Хз утвержденние странное с учетом:
Arrow of time
Cosmological constant
Атеїстів взагалі дужелегео загнати в тупик
Простим запитанням:
-- Так що ж там підірвалося (великий вибух) на початку віків, ще тоді,як нічого не було. Ясно що якась там висмоктана із пальця сингулярність,але вона теж звідки ж взялася,якщо нічого не було?.

От нічого нема і раптом "щось" вибухає так, що створюється всесвіт.

Іще раз:
-- Звідки взялося це "щось",якщо нічого не було?

наука не каже що може пояснити все, науковий метод лише дозволяє наближатись до більш вірогідних теорій які не вступають в протиріччя з відомими на цей час фактами

це у прихильників віри є відповідь на все  і вони можуть все пояснити універсальною відповіддю 


+++

Британський популяризатор науки фізик Стівен Хокінг відповів на питання про те, що існувало до Великого вибуху і появи Всесвіту.

Про свою точку зору Хокінг розповів в інтерв'ю зі своїм колегою Нілом де Грасс Тайсоном, пише Live Science.

Відповідь Хокінга на питання "Що було до великого вибуху" спирається на теорію, відому як " безмежну пропозицію", або Модель Хартла-Хокінга, яку відомі фізики Джеймс Хартл і Стівен Хокінг запропонували кілька десятиліть тому.

"Гранична умова Всесвіту... полягає в тому, що у нього немає меж", - сказав Хокінг.

Щоб краще зрозуміти цю теорію, Хокінг пропонує "перемотати назад" розвиток Всесвіту. "Оскільки ви рухаєтеся назад в часі, для вас Всесвіт стискається. Перемотайте досить далеко (близько 13,8 мільярдів років), і весь Всесвіт стиснеться до розміру одного атома", - сказав Хокінг.

Ця субатомна куля відома як сингулярність (не слід плутати з технологічною сингулярністю, протягом якої штучний інтелект наздожене людей). Усередині цього надзвичайно маленької, масивної, щільної плями тепла і енергії закони фізики і часу, як ми їх знаємо, перестають функціонувати.

"Події до Великого вибуху просто не визначені, тому що неможливо виміряти, що сталося. Оскільки події перед Великим вибухом не мають наглядових наслідків, можна вирізати їх з теорії і сказати, що час почався з Великого вибуху", - заявив Хокінг.

За теорією Хокінга, це означає, що Всесвіт буквально не існував до Великого вибуху.

Відзначимо, нещодавно група вчених, очолювана астрономом з державного університету Арізони Джаддом Боуменом, виявила сліди найперших зірок у Всесвіті. Ці зірки утворилися всього через 180 мільйонів років після появи Всесвіту.
16
16 жовтня 2019 09:37:01
Вторая ракетка Украины Даяна Ястремская может стать участницей турнира WTA Elite Trophy

Перед стартом на Премьере в Москве, 19-летняя украинка занимала 24-е место в WTA Race с балансом 1690 очков и отставала от проходного места на 490 очков, которые не смогла бы набрать даже став чемпионкой турнира. Однако отказ от участия на турнире в Чжухае немки Анжелик Кербер, которая шла в гонке на 17-й строчке, существенно понизил порог и Ястремской для попадания на малый Итоговый чемпионат стало не хватать всего 105 пунктов.

На турнире WTA Elite Trophy выступают 11 теннисисток занявших в Чемпионской гонке места с 9 по 19, плюс обладательница "wild-card", которой уже стала китаянка Ван Цян. Уже точно известно, что в Чжухай официально квалифицировались пять теннисисток и не сыграют на турнире Маркета Вондроушова (16) и Анжелик Кербер (17). Наверняка там не будет и Серены Уильямс, которая не планирует выступать на главном Итоговом чемпионате в Шэньчжэне, хотя до сих пор имеет шансы туда попасть. Таким образом, проходным вполне может стать 22-е место в гонке, которое сейчас занимает гречанка Мария Саккари, имеющая 1741 очко.

На сегодняшний день ситуация в гонке выглядит следующим образом:

21. Аманда Анисимова (США) - 1794 очка. Нигде не играет

22. Мария Саккари (Греция) - 1741 очко. Проиграла в Москве в первом круге
23. Слоан Стивенс (США) - 1738 очко. Нигде не играет
24. Даяна Ястремская (Украина) - 1720 очков. Играет на Премьере в Москве и уже вышла во второй круг. Худший результат в гонке был 25 очков (Бирмингем QFR)
25. Анетт Контавейт (Эстония) - 1675 очков. Нигде не играет
26. Анастасия Севастова (Латвия) - 1617 очков. Играет на Премьере в Москве и уже вышла во второй круг. Худший результат в гонке был - 1 очко (Дубай R1)

30. Каролина Мухова (Чехия) - 1494 очка. Играет на Премьере в Москве и уже вышла во второй круг

Кто имеет еще шансы на поездку в Чжухай?

Даяна Ястремская, завтра во втором круге турнира в Москве, сыграет с Кирстен Флипкенс и за победу сможет добавить к своему балансу еще 45 очков, что позволит ей обойти в гонке Саккари и занять условно проходное место на турнир в Чжухае. Выход в полуфинал московского турнира позволит Даяне обойти Анисимову, а финал уже гарантированно отправит украинку в Чжухай, хотя выше 21-й позиции в гонке она не поднимется.

Анастасия Севастова для попадания в число участниц турнира в Китае должна проходить в полуфинал, при условии, что Ястремская завтра проиграет или в финал, чтобы не зависеть от результата украинки.

Каролина Мухова должна проходить в финал, при условии, что Ястремская завтра проиграет или брать титул, при условии, что украинка не станет ее соперницей по финалу.

Худший вариант для Ястремской?

Победа Каролины Муховой в финале над Анастасией Севастовой. В этом случае Ястремская останется 23-й в гонке и может рассчитывать лишь на роль запасной участницы.

Что разыгрывается на WTA Elite Torphy?

Призовой фонд: $2,419,844 из которых победительница турнира получает около 750 тыс.;
Очки: 40 очков за каждое поражение в группе, 120 очков за каждую победу в группе, финалистка добавляет к результату группы 200 очков, а чемпионка - 460;

Напомним, что в 2015 и 2016 годах на малом Итоговом турнире WTA выступала Элина Свитолина. В сезоне-2015 она уступила Каролине Плишковой в полуфинале, а годом позже вышла в финал, где проиграла Петре Квитовой.

БТУ
18
15 жовтня 2019 20:39:19
У Нідерландах поліція виявила родину, яка провела дев'ять років у підвалі, "чекаючи кінця часу". Поліцейські дізналися про неї лише після того, як старший син з родини з'явився в місцевому пабі.

У підвалі перебували 58-річний чоловік та його шість дітей - віком від 16 до 25 років. Вони проживали на фермі в північній провінції Дренте.

Їх знайшли після того, як син замовив пиво в барі в сусідньому селі Райнерволд, а потім повідомив працівникам, що йому потрібна допомога, повідомляє телерадіокомпанія RTV.

Свідки повідомили, що юнак виглядав розгубленим.

Його родина жила в ізоляції, "чекаючи кінця світу", повідомляє RTV.

"Він замовив п'ять сортів пива і випив їх. Потім я поспілкувався з ним, і він розповів, що втік і потребує допомоги... тоді ми викликали поліцію", - сказав власник бару Кріс Вестербек.

Він додав: "В нього було довге волосся, брудна борода, носив старий одяг і виглядав розгубленим. Він сказав, що ніколи не ходив до школи і не був у перукаря дев'ять років".

"Він розповів, що має братів і сестер, які жили на фермі. Сказав, що він найстарший і хоче покінчити з тим стилем життя, яким вони живуть".

Тоді поліцейські відвідали віддалений хутір і провели обшук. Вони виявили приховані сходи за шафою у вітальні, які вели вниз до підвального приміщення, де мешкала родина.

Село Райнерволд має населення менш як три тисячі людей. Ферма родини розташована недалеко від села і дійти до неї можна, перетнувши міст через канал.

Господарство родини, яке частково заховане за гаєм, також мало велику ділянку для вирощування овочів та козу.

Сусід розповів голландським ЗМІ, що на фермі він бачив лише одного чоловіка та дітей, і що на території ферми були тварини, такі як гуси та собака.

Місцевий листоноша заявив, що ніколи не доставляв листів до цього будинку. "Це насправді досить дивно. Зараз я над цим задумався", - сказав він виданню Algemeen Dagblad.

Місцеві мешканці почали поширювати цю новину, і один репортер опублікував зображення фермерського будинку, сказавши, що його попросили триматися на відстані.

Поліція Дренте підтвердила, що 58-річний чоловік був заарештований і перебуває під слідством після відмови у співпраці.

"Вчора дехто повідомив нам[, що вони] хвилюються за умови життя людей у будинку в Буйтенхуазерверзі в Райнерволд, - повідомили поліцейські у Twitter - Ми поїхали туди".

"У нас ще багато питань без відповіді", - наголосили поліцейські і зазначили, що триває розслідування.

Будинок ферми та прилеглі території були огороджені обмежувальною стрічкою.

Наразі незрозуміло, що сталося з матір'ю дітей.

19
15 жовтня 2019 11:19:42
Він є порядкоутворюючим Законом, що визначає правила існування природи і робить її такою, якою вона є, а не інакшою.
Бог є першопричиною буття, є всюдисущим, на все впливає, але не існує як матеріальний об’єкт...
Тому у цьому сенсі атеїсти праві - вхопити Його за бороду не вдасться...
слідкуйте за руками )

коли формуется розум людини, та він починає відокремлювати себе від усього десь у 4-5 років (тобто починає говорити про себе "я"), йому потрібні пояснення хто він, як це сталося і що тут в загалі відбуватися.  То є нормальна функція формування свідомості, всесвіту в ньому та його особистої ролі у ньому. Як і все у дитинстві, всесвіт формуєтеся з казок, бо дитина не в змозі маніпулювати більш довершеними образами. Проходять роки навчання,  дитина усвідомлює вузькі рамки своїх концепцій, та шукає (або ні) біль довершених форм відображеня відчуваємой реальності. Кому до подоби концепція бога, кому його відсутності. Кожен власним чином формує власній всесвіт.  Тому нема об'єктивної реальності, є договірна суб'єктивна реальність. Більшість образів походить от батьків, звичайно.

Але є одна проблема - сформований із нічого розум десь відчуває свою несправжність. Тому що так і є - це цілком спонтанний феномен відчуттів та концепцій, котрі ніяк не можна натягнути на те що зовні. У тому  полягає духовний пошук - знайти себе. Розум використовує ментальні інструменти для злому себе - духовні практиці тощо. Але здійснити можна тільки якщо дуже забажати. У кінці кінців він знайде, що  там нічого нема, непроглядна пустота, ні відчуттів, ні об'єктів, ні напрямку, зовсім нічого. Тобто можна казати що будь який розум це кит, черепахи і так далі ) кому що подоби..

Тобто намагатись перетворити віруючого в атеіста і назад - це у прямому сенсі трахати його мозок, та приносити відчутною ментальну та фізичну біль, тому що частина мозку повинна вмерти і сформуватися нові нейрони, аксони та інше. Але якогось загального сенсу у цьому нема. Хіба якщо стосуєтеся безпеки або поведінка добре вихованої мавпочки )

об'єктивна реальність є. і вона ніяк не залежить від суспільного договору. Від суспільного договору залежить суб'єктивна реальність сформована суспільством
20
15 жовтня 2019 01:16:04
Хавбек Тарас Степаненко не доиграл матч, так как заработал удаление. Красную карточку показал судья Энтони Тэйлор.

«Мы сделали большое дело, вышли на Евро. Проделали большую работу. Я рад, но судья не дал порадоваться полностью. Этот же судья удалил меня с «Айнтрахтом». Это самый перепуганный судья, которого я видел, пусть он даже из Англии. Первая карточка - там Яремчук фолил, мы ему объясняли. Пенальти? Мои ощущения - мяч попал в бедро, а потом в руку».

«Игра продолжается, но Криштиану говорит - пенальти, а судья через 5 секунд дает его. Все, что говорит Криштиану Роналду, он делает. Ставьте VAR тогда».

«Желтая первая - это с перепугу у него просто. Я извинился в раздевалке перед ребятами», - сказал Степаненко в эфире телеканала Футбол 1.
21
14 жовтня 2019 22:43:11
Всім привіт з Олімпійського!!!
23
14 жовтня 2019 20:20:07
Марина В’язовська з Києва першою розв’язала математичну загадку, яку ніхто не міг вирішити 400 років.

Вона розв’язала рівняння, яке вирішить, як розміщується у 8- та 24-вимірних просторах нескінченна кількість точок, що відштовхуються одна від одної, пише ШОТАМ.

Жінка закінчила Київський природничо-науковий ліцеї № 145 та механіко-математичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

У 2013 році здобула ступінь доктора природничих наук у німецькому Боннському університеті. Отримала одну з найпрестижніших математичних нагород – “Премію Салема”.

Вчена працює у Швейцарському технологічному інституті.https://day.kyiv.ua/uk/news/141019-ukrayinka-rozvyazala-zagadku-yaku-400-rokiv-nihto-ne-mig-vyrishyty
25
14 жовтня 2019 20:05:45
спорт веди репортаж.

вдруг на футболе появится порошенко - дай ему , пожалуйста, в морду. заранее благодарен.  :-B
порошенко не любитель футбола...

он на него не ходил...

несколько раз он был ...
но то как обязаловка была засветить свое лицо.

26
14 жовтня 2019 20:02:09
Угорський прем'єр-міністр Віктор Орбан зазнав найбільшої політичної невдачі за десятиліття в неділю, коли кандидат від опозиції переміг чинного мера, свого опонента від партії влади.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Reuters.

Вибори мера переміг єдиний кандидат від опозиції, представник соціалістів MSZP-Párbeszéd Гергей Корачонь. Провладні ЗМІ змальовували його як одного з ключових агентів Сороса та захисників мігрантів.

Корачонь зумів витіснити з посади чинного мера Іштвана Торловша, підтримуваного Орбаном, із результатом 50,6% проти 44,3%.

Опозиційні партії також, як очікується, отримають більшість у мерії Будапешта. Також опозиційні мери виграють у 10 з 23 найбільших міст Угорщини.

На місцевих виборах угорська опозиція об’єдналася, прагнучи створити в Будапешті "стамбульську ситуацію" - президент Туреччини Ердоган програв місцеві вибори в Стамбулі, де він розпочав свою політичну кар'єру.

Угорська опозиція вважає, що висуваючи єдиного кандидата проти партії влади, вона може врешті підготуватися до потужного наступу на чинного прем'єр-міністра на парламентських виборах 2022 року.

 Партія Віктора Орбана "Фідес" надалі залишається дуже популярною у сільській місцевості. Орбан, який прийшов до влади у 2022 році, має абсолютну більшість у парламенті.

Вважається, що репутації "Фідес" на цих виборах зашкодив секс-скандалу за участі чинного одруженого мера міста Дєр.
27
14 жовтня 2019 19:55:07
Молодята. Весілля на Волинському Поліссі. 1950-ті.

28
14 жовтня 2019 19:35:19
до речі реально цікавий факт

Ганнібала Лектера можна бачити в фільмі загалом не більше 16 хвилин, однак це дозволило Ентоні Гопкінсу отримати «Оскар» у номінації «Найкраща чоловіча роль». Цей факт дотепер є неперевершеним досягненням.
29
14 жовтня 2019 19:30:16


Инициативная группа МГУ
Вчора о 14:25
 ·
Четверо студентов МГУ задержаны на Дне открытых дверей.

Как сообщает канал «Протестный МГУ», они решили спросить у ректора Виктора Садовничего, почему он не интересуется судьбой аспиранта Азата Мифтахова.

Подходите к отделению полиции МГУ в Главном здании и звоните туда, чтобы узнать, когда отпустят студентов:

8 (495) 939-28-32

Сейчас в отделении находятся:
Руденко Александр
Юнусов Эмиль
Дрепелева Лиза
Мащенко Михаил

Напомним, Азат был подвергнут пыткам, что было зафиксировано общественной наблюдательной комиссией. Сейчас он сидит в СИЗО «Бутырка» и не может дописывать диссертацию по математике. Фактически Азат лишён свободы с февраля. Его обвиняют в том, что он в составе группы людей разбил окно ховринского офиса «Единой России».
30
14 жовтня 2019 19:23:45
порошенка  :gigi:

по категорії може з Юзіком?
31
14 жовтня 2019 19:22:29
з найсильнішими думаю рано
треба з топом але віковим щоб Сашина техніка і витривалість сказали своє слово в останніх раундах
33
14 жовтня 2019 03:04:56
бога не існує
бо і не перетікає нічого
:facepalm:

 :super:
у тебе щось перетекло я гак зрозумів
34
14 жовтня 2019 02:57:31
Мене особисто смішать як такі "вчені", так і ідолопоклонники.

Насправді вся матерія у всесвіті - це форми енергії. Кожна річ, матеріал, камінюка чи людина, чи навіть просто вакуум, а його чистого не буває, бо є частинки матерії - це все форми енергії.
Всі форми енергії взаємодіють між собою й здійснюють взаємний вплив, енергія перетікає з одної форми до іншої, але при цьому залишається у Всесвіті сталою величиною, яка не має ні початку, ні кінця, ні вимірів.
Просто нескінченність. І людина зі своєю Землею - це просто її частинка й одночасно відзеркалення. Так само як кожна люжина, - це практично окремий "Всесвіт в мініатюрі".
сно, що не існує ніякого діда з бородою чи без, і Бог фактично = кожен з нас. Завдяки нескінченності Всесвіту в нас практично необмежені можливості, але мало хто це усвідомлює.

ок
то виходить бога не існує
бо і не перетікає нічого...
36
14 жовтня 2019 02:11:05
Alexander Panchin
2 год ·
Когда теологи добрались до интернета. У них ещё есть ролик, который они форсят через рекламу о том, что Земля молодая, так как иначе Луна бы в нас врезалась. Пир мракобесия.

Вспомнился ещё один религиозный 'ученый' Кент Ховинд, который приводил похожие аргументы. Вот тут разбор их: http://www.talkorigins.org/faqs/hovind/howgood-yea.html

37
14 жовтня 2019 01:52:07
Человек высказал свое мнение чего такой кипиш?

хіба це кіпіш

кіпіш це коли 1000 коментів
38
14 жовтня 2019 01:36:35
Вот как объяснить людям необходимость правильного питания для увеличения продолжительности жизни, не вдаваясь в тонкости биохимии? Только способом догм. Поэтому умными людьми на основе эмпирических наблюдений разрабатывается система постов и спускается в тёмные массы в виде чётких инструкций: тогда-то нельзя есть мясо, нельзя варить козлёнка в молоке его матери (до сих пор не понимаю смысла этой хуйни) и т.д.

Тут же проблема кровосмешения. Те же умные люди, глядя на многообразие пород собак, например, поняли, шо потомство близких родственников ущербно и ведёт к вырождению. Ну и в художественной форме людям объясняют, шо нельзя трахать никого ближе 3-го колена (у румын - 4-го).

Ессно, церковь на хозрасчёте, поэтому надо платить десятину на содержание попов и создание необходимой инфраструктуры. Если из церкви вынуть бабло - она станет никому не нужна на данном этапе развития инторнэтов. И прекратит своё существование.

Более понятный пример - украинская война. Сформировался целый класс кровосисей, паразитирующих на войне. Всякие свинарчуки, изи с Цугундера и т.п. Прекращение войны входит в конфликт с их интересами. Поэтому война хз когда закончится.
Живі живі храпак..
Продовжуй собі життя..
Що таке твої додаткові 27 рокив... Та НІЧОГО..
Коли тебе заступом перейобать...  Ви на пару ще на 22 років собі життя довшим зробите..

Питання а якщо тебе НЕ перейобать заступом??? Що з тобою станється? буде в тебе ці додаткових 27 років?

ти це до чого?

чи не тільки випив?
39
14 жовтня 2019 01:35:24
Здається щось середнє між Свободою і ЄС
40
14 жовтня 2019 01:27:49
там ще небо згадується, помітив?
неба без землі немає
хто сказав?

бо небо це те що бачить пересічний манюпас дивлячись з поверхні землі в напрямку від її (землі) центру

Повна версія