Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль
1
10 березня 2019 16:32:19
За 3 тижні до першого туру пропонується нескладний алгоритм формалізації вашого вибору кандидата в президенти. Потрібно лише оцінити кожного претендента за вісьмома найважливішими критеріями і підрахувати результат.

Метода визначення Вашого кандидата до Президентських виборів 2019р.
1. Визначення ситуації в найголовніших аспектах стану держави.
2. Визначення необхідного для виправлення цього стану функціоналу.
3. Підбір відповідних цьому функціоналу виконавців.

1. Стан держави.
1.1. Падіння на 30% душового ВВП за константою долара протягом останніх 30 років на тлі зростання цього показника в західних сусідів на 200-300% свідчить про системність проблем, а не ексцес окремих виконавців при владі.
1.2. Останнє місце в Європі за рівнем економічного розвитку і статків громадян.
1.3. Розвал економіки, зупинка цілих галузей промисловості і початок їх утилізації.
1.4. Масштабний відтік продуктивного населення.
 
2. Безальтернативно необхідний функціонал для вирішення системних проблем.
2.1. Руйнування непохитної мережі системного паразитування на країні позалаштункових володарів життя.
2.2. Блискавичний запуск формування нормальної економічної і політичної системи західного зразка і максимальне заохочення масштабного зовнішнього інвестування.
2.3. Прискорене економічне зростання, капітальна реновація інфраструктури.
2.4. Реальний затверджений сторонами процесу план-графік пришвидшеної інтеграції до ЄС і НАТО, оскільки перебування у невизначеності ніколи не дозволить перекреслити деструктивний вплив Москви на Київ.
 
3. Претенденти у виконавці.
3.1. Що мають особисті мотиви, аби «віддячити» мафії за все - без цього битву не виграти.
3.2. Достеменно знають, як система функціонує і її вади.
3.3. Раніше продемонстрували на практиці здатність щемити мафію - без цього тим більше не перемогти.
3.4. Пропонують реальний план дій за пунктами 2.1÷2.4.
 
Топ-5 кандидатів у виконавці за рейтингами наявної соціології.
Бойко Юрій
Гриценко Анатолій
Зеленський Володимир
Порошенко Петро
Тимошенко Юлія

Градація оцінок по кожному з пунктів 2.1÷2.4 та 3.1÷3.4.
Позитивна - плюс 1 бал,
негативна - мінус 1,
невизначена - 0.
Переможець має найвищу суму балів.

Таблиця результатів.
 

 
Приклад.
 
2
16 січня 2019 13:55:27
За 30 останніх років ВВП України за константою долара на душу населення впав на 30% і врешті решт ми посіли за цим показником останнє місце в Європі. Проблема не в політиках, вона системна. Ситуацію неспростовно віддзеркалює відповідний тренд Всесвітнього банку.   

Подовження олігархічного експерименту над країною неминуче призведе до її руйнації.

Чому має прийти саме Тимошенко?

1.   Тому що має особистий величезний зуб на мафію – причину деградації.
2.   Тому що досконало обізнана з її структурою і методами функціонування на всіх рівнях.
3.   Тому що разом з експертами розробила конкретний план демонтажу кланової системи.
4.   Тому що має яйця для реалізації цього плану.

Жоден з її конкурентів на поточних виборах такого набору опцій не має. Чи не так?
3
17 липня 2015 09:44:52
http://цензор/news/344220/rada_segodnya_rassmotrit_naznachenie_mestnyh_vyborov_na_25_oktyabrya_i_uvelichenie_pomoschi_semyam_pogibshih
Якщо скасують сьогодні вибори у вільних регіонах Донбасу, дадуть сигнал місцевому населенню готуватися до інтеграції в пуйлососію. Тим, хто поблизу лінії розмежування у Щасті та Станиці другий рік поспіль дивиться лише коцапський зомбоящик і сепарів - 27 каналів у Т2, а Ю.Стець спокійно отримує при цьому зарплатню з їх карманів, це сюрпрайзом не буде. Для набагато більшої кількості патріотично налаштованих мешканців інших районів це буде шоком, а для ватників - святом. Особливо вкупі з очікуваною заміною Москаля на когось менш дратівливого для сепарастів і росіі. Забезпечення безпеки населення - очевидний для всіх фейк. Минулого року на вибори до ВР ходили, і ніхто про це не згадував. Лише локально поскасовували вибори на реально небезпечних дільницях. А ситуація тоді була набагато гострішою і на порядок менш визначеною, ніж зараз.

Примарні зміни до Конституції - то таке. Там ще стіки може статися і не статися. А оце може бути реальною зрадою. Серед депутанів питання не з головних. Тому пройде у вигляді, замовленому владою, скоріш за все  :X
4
15 липня 2015 23:14:12
Бо він ніяк не вписувався в план зливу регіону під спільне управління з сепарастами.
А саме це резонно передбачати у зв'язку з погано вмотивованою пропозицією скасувати місцеві вибори на контрольованих територіях Донбасу, аби провести їх напевно згодом спільно з сепарастівськими регіонами.
Такий хитрожопий хід - на підставі турботи про безпеку громадян, гарантувати ригосепарастам у наших місцевих органах влади тріумф і безбідне життя на невизначений термін. Зараз ще лояльного до них губернатора всунуть і план пуйла можна буде вважати практично запущеним із перевиконанням: як і вимагали Захарченко/Плотницький, на усій території Донбасу, а не в окремих його районах.
Резонанс з призначенням Москаля на Закарпаття - відволікаючий маневр від зради на Сході.
Вочевидь вже завтра рада таке скасування підтримає :X

http://цензор/news/343906/mestnye_vybory_mogut_ne_sostoyatsya_v_mariupole_lisichanske_i_krasnoarmeyiske_lutsenko
http://blogs.pravda.com.ua/authors/goncharenko/55a692ed83a1e/
5
20 жовтня 2014 12:24:15
Друзі - всі, хто любить Україну!

На сьогодні вже абсолютно зрозуміла ситуація в сенсі де ми є, і куди треба рухатись: сидимо в дупі, єдиний порятунок – шлях на Захід. Наразі все складається найгірше - йде війна на наше знищення з боку стратегічного ворога – Росії, і відбуваються вочевидь незграбні дії з нашого боку. Не вирішеним є питання, як рухатись і що треба зробити, аби цей рух забезпечив не лише нашу цілісність і незалежність, але й, нарешті, справжнє перетворення з олігархічної малини на демократичну країну з динамічною економікою західного зразка. Тут, нажаль, не помітно ніякого спільного розуміння. Велика частина суспільства вважає за можливе подолання проблем і розвиток за рахунок оновлення і ротації в ешелонах влади, прийняття законів і створення структур, на кшталт люстраційних, та виконання програми імплементації Угоди про асоціацію з ЄС. Це, безумовно, кроки в правильному напрямку. Але чи забезпечать вони справжній успіх, зняття з нас прокляття кланової прірви, інвестувати в яку ніхто ніколи не наважиться? Напевно ні! Тому що обходять глибинні вади нашої системи, зорієнтованої на збагачення за рахунок усіх мізерної кількості сімей де-факто понадвладних небожителів, яких не торкнеться ніяке очищення. Відповідно, не відбудеться обмеження їх природних функцій – керувати з-за лаштунків заради спрямування через власні кишені всіх грошових потоків, практично нічого в країну не вкладаючи. За таких умов не має ніякого значення, хто займає владні посади і має більшість у парламенті. Система асимілює будь-кого! У наслідку, очищення і реформи перетворяться на формальне дійство не просто з нульовим, а й з від’ємним підсумком, бо їх провал на багато років перекреслить усі наші перспективи. Що потрібно зробити для запобігання такого результату?

По-перше, потрібна єдність в РОЗУМІННІ цих обставин серед патріотично налаштованої більшості народу. Не чморити одне одного за прихильність до якихось персон у нашій псевдо-владі на радість справжнім ворогам, а сконцентруватися на виробленні спільної позиції по дійсно найважливіших проблемах.

По-друге, скрізь, де це можливо, спонукати своїми дискусіями суспільних лідерів, що усвідомлюють життєву необхідність справжніх перетворень, до об’єднання зусиль. Нічого позитивного не відбудеться, поки вони будуть сидіти по своїх норах. Днями на УП було інтерв’ю свободівця Олександра Бондаря у двох частинах (тут друга - http://www.epravda.com.ua/publications/2014/10/14/497683/ ). Вже не вперше він під кутом особистого досвіду та поінформованості не лише викриває в деталях визначальні вади нашої системи, але й пропонує практичні варіанти докорінної зміни ситуації, які відкриють перспективи справжнього і дуже швидкого розвитку.

Можливо, інтерв’ю вже обговорювалося, а я пропустив, але хотілося б акцентувати увагу саме на такому моменті: коли актив дописувачів мережевих політмайданчиків у більшості своїй усвідомить в чому полягає наша ГОЛОВНА проблема, і зробить це розуміння підґрунтям усіх обговорень, політична еліта не зможе це ігнорувати. Як би олігархічні гроші завдяки їх ЗМІ та найманим аналітикам не намагалися перемикати суспільство на штучні й другорядні питання, рано чи пізно ситуацію визначатимемо ми з вами.

То може ВЖЕ ЧАС порозумітися?
6
7 серпня 2011 20:02:00
Зараз виступає Замковенко
7
7 лютого 2010 21:02:00
Поскольку все экзитполовцы подтверждают новый феномен - 15% разрыва на 12 часов, и 3-6 % к 16-18 часам, надо внимательно следить за подсчетом и... явкой! Все в недоумении - явку ЦВК объявляет с большой задержкой, на 22:02 показывают сведения только по 37 округам. Может произойти коррекция результата в несколько процентов за счет более высокой явки избирателей на западе в самом конце голосования. Сейчас Тернополь, Львов, Волынь по активности обходят Донецк. Может получиться разрыв 0% и тогда станет важно, чьи заделы в процессе контроля голосования были сильнее. Рано делать выводы.
8
19 січня 2010 09:11:00
На Лига -  выборы 2010 есть страница результатов экзит-полов и ЦИК. Никаких манипуляций с моей стороны - чистая арифметика с официальными данными, всеми подряд для первой десятки. Что видим по итогам подсчета 99,78% голосов? ВСЕ кандидаты от "той команды" (выделил красным) имеют результаты ЦИК выше средних по четырем экзит-полам. Средние по экзит-полам на мой взгдяд гораздо точнее каждого в отдельности - в разы шире база и частично компенсирутся возможные пристрастия некоторых. ВСЕ остальные "майданные и провропейские кандидаты" имеют результаты ЦИК ниже среднего по экзит-полам. Важнее всего, Янукович +2,75% (средний % по 4 экзит-полам у него 34,415, тогда как ЦИК 35,36, делим ЦИК на средний э.-п. и получаем 1,02746), а Тимошенко минус 5,16%.  
 
 Следует принять во внимание, что вчера Шуфрич заявил о перспективах сотрудничества с Литвиным и Симоненко! А Елена Бондаренко сказала, что БЮТ борется против бесконтрольного голосования на дому, потому что это ВСЕ надомники - не их электорат!
 
 С другой стороны, на это должны обратить внимание социологи, проводившие исследования в день голосования. Задача Турчинова, например, как и Тимошенко, оглашать только выверенные факты. ОЧЕНЬ ВАЖНО собрать протоколы с мокрыми печатями и сопоставить окончательные результаты с параллельными подсчетами. По-моему, имеет место очень тонкая манипуляция со стороны регионалов! Не только себе куют победу, но также дают потенциальным партнерам по коалиции электоральную взятку и демонстрируют им свои фальсификационные возможности высшего качества. Ведь не смотря на манипуляцию, радикально меняющую результат, она не выявлена, а международные наблюдатели дают голосованию наивысшую оценку! А реальный разрыв между ВФЯ и ЮВТ действительно должен быть не более 4%.
 
 Виктор Янукович      35,36   1,027458957   34,415
    31,50      
    35,06      
    36,60      
    34,50
      
 Юлия Тимошенко      25,02   0,948445792   26,38
    27,20      
    27,72      
    25,80      
    24,80
      
 Сергей Тигипко      13,05   0,984719864   13,2525
    13,50      
    13,41      
    13,50      
    12,60
      
 Арсений Яценюк      6,95   0,921445144   7,5425
    7,80      
    6,87      
    6,60      
    8,90
      
 Виктор Ющенко      5,45   0,981539847   5,5525
    6,00      
    5,61      
    5,20      
    5,40
      
 Петр Симоненко      3,55   1,157294214   3,0675
    2,80      
    3,17      
    3,20      
    3,10
      
 Владимир Литвин      2,35   1,065759637   2,205
    2,40      
    2,32      
    2,00      
    2,10
      
 Олег Тягнибок      1,43   0,989619377   1,445
    2,10      
    1,98      
     1,60      
    1,70
      
 Анатолий Гриценко   1,20   0,827586207   1,45
    1,70      
    1,30      
    1,30      
    1,50
      
 Инна Богословская   0,41   1,12844036697   0,363
    0,40      
    0,39      
    0,30

 
 
 
 Редаговано разів: 1. Востаннє 01/19/2010 11:04 користувачем Euro.
9
19 травня 2009 08:29:00
0 от жюри плюс 12 от телезрителей * 0,5 = 6. Как у EBU вышло 8? Более того, Недзельский считает (точных данных им EBU не дал), что телеголосование в Украине дало Приходько 8 баллов (у Мозговой мнение - 12), в таком случае результат от Украины должен быть (8+0)*0,5 = 4. На сайте EBU (Евр. вещ. союза) до сих пор висит только интегральный результат телеголосований+голосований нац.жюри, хотя в правилах этого года четко записано: отдельные результаты голосования каждого жюри будут опубликованы на сайте EBU. Скорее всего, манипуляция была не единичной, потому и не публикуют.  
 
 2 балла от России Украине были ожидаемы с учетом антиукраинских настроений в обществе и, возможно, нуля баллов от их жюри. Кстати, там почему-то судила "тройка" вместо 5 членов по правилам, и туда была включена Т.Гвердцители. Вроде, судить от страны могут только ее граждане. У Тамары российский паспорт?
 
 EBU на этот раз "попало" предметно. Важно, чтобы это не прошло без надлежащей оценки. Хотя там сошлются, естественно, на технический сбой, но может быть еще кто-то сообщит о манипуляции?
 
 З.Ы. Два слова о выступлениях Приходько и Лободы. Собирался голосовать за Приходько, но посмотрев на ужас на сцене (дети пугались картинки на мониторе) и оценив само реальное исполнение в финале (хуже Настя не пела никогда), раздумал. А Лобода профи, номер в самом деле был хорош и сделано все было прилично.
10
30 березня 2006 11:47:00
Почему удалена информация о присутствующих на форуме внизу страницы и количестве просмотров?! Движок не тянет  :S  ?!Редаґовано 1 раз(и). Останні правки 30.03.06 09:51.
11
28 березня 2006 14:19:00
Внимание !!!

Золотой акцией может стать натахогенератор, РЕАЛЬНО приближающийся к 3%.

[www.silanaroda.com]Редаґовано 1 раз(и). Останні правки 28.03.06 12:34.
12
3 жовтня 2005 22:36:00
То что раньше всегда бывало с ФУПом. Вообще не могу зайти на [www.silanaroda.com]

Что за фигня?
13
26 серпня 2005 20:35:00
Опрос: В парламент проходят 6 политических сил

Корреспондент.net
26 Августа 2005, 16:33

Если бы парламентские выборы состоялись в ближайшее воскресенье, в Верховную Раду прошли бы представители 6-ти политических сил. Таковы данные социологического исследования, проведенного Киевским центром политических исследований и конфликтологии и Центром политических и социальных исследований "Социс"...


Погребинский стелет Ющенко!? Но расклад интересный, если бы Ющ продавил 7%, то вылетели бы и комми и соци!

[www.кор]
14
26 серпня 2005 18:51:00
Шахта имени Засядько планирует заработать ?100 млн на Киотском протоколе

Корреспондент.net
26 Августа 2005, 16:26

Арендное предприятие "Шахта имени Засядько" планирует до 2012 года получить порядка 100 млн евро от продажи квот в рамках Киотского протокола, сообщает Интерфакс-Украина.


Ну самое то! Как было бы прекрасно, если б все сконцентрировались на чем-то реально полезном для себя и общества.[www.кор]Редаґовано 1 раз(и). Останні правки 26.08.05 16:52.
15
19 серпня 2005 15:34:00
Россия "КоммерсантЪ"
19 Августа 2005, 09:49Ъ: Ющенко, Квасьневский, Адамкус и Саакашвили
уверены, что именно их новый союз
олицетворяет демократический выбор
стран бывшего СССР


В "Артеке" зарождается новое СНГ, - пишет Михаил Зыгарь в статье "Пионерлагерь неприятеля", опубликованной 19 августа в российском издании "КоммерсантЪ".

Сегодня по случаю 80-летия детского центра "Артек" в Крыму состоится уникальный балто-черноморский саммит. По приглашению президента Украины Виктора Ющенко в бывший пионерлагерь приехали лидеры Грузии, Польши и Литвы Михаил Саакашвили, Александр Квасьневский и Валдас Адамкус. Такой состав участников означает, что идея президентов Ющенко и Саакашвили о создании "альтернативного СНГ без России" уже осуществляется. Более того, новая структура приобретает форму опасного для Москвы "балто-черноморского санитарного коридора".Вроде бы сказали ВСЕМ: у "союза" не будет ни органов, ни структуры - просто демократический клуб.

Параноики, блин
16
25 липня 2005 19:13:00
Иран и "Нафтогаз України" могут построить нефтепровод  :)  в обход России

Корреспондент.net
25 Июля 2005, 16:52

Национальная акционерная компания "Нафтогаз України" намерена принять участие в строительстве транзитного газопровода из Ирана в Западную Европу, передают Українські Новини.

НАК "Нафтогаз України" предлагает к рассмотрению иранской стороной два варианта маршрута газопровода - "Иран-Армения-Грузия-Россия-Украина-Европа" и "Иран-Армения-Грузия-Черное море-Украина-Европа".

...................

Стороны также определили объемы газа, который будет поставляться в Украину и в Европу.
[www.кор]Редаґовано 1 раз(и). Останні правки 25.07.05 17:42.
17
13 липня 2005 16:00:00
Правительство обвиняет парламент в саботаже

Корреспондент.net
13 Июля 2005, 12:37Кабинет Министров обвиняет руководство Верховной Рады в саботаже принятия важных для страны решений. Такое заявление правительство приняло на заседании в среду, 13 июля.

[www.кор]

Правительство Тимошенко призывает все провластные силы в парламенте сформировать большинство
18
5 червня 2005 00:14:00
:

Вот чему научила нас оранжевая революция, так это петь ГИМН - ВЕСЬ СТАДИОН и почти вся команда! Футбол конечно же - КГ. Но результат 20 очков есть и все целы  :) . В среду - АФИНЫ. Хорошо бы и греки еще забили себе сами  ;)
19
30 травня 2005 20:06:00
1 июля на саммите руководителей России, Украины, Казахстана и Беларуси обстоятельства могут подвигнуть нашего Президента заявить о согласии на вступление в ЕЭП, несмотря на неприятие партнерами внесенных Украиной в последнее время предложений. Прошу определиться с Вашим отношением к такому развитию событий.

Вариантов предлагаю 2:

ЗА и ПРОТИВ.

СПИСОК ЗА 14,06%
---------------------------
1.  Десантник
2.  FairPlay
3.  yaguar
4.  mueller
5.  deonisius
6.  Stabil
7.  comandante
8.  Крымчанин
9.  TigrerosСПИСОК ПРОТИВ 85,94%
-----------------------------------
1.  Euro
2.  Freelander
3.  Viking
4.  Yulia
5.  vitasyk
6.  AlekseyP
7.  Rufinus
8.  Марта
9.  Ира
10. hornet
11. sator_
12. Kumpel
13. $talker
14. Paravoz
15. Unique
16. Вера
17. Ostap
18. taddei
19. dmitry_ck
20. Dmytro1984
21. Dnepr_agro
22. Masha
23. Trieste
24. Babook
25. Sardanapal
26. kollega
27. ВВП - ЦОП
28. Українка
29. TNatali
30. Taras_Potatos
31. FineReader
32. askolddjan
33. pelfor
34. авжеж
35. Step
36. Vitaminus
37. Ходжа Насреддин
38. penguin
39. zcat
40. Юрій Ковальчук
41. GoodBoy
42. IgS
43. Добрыня
44. Mrs_W
45. Sergius
46. Ursus
47. YL
48. Платник податків
49. Skinhead
50. Lviv40
51. Dimka
52. Sahara
53. quer
54. КОД
55. marika


Всем спасибо!Редаґовано 33 раз(и). Останні правки 03.06.05 13:47.
20
24 травня 2005 17:38:00
[www.silanaroda.com]

Спрашивается, какой подход к стабилизации ситуации на рынке нефтепродуктов Украины Вы поддерживаете?

- Мягкий - договоренности с российскими нефтяными корпорациями, снятие вопроса о коррупции в процессах приватизации украинских НПЗ

- Твердый - проведение гласного расследования деятельности российских нефтяных корпораций, расследование вопроса о коррупции в процессах приватизации украинских НПЗ

Опрос идет.
21
18 травня 2005 19:16:00
"Нафтогаз" намерен покупать в Ливии 2 млн тонн нефти в год

Корреспондент.net
18 Мая 2005, 16:56

Национальная акционерная компания "Нафтогаз України" планирует ежегодно покупать в Ливии до 2 млн тонн нефти, сообщают Українські Новини.

... соответствующие объемы нефти будут доставляться в Украину по механизму замещения.

"Нафтогаз України" будет покупать нефть в Ливии, транспортировать ее по трубопроводам в Италию, там отдавать эту нефть российским компаниям, которые занимаются поставками нефти в эту страну и получать соответствующий объем из России.

[www.кор]
22
6 травня 2005 20:41:00
Замечательный опыт наработан на форуме Сила Народа. Для невменяемых персон там создан субфорум "Флуд и личные разборки" с подтекстом (Сила Народа не в этом  :) ). Модераторы без колебаний, удалений и банов переносят туда топики vmv-подобных.

Уважаемая администрация! По-моему, имеется прекрасный шанс радикально и бесконфликтно улучшить имидж ФУПа!

Кто ЗА?
23
1 травня 2005 00:24:00
ТНК-ВР решила не повышать цены на бензин в Украине

Корреспондент.net
29 Апреля 2005, 15:50

Российская компания ТНК согласилась придерживаться тех цен на нефтепродукты, которые установил Кабинет министров Украины на май 2005 года.

[www.кор]
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Факты ставят меня в тупик. Вроде бы Тимошенко с какой-то ТНК о чем-то договорилась. Но джобберы РЕАЛЬНОЙ ТНК торгуют А-95 возле своего НПЗ - ЛиНОСа по 3,20 а фирменные ТНК - по 3,45  :X   Заправки других сетей - 2,99.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
С ЭТИМИ ######## НАДО ЧТО-ТО ДЕЛАТЬ. ДОГОВАРИВАТЬСЯ БЕСПОЛЕЗНО!
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ВН: Ложка дегтя в бочке бензина

Россия "Время новостей"
29 Апреля 2005, 21:12

"ТНК-ВР с 1 мая собиралась вернуться к рыночному ценообразованию на своих украинских заправках", - пишет Денис Ребров, "Время новостей", Россия.

[www.кор]

ТНК-ВР предпочла продать запасы топлива на Украине по государственным ценам   :S   :X   :S  

ВРУТ  НАГЛО! ПОЧЕМУ ЖЕ ИХ НЕ ШТРАФУЮТ?  :X

Повна версія