Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль
1
15 червня 2019 00:24:29


2
13 червня 2019 00:26:07
Ломбард на ломбарді, ломбардом поганяє ) там ще два з іншої сторони  (tu)
Більше на кв м. ,  хіба що лото натикано )
" Батько нації " (с)
3
10 червня 2019 23:55:55
Ярослав Вішталюк

П'ять років між трагедією і фарсом

6 червня 2014 року - ще офіційно не затверджений президентом Порошенко їде до Нормандії, де проводить зустріч команди, яка наступні п'ять років займалась "заспокоєнням надто розбурханих українців": Меркель, Олланд, Порошенко і самі знаєте хто. Результати переговорів не публікувались (в розпіареній порохоботами книжці Олланда про це жодного слова), але з подальших дій вони були зрозумілі трішки менше, ніж повністю.

Бо надалі, за неповних два тижні, Порошенко:

- оприлюднює "мирний план", який згодом офіційно отримує назву "мирні ініціативи путіна"

- призначає "тристоронню комісію" з Кучми, Медведчука і Шуфрича (перше засідання вона проводить не з росіянами, німцями чи французами, а з бойовиками агресора під їхнім прапором).

- знімає міністра закордонних справ Дещицю і ставить на МЗС Клімкіна - керівника дипломатичного апарату Януковича, курського росіянина, інтегрованого в наш дипапарат в часи, коли Росія і США проводили наше "роззброєння".

- урочисто, по телевізору, віддає наказ "силам АТО" зупинити наступ і припинити вогонь в односторонньому порядку. Офіційно декларувався дозвіл вогню у відповідь, але ж ми всі все розуміємо і пам'ятаємо.

Це дало можливість спокійно підготувати вторгнення, оточити найбільш "неслухняні" добровольчі підрозділи і знищити їх (для гарантії успіху операції їм віддають наказ не йти на прорив, а чекати "зеленого коридору", нібито домовленого з росіянами, який насправді є часом, необхідним окупантам, аби облаштувати вогневі позиції на заданих координатах і навестися).

Проти цього всього злочинного плану дій, який не влізав в жодні рамки, неодноразово проводились акції протесту, зокрема 26 і 29 червня. Я був на обох, щоправда толку від них було нуль. Але я пам'ятаю хвилю істерики від порохоботів, яких тоді ще не знали під цим іменем, які верещали про неприпустимість розгойдування країни під час війни, про "головне зупинити смерті солдатів", про "видатні дипломатичні плани Анаконда" та іншу дурню, яка за результатами п'яти років виявилась повним пшиком.

І от проходить п'ять років, і ця вся інфотітушня повторює все вже як фарс. Видатний "воєнний блогєр" Сєрж Марко, який, за дивним збігом, за кілька місяців буде балотуватися по мажоритарці від "дємсокіри" Нойнєца, виступає публічним "організатором" такого собі "мітингу" під гаслом "ні капітуляції". Хоча ще ні з якими "мирними планами" в Нормандію ніхто не бігав, стріляти по телевізору урочисто військам не забороняли, і навіть з тієї трійці поки що призначили лише Кучму, а Медведчук і Шуфрич поки що "не при ділах".

Організаторів сучасного фарсу важко знайти в червні 2014 року в мережі. А цікаво було б дізнатися, де вони тоді були.

4
8 червня 2019 17:26:46
Тих що не існує (с) Вєня
 B-)

6
7 червня 2019 19:54:50
Свинарчукозалежні, плі !  :laugh:

7
6 червня 2019 17:47:41
Повідомлення щодо торгівельних обмежень з ОРДЛО, тобто рішення РНБО щодо невідкладних заходів із протидії гібридним загрозам національній безпеці України

Під час зустрічі Тристоронньої контактної групи йшлося про те, що така проблема існує і вона потребує вирішення. Але – наголошуємо - винятково у форматі двостороннього руху: відповідні обмеження було запроваджено, за рішенням РНБО у березні 2017 року у відповідь на впровадження рубльової зони та псевдонаціоналізаці ю українських державних та приватних підприємств, серед іншого – і з іноземним капіталом, а також приватної власності наших співгромадян, які перебували на території ОРДЛО, а також припинення сплати податків з тих територій в Україну.

Відповідні обмеження, крок за кроком, можуть бути зняті лише - наголошуємо - у відповідь на поступове повернення в українське правове поле.

Ця тема піднімалася за ініціативою російської сторони та ватажків збройних формувань, у зв`язку з чим Президент Леонід Кучма зазначив, що якщо таке бажання дійсно є, то за умови вирішення питання скасування рубльової зони, скасування незаконних рішень про псевдонаціоналізаці ю, ми готові відновлювати питання економічної реінтеграції на умовах повернення в українське правове поле, відповідно до Мінських домовленостей.

Наріжним каменем для української делегації є національні інтереси нашої держави, її територіальна цілісність і суверенітет. Принципова позиція - всі дії з врегулювання мають взаємними, двосторонніми, у повній відповідності до українського законодавства.

Хочемо принагідно нагадати тим, хто сьогодні почав нагнітати паніку розмовами про капітуляцію, що дві майже капітуляції України у Мінську вже відбувалися – перша після Іловайську, друга після Дебальцева. Президент Володимир Зеленський, як всі представники України у ТКГ, натомість, прагне здобути у Мінську перемогу для України.
8
4 червня 2019 13:06:36
То хто винен що 5 років покривали вбивства і безчинства "реформованої" поліції ? Про Майдан взагалі мовчу
Хто картаво мукав що бєркут теж постраждав ?
Хто покривав побоїще в Княжичах , бо Аброськіни гарно вміють розганяти розхитувачів Педрової лотки ?
Хто зжер нагородження Голубана ще й добавки просив ? Га ?
Педри, не знаєте часом ?
Рейдерства , вбивства, підкинуті патрони , хто до речі відповів за це ?
А розправа з опонентами казками про мінамьоти і баржі в Гідропарку ? І якби ж ви так винахідливо вивозили з країни мудачуків з новінськими , а не Мішу , який забив на сполох що не такі реформи планувались
Безкарність породжує беззаконня
Цього хлопчика вбили ви, своєю брехнею, упоротістю, підтримкою сонцесяйного, що позбирав всіх покидьків які могли допомогти йому втримати владу.
Розгрібати цю муйню тепер будемо довго і важко, так що краще стуліть пельки і допомагайте, а не серете позичивши очі у Сірка
Випадок з хлопчиком, то не випадок, то вже звичне явище, і не думайте що ми забули кому за це "дякувати"

___________________ _________________

Розкажу вам ще одну історію, за реформи з Виноградаря.
Охоронець авакова синій гуляв з дитиною, три місцевих маргинала, синелобих, але безобидних п,яниці сиділи поруч, слово за слово, на пустому місці почалася перепалка, аваковський стрілок застрелив з травмата троьх синяків на дятячому майданчику, дев,ять екіпажів намагалися його затримати, але він вскрив собі вени і не поїхав з ментами, а поїхав на БСП, в результаті зараз з трьох потрепілих підстрелених синелобих зробили нападників.

Все більше ніж погано((
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2214627165286454&id=100002175751646

___________________ __________________

Только что на ул. В. Гетьмана возник конфликт! Мы с женой выходили гулять со своей собакой, рядом возле нашего парадного пьянствовала компания с отпущеной собакой. Их собака начала к нам бежать и жена попросила, чтоб ее забрали!  Подошла девушка и собаку забрала, но за нами начал идти и возмущаться мущина с той же компании!  Я с собакой пошел вперед, а жена начала с ним разговаривать. В итоге мущина достал пистолет и начал в нас целиться с вопросом "конфликт исчерпан?" Вызвали полицию и на деле мущина оказался пьяным сотрудником той же полиции действительно боевым пистолетом! Заявление писать будем, чем закончится не знаю(((

https://m.facebook.com/groups/301025760330615?view=permalink&id=678991415867379


9
1 червня 2019 13:52:59
Га ?
Один за всіх ! І всі за одного ! (с)
10
1 червня 2019 02:26:01
Га ? Бо так збиралися, так збиралися, малахольні еміги гілки з порадами для місцевих нєвмєнях  відкривали, і шо ?
Про даму що кущі й дерева збиралась корчувати,  не питаю, бачу на місці ))
Ну хоч один здриснув ? )
11
21 травня 2019 16:03:40
де був ? ))

Приблизно з 4.30 Петро вєщаєт на общєдоступном )

12
20 травня 2019 13:01:28
У депутатів ))
І заброньовані оляклюзіви  (tu)
13
20 травня 2019 10:19:09
Ну що, гвардійці не падали, двері не закривалися, позитивненько  :)
14
5 травня 2019 18:38:48
Знаєте чому ? Літсо у вас скушноє,  дюже
Ні а чьом
15
25 квітня 2019 08:31:14
Що це ? Зайшла на сайт, вискочило віконечко " Розчаровані результатами  виборів? Ми запрошуємо діяти разом "
Мудачук працює , чи кум його ? Чиє , як думаєте ?

https://uhp.org.ua/
16
24 квітня 2019 11:00:02
?
Я правильно розумію ? )) Розраховує на їх електорат, але там сльози обломляться.
На місце Свободи претендує Білецький
Вія та  Лівандович мають бути задоволені ) я вам казала , Пєтька прокине , їжте тепер, не обльопайтесь
18
23 квітня 2019 13:44:07

Влад Добош
Засідання по вбивству Воронєнкова.
Марія Максакова дає покази як потерпіла. Вона повністю спростовує версію слідства.
Це просто бомба! Далі будуть подробиці..

19
21 квітня 2019 09:15:01


Роман Скрипін
11 год ·
Так. Це моя худі. Це для усіх єбаньків, які пишуть що Жека лисий вийшов в такій худі на дебатах на "Олімпійському" (так, так, не "Республіканський стадіон" у виконанні ПОП). І? І що далі? "Он носит фирму "Адидас", а завтра родину продаст"? Так моя відповідь проста: ви мені (x). І ваші думки і оцінки мені (x). Тому що це ціла ідеологія. Коли я не хочу, щоби мені вказували за кого голосувати, які рішення ухвалювати і як жити. Ви мені усі (x). Так ясно? Якщо не ясно, то мені це (x). Бути собою набагато важливіше.


20
20 квітня 2019 17:54:38
?t=1

Dmitriy MarzoniСтежити
2 год
Ирина Геращенко выбегает в первый ряд для «постановки на колени».
21
20 квітня 2019 14:23:03
ой )

Alex Matzota
6 год ·
А что за спиной Порошенко делает человек, который последние лет пять провёл в России, его Инстаграм заполнен фотографиями с Кадыровым и если я не ошибаюсь, то он состоял в партии регионов. Это он случайно вышел на сцену и так работает УДО? Или он был с Порошенко в числе волонтёров и АТОшников?
СБУ, это как??? Кто его аккредитовал и пустил на сцену?
Arsen Avakov


 :)
22
19 квітня 2019 23:23:12
Вам не муляє ? ))
Про цинічних бандер і українських окупантів не питаю )
24
17 квітня 2019 22:31:36
Питання
Бо тут так стогнали за сина його типу гебнявого запорєбріком, мовляв це огидно
То як? Огидно чи можна? А то я заплуталась
25
12 квітня 2019 16:15:19
Сери, шеф в Берліні, перемога, що так тихо ? )
26
12 квітня 2019 12:45:41
З технологіями запорєбріка, з їх ЛОМами, брехнею, матюччям, агресією. Лише за це він має йти геть, а за мародерство і "зелені коридори" - суд

Viktoria Ivanova
9 квітня о 22:34
З 2014-го року, коли було нашестя ботів із рашки, а потім - відвертої сепарні, я майже нікого не банила. Буквально декількох ненормальних - і все.
Я намагалася не обмежувати коло спілкування однодумцями хоча б для того, щоб не втратити зв'язку з реальністю і не опинитися у "теплій ванні". Та й думки у опонентів можуть виявитися слушними, чому б ні?
Але зараз я таки почну банити знову, бо у намаганні уникнути "теплої ванни" я стала занадто часто потрапляти у якісь брудні калюжі.
У нас, рєбзя, знов нашестя ботів, і все більше стає тих, які не платні боти, а таки живі люди.
І поведінка у них така сама, як у тих, расєйських, зразка 2014-го року.
Вони не чують найвагоміших аргументів, вони вимагають доказів, коли надаєш імєнна шо документальні докази, вони верещать про те, що загроза, що їх всіх зараз вб'ють (хоча самі при цьому погрожують іншим), що ядрьоні бомби буквально завтра посипляться з неба - вопщім дежавю якесь, тільки дійові особи інші
.

А я у себе одна, і я не хочу на це витрачати час і нерви.
Тому попереджаю: за істерики про те, як наступить реванш, путіннападьот, адін пєцюн у змозі спасти країну, за різне "ослів на переправі не міняють" - от за все це буду тупо банити.
Моя позиція проста і зрозуміла: Порошенко - ворог України. Я казала це з 2014-го року, коли ви, любі друзі, обирали його президентом вадінтур. З тих пір моє переконання тільки зміцнилося, бо пєцюн переплюнув найгірші мої очікування. Вбивця, мародер і колаборант.
Тому не треба мене вмовляти, що на нього треба погоджуватись, бо атєчєсто апаснастє, бо він покаявся і більше не буде, бо тільки він врятує - я це все вже чула від запарєбріков п'ять років тому. І пам'ять у мене хороша.

Сивонога хуйня повинна піти. А бажано - взагалі сісти довічно.

Якщо когось розпирає від бажання заперечити і проспівати осанну пйотраліксєічю, пропоную дружно висратись під цим дописом, щоб моя задача стала простішою.
ПиСи. Мені тут професіонал порадив скоротити постік до "Сивонога хуйня повинна піти". Але це я, мабуть, окремо повішу.

 
27
12 квітня 2019 11:47:57
А показовий день вчора був )
Коли в студію внізапна завалив Петро з шкандалем, команда плюсів зібралася і провела прямий ефір, а коли на Кривий прийшов (думаю запрошений ними ) довгоочікуваний Манжосов, ведучий лише заїкаючись плямкав про аналізи  :weep: до яких гість взагалі ніяким боком )
От вам і рівень  B-)
28
11 квітня 2019 20:01:46
 :laugh:29
11 квітня 2019 18:15:53
один вагон = один лімон ) Віталька аналізами обпився ? )

«Столиця має намір придбати до 50 новеньких вагонів на загальну суму до 50 мільйонів євро. Планується, що кошти на придбання рухомого складу метрополітену, у рамках відповідної угоди, може надати Європейський банк реконструкції та розвитку. З метою якнайшвидшого переходу безпосередньо до підготовки та реалізації проекту Київська міська рада повинна ухвалити рішення щодо залучення коштів. Зазначу, що сьогодні метро є одним із найбільш популярних видів транспорту в столиці. Торік Київським метрополітеном перевезено майже 500 мільйонів пасажирів. Зважаючи на попит даного виду транспорту, місту необхідні додаткові одиниці», – розповів голова постійної комісії  Київради з питань бюджету Андрій Странніков.

30
4 квітня 2019 23:05:48
Andrei Diancu was drinking vin rosu.
5 год ·
Боже мой.. каким унылым и серым говном была спецоперация по назначению молдавскими ворами Додона на должность Президента Молдовы и какое яркое состязательное демократическое упражнение - выборы Президента Украины..

креатив, искромётный обоюдоострый юмор, борьба, бескомпромиссность. .

даже если поссут в баночки публично, это только прибавит событию яркости..

учитесь, короче :)

 :laugh:
31
4 квітня 2019 22:11:38
Що він приходить по - різному , там де не чекали  ;)
32
3 квітня 2019 09:39:19
1. Тупо нема ні на що повноважень
2. Може здати країну Кремлю
(с)
 :)
33
2 квітня 2019 13:51:34
Міністр закордонних справ Павло Клімкін впевнений в тому, що за будь-якого результату другого туру виборів зовнішня політика України залишиться незмінною. В інтерв'ю американському телеканалу CNBC він заявив, що Україна однозначно продовжить євроатлантичний курс.

"Україна продовжить рух до трансатлантичної спільноти у бік НАТО, до Європейського союзу. Можуть бути деякі відмінності в тимчасових рамках й тактиці, але в сенсі стратегії це вирішено на 100 відсотків", - сказав міністр.

Він також додав, що Київ рішуче відвернувся від тісних зв'язків із Москвою. "Це назавжди. Якщо ви поговорите з людьми на вулицях, це назавжди", - зазначив глава МЗС, підкресливши, що українці не дозволять зробити розворот у зворотний бік.

Клімкін додав, що результат першого туру виборів в Україні є "демократією в дії".

 :)

і Юлька вже не кремлівська зозуля, і Зєля не поверне на Москву, що ж це робиться  :S  невже нам брехали  :laugh:
34
2 квітня 2019 12:31:15
"Я вважаю, що на сьогодні, я не маю коментувати трагедію Юлії Володимирівни. Я думаю, що вона має з цим змиритися, звикнути ... Слухайте, вона є гарним політичним лідером. У неї є фракція в парламенті, нехай працює", - сказав Порошенко.

 :lol:
а як же кремлівська зозуля ?  :weep:
Сама не повірила, але тут і відео ))

https://цензор/ua/video_news/3119932/vona_maye_iz_tsym_zmyrytysya_i_zvyknuty_poroshenko_pro_tragediyu_tymoshenko_na_prezydentskyh_vyborah

 Джерело: https://цензор/ua/v3119932

Порохоботи , нове взуття завезли  :lol:
35
2 квітня 2019 11:40:29
Це взагалі нормально ?


Re: Тікі не Тимошенко - тоді получите ZE и распишитесь
T.Blair. [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]
cьогодні в 11:14
IP/Host: ---.broadband.kyivstar.net
Lighta, cьогодні в 10:50
Розгорнути попередні цитати...
О, у меня предложение - кто, что хотел, это и получает. Львов и Тернополь голосовал за Петра - Порошенко туда губером. Ивано-франковск за Юлю - забирайте


а можна зразу з кордоном по Збручу? і єбіться з ЗЕлею як хочете

я хоч не прихильник галичаньскої незалежності,
але ЗЕ це аргумент
36
2 квітня 2019 10:00:49
В мене одне питання ) цікаво, що аж таке він їм пообіцяв ?
Нехай Лірник, увєровав що батя зробить как нада , так то до виборів. А цей вирішив заскочити на Титанік що наполовину вже в воді,  раніше топив тихенько
Щось мутять ?П.С. писав вчора37
27 березня 2019 22:30:58
Katerina Prymak
6 год ·
ЧИ ГРАЮТЬ УКРАЇНСЬКІ ДИПЛОМАТИ В ООН НА БОЦІ ВОРОГА?

«Повністю усвідомлюючи свою високу відповідальність, урочисто присягаю, що буду вірно служити народові України...»
(Присяга державного службовця)

Або історія про те, як ветеранку наздогнало українське політичне болото навіть в Нью Йорку.

Мене звати Катя, я українська ветеранка, воювала у 2014-2015 році парамедиком в медкорпусі «Госпітальєри». Зараз займаюся громадським активізмом та з посестрами працюю над створенням Жіночого ветеранського руху. В березні в штаб-квартирі ООН відбувається сесія Комісії зі статусу жінок. Мене з боєм вдається включити в урядову делегацію на цю подію. В моїх планах знайти міжнародних партнерів для Жіночого Ветеранського Руху. Меседжі мої такі:
- в Україні триває війна вже 6 рік,
- поки ООН висловлює стурбованість, кожен день на Донбасі гинуть наші люди, боронячи всю Європу від російської агресії.
- російська агресія - це загроза для всього світу.

Збоку здається, що ООН малоефективна структура в питаннях нашої війни. Чому? Може тому, що представники української місії в ООН не працюють, а відсиджуються в теплому та комфортному Нью-Йорку, отримуючи свої зарплати у валюті. Не знаючи горя ходять на ланчі з представниками Росії. Не помічають війни, та м’яко називають її «конфлікт». Хочу розповісти з точки зору очевидця, спостерігала роботу наших дипломатів в США з 12 по 22 березня. Отже:
Як представники української місії при ООН використовували ветеранку в інформаційній війні.
38
10 лютого 2019 22:23:27
В Одессе неизвестные шутники собрали "проплаченный митинг", а сами на него не пришли.

Об этом сообщает корреспондент 048.

Все началось несколько дней назад - в группах студентов в вайбере и на сайтах объявлений всем желающим предлагали "поработать" - постоять на митинге. В некоторых объявлениях речь шла о поддержке некоего кандидата в президенты.

Называлось даже имя "кандидата" - Сергей Филатов. И желающих помитинговать за деньги не смутило то, что такого кандидата в президенты Украины не существует.

Когда около памятника Дюку собралась толпа "митингующих", оказалось, что организаторы не пришли. По телефону они сначала советовали собравшимся... покататься на фуникулере.

Затем в вайбер начали отвечать, что кандидат в президенты провалился в канализационный люк и умер.

 :lol:


39
9 лютого 2019 15:32:57
ріхворма 145   [ua]

- так у мєня нєту наркотіков
- а ми най- дьом
  :-G


такий наївний чувак, каже СБУ, я готовий вам допомагати ))  :facepalm1: він просто не знає ще хто такі наші брєлки )


40
7 лютого 2019 15:24:12

Повна версія