Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль
41
15 серпня 2019 22:43:58
хе-хе

"Большинство из 226 пассажиров самолета "Уральских авиалиний", аварийно севшего утром в четверг в Подмосковье, отказались от продолжения полета в Крым. Об этом говорится в сообщении перевозчика в сети Instagram."

Подробнее: https://www.newsru.com/russia/15aug2019/a321.html
42
13 серпня 2019 21:42:24
хмммм.... дививсь, дививсь - знайшов одну помилку: "Вона" - це ж Юля і тільки Юля! нє? бо на хвото якась інша молодиця

решта - каліграхфічєскі правільно і орфограхфічєскі видєржано - строго у відповідності до стандартів Зє-прайд'а
43
12 серпня 2019 00:37:44
ну, і цікаво, канєшно, а што думаєт по єтому поводу такий біскаристний і страстний іскатєль чістой правди тов. Фенікс? "Я не всрався!" - нє?
45
10 серпня 2019 22:28:01
не пофіг, що Порошенко зробив.
не пофіг, що він не зробив. важливо, щоб це зробив наступний. але ж чекати важливих змін, яких не змогла зробити не остання людина в системі, від людини , цариною прфесійної діяльності якої був шоу-бізнес. ну, вибачте, де ж тут місце розуму?
Не остання людина в систем намагалася? Ви впевнені?  От чому б не зробити "разбор полётов"? А то до самих допитів Петро Олексійович наче той кіт у мішку - міг? не міг? не хотів? хотів, але не дуже? пріорітети не зрозумів -томос важливо, а корупція - ні?
Я б його допитувала саме так - чому, добродію, так вийшло, що не вийшло?
то треба тоді допитувати кожного президента.

Саме так! Все оте "корупція, нерівність перед законом,  непрозорість роботи державних служб.
Як застосовується закон про відповідність доходу та витрат чиновників ? Де покарання ? Де прозорі звіти  щодо витрат, наприклад, на будівництво доріг - болюча тема про нагло вкрадені мільони7
Де незалежність суддів?  Прикладів про "якраз навпаки" кожен з вас може надати до біса.
Де електронна держава? ..." - все те було Порошенком створене??? Чи таки ДО нього? І мудра Іринка бажає, щоб це все, створене 70-ти роками комуняцького правління, а потім майже 30 років папєрєдніків - і щоб - за війни! - Порошенко це міг виправити за кілька років???? - Це щонайменше - наївно так думать і такого бажать. Хоча, канєшно, бажать нє врєдно. Типово жіноче спітосприйняття. Точніше - дівчаче (хачю прінца на бєлам канє!)
46
2 серпня 2019 22:09:02
https://www.youtube.com/watch?v=dy1WXpKtaVA

так, стиль гарно впізнаваємий: хуйло-лайт (поки що лайт, хтозна який буде далі)

дуже тривожні дзвіночки лунають від цього веселенького Зє-прайда, дуже...

якщо роги їм не пообламувать одразу
47
29 липня 2019 04:34:31
Inanna, я б, як, з одного боку, майже дохтур, а з іншого - сам майже постраждалий, порадив би вам сильно не перейматись вашим копитцем - скоріш за все, там нема нічого серйозного й воно саме собою пройде місяців за 2-3-4-6. Якщо болить - то максимум що вам треба - то поприймать Aleve чи Advil від болю - і чекати, поки це все саме пройде. Якщо ж ситуація стане нестерпною - ходить зовсім неможливо і тре щось хірургічне - отоді вже можна витрачати час на всілякі ультразвуки, МРТ і т.п. Але, схоже, у вас не такий випадок.

Подіатри не знають абсолютно нічогісінько, окрім назв деяких кісток і зв'язаних з ними патологій - вони вам не допоможуть.

Так що просто почекайте. Єдине, що вам не завадило б - це не носить постійно й подовгу лише одне якесь взуття; частину дня - ходити на підборах, частину дня - у взутті з гарним сиппортом (як в ортопедичному взутті), частину - на рівній (без ніякого сиппорту) підошві/босоніж. Тоді навантаження на всі кістки, м'язи і суглоби ноги будуть більш-менш рівномірні.
48
28 липня 2019 02:37:47
Два фото в один день

https://www.facebook.com/451524258225724/posts/2590662460978549?sfns=xmo

принцип "Явамнічівонідолжин!" в дії.

Цікавенько, до якого кінця такий вектор виведе.
49
26 липня 2019 01:58:10
упс! вибачаюсь: то цей ефект "квантового дарвінізму" було підтверджено не однією китайською лабою, а ще італійською (на тій самій, фотонній, моделі) і німецькою (на іншій моделі)  - о, тоді це вже може бути щось...
50
26 липня 2019 01:33:41
Тикать палками... коцабиПЄСдуни не здатні до цивілізованого спілкування?
У говноплюя ностальгия по травле кого угодно.Специализаци я- юльки,дебилам даже не в домёк,что люди имеют полное демократическое право быть стоторонником любого политика и в этом нет ничего позорного!
 Не понимая или сознательно противопоставляя одних граждан Украины против других ,отличающихся в чём угодно,эти подлецы четко и однозначно работают на наших принципиальных  российских врагов!

Георгиу, вибачте, але це - набір стандартних фраз. "Дємакратія как чістая ідєя". Так, тоді ви маєте "полноє дємократічєскоє право". Бути стороннікам хоч Гітлера, хоч хуйла, хоч і Ина, - а чо такова??? - дємакратія ж, хулє!

Ви не розумієте головного: те, на що ви "маєте право" може бути дуже різним в конкретних умовах. Яскравий приклад - США - признаний свєточ демократії - чи не так? - одразу після Пьорл Харбора згребли геть усіх - і старих, і малих - японців-громадян-США - і запреторили їх у конц.табори до самісінького кінця війни. І якось нічого, демократія в США тільки зміцнилась. Так от - до наших баранів:
отак само треба було б зробити і з юльками. Бо коли на карті - фізичне існування країни, то з японцями юльками інакше не можна.

Так шо потикать ["дохлих"] юльків ломачкою - це ще найменше, чого вони заслуговують.
51
26 липня 2019 00:55:19
нмд - з власного досвіду спостерігання за - і співробітництва з китайцями ---- тут одне тонке місце: еспреримент проводився китайськими вченими в китайському ж універі..... гммммм... за достовірність результатів я б не ручався  (хоч, звичайно, не виключно з китайцями таке трапляється, просто з ними, мабуть, найчастіше)
52
26 липня 2019 00:47:20
Ну.... оно так и есть... в принципе. Я это изучал в биологии на примере эксогенных макромолекул. Это мне было в косметике нужно. Так ша старик Дарвин достойный слуга Господа Бога. :D  (tu)

бльоооо, Wolter, не позорся! ---- "Я і Кант", "ми пахалі", "эксогенных макромолекул" ----- "в косметике"!!!!

пєстня українських реалій
53
26 липня 2019 00:42:23
так, цікава теорія, дякую, smx

ось тут цю історію викладено повніше:

https://www.quantamagazine.org/quantum-darwinism-an-idea-to-explain-objective-reality-passes-first-tests-20190722/
54
23 липня 2019 15:34:45
ага, точно: Selenski - вилитий JFK! обидва воювали, мали поранення... ну, і т.д.

чи мо його з Робертом порівняли? хоча, яка різниця? схожі - значить схожі, просто так же люди не скажуть
55
21 липня 2019 04:51:58
В Лондоне изучают версию о причастности России к захвату Ираном британского танкера

Расследования ведут два разведывательных агентства. Это служба британской внешней разведки МИ-6 и Центр правительственной связи, пишет газета «Санди миррор». Согласно этой версии, Россия могла поделиться с Ираном технологиями по подделке GPS-сигнала. Из-за неверно полученных координатов британский военный корабль не успел прийти на помощь танкеру, который на днях захватил Иран в Ормузском проливе.

https://echo.msk.ru/news/2467735-echo.html
56
16 липня 2019 22:21:47
Есть ещё такой феномен.как " Громовой камень". Это расплав той породы,куда ударила мощная молния. Расплавилась и застыла...

Дякую! Здається, ви розгадали загадку камінця, який я знайшов колись на кам'янистому березі струмка і думав, що то метеорит, але сумніви брали, що такої ваги (під 100 г) камінюка могла впасти з неба і не розбилася в друзки, а просто впресувалась в камінь як в глину, - ну, почорніла була там пляма, тобто якась пристойна термічна енергія там мала місце бути. Тепер сумнівів не маю: то точно й був "громовий камінь"! саме в тому місці я якось попав в найстрашнішу, мабуть,  грозу в своєму житті (тепер не виключаю, що навіть і той мій "метеорит" міг з'явиться на світ саме за тої грози).
57
16 липня 2019 22:01:18
Колись на якомусь хуйлостанському ресурсі (ЕЖ, чи шось подібне) у мене був нік "хохляра" - таке подойдьот?
чи треба шоб було іменно "хохли"?'
58
15 липня 2019 23:08:36
Цікава тема.

Чомусь у багатющих США e-bay процвітає. Блошині ринки то там то сям зестрічаються, і постійно наштовхужшся на гараж-(чи: ярд) сейли.
А компанії типу аір-бнб? чи кар-шерінг? - так, там та сама мета: надати клієнтові послугу по ціні, яка влаштовує клієнта.

А українським аристократам це западло. Здавалося б: країна бідна ---- та тут інтернет повинен тріщати від самої кількості сайтів такого типу!
А що маємо? olx якийсь мутний... і все???

Ну, у багатих, канєчно, свої причуди, багато жить нізапрітіш і т.д. - багатим можна і без ібею, і без юбера жити ---- так 90 як не 99% українців бідні! чи не так? і в країні не існує 2-3-5 сайтів по продажу/обміну речей??? тобто, країна начебто й досі в 40-50х роках минулого сторіччя існує.

Оце - поза межами мого розуміння.
59
15 липня 2019 03:42:21
а щодо гівна собачого, то не знаю як в усій Америці, а в НЙС - хоч на Манхеттені, хоч в Брукліні чи ще де - вступити в нього - раз плюнути, хоч більшість собачників і дотримується "етикету", але бува собачок вигулюють діти - ті мастаки відкосити від такого щастя

коротше: люди - скрізь люди, собаки - скрізь собаки
60
15 липня 2019 03:30:16
Цитувати
собак в Америке не заводят, а “усыновляют”
[...]
Я ни в коем случае не хочу обвинять журналистку в незнании, просто хочу подчеркнуть специфику адекватного перевода. Так сказать, to adopt the forum to reality.

Sir, with all due respect, як то кажуть, але не здається вам, що тут досільно було застосувати трохи інше дієслово, а саме "adapt"? - "to adapt the forum to reality"?

just saying

never mind
61
12 липня 2019 22:09:13
Так! Варто одній людині наважитись сказати голосно:"Король - голий!" - і далі все саме поїде-посуне.

Вчора на newsru (з ФБ) був теж матеріал:

Дмитрий Милин: "Дорогой Володя, мне очень нужна защита от твоего государства"
11 июля 2019 г. время публикации: 10:43

"Дорогой Володя!

Можно ли как-нибудь меня оградить от "заботы" твоего государства? У меня от такой "заботы" повышается пенсионный возраст и артериальное давление, а исчезает накопительная пенсия и надежда на достойную старость.

Мне не нужны ограничения, чтобы вкладывать свои деньги в легальные инвестиционные инструменты, чтобы малообразованные и безответственные чиновники определяли мою квалификацию для этого. Мне не нужно от этих чиновников подтверждения своей профессиональной квалификации. Сомневаюсь, что они даже способны будут понять, над чем я работаю.

Но мне очень нужна защита от твоего государства. Прежде всего от полиции, которая может мне подбросить наркотики и от ФСБ, которая любую критику в твой адрес может воспринять как экстремизм и на этом основании занести меня в список экстремистов и террористов, заблокировав мои банковские счета.

Мне не нужна цензура, которая запрещена Конституцией (ст. 29.5), но которая осуществляется твоим Роскомнадзором. Как-то я не сильно моложе тебя и могу сам разобраться что мне читать, а что нет. Тем более, что я категорически против терроризма, экстремизма и (ты удивишься!) против революции в моей России, хотя сейчас уже боюсь, она неизбежна.

Кстати, хочу напомнить, что быть гарантом "прав и свобод человека и гражданина" это твоя обязанность по Конституции РФ (ст. 80.2), обязанность, с которой ты, к моему великому сожалению, сейчас не справляешься. При тебе мы, граждане РФ, получили запрет "собираться мирно и без оружия" в форме "согласования митингов" (ст. 31), который де-факто является запретом всех мирных протестных акций российских граждан. При тебе по "законам Яровой", которые ты подписал, нас лишили тайны переписки (ст. 23.2), заменив её тотальной слежкой за трафиком сети Интернет. При тебе в России фактически ликвидирована свобода слова, нас подвергают прямо запрещенным в Конституции пыткам (ст. 21.2), нас лишают имущества не по решению суда (ст. 35.3), а по решениям исполнительных органов власти ("не надо прикрываться бумажками о собственности" (с) С. Собянин) и нас травят токсичными отходами свалок (ст. 42).

Не надо оправдываться регламентацией конституционных прав законами, поскольку ст. 18 Конституции РФ прямо утверждает, что "Права и свободы человека и гражданина являются непосредственно действующими. Они определяют смысл, содержание и применение законов, деятельность законодательной и исполнительной власти, местного самоуправления и обеспечиваются правосудием", делая все принятые и подписанные тобой законы, по ограничению наших прав ничтожными и противоконституцион ными. Что дает право думать о совершенном при тебе антиконституционном перевороте в Российской Федерации.

Володя, извини, но ты перестал справляться с обязанностями Президента Российской Федерации, может, ты поступишь благородно, как твой предшественник, и просто выступишь по телевидению с давно многими ожидаемой речью "я устал — я ухожу", дав нам, гражданам России надежду на перемены к лучшему, а не будешь ждать когда тебя из власти вынесут вперед ногами или сместят революцией, а потом будут проклинать.

Будь здоров. Не болей!
Твой земляк Дмитрий Милин"
62
10 липня 2019 01:36:12
Один из самых печальных итогов правления Порошенко -ему удалось наглухо закрыть всякие инвестиции в страну. Просто наглухо.
Это была сознательная политика, продиктованная клановыми интересами.

гіпа, ну, ти вибачай, канєшно, але у нас в дитинстві на такі ляпи казали: "сказав - шо в калюжу перднув!" --- думай- ТЄ!
бо пред'яву ти закинув дуже серйозну (і, нмд, несправедливу)
63
10 липня 2019 01:31:15С одной стороны вроде 12 миллиардов долларов поступило в страну , ну просто замечательно, валюта течет рекой в страну, держит гривну.

А теперь ...
Иначе говоря Украина потеряла почти 40% своего ввп, отдавая свою рабочую силу заграницу.

Радоваться тут нечему.
 А думать и делать никто из политиков не хочет или не знает. Юлька шото пытается нащупать про сельское хозяйство, остальные просто тупят.

Ну ви і приколіст, A.I.!

Так значить, аби всі оті заробітчани робили не жопомиями, а СЕО і т.п. - і "створили продукт" не на 40 млрд, а на кілька трильонів - які б втратила Україна - і те вже б точно створило повний колапс укр. економіки - так, відповідно вашій лозіці?

Та це просто щастя (для держави): не треба нічого робити - а реальні гроші самі течуть в економіку і казну.

Економіка не відтвориться просто державним наказом "вмєняємого руководітєля", як он високорозумний Paul вірує.

Укр.економіка в такому стані, що "не до жиру", звідки гроші - аби вони текли в неї --- і лише після війни можна було б якось потроху кермачить до кращого стану речей.
64
9 липня 2019 01:16:31
1) Габунія сказав чистісіньку правду,
А яку саме правду він сказав? Що він ґвалтував матір Путіна? Так це не правда, це брехня. Чістісінька брехня.

А загалом-то ці Габунії сміливі доти, поки російські танки до Тбілісі не дійшли. А так бачили ми цих Габуній в 2008 році. Я  багато міг би розповісти про їх "хоробрість"  під час тієї війни.

Хммм... "Амиран"... колись, чималенько років тому, був у мене друг на ім'я Аміран, вчитель з містечка що в перекладі на українську зветься Три Джерельця... але облишимо цю лірику.

Так ти, дійсно, не знаєш, "яку саме правду він сказав" Габунія??? - то послухай ще раз! (2, 3, ...n, n+1 і т.д. - доки не зрозумієш). От давай коротенько з самого початку проаналізуємо кілька положень, як приклад:

- "Вовочка" - це ж правда? (чі він до якогось колі чи, там, сірьожі звертається?)
- "сука підзаборна" - а хіба це не очевидна істина?
- "гівно собаче" - а хіба не так? хіба це не достеменний факт?
- "на нашей красівой Зємлє" - ти і з цим не згоден???
- "вонючий окупант" - то окупації частини (поки що) Грузії не існує? це теж не факт?
- "пошол в жопу" - що не так з цим ствердженням? що саме в ньому є "неправда"?'
 
Ну, стосовно "він ґвалтував матір Путіна?"...як би це коротенько?... є така річ, як пословіци і пагаворкі - чув? От коли хтось комусь каже:"Назвався груздьом - полєзай в кузов!" - то це зовсім не означа, що один вважає іншого грибом і наказує тому лізти в кузов самоскида - так жеж? Ну, от, і Габунія мав на увазі дещо інше і - те що він мав на увазі було чистісінькою правдою!


P.S. Про "хоробрість" грузинів я теж маю якісь уявлення з власного досвіду, - але він у мене був дуже обмежений.

65
8 липня 2019 16:50:21
Головне:
1) Габунія сказав чистісіньку правду, так би мовити, просто перелікував факти.
2) Вчинок - безумовно сміливий, бо, думаю, про полоній, Новічок і т.п., а також про норов хуйла, Габунія знає.

Все інше, як то: правильно, чи не правильно він зробив; по бомашці тре було матюкацця, чи "від душі", і т.д.- це все другорядне і принципового значення не має.

Вся проблема в тому, що такі явища трапляються дуже рідко. Аби в таких термінах - нехай навіть хоч тет-а-тет - з хуйлом пепіодично спілкувались обами, меркелі, макрони і т.д., вважаю, світ зараз був би у кращому стані - менше було б війн, конфліктів і напруженності.

Габунія -  (tu)
66
7 липня 2019 16:48:37
Такий гейзер...
"Що означає- Україна ввійшла в зону турбулентності? Вона з неї не виходила! Це світ увійшов в таку зону турбулентності!"
"Поки не буде реформи освіти та права- я ні в що не повірю! У нас освітою дітей займався Вова в телевізорі! А підручники пишуть усі, хто хоче- то ми взагалі без українських підручників! З вовою в телевізорі!"
Табачник повертається? "Табачник викреслив сучасну українську літературу- Забужко, Андруховича... "А що вони створили?"-будуть казати люди: Українська література закінчилась Ліною Костенко!"

Ну й далі таке
Про Вову прикольно
Заєбужка допомогла прийти до влади Хряку.
Кров українців, на її совісті.
 :X
Кров українців на совісті тих підарасів, що з 2005 року штовхали до влади Тимошенко та Януковича.
Абсолютно іппанутий підхід- власну провину покладати на інших. Якби такої мразоти, що за гроші працювала на Жульку , взагалі не було- Ющенко би став президентом другий раз.

саме так, але вони ж цього ніколи не визнають
67
7 липня 2019 16:39:21
Одесский порт принимает танкер с первой в истории Украины партией нефти из США. Об этом пишет УНИАН, со ссылкой на пресс-службу порта.
...

Історична подія!

і, канєшна ж, "спасіба Зєлєнскому за єто"? - ви ж тіки подивіцця, який ехвективний менеджер! а ще казали, що нарік - а він он оно!
68
5 липня 2019 02:27:16
як нмд, то хтось тут недавно в назві гілки використав дуже влучне погоняло:

Зє-Pride 

- бля, що може бути точніше? політкоректніше? в тренді сучасності? най...хммм...необра зливіше  :laugh:
Srakolys ,а ты сам себе такой ник придумал или это в штабе такой дали?Ты случайно не златоуст?

o! Roland #2! ще один талантище літерки переставляти

dimec, ти не вартий навіть 1 хв часу вимрачати на тебе, але 1 раз я тобі відповів - тепер твоє персональне погоняло (вибачай - сам ти собі наврочив) - №2  (якщо ти знаєш, про що це ;)  )
69
5 липня 2019 02:09:49
як нмд, то хтось тут недавно в назві гілки використав дуже влучне погоняло:

Зє-Pride 

- бля, що може бути точніше? політкоректніше? в тренді сучасності? най...хммм...необра зливіше  :laugh:

70
4 липня 2019 23:56:50
Зелена роса тм
"Владимир Зеленский заявил, что не нуждается в такой роскоши. Став президентом, он будет летать на рейсовом самолете. ...
(с) ФБ

ну, обіцянка - цяцянка, а апетит приходить, як відомо, вже під час їжі
71
30 червня 2019 02:04:03
Вы утверждаете что он не знает из за простой оговорки.
Вот это я и называю истерикой :)

Что касается самой Конституции Украины, то там по словам моего родственника, который прочитал и проанализировал ее, есть 36 пунктов которые противоречат друг другу.
Он в своё время написал докладную записку в Раду, но получил ответ «не на часи...»
Надеюсь что новая Рада найдёт час на исправление этих противоречий :)
Да вы, оказывается, просто глупенький :)))
Зебеня не говорит из головы - он в нее только ест. Зебеня читает готовый текст.
Вот это я и называю истерикой :)

Використання слів не за їх значенням - ознака недорозвинутості - вікової чи інтелектуальної.

Ну, а таке розслаблене ставлення до "обмолвок" (в суто професійних, підкреслюю, питаннях) - це вже класичний совкізм, причому такого густого українського (УРСР) розливу. Правільнай дарогой ідьотє, таваріщ!
73
28 червня 2019 04:11:56
Внас, доречі, е чудовий приклад. Майж один в один. Ющєнко з ненависті до Юлі ...

До цього моменту все було чудово. А от Ющенка ти приплів сюди здря. З таким самим успіхом можна було послатися на Каїна та Авеля, чи Герасима і Муму - ну, і так далі, відповідно рівню культури/освітченості.

Карочі, Крокі, ти розсуждай далі - ти добре це робиш. Але Ющенка - нітрож, плз.
74
23 червня 2019 17:36:59
Ze-Pride!  :laugh:  погоняло  (tu)
75
23 червня 2019 00:31:57
нет никого в джинсах
а чого мали бути?
у 60х джинси був одягом андерграунду, хіппі, рокерів та інших протестних прошарків
Джинсовий одяг набув широкої популярності тільки у 80х

В Києві масово джинси з'явились у 1975 р. (у 1974 вони ще були не відомі 99.999999% населення). В Москві, можу припустити, вони "просочувались" на кілька років раніше.
76
12 червня 2019 18:07:34
... давай сравним некомпетентного трампа и компетентного обаму. ...

giannni, а можна 1 маленьке чисто технічне запитання? - звідки висмоктано вашу впевненність у компетентності одного і некомпетентності другого? - ну, там, освіта/спеціалізація? професійний трек-рекорд? - ну, і т.д.

дякую

(дісклеймер, так би мовити: я на дух не переварюю обох)
77
9 червня 2019 23:43:51
Показати зображення...

Ну а чо? - "я вам нічіво нє должен!" - все відповідає певній логіці
78
8 червня 2019 20:50:58
можете почитати тут (з того, що мені нещодавно потрапило на очі):

https://chelya.livejournal.com/366497.html

і

https://chelya.livejournal.com/366839.html
79
4 червня 2019 16:28:26
Показати зображення...

Саме так! Якщо не помиляюсь, в США чорна сорочка - це атрибут типовий виключно для мафіозі. За пару десятків років тут, здається, не зустрічав жодного чоловіка в чорній сорочці (про нічні клуби й т.і. не говоримо).

У Зеленського на фото, щоправда, не чорна, а темно-синя, але для офіційних зустрічей це... хмммм... сміливо, м'яко кажучи
80
21 травня 2019 17:05:41
зауваження №2
...

це видно і по віковій групі - найбільше проти ЗЕ це пенси котрі сформувалися як особистості ше за совка і котрі помруть совками


- "одкєлє дравішкє?" бо щось у нас на селі поголовно й малі та старі голосували за Зє - не було там ніякого "найбільше"

а хибні факти приводять до хибних ідей

Повна версія