Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль
4281
22 листопада 2015 13:05:23
Міністр енергетики та вугільної промисловості Володимир Демчишин заявив, що українські енергетики докладають усіх зусиль для відновлення безпечної роботи української енергосистеми, яка опинилася в небезпечному стані через пошкодження ліній електропередачі на півдні України
Цитувати
Про це Демчишин заявив за результатами роботи кризового штабу з упередження наслідків аварії для об'єднаної енергосистеми України.

Відповідне доручення Прем'єр-міністр України надав ще 20 листопада.

Станом на сьогодні в результаті пошкоджень ліній та підстанцій енергосистема вимушено зупинила постачання електрики в двох районах Херсонської області, АР Крим, також виникла небезпека для постачання 40% споживачів Херсонської та Миколаївської областей.

Внаслідок аварії диспетчери НЕК Укренерго змушені були змінити завантаження українських електростанцій, зменшити навантаження на атомні станції, та додатково завантажити ТЕС, а відтак збільшити спалювання дефіцитного вугілля.

Ремонтні бригади розпочали роботу на перших двох лініях, проведені роботи з заземлення, щоб убезпечити людей.

За умови безперешкодного та безпечного доступу ремонтного персоналу протягом доби роботу однієї з 4-х ліній, що були пошкоджені на півдні України може бути відновлено. Проводиться аналіз пошкодження інших ліній.
4282
22 листопада 2015 01:12:20
і шо - виставлять по наряду вздовж всієї лінії?
Може й на щось таке розуму вистачити. Бо Путінападьот.
опори не обов*язково взривати... достатньо побити ізолятори. А зробити то можна здалека. Наряд нічим не зарадить...
Сподіваюсь, що акція була погоджена та на підрив приїде аж ціла СОГ з місцевих слідака - дільничого - кримтехніка писати протоколи. Бо за бажання та відмашки забезпечити контрольовану зону вздовж ЛЕПів та відловити\ліквідувати злочинних посягателів на стратегічні державні ізолятори та перехапати усіх задокументованих як екстремісти блокаторів - аж на раз.
4283
22 листопада 2015 00:58:16
Щось мені здається, що вже в лічені години  там будуть всі вільні СБУшні "А" т "Т", мєнтівська, вибачте, поліцейська спецуха, позбавлена гордого птичого іменування, НГУ, якій прямо визначено охорона важливих об'єктів, армійська та прикордонна спецура -  та понесуться антитерористичні та протидиверсійні заходи на повний зріст. На всіх пунтах блокади в тому числі. Хотів би помилятися.
і шо - виставлять по наряду вздовж всієї лінії?
Може й на щось таке розуму вистачити. Бо Путінападьот.
4284
22 листопада 2015 00:52:44
Щось мені здається, що вже в лічені години  там будуть всі вільні СБУшні "А" т "Т", мєнтівська, вибачте, поліцейська спецуха, позбавлена гордого птичого іменування, НГУ, якій прямо визначено охорона важливих об'єктів, армійська та прикордонна спецура -  та понесуться антитерористичні та протидиверсійні заходи на повний зріст. На всіх пунтах блокади в тому числі. Хотів би помилятися.
4285
21 листопада 2015 21:31:23
У катмандунца Шкиряка <Глок> тоже отобрали?)
А це не до Полторака питання, а до Авакова.
Одного поля ягоды...Полторака на командующего НГ протягивал именно Аваков...по наградным стволам, до них всех один спрос
Нє. На на КВВ та КНГ - так, Аваков тягнув земелю Полторака.
Але  Полторак нагородив земелю та Визволителя АВВ від Зомбованих Гомосеків Садкового вже - сам-один без жодного Авакова. Як суверенний Міністр оборони, затверджений ВР за поданням Президента:

Цитувати
2.1. Клопотання про нагородження відзнаками порушується перед Міністром оборони України
- першим заступником Міністра оборони України,
-начальником Генерального штабу - Головнокомандувачем Збройних Сил України,
-заступником Міністра оборони України,
-заступником Міністра оборони України - керівником апарату,
-керівниками структурних підрозділів Міністерства оборони України, які безпосередньо йому підпорядковані, за погодженням з Департаментом кадрової політики Міністерства оборони України.

2.2. У клопотанні про нагородження зазначаються конкретні заслуги особи, що стали підставою для порушення клопотання.

2.3. Рішення про нагородження відзнаками приймається Міністром оборони України.

4286
21 листопада 2015 20:51:11
Пам'ятник естетично гарний. Хоча й історично неоднозначний. Бо фінальний результат повстання - купа трупів, та й по всьому.  А ще - контектуально втілює нині популярну тема посратися через тодішніх ремісників-гендлярів гебреїв, перерізаних тодішніми посполитими - переважо  під суто релігійним соусом.
Втім, такі неоднозначності краще вишибати клином. НМД, пам'ятник непогано б виглядав десь навпроти спуску до євцвинтаря та в полі зору могили Нахмана - і можливо, за 10-20 років така інстатляція отримала б обопільне визнання та неодоктринальне обгрунтування типу (x) окремо надто вийобуватись, бо п***а прийде усім". 
4287
21 листопада 2015 19:49:51
У катмандунца Шкиряка <Глок> тоже отобрали?)
А це не до Полторака питання, а до Авакова. 
4288
21 листопада 2015 19:38:22
Залишається питання щодо таки оприлюднення всіх наказів про нагородження зброєю всіма відомствами. Вангую яскраві несподіванки.
ПС.
Цитувати
Термінове повідомлення!
У зв’язку з інформацією, яка була оприлюднена у деяких ЗМІ, а також соціальних мережах, щодо причетності громадянина Садкового Олега Володимировича до протиправних дій, а також з приводу нагородження його відзнакою Міністерства оборони України «Вогнепальна зброя» Міністром оборони України прийнято рішення про скасування наказу про нагородження та направлено звернення на ім’я начальника Головного управління Національної поліції в Харківській області щодо перевірки зазначених фактів, а також вилучення зазначеної зброї до складів дозвільної системи МВС.

На даний час зброю вилучено працівниками МВС.
www.mil.gov.ua/news/2015/11/21/terminove-povidomlennya!--/
Дозвільна не має "складів". Зберігання вилученої зброї, що не є доказами у справах - у віданні ДРЗ.
   
4289
21 листопада 2015 01:47:00
А як вже кортить дізнатись кого було нагороджено - треба витребувати копії наказів про нагородження відомчими відзнаками "вогнепальна зброя".
У відповіді
МВС послалося на відсутність інформації про держнагороди.
Ними є по сабжу лише президентська "Іменна вогнепальна зброя".
Відзнака МВС "вогнепальна зброя" аж ніяк не є держнагородою.
Накази про відзначення відомчою  відзнакою МВС "вогнепальна зброя" лежать в апараті МВС.
4291
20 листопада 2015 23:48:02
Насправді мєнти правильно відповіли а невірно поставлене питання. Питати треба було щодо кількості одиниць вогнепальної зброї, переданого з балансу ДРЗ для нагорождення. Ці обліки точно є.
Так само можна спитати СБУ, прикордонників, тюремників, УДОшників, Держспецзв'язку, Мінтранс (Держспецтрансслужба)... Когось з нагороджувачів забув назвати? 
ну, сняли с баланса, а кому передали и сколько?
Кількість знятого з балансу для цільових передач фіксується в ДРЗ за номенклатурою та номерами. Маю надію, що кожний нагороджений стає таким одноразово.
4292
20 листопада 2015 23:40:22
Нагороджених осіб - ні (за їх твердженням). Виданих стволів, які надалі набувають статуса відзнаки - 100% так.
Увы нет, тыц.
Там так і написано. Питали та відповідали за кількість нагороджених, а не за кількість  стволів, відчужених для нагородження з балансу ДРЗ.
4293
20 листопада 2015 23:35:06
Трохи додам про права та обов'язки нещодавно нагородженого:
Цитувати
12.6. Особам, які мають нагородну вогнепальну зброю, органами внутрішніх справ видаються дозволи на її зберігання, носіння без зазначення строку їх дії з позначкою "Нагородна". Нагородною вважається зброя, одержана в порядку, встановленому законодавством України.

12.7. Для одержання дозволу на зберігання, носіння нагородної зброї власник до органу внутрішніх справ подає такі документи:

заяву;
заповнену картку-заяву;
оригінал, що повертається власнику, або засвідчену в установленому законодавством порядку копію документа про нагородження зброєю;
дві фотокартки розміром 3 х 4 см;
платіжний документ (платіжне доручення, квитанцію) з відміткою банку, відділення поштового зв'язку або коду проведеної операції про внесення коштів за надання відповідної платної послуги;

особи, нагороджені зброєю уповноваженими посадовими особами іноземних держав, подають оригінали документів про нагородження зброєю. Якщо такі документи складені іноземною мовою, до них додаються їх переклади, засвідчені в установленому законодавством порядку.

12.8. Генерали, адмірали і офіцери Збройних Сил України, інших військових формувань, а також особи вищого, старшого та середнього начальницького складу органів внутрішніх справ України та інші громадяни, які мають нагородну зброю, зобов'язані в місячний строк зареєструвати таку зброю в Міністерстві внутрішніх справ і одержати дозвіл на її зберігання, носіння.
Особи, які мають нагородну зброю, зареєстровану в установленому законодавством порядку в органах внутрішніх справ, для підтримання навичок користування нею можуть придбавати бойові припаси до неї. Продаж бойових припасів до зброї здійснюється суб'єктами господарювання, які мають ліцензії на торгівлю вогнепальною зброєю невійськового призначення та боєприпасами до неї, які видані МВС України, або через Департамент матеріального забезпечення МВС України на підставі дозволів на придбання бойових припасів до конкретного виду зброї, виданих МВС України. Перевезення бойових припасів до нагородної зброї здійснюється на підставі дозволів на придбання та перевезення бойових припасів, виданих МВС України.
http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/z0637-98
Всьо у нього пойдьот путьом.
Интересно как получается. В МВД вон выше ответили, что "учет не ведется", а оказывается, по закону, наградное нужно регистрировать, и выдается разрешение. То есть, учет выданных разрешений не ведется?  :facepalm1:  Бл*дь, что это за дурдом?  :X

UPDATE А, то не ведется учет награжденных відзнакою МВС... Ну то таке. Просто отмазка с использованием игры слов и казуистики.
Вони відповіли, що не ведуть облік осіб, яких нагородили. А про кількість виданих дозволів їх не питали. А дозволи видають не лише своїм нагородженим.
4294
20 листопада 2015 23:32:21
Там где демонтировали по безмозглому Ленина получили сепаров на троне.
 

Хронологія подій Ленінопаду  Там є мапа. Порівняйте із результатами виборів.
4295
20 листопада 2015 23:12:45
Насправді мєнти правильно відповіли а невірно поставлене питання. Питати треба було щодо кількості одиниць вогнепальної зброї, переданого з балансу ДРЗ для нагорождення. Ці обліки точно є.
Так само можна спитати СБУ, прикордонників, тюремників, УДОшників, Держспецзв'язку, Мінтранс (Держспецтрансслужба)... Когось з нагороджувачів забув назвати? 
Цитувати
Стосовно кількості осіб, які нагороджені іменною вогнепальною зброєю з 1991 по 2014 роки, інформуємо, що відповідно до статті 9 розділу 2 Закону України <<Про державні нагороди України>> іменна вогнепальна зброя відноситься до державних нагород України, тому облік кількості нагороджених цією нагородою осіб у МВС не ведеться.
Нагороджених осіб - ні (за їх твердженням). Виданих стволів, які надалі набувають статуса відзнаки - 100% так.
4296
20 листопада 2015 23:09:55
Трохи додам про права та обов'язки нещодавно нагородженого:
Цитувати
12.6. Особам, які мають нагородну вогнепальну зброю, органами внутрішніх справ видаються дозволи на її зберігання, носіння без зазначення строку їх дії з позначкою "Нагородна". Нагородною вважається зброя, одержана в порядку, встановленому законодавством України.

12.7. Для одержання дозволу на зберігання, носіння нагородної зброї власник до органу внутрішніх справ подає такі документи:

заяву;
заповнену картку-заяву;
оригінал, що повертається власнику, або засвідчену в установленому законодавством порядку копію документа про нагородження зброєю;
дві фотокартки розміром 3 х 4 см;
платіжний документ (платіжне доручення, квитанцію) з відміткою банку, відділення поштового зв'язку або коду проведеної операції про внесення коштів за надання відповідної платної послуги;

особи, нагороджені зброєю уповноваженими посадовими особами іноземних держав, подають оригінали документів про нагородження зброєю. Якщо такі документи складені іноземною мовою, до них додаються їх переклади, засвідчені в установленому законодавством порядку.

12.8. Генерали, адмірали і офіцери Збройних Сил України, інших військових формувань, а також особи вищого, старшого та середнього начальницького складу органів внутрішніх справ України та інші громадяни, які мають нагородну зброю, зобов'язані в місячний строк зареєструвати таку зброю в Міністерстві внутрішніх справ і одержати дозвіл на її зберігання, носіння.

Особи, які мають нагородну зброю, зареєстровану в установленому законодавством порядку в органах внутрішніх справ, для підтримання навичок користування нею можуть придбавати бойові припаси до неї. Продаж бойових припасів до зброї здійснюється суб'єктами господарювання, які мають ліцензії на торгівлю вогнепальною зброєю невійськового призначення та боєприпасами до неї, які видані МВС України, або через Департамент матеріального забезпечення МВС України на підставі дозволів на придбання бойових припасів до конкретного виду зброї, виданих МВС України. Перевезення бойових припасів до нагородної зброї здійснюється на підставі дозволів на придбання та перевезення бойових припасів, виданих МВС України.
http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/z0637-98
Всьо у нього пойдьот путьом.
4297
20 листопада 2015 22:47:09
Насправді мєнти правильно відповіли а невірно поставлене питання. Питати треба було щодо кількості одиниць вогнепальної зброї, переданого з балансу ДРЗ для нагорождення. Ці обліки точно є.
Так само можна спитати СБУ, прикордонників, тюремників, УДОшників, Держспецзв'язку, Мінтранс (Держспецтрансслужба)... Когось з нагороджувачів забув назвати? 
4298
20 листопада 2015 20:49:47
МВС України повідомило, що в Україні не ведеться облік власників нагородної короткоствольної нарізної вогнепальної зброї
Показати зображення...
Цікаво, а як із цим в МО та "інших центральних органів виконавчої влади,  які мають у своєму  підпорядкуванні військові формування,  створені відповідно до законів України", як ви вважаєте?
Ипать! Охуенно, они еще и не ведут учета...  :lol:
Ну так це ж від душі  Оружие пошло по рукам: замглавы МВД Чеботарь утверждает, что Аваков раздал по знакомым более сотни огнестрелов
Чого тут рахувати?  30 МИЛЛИОНОВ НА ПОДАРКИ ДЛЯ АВАКОВА
4299
20 листопада 2015 20:40:23
МВС України повідомило, що в Україні не ведеться облік власників нагородної короткоствольної нарізної вогнепальної зброї


Цікаво, а як із цим в МО та "інших центральних органів виконавчої влади,  які мають у своєму  підпорядкуванні військові формування,  створені відповідно до законів України", як ви вважаєте?
4300
20 листопада 2015 20:32:01
А что если человек в боях смыл позор  Оплота .  Мало кто не  заблуждался , нужно судить по делам что он сделал  для Украины !  Не уверен что Полторак мог бы  наградил подонка значит есть за что  .
В яких боях?

Між волонтьорами?   :fool:
За майстерне виявлення справжнього зрадника (тоді) і зрадофіла (нині):

4301
20 листопада 2015 20:20:01
Цитувати
43.  Заохочувальними  відзнаками Міністерства оборони України нагороджуються  військовослужбовці  та  інші  особи  за бездоганну службу та видатні заслуги перед Збройними Силами України.
44. Відзнакою "Іменна вогнепальна зброя" нагороджує Верховний Головнокомандувач  Збройних Сил України.  Міністр оборони України, керівники інших центральних органів виконавчої влади,  які мають у своєму  підпорядкуванні військові формування,  створені відповідно до законів України, нагороджують відомчими відзнаками "Вогнепальна зброя"  і  "Холодна  зброя".  Це  -  почесна  державна нагорода та відомчі заохочувальні відзнаки за визначні заслуги в  забезпеченні
обороноздатності  України,  недоторканності її державного кордону, підтриманні високої бойової  готовності  військ  (сил),  зміцненні національної    безпеки,    боротьбі   зі   злочинністю,   захисті конституційних прав та свобод людини і громадянина,  за бездоганну багаторічну  службу,  зразкове виконання військового та службового обов'язку, виявлені при цьому честь і доблесть.
Дисциплінарний Статут ЗСУ
Цитувати
2.1. Клопотання про нагородження відзнаками порушується перед Міністром оборони України першим заступником Міністра оборони України, начальником Генерального штабу - Головнокомандувачем Збройних Сил України, заступником Міністра оборони України, заступником Міністра оборони України - керівником апарату, керівниками структурних підрозділів Міністерства оборони України, які безпосередньо йому підпорядковані, за погодженням з Департаментом кадрової політики Міністерства оборони України.

2.2. У клопотанні про нагородження зазначаються конкретні заслуги особи, що стали підставою для порушення клопотання.

2.3. Рішення про нагородження відзнаками приймається Міністром оборони України.
Положення про відомчі заохочувальні відзнаки Міністерства оборони України “Вогнепальна зброя” і “Холодна зброя”
Найвидатніші заслуги, що вплинули на рішення про відзначення, певно, ось ці:
Ударный батальон
«Оплот»

Предположения о том, что к нападениям на активистов могут быть причастны бойцы «Оплота», «МедиаПорт» неоднократно встречал в комментариях пользователей на форумах и региональных сайтах.

Спортивным клубом «Оплот», одноимённой общественной организацией, информационным агентством, а с недавних пор ещё и супермаркетом (на месте «Таргета») руководит бывший сотрудник УБОП Евгений Жилин. Ярый противник УПА, автор идеи установления памятника Сталину, он не поддерживает Евромайдан. В декабре «оплотовцы» участвовали в киевском Антимайдане «против беспредела». Среди тезисов: акции на Майдане не согласованы, а значит незаконны; выдвигаемые требования оппозиции — невыполнимые и лишь повод стоять на улице; уничтожение памятника Ленину — преступление; портреты Бандеры на Майдане — оскорбление для ветеранов Великой Отечественной войны.

Во время Форума Евромайданов в Харькове члены «Оплота» вышли к активистам с флагами «Живи сильно». Приезд сторонников евроинтеграции они считают нашествием. А главной идеей своего выступления называют «защиту Харькова от противозаконных действий визитёров». 

«Они зомбированы, очень много из них гомосексуалистов...», — в интервью агентству «Оплот» скажет коммерческий директор бойцовского клуба Олег Садковой
  :facepalm:

Ось тут 19 лютого 2014 підлеглі нинішніх  Награждающєго та Награждьонного спільно п***а зомбірованих гомосєксуалістов (за Заслуженим Волонтером Садковим) та інше бидло (за Болуканом), демонструючи високої бойової  готовності  військ  (сил),  зміцненні національної    безпеки,    боротьбі   зі   злочинністю,   захисті конституційних прав та свобод людини і громадянина,  бездоганну багаторічну  службу,  зразкове виконання військового та службового обов'язку, виявлені при цьому честь і доблесть:

Ну як тут не нагородити?
4302
20 листопада 2015 19:26:22
Цитувати
43.  Заохочувальними  відзнаками Міністерства оборони України нагороджуються  військовослужбовці  та  інші  особи  за бездоганну службу та видатні заслуги перед Збройними Силами України.

44. Відзнакою "Іменна вогнепальна зброя" нагороджує Верховний Головнокомандувач  Збройних Сил України.  Міністр оборони України, керівники інших центральних органів виконавчої влади,  які мають у своєму  підпорядкуванні військові формування,  створені відповідно до законів України, нагороджують відомчими відзнаками "Вогнепальна зброя"  і  "Холодна  зброя".  Це  -  почесна  державна нагорода та відомчі заохочувальні відзнаки за визначні заслуги в  забезпеченні
обороноздатності  України,  недоторканності її державного кордону, підтриманні високої бойової  готовності  військ  (сил),  зміцненні національної    безпеки,    боротьбі   зі   злочинністю,   захисті конституційних прав та свобод людини і громадянина,  за бездоганну багаторічну  службу,  зразкове виконання військового та службового обов'язку, виявлені при цьому честь і доблесть.
Дисциплінарний Статут ЗСУ

Цитувати
2.1. Клопотання про нагородження відзнаками порушується перед Міністром оборони України першим заступником Міністра оборони України, начальником Генерального штабу - Головнокомандувачем Збройних Сил України, заступником Міністра оборони України, заступником Міністра оборони України - керівником апарату, керівниками структурних підрозділів Міністерства оборони України, які безпосередньо йому підпорядковані, за погодженням з Департаментом кадрової політики Міністерства оборони України.

2.2. У клопотанні про нагородження зазначаються конкретні заслуги особи, що стали підставою для порушення клопотання.

2.3. Рішення про нагородження відзнаками приймається Міністром оборони України.
Положення про відомчі заохочувальні відзнаки Міністерства оборони України “Вогнепальна зброя” і “Холодна зброя”

Найвидатніші заслуги, що вплинули на рішення про відзначення, певно, ось ці:
Ударный батальон4303
20 листопада 2015 01:26:08
уже требуют уволить. :D
У кого вимагають? У Терещука?
http://www.pravda.com.ua/news/2015/11/18/7089206/
Чи у Деканоїдзе?
http://www.mk.mk.ua/rubric/articles/2015/10/13/24797/
Удачі вимагатєлям.  )))
4304
20 листопада 2015 00:16:05
тема луценкової декларації вона і є суто репутаційна, тому що там кримінал при всьому бажанні не пришиєш. Сам закон про кримінальну відповідальність за невірні дані в декларації, якщо не помиляюсь, у 2015 прийнятий.
Закон прийнято 14.10.2014 р. Введено в дію з 26.04.2015 р. Коли Луценко подавав декларацію за 2014 р, я не в курсі. Втім, він так на так недоторканий. І за цією статтею Рада 100% не дасть згоди на притягнення. Крім того, ст. 366-1 - підслідність антикорупційного нацбюро. Яке не здійснює слідства через відсутність спецпрокурора. Дякуємо Порошокіну. Перевіряти декларації депів взагалі-то має Агентство з запобігання корупції. Яке не створено та не працює - дяка Яценюку.
Але - Луценко - член профільного комітету ВР та активний борець із корупцією.  Тому так - має суто репутаційні претензії від безмандатних колег та друзів фігуранта.
а от по насірову там значно цікавіше.... і хто веде цю тему?
Та ті ж, що й по Луценку, наприклад:
http://www.radiosvoboda.org/content/article/27162113.html
http://nashigroshi.org/2015/08/03/fiskaly-poroshenka/
http://nashigroshi.org/2015/09/09/holovnyj-fiskal-nasirov-zabuv-zadeklaruvaty-biznes-druzhyny-v-londoni-ta-kyjevi-dokumenty/
http://nashigroshi.org/2015/10/15/u-hlavy-dfs-nasirova-znajshlasya-sche-odna-ne-zadeklarovana-kvartyra-v-londoni-dokumenty/
http://ukr.aw/case/vymahajemo-pokaraty-holovu-dfs-nasirova-yakyj-ne-vkazav-v-deklaratsiji-biznes-svojeji-druzhyny-ta-kvartyru-v-londoni/
4305
19 листопада 2015 23:34:49
хто ми?  яке сообщество?  немає ні статей, ні розслідувань, ні інтересу прокуратури.
он інстітут Карпенка-Тухлого зовсім інші теми продвигає і там реакція буде миттєвою.
Тема ведеться Гнапом з "Радіо свобода". Статті, розслідування: http://www.radiosvoboda.org/shemy.html Ще Шабуніним з "Центру протидії корупції". Статті, розслідування: http://ukr.aw/ Ну ще трохи Бігусом з ЗІКівських "Наших грошей". Статті, розслідування: http://zik.ua/tv/project/groshi/news/
Підозрювати їх у підігруванні Порошенку - якось дивно.
Хоча первинно так -  хвиля ініційована мінстецьовим Духлієм -
nref=story

НМД, Луценко має пояснити невідповідності у деклараціях. А поки він став у стандартну позу "саміі дурні - йдіть в суд". Репутаційно глибоко програшну.
4306
18 листопада 2015 21:06:47
Россия вводит продуктовое эмбарго в отношении Украины
+ 20% к ценам
В РФ? Залежить від групи товарів. Та від того, яку маржу встановлять білоруси.
4307
12 листопада 2015 21:18:04
я тоже на пару сек возбудился.
но, думаю, ты зря зарегился. или это разные особливі или нас все одно надурят.

Та справа в тому, що ОП - це 1 режим, описаний у 2х законах:

1. Про оборону України:
особливий період - період, що настає з моменту оголошення рішення про мобілізацію (крім цільової) або доведення його до виконавців стосовно прихованої мобілізації чи з моменту введення воєнного стану в Україні або в окремих її місцевостях та охоплює час мобілізації, воєнний час і частково відбудовний період після закінчення воєнних дій

2. Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію:
 особливий період   -   період   функціонування   національної економіки,  органів  державної  влади,  інших  державних  органів, органів місцевого  самоврядування,  Збройних  Сил  України,  інших військових формувань, сил цивільного захисту, підприємств, установ і  організацій,  а  також  виконання  громадянами  України   свого конституційного  обов'язку щодо захисту Вітчизни,  незалежності та
територіальної  цілісності  України,   який   настає   з   моменту оголошення  рішення  про мобілізацію (крім цільової) або доведення
його до виконавців стосовно прихованої мобілізації  чи  з  моменту введення  воєнного стану в Україні або в окремих її місцевостях та
охоплює час мобілізації, воєнний час і частково відбудовний період після закінчення воєнних дій;

Тобто, настання ОС є автоматичним після Указу Президента про мобілізацію (крім строковиків).

Та мені (як не спецу у військовому праві) цікаво - а дійсно, за яких умов, яким повноважним органом\особою та в який спосіб скасовується особливий період? Хто та як встановлює, що після закінчення воєнних дій хід "частково відбудівного періоду" є достатнім для скасування ОС? Ці, відповіді, певно, актуальні для контрактників із терміном "до закінчення".

А у ТС - так, пурга. Інтрігі, скандали, расслєдованія... 
4308
12 листопада 2015 20:45:02
(---.sportsman), то підкажіть-таки - коли, ким та в який спосіб було скасовано особливий період?
4309
9 листопада 2015 13:47:29
особливий період" закончился
Вибачайте, я аж зареєструвався. То вже всі бійці із контрактом "до кінця особливого періоду" мають вдома бути?

Повна версія