Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль
401
18 січня 2021 20:47:44
Хто ж буде гроші віддавати за землю, якщо можна порішати через розпорядників громадським добром.
402
18 січня 2021 09:46:50
О, українці заслуговують на рос президента Навального бутерброда. :laugh:
403
18 січня 2021 07:37:29
Брехуни. Казали:"Какая разница", а насправді аби не українською.
404
17 січня 2021 15:51:12
Чисте європейське місто без людей. І якісь нетрі з брудом і товкучками.
По суті фільм протранслював кацапський норратив - "амєріка воюєт тут с расієй до послєднєго украинца, америке надо убраться и всьо наладится. Росия просто хочет вернуть свои територии"
Наше МЗС має відреагувати.  :gigi: Тим більше, наш міністр МЗС на словах чистий порохобот.

Netflix - комуняки, HBO - нормальні.
405
16 січня 2021 09:00:40
Як у воду дивився. Але ж гроші які пливли до рук.

406
16 січня 2021 08:33:03
Дослівно Закон: "На прохання клієнта його персональне обслуговування може здійснюватися також іншою мовою, прийнятною для сторін".
Дослівно Закон: "На прохання клієнта його персональне обслуговування може здійснюватися також іншою мовою, прийнятною для сторін".
Отож, тебе мають право тупо послати - і будуть праві. Ну не знає персонал іноземних мов і не має знати.   8-)

Звичайно, що людям гроші треба, але колись перепаде трохи  8-)
як пояснила мій бухгалтер ,в торгівельній точці продавець може обслуговувати покупця будь-якою мовою , але рівно до того моменту ,коли покупець  попросить перейти на державну   мову, саме йдеться про державну , а не будь-яку іншу
Ніхто нічого не має просити за українську мову. За англійську або російську мають просити. Розумієте різницю?
407
16 січня 2021 08:00:27
відтепер всіх сервусів проситиму спілкуватись зі мною винятково російською

 и мы подавим мейнстрим! (tu)
Хто б сумнівався.
408
15 січня 2021 22:07:29
Може і не дасть. А може і дасть.
Але чому ви причепились до того Байдена із тим СП-2?
Ніколи не найдеш крайнього: В віддачі Криму, в Будапештському меморандові, в успішні побудові трубопроводу.
409
15 січня 2021 21:58:41
Як би він не здивував всіх нас.

А особливо не здивувало його оточення. В мене таке враження, що Байден виконує роль Фунта. А рулитимуть зовсім інші. Про яких ми практично нічого не знаємо і не уявляємо їх курсу.

Одне вже те, що у виборчу кампанію одне прізвище Байден практично не звучало. А звучало Байден-Харріс. Це можна... гм... розуміти як завгодно.
Як там СП-2? Буде добудований при Байдені? Потечуть долари в Росію? :D
Звідки я знаю чи добудують?

Знаю що при пуйловій ляльці Трампові СП-2 був збудованийна 96%. Але перед виборами був заморожений, щоб не світитись аж занадто явно. Але все готово для його завершення, причому власними силами московитів. Часу на це потрібно всього якихось пару місяців.

Побачимо що нова влада скаже. Вірніше, не скаже, а ЗРОБИТЬ. Тому що Трамп багато чого говорив...


Але то таке... Де Америка а де той СП-2 з грішми для московитів. А Україна близько. І всіма силами заробляє гроші тим самим московитам. І страшенно нервує коли виникає загроза в тій допомозі заробляти гроші своєму ворогові.

Так що долари як текли, так і течуть. І далі тектимуть. Яка різниця як тектимуть - через СП-2, чи через Україну. І чому це має турбувати Байдена, якщо це не турбує українців. Вірніше турбує, ще і як турбує. Україна робить все, щоб московити отримували гроші справно, без перебоїв.
Байден не такий, Байден не дасть Путіну спуску. :D
410
15 січня 2021 21:32:30
В тихом омуте...
У меня наоборот чуйка, что Байден еще сильно удивит плешивого кремлевского поца и всех его подданых  B-)
Як би він не здивував всіх нас.

А особливо не здивувало його оточення. В мене таке враження, що Байден виконує роль Фунта. А рулитимуть зовсім інші. Про яких ми практично нічого не знаємо і не уявляємо їх курсу.

Одне вже те, що у виборчу кампанію одне прізвище Байден практично не звучало. А звучало Байден-Харріс. Це можна... гм... розуміти як завгодно.
Як там СП-2? Буде добудований при Байдені? Потечуть долари в Росію? :D
411
15 січня 2021 20:09:03
Це, щоб ми змирилися з втратою території.

450 - то велика європейська країна.
300 - то вже щось мале і заурядне.
412
14 січня 2021 22:50:25
Можна навіть ОРТ дивитись, але при цьому постійно тримати в голові - "кацапи".
413
14 січня 2021 01:27:07
Ізраільці дуже ефективно керують своїми бізнесами, але до керівництва держави не варто допускати - бо одразу дефолт. Наш випадок.

Вертеп їм нагадує за голосування за вибір бандита, а не Ісуса. Нічого більше. Ясно, шо ними зманіпулював римський уряд(Понтій Пілат), але хто вже буде розбиратися. Так само, як про погроми у Львові євреїв українцями. Там німецька адміністрація зманіпулювала українцями.
414
13 січня 2021 19:43:01
Помста очкариків своїм однокласникам трійочникам.  :laugh:
415
13 січня 2021 18:15:52
То вони в літом закачували повні сховища дешевого газу, чи не закачували? Була літом перемога?  :weep:
416
13 січня 2021 17:46:14
Хай самі незрозумілою і невизнаною в світі прищеплюються. Якщо за гроші, то хоча б визнаною в світі.
417
13 січня 2021 17:27:20
Хто б не опозорився з його команди - він не реагує.
418
13 січня 2021 15:54:33
Кацапи і колядки несумісні. Вони не в стані просунутися далі за рівень частушок.
ну є в них типа колядки

наприклад:

Тетенька добренька,
Дай кулички сдобненькой.
Коляда-моляда,
Накануне Рождества,
Подавай, не ломай,
Все по целой подавай.
Если крошечку уронишь,
То и Бога не замолишь.

Не подашь лепешки -
Разобьем окошки.
Не подашь пирога -
Уведем корову за рога.


Тяпу-ляпу,
Скорей дайте коляду!
Ножки зябнут,
Я домой побегу.
Кто даст,
Тот - князь,
Кто не даст -
Того в грязь!

Кто пирог колядке даст,
Будет тот во все горазд!
Будет скот того здоров,
Полон хлев будет коров

Кто зажмет же свой кусок,
Будет год весь одинок.
Не найдет удачи, счастья,
Год промается в ненастье.
І це крадене. Бо в нас навіть з таким посилом є колядка.

Коляд, коляд, колядниця,
Добра з медом паляниця.
А без меда не така,
Дайте, тітко, п'ятака.
А п'ятак не такий,
Дайте гривню золоту.
А в гривні дві дірочки,
Налийте ще й горілочки.
А горілки я не п'ю,
То дайте щось,
Я вже й піду.

Відміна 2:
Коляд, коляд, колядниця,
Добра з медом паляниця,
Й а без меду не така,
Дайте, дядьку, п'ятака.
Одчиняйте скриньку
Та давайте сливку,
Одчиняйте сундучок
Та давайте п'ятачок.
419
13 січня 2021 00:46:35
Це ж має мозок вибухати: зебіли вирішили зносити зефеодалів. І конрольний в голову - на наступних виборах знов за них голосувати.
420
10 січня 2021 19:18:31
Шо має бути в голові у людини, щоб дивитися радянські фільми? :facepalm1:
Тим паче шо ТС наче не такий старий пердун.
в союзе было снято немало достойных фильмов, вы тут не правы
Собачье сердце - це реально шедевр
Але там значну роль зіграв підбір акторів
Бортко плагіатор. Скористався тим, що тут не знали про цей італійський фільм. Розбір фільму.
421
10 січня 2021 18:53:10
Глядачки медведчуківських телеканалів. Активістки.
422
8 січня 2021 20:57:33
Запускати і працювати звісно з відпущеним тормозом. На холодну заводити з більшою концентрацією бензину в суміші, тобто зменшити надходження повітря в суміш перекриттям доступу повітря. Як чуть завелося - відкрити нормальний доступ повітря в суміш. І далі продовжити заводити.

П.. С. В деяких інструкціях кажуть, що запускати треба з включеним тормозом. Можливо.
423
5 січня 2021 21:57:56
Слава Тягнибоку! Фарионисі Слава!
424
4 січня 2021 23:15:33
Без стін краще.
425
3 січня 2021 17:01:39
Начебто стаття позитивна. Спроба перевести дитячі гуртки на українську мову.

Я її читаю і не знаходжу там жодного посилання на будь-якої інтернет ресурс, який допоміг би вивчати розмовну українську мову.  Абсолютний нуль.

Що це буде за мова, на якій заговорять вчителя в таких гуртках? Чи буде це українська мова?

Ініціатива «Навчай українською». Гурток із Донеччини ділиться досвідом, як перейшов на державну мову
Не переймайтеся, української мови не існує. Як вони можуть вчити українською, як її ніде не існує? Навіть в посібнику для гуртків її не існує.  :lol:
426
3 січня 2021 16:57:59
Наш народ не вибере ніколи такого, який всіх ворогів в Україні арештує. Народ не бажає того.
427
1 січня 2021 13:46:46
Если бы у украинцев был такой запрос - такой канал уже был бы в эфире. Раз канала нет - значит нет запроса. Или запрос незначителен. Все остальное - краснопузый большевизм.
Тут ціле відео один манкурт доводить що нема попиту на українське. Вбивчі докази наводить.
428
1 січня 2021 00:01:31
Бо баче що нарід довірливий, як діти. Що можна спілкуватися як з дітьми.
429
29 грудня 2020 22:33:38
Бурхливе було життя тут.
430
29 грудня 2020 17:50:07
реабилитируясь за вчерашнюю ветку про героев АТО, в которой тебя "патрийоты" самого кацапом обзывали? БГГГГ
При чому тут вчорашня гілка?
Аелітка спочатку там якогось фуя постив ці простирадла про Хатинь та іншу поєботу, шо "мовляв всі українці - лайно" .
Так його відучора  й плющить ))) А мене там особливо ніхто й не обсирав,  пару раз хтось шось квакнув, шо я навіть й уваги не звертаю на таке )))

Так там болти взагалі були не затягнуті.
Показати зображення...
Можна звісно сказати,  шо то копи підкинули ключі, але нафуя воно їм?
У влади є мотив - захистити честь Великого Крадівництва. А я перший раз бачу злодія, що робе селфі на місці крадіжки, та щей з політичним підтекстом селфі. Коротше треба дивитися.
431
29 грудня 2020 17:26:58
Скорше всього міліція вчинила злочин - підкинула пакетик з травболтами.
432
29 грудня 2020 17:17:53
бєня сказав дефолт значить зелепень організує дефолт

саме тому вони позичають у всіх хто ще дає, але серед позикодавців
немає шанованих у фінансовому світі інституцій, тому що видно куди все йде

так 73% зробили сбебе ще раз
Голове який парадокс - у бенів так талановито виходить керувати своїми бізнесами, і так бездарно (до дефолту) громадським майном. :D
Ну тут логіка проста - згідно системи з’єднаних сосудів

Якщо з одного витікає, то до бєні перетікає

І навпаки
На виборах народ вирішує яку посудину підєднати. :laugh:
433
29 грудня 2020 17:07:20
бєня сказав дефолт значить зелепень організує дефолт

саме тому вони позичають у всіх хто ще дає, але серед позикодавців
немає шанованих у фінансовому світі інституцій, тому що видно куди все йде

так 73% зробили сбебе ще раз
Голове який парадокс - у бенів так талановито виходить керувати своїми бізнесами, і так бездарно (до дефолту) громадським майном. :D
434
29 грудня 2020 00:28:48
З карантинними відеоуроками по телебаченню зелень помітно лоханулась.
435
28 грудня 2020 18:44:50
Ідіть у сраку. Вам ніхто нічого не виний. (с)
436
27 грудня 2020 20:24:03
  Для того, щоб зрозуміти тактику ворога слід дослідити його тактику дій.  ;)
  Поговоримо про Путіна.
  Він Крим не загарбав а... анексував без жодного пострілу. І нашим воякам запропонував вибір: служба в лавах армії Раші або
  безпроблемне повернення в Неньку.
  До речі, (для тих хто не знає), виживших в "котлах" він не помістив у російські концтабори, не спалив у газових камерах. Він їх відпустив як до того наших військових із Криму.
  Шановні, враховуйте тактику ворога. Путін сволота, і сволота неабияка але... але при всьому тому не дебіл, як Адольф.  B-)
  "Картинка страт військовополонених" та масових репресій мирного населення йому не потрібна. Він, не будучи дурнем, купить території у наших ласих до грошей керманичів.
  "Щоб ні один танк..." (С)
  ІМХО, ясна річ.  :-)o
   
10 000 наших загинуло від рук Путіна. Але він їх вбивав не жорстоко, з ніжністю.

Якби він не боявся Америки, він би робив вище перераховане.
437
27 грудня 2020 17:28:07
Белый лебедь на пруду - ознака східних регіонів. Індустріальний дизайн. :laugh:
438
24 грудня 2020 15:00:03
Уявляю яке там потужне зомбування.
439
24 грудня 2020 00:10:49
На років 30 забрати право голосувати, тай по усі інтеграції. А там вони вже не будуть небезпечні.
440
23 грудня 2020 15:45:04
Ну, якщо на вакцину, то логічно.

Повна версія