Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль
801
18 серпня 2015 08:53:21
Я вже п'ятнадцять років кажу, що отсос і крим це ракова пухлина.
Чим швидше цю пухлину відрізати, тим швидше вилікуємось.
Кравчук списав мої думки.
А кіт баюн краще би мишей ловив з роззявленим писком.
802
17 серпня 2015 14:31:34
Ростов, зупинись, гальма натисни....
Яка единая страна?
Чувак, в тебе різка алкогольна недостатність. Бутьілочку с водкой в руки и не отрьівайся.
Благодетель тьі наш ....
803
17 серпня 2015 14:26:41
На фото більшість дівок.
А пацанчіки що, в кабаку чи на фронті? Швидше косячок забили.
Але дівки зовсім непогані, чи я старий став?
Як би їх перепрограмувати безболісно було б можливо....
804
17 серпня 2015 14:20:16
Турчиноф, за останні дні до Дніпра прийшло кілька сот поранених!!!! Яке закінчення війни? Про загиблих мовчу, не знаю скільки.
Чи дехто живе інфою від офпропаганди?
805
14 серпня 2015 09:37:00
Чисто урська звичка.
Я так зрозумів, шо там одна зековська мразь.
Палити полоненим паяльником руки, різати жжмвоти і катувати вони вміють добре.
Якщо не знаєте, то повідомляю, що катують наших саме місцева мразь, кацабня відпочиває.
806
13 серпня 2015 00:21:04
Вся щобла летить в Цюріх?
Невже в літаку всі гвинтики закручені? Може задує вітер на стоянці якийсь болтик чи камінчик в двигун..... Ех, надія....
807
12 серпня 2015 23:26:01
Байдуже. Після недавніх подій зовсім байдуже.
Якби це трапилось  вдома, реагував би зовсім інакше.
А там хай хоч земля горить.
808
12 серпня 2015 23:18:50
Боже, яке воно дурне....
Коли воно скисне.......
Та публікуй свої дристанки, хто тобі боронить.
809
12 серпня 2015 22:41:16
Йов, які снайперські специ зібрались...
Дівчина гарна, мабуть це найголовніше в цій фотці.
А йобік збоку просто для (очерчивания) москалячою її талії.
Ну, специ по фотокомпозиціях мене доповнять.
810
12 серпня 2015 22:26:13
Хай живе Алупка!
Файно.
811
12 серпня 2015 22:19:39
Не пихатість якоїсь там редиска, а відчуття меншовартості.
Про пихатість дуже влучно показано в старих італійських фільмах з головним героєм Фантоци.
А українка кльова чувіха... На світ дивиться великими очима.
А пацанчік гімнаст мабуть перетренувався, долбойобік кончений..... Чи просто йобік?
812
12 серпня 2015 22:08:56
Болукаша щось сьогодні загавкався. Чи перезрів і вирішив попердіти?
Дончанин, терпіння і гараздів! Ну і ще троха щастя!
813
12 серпня 2015 18:25:22
З Донецька. я бачу, ви некромансер.
Рекомендую скотинячі фотки, коли наші нарізали м'яса рік назад в Донецьку в аеропорту.
Крім огиди, це дійство нічого не викликало.
Вам потрібні трупи?
 В морг Дніпровського госпіталя, там ви наістеся донесхочу.
Тільки людиноподібна скотина буде отримувати задоволення від споглядання спотвореного тіла.
На полі навіть ще дихаючому ворогу допомагають вижити, ніхто не суне гранати в рота, як та мразь.
Сьогодні товариша вирвали з полону, всю руку і сраку спалили паяльником. 196 днів пекла.
Катували просто від задоволення. Я їх просто ненавиджу.
814
12 серпня 2015 18:14:22
Я з дому, на 30 днів відпустили бобо залікувати. Вже три тижні шлангую.... І не щас, а сейчас.
815
12 серпня 2015 17:57:38
Звідки поранені? З Марсу.
Поменше телік дивіться.
До речі, кров здавати корисно.Довше жити будете. І здоровішим також.
816
12 серпня 2015 17:51:32
Мабуть, багато хто не пам'ятає, але за цю тварюку після вбивства в Одесі ще при дрищі заступалась тварюка Луценко, на той момент ментовський міністрик.
А за амністію відповідають теперішні пастор, той же луцик, косата, кролік і кондітер. Тільки не говоріть, що вони тоді були не при делах.
817
12 серпня 2015 17:38:56
AI, відірвись від газетки з анекдодами і крсводами, забудь про дибільні анекдоти про правду чи зірки на пагонах на червоній площі і подивись навколо, Рекомендую запустити простеньку програму Фотошоп  і подивитись, як вона обробляє зображення.
Дитинко, ти перебуваєш в полоні ілюзій про всесильність сучасних технологій. Сучасні фрези гризуть метал при обробці всього в 2 рази краще, ніж 40 років назад, а не так, як показують в дибільних ютубовських кінах.
Зніми рожевї чи голубі окуляри, попроси пацана збоку завалити тобі в пику. Повір, буде боляче і кров залиє лице, чи краще пику, бо ти дурне і перебуваєш в коматозному стані.
б***ь, як з+++ли ці дегенеративні істоти, які надивились тупих кін чи понажимались комп'ютерних клавіш.
Дурнику, коли працює РЕБ, немає связи ніде. ні там, ні тут, космос глючить по повній.
Треба валити цей РЕБ, або файку жувати, дитинко. Ще мені розкажіт про новітні американські, краще тібетські розробки.
б***ь, дибіли кін передивились.
818
12 серпня 2015 17:17:43
З Донецька.
 Подія вже відбулась, усі дії, протидії, наслідки і впливи також.
Саме в тому і полягає інформативна війна. щоб усі небойові впливи на цю війну підсилити до максимуму.
Якщо ви звикли бігати по вулиці з автоматиком, будь ласка, бігайте, вам ніхто не заважає.
Потім скажуть, бігав тут один, стріляв, матюкався. Спитають, і що, він нікого не задовбав? Відповідять, та нащо те одоробло здалось.
Ця робота наших бійців була спрямована на дезінформацію противника, виконана дуже вдало і успішно.
Саме на цій роботі потрібно робити пропаганду успішності дій нашої армії. Навіть фільми знімались на основі подібних успішних дій.
А не на голих фактах, що десь там артилерія, танки чи снайпери когось вбили чи покалічили.
Ви бачили людину на оперційному столі, якій відірвало ногу, пошкодило другу ступню, покалічені руки? Відірваний шмат ноги поряд, але там вже немає що рятувати...
Що, подібні речі тиражувати?.
819
12 серпня 2015 16:56:49
Йов, як Вадик за нас спереживавси...
Для дурників, які в школі зле вчили фізику, а в інституті на парах бухали.
Автоматична система керування, яка вийшла зі стану рівноваги, повернутись в цей стан не зможе.
Потрібне втручання ззовні в нагальний час або повна зупинка роботи системи з перезапуском (повернення усіх параметрів в початковий стан).
Повернути систему в початковий стан  неможливо, що, всьо бидло вистріляти і кацапів також? Відбувається втручання ззовні.
Вадик, наука каже, втручання ззовні, це загальні положення керування усіх керованих автоматичних систем. Згадується?
Це стосується пацика, який шукає, де він?
В гімні, але він там себе не шукає..
820
12 серпня 2015 16:33:25
В мен є запитання до модераторів форуму.
Звичайно, на форумі мусять бути біси, інформаційні провокатори, бунтівники. Без них форум нецікавий.
Але ж не ростови, нечаї, павелвли, жоріки, бо це огидні пародії на людей. Вони не цікаві, це огидне вічно смердюче сміття.
Та вже краще з тою мраззю югендом спілкувать, ніж з цими виблядками.
Може переглянете концепцію спілкування?
821
12 серпня 2015 16:04:07
Сільоний кракоділ, ти пірібіваеш в дурмане сільоних ілюсій.
Бандеріфці нарід грубий, коли кінчається архумент, вони дуріють і фоюють. Поки знову не знайдуть той сраний аргумент.
Аргумент - це найсильніша думка і сила, яку і противник не побьє, і сам не в змозі переосмислити. Це стовп, який не зрушиш.
Він, як камінь, обріс мохом і пір'ям, навіть поранений в останньому подиху на Слава Україні скаже Героям Слава! Бо це єдиний аргумент!
Ми його маємо, це те, чим жили западенці завжди. Ми імперці, ми завжди знали, що білі люди пішли від нас.
Ми найкращі в світі працівники, нероби, пияки, дибіли, винахідники, сволочі, зрадники, герої. скоти, тварюки, філософи, гульвіси,  які ще риси є в людського племені?
Але ми міняємо цей світ, бо в нас найкращий аргумент, на всі випадки життя.
822
12 серпня 2015 15:26:37
Смятана писав - я гнойний кацаб, я гнойко всевишній і бидло обдристане, ви мені винні два і більше КУ.
Смятана бидлюк і його дристанину модер завжди прискіпливо перевіряє.
Є подібні йому бидлюки на гачку, їм завжди приділяється більше уваги.
Є дурник Жорік лісапедов, досить часто старається з себе видати розумника, який знається в фекаліях і квантах.
Але перемішування гімна жоріку теж не вдається, кванти чи пінти,(звучать однаково) йому поки що недосяжні.
823
12 серпня 2015 15:11:36
Для надуфной жентщиньі Себастьяна перейрьі самое то. Какай сильній мустчина!
824
12 серпня 2015 14:56:50
Та що не зрозуміло?
Дуже часто реально успішна робота армії виглядає як дуже крутий кримінальний роман, з основним героєм, допоміжним, багатьма другорядними.
І як правило, дії пдрозділів, команди ключових командирів цієї роботи озвучуться значно пізніше, тоді, коли вони вже відбулись.
 От саме зараз вони відбулись.
Але люди дії дуже скупі на коментарі, а преса дуже обмежена в спілкуванні з цими неординарними особистостями.
825
12 серпня 2015 14:27:26
Перли україньської мови на війні.
Піймали бидло, трохи притовкли.
 Ставлять перед фронтом, кажуть просто - йди (x) дрібним кроком (иди (x) мелкими шагами). Ця мразь має підібрати всі розтяжки. Йде, тегнучи ноги по зкмлі.
Якщо зачастить, черга в пояс, зразу здохне, воно це знає. Скільки тої мразі здохло...
826
12 серпня 2015 14:10:02
Нечаюшка, якщо тобі невсеред, є інші теми, де тебе чекають з нетерпінням.
Давай тут ти не будеш срати.
Людина пішла вперед, хай вона розкаже про своє буття добровольця в цій кріпацькій системі війська.
І
827
12 серпня 2015 13:59:45
Знято не в трьох смереках, а серед трьох смерек. Кацабське бидло палиться на найпростіших словосполученнях. Боже, які ви ублюдошні!
Практично всі фільми Голівуду знімаються навіть не серед трьох смерек, а в павільйоні.
Останній Індіана Джойс знятий повністю в павільйоні. Про Аватар взагалі мовчу, але там вже видно купу недоліків.
Більш останні фільми взагалі роблять в 3D програмах. Робота акторів буде дуже значима, ну не вміють прогери передати роботу міміки лиця, тут є щось більше, ніж просто робота лицьових м'язів.
Усі останні фільми спілберга зняті в павільйоні, деякі особливі сцени знято з допомогою сучасних компьютерних техногій.
828
12 серпня 2015 13:29:50
Гуцульський топірець має досить довгий держак, це зараз швидше оборонна зброя, зброя ближнього бою. З визначеної зброї йому відповідає клинець. Але в горах не зустрічались заковані в метал солдати, максимум прикриті грубою шкірою. Топірець успішно долав цю перешкоду. А також на ніч дозволяв зрубати достатньо дерева для доброї вечері і доброго сну.
Він набув свого теперішнього виглчду тоді, коли вогнепальна зброя стала домінантною в бою. Думаю, колись він мав набагато менший держак і ним можна було атакувати на відстані.
Топірець по формі і вигляду абсолютно схожий з томагавком індіанських племен північної Америки, але томагавк через короткий держак дозволяє дуже швидко битись як в обороні, так і кидком атакувати в наступі.
Довбуш для гуцулів це УПА для західної України. Це святе, це те, що не обговорюється, це найкраще і це найвище, це їхній національний герой.
Туристам треба пояснювати, що можна обговорювати, а що ні. Довбуш не обговорюється, за найменшу критику Довбуша ви можете отримати дуже серьойзні проблеми.
Під Бориславом в одній пивнушці за критику Шухевича в кінці 80-х років дибіл отримав ніж під ребра, на жаль, вижив.
829
12 серпня 2015 13:12:11
Трохи технічних подробиць.
Телекамери, встановлені на супутниках, бачать Землю зовсім не так, як бачить людське око.
Космонавт на орбіті з хорошим телескопом в руках і телефоном в вусі може відразу казати, куди стріляти, вправо чи вліво, вперед чи назад. Правда, йому треба сказати, в якій частині світу ми бавимось в війну.
А от техніка в цьому сенсі куди більш гальманута.
Техніка робить зображення в кількох інфрачервоних вузьких діапазонах, кількох червоних, зелених і синіх.
Потім вся ця мішанина змішується, фільтрується, знешумлюється, тобто проходить досить серйозну обробку, також прив'язується по координатах і подається на стіл тупим підстаркуватим дідкам-генералам. Вони довго дивляться на все це, чавкають і не вдаючись до подробиць, згодом щось вирішують.
Найшвидше, що може з космосу потрапити на очі умільцям. це зображення п'яти і більше хвилинної давнини, це практично інфрачервоне і червоне в вигляді чорно-білого зображення. А старі пердуни ще 20 хвилин будуть шамкати. Кольорова суперпорнуха високої чіткості це удел досить тривалої роботи електронних режисерів. Найшвидше це 20 хвилин.
Хлоп за цей час вже вирішив посрати, знайшов добре місце, насрав, підтер дупу і пішов додому.
Тільки безпосередня розвідка безпілотником з передачею зображення відразу.
Частоти, на яких працюють теперішні безпілотники, недоступні нашим старим потужнім РЕБ, або вимагають перебування сучасного РЕБ буквально біля лінії фронту.
От саме це і дозволило захопити кацабську РЕБ взимку.
Щоб розуміти, на що ми або ворог здатний, треба добре вчитись в школі або інституті, фізика за цей час не змінилась.
830
12 серпня 2015 12:43:54
Нечаюшка нарешті запердів. Як тобою, гіменце, тут давно не смерділо!
Гидотник ти наш ненаглядний!
831
12 серпня 2015 12:38:18
Ростов тупе ЧМО. Як і жорік.
ЧМО пишеться без м'яких знаків, человек московской области або человек морально опущенньій.
832
12 серпня 2015 12:30:01
Є інформація про напади 3-х диверсійних груп на рухомі штабні колони на території отсосу.
Трохи м'яса наклали, але головну ціль - Ленцова не взяли. Не знали, де він конкретно.
Цього урода практично відразу вивезли в рашку.
Мабуть хтось ще пам'ятає про фейкове повідомлення про захоплення цілої системи РЕБ в отсосі взимку-ранньою весною?
Це не фейк, це виявилось дійсністю. В одного з викладачів Львівської військової академії я бачив фотки цієї РЕБ і він підтвердив захоплення.
Про багато чого ми не знаємо і не почуємо, на щастя. Дуже добре, що обмежили доступ журналісти до роботи військових підрозділів.
833
10 серпня 2015 18:51:57
Сфолочі.
Ще в грудні минулого року на Яворівському полігоні випробовували нові кацабські бронебійні патрони.
Викрали їх в зоні війни, на полігон потрапили Новою Почтою. Військові в ауті, кажуть, що боєприпаси мали везти з охороною, всьо чин чинарьом, десь два місяці з усіма дозволами.
А Новою Почтою 2 дні. Крутізна!
834
10 серпня 2015 18:43:35
Ленцов це муденко в кубі, я чотирма кінцівками за!
Даунські пси також за, це скільки мнеса буде на халяву!
835
10 серпня 2015 18:40:44
Люди добрі, що ви пишете?
Які глобальні, анальні, оральні, фіскальні, валютні коридори? В Чорному морі? В Одесі?
Якесь кацапське одоробло почало дибільну провокативну тему і ви тут відразу свої гімномети включили.
Мені вас шкода.
836
10 серпня 2015 18:28:49
Ми платимо криваву жертву, щоб інші ставали кращими.
На жаль, без жертви не обійтись.
На щастя, ці жертви не намарно, ми дійсно змінюємось на краще.
Герої, які віддають життя за наше майбутнє зараз, для нас набагато ближчі, ніж герої УПА.
Поцікавтесь, як бережуть пам'ять своїх бійців жителі західної України.
837
7 серпня 2015 20:27:27
Якщо хтось скаже, що Тетяна Даниленко негарна жінка, тоді він гнойний редиска.
Звичайно, муденко поза конкурсом, але не чіпайте Тетяну.
838
7 серпня 2015 20:02:27
Якщо відверто, то те, що кубинец показав в вигляді фото в першому пості, виглядалє потворно.
Жахливі 3d рендери, невже немає кращих? В ГТА5 міг би найти подібний рельеф і забудову і вдати за дійсність.
Було би краще.
839
7 серпня 2015 19:51:19
От цікаво, я заглянув на цю сторінку і взнав, хто редиска а хто ні, хто дибіли чи йолопи.
А що про останні розробки Тесли, який давно вмер? Як там електрика, ще жива?
840
7 серпня 2015 19:39:28
Говорю буквально як було.
Йшли по Дністру від трохи вище Заліщиків до Хотина і трохи нижче. Йшли під червоно-чорним прапором.
Усі розмови місцевих хлопів з нами зводились до політики, до боротьби, нас інакше не сприймали. Правда, з нами було 2 фронтовика.
Один чоловік навіть показав фото 47-го року свого родича, працівника СБ, з автоматом МР40, практично білий. От стріляв на совість.....
В Хотині практично всі зійшли на берег і поїхали додому, я з братом залишились.
Коли на березі просив місцевих притишити їхню тупорилу кацабську музіку з авто, слухались відразу і перепитували. чи достатньо приглушили.
Місцева водна інспекція віталась на відстані, Слава Україні! Вітались за руку, цікавились чи все добре. А місцеві жалілись, що їх інспекція шугає по повній, дрижать перед нею.
Катамаран не зареестрований, без номеру.
От що значить Прапор на борту.

Повна версія