Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль
41
26 липня 2016 14:32:39
Зараз NewsOne піарить цей політичний проект.

Мураєв та Рабінович -  є обличчям цього утворення.
З одного боку це добре, що ватний електорат розпорошується - "Опоблок", "Український вибір", "Відродження", а тепер і "Життя".

Але небезпека в тому, що Мураєв має власний медіаресурс, а проукраїнські демократичні сили цього геть позбавлені.
Саме тому в нього є непогані шанси на успіх. На жаль. 
42
13 липня 2016 14:53:34
Популістська демагогія щодо завищених цін на газ для населення точиться у міжвидовій боротьбі за електорат настільки гостро, що головні борці за щастя українського народу, змагаючись між собою у витонченості звинувачень злочинної влади та вимальовування апокаліптичного майбутнього, почали втрачати контроль над власними висловлюваннями.

- Тисяча квадратних метрів кубічного газу українського видобутку має коштувати три з половиною тисячі гривень!, - саме такий зашквар два тижні тому сформулював з трибуни Верховної Ради головний радикал країни, чим поставив під сумнів першість київського мера в здатності продукування мовних ляпів.

- За нашими розрахунками вартість українського газу повинна складати дві тисячі гривень за куб, - парирувала Юля Володимирівна на останньому "Шустері", підтверджуючи розрахунки переконливими, на її погляд, діаграмами та графіками.

Не чекаючи, хто з них першим запропонує взагалі безкоштовний газ для населення, уряд вперто підвищує тарифи і демонстративно уникає будь-якої полеміки, розуміючи власну нікчемність в порівнянні з майстрами розмовного жанру. Провладні депутати затаїлися, мовчки сподіваючись на те, що цирковий дует Тимошенко-Ляшко втомиться від щоденних вистав. Та й політологи проявляють обережність у висловлюваннях - критикувати популістів з приводу тарифів якби й нема за що, але й підмочувати власну репутацію підтримкою популістських гасел бажання мало.

Але дійсно, з якого дива населення має платити за газ майже 7 тисяч, коли його обґрунтована методом Ляшка-Тимошенко ціна є в рази меншою?

Продовження тут: https://сайт/olexandr.denysenko/4367-tisyacha-kvadratnih-metriv-kubichnogo-gazu/
43
31 травня 2016 14:11:59
Очевидно, що зараз фігуранти гросбуха Трепака вибудовують лінію захисту.
Ляшко вирішив йти на випередження в повну "нєсознанку". Інші ще шукають відмазки.

Але виникає питання, а в чому, власне, кримінал?
Ну нехай отримав гроші, але ж це не був хабар - заплатили за послуги (ну наприклад, за консультаційні).
Чому готівкою по чорному? Так спитайте того, хто платив.
Чому не задекларував доходи? Тоді була злочинна влада, яка могла помститися за висвітлення такої інформації.

Тож поясніть, фахові юристи, які звинувачення можна реально пред'явити цим фігурантам?       
44
29 травня 2016 20:01:50
Оце задумався, хто може бути тією людиною, що передала Трепаку документи.

Що то була за людина, яка володіла такою бухгалтерією?
Або то був один з ключових фігурантів цього компромату, або унікум, що примудрився викрасти папери.

Друге малоймовірне, тож виникає наступне питання - чому цей фігурант вирішив передати документи в слідство і тим самим навести на себе біду?
Відповідь тільки одна - він злив інформацію в обмін за власну свободу.
Окрім того, як власник документів, перед передачею він міг вилучити звідти ті, що його найбільш компроментують. 

Питання наступне - кому він її злив?
Очевидно, що не Порошенку - якби ініціатором передачі компромату в НАБУ був президент, він би не утримався від власного піару з цього приводу.
Та й домовлятися з нашою владою неможливо - жодних гарантій не буде.
Залишається тільки один можливий акцептор цих документів - посольство США.
Саме слідство США може дати гарантії свободи в обмін на цінні свідчення.

Тож самим ймовірним фігурантом, що передав Трепаку документи, може бути або Фірташ, або Іванющенко.
Думаю, останній мав більше доступу до бухгалтерії регіоналів.
   
   
45
29 лютого 2016 17:21:28
Тому що Бойко і Ко не кидають тінь на нашу кристально чисту прокуратуру.
А от Сакварелідзе своїм арештом діамантових прокурорів (прозорих і чистих, як знайдені в них діаманти), дискредитує Шокіна і його підлеглих.
У генпрокуратури  купа справ в боротьбі з непокірним грузином, зараз їй не до злочинців...
46
16 лютого 2016 11:09:37
Відставка Касько в черговий раз вдарила по рейтингу президента - суспільство чітко пов'язує відсутність реформ з кадровими призначеннями АП, а тому звинувачує безпосередньо Порошенко.   
"Власть должны покинуть все одиозные лица – от Яценюка и Шокина до Авакова и Кононенко" - пише Сергій Лещенко. Саме це на думку депутата може врятувати рейтинг Порошенко і дати йому шанс переобратися в майбутньому на другий президентський термін.

Але усунення друзів від посад та мандатів під тиском суспільства вже не врятує рейтинг Порошенко. Навіть реальна боротьба з корупцією, тобто з масовими посадками олігархів, йому теж не допоможе - суспільство вважатиме це досягненням будь-кого, але не президента. Думаю Порошенко це розуміє і вдаватиметься до інших кроків. Втім вибір в нього невеликий:

1. Стати на шлях Януковича, тобто підкорити собі всі гілки влади, перекроїти Конституцію, знищити свободу ЗМІ, в силовий спосіб не допустити 3-го Майдану, фальсифікувати вибори.
2. Отримати нехай локальну, але помітну військову перемогу, в який він безпосередньо проявить своє власне вміння головнокомандувача.

Перший шлях для Порошенко дуже небезпечний - він точно залишиться без підтримки Заходу і тому закінчить гірше за Януковича, десь в казематах військової адміністрації, що прийде до влади на хвилях 3-го Майдану.

А от другий шлях дає йому шанс. Якщо у влучний момент спровокувати Москву на військове загострення, можна відволікти Захід і українців від невирішення внутрішніх проблем та отримати від Заходу реальну військову допомогу летальною зброєю. За такої підтримки теоретично можна досягти локального успіху - скажімо, звільнити великий населений пункт на окупованій території, або взагалі перейти в масштабний наступ по всіх фронтах.

Тож виходить так, що в наших реаліях тільки переможна війна може врятувати рейтинг Порошенко в Україні.
Втім, так само ж, як і рейтинг Путіна в Росії.
47
9 лютого 2016 15:13:04
Щойно, читаю на ФБ пост, в якому написано " Это настолько охуеть, что ..."
Випадково тисну на кнопку "Переглянути переклад" і отримуюю: "Це так круто, що ...."
Спробував перекласти гуглом - той не впорався :).

Щодо перекладу, вважаю його досить якісним.
48
21 січня 2016 17:59:01
Президент постійно наголошує, що альтернативи Мінським домовленостям не існує, мовляв військовим шляхом нам цей конфлікт не вирішити.
Попри неочевидність такого ствердження, нехай погодимося.

Якщо так, то реалізація Мінських домовленостей може йти за 3-ма сценаріями:
1. Україна виконує свою частину зобов'язань -> Росія виконує свою -> з Росії знімають санкції
2. Україна не виконує свою частину -> Росія виконує свою -> з Росії знімають санкції
3. Україна виконує свою частину -> Росія не виконує свою -> Росії посилюють санкції -> Росія не витримує санкцій і йде з Донбасу -> з Росії знімають санкції

Виникає питання: навіщо нам взагалі виконувати свою частину зобов'язань, якщо все так чи інакше має закінчитися зняттям санкцій з Рашки?
Скажете, що по третьому сценарію кацапи довше будуть під санкціями? Тоді вже краще просто затягувати виконання домовленостей під будь-якими приводами - ефект буде тим же.
Тим паче, що Рашку добивають не стільки європейські санкції, як ціна на нафту.

 
 
49
16 грудня 2015 10:59:12
Кацапи відтягнули вишки Бойка з Одеського чорноморського родовища.
Чи означає це те, що вони качали нафту з нашого, не окупованого, родовища?
Де взагалі проходить межа окупації по морю? 

50
11 грудня 2015 12:21:23
Вчора вночі на 1+1 з'явилася Олена Макеєва з роз'ясненнями щодо так званого "компромісного" варіанту податкової реформи.

Повідомленням про 2-х відсоткові поступки мінфіну в ставках двох податків та спрощення податкового адміністрування вона нікого не здивувала - інтернет середовище вже встигло висловитися з цього приводу.

Мене здивувало інше - в "компромісному" рішенні чудово залишилася норма про пільгу на нерухоме багатство і жодна людина в студії не попросила від заступника міністра пояснень з цього приводу.
Нагадаю: мінфін пропонує обкладати нерухомість звичайних громадян ставкою 3% від мінімальної зарплати за м.кв. (якщо місцева влада її не зменшить), а от власників квартир площею понад 300 м.кв. та маєтків площею понад 500 м.кв -. фіксованим податком в 25000 грн. на рік.

Це означає, що багатію з маєтком в 1000 кв.м. мінфін свідомо надає пільгу розміром в 40% ! З урахуванням поточного розміру мінімальної зарплати пільга виникає для власників будинків з площею 604 кв.м. і чим більша ця площа, тим більшою є пільга. Мало того, із збільшенням мінімальної зарплати така пільга невідхильно зростатиме.

Чим можна пояснити таку соціально несправедливу норму оподаткування в умовах колосального дефіциту бюджету? Тільки тим, що її можновладці притягли під власні приватні інтереси - іншої відповіді я не можу знайти.
51
6 жовтня 2015 09:45:12
Порошенко, як і всі інші фігуранти перемовин наголошують про необхідність дотримання мінських угод.
А пункт 10 чітко передбачає "виведення іноземних військових формувань з території України".
Не з "окремих районів Донбасу", а з України. Не незаконних збройних формувань, а просто всіх іноземних військ.
А це означає, що мінські домовленості можуть вважатися виконаними тільки тоді, коли чорноморський флот РФ покине Крим.
Саме завдяки цьому пункту я вважав мінські домовленості перемогою. Втім я розумію, що Кремль погодився саме на таке формулювання 10-го пункту тому, що однозначно вважає Крим російським.
А от його інтерпретація іншими фігурантами переговорного процесу до паризької зустрічі залишалася інтригою. Ну не дарма ж саме так сформулювали цей пункт - можна ж було просто зазначити: "вивід незаконних збройних формувань з Донецької області".

Тож після паризьких перемовин я гостро відчуваю, що погодження Меркель, Оланда та Порошенка з путінською інтерпретацією 10-го пункту домовленостей є очевидним визнанням Криму російським.
Визнанням, яке підтверджено документально. Майже так, як це зробив Демчишин, підписавши саме російську версію договору постачання електроенергії в Крим.

Ключовий меседж, який послали нам Меркель з Оландом на останній пресконференції - вибори на Донбасі відбудуться не на загальних підставах, а за окремим законом, який має бути узгоджений на тристоронній групі, тобто з терористами.
Це свідчить тільки про те, що план Мореля набирає обертів - вибори проведуться під контролем бойовиків, але будуть освячені українськім законодавством.
Уявити, яким буде цей спеціальний закон про вибори не важко. Петру Олексійовичу знову доведеться ламати парламент через коліно та гуртуватися з антиукраїнськими силами.
Це нове протистояння з громадськістю та, не дай Бог, новими жертвами під Верховною Радою.
 
Тому треба визнати, що паризькі перемовини окреслили нові поступки в переговорному процесі - мінські угоди додатковими рішеннями явно трансформуються на користь окупанта.
Перемогафіли  вважають, що ці поступки переможні, тобто в кінці кінців вони призведуть до перемоги.
Але тоді треба чітко визначитися, що є перемогою України в протистоянні з Кремлем - схоже, кожен розуміє це по-своєму.
52
21 вересня 2015 00:03:36
Попри безумовну корисність цієї справи, в очі кидається явна невизначеність - кримськотатарські лідери не продекларували реальну умову, за якою вони припинять акцію.

Було б зрозумілим, аби вони ставили вимогу до української влади застосувати блокаду на державному рівні. Але цього не чути і ось чому - акція повністю узгоджена з Порошенко.

По суті президент підтвердив це в сьогоднішньому телевізійному інтерв'ю - на питання, як він ставиться до заходу кримських татар, Порошенко відповів однозначно: "ми будемо використовувати всі методи, щоб повернути Крим". А після його заяви про те, що він гостро підніме питання про окупацію Криму на генасамблеї ООН, та ще й візьме з собою Мустафу Джамильова, як наявного свідка трагедії кримськотатарського народу, стало цілком зрозуміло - розпочата сьогодні акція є спробою загострити кримську проблему напередодні виступу Порошенка на генсасамблеї. Адже виступ президента України матиме значно більшу вагу і актуальність в умовах, коли кримська проблема повернеться на шпальти провідних видань світу.

Тож стратеги з АП вирішили загострити кримське питання саме в той спосіб, який ми побачили сьогодні. А головний розрахунок вони зробили на те, що потужна російська пропаганда проковтне цей гачок і з розпочату сьогодні акцію перетворить в топ-подію інформаційних ресурсів світу.

Спрацює цей план , чи ні - побачимо за декілька днів. Але стає зрозумілим, що ініціатива кримських татар закінчиться так, як і розпочалася - по команді з Банкової. Скорше за все, одразу після закінчення генасамблеї - саме тоді економічні інтереси крупного українського бізнесу знову візьмуть верх над державною політичною доцільністю.
53
5 вересня 2015 09:18:16
Я такого собі й уявити не міг - в проекті реформування податків міністерство передбачило пільгу на багатство!

Квартири площею більшою, ніж 300 кв. м. і житлові будинки площею понад 500 кв. м. мінфін планує обкладати податком за фіксованою ставкою – 25 тис. грн. на рік. А от за об'єкти житлової нерухомості, що мають меншу площу, власники сплачиватимуть податокв межах від 0 до 3% від мінімальної заробітної плати за 1 кв. м площі в залежності від рішення місцевої влади.

Так от, якби олігарх, власник дуже скромного по мірках Конча-Заспи маєтку в 1000 кв.м., сплачував би податок, як і звичайний громадянин, місцевий бюджет отримав би 41340 грн. Але для нього мінфін навмисно застосовує обмеження в 25000 грн, тобто надає знижку в розмірі 40%! А для більш масштабних маєтків знижка виходить ще більш вражаюча.

Сподіваюся, що проекту так і не вдасться стани законом. Але йому вже вдалося сформувати уявлення про розмір маєтків вищого керівництва Міністерства Фінансів України - принаймні, всі вони перевищують 603 кв.м., адже саме з цієї площі починає діяти пільга на багатство.
54
20 серпня 2015 13:23:03
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ З ПИТАНЬ ПОДАТКОВОЇ РЕФОРМИ. ПРЯМА ТРАНСЛЯЦІЯ.

Ось тут трансляція:
http://www.idealist.media/

Громадські організації, бізнес кола, експертні групи пропонують уряду узгоджену концепцію податкової реформи.

Ключові позиції:
ПДВ - 20%
Податок на розподілений прибуток замість податку на прибуток та дивіденди -15%
Соціальний внесок замість ПДФО та ЄСВ - 20%
Податок на нерухомість та землю - 1-2%


Повна версія