Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль
81
16 червня 2019 16:01:30
. І не тому, що в Україні низькі зарплати, а тому, що влада нездатна створити нормальні закони/умови для існування, розвитку, самореалізації. І за це Петра і його банду

А от ти, пане романе, точнісінько як і поляк, маєш ту владу, яку здатен організувати, ту державу, яку здатен побудувати. Чого вартий - те й маєш.
Дай вам волю в Польщі, дай виборче право - і там заведуться свої яники і зеленські.
Не треба демагогії і перекручувань. Цю владу вибирають такі як ти, ця влада маніпулює такими як ти, а відповідати за все це бл@лство повинні такі як я, хто завжди був проти януковичів та порошенків? В связці народ-влада тільки влада може створювати умови та напрямок розвитку, вона же завдяки політтехнологічним маніпулюванням такими як ти здатна залишатись паразитичною, незмінною по своєї суті досить тривалий час. Так що зі своєю протухлою демагогією - «народ сам заслуговує таку владу» - йдіть в ср@ку.
82
16 червня 2019 10:21:03
З тих хто повернеться до України значний відсоток буде тих, хто ішачив на важкій некваліфікованій та низькооплачуваній праці, в яких цінність досвіду «сучасного менеджменту» дещо перебільшена. Хто зміг влаштуватись на кращу роботу більш за все намагатимуться забрати туди/створити там сім`ї та залишитись. І не тому, що в Україні низькі зарплати, а тому, що влада нездатна створити нормальні закони/умови для існування, розвитку, самореалізації. І за це Петра і його банду слід вішати на стовпах, бо країна втрачає найактивнішу частку населення, втрачає своє майбутнє і залишиться відставаючей ще декілька поколінь навіть за найкращих умов.
83
7 червня 2019 03:54:27
За 2018 год из госбюджета Украины на обслуживание всех сфер деятельности главы государства Петра Порошенко было потрачено 1 млрд 34,2 млн гривен. Об этом сказано в ответе Госуправления делами на запрос «Українських Новин», опубликованном сегодня.
Те, що на утримання Кнура з держбюджету щоденно висмоктувалось майже 3 млн. гривень нікого з свиноботів не бентежить? На Мальдіви та в Іспанію з підробними документами   мабуть лоукостерами за свої літав? Ця патологічно жадібна тварюка за гривню з свого карману вдавилась би, там де можна державним коштом заплатить. І легіон свиноботів такі ж моральні уроди як їх пастор.
84
7 червня 2019 02:31:40
Той гукає: "памагітє убівают".
І кому дзвонити в таких випадках? Уроди його в'бють, судмедексперт напише серцевий напад.
тобто, ти особисто не допоміг???  (td)

Ти ж не алкаш? В тебе нормальні документи, колеги по роботі, авторитет і все таке.

Підійди і стань частиною проблеми. Реальна допомога...  А не бажаєш - то чого бідкатись.  :weep:

:(
Цікаво, який відсоток би втрутився з немалим шансом отримати кийком по хребту обо ж кулю? Тобто нарід боязкуватий а не система гнила?
85
6 червня 2019 19:36:14
https://youtu.be/_9DKK2CjAgc
У соцмережах повідомляють, що таким чином учасники акції вимагали арешту екс-президента і Гладковського через причетність до розкрадань в Укроборонпромі.

Показати зображення...
а Портнов, Медведчук, Кернес - не на часi?  B-)
Вони на черзі. Просто Кнуряка в рейтингу народної ненависті займає незаперечне перше місце
86
6 червня 2019 19:26:47
В країні, де державна влада завжди була загострена тільки на те, щоб:
а) красти
б) утримуватись у влади

всі значущі соціальні реформи здійснювались за ініціативою з народу.
Тож і в цей раз розхитаємо і подолаємо цей гнійник
87
5 червня 2019 13:24:05
Зростання середньої температури точно не приведе до засухи, навпаки - зросте потік випаровування води і відповідно кількість опадів
88
5 червня 2019 12:47:15
пафосний недоумок з інтелектом шарікова
ну да ну да.
Пафосний недоумок.
Прямо як про Мироську,
або барсега сказано..
Та повно таких.
Тому й повелись на низькопробний розвод
в стилі МММ
і посадили нам мавпу за кермо..
Бо пафосні недоумки.
Відгавкування типу - «сам дурак!» - на більше типовий свинобот не здатен :D
89
5 червня 2019 12:33:08
А хіба люди не надивилися в 14 - 18 році на професійних жуліків в вишиванках і ревом " Слава Україні
за зневажливі слова про вишиванку і про виборене кров"ю наших предків  гасло "Слава Україні" ти заслуговуєш слів: прокакцапсьа гнида.
Чергове підтвердження, що типовий свинобот - пафосний недоумок з інтелектом шарікова. Тому таких і постійно юзають.  Комуняки, дрищі, риги, кнури-мародери. Головне побільше мішури та гасел в голову напхать.
90
31 травня 2019 23:57:01
Батькам ставив десять років тому інверторний Mitsubishi на другому поверсі приватного будинку, в коридорі на три спальні. Досі працює без проблем, модель та місце встанови виявилися вдалими
91
31 травня 2019 13:09:11
Бо до серпня жабка (президент України, вибачте)  спробує втекти. Бо вона за 11 днів вже мінімум на три кримінальні провадження напрацювала
спробуйте звернутися до психіатра
как только поднимет лапу на языковой закон и квоты так сразу жабу на вертел!
И никакие ужымки и прыжки не помогут шлимазлу
А те, що відверта сепарня типа тебе вільно себе почуває на Фупі та кнуро/хуйло ботів залишається до біса це добре чи ні? Чи повинен Президент з цим щось робити?
92
31 травня 2019 03:03:52
Повалення цих сатанинських идолів - лише одна з багатьох необхідних умов сцілення масової свідомості, що необхідно для цивілізованого розвитку суспільства. Але навіть тільки в цьому є показник гиганської прірви та відставання менталітету кацапів від українців.
93
25 травня 2019 19:24:03
:beach:
Відкрита система - яка немає ні яких обмежень, але придумує ці обмеження для себе у процесі навчання.. більш того знаходить правила та закони у цих обмеженнях.

Десь так...  :-)o
З досвідом свідомість накопичує та запам’ятовує шаблони рішень та відкликів на схожі ситуації. Це значно скорочує затрати часу та зусиль на прийняття відповідних рішень. Але звужує межі можливих рішень та пригнічує можливості для творчості та надхнення. Творчі люди здатні в більшій мірі протидіяти цьому перетворенню себе на біоробота.
94
24 травня 2019 13:59:11
Т.ч. брехло, Іуда-мародер вас 5 років влаштовував, а зараз виття підняли? Бл@ді.
95
24 травня 2019 02:06:20
Увімкнулись путлеровські лайномети. Нічого, поборемо.
96
13 травня 2019 01:50:31
Кнуряка сподівається, що розпихавши своїх людей на високі посади зможе уникнути відповідальності за державну зраду :D. Дурний кнуряка навіть не розуміє, що ці «свої люди» першими ж кинуться навперегони роздерати свиню на шматки, щоб довести свою лояльність новій владі.
97
12 травня 2019 12:15:18
Після створення теми «Теперь про депутатську недоторканість и відокремлення влади від бізнесу можно забыть?» відразу улетів в темний бан на 999, який повністю відбув. І жодна падлюка ніякого пояснення цьому не дала.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=465651.msg6784156#msg6784156
98
9 травня 2019 13:00:52
А помните  я писал что  может кто то рухнуть на параде    ,видел их  тренировку к 9 мая   больше похожую   экстрим над головами     , причину назвал  нахождении мумии дьявола  которая негативно влияете на  сознание   :D
С утра кацапские колрры истерично ванговали-нагнетали

Мол самая интрига дня: упадёт/не упадёт будет/не будет

 :D

В общем в самый последний момент чья то высокоНачальственна я дупа конкретно очканула и сослалась на погоду

И облака уже нельзя разогнать аж никак

 :D
На Параші таке рішення приймає тільки одна конкретна істота.
99
9 травня 2019 12:42:45
Когда вы уже уйметесь???
Нет Донецка!
Нет Луганска!
Нет Крыма!
Забудьте!
Вы все промайданили.
И я здесь до сих пор, пока вы еще фантомно считаете Донбасс и Крым украинскими.
Все.
Вы.
Проебали.
Удачи.))
Знаешь, почему в Украине самая плодородная земля в мире? Слишком много такого говна как ты, желающего рвать её на куски в итоге было отправлено на удобрение.
100
7 травня 2019 02:33:42
Детям дали задание нарисовать и принести в школу рисунки на тему "Мы устали от войны"
Без пруфа - свинячий вкид
101
5 травня 2019 11:58:01
Так шо там Петро корисного зробив???
===================================
Безвиз полностью его заслуга! Были страны,которые категорически были против. Та же Германия, Австрия, Нидерланды-кто то еще... Он таки продавил. ЗЕбилоиды вааще мерзопакостные... Гавно-народец! (td)
Да, не повезло пороху, достался ему гавно-народец, а вот был бы народец - не говно, остался бы брехливый клептоман Кнуряка пожизненно. А переобувание в прыжке - тоже наверное признак человечка - не говна?
102
5 травня 2019 00:40:02
О чём опус в старт-топике? О псих. травме ребёнку, возможно повлёкшей страхи и комплексы на всю жизнь? О быдломамаше, плевать хотевшей на все эти заморочки? О читателях, которые наверное, по замыслу авторши должны были расстаять  от умиления счастливого конца? Развелось графоманов, возомнивших что им есть что сказать и чему поучать.
103
4 травня 2019 23:34:37
Біблію треба розуміти не фігурально.
Звісно, а і є їбалися, але не розуміли, що то є гріх
А можна цитату з Біблії, де вказано що це є гріх?
104
4 травня 2019 23:14:59
Звідкіля це твердження, до в раю сексу не было?
105
3 травня 2019 06:31:19
Ну не знаю. Я не із тих, що підставляють другу щоку, і полюбляю дивитися, коли карма наздоганяє. And I am not very charitable.
Це все дуже цікаво, але яке то має відношення до питання теми?
А те, що Ви тільки що ще раз продемонстрували, що я маю рацію - зеприхильники інтелектуально недолугі :).

Прочитайте ще раз мої дописи - може, на третій раз дійде  :weep:
Ви читати вмієте, до чого тут зеприхильники?
106
3 травня 2019 06:07:21
Я можу говорити тільки за себе. У соціопатів нема такої потреби, бо їм просто пофіг на інших людей.

Я про себе скажу, що мені подобається пхати вас носом у ваше лайно, як погано навчених котів. Саме тому, що своїм вибором ви спаплюжили майбутнє своїх дітей та нормальних українців. І наклали велику смердючу купу на жертви та зусилля різних людей.

І це тільки початок.
Я Вас зрозумів. Закомплексована особа-невдаха в реальному житті, яка намагається компенсувати ці вади уявними перемогами у віртуальному світі над віртуальними противниками. Намагайтесь реальних досягнень у реальному світі!
 А інші порохоботи?
Ну не знаю. Я не із тих, що підставляють другу щоку, і полюбляю дивитися, коли карма наздоганяє. And I am not very charitable.
Це все дуже цікаво, але яке то має відношення до питання теми?
107
3 травня 2019 06:01:27
Бо він тупий. Такий же інтелектуально недолугий, як і топік-стартер, який навіть не здатний граматично правильно написати назву теми.

Цього достатньо, щоб його не любити і над ним знущатися.
Мадам, потреба в знущанні може виникнути виключно у психічно неповноцінних социопатів. То Ви  признаєте такими усіх порохоботів?
Я можу говорити тільки за себе. У соціопатів нема такої потреби, бо їм просто пофіг на інших людей.

Я про себе скажу, що мені подобається пхати вас носом у ваше лайно, як погано навчених котів. Саме тому, що своїм вибором ви спаплюжили майбутнє своїх дітей та нормальних українців. І наклали велику смердючу купу на жертви та зусилля різних людей.

І це тільки початок.
Я Вас зрозумів. Закомплексована особа-невдаха в реальному житті, яка намагається компенсувати ці вади уявними перемогами у віртуальному світі над віртуальними противниками. Намагайтесь реальних досягнень у реальному світі!
 А інші порохоботи?
108
3 травня 2019 05:36:35
Як можна лити на Зе стільки лайна, якщо він ще фактично ніхто, ніяк себе не встиг проявити? Я ще розумію під час виборів, але ж вони пройшли. Тут обо відробляють за копійчину чийсь заказ, або зліт з котушок на почві перезомбування. Я не є його прихильником і сподівання скоріш негативні, але ж звик оцінювати людей за їх вчинками. А ви як це пояснюєте? 
Бо він тупий. Такий же інтелектуально недолугий, як і топік-стартер, який навіть не здатний граматично правильно написати назву теми.

Цього достатньо, щоб його не любити і над ним знущатися.
Мадам, потреба в знущанні може виникнути виключно у психічно неповноцінних социопатів. То Ви  признаєте такими усіх порохоботів?
109
3 травня 2019 05:28:29
Это столкновение двух поколений, нового и старого. Для старого он другой. В свое время их точно так же отрицало старое поколение. Но старость  имеется в виду не физическое состояния , а образ мышления. Для них все будет плохо. Трудно поменять мышление
Т.е порохоботство - это исключительно признак старого мышления? Не думаю, но даже если бы это было так, то старое мышление вовсе не предполагает обязательную умственную неполноценность или отсутствие логики.
110
3 травня 2019 05:03:36
Як можна лити на Зе стільки лайна, якщо він ще фактично ніхто, ніяк себе не встиг проявити? Я ще розумію під час виборів, але ж вони пройшли. Тут обо відробляють за копійчину чийсь заказ, або зліт з котушок на почві перезомбування. Я не є його прихильником і сподівання скоріш негативні, але ж звик оцінювати людей за їх вчинками. А ви як це пояснюєте? 
111
3 травня 2019 04:38:33
про цю підхуйловську підстилку не можна забувати, поки вона піде на смітник за Кучмою, Ющенком, Януковичем. Всі йдуть, а воно не тоне
Це вже щось особисте. Вона хто зна чи буде на наступних президентських виборах балотуватися, а аффтару вона муляє. Мабуть свого часу вона його продинамила, того він їй і мстить.
Просто хворий.
А скільки їх ще таких жертв путінського зомбування?! І жалість до них,  і огида.
112
28 квітня 2019 22:54:23
Нагнітання та ескалація куйлом відносин з Україною ймовірно означа, що у нього нема домовленостей з Зе, що є добрим знаком для нас. Бо інакше це не мало б сенсу навіть з розрахунком на безвладдя перехідного періоду бо любе загострення є більш ризикованим с непередбачуваними наслідками, ніж таємні послідовні домовленості зі своїм васалом. Приклад з колаборантом Кнypoм - ярке цьому підтвердження.
113
23 квітня 2019 15:14:32
- Якщо не залучить до своєї команди Саакашвілі і Тимошенко
- Якщо не посипиться корупційна піраміда, яку створив і очолював Кнyp
- Якщо почнуть піднімать голову медведчуки, бойки і проча регіональна і сепарська мразота
- Якщо буде ігноруватися необхідність зняття депутатської недоторканості, закону про імпічмент.
- …
 Хоча за Зе не голосував і тим паче не очаровувався.
114
21 квітня 2019 18:43:21
:D
Але ж насправді.
Рейган наприклад теж артистом був, але був також патріотом, політиком. А це кота в мішку купляємо і впевнені що у тому мішку продукт найкращої якості.
а хто впевнений?
це некомпетентні виборці Порошенка щоб виправдати себе приписують іншим захоплення ідолом, ідеалізацію, невиправдані очікування, все згідно ефекту Даннінга -Крюгера
Думаю, що результати голосування, синхронізовані з освітнім рівнем, з рівнем професійності і впливу індивіда на розвиток суспільства, держави, говорили б самі за себе.
Виборець Зеленського - це здебільшого чернь. І по моїх родичах цей висновок збігається. Це люди, які ніколи не брали відповідальність за своє життя.
Завжди чекали манни небесної з неба. Впевнений, що вони змішають свого обранця з лайном буде швидко.
Зеленського не підтримує жоден моральний авторитет цієї країни. Лише деяка когорта перебіжчиків і пристосуванців.
Тобто виборці Кнyра - високоосвічені інтелектуали? Та ви марите! Але якщо хитрожопість наближених до корита чиновників або порохоботів вважати інтелектуалами, та ви маєте рацію
115
21 квітня 2019 18:22:30
Якщо Зе зробить Міхо ПМ або навіть ГП, виявиться небезнадійним
116
21 квітня 2019 18:12:38
Кнyp навіть в останні дні при владі не зміг обійтись без фальші і брехні, коли автобусами звозив своїх «прихильників» на дебати. Ця примітивна брехня і тотальна зневага громадян країни, президентом якої він числиться і є його сутністю,  нарешті отримала заслужений вирок від цих громадян.
117
21 квітня 2019 02:49:15
в2010 р
не було війни
був більший запас міцності в України
не було тривожного відчуття що 1 з кандидатиів це чисте наєбалово, технологія, розкручена пустишка.
Один з кандидатів вже виявився чистим наєбаловим, другий за всіма ознаками теж наєбалово, але переважна більшість цього не бачить та сподіваються на краще. Протиріччя між колективною підсвідомістю та індивідуальним наївним сподіванням і викликає цей масовий психоз.
118
21 квітня 2019 02:32:43
Так він взагалі нікого не показав.
І чомусь жоден на дебатах не висунув це важливе питання. Дивно? Якщо не вважати ці дебати черговим розводом і дешевою виставою для народу.
119
19 квітня 2019 15:29:44
Осваивают средства в спешном порядке, чтобы после пети аудит не вскрыл награбленное. При Ющере - больница будущего, при Пете - граница будущего.
Обязать их озвучить для общественности указанные при аудите цифры стоимости погонного метра такой границы
120
17 квітня 2019 21:39:09
А ничего сидеть на жопе ровно и ждать когда у парня закончится 5 лет одсидки в кресле президента. Потом с вечерним поносом на волю. В следующий раз будем умнее. Это единственное что может сохранить страну.
Так это вы педроботы и выбрали клоуна. У обгадившегося за 5 лет Кнура шансов остаться на табуретке - ноль, всё на что он спромогся - махинациями и манипуляциями украсть 2 место. Вы же всеми силами топили Тимошенко, только которая и могла бы разрулить этот гадюшник. Теперь жрите - не обляпайтесь. И не нойте, ваш удел - всегда быть юзанными кондомами.
Пророшенко прийняв Україну з падінням економіки в двозначних числах та окупацією. Те що за п`ять років він зупинив падіння і повернув економіку на зріст, це вже величезний успіх. Чи ви думаєте, що економіку можна перевести з вільного падіння на зріст за один чи два роки?
За 5 років  Kнyр перетворив країну с великим людським та природнім потенціалом на найбіднішу та найкорумпованішу в Європі, з тікаючим найактивнішим населенням. І весь час тільки брехав, крав та прикривався війною.

Повна версія