Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль
1
10 листопада 2019 23:44:37
Тільки зараз усвідомлюю, що це зробили не люди...це якісь виродки...жорстокі і безжальні(((
держу пари - по заказу из кацапии/ордло
или просто "мочи атошников"

адепты "узького мира" очень любят мочить тех, кто не дал им махать аквафрешем на Крещатике

Моє враження - хтось навмисне драконить АТОшників, щоб прискорити криваву бійню. Дуже нагадає побиття студентів у листопаді 13-го, але зараз сюжет в рази жорстокіший.
Я навіть здогадуюсь кому дуже вигідно спровокувати бійню. Кого відірвали від корита і кого не влаштовує розвиток подій.
2
8 листопада 2019 02:29:43
Є 2 нюанси - він тупий і сцикло.
А це дуже погана комбінація.
Є докази чи аби бздонути?
війну закінчив?
корупцію поборов?
пенсії підвищив?
тарифи знизив?
інвесторів привів?

які тобі ще, бл.., докази потрібні?
Хоча питання було не тобі, але що з перерахованого є доказом тупості та сцикливості?
Сцитесь та верещите від дій президента поки що ви підсвинки.
3
7 листопада 2019 23:29:53
Якщо Зільонка щиро хоче щось змінити - він може це зробити.
Вперше з часів Кучми Вовка має абсолютну владу. Крім судів звісно.
Є 2 нюанси - він тупий і сцикло.
А це дуже погана комбінація.
Є докази чи аби бздонути?
4
3 листопада 2019 22:05:58
Якщо кнyрята-крадії рвуть кігті - це добрий знак. Маю передчуття, що їх так само повернуть взад для надання їм того, що заслуговують. Можливо єдине місце де вони могли б сховатись від покарання - путінська рашка. Але ж там нема того комфорта і свободи, до яких звикли в европах. Плюс путін може видоїть і викинуть.
Що тут доброго ? Їх відпускають як ригів у 2014.  Які вже повернулись. І ці повернуться. Гнилий договорняк знову.
По-перше, якщо тікають, це означає що знають що вже нема чого ім ловить/красти, по-друге  - значить бояться, а це вже щось справжнє а не імітація.  Кнyряка випустив ригів бо вони свої. Щоб їх повертали взад, повинно бути открито кримінальне впровадження і подано в міжнародний розшук. Кнyр же цього не робив.
5
3 листопада 2019 21:52:37
Якщо кнyрята-крадії рвуть кігті - це добрий знак. Маю передчуття, що їх так само повернуть взад для надання їм того, що заслуговують. Можливо єдине місце де вони могли б сховатись від покарання - путінська рашка. Але ж там нема того комфорта і свободи, до яких звикли в европах. Плюс путін може видоїть і викинуть.
6
3 листопада 2019 21:16:29
Теж на мовні курси?
Пишуть, що купує нерухомість
Сподіваюсь, легальне походження кожного пенні буде ретельно перевірено?
7
3 листопада 2019 18:09:20
Рік минув, може досить?
8
31 жовтня 2019 17:34:55
Порада Зеленському - він повинен якнайскоріше пересаджати всю ту ригівську/свинячу наволоч, інакше вони його з’їдять, всі сили та час прийдеться витрачати на боротьбу з ними. Тим паче, що там клейма нема де ставити - на кожного з них за 14-15 рік повно документальних свідчень/відео з доказами держзради та сепаратизму. І саджати треба за це а не економічні. Тварюки повинні поводитись тихо і постійно оглядатись. На можливі обвинувачення з боку Західу у втручанні в судову систему не звертати уваги - по-перше слід дбати про свої інтереси, а не оглядатись на тих, для кого інтереси України стоять на третьому місці. По-друге, судова система в Україні ще довго залишеться залежною, щоб виправити це повинно пройти немало часу і спрямованих зусиль.
9
30 жовтня 2019 16:14:06
Многие украинские СМИ уже детально осветили визит президента Зеленского в Золотое и его общение с собравшимися там добровольцами протестующими против отступления украинской армии с украинской земли. Стиль, речь, лексика полууголовной шпаны продемонстрированна я Зеленским  уже широко освещалась и в общем получила уже негативный резонанс практически во всех средствах массовой информации. Но нас как всегда интересуют детали. Ибо  главное - мелочи.  В поездке Зеленского сопровождала уж совершенно неожиданная в таком визите и малоизвестная широкой публике личность - Андрей Ермак...Всё бы ничего, но лично я привык оценивать ситуацию так - если процесс завершённый - по результатам, если незавершённый, с неявными перспективами - по сопутствующим маркерам. Все политтехнологически е манипуляции - мне до одного места. Так вот, синхронное включение рыго/порохоботских говномётов с явными фейками и манипуляциями - очень красноречивый маркер. Не при Порохе ли произошло - котлы, Минские, щемление добровольцев/волонтёров, уничтожение складов, расцвет мародёрства и коррупции и т.д.? Так что, идите-ка вы твари на@уй, пока ещё на свободе!
10
28 жовтня 2019 18:01:04

Імхо, примітивний фейк і палево для тих, хто топить проти Зеленського. Ще один + на користь Зе.
Палєво це твій айпі,  баран.
Використовують тебе, а баран чомусь я?
11
28 жовтня 2019 15:03:02
Імхо, примітивний фейк і палево для тих, хто топить проти Зеленського. Ще один + на користь Зе.
12
27 жовтня 2019 16:14:00
Влада зробила і робить усе, щоб країна скочувалася вниз в харчовому ланцюжку. Країну залишають найкращі інтелектуально і профессійно, залишаються чиновники та інші з деформованою мораллю, які в умовах правового безпрєдєлу почувають себе як риба в воді. Відбувається штучний негативний відбір і наслідки цього будуть жахливі.
13
25 жовтня 2019 13:45:32
Ці моральні деграданти з однаковою легкістю вкрадуть як віртуальне життя, так і реальне, як вже було в 33р коли їх навезені пращури на Донбасі зайняли місце вбитих голодом. Українці завжди повинні пам’ятати це і більше такого їм не дозволити.
14
20 жовтня 2019 17:08:33
Пешеходы гипотетически рискуют своей жизнью, а эти реально пугают других с риском для их здоровья. С правовой точки зрения сомнительно. До первого сердечного приступа или судебного иска.
Он идёт на красный свет
Визг тормозов это самая малость, что он может услышать на проезжей части

Имхо, никаких нарушений нет
А если какая-то старушка от страха окочурется или упадёт и сломает руку? Стресс они создают сильный и умышленный, любой юрист их порвёт в суде.
15
20 жовтня 2019 16:48:31
Пешеходы гипотетически рискуют своей жизнью, а эти реально пугают других с риском для их здоровья. С правовой точки зрения сомнительно. До первого сердечного приступа или судебного иска.
16
20 жовтня 2019 15:34:24
Чим вище посада в ієрархії керування, тим меньш детерміновані дії з більшою часткою свободи.
Это так кажется :)

Все как раз точно наоборот. Чем выше должность, тем меньше пространства для маневра.
Чем ниже должность - тем конкретнее обязанности и меньше ответственность. Чем выше - наоборот. Больше ответственности = поддерживает функционирование более громоздкой системы, с бОльшим числом связей, бОльшим числом возможных состояний, с бОльшим числом вариантов выбора для достижения этих состояний. По иному не может быть чисто математически. Не следует путать уровень стресса при бОльшей ответственности с уменьшением свободы. Вариантов действия/свободы больше.
17
20 жовтня 2019 14:57:18
Важка доля у бувших корупціонерів. Навіть якщо вдасться уникнути в’язниці, вже не буде високих парканів та охорони, щоб уникнути зустрічі з бажаючими потримати за горлечко співвітчизниками. Навіть хірургічна зміна зовнішності/статі з еміграцією в Гондурас не є гарантією.
18
20 жовтня 2019 14:33:41
Чим вище посада в ієрархії керування, тим меньш детерміновані дії з більшою часткою свободи. Власник/керівник має найбільшу свободу вибору дій по веденню і розвитку бізнесу, деякий вибор може виявитись невірним і завдати збитки/погіршити бізнес. А ризикувати не своїм не є природнім, тож вмикаються психологічні механізми супротиву.
19
20 жовтня 2019 13:59:49
досвіду такого нема
але то натуральне, обкрадуть і зруйнують
Навіть якщо платити великі гроші та стимулювати бонусами?
Є велика різниця в світовідчутті керуванням своїм/не своїм. Навіть для однієї і тієї ж людини наче тумблер у голові перевимкнеться - на не своє різко звужується зона бачення та зона відвідальності. Не слід сподіватись, що хтось найнятий зможе повністю ефективно звільнити тебе від керування.
20
20 жовтня 2019 13:36:38
Не зрозуміла передісторія. Товпою знущатись - це занадто по-шакалячи. І хто ти такий, щоб вказувати « мішати-не мішати кров» - націк сраний! Огидне відео.
21
13 жовтня 2019 16:54:22
Это от непонимания высших законов. Социумы, где избавлялись от немощных и убогих - вырождались. Вымирали, уничтожались или поглощались другими. Нарушение высших законов чревато.
Докази будуть? Поки що вимирає україна, хоча половина економіки працює на пенсів
Є небезпідставна підозра, що левова частка того, що виробляє економіка України тупо розкрадається наближеними до держ.корита. Те, що держава тратить на соціалку є мізерною частиною( у десятки разів меньш) того, що виділяється на це в цивілізованих країнах. І є така собі показова закономірність - країни, які витрачають найбільше на утримання незахищених верст населення і є найбільш заможні. І навпаки.
22
13 жовтня 2019 16:12:15
Это от непонимания высших законов. Социумы, где избавлялись от немощных и убогих - вырождались. Вымирали, уничтожались или поглощались другими. Нарушение высших законов чревато.
23
11 жовтня 2019 00:18:29
Тупиковый путь, как доказано историей нацизма
В 1921 году шведский парламент единогласно поддержал предложение социал-демократической фракции о создании в городе Упсала Государственного института расовой биологии. Главная задача института определялась так: «Исследование проблемы дегенерации человека, вызываемой смешением рас». К началу двадцатых годов ведущие университеты страны — в Упсале и Лунде — уже были готовы начать исследования. Вскоре Упсала превратилась в признанный международный центр изучения расовых проблем. Выводы ученых института признавались безоговорочно не только в Швеции, но и во многих других странах мира, в частности в Германии. Германия в 1933 году узаконила принудительную стерилизацию «неполноценных», но шведы пошли другим, более «цивилизованным» путем. В 1934 году был принят закон, согласно которому стерилизация «неполноценных» жителей Швеции признавалась желательной, но исключительно добровольной процедурой. Добровольцев, разумеется, не нашлось, и возникла необходимость менять закон.
Что и было сделано через год под давлением социал-демократов. Альва Мюрдаль, бывшая в тридцатые годы ведущим идеологом партии, а в 1982 году ставшая за гуманитарные заслуги перед человечеством лауреатом Нобелевской премии мира, опубликовала манифест, в котором призвала коренным образом изменить подход к стерилизации неполноценных жителей страны:
«Общество заинтересовано в том, чтобы свобода размножения неполноценных была ограничена… Даже если оставить в стороне долгосрочные преимущества — улучшение генофонда нации — общество уже вздохнет спокойнее, когда такие особи перестанут появляться на свет».
Пик волны стерилизации и кастрации «ущербных» пришелся на 1946 год. Но уже в конце года о государственной социальной программе, как её принято было называть, старались не говорить. В Швеции не хотели вспоминать о том, что едва ли не все германские генетики стажировались в Упсале и Лунде. Из закона о стерилизации были оперативно исключены упоминания о расовой неполноценности. Государственный институт расовой биологии был спешно переименован в Институт генетики человека, а в 1958 году и вовсе был поглощен Упсальским университетом...

Приведённое и среди прочего подобного именно и доказывает тупиковость идеи искусственной селекции человека. Человечество пыталось провернуть евгенику и сильно обожглось на этом (вплоть до впадения в другую крайность уже сейчас)  а живые участники этой программы сегодня стыдятся и сожалеют этого своего участия. Люди часто видя один аспект проблемы и пытаясь её устранить получают в итоге более серьёзные проблемы, о которых ранее и понятия не имели. Не надо пытаться вмешиваться в процессы, уровень  знаний о которых не соответствует(ниже) уровню значимости последствий этого вмешательства.
24
10 жовтня 2019 23:13:11
Жаль, запретили евгенику и стерилизацию
Тупиковый путь, как доказано историей нацизма, но некоторым до сих пой неймётся, видимо от дефекта некоторых генов, позволяющих оценить последствия событий чуть дальше чем на  шаг. Кто будет определять признаки для отбраковки? Кто окажется вправе определять критерии, по которым будет производиться отбраковка этих "нужных" признаков? По мне те, кто ратует за разделение на генетические сорта, или скажем, продолжают топить за Kнура после 5 лет его правления - не совсем полноценны умственно и следовательно должны были бы быть в числе тех, кому отказано право на размножение.  Не окажетесь ли Вы или Ваша дочь или сын среди отсеянных на принудительную стерилизацию, потому что "не вышли" формой черепа,  или пропорциями тела, или IQ?
25
10 жовтня 2019 20:54:48
Ну дітки симпатичні, мабуть всі в маму пішли.

Головне, щоб не в татка мозгами.
опіздав. там вже закладений дебілізм як у тата на 50%, бо воно передало їм свої гени. Подивіться фільм ідіократія. Генофонд уже зіпсований. Кількість дебілів буде поступово збільшуватися.
Питання спірне щодо народжують дебіли = зіпсований генофонд. За такою логікою недебіли хочуть жити тільки в своє задоволення, не жертвуючи ні свого часу, ні коштів на нащадків, прикриваючись відмовкою, що не зможуть гідно їх забезпечити. Максимум - одного, щоб "було кому кухоль в старості подати". Як на мене, так краще б такі не розмножувались і не розбавляли генофонд людства геном паразитизму. Багато дітей = любов + самопожертвування в противагу егоїзму і паразитизму.
26
1 жовтня 2019 03:29:25
Якісь дитячі фантазії. Як "роняти" болванку зібрались, якщо вона рухається з першою космічною? Хіба що реактивний двигун для гальмування прилаштувати і витратити на це енергії більше, ніж буде кінцева кінетична енергія в момент удару о поверхню землі. І тертя о повітря з'їсть відсотків 90 потенційної енергії з висоти падіння.   
27
22 вересня 2019 17:45:57
Комментарий австралийца.
"У нас в штате Виктория действительно была засуха несколько лет; уровень запаса в водохранилищах уменьшился до критического; были запреты мыть автомобили из шланга и проч.

Построили опреснительный завод недалеко от Мельбурна, а потом и дождички пошли. Сейчас этой проблемы нет: когда нужно, просто запускают в работу опреснительный завод.

Не верьте слухам " (с)
В дождливой Ирландии тоже проблемы с водой бывают. В прошлом году летом из-за засухи на месяц запретили пользоваться шлангами и наливать бассейны. И лет 8-9 назад зима необычно морозная была, замерзали и лопались водопроводные трубы и поэтому народ оставлял краны открытыми, чем опустошил резервуары хранения воды. Руссо-фашисто-пропаганда не верещала, что вода в Ирландии закончилась?
28
22 вересня 2019 16:41:49
Нема і не буде принципової проблеми с прісною водою. Просто на якомусь історичному етапі халява закінчиться і доведеться добувати її опрісненням та використовувати більш еффективно. Там де надлишок сонячної енергії взагалі не буде проблеми.
А куди вони сіль від опріснення дівати будуть? :S
Зливати в море/океан, звідкіля і беруть воду для опріснення. Скільки солі взяли(разом з водою), стільки і повернули, тож нема ніякої проблеми. Там де нема солёної води (наприклад в Сахарі) - очищати сточну воду по замкнутому циклі, також простіше через випаровування та конденсацію.
29
22 вересня 2019 15:34:48
Нема і не буде принципової проблеми с прісною водою. Просто на якомусь історичному етапі халява закінчиться і доведеться добувати її опрісненням та використовувати більш еффективно. Там де надлишок сонячної енергії взагалі не буде проблеми.
30
19 вересня 2019 13:29:04
Думаю, скоро Портніков ляже під Зеленського. Гроші не пахнуть, а єдіножди продавшись...
31
15 вересня 2019 16:58:31
Что зебуин - абидно? Терпите.
Ольгинець йде на самогубство? Ця нахабність від вседозволеності чи нестачі розуму?
Будь ласка, жміть на доповідь, досить терпіти тут ворожу пропаганду та знущання.
Сразу видно "бойца" Прикарпаття.  :weep: 

Поки ти ще тут, скажу тобі - граєш ти фальшиво.
32
15 вересня 2019 16:41:57
Я что думаю. Посмотрел Петро на это воинство и что-то понял по поводу Минских соглашений.
Я б за це ольгинського троля зразу - в ніколи. Доповідь
Что зебуин - абидно? Терпите.
Ольгинець йде на самогубство? Ця нахабність від вседозволеності чи нестачі розуму?
Будь ласка, жміть на доповідь, досить терпіти тут ворожу пропаганду та знущання.
33
15 вересня 2019 16:13:48
Я что думаю. Посмотрел Петро на это воинство и что-то понял по поводу Минских соглашений.
Я б за це ольгинського троля зразу - в ніколи. Доповідь
34
13 вересня 2019 15:40:46
Посадка Кнypа та його клана - для мене один з найважливіших маркерів, що Зеленський - не черговий розвод українців на ще вищому витку. Поки що тільки слова. А те, що свинюка почуває себе вільно а не встала на лижі - насторожує.   
35
13 вересня 2019 15:29:55
Таки більшість петрушек на форумі - проплачені, а не просто дурачки як казалось раніше.
36
9 вересня 2019 12:24:18
на тобі 100% докази щодо пороха. Якщо не бажаєш все переглянути, то з 24хв. по 36хв.
https://www.youtube.com/watch?v=ULRAoKIl_C4
Коли свої висновки співпадають з висновками людей, які мають значно більше безпосередньої інформації по цьому, інакшими очами бачиться вся оця біснувата скачуща свора форумних педріл. - Ви, тварі своє вже заробили і отримаєте.
А по топіку - дуже скоро свідчення цих полонених моряків стануть одним з цвяхів для шибениці Kнуpy.
ЗЕ!біл?
Наче був притомний колись дописувач. Зкнypився?
37
8 вересня 2019 21:17:31
Не думаю что ценой обмена были люди.Для Хуйла люди это мусор.Где то через месяц мы увидим что реально за этим стояло.Вангую воду в Крым.О безоговорочной капитуляции по минским думать просто страшно
Продемонстрирую пример элементарной логики( которая недоступна педрилам, иначе они бы не были педрилами). Допустим - Зеленский засланный троянский конь путлера. Тогда у них есть общий согласованный план по сдаче Украины путлеру. Этот план обязательно подразумевает активную имитацию Зеленским отстаивания интересов Украины и противодействия агрессору. А также скрытые реальные действия по сдаче интересов своей страны. Так вот - никакие тайные компромиссы, торги, обмены что-то на что-то в эту схему не вписываются, потому что нет противостояния, есть совместные действия по причинению максимального вреда при минимальном палеве. Теперь вернёмся к действиям Kнуpа - всё с точностью до наоборот, как раз по схеме - шумная имитация и пускание пыли в глаза (на что так ведутся кнyрята) с реальными неафишируемыми действиями по причинению максимального вреда в ключевых точках и в ключевые моменты, там где это возможно. Например саботаж противодействияю вражеской  пропаганды, уничтожение и деморализация добровольцев и волонтёрского движения, способствование захвату Донецка, саботаж ответных действий армии на отрытую агрессию путлера и введению военного положения, организация совместно с путлером захвата наших моряков для дачи ему дополнительных козырей и попытки сорвать выборы и т.д. Везде за свиньёй тянется жирный шлейф дерьма, за которое эту свинью, смею надеяться, в своё время вздёрнут на Майдане с прямой трансляцией.
38
8 вересня 2019 15:28:25
В мене підозра що домовлявся Мудачук, його як сірого кардина в перемовинах нам всунули знову.
як це тепер пояснить хор ботів, що Мудачук друг Петра, і хуйло хотіло бачити президентом Пороха. і чомусь заручників йому не віддав.
на тобі 100% докази щодо пороха. Якщо не бажаєш все переглянути, то з 24хв. по 36хв.
https://www.youtube.com/watch?v=ULRAoKIl_C4
Коли свої висновки співпадають з висновками людей, які мають значно більше безпосередньої інформації по цьому, інакшими очами бачиться вся оця біснувата скачуща свора форумних педріл. - Ви, тварі своє вже заробили і отримаєте.
А по топіку - дуже скоро свідчення цих полонених моряків стануть одним з цвяхів для шибениці Kнуpy.
39
7 вересня 2019 13:45:14
Як на мене-чудова ідея.Треба і в Україні ввести щось таке.Закинути петицію президенту.Але-привязати до реалій.Говориш Українською-плюс,напився і нахуліганив-мінус.Все,що сприяє гармонії-це плюс.Люди забули про манери і гармонію.
Хто має визначати, добрий вчинок чи поганий? Революційні трійки на місці? Бо одна і таж дія з однієї сторони хороша, з іншої погана. Нема спокою шаріковим - чим вам не сподобалась система правосуддя, яка в цивілізованому світі вдосконалюється та відшліфовується вже сотні років. Нема страшніше дурня у владі.
40
7 вересня 2019 13:28:19
За лояльність до діючої влади та за кількість доносів на сусідів мати преференції від влади. Таке вже проходили за весь радянський період. Отримали негативну селекцію, яку будемо ще вихаркувати з кров’ю не одне покоління.

Повна версія