Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль
2
10 червня 2021 14:13:45
​​Олігархічний консенсус Ахметова та Пінчука. Мільярдери "підписали" перемир'я

Перший та другий номер списку Forbes – олігархи Рінат Ахметов ($7.6 млрд) та Віктор Пінчук ($2.5 млрд) досягли консенсусу та домовилися про мир.
 
До цього олігархи більше року мочили один-одного через свої телеканали, інтернет-ЗМІ та лідерів думок.

Причиною війни були кардинально протилежні бізнес-інтереси: Ахметов, як другий найбільший виробник електроенергії в країні і найбільший власник зеленої генерації, прагнув до росту тарифів на електроенергію та акумуляції фінансів для розрахунків з його генерацією. Водночас інтереси Пінчука - діаметрально протилежні, оскільки підприємства його корпорації входят в п'ятірку найбільших споживачі електроенергії. Більше споживаєш - більше платиш.

Однак навесні 2021 року олігархи підписали перемир'я. Про це нам розповіли кілька, незалежних один від одного, джерел. Підтвердженням консенсусу також стала медіа підтримка Пінчуком кампанії зі збивання збільшення ренти на руду. 

Чому помирилися олігархи? Для цьому кілька:
1 Ахметов купує у Пінчука бізнес з видобутку газу – компанію Гео Альянс. Ціна угоди може становити $120 млн.

2 У мільярдерів виникла потреба координувати дії на фоні кампанії Офісу президента з деолігархізації економіки. Мова про два антиолігархічні законопроекти:
Рамковий - Зі змінами в Податковий кодекс
Перемир'я з Ахметовим для Пінчука може розблокувати процес отримання статусу "зеленої металургії", який дає право його Дніпросталі не сплачувати компенсацію зеленого тарифу, який зашито в тариф на передачу електроенергії Укренерго. Тут ми писали, як в грудні 2020 олігарх через підконтрольну Держрегуляторну службу збив цей процес.

Іронія в тому, що ідею "зеленої металургії", яку так гаряче розносили придворні депутати Ахметова, зараз виношують і в металургійному холдингу Метінвест олігарха. 
"Вихід є - так звана ідея зеленої металургії, яка є і в компанії Метінвест… Ми йдемо від традиційного способу виробництва сталі - можемо поміняти все це на електрометалургію, яка заснована на водні і зведе до нуля викиди СО2".- заявив директор Метінвесту Юрій Риженков, анонсуючи на Україна24 Ахметова проект з будівництва нового цеху на ММКі за $1 млрд.

Автор: Юрій Віннічук
4
10 червня 2021 09:28:32
розказав би хтось Греті, що для повального вегетаріанства будуть потрібні багато нових полів і садів.

И измененная физиология
5
8 червня 2021 18:37:44
У педрил разрыв шаблона

Не могут смириться

Все гандоны, один педро дартаньян
6
29 травня 2021 20:48:35
:facepalm1:  :facepalm:
доларовий мільярдер, що нажив статки аж ніяк не власною працею
Власною, власною... бігав по Києву з цими конфетами як навіжений, коли почав працювати у батька. Особисто знаю (друзі родини батьків) тих, хто працював з ним на початку 90-х. Працював Вальцман, як навіжений, на рядових посадах.
Может вы ещё знаете как он стал собственником фабрики карла маркса?

Просто много бегал
7
27 травня 2021 14:38:23
Забули про перший обсер? Наступний обсер Бігуса вже скоро.

https://www.youtube.com/watch?v=QSweNMzP7ys
І ще обсер:

"Дело Свинарчуков": суд обязал опровергнуть материалы о хищениях в "оборонке"
Суд обязал журналистов в течение 10 суток со дня вступления решения суда в законную силу опровергнуть распространенную недостоверную информацию путем зачитывания
диктором в программе "Наші гроші".

А може родич з ФСБ ще щось підкине? Судячи по коментарям коцяпня аж тремтить в очікуванні.

 :lol:

А можно и так:


Київський апеляційний суд задовольнив скарги журналістів Дениса Бігуса і Лесі Іванової по “справі Гладковського” і скасував рішення суду першої інстанції щодо визнання недостовірним і спростування розслідування про корупцію в оборонній сфері.Нагадаємо, в 2019 році було оприлюднене розслідування “Армія.Друзі.Бабки” про корупційні схеми в оборонному секторі, зокрема про участь у цих схемах Ігоря Гладковського – сина тодішнього замсекретаря РНБО Олега Гладковського.

Після публікації Гладковський-молодший подав до суду, вимагаючи визнати розслідування недостовірним і спростувати програму в повному обсязі. Суддя Подільського районного суду Володимир Гребенюк – позов задовольнив, попри абсурдність вимог та їх формулювань.

9 грудня Київський апеляційний суд скасував рішення першої інстанції і постановив нове рішення – відмовити Ігорю Гладковському в його позовних вимогах в повному обсязі.

Повний текст рішення з мотиваційною частиною поки ще недоступний, він має бути опублікований упродовж 10 днів.
8
27 травня 2021 14:16:37
Чтобы избежать допроса в СБУ, Петр Порошенко решил уехать на Донбасс. Ведь, как сообщает сайт СБУ, Порошенко на четверг вызвали в качестве свидетеля по уголовному делу в подозрении Виктора Медведчука и Тараса Козака в госизмене.

Из-за того, что Порошенко не явился на допрос, его вызывают на него повторно 31 мая 2021. Подробнее:
Здесь я прогнозирую два варианта событий. Первый - Порошенко скажет, что повестку на 31 мая не получал, и будет прятаться подальше от Киева, изображая бурную деятельность в регионах. Второй вариант - придёт на допрос с группой поддержки, которая с мегафонами и партийными флагами будет кричать о преследовании оппозиции.

Лещ
9
27 травня 2021 11:31:53
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2016079888561183&id=100004775745586

Для дуелі з Юрій Бутусов, я попросив виступити секундантом Andrew Favorov. Прошу Юрія виставити свого секунданта для погодження часу і майданчику дуелі.

Всі ЗМІ та інші організації зацікавлені в наданні майданчику, будь ласка, звертайтесь до Андрія.

В цій країні люди мають навчитись відповідати за свої слова і не робити безпідставних звинувачень. Настав час для Юрія Бутусова.

Для тих хто каже, що я маю подати в суд за наклеп: Ви праві. Це теж буде, далі.
10
27 травня 2021 11:31:04
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2015877365248102&id=100004775745586

Юрій Бутусов звинуватив мене в хабарі в 1,68 млн грн. Безпідставно. В старі часи за це викликали на дуель і стрілялись. Сьогодні часи вегетаріанські і тому я викликаю Бутусова на інтелектуальну дуель - дебати (за правилами дзеркальними до правил дуелей 19го сторіччя). Якщо виграє Бутусов, ми разом ідемо в НАБУ. Він пише заяву, а я даю свідчення. Якщо хабаря немає і Бутусов програє дуель (а я впевнений що так і буде, бо правда за мною), то Бутусов на камери віджимається від полу (чисто без малювання) 20 разів і голосно говорить «Я крикуха і еропка».
11
26 травня 2021 23:44:21
Ну и прекрасно
12
21 травня 2021 14:05:30
Отдадут потом

Или исчезнет

Или подменят на фальшивые

13
21 травня 2021 14:04:05
Кто такой Зеленский против Ахметова
14
19 травня 2021 15:56:34
Бачу, емоції з приводу матеріалу Бігуса про Медведчука трохи вщухли, тож спробую проаналізувати його в суто прикладному контексті.

Перше і найголовніше: Медведчук набув суб‘єктності в 2014-му році завдяки двом людям - Путіну та Порошенку. Жодна Меркель до цього відношення не має, про що казав мені в «Антиподах» екс-міністр закордонних справ Клімкін майже рік тому. Ба більше, з запису можна зробити висновок, що з Порошенком Медведчук спілкувався набагато частіше та тісніше, ніж зі своїм кумом, чинив вплив в інтересах окупанта, схиляв до ухвалення рішень. Епізод з написаним у Кремлі і згодом ухваленими ВР законопроектом - максимально огидний факт і злочин проти держави.

Друге: Медведчука цікавив лише заробіток на війні, який він отримував завдяки двом потужним «кришам» як у РФ, так і в Україні. Він постійно дистанціюється в розмовах від України і це дуже важливий доказ його умислу. Якщо хтось досі вірить, що Медведчук виконував суто політичну місію, то якого біса він вирішував питання про газ, про постачання електроенергії та води в Крим, контролював переміщення готівки, допомагав Ахметову?

Третє: Порошенко всіляко сприяв бізнесу Медведчука на окупованих територіях, хоча публічно завжди відмежовувався від нього, себто брехав. А залучення підконтрольного на той час Кононенку «Центренерго» до закупівлі вугілля на окупованих територій може свідчити про персональний фінансовий мотив ПП. До речі брехав не лише Порошенко, а й Медведчук, який публічно таврував «націоналістів», кулуарно заробляючи за їхньої підтримки мільярди. 

Четверте: тепер зрозуміло, звідки з‘явилися всі ці зони вільної торгівлі, амністії та інші незрозумілі преференції для колаборантів. Під впливом Медведчука Порошенко йшов на завідомо невигідні для України кроки і він має це пояснити публічно та відповісти за це.

П‘яте: як ми бачимо, викинути Медведчука зі схеми виявилося дуже просто. Причому, це жодним чином не вплинуло, скажімо, на звільнення полонених та заручників. Виникає питання: навіщо 5 років було користуватися його «послугами», надавши йому безпрецедентні повноваження для збагачення та впливу?

Поки що все. Чекаю на нові епізоди розслідування Бігуса і, відповідно, на нові епізоди в кримінальному провадженні стосовно Медведчука.

15
18 травня 2021 08:37:47К дому на Богдана Хмельницкого, в котором проживает мэр Киева Виталий Кличко, сегодня в 7.30 подъехала группа вооруженных людей в экипировке сотрудников правоохранительных органов, которые около часа находятся в подъезде и рядом с домом.

По словам источников в мэрии, сам Кличко в 7.00 выехал на тренировку, и разминулся с данной группой, принадлежность которой пока не установлена. В квартиру мэра пока никто не заходит.

Постараемся выяснить, что это такое - может это борьба с коррупцией, организованной преступностью, ну или просто зачем-то решили зайти в подъезд и погреться служивые.
16
17 травня 2021 23:13:08
Захватчики Министерства инфраструктуры спалились в АМКУ на причине их интереса к министерству.

Три месяца назад Криклий провёл тендер на реконструкцию Днепропетровского аэропорта с хамской по отношению к картелю ухмылкой.

«Альтис» на абсолютно открытых торгах сбил цену с ожидаемой цены тендера 5,7 млрд до 3,5 млрд грн (сэкономил государству 2,2 млрд или 31%), и выиграл всего 20(!) гривен у лидера картеля.

Но Александр Бойко совсем не для таких оплеух содержит Кубракова-Голика, поэтому в спину оппозиции тут же полетели кокаиновые фотки с Косюком, саботаж кадастровиков по землеотводу, заказухи о рукожопости «Альтиса» и басни Вариводы про сказочные умения «Автомагистрали-Пивдень» с одесского аэропорта.

У Криклия включили ответку. Кадастровиков быстро погасил Чернышев, а басни… Ну Зеленский уже знает как басни сочиняют его пиар-асы для заполнения пустоты в его голове, поэтому их вес уже_не_торт.

Но кто такой Криклий, чтобы тупо транжирить 2,2 миллиарда маржи? «Не для того мама квиточку ростыла»!

И пошли в АМКУ.
Конём.
Точнее Кириллом Тимошенко.

Он объяснил Пищанской, что если государство дало 5,7 млрд на аэропорт, то и надо освоить эту сумму по всей строгости закона, а не спокойно взирать на проплывающий по Днепру труп маржи. И родили они стремнейшую конструкцию, с которой Пищанская лично обрушилась на реконструкцию аэропорта.
 
Она лично заявила, что этот пример финансирования государством аэропорта – негативный, поэтому АМКУ остановил финансирование реконструкции под предлогом… незаконности госпомощи этой реконструкции.

Для неспецов поясним.

Когда государство дает на что-то деньги, то АМКУ имеет право оценить – не приведет ли это к искажению конкуренции. Ну типа чиновники профинансируют одного, а конкуренты сдохнут от дождя таких инвестиций. Но в этом случае государство просто дало кучу денег на реконструкцию, а Криклий  решил их потратить на беспрецедентно открытых торгах. Почти десяток участников,31% скидки.

Вы спросите где ж тут влияние на конкуренцию? Мы ответим, но вы будете плакать)))

Никто не знает.

Пресс-релиз Пищанской был с намеком на то, что Министерство  выбрало организатором тендера свою ДПшку без тендера на этот выбор. А потому ДПшка кагбэ на неконкурентных основаниях получила процент от подряда в качестве «службы заказчика». То есть ты виноват в том, что решил сделать организатором торгом специально созданное для этого предприятие, а не выбрал его на тендере.

Это такой огненный бред, что даже Верховный Суд уже решал в пользу нормальной вертикали власти.

Но и не факт, что КТимошенку нужно именно вот такое адское решение АМКУ. Ведь Пищанская свою роль уже сыграла. Зеленскому залили в уши, что Криклий распилил 2% на службе заказчика и президент распорядился его снять.

Да, Пищанской придется подумать, как сохранить лицо в этой ситуации. Но напрягаться сильно не надо - кто там будет помнить об этом через год, когда она закончит дело((( А может и выкрутится, если получит интеллектуальную поддержку с рынка.

Но днепровцам от этого мало проку. У них два варианта.

(а) их тендер  под руководством Кубракова тупо переиграют под «Автомагистраль-Пивдень» с сохранением маржи и заставят платить за картельный банкет всех налогоплательщиков Украины.

(б) тендер вообще снесут, чтобы не мешать Коломойскому. Ведь в чем была суть реконструкции? Подарить днепровцам дешевый и независимый от Бени аэропорт. А так можно подарить Бене дорогой и по-прежнему зависимый от него статус-кво.

Кто сильнее - картель с Кубраковым или Коломойский с Кубраковым?
17
17 травня 2021 20:58:33
Скачай приложение монобанка и задай вопрос

Все делается дистанционно
18
17 травня 2021 00:18:08
Тоже пересекся с ковидом..лежу в Одессе, в инфекционке,3день, пока живой).лекарства пока около 5000грн. Персонал денег не берет. Отделение полупустое. Кормят сносно. Ремонт. Такие дела...
напишите про ваше течение болезни, если сможете. пожалуйста.
если вам не очень тяжело, конечно.
спасибо, и храни Вас Бог.

я в теме "Температура" выкладывала упражнения для улучшения функции легких. может, вам как-то поможет.
мой друг (ему за 60) часом занятий пранаямами и цигун поднимал сатурацию на неск.пунктов и ненормально низкую темп.на примерно 1'
Сначала был мрачный озноб, темп, кашля не было сатурац 97-98,через три дня удашающий кашель, поликлиника, КТс пораж 25%, инфекционка, через день сатурац 90,  кашель хуже, темп 39.6, димедрол, кислород-кашля уже нет, сатур 97, темп норм.dixi.
Наша инфекционка удк насобабачиоась. Все будет хорошо
19
16 травня 2021 23:11:41
И что характерно, то понаехали,  Одесса это исключительно украинский город,  кощаки строили,  и население украинское в большинстве

А как говно какое - то екатерина,  кацапы, скрепы, невдячные одесситы итд

20
16 травня 2021 22:45:06
И Дровосеки, поймавшие Волка, сделавшие ему анальную дефлорацию на глазах у бабушки, ставшей дедушкой.
дровосеки - це неполіткоректно. Треба казати особи дровосексуальної орієнтації

 (tu)

 :lol:
21
15 травня 2021 11:00:09
а що україна експортує крім чугунія, зерна і соняшникової олії?

 :laugh:

ЛЕС!
22
15 травня 2021 10:59:04
Енергоносії значно піднялись в ціні, а ми, на жаль, все ще дуже сильно залежимо від їхнього імпорту.

Никогда такого не было и вот опять
23
14 травня 2021 17:39:41
Десятки ліванців прорвалися через кордон на територію Ізраїлю поруч з Метула

На кордонах з Йорданією і Сирією ситуація аналогічна. Палестинці намагаються взяти кордон штурмом, щоб приєднатися до заворушень.
25
9 травня 2021 00:13:16
Якісь одесчани дивні стали,  реагують на стьоб на повному серйозі :laugh:
Мєстєчковє рагульство  :D

Из Парижа пишете?
26
8 травня 2021 22:12:47
Оставьте Одессу и одесситов в покое.

Просто пусть будет как есть.
Вот ты вроде недавно тут живешь,а все правильно написал.А другим почему-то не терпится превратить Одессу в Луцк
що не так з Луцьком?

А с Одессой что не так?

Кто то Луцк трогает?

27
8 травня 2021 19:39:22
Все буде Україна, не сумнівайся!
І Одеса відрізнятиметься від Луцька лише географічним положенням, особливостями діалекту, та гарадскім фальклором.
Мечта ебаната

 :lol:

Совок в чистом виде
хайнекен
ви наче б то адекватний персонаж, я так вважаю у всякому разі
i не з циганського табору як dimec

Скажіть в чому проблема на вашу думку ?


Це та неукраїнська Одеса яка вам до душі ?
https://www.youtube.com/watch?v=7aMHC-vswi0&t=328s
Ви ж розумієте що є така як на відео і є українська Одеса
Інших одес не існує і не буде
Поясніть вашу точку зору

Это был ответ и он очевиден

Человек, который хочет чтоб в огромной разной стране города отличались только географией - кретин
28
8 травня 2021 17:09:22
Все буде Україна, не сумнівайся!
І Одеса відрізнятиметься від Луцька лише географічним положенням, особливостями діалекту, та гарадскім фальклором.


Мечта ебаната

 :lol:

Совок в чистом виде
29
8 травня 2021 12:23:40
давно помітив, що Владімір Владіміровіч Хуйло абсолютно не ефективно витрачає гроші на пропаганду.

всі ці Скабєєви і Кісєльови окучують і без того ватних бабушок, натомість ріднесенькі українські патріоти працюють значно ефективніше.  Декілька галичан своїми патріотичними співами навіть мертвого зроблять ватніком за короткий час.

- правильна історія в якій Україна батьківщина слонів а Ісус автохтонний галичанин
- курс культурології у якій високим мистецтвом є група "курва маць" і кіношедеври Сашка Лірника
- економічна теорія про роль не достатньо ретельного виславляння Шухевича у зростанні тарифів

і обовязково за кожне слово хоч найменшого заперечення таврування тебе свинособакою і вимога негайно залишити святу українську землю

тут не треба навіть тривалої обробки, будь-яка притомна людина із необхідним інтелектуальним базисом від спілкування із цими хлопцями отримує алергію на все, що вони начебто пропагують.

парадоксально, що ця бригада весь час шукає ольгінців і штабних, які начебто ведуть проросійську пропаганду, хоча насправді самі і є найбільш ефективною зроєю російської пропаганди, просто по факту свого існування.


В жизни все же упоротых долбоебов меньше чем на фупе и в фб...наверное

30
8 травня 2021 02:43:26
Кацапе, не ображай українських жінок....
Колись гикнеться....
Никогда не ображал - с быдлом дела не имел и иметь не буду- тем более за ваши сраные 50грн...
Ты помнишь свои расказы про 14?Вот тебе благодарочка по всему ебалу  :laugh:

+100
31
8 травня 2021 01:10:25
Чтоб там ТС не говорил, Одесса - полное дно. Кроме Оперы и Бульвара - конгломерат разваливающихся зданий из ракушечника без фундаментов... :(

И если этот приморский город достигнет когда то уровня Бердичева или Житомира - праздник будет.

Портовая инфраструктура так и не сделала это село городом :(

Совсем ебанулся
32
8 травня 2021 00:19:49
Не знесуть
Немає потреби.
Якби я знала, що проживу ще років хоч на одне покоління, то з вами побилася б об заклад.  :shuffle:
Пам'ятник сам по собі нецікавий. Анахронізм в мистецтві повний. Катька ІІ - це взагалі суміш смішного, потворного і великодержавного апломбу. Не нашого.
Нове покоління буде тим пам'ятником соромитися.
Я бачила багато одеської молоді. Це цілком інші люди, хоч і серед них трапляються прокацапські вискочки.
Пригадую, як почула від дівчинки підлітка з Одеси, що приїхала на екскурсію:
- Я б на Личаков пошла...
- А чего туда переться? Я ещё понимаю, если б это было Новодевичье...
То була відповідь вчительки - старої ропухи (така була викапана як жаба).
Немає потреби дивитися на монархів минулоі Європи сучасними очима.

Монархи це в першу чергу колікціонери корон і титулів і відпоаідно земель які ідо корон належали.
Націй в сучасному розумінні в тій монархічній європі не існувало.
Тому є досить нерозумно до Катаріни ставитись інакше.
В той самий час син Маріі Терезіі  Йосип дістав корону галицькоі землі. І чомусь це нікого не нервує у Львові.
 МТерезія стоіть в Ужгороді а вчитайтесь в джерела про розділ Польщі і змоделюйте сучасний Львів якби корону Галичини імператор з  СпБ викупив. Такі плани були. Плани  розміняти бесарабію на галицькі землі з Габсбургами.
Не слухи а реальні перемовини.
І весь австрійський антураж Львова тепер би був в Кишенеу.
Цікавий розклад
??

Вся європа монархічна була така.
Поділена порізана спадкована і загарбана.

І тільки укрісторіографія пхає сучасні відчуття в минуле. Базуючись на історіях про зруйнувння Січі?
Серйозно?

Немає потреби катьку валити.
Хоча сам  памятник невдалий.
Можна на копію що стоіть в німців поміняти.
Але не варто піднімати хвилю.

Хоть кто то разумно пишет
33
3 травня 2021 23:09:54
Аби якось відновити інтерес до подорожей, в Італії розпочали продавати нерухомість за 1 євро. Раніше таку ініціативу створили в комуні Чінкуефронді в регіоні Калабрія та у місті Троїна. Відтепер до цього долучилось ще й місто Кастільйоне-ді-Сицилія.

Зазначається, що у рамках розпродажу планують продати 900 будинків. Ціна залежить від стану житла. Будинки розташовані у старій частині міста на східному узбережжі Сицилії біля вулкана Етна.На Сицилії продають будинки за 1 євро / Фото: Getty Images

Нам потрібно врятувати величезну архітектурну спадщину, сповнену історією. Зрештою занадто багато людей виїхали, залишивши після себе купу старих мальовничих будинків, багато з яких навіть належать до епохи Відродження, – каже мер міста Антоніо Камарда.

Ціна деяких будинків сягає 4 000 євро. Якщо одне житло цікавитиме багатьох, на нього влаштують аукціон.

Що потрібно для придбання?
Насамперед необхідно звернутись до мерії міста та повідомити про свої плани. Вам доведеться розповісти, як саме ви хочете відновити будинок.

Крім того, необхідно оформити страховий поліс на суму 4 000 євро. Відтак власник нового будинку може сплачувати лише за ремонт житла, а нерухомість отримує майже за безцінь.

Автор:

Марта Касіянчук
34
3 травня 2021 23:08:04
https://travel.24тв/italiyskiy-sitsiliyi-prodayut-budinki-novini-ukrayini-i-svitu_n1615545
35
1 травня 2021 17:53:01
Я так понимаю ментов,суды и прокуратуру можно распускать а оставить только  РНБО.Свежо,дешево , сердито.

+100

36
30 квітня 2021 14:50:28
Гимн Одессы, утвержденный в 2011 году, противоречит Закону Украины «Об обеспечении функционирования украинского языка как государственного», считает уполномоченный по защите государственного языка Тарас Креминь.

Об этом он пишет в своем годовом публичном отчете, который был презентован вчера.

Речь идет о русскоязычной композиции «Песня об Одессе» из оперетты «Белая акация».

По мнению языкового омбудсмена, решения горсовета, которыми был утвержден гимн (об уставе города и о городской символике), надо привести в соответствие с законом. Каким образом, он не поясняет. Также неясно, донес ли он свою позицию до мэрии Одессы
37
25 квітня 2021 13:29:38
Хороший стрелок
38
25 квітня 2021 11:59:45
Рівненський міський суд присудив 877 тисяч гривень компенсації колишньому прокурору, якого виправдали від звинувачень в одержанні хабара.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на рішення від 14 квітня.

У 2011 році суддя Ківерцівського суду і місцевий прокурор були звинувачені в отриманні 5 500 доларів за умовне покарання у справі про зґвалтування і пограбування неповнолітньої.

У суді потерпіла змінила показання і сказала, що її не ґвалтували і вона обмовила підсудних. Прокурор начебто узяв гроші за те, що дав вказівку підлеглому виключити із обвинувачення ст.152 КК про зґвалтування. Працівники СБУ пакунок з грошима вилучили при обшуку в котельні, куди зайшов прокурор, нібито шукаючи свого водія та машину.

Суддя і прокурор провину не визнали, пояснювали, що причиною всьому була зміна позиції потерпілої. Суддя розповіла, що родич підсудного приходив до неї шість разів і переконував, що справу сфальсифіковано. У підсумку цей родич і став заявником. У суді він показав, що суддя відмовилась брати гроші, кажучи, що без прокурора нічого не вирішить. Він зробив висновок, що суддя і прокурор домовились між собою. Заявник визнав, що хотів, щоб при викритті хабара настали негативні наслідки для судді чи прокурора.

У 2016 році суд виносив вирок у цій справі, визнавши винним прокурора і виправдавши суддю. Прокурора засудили до 5 років позбавлення волі з конфіскацією майна і взяли під варту. Через чотири місяці вирок скасували, обвинуваченого відпустили під заставу і справа слухалася повторно.

У травні 2019-го обох обвинувачених виправдали, визнавши провокацію злочину. Вирок підтвердила апеляція і Верховний суд. Виправдана суддя до сьогодні працює на посаді. Прокурора у зв’язку з подіями звільнили.

Колишній прокурор звернувся до суду про стягнення компенсації. Свої моральні страждання він оцінив у 10 мільйонів гривень.

Суд визнав, що чоловік незаконно перебував під слідством та судом з 14 грудня 2011 року по 31 жовтня 2019 року (день набуття вироком законної сили), тобто 94 місяців і 17 днів.

Мінімальна моральна компенсація за такий строк становить 567 тисяч гривень. Однак суд може збільшити суму, врахувавши обставини справи. Так, позивач утримувався під вартою близько 5,5 місяців і не міг спілкуватися з членами сім`ї, дітьми, родичами. З огляду на тривалість справи і ступінь страждань чоловіку присудили 617 тисяч гривень. Крім того, стягується 260 тисяч витрат на адвокатів – суму, яка підтверджувалась договорами, розрахунками і квитанціями.

Це рішення про виплату компенсації ще не вступило в дію і може бути оскаржене в апеляції.
40
21 квітня 2021 15:04:06
Меня интересует как он туда вообще попал? Он что, военнослужащий, подготовленный кадровый разведчик? Он присяду давал, за плечами годы службы во внешней разведке? Он офицер СВР? Как такое возможно, что он попал в высшее руководство, стал заместителем?  :dirol:

Страна такая

Повна версія