Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль
1
2 травня 2020 10:41:33
К самому депутату от ,,слуг народа,, Бужанскому я так понял претензий нет) Он выразил мысли 73% населения.

Ну якщо він досі не пижений ходить - то напевне немає. Де славні НацЖони, де ветерани ?
2
22 квітня 2020 14:12:46
Позитивно (нікуя не підтримую Зелень). Просто нехай вже він буде - чим ті всі бездарі, що зараз є
3
13 квітня 2020 11:31:03
:weep:Василий Бабенко13.04.2020 в 10:05

народ, вы мне скажите Вам всем больше делать нечего, как о.б.с.и.р.а.т.ь. РФ и её граждан? Какая вам разница что у нас? зачем так злорадствовать? Ведь от этого всего страдают обычные граждане РФ, которые вам, украинцам, ничего плохого не сделали. Лично я от чистого сердца переживаю, когда что то плохое случается в Украине и сопереживаю вашим трагедиям. Почему же вы радуетесь, когда гибнут наши (русские) граждане? когда мы нищаем? Или вы лицемеры по своей сути? но я в это не верю, так как считаю нас (украинцы и русские) одним обществом.
Будьте все здоровы и берегите себя!
у кацапів просто закінчилася "фашизація" суспільства.
Вони насправді не розуміють що відбулося в 2014 році, коли я їм бажаю щоб по їх населеним пунктам почало "прилітати ГРАДом".

От чесно - від душі їм цього бажаю, що вони нам принесли. Єдине, що страшно - в них ядерна зброя є - фіг зна, кому вона дістанеться. Уявіть, що Кадирову...
4
13 квітня 2020 10:57:03
Brent $29.80 - мені це подобається.

Але в цілому - ціну має формувати ринок, а не збіговисько кріїн третього світу, які нічого іншого робити не вміють, як тільки качати нафту. Думаю, що скоро ОПЕКУ прийде повний пипець.
5
11 квітня 2020 16:11:37
А мені цікаво. Після закінчення карантину - ціна на туристичні подорожі будуть зменшені ?
6
11 квітня 2020 14:10:24
Та ладно. Тут що не день - то зашквар. Слугам навіть напружуватись не треба :)
7
10 квітня 2020 01:42:21
Та з+++ли вже з цим всім !!! Як чернівчанин кажу...
9
18 березня 2020 12:08:53
все складається на те шо під шумок корони...кацапів вирішили анігілювати  :rotate:
Последние шесть лет показали. Можно лечь под хуйла всем, можно нанести ядерный удар по ним, можно удавить. После беспредела с турками вариантов не осталось. Возможно выбрали третий. По другому развязать этот узел не получится
якщо Ви праві, а виглядає так, що праві,
то до серпня повинні початись серйозні центробіжні процеси в середині рашки, той же ДС повинен відвалитись

Навряд.... В них є фінансова подушка. Дай Боже щоб перестали до сусідів лізти.
А так - дуже хотілося б побачити, як Росія буде розвалюватись ще за часів Хуйла. Правда сам він не зрозуміє, що це він і є причина цього - буде валити на "проіскі Запада" і т.д. Чувак реально втратив відчуття реальності.
10
13 лютого 2020 09:46:11
Фитнес-клуб СССР - бля ну ебанати !!!! НУ що за совкодрочерство?
11
29 січня 2020 12:51:41
А кто-нибудь может привести ту конкретную цитату Пояркова  про бубочкино "убийство", о которой тут так истерят?

Про "невоспитанное зеленое чмо" - слышала.

Про " маленькое ссыкливое чмо" - тоже слышала.

Про то, как " Буш во время Второй мировой был военным пилотом, "а не воевал елдой по роялю, как маленькие ссыкливое чмятко". - тоже слышала. Мало того, и на ФУПе об этом писалось-переписалось.

Реплику Пояркова про Зепапу, который дал совершенно дурацкое интервью, тоже слышала: "Профессорское звание не отменяет тупость! Это нам доказал не только Янукович, но и папа действующего президента. Причем, как нам доказывает кое-кто, тупость часто бывает наследственной".

Где про убийство-то?

ТА немає ніде.... Але ж блін - як бісить. Порошенка критикувати можна було (і я згідний треба) любими словами. А тепер коли їх критикують - то ні-ні... Нафіга ти йшов на президента, якщо ти не сприймаєш інші слова окрім похвали. Любого нормального президента хаять, обзивають і говорять всілякі неприємні речі - і це нормально.
12
26 січня 2020 19:50:56
просто, на відміну від ФУПовських аналітиків, США розуміють, що варіант "нада вжаріть как слєдуєт і кацапи побєгут" не реальний

тому не хочуть, щоб їх втягували в змагання можливостей по Україні. У Росії достатньо сучасної жахливої зброї, яку вона може застосувати проти України, якщо питання зводитиметься до військового протистояння. Тому джавеліни тут ситуацію не переломлять і США їх демонстративно продали, але попросили в зоні бойових дій не використовувати.

це цілком логічно
і це більше Україні потрібно, а не США. Бо США можуть пограти у войнушку із Росією на території України, тільки самій Україні від того не весело буде.

Та це от зрозуміло. Але ж що робити з Будапештським меморандумом. Вони на себе взяли певні зобовязання. І тепер жоден новий псіх, хто захоче розробляти ядерну зброю ніфіга не буде вірити нікому. От як можна Пончику втирати про розброєння, під певні гарантії - якщо він просто запитає - а де ваші гарантії були для України?
13
26 січня 2020 19:31:42
Щоб земля йому була скловатою. Козел безбородий.
14
26 січня 2020 19:30:21
Афігєть. Я навіть за те щоб йому земля було скловатою 50 гр сьогодні випью.... Казліна безборода.
15
11 січня 2020 11:14:52
Ну власне питання - хто про щось в курсі? Що там з тим законом чути?
16
10 січня 2020 11:11:45

ТИЦ

Історія така - пара прийшла подавати заяву на одруження. Відповідно потрібно оплатити мито 85 копійок через Ощадбак. Зараз банки округлюють суми до кратної 10 - відповідно окргулили до 90 копійок в банку. Начальник міського РАЦСу (Вишневська Наталія Станіславівна) відповідно не приймає цю квитанцію, тому що там має бути сума 85 копійок, а не 90. Відповідно на аргументи пари, що мито уплочено - вона вирішила просто примінити шокер (що і показано у відео).

Від себе - жєнщіна АГОНЬ !!! 
17
5 січня 2020 11:48:23
Осталось еще с нашими соседями и союзниками  разругаться Бандера герой для небольшой части страны  хочется напомнить некоторым его почитателям  ,он  не имеет отношение  ко всей   Украине потому что не был дальше   Львова и больше гастролировала Львов -Польша -Германия.Это герой кучки маргиналов  у которых рейтинг на выборах был 1.6%  меньше чем у некоторых блогеров .

Если поляки  заявляют о тысячах убитых граждан  его соратниками   значит нужно делать выводы и не и не устраивать  провокации провоцируя наших союзников на подобные заявления .
   

Ми вже до "не провокувалися". Досить - ми не лізимо до Польщі з нашими правилами (там теж багато питань) - і нехай вони не лізуть до нас.
18
20 листопада 2019 18:16:07
українське море повністю контролюється кацапами , тому ніякого терміналу не збудуєш то раз
а два то прохід танкера через босфор на який не згодиться турція
кацапи з турками будуть бомбити американський газ, з мосту через босфор  ліпьошкамі?

Колись пролітала інформація, що Хуйло натякнув Ердогану, що "певні невідомі терористи" можуть з одного гранатомета взірвати танкер в Босфорі. Ну от І Ердоган не пускає танкери в Чорне море
19
24 вересня 2019 19:54:38
А столова та магазин з сварливими продавщицями (обовязково з хімією на голові) будуть ?
20
4 вересня 2019 15:53:09
оце він і є, український соціально-безвідповідальний бізнес
Ви читали - про що я вище написав. Я сам себе зробив і мені ніхто нічим не допомагав. Якого лисого я маю зараз комусь віддавати? Точніше так скажу - якщо от я бачу конретного талановитого хлопчину в якого є хист до ІТ, але немає грошей - я допоможу йому. Але тут - віддавай гроші у якийсь фонд, яким буде невідомо хто розпоряджатись. А потім виявиться, що синочок якогось чинуші неймовірно талановитий і йому треба терміново стипендію надати. Та їб..в я їх в рот
будеш віддавати з часом.
як і усі решту вже віддають. і до вас доберуться з часом.
поки ше не віддаєш - купуй нерухомість. бо потім буде значно важче.
п.с я не жартую.
усі друзі кєнти  программери купують квартири. поки є 5% і не більше.

Можливо ви і праві. Хоча нерухомість ще та бульбашка. Я якось не розумію? як при середній зарплаті в 300 баксів метр житла може коштувати 500. Але в нас тут багато дивностей є. От презиент клоун - я якось вже з цим навіть змирився
21
4 вересня 2019 15:51:13
Якого лисого я маю зараз комусь віддавати?
Тому що бюджет треба наповнювати. Чи ви  -свинарчук?

Не трогайте ІТ - і поступово бюджет буде наповнюватись. Просто не трогайте. ТІльки щось змінете - зразу ж не будете мати навіть те що і є. Особисто для мене я бачу наступний шлях - якщо піднімуть до 10 відсотків - тоді на рік в тінь і потім переїзд, чи то в Чехію, чи то в Словакію.
22
4 вересня 2019 15:48:19
платіть 50% як в Данії, і буде вам інфраструктура :lol:
Буде - ага... Ми просо не віримо нашим чиновникам і все. Коротко кажучи - дурацька ініціатива. Я думав? що може мізків у них вистачить не лізти туди, де хоч якийсь ріст є. Так ні - давай і ІТ задушимо нафік.
де у Європі 10% ?
і чим айті відрізняється від торгівлі хлібом шоб мати такі преференції ?
крім надвисоких неоподаткованих "зарплат" нічим.
і цей, я взагаліто за Айтішників.
хоч комусь добре останні роки  (tu)

В Європі немає 10 відсотків - але я мав на увазі, що тоді вже немає змісту сидіти в Україні. Вже тоді можна і про релокацію думати
23
4 вересня 2019 15:45:08
я зараз ложив абсолютний болт
оце він і є, український соціально-безвідповідальний бізнес

Ви читали - про що я вище написав. Я сам себе зробив і мені ніхто нічим не допомагав. Якого лисого я маю зараз комусь віддавати? Точніше так скажу - якщо от я бачу конретного талановитого хлопчину в якого є хист до ІТ, але немає грошей - я допоможу йому. Але тут - віддавай гроші у якийсь фонд, яким буде невідомо хто розпоряджатись. А потім виявиться, що синочок якогось чинуші неймовірно талановитий і йому треба терміново стипендію надати. Та їб..в я їх в рот
24
4 вересня 2019 15:41:05
Щось друже Люкс не їде у Гейропу платити податки і Зе6ілу теж платити не хоче
Бо 5% - це той баланс, що вже історично вибудувався. Якщо платити 10 відсотків - тоді краще Європе, де хоч і податки вищі, але краща інфраструктура, рівень життя і т.д Якщо піднімаєте податки - то вибачте - давайте тоді і рівень життя та інфраструктури як в Європі - а то 10 відсотків плати, але будеш жити так і далі в гавні і їздити оп розбитих дорогах.
платіть 50% як в Данії, і буде вам інфраструктура :lol:

Буде - ага... Ми просо не віримо нашим чиновникам і все. Коротко кажучи - дурацька ініціатива. Я думав? що може мізків у них вистачить не лізти туди, де хоч якийсь ріст є. Так ні - давай і ІТ задушимо нафік.
25
4 вересня 2019 15:16:12
Щось друже Люкс не їде у Гейропу платити податки і Зе6ілу теж платити не хоче
Бо 5% - це той баланс, що вже історично вибудувався. Якщо платити 10 відсотків - тоді краще Європе, де хоч і податки вищі, але краща інфраструктура, рівень життя і т.д Якщо піднімаєте податки - то вибачте - давайте тоді і рівень життя та інфраструктури як в Європі - а то 10 відсотків плати, але будеш жити так і далі в гавні і їздити оп розбитих дорогах.
26
4 вересня 2019 15:11:32
приклад чоколядової сліпоти ...
Вам вже, як в Ріксосі, все в картинках пояснюють, но ніт   :D
на картинці написано третя група не міняється і не скасовується, перехід на нову ДОБРОВІЛЬНИЙ ...
чи ви не бачите цього ? чоколядом очі підзалило ?

Ну ми ж знаємо як працює наша податкова. Мене викликають і кажуть - "Ми рекомендуємо вам перейти на нову форму податкування. А якщо ні - то.... (і натяк на те, що мене перевірками просто заїбуть)". І плюс - що за нах "Людський капітал"? Я сам вивчився за свої власні гроші і час - в мене ніхто не вкладався. І я зараз ложив абсолютний болт на тих, хто вчиться на ІТ.
27
10 серпня 2019 13:32:29
Їх там через металодетектори пропускають на мітинг. Це якйись сюр просто....
28
24 липня 2019 12:00:56
Ну будуть в нас всі депутати поголовно хворіти і приносити довідки. НУ що ви як діти - їй Богу
29
22 липня 2019 16:25:58
Ага - тільки от одна штука. В кандидата від СН румунський паспорт є.
30
18 червня 2019 20:55:25
Але я як ФОп все одно не можу знімати гроші прямо у валюті, так ?
31
20 травня 2019 11:04:08
Які підстави розпуску?
версия с утра озвученная юристом на 112

коалиции нет (раньше три года как)
теперь рада будет в суде доказывать, что роспуск не по закону
на что суд потребует доказательства коалиции
а там уже фишки

Коаліції немає тільки от пару днів юридично. От не подобається мені це - починати зразу з бєзпрєдєла. Це дуже фігово дуже
32
20 травня 2019 11:01:07
Які підстави розпуску?
заєбали

А якщо серйозно? Давайте починаємо з безпрєддєла ?
33
6 квітня 2019 14:02:01
Порох развел несказанного масштаба коррупцию
Дайте системний аналіз тієї "неслыханных масштабов  коррупции".
Я бачу, як є на місцях. Усе міняється: в медицині, у сфері послуг. Усе без напрягу і хабарів. Такого давно не було.
Було б добре десь в якісь гілці зібрати брехню фупівських ботів з іменами і фактами.

Наприклад, почати з тих, хто писав, що Петро постійно нетверезий.
Кого пам'ятаю. - то
1. Мирослава!!!

З вами згідний - дайте докази "нечуваних масштабів корупції". Розкрадання армії - за 5 років лише нарили 10 мільйонів Свинарчука - так хатка Януковича коштує в пару раз дорожче. Але ніхто не згадає про впровадження автоматичного повернення ПДВ - закриття основної годівниці наших всіх олігархів. Ніхто не згадує відсунення Коломойського з МАУ і відповідно заходження Лоукостів. Люди - згадайти часи Яника - от то був нечувааний розмах корупції. Забули вже? Забули як на підприємство приходили люди від Саши-стоматогола і ввічливо просили продати це підприємство за смішні гроші?
Я вже в котрий раз повторюю - не вкладайте в Зеленського свої ВЛАСНІ мріїї. Він вам нічог оне обіцяв і відповідно він нічого і не зробить - а ви потім ДУЖЕ розчаруєтесь. І дай Боже, щоб вся Україна потім не відхаркувала цей вибір, навіть можливо знову кровью (як за вибір в 2010 - аби не Ющенко).
34
6 квітня 2019 11:32:47
у нас кожний журналіст розслідувач знає де чий офшор, ці реєстри давно в світі відкриті.

але якщо укросуддя починає вимагати переклад e-mail, і і прочу дічь то значить так хотіли шукати
Офшори - не є порушенням закону. Це законний спосіб уникнути податків. За це не саджають. НІде в світі. Прийнамі в нас немає закону, за яким би навіть теоретично можна було б притягнути до відповідальності за офшор.
Народ - я ще раз наголошую - не вкладайте в Зеленського СВОЇ мрії. Він ЗЕЛЕНСЬКИЙ, а не Голобородько. Він не буде на роботу їхати велосипедом. Він не буде зарплату вчителям по 4000 баксів платити. Він буде .......... - а от фіг його зна, що він буде, бо він мовчить і це лякає. 
до чого тут податки? ви ж кажете: "які докази що свинарчук крав? тож з якоюсь кіпрської фірмою договір, а не свинарчуком"

я вам відповідаю що це канає при петдровій судовій системі, але ніде в світі офшори не є "чік чірік я в домікє". всі про всіх знають з ким вони афільовані і навіть законодавство вимагає це декларувати.

Я ж не кажу, що це офшори це круто. Це звичайно проблема, яку треба вирішувати. Але я веду до того, що в нас немає закону, за яким ти можеш притягнути до відповідальності людину з офшором. Навіть після скандалу з панамськими документами (коли виявилось, що майже всі європейські політики там повязані) - то нікого не садили. Було пару відставок (і то добровільних) і все. Це не кримінал - це просто реальний законний спосіб відійти від податків. Для того, щоб посадити таку людину - треба шукати щось інше і за це брати.
35
6 квітня 2019 11:25:15
ЗЕ ж сказав що ніяку безпеку кнурячої сім*ї не гарантуватиме... не обіцянок не пробачень.
Він взагалі нічого не казав. Мене дивує - а чому ви думаєте, що Володимир Олександрович буде когось саджати? І мене цікавить - за що можна посадити Петра Олексійовича - будь ласка докази в студію з якими можна йти в суд. Навіть по Свинарчукам немає таких доказів що Порошенко брав участь в оборудках.
І взагалі - шановні прихильники Володимира Зеленського - перестаньте вкладати в нього свої власні надії та мрії. Він не обіцяв розмитнювати бляхи, він не обіцяв йти в Росію - він нічого не казв і не обіцяв. Потім, будь ласка, не розчаровуйтесь - вам нічого обіцяного не було.
саджати має прокурор. і це єдине в мене питання залишилось, хто буде прокурором.

Умовний Сакварелідзе\Рябошапка\Шабунька - додавлять кнуряче гніздо, і витрусять все що вони туди назносили.

Умовний Жека Кошовий це буде Луценко№2.

чекаємо коли він представить команду, гадаю ще пару днів.

Не буде ніякого представлення команди. НЕ буде взагалі нічого - ні дебатів, ні нормальних пресс-конференцій. Коломойський вибрав єдиний вірний шлях - Володимир має мовчати. Кожний раз коли він відкриває рот - це викликає сміх (і пофіг, чи він на сцені, чи говорить про економіку (6% ФОП - це було взагалі)). І мене це мовчання напрягає. Повірте - я не підтримую Порошенка, але - як мінімум я розумію, що ми будемо мати, коли він буде далі президентом. Але я взагалі не розумію, що буде далі коли прийде Зеленський. І от це мене лякає.
36
6 квітня 2019 11:18:36
якщо прокурором буде ЖЕКА то не докажуть.

професіонали все знайдуть, в світі вже давно офшори засвічені і публічні, то нашим правоохоронцям так було цікаво їх шукати....
За 5 лет "чесной влады" никого не посадили, и за следующие 5 лет никого не посадят.
у нас кожний журналіст розслідувач знає де чий офшор, ці реєстри давно в світі відкриті.

але якщо укросуддя починає вимагати переклад e-mail, і і прочу дічь то значить так хотіли шукати

Офшори - не є порушенням закону. Це законний спосіб уникнути податків. За це не саджають. НІде в світі. Прийнамі в нас немає закону, за яким би навіть теоретично можна було б притягнути до відповідальності за офшор.
Народ - я ще раз наголошую - не вкладайте в Зеленського СВОЇ мрії. Він ЗЕЛЕНСЬКИЙ, а не Голобородько. Він не буде на роботу їхати велосипедом. Він не буде зарплату вчителям по 4000 баксів платити. Він буде .......... - а от фіг його зна, що він буде, бо він мовчить і це лякає. 
37
6 квітня 2019 11:13:55
1. я атеїст
2. докази є. поки що не має слідчих  прокурорів і суддів.

але бєніни "ні обіцянок ні пробачень" промовисто каже - що петра чеекає Закон))))  (tu)
Докази приведіть будь ласка !!!!
що вже срешся пидротику. чекай. вже не довго))))
а поки що для розминик - твоя версія чому остий рік петрокорупціонерія покриває вбивць небенсої сотні ?

Хто вбивці?
38
6 квітня 2019 11:13:25
за державну зраду. за покривання вбиввць небесної сотні - розстріл небеснної сотні був терактом - петро покриває терористів .
ну і питання по зраді петрогенералів що призвела до системних котлів 2014-2015.
мєлочовка - типу свинарчуків і вроттердамщиків, покривання традиційної української корупціонері всіх дерржінституцій петродержави - обобисто мене не цікавить . це було і до порошенка - щоправда не в таких масштабах
На рахунок котлів - то військові дії. Просто для порівняння - чому в 1941 році на Сталіна, ні Жукова, ні інших генералів не судили за котли? Я щось не пригадую. За котли на сході треба судити одного карлика з Кремля.
На рахунок небесної сотні - а хто вбивці на вашу думку, хто має сісти? І це Порошенко особисто має провести розслідування? Я щось в наших законах не пригадую цей пункт.
Все решта - нагадую вам - скільки там на Свинарчука знайшли - 10 млн. доларів. Вам нагадати масштаби корупції при Янику? Його Межигірья в рази дорожче. Ви забули як на підприємства приходили люжди Саши-стоматолога і "ввічливо" пропонували продати це підприємство за смішні гроші? Забули ? Тому, будь ласка, цникайте фраз на кшалт - "Порошенко розвинув небувалу корупцію" 
ні. системмні масові котли , з непокараними генералами = ЗРАДаа не лише генералів і й "головкома "

Які "системні"? Згадайте 2014 рік - ніхто не вірив, що Путін таки введе віська.  Це і стало причиною котлів - саме цей обман. Після 2014 року вже котлів не було. І армія зуміла зупинити наступ. Тепер це все може бути похєрене одною людиною і все.
39
6 квітня 2019 11:10:24
1. покривання вбивць небесної сотні
2. покривання зрадників-генералів винуватців системних котлів 2014-2015
Ти в це віриш?

Як це собираєшся довести? Напідставі чого ?


Може в прокурори тебе запишемо? ОТ люксу пропонував, він щось не горить бути прокурором.
1. я атеїст
2. докази є. поки що не має слідчих  прокурорів і суддів.

але бєніни "ні обіцянок ні пробачень" промовисто каже - що петра чеекає Закон))))  (tu)

Докази приведіть будь ласка !!!!
40
6 квітня 2019 11:09:15
Только для того стоит проголосовать за Зе.чтобы был прецедент.когда воров в весьма особо больших количествах украденного и госпреступников наконец посадят и лишат награбленного и имущества.
Питання - за що садити Порошенко?
за державну зраду. за покривання вбиввць небесної сотні - розстріл небеснної сотні був терактом - петро покриває терористів .
ну і питання по зраді петрогенералів що призвела до системних котлів 2014-2015.
мєлочовка - типу свинарчуків і вроттердамщиків, покривання традиційної української корупціонері всіх дерржінституцій петродержави - обобисто мене не цікавить . це було і до порошенка - щоправда не в таких масштабах

На рахунок котлів - то військові дії. Просто для порівняння - чому в 1941 році на Сталіна, ні Жукова, ні інших генералів не судили за котли? Я щось не пригадую. За котли на сході треба судити одного карлика з Кремля.
На рахунок небесної сотні - а хто вбивці на вашу думку, хто має сісти? І це Порошенко особисто має провести розслідування? Я щось в наших законах не пригадую цей пункт.
Все решта - нагадую вам - скільки там на Свинарчука знайшли - 10 млн. доларів. Вам нагадати масштаби корупції при Янику? Його Межигірья в рази дорожче. Ви забули як на підприємства приходили люжди Саши-стоматолога і "ввічливо" пропонували продати це підприємство за смішні гроші? Забули ? Тому, будь ласка, цникайте фраз на кшалт - "Порошенко розвинув небувалу корупцію" 

Повна версія