Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль
1
3 березня 2021 18:09:52
Ну то вона могла про це сказать, нє? Я не спростовую її слова. Ви можете вірити кому завгодно. Головне щоб ви розуміли що за всі ваші рішення вам відповідати самому. Ні Порошенко, ні пані Посол за вас відповідать не будуть.
що вона має сказати на догоду ФУПу?

залишається тільки дивуватися: чому маючи таких обізнаних лікарів на периферії - ми не маємо своєї вакцини?
торік, навіть, грант виділили на розробку
ХТО?

Торік три проєкти Інституту біології клітини НАН України, що у Львові, перемогли в отриманні ґрантів від Національного фонду наукових досліджень. А це на розробку вакцини від коронавірусної інфекції, створення продуцента (організму)нового антибіотика і розробку біосенсорів, тобто нових біоаналітичних продуктів на основі штучних ферментів і наноматеріалів.

https://www.radiosvoboda.org/a/vaktsyna-vid-covid-19-ukrayina/31063390.html
2
3 березня 2021 17:37:59
Ось вона, податкова амністія. Сплатив чувак 5-9% і спить спокійно  :D
3
3 березня 2021 15:08:59
А чому це посол Великої Британії вписується за ковішлд? Знову ОПа попрохала? Як із сукнею Ленки посольство Японії просили?
4
2 березня 2021 21:16:31
навіть на рівні регіонів заборонили поширення інфи
комерційна тайна  :D

3. Керівникам структурних підрозділів з питань охорони здоров’я обласних державних адміністрацій забезпечити у разі отримання вакцини проти гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, забезпечити:

...
5) нерозголошення конфіденційної інформації (будь-якої інформації щодо виробників та/або постачальників, ціни на вакцини проти гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, тощо), яка стала відома в процесі виконання даного наказу;(с)

5
2 березня 2021 20:25:27
Міністерство охорони здоров'я прийняла Закон №298
міністерство хіба закони приймає?
це наказ

https://moz.gov.ua/article/ministry-mandates/nakaz-moz-ukraini-vid-19022021--298-pro-rozpodil-vaccines-vakcini-proti-gostroi-respiratornoi-hvorobi-covid-19-sprichinenoi-koronavirusom-sars-cov-2-zakuplenoi-za-koshti-derzhavnogo-bjudzhetu-ukraini-na-2021-rik


2. Керівнику Державного підприємства для постачання медичних установ «Укрмедпостач» Міністерства охорони здоров'я України забезпечити:
...

5) нерозголошення конфіденційної інформації (будь-якої інформації щодо виробників та/або постачальників, ціни на вакцини проти гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, тощо), яка стала відома в процесі виконання даного наказу;
6
2 березня 2021 20:05:24
передвижное препятствие
8
2 березня 2021 19:03:17
І ініціатива добра, і виття 73%, які голосували за золото на деревах у країні дурнів, теж буде приємно послухати.

Аграріям - зниження ПДВ на імпорт!

Простолюдинам - посилення фіскалізації!

з аграріями теж sрака вийшла

покупці знизили ціну на зерно на ті самі 6%, на які знизили пдв
і тепер віиробнику тре продати більше, щоб купити ті самі добрива, соляру, електрику,
бо там ставка як була 20%, так і залишилась
або купити меньше добрив, соляри, ветпрепаратів, електрики, запчастин та прочих не с/г позицій
хіба шо за  посівмат можна порадіти9
2 березня 2021 18:55:54
Следствие установило, что подозреваемый вместе с рядом лиц в 2015-17 гг реализовали схему по поставке товаров неизвестного происхождения предприятиям ГК "Укроборонпром". "Благодаря усилиям подозреваемого ООО "Оптимумспецдеталь" получало преференции при заключении договоров и расчетов с предприятиями "Укроборонпрома". За это он получал неправомерную выгоду, которая, по договоренностям, должна была составить 50% от общей суммы незаконно полученной прибыли участников схемы. Таким образом, только по одному договору подозреваемый получил 950 тыс. грн. неправомерной выгоды. Однако, по мнению следствия, это не единственный случай противоправной деятельности - остальные факты пока исследуют", - рассказали НАБУ.(с)
 тоість, схема була гароною,
але торговали вигодою, а це погано?

чи й схема, й торгівля вигодою все погано?


 
10
2 березня 2021 18:49:19
Збір з одноразового (спеціального) добровільного декларування визначатиметься за такими ставками:

- 5% щодо валютних цінностей, розміщених на рахунках у банках в Україні і прав грошової вимоги до резидентів України за визначених умов, а також інших активів, що знаходяться (зареєстровані) в Україні;

- 9 % щодо валютних цінностей, розміщених на рахунках у фінансових установах за кордоном і прав грошової вимоги до нерезидентів України за визначених умов, а також інших активів (зокрема рухомого і нерухомого майна, майнових і корпоративних прав, фінансових інструментів), що знаходяться (зареєстровані) за кордоном;

- 2,5% щодо номінальної вартості державних облігацій України з терміном обігу більше ніж 365 днів без права дострокового погашення, придбаних декларантом у період з 1 січня 2021 року до 20 червня 2022 року до подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації.
...

Склад та обсяг активів, джерела одержання (набуття) яких у разі невикористання фізичною особою права на подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації вважаються такими, з яких повністю сплачено податки і збори відповідно до податкового законодавства:

- квартира загальною площею, яка не перевищує 120 кв. метрів або житловий будинок до 240 кв. метрів за умови наявності у такої фізичної особи права власності на земельну ділянку відповідного цільового призначення;

- нежитлові будівлі некомерційного призначення та/або нежитлові будівлі незавершеного будівництва некомерційного призначення загальною площею, яка не перевищує 60 кв. метрів;

- земельні ділянки, розмір яких не перевищує норми безоплатної передачі;

- один транспортний засіб особистого некомерційного використання, який на дату завершення періоду одноразового (спеціального) добровільного декларування належав фізичній особі на праві власності (крім транспортного засобу, призначеного для перевезення 10 осіб i більше, легкового автомобіля з робочим об'ємом циліндрів двигуна не менше як 3 000 куб. см та/або середньоринковою вартістю понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня 2021 року, мотоцикла із робочим об'ємом циліндрів двигуна понад 800 куб. см, літака, гелікоптера, яхти та катера);

- інші активи, крім зазначених вище, сумарна вартість яких на дату завершення періоду одноразового (спеціального) добровільного декларування не перевищує 400 тис. гривень.(с)

https://biz.ligazakon.net/news/201956_podatkova-amnstya-chotiri-proekti-vd-prezidenta

кароч, пошла пісАть губернія(с)
особливо про Держава гарантує цікаво читати
ага
11
2 березня 2021 18:46:46
тут Ліга це все геть інакше представляє

У Верховній Раді зареєстровано чотири президентські законопроекти щодо податкової амністії (№ 5153, № 5154, № 5155, № 5156).

Проектами передбачається у період з 1 липня 2021 року до 1 липня 2022 року провести одноразове добровільне декларування активів фізичних осіб.

У цей період можна буде подати одноразову (спеціальну) добровільну декларацію із зазначенням активів, що належать суб'єкту декларування на праві приватної власності, якщо такі активи були одержані за рахунок доходів з яких не були сплачені податки і збори та/або не були задекларовані в порушення податкового законодавства та валютного законодавства протягом будь-якого з податкових періодів до 1 січня 2021 року.

Таку можливість отримують всі громадяни України, крім осіб, які за будь-який рік, починаючи з 1 січня 2005 року, подавали або мають подавати декларації відповідно до законів щодо запобігання корупції (крім тих, які претендували або претендують на зайняття відповідних посад та не були призначені або обрані).

Подати добровільну декларацію можна буде знеособлено (без ідентифікації декларанта) через спеціально уповноваженого представника декларанта - нотаріуса у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України. Водночас цією можливістю не матимуть право скористатися декларанти, які відповідно до Закону про запобігання корупції вважаються близькими особами осіб, які за будь-який рік, починаючи з 2005 року, подавали або мають подавати декларації.

В декларації не зазначатиметься інформація про джерела походження задекларованих активів.

В декларації можуть бути відображені валютні цінності (крім коштів у готівковій формі), цінні папери, рухоме та нерухоме майно, у тому числі об'єкти незавершеного будівництва, частки (паї) у майні юридичних осіб, що знаходяться (зареєстровані) як в Україні, так і за кордоном.
12
2 березня 2021 18:26:14
квартира - до 120 кв. м або житловий будинок? Чи квартира - до 120 кв. м і житловий будинок?
там жеж начебто перелік йде, через кому з крапкою, і ніякого або.
хоча, в гетьманцева все може бути
там ще не все

житловий будинок до 240 кв. м. чи його незавершене будівництво, за умови права власності на земельну ділянку
для житлового будинку треба власність на ділянку чи на будівництво?


ох, відчуваю, весело буде!

важко зрозуміти
мо це для незавершеного будівництва
якщо ні, то це sрака якась
13
2 березня 2021 18:16:50
- нерухомість (квартира - до 120 кв. м. чи майнові права на таку квартиру; житловий будинок до 240 кв. м. чи його
квартира - до 120 кв. м або житловий будинок? Чи квартира - до 120 кв. м і житловий будинок?
там жеж начебто перелік йде, через кому з крапкою, і ніякого або.
хоча, в гетьманцева все може бути
14
2 березня 2021 15:08:35
Передбачаються наступні ставки оподаткування:

5% для валютних цінностей, розміщених на рахунках в банках України, та інші активи які знаходяться (зареєстровані) в Україні,
9% - валюта, на банківських рахунках та інші активи, які знаходяться закордоном, право грошової вимоги до нерезидентів;
2,5 % - за ОВДП, придбаних у період з 01.01.2021 по 20.06.2022р. до подання декларації.
Законопроєкти також передбачають встановлення активів, які не потребують подачі спеціальної декларації:

 - нерухомість (квартира - до 120 кв. м. чи майнові права на таку квартиру; житловий будинок до 240 кв. м. чи його незавершене будівництво, за умови права власності на земельну ділянку; - нежитлова нерухомість (в тому числі незавершена) некомерційного призначення до 60 кв. м.; земельні ділянки у межах нормативів безоплатної приватизації);
 - один транспортний засіб, що є в реєстрі (крім ТЗ, призначеного для перевезення 10 осіб і більше або об’єм двигуна ТЗ не менше 3000 куб. см. або середня ринкова вартість 375 МЗП, мотоцикл - 800 куб. см, літака, гелікоптера, яхти, катера),
 - інші активи - сумарною вартістю не більше 400 тис грн.(с)

https://www.epravda.com.ua/news/2021/02/26/671457/
15
2 березня 2021 15:07:30
Алгоритм одноразового декларування відповідно до пакету поданих президентом законопроєктів опублкував у Telegram голова податкового комітету ВР Данило Гетманцев.

Відповідно до алгоритму, об'єкти декларування - активи в Україні та/або закордоном, набуті за рахунок доходів, що не були задекларовані за будь-який податковий період станом на 01.01.2021р.

Суб'єкти декларування: фізичні особи - резиденти та фізичні особи - нерезиденти, які на момент набуття активів/доходів були резидентами.

Передбачається, що буде заборонено подавати декларацію таким особам:

- малолітні/неповнолітні або недієздатні особи;
- особи, які за будь-який рік, починаючи з 01.01.2005 р. подавали або мають подавати декларації відповідно до антикорупційного законодавства (крім тих, які подавали у зв’язку з проходженням відповідних конкурсів/процедур, та не були призначені або обрані на відповідні посади).
Форма подачі декларації: електронна персональна чи знеособлена (подається через нотаріуса, декларант персоніфікується через спеціальний код).

При цьому, активи, які підлягають декларуванню: будь-які активи, в тому числі рухоме/нерухоме майно, цінні папери, корпоративні права, щодо яких суб’єкт декларування є власником чи від яких має право отримувати дохід.

Передбачається, що не можуть бути об’єктом декларування такі активи:

- активи, отримані внаслідок кримінальних правопорушень, за виключенням тих, що були отримані від ухилення від сплати податків/зборів чи порушень валютного законодавства;
- активи осіб, щодо яких відкрито судове провадження за статтями 209 (легалізація доходів здобутих злочинним шляхом) 258-5 (фінансування тероризму) та 306, ч.1-2 368-4, 369 та 369-2 ККУ;
- готівкові кошти.(с)

16
2 березня 2021 14:38:48
ТС, а номер законопроекту важко надати?
ну, що б було про що теревеніти
17
2 березня 2021 09:27:33
Сім'я Головнокомандувача воюючої країни платить окупантам, це м'яко кажучі, не нормально.
про свыню ты молчал  :facepalm1:

про кума хуилы ты молчал  :facepalm1:

а тут засопел

Ваша банда тут за семочка сраки рвала  на німецький хрест, а тут раптом таке взаєморозуміння. А сітуація така сама. Там ще самий перший голова СБУ Бухарев,  бубочкой призначений, сусід їм по тім апартаментам. Но ваша свора якось мімо того факту пробігла. Своє ж вам  не смердить.
18
2 березня 2021 08:08:08
актеликом.
Особенно смородину. Ампула на литр воды, как для комнатных цветов.
вот такой покупать?

Показати зображення...

Да, и такой хорош. У нас тут в ампулах продають. Кто-то фасует видимо.
19
1 березня 2021 21:32:59
Чого він туди їздив?

А де ментов з золотом на таможні пов'язали?
20
1 березня 2021 21:27:08
зараз багато троянд з Польщі завозять. В нас на чорноземах їм дуже тяжко адаптуватися. Без доброго догляду уходять в рік посадки. А з місцевих пітомників посадив, полив і забув до осені.
21
1 березня 2021 21:21:47
Гарні троянди, навіть знайшла серел шрабів ніби один їстивний англійський сорт, але - Нет в наличии.  :(
Троянди 400-500 грн. Ризиковано, але вже б дала, якби те, що хочу. Почекаю. може з'явиться.
Я в них брала. Все по сорту. До вас ближче є ФлораСад
Теж непоганий магазин. Без сюрпризів
Дякую теж. Дуцьк, дійсно близько.  :)

Шукайте розу Кордеса Левендер Лессі(Levender Lassie). Це саме те, з чого варять варення.
22
1 березня 2021 21:05:00
ось хороший магазин, добрива тут купую. там захисту теж є.

https://zelensvit.com/ua/
дяки, НВ-101 за 90 давно вже не зустрічала.
23
1 березня 2021 21:00:06
Я трояндове варення додаю у абрикосове чи персикове. Як цвіте троянда, перетру з цукром пелюстки і в холодильник. Потім як варю абрикос чи персик, додаю перед самим кінцем. Щоб тільки один раз закипіло і в банки. Зимою таке літо з баночки пахне...
24
1 березня 2021 20:56:12
Моллі, по розам восени залізний купорос 300 г на 10 л води. І грунт під ними також. Кожної осені. І по всьому саду можна. Окрім агрусу. Перед приморозками. Но при плюсових температурах.
ок, спасибо. весной когда полить грунт? и расход на один куст поливать примерно по сколько?

Я это делаю осенью. Если хотите весной, то по спящим почкам и голой земле при плюсах. Обработать, не поливать. Растительные остатки убрать.

По спящим почкам хорошо всё обработать актеликом.
Особенно смородину. Ампула на литр воды, как для комнатных цветов. На смородине не будет галовой тли, а на всем остальном вредителей бутонов. 
25
1 березня 2021 19:16:00
Моллі, по розам восени залізний купорос 300 г на 10 л води. І грунт під ними також. Кожної осені. І по всьому саду можна. Окрім агрусу. Перед приморозками. Но при плюсових температурах.
26
1 березня 2021 19:12:59
https://florium.ua/
Рекомендую ,не пожалкуєте.
Гарні троянди, навіть знайшла серел шрабів ніби один їстивний англійський сорт, але - Нет в наличии.  :(
Троянди 400-500 грн. Ризиковано, але вже б дала, якби те, що хочу. Почекаю. може з'явиться.

Я в них брала. Все по сорту. До вас ближче є ФлораСад
Теж непоганий магазин. Без сюрпризів
27
1 березня 2021 18:55:14
В мене всі троянди з Інетмагазинів. Жодного пересорту, всі живі й здорові. Навіть з Криму є.
Років з десять вже їм. Єдина умова-весняна посадка.
Те, що шукає ТС, зветься чайною трояндою. Є й такі у продажу.
28
28 лютого 2021 21:46:06
Радником  був у часи прем'єра Матвієнка..З того часу наголошую о ліквідації автономії та створенні області,як це і було..Жодних преференций татарам.права згідно хартії ЄС.
Тому перший крок на звільнення Криму - внесення змін в Конституцію о ліквідації АРК і створенні області - кримської або тавріческої..це вже на розгляд суспільства..
   якщо б в 14-му була кримсько-татарська автономія, то хуйлостан не отримав би рішення ВР Криму і не мав би жодних шансів захопити Крим
далеко  не факт

29
28 лютого 2021 21:05:27
Та ви що....
Допускаю, що вони ще можуть вернутися, але не в Україну, а в Росію-2...
Для цього ми повинні забути свою мову, свою історію, забути, що ми українці.

Лучше бить изнасилованой но не украинизированой... .
Ще один. Українська школа ,яку відкрив Матвієнко ,була забита вщент бажаючими навчатись..Загалом,звичайно,тре,крім мови ще щось..Рівень життя,права ,і т.і. Але це тре робити для України теж,бо всі повтікають і від мови і від віри..Бо нема чим годувати,а шкіру здирають вже до кісток..Да,о чем це..
Одна україномовна гімназія на цілий Крим, і по ній робляться висновки про тотальну проукраїнськість населення Криму... :S

в ту гімназію конкурс був з першого класу
навіть за хабарі
30
28 лютого 2021 10:56:29
Прямо навала статей ,в тому числі на головної УП. Жодної згадки про першеджерело кримсько татарського сепаратизма,створення незаконної представницької структуру меджліс( з чітко вказаною метою - НЕЗАЛЕЖНИЙ татарський крим) ,свавілля з землею,субвенціями,квоти на посади..тиск на бізнес,погрози..та врешті вимогу половини керівного складу уряду в АРК..(с) Чийгоз..
тому питання дуже просте було ,крим татарський чи російський..в такої парадигмі відповідь очевидна і буде повторюватись довічно..Тре негайно переводити питання в площину Крим російський чи український. тоді є гарантія повернення.
Ви створюєте матрицю,яка не має жодного відношення до дійсності ..

+100500
31
27 лютого 2021 21:06:51
ТС постить ранішні новини з УП, які сьогодні наведели, як нагадування подій, на які вже всім переважно пох.

До речі інтерв'ю з моряком з "Черкас" прикольне - "Украинцев тут девочки не любят. Только русских"

Тому що руським морячкам платили в фублях 1:1 по відношенню до гривні. Якщо в матроса іхнього ставка 8000 фублів, от він і отримував 8000 грн.
32
27 лютого 2021 20:10:14
Довели, що це виробництво. В них коли таких блокіровок йде вал, вони не встигають розглянути все надане підприємством и малюють відмову. Потім йшла скарга на папері. Надсилали курьером НП на Львівську у Київ. Далі все пішло без ускладнень.

Але зараз трохи інший механізм гетманцевпридумвв.
Вони прив'язали  ризиковість ПДВ операцій до фонду оплати праці. Один з критеріїв неризиковості- дві мінімалкі кожному.
І розблокування зараз в два єтапи-вивід з ризикових, а потім саме розблокування. Мене перед новим роком податкова лякала, що будуть блокувати податкові, якщо за грудень не заплатимо 70 тис. ПДФО. При тому, що норматив 2 робітника на 50 га в нас виконан і перевиконан.

33
27 лютого 2021 16:51:54
На наступному засіданні Ради нацбезпеки і оборони планується заслухати звіти Генпрокуратури, СБУ, МВС щодо справ, що стосуються дезертирства і держзради.
.. Мне хотелось бы узнать на основании чего был отдан приказ о развороте наших сил аккурат перед входом в Крым...
Які саме сили були розгорнуті та зупинені перед Кримом? Сили, сформовані міністрам оборони Лєбєдєвим, гражданіном Сєвєрной Бензопомойкі?
нгш Заманой
34
27 лютого 2021 14:25:55
Ми теж виробники. Ще й сільгоспники. Правда, не імпортери. І в 16-17 роках відбріхувались по кожній податковій накладній.
35
27 лютого 2021 14:15:22
Хочь тачку дали... :D  X(
пишуть, що тачку зробили самі
У кндр закриті взагалі всі зв‘язки зі світом зараз
Нихрена не сами, на прокат взянули, а теперь, как утверждает "Панорама", возвращать надоть  :snoozer1:

Показати зображення...

Они ее так до самой рашки толкали? ;o

Теперь пончик войну ещё  об'явит за тот тарантас
36
26 лютого 2021 22:23:29
Нацдружини, Нацкорпус, Азов вибрали «дружбу» з ОП (с)

аваков , дай команду (майже с)  :D
37
26 лютого 2021 22:20:53
:laugh: і багато ви розблокували?
- які документи подавати не кажуть
- подавати можна тільки 1 раз через електронний кабінет платника
- скаргу центральна комісія розглядає формально, чому відмовили і чого не вистачило не повідомляють
- тепер суд

вся катавасія вже 3 місяць, надходжень НУЛЬ бо все блокують, працівників звільнено

а так ДА самий голий профіт :laugh:
все, що заблокували
розблокувала в терміни реєстрації податкових накладних
через кабінет
нікуди не їздила
у вас неапевне не було сліпих комісіантів

у нас після надання близько 40 документів - нічого не розблокували
підстава не надано контракт зед і саме смішно що той контракт був доданий

як боротися зі сліпою комісією? :laugh:
а мо ви у т.з.  "ризикових" ?
тоді спочатку тре з ризикових викреслитися 
а потім вже скаргу подавати на зупинку реєстрації
38
26 лютого 2021 18:51:11
Це все так, якщо сидіти і нічого не робити. На практиці всі все розблоковують і отримають податкові кредити навіть в строк. Окрім  певних  незручностей є  і певні плюси в цій системі.

Не розумію, чим розблокуванню допоможе участь представників підприємства в комісії, коли все подається електронікою та розглядається в строки.
Тре тільки виконати певні правила. На мою думку, така участь лише затягне розблокування.
:laugh: і багато ви розблокували?
- які документи подавати не кажуть
- подавати можна тільки 1 раз через електронний кабінет платника
- скаргу центральна комісія розглядає формально, чому відмовили і чого не вистачило не повідомляють
- тепер суд

вся катавасія вже 3 місяць, надходжень НУЛЬ бо все блокують, працівників звільнено

а так ДА самий голий профіт :laugh:

все, що заблокували
розблокувала в терміни реєстрації податкових накладних
через кабінет
нікуди не їздила
39
26 лютого 2021 18:43:47
Ось такі справи хлопці та дівчата.

одужуйте
і щоб без ускладнень
40
26 лютого 2021 07:04:39
Це все так, якщо сидіти і нічого не робити. На практиці всі все розблоковують і отримають податкові кредити навіть в строк. Окрім  певних  незручностей є  і певні плюси в цій системі.

Не розумію, чим розблокуванню допоможе участь представників підприємства в комісії, коли все подається електронікою та розглядається в строки.
Тре тільки виконати певні правила. На мою думку, така участь лише затягне розблокування.


Повна версія