Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль
1
25 серпня 2019 22:13:00
Тіну на даху з напівоголеною цицькою (а чо одною тільки?) трохи злемзяли тіпа звідсиТоко треба було шоб вона з того даху на дротіках вниз хєранула, і там вже  show me your love... show me how much you care...
2
5 липня 2019 22:43:40
Про італійське не знаю. А французькі звичайні столові. Вен де табль.
3
21 травня 2019 01:49:10
Відчуття, що такий тупий 8й сезон - договорняк з Дж.Мартіном. Книга, якщо товстун її коли нибудь напише має бути бестселером, тому повинна бути кращою за свою екранну версію.
4
19 травня 2019 12:06:15
Джон таки заріже тьотю Дені і поїде на північ. Дрогон забере тільце Дені, покладе на багаття разом з Арьєю та її білою кобилою, підпале, з того підпалу вилізе біла дракониха, вони разом спалять к є@ням всі рештки ветероса
5
19 травня 2019 11:59:24
Треба або продовжувати цю візу там, або виїжжати до моменту її закінчення, а потім виїздити по безвізу.
6
19 травня 2019 01:07:46
Мадонна - нічого особливого)
Не завжди потрапляє в тональність...

В жодну не попала) 
7
19 травня 2019 00:16:37
Ісландія

А шас баба Мадя.... А потом Вєрка
8
16 травня 2019 19:10:56
в

 (tu)  Ше Бабця Олена Дені сказала, що ніколи не слухала що їй кажуть, радять та велять навколишні мужики, все робила сама як вважала за потрібне, тому і сама пережила і всіх своїх мужиків, і всю свою сім'ю, і взагалі живе так довго (і ще жила б аби не зжерла отруту після того, як призналася Джеймі у вбивстві Джофрі).

Дені її почула, але не послухала.
Пока в Дені не було Правиці, а вся її свита складалася виключно з її фанів - все було добре; когось потроху палила чи розпинала, але, в цілому, поразок не знала.
Коли завела собі з дуру Правицю - Тіріона, з якого стратєг,  не дивлячись на весь його розум - шо з гімна пуля, і всі його стратегічні замисли - ні, навіть не коту під хвіст, а набагато гірше, Дені попрямувала вниз, до повного і неминучого фіаско. Ідея Тіріона взяти порожній Кастерлі Рок привела до втрати Хайгардена з усім його золотом, половини флоту, наймудрішого та найрозумнішого союзника - бабу Олену  :X , ще кількох важливих союзників (Іларія та Залізна Дівка).. Ідея спіймати мерця, щоб переконати Серсею виступити в союзі з Дені та Джоном проти мертвих - епік фейл, втрачено дракона,  отримано льодяного дракона, завдяки чому розвалили стіну і нечисть поперла (а умна Серсея всіх кинула)  :X
Остання ідея попертися кількома кораблями в пащу Серсеї поки військо суне суходолом  - ще один ідіотизм, привели до втрати Дракона, після чого ще одна ідея п***а на переговори з сестрою - знову епік фейл (смерть Місандеї).
Власне з Дені монстра зробив саме Тіріон, бо всі його гуманні почини робили Дені значно слабшою, і вона це розуміла. Звичайно, ж Тіріон робив це від найкращих та найблагородніших побуждєній, і, звичайно ж, не без допомоги інших пауків. Власне, короля робить свита - так і вийшло. Дені мала з дитинства замашки жорстокої узурпаторші, але катом її зробила саме підібрана свита вестеросців.

9
15 травня 2019 14:08:16
Бонні, Емма, Сандра, Мерайя, Сара, Мілєн - всі чудові, впізнавані, оригінальні... Але дивом на естраді була лише одна

https://www.youtube.com/watch?v=YjxbHs7tB0s
10
21 квітня 2019 11:50:09
Пенсія 800 євро в Україні, і навіть 500 і навіть 450 це нонсенс і злочин
11
16 квітня 2019 23:27:24
Купіть той же самий квиток на tickets.ua
З billing address нема варіантів, це додаткова застаріла верифікація, яка,  практично, крім штатів ніде не застосовується
12
14 березня 2019 10:27:40
Хм.... А багато хто так зможе, от по чесному?
Вийти з броньованого авта, і пройти через натовп трохи втомленого, але все ще агресивно налаштованого бидла, яке по інструкції має в тебе плювати?
Пєті ріспект. Тут він молодець - всіх зашкварив.

У #дєтікрічітє мемом стане, цікаво?
13
8 березня 2019 13:52:46
За котят там лет 5 или и того меньше, бо максимум по той статье 6 лет (по мне -маловато, ну то таке). Остальное - добавили срок, который этот маньяк не досидел в предыдущий раз, т.е. вышел досрочно за примерное поведение, так как за это время успел получить новый срок, то недосидку плюсуют к новому сроку. Нормальная практика
14
7 березня 2019 13:13:49
В пристойній державі амбасадорка мала б уже префікс екс,  статус персони нон-грата і пакувала б речі.

В пристойній державі амбасадорка дотримувалася би дипломатичної мови , але не через ризик стати екс, а через те, що в неї не було би жодної причини забувати дипломатичну мову. Бо в пристойній державі САП, який консультує підозрюваного вже стояв би перед судом, а не сидів би в кріслі САП.
В пристойній державі кандидат на посаду судді, якому представники громадськості зробили пред'яву щодо доміка за кілька мільйонів долларів за півгодини сам зняв би свою кандидатуру. І тд.
15
6 березня 2019 20:13:24
Хтось може пояснити - які юридичні повноваження у Громадської Ради Доброчесності? Тобто, який сенс у ній, якщо вона суддю банить, а його далі можуть прийняти на посаду?

Малюсінькі але є..

(с) Якщо Громадська рада доброчесності у своєму висновку встановила, що суддя (кандидат на посаду судді) не відповідає критеріям професійної етики та доброчесності, то Вища кваліфікаційна комісія суддів України може ухвалити рішення про підтвердження здатності такого судді (кандидата на посаду судді) здійснювати правосуддя у відповідному суді лише у разі, якщо таке рішення підтримане не менше ніж одинадцятьма її членами

Тобто ВККС має по суті ветувати рішення ГРД, 2/3 від складу ВККС.
16
6 березня 2019 15:09:02
....

(с) .....репортери поінформували громадськість про рішення Конституційного Суду про вилучення статті про незаконне збагачення з Кримінального кодексу. А журналісти-розслідувачі, минулого тижня і вчора увечері, виявили підозри в корупції в оборонному секторі. Рішення Конституційного Суду, на наш погляд, є серйозним відступом у боротьбі з корупцією в Україні.

(С)Вища кваліфікаційна комісія вже готова схвалити 31 кандидата з сумнівною репутацією, просунувши їх ще на крок ближче до зайняття посад суддів Верховного суду. Це може призвести до такого Верховного суду, в якому 30 відсотків суддів матимуть глибоку недосконалу професійну етику, яка на нашу думку не годиться для найвищого суду в країні.

(С) ....має бути замінений Спеціальний антикорупційний прокурор. Тому, хто був спійманий за наданням консультацій підозрюваним, як уникнути відповідальності по обвинуваченням у корупції, не можна довірити вести ці самі справи.

(С) Ми не розуміємо, з якої причини призначати явно недосконалих кандидатів до найвищого суду країни, особливо коли є інші кваліфіковані кандидати без таких проблем?

(С) Закривати очі на корупцію в оборонному секторі означає виривати з рук відважних воїнів України їжу, медичну допомогу та зброю


Марі Йовановіч
https://ua.usembassy.gov/uk/remarks-by-ambassador-yovanovitch-on-the-occasion-of-the-5th-anniversary-of-the-ukraine-crisis-media-centers-founding/?fbclid=IwAR1ppzMf34txTo7UCc1d5N4J0HmPdljceyyt4WivRg2g4DqqzXVDiKXhz68

17
16 лютого 2019 14:40:34
Пасажир порушив умови перевезення - це факт. Умови перевезення оговорюються умовами тарифу, де говориться, що пас повинен використати всі сегменти польоту. У випадку невикористання без поважних причин (хвороба, родичі, похорони і тд) всіх сегментів Ак анулює весь квиток, від початку до кінця, тобто Пасажир на вже використаних сегментах вважається безбілетником, і повинен відшкодувати Ак вартість використаних сегментів.
Проте суди керуються (ну якщо вони не українські) приписами права, а не лише якимись там угодами, в порядку ієрархії приписи права  це (зверху вниз) міжнародне законодавство, міжнародні угоди, конституція, закон, підзаконні акти, угоди (контракти) між суб'єктами.
Якщо Пасажир порушив шматок угоди, але та угода вже порушує його законне право використати лише частину послуги, за яку він повністю сплатив, то суд завжди стане на його сторону. Ну купив я куздюм, в якому мені підійшов піджак, а штани я викинув (або залишив в магазині), не стане ж продавець подавати на мене позов?

Хоча даний пакс може отримати багато проблем від цього - наприклад, Ак вносить його в чорний список, автоматично він попадає в чорний список всього Стар Альянсу - там три десятка Ак, йому або взагалі відмовляються продавати квитки, або влаштовувати постійні додаткові перевірки
18
12 лютого 2019 23:54:59
Info Sapiens - бывшее GfK
8-)

це закос під всесвітньовідому контору
видать їм власник бренду пригрозив судом
I

Ніякий це не закос. Так і є. Минулого року всесвітньовідома контора продала всі свої відділення, що займалися соціально-політичними дослідженнями французькій фірмі Іпсус за 100 млн євро. Відповідна частина Гфк за один день стала Іпсосом, а маркетингова зплишилася Гфк. А у Іпсуса політика - всі польові роботи віддаються на аутсорс. Тоді польова команда Гфк створила фірму Інфосапієнс, щоб бути польовим аутсорсом і для Іпсуса і для Гфк
19
14 серпня 2018 15:22:29
Вони наївно (а може й ні) вважають, що суд має встановлювати/відновлювати справедливість.

Тоді як задача суду — перевірити, чи відповідають подані докази вимогам закону, і чи достатньо прийнятих доказів для певного вироку.

Доказ не спосується справи? Нафіг
Доказ отримано незаконним шляхом? Нафіг
Доказ нечіткий/розмитий? Нафіг

І так буде доти, доки будуть існувати судді, що вважають судову владу окремою гілкою влади.

Суддя керується верховенством права (Ст 129 КУ). Це значить, що суддя використовує закон як інструмент (засіб) для встановлення справедливості.
Якщо відповідають доказам закону, і їх достатньо для прийняття рішення, але при цьому порушуються приписи права (Конституція, Євроконвенція, Конвенція ООН про захист людських прав, міжнародні зобовязання країни), то суддя повинен ставати на бік приписів права, а не на бік закону.
20
10 серпня 2018 10:45:17
по цене билетов самалет паравоз какая то херня написана. билеты нихрена не стоили. и не было разницы самолетом или паровозом. хорошо помню хряков-симф по студенческому (50%) 10р, полный 20 р, самолет хряков-питер 27 р полный, по студбилету 70% от полной цены. мы студентами куда только не летали и в ригу и в самарканд с бухарой на выходные.  :facepalm:
             
простите,как вам удавалось летать в выходные при стипендии 40р?
проезд по студенческому-только в учебное время.летом-нет.
у нас стипа на младших курсах простая была 55, повышенная + 15 и 25 %. разгрузка вагонов увеличивала доход, полставки лаборанта на старших курсах в универе тоже была обычная практика. кому то родители еще ежемесячно что то подкидывали.  летали не в сезон. летом стройотряд тюмень, надым и прочие занимательные места. жили скромно но весело и часто путешествовали. 

Ага... В ЕсЕсЕсЕр кожному студенту полагалось по півставки лаборанта...якраз в кожному  унівєрі було кілька сот чи тисяч постійних вакансій лаборантіа... Ну і  конєшно, розгрузка вагонів - то святе, особливо мішечки з цукром чи борошном по 50кг - шо там, за ніч кілька тон розхєрачив, і десятка в кармані... І відразу ранковим рейсом на самарканд...
21
24 липня 2018 17:09:49
А Іль де Франс це Франція чи якась хуйня? (Єслі шо, це область, в який знаходиться столиця)

Вакансії для психологів: десь близько 1500 на сайті https://www.indeed.fr/
Вакансії для автомеханіків в цьому самому регіоні: близько 1200


22
10 липня 2018 15:15:55
Все вірно
Субсидіі
Ідіотська архаічна пенсійна система
Мораторій на продаж землі
"Єдиний" податок
Ці 4 продукти популізму-патерналізму -різновиди раку, що руйнують краіну не менше за корупцію та війну. І що станеться з тим камікадзе, який на виборах, припустимо, про це чесно скаже? Скільки відсотків набере?
23
20 травня 2018 01:11:27
Не ходіть в ті дурні агентства. Подавайтеся самі і віза буде.
24
22 березня 2018 16:39:46
А вот может кто-то сказать, за счет чего Монобанк живет и получает прибыль? Все эти кэшбеки, отсутствие комиссий, выпуск-доставка карт, саппорт и т.д. Приват - с ним более понятно: ебут за каждую лажу; на любой карте есть либо комиссия за пополнение, либо за снятие; комиссии за любое перечисление бабла третьим лицам, которых в день наверное под сотню тысяч проходит. Обслуживание юриков, которых там полно. Ну и кредиты-депозиты какие-никакие есть. А Монобанк за счет чего такую шару выдерживает?

Монобанк это, в первую очередь, бесплатное приложение для смартфона. За счет чего живут бесплатные приложения? Все оттуда.  Их карточка это уже дело второстепенное, к тому же карточку обеспечивает УниверсалБанк.
25
7 березня 2018 20:46:33
Монобанк хороший. Укрсіб дорого.
26
6 березня 2018 15:52:01
Мілєн Фармер підловили парараці в центрі Парижі з її білим овчаріком... Без намордніка, ужос, фас, Мілєн бігом лайно збирай, вдруг овчарік кого укусе + діти бояцця ж деякі


27
4 березня 2018 22:21:03
Тут посольство на 150 відсотків праве. Чувак дійсно не довів ті самі "міцні зв'язки", те, що вони не міцні майже прямо сам і підтвердив відповідями на запитання (так, зарплата не велика, хоч на подорожі і вистачає...в придбанні квартири нема потреби).... А постом підтвердив, що...такі да.... Останні бабки витратив на квиток та віковий збір :),  трохи лишилося з нахомяченого в адідасі)
28
2 березня 2018 09:28:22
Такса вдруг вспомнила свое естественное предназначение - охота на лис, решила попробовать охоту на лабрадора и получила пис-ы,.... Здесь все нормально. Вмешалась люди и... П-ц лабрадору. Лабрадора жалко.
29
18 лютого 2018 21:42:13
Люди, які вірять в мантри про  забезпечення грошей просто все ще живуть в 20-му столітті.
30
17 лютого 2018 18:07:45
Білоруси таку якусь хрєнь зробили - трохи нової колії, гарненький потяг, ходив пару років чи ще менше, але був порожній його й відмінили.  через непотрібність. Взагалі ці залізничні гілки в аеропорт мають сенс лише як частина адекватної транспортної системи великого міста, а транспортна система Києва ніяка взагалі. Кому той потяг допоможе, якщо в Києві буде лише три транзитні точки? 
31
17 лютого 2018 17:54:15
тобі в лічку написав..ти шо сліпий?

мені тільки з цього сайту капає зараз кожен  день приблизно 40$  https://hashflare.io
а ти спамь надалі про скорий кінець  :facepalm1:
;o  це ж 40 чи 45 терахешїв!! Це ж скільки треба було туди вкласти баксов чи інвестувати сатош щоб нахом'ячити такий хешпауер, до того ж у хешфлер ніколи, здається, не було пожиттєвих контрактів, завжди були обмежені!?
пожиттєві були відмінені у вересні 2017...точніше не відмінені а стали строковими  з завершенням дії  1 вересня 2018. але я у них з 2016 :D
от поки такі прошупанадогілляки носилися з воплями як усьому кізда ми купували контаркти за цінами у 10 ки разів  за меншими курсами  :D

Ааа... Да, правда. Хешфлер ніпутьовий, спочатку продали одне, а потім поняли, шо помилилися і змінили те що продали на щось інше...
Писи: хай пишуть.. Попиздіти на тему в якій людина не в темі - це відома і досить поширена сублімація.
32
17 лютого 2018 16:18:31
Ukraine, так скільки заробив? вже три рази питали, але відповіді так і нема  :weep:
чи ви тільки копіпастити новини здатні?  :gigi:
тобі в лічку написав..ти шо сліпий?

мені тільки з цього сайту капає зараз кожен  день приблизно 40$  https://hashflare.io
а ти спамь надалі про скорий кінець  :facepalm1:

 ;o  це ж 40 чи 45 терахешїв!! Це ж скільки треба було туди вкласти баксов чи інвестувати сатош щоб нахом'ячити такий хешпауер, до того ж у хешфлер ніколи, здається, не було пожиттєвих контрактів, завжди були обмежені!?
33
7 лютого 2018 10:55:21
Співаю "Зеленеє жито, зелене, хорошії гості у мене".
Всей Коїнмаркет зелененький, мій ХЕМ, в якому я тримала третину балансу, +45%. 

 :D  :-)o
34
3 лютого 2018 11:16:25
Мені щось не зрозуміло. ..чому ти рахуєш чужі гроші і як він їх злив?
Та ніхто не рахує. Просто він сам мені сьогодні пожалівся коли я йому розповів методику як заробляти на крипті користуючись спредом по фіатних валютах...
Абсолютно типова ситуація - він шле кріпту кудись за твоєю методою, і переказ зависає на два тижні на обробці. В цей час спреди роблять карколомні стрибки в будь-яку сторону сотні разів. Чудак нарешті отримує ту кріпту і ридає, як білуга, від результатів.
Думай ще.

Є така проста річ- інтуіція. Якщо іі нема ( а вона властива мо 10 відсоткам людей), то ніякі методи-шметоди-графіки-ікспєрди не поможуть.
35
31 січня 2018 15:46:46
В тому вигляді, в якому "русский мир" нав'язується зараз - однозначно погано.
А є якийсь інший вид руского міра?  :S
Взагалі немає ніякого "русского мира". Як і "українського", "англійського", "німецького" та інших. А є російська культура, українська, англійська, німецька та інші.
А "русский мир" вигадали для того, щоб якось виправдати загарбницьку політику сучасної Росії. Ось і "притягли за вуха" сюди "русский мир".

Руский мир не вигадали, йому просто нещодавно дали назву. Як явище (культурне середовище) він існував давно, вперто культивувався колишньою імперією в її колишніх метрополіях. Це суттєво інше, ніж культура. Це звички, традиції,  світогляд, моральні (чи аморальні) принципи, медіа і т.д. Найрейтинговіший український телеканал Інтер, прописка київська, але це хіба не рускій мір? Дід Мороз, первомай, олів'є, баня-водка-гармонь-і-лосось, дуракі та дороги, патерналізм, "загадошная русская душа" і тд, список із сотень позицій - хіба цей весь коктейль не рускій мір?  І так, Висоцький при всій своїй геніальності (перш за все, великий поет), дійсно представник саме руского міра.
36
27 січня 2018 20:46:22
Да попустіться... Просто хвора тьотка. Хвороба прогресує.
37
26 січня 2018 16:35:12
Крістін допиздицця, що іі саму турнуть з посади.. Є Рада Директорів вопщето..
38
25 січня 2018 14:21:02
займайтесь своєю практикою, хто вам боронить, ловіть момент, поки є. тільки не розповідайте казок про валюту майбутнього і подібні дурниці.


одиничні випадки не можуть бути доказом. при нагоді почитайте про фінансові бульбашки :)


ну хоч тут дійшли згоди  :lol:


"можу зустріти динозавра, а можу і не зустріти" :weep:
про інтернет 20 років тому теж казали що це маячня..а про те що він замінить пошту ,радіо і телебачення тільки крутили у скроні. Невже забув? Ну і? реальність яка?
саме так може бути крах а може і не бути...а може бути третій варіант будуть існувати і фіатні гроші і кріптогроші. Просто ціна питання дуже велика,жирні коти не можуть поки це прийняти. І будуть звичайно мочити.Зараз вони у виграшній ситуаці,а далі подивимось Я просто дуже хочу дочекатись коли прийде цей час,попкорном вже запасся :)
чувак, у тебя в голове дикая каша
ты сравниваешь твердое с зеленым, а потом доказываешь, что зеленое - это вам не маленькое, а все мягкое нужно сравнивать с высоким.

биткоин на сегодня - это сепулька, быстро растущая в цене.
но все равно это сепулька, понимаешь, приспособа такая для сепуленции, чтоб играть в нее в сепулькарии.

биткоин никогда не заменит деньги.
никогда
чтоб понять это, не нужно быть мегафинансиситом
для этого достаточно понимания того факта, что транзакции в биткоинах невозможно отменить
а весь мировой бизнес построен на правовых отношениях, которые подразумевают третейский суд и обязательность исполнения его решений.
в том числе и по отмене транзакций. поэтому одноранговое анонимное поле платежей просто неприемлемо для бизнеса. нужно четко отслеживаемое и подлежащее постороннему регулированию правовое поле.

пример из жизни: денег больше нет, одни биткоины. бухгалтерша в твоей конторе сделала ошибку в номере кошелька и деньги за сырье на месяц для твоего производства улетели (x) знает куда (x) знает кому. бухгалтерша смотрит на тебя ангельским взглядом и бормочет "извинити пажаласта, апичатка вышла ...." хозяин кошелька, на которые улетели деньги, может давно забыл об этом кошельке и не пользуется им. найти его невозможно. а может его уже трамвай переехал. а может бухгалтерша п***а и бросила себе на кошелек и возвращать их не собирается.
поэтому еще раз подчеркиваю: для бизнеса биткоин неприемлем
теперь давай посмотрим на розницу.

пример из жизни: денег больше нет, одни биткоины. ты приходишь в старбакс за своим любимым эспрессо макиято. сколько ты будешь стоять на кассе и ждать подтверждения транзакции? 10 минут? 20 минут? 30 минут? или до завтра? и остальные в очереди тоже с биткоинами. и такая же хуйня в макдональдсе, в супермаркете, в метро в автомате продажи билетов - везде. и таких транзакций в сети биткоинов будут сотни миллионов в минуту - днег же нет, только битки. во что превратится наша жизнь? в сплошное ожидание подтверждения транзакции.
поэтому второй вывод: в повседневной жизни биткоин также неприменим.

что остается? ну конечно - интрнет-магазины. собственно для этого и придумывал биткоин сатоши накамото. но в первой же главе "введение" есть одня хуйня, которая вызовет вопрос у любого здравомыслящего человека:

Completely non-reversible transactions are not really possible, since financial institutions cannot avoid mediating disputes. The cost of mediation increases transaction costs, limiting the minimum practical transaction size and cutting off the possibility for small casual transactions, and there is a broader cost in the loss of ability to make non-reversible payments for nonreversible services. With the possibility of reversal, the need for trust spreads. Merchants must be wary of their customers, hassling them for more information than they would otherwise need. A certain percentage of fraud is accepted as unavoidable.

в момент придумывания битка сатоши был озабочен проблемами продавцов (видать сам чем-то торговал, а его кидали). и безвозвратный платеж он внес как один из охуенных позитивов битка. типа это позволит защитить продавцов от нечесных покупателей. в его системе координат безвозвратный платеж - это уменьшение фактора доверия в бизнесе, переход от доверия к чистому прагматичному безвозвратному потоку баблоса от покупателя к продавцу. и вот теперь вопрос: как защитить покупателя от нечесного продавца при условии безвозвратных платежей? да никак, биток вне правового поля, анонимный и безвозвратный, мечта любого жулика-продавца.

пример из жизни: денег больше нет, одни биткоины. ты заказываешь у какого-то китайченка ли себе парочку видях, чтоб нарастить мощность своей фермы для майнинга. платишь ему безвозвратный платеж, а он тебе присылает в коробке вместо видеокарт засушенный (x) собачий. что ты будешь делать? как поймать китайченка ли и вернуть свои биточки?

поэтому третий вывод: повсемесное использование биткоинов в интернет торговле также невозможно

короче, на сегодня биткоин - это сепулька с быстро меняющейся ценой, которая привлекает трейдеров типа вийки своей волатильностью. но заменить деньги он не сможет никогда.
рекомендую тебе сохранить этот пост и перечитывать его всякий раз, когда тебе захочется пофилософствовать на тему отживания денег и тотального доминирования битка в ближайшем светлом будущем.

 B-)Це дитина писала?
39
23 січня 2018 16:17:29
Назагал буде те саме. Курс бітка буде в рази вище або в рази нижче, назви лідерів-альтів поміняються.

 (tu)  оце сама вміняєма думка
40
19 січня 2018 10:22:06
а чего они все голые?

Тю.. Публічні оголення - одна з стопіццот форм фетишизму. А Водохреща і давня язичеська традиція - прекрасний привід, щоб роздягнутися на публіці абсолютно легітимно. Бо в баню стільки народу не затягнеш, а до літа з пляжем ще дуже далеко.

Повна версія