Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль
1
20 лютого 2021 12:23:15
"прЕбывающих", сцуко, вилупки неписьменні!
Іноді треба дуже постаратися опустити свій інтелект до рівня цих свинособак з російськомовними "чєлюстямі", щоб зрозуміти зернини мислення у їх мареннях  :shuffle:
2
13 лютого 2021 11:25:21
Доречі, борщ то рецепт римлян!
Вони вирощували буряк і капусту, один з імператорів хвалився своєю капустою, що сам висаджував.
Але у них борщ був на вині з медом - хочемо зробити спробувати.

У них ще було більше 400 припав різноманітних. Отакоєот
3
13 лютого 2021 11:16:22
Хто вміє НОРМАЛЬНО квасити буряк? :shuffle:
Я двічі пробувала - обидва рази викинула :(
То якесь щось запліснявіле, то щось солонувате, але не кисле.. ну таке - а вчилась по інтернету - а там чого не напишуть...
То , може, ще фупівці знаючі щось підскажуть?
https://panistefa.com/buryachanyj-kvas/
Бурячаний квас
БОРЩІ, ПЕРЕПИСИ, ПЕРШІ СТРАВИ
ОДИН ІЗ НАРІЖНИХ КАМЕНІВ ГАЛИЦЬКОГО СМАКУ

Прийшов час трошка поправити і дописати цей давній текст, один з перших, авторства пані Стефи. Тим більше. що бурячаний квас – це один з наріжних каменів галицької кулінарної традиції.

Спочатку я розглядала бурячаний квас виключно як основу для Різдвяного борщу, що є применшенням його ролі в формуванні смаків нашої регіональної кухні. Тим більше, що я ж його роблю і використовую цілорічно, а не тільки на Різдво.

Бурячаний квас готується просто:

Дуже файно зі щіточкою помити бураки (або почистити від шкірки)
Покраяти їх на чвертки або вісьминки (зрештою, можна і потерти)
Скласти в слоїк
Залити теплою водою
Додати 2-3 столові ложки цукру і 1-2 чайні ложечки солі
Кинути окраєць чорного житнього хліба
Накрити марлею і поставити в тепле місце десь на тиждень.
Також, крім буряків, варто для збагачення смаку додати корінь селери або пастернаку, порізаний кружальцями і кілька розрізаних зубчиків часничку, можна трохи зеленини (петрушки чи кропу), насіння кмину і\або коріандру – тоді квас матиме цікавіший смак і запах.

За кілька днів зверху з*явиться пінка – так має бути. Як тільки бачите, що хліб вкривається білою плівкою – вийміть його ложкою (якщо квас в той момент ще недостатньо квасний – можна додати свіжого хлібчика)

За тиждень, може трошка більше (*), – покуштуйте квас – він має бути смачний, квасненький, пряний. Готовий квас треба перецідити з слоїка в пляшку (найкраще через ватку), закрити і тримати в холодильнику. Зберігається місяць або й більше, але я ще так довго його не тримала, бо використовую і роблю свіжий.

Буряки в банці можна заливати свіжою водою (з свіжим часничком, цукром, спеціями і тп) доти, доки дають колір, і хоча щоразу квас буде трошки слабшим, але цілком придатним до використання. Я так заливаю до 3-4 раз. Єдине що, буряки після кожного зливання квасу треба легенько переполокати, щоб не множилась цвіль.

Таким квасом заквасимо борщик з вушками, або буденний борщ.

Якщо його розбавити пів-на-пів водою, додати леду і ложечку меду – це вийде супер-корисне (дещо специфічне на смак, але!) пиття на спекотне літо. Буряковий квас варто просто пити – це корисно від підвищеного тиску а також гарно регулює обмін речовин.

І не забувайте –  борщ, заквашений оцтом – то є злочин проти людства! Не лінуйтеся заквасити бурячаний квас, бо це просто, корисно і смачно.

Про особливості використання – читайте в переписах борщу.

(*) Час заквашування залежить від температури. Чим тепліше – тим швидше.


Там і фоточки є  :shuffle:
4
12 лютого 2021 19:54:56
"На дипломатический ужин подали маслины, икру, копчёного, тушеного осетра и посол! - И как посол? - Был съеден!" КВН

Вони туди як страви їздять, щоб у хижака травлення урізноманітнити, ідіоти! (P)
5
11 лютого 2021 20:01:54
А, ще!
Тепер завжди у холодильнику стоїть банка з квашеним буряком! Отой квас, та буряки дают ох і сманих відтінків!!!
6
11 лютого 2021 19:58:28
Мій пост від 24 вересня 2017
 :shuffle:

Ми варили борщі різні - вибирали рецепти автентичні різних частин України: з чорносливом та качкою; на копчених реберцях; з грушкою; галицький; баршч польский; на курці; з болгарським перцем південнно-східний; з зажаркою та без неї... Дуже багато готували, а скільки довелося поїсти у різних закладах (бо я вважаю кухаря кухарем - якщо смачний борщ, тому завжди його заказуємо)!!!
Що можу сказати - борщ то є борщ :) він завжди смакує, якщо готувати не як кацапи :)

Але в нашій сім'ї ми притримуємось старовинних рецептів. Тому в нашому борщі рідко бувають томати і ніколи картопля.
Борщ з квашаної капусти  (квашена - бо любимо більш кисле).
З м'ясом відварюємо цілий буряк порізаний "книжечкою", коріння селери, петрушки, моркву так само на "книжечку", цибулину нечищену духмяний перець, можна оберемочок петрушки (опціонально).
Зварили м'ясо - овочі геть.
Одночасно з бульоном робимо зажарку -лук, буряк, морква. Ми тремо на терці, іноді ріжемо тоненько. Підсмажуємо і додаемо соку з капусти. Тушкуємо 30 хвилин. Вкидуємо капусту у бульон, відварюємо мо хвилин 10, додаємо зажарку. Варимо, перед відключенням, за п'ять хвилин додаємо перець молотий, духм'яного, лаврового листа, та ми любимо мускатного горішку трохи та гвоздику (як воно по українськи?). Зелений кріп, петрушка, затирка на старому чи звичайному салі, чавлений часник - опціонально.
Ніхто з наших родичів такий борщ не готував. Їх нам також подобаються, але свій більше.
І так - борщ, сметанка, чорний хлібчик, горілка з холоодильнику!

P.S. А літом полюбляємо холодний борщ з бичками у томаті! Хто їв - за вуха не відтягнешь, та не вірять що таке можливо - от у нього квасолю і добавляємо :)
7
30 грудня 2020 14:55:32
Порівнюю Китайців зараз і 20 років тому. 20 років тому свіжий Китаєць з Китаю ледве лико в'язав по прибитію до США, зараз китайська сільська маладьож шпарить майже без акцента щойно з аеропорту, а в Україні той же плач, нема контента, тре пережовувати кацапські відрижки, така наша доля.
Подруга сім'ї викладає англійську у Китаї дітям до 2(двох!) Рочків. Деякі ще повзають більше ніж ходять і на китайській лише гулькають...
   в той самий час в Україні зе-біли верещали цілий рік щоб не здавати англомовні іспити:

 "Форма та процедура складання тестового іспиту IFOM
Тест містить 160 питань. На сьогодні тестування IFOM проводиться англійською мовою в комп’ютерному форматі упродовж чотирьох годин."
Людині завжди важко вчити та здавати мову, якою немає спілкування. Нажаль, це стосується і китайців. Нам було мало з ким там порозмовляти. Суцільна імітація, насправді :))) але якщо планується виїзд на навчання закордоном - то штудіюють аж гай шумить :)
8
30 грудня 2020 10:09:21
Порівнюю Китайців зараз і 20 років тому. 20 років тому свіжий Китаєць з Китаю ледве лико в'язав по прибитію до США, зараз китайська сільська маладьож шпарить майже без акцента щойно з аеропорту, а в Україні той же плач, нема контента, тре пережовувати кацапські відрижки, така наша доля.
Подруга сім'ї викладає англійську у Китаї дітям до 2(двох!) Рочків. Деякі ще повзають більше ніж ходять і на китайській лише гулькають...
9
26 грудня 2020 11:17:25
Нахєр ту Австралію, з її павуками, крокодилами,  зміями, отруйними медузами
когда то укусила фаланга, залез под поливочній лоток на сборе хлопка, вот там мі и встретились взглядами.  :laugh: на всю жизнь хватило воспоминаний
"В основном фаланги обитают в пустынях, засушливых районах и полупустынных местностях. Их можно встретить в пустыне Гоби, на  Северном Кавказе, в Астрахани, в Закавказье, на Нижнем Поволжье, в Кыргызстане и Казахстане, а в Европе они обитают в Греции и Испании. А вот в Австралии их нет."
10
22 жовтня 2020 10:30:21
Доречі, у цьому нитті цікаве одне: "Рейтинг СН, даже с поддержкой всех основных телеканалов летит вниз.". З цієї фрази неупереджена людина може зробити єдиний висновок - оті 73 відсотки "зелепнів" не були введені в оману каналами, а їх дійсно забембав сивочолий жмурук.
Отакоєот  :shuffle:
11
30 вересня 2020 07:55:59
шо тут? серед ночі нарешті знайшла срака віхтя?
Кароффка. В этой ветке меня ин ересует только, что такое "вихть"!??
Интернет не знает.

Болезнь Алексеевича мне похер.
https://uk.m.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D1%96%D1%85%D0%BE%D1%82%D1%8C

Ві́хоть (прасл. *věxъtь < *věxa — «тичка», «віха», «гілка») — жмут соломи, сіна або клоччя, шматок старої тканини для миття і чищення чого-небудь. Зменшувальна форма — «віхтик». З огляду на етимологію слова, припускають, що віхтем первісно слугувала рясна гілка дерева або стеблина бур'яну.


Віхоть з тканини
У Вікіпедії є статті про інші значення цього терміна: Віхоть (значення).
Використовується для знешкодження промащених відходів, миття посуду тощо. Старі ганчірки-віхті використовують також для мазання долівки, стін тощо глиною, крейдою.
12
9 серпня 2020 08:07:43
Диявол та насельник при зустрічі:
- А помнишь, как ты меня гонял?..
- Так, я это...
- Понимаю... Работа такая. А теперь, вот, как я, эххехе!, - підкидуючи дровинячку під індивідуальний казан зі смолою для "екзорциста".
 :shuffle:

13
10 липня 2020 17:10:06
від любові до ненависті - один крок
Ви це мали на увазі?
Розтоптана любов - одне з самих сильних почуттів людини.
Тоді людина не зважає ні на які аргументи або умовляння.
І одночасно не може говорити ні про що інше.
досить незграбно у вас виходять спроби відвести увагу від мегазашквара Свині

За що, ви кажете, зненавиділи Юлію Тимошенко? Не нагадаєте?
Вона хіхікала...  :shuffle:
Не те що сивочолий рукожмук обнімашечний! Он, як хуйло його сцить!
Кремлядь Юлька! Нєт, щоби за йайця "владімирвладіміраві ча"!..
14
4 липня 2020 13:28:13
Фотограф повне гімно. Усі як на паспорт фоткались. Жодних емоцій, жодного цікавого ракурсу, наче хотів підкреслити не гарність, а якийсь дикавізм. Очи вирішені, скули та губи напружені. Жах. :shuffle:
15
28 червня 2020 08:44:58
У залі буде телепромиватель? Хм, дивуюся плануванню.
Що це таке?
Можливо куня і замала, виходили з того, що є. Там щоб робити більшу кухню потрібно різати зал.
та телевізор же :) телепромиватель мізків :)
16
27 червня 2020 21:46:52
У залі буде телепромиватель? Хм, дивуюся плануванню.

Кухня у нас 25 метрів - і не вистачає на трьох готуючих одночасно :(
У наступному домі хочемо не менше 30 метрів, з островом посередині...
17
22 червня 2020 10:03:34
Попри меншість розміру мозку, у жінок щільніше його звивини. Це якраз і додає той функції, якої немає у чоловіків - швидке реагування та аналіз. Бо синапси та нейрони можуть структуруватися більше єфективно.
Якщо вимірювати інтелект розмірами мозку, то це те саме, що вимірювати потенціал процесорів виходячи з їх розмірів  :shuffle:
Останнє - кацапи рулез, бо їх процесори ніхто ще не обійшов... По розмірах :facepalm:
18
24 квітня 2020 08:37:00
молодец ИЗЯ, я постоянно про это говорю здесь  :laugh:
гм... Але у вас дуже поганий зір. І це передається нащадкам. Ніякого протиріччя не бачите?
19
11 квітня 2020 19:16:59
Напишіть рецепт, будь ласка!
Бо всі рази не виходять, по жодному з рецептів :(((((
Там сікрєт у тісті :)   я роблю заварне дрождьове

https://www.povarenok.ru/recipes/show/58076/

Мука пшеничная / Мука (по 250 мл) — 4 стак.
Вода (1 стакан (250 мл) тёплой для разведения дрожжей, 1 стакан кипятка для заваривания теста) — 2 стак.
Дрожжи (свежие,можно заменить сухими быстрорастворимыми - 10г) — 50 г
Сахар — 1 ст. л.
Соль — 1 ч. л.
Масло растительное — 3 ст. л.

роблю на піврецепта  вийде 8-9 штук

гловне не забити тісто мукою, колобок должен рзповзатися але і не розтікатися.

Формавка без борошна, стол та руки змастити олією

 :-B
20
11 квітня 2020 17:53:24
Напишіть рецепт, будь ласка!
Бо всі рази не виходять, по жодному з рецептів :(((((
21
3 квітня 2020 14:10:29
150 штук. У Китай друзям відправили 500 штук щє у лютому. Собі також тоді. Закуп "поолєнілі" тоді ж зробили, бо все ясно було вже тоді, що у нас буде  :shuffle:
22
26 березня 2020 18:03:07
Показати зображення...
Як прикольно схожі, і кримінал присутній у обох  :shuffle:


"Шмара Фокса" з фільму Місце зустрічі

23
13 березня 2020 13:08:38
Тільки що у розмові з родичами: у Донецьку голова якоїсь організації ордловській після відпочинку у Іспанії (от ЯК ці тварюки так можуть робити!?) помер через два дні. Лежить зараз у морзі, чекають на тести (цікаво, з України?). Нічим не хворів.

Я от про що... Ця тварина по безвізу каталася. Таким чином воно через Україну перлося. І от :shuffle:
24
8 березня 2020 14:23:26
Хто б міг подумати, що навіть наші очі влаштовані настільки по-різному! Так у жінки значно ширше периферійний зір у порівнянні з чоловіком. Історично вона була берегинею вогнища, а тому їй потрібно було одночасно бачити все те, що відбувається в печері (вогонь, діти і т. Д.). Крім того, вже поза житла їй також потрібно мати максимально широкий огляд, щоб вчасно помітити небезпеку, яка загрожує їй та її дітям (наприклад, змію або дикого звіра). Саме тому в мозок жінки була закладена програма, що дозволяє їй дуже добре бачити сектор в не менше ніж 45 градусів з кожного боку голови (тобто в 90 градусів в сумі). Втім, це мінімум, і у дуже багатьох представниць прекрасної статі ефективне периферійний зір досягає 180 градусів (у чоловіків ця цифра рідко перевищує 45 градусів)! Тобто, дивлячись вперед, жінки прекрасно бачать все те, що відбувається збоку.

http://optikaplus.ua/news/398-fiziolohichni-vidminnosti-zoru-u-cholovikiv-ta-zhinok
Не тільки бачити, а обробляти більше інформації за короткий час.
26
2 березня 2020 19:32:58
А на що хворів?

Повірити не можу, людина, яка кохала Крим, архітектуру і усе прекрасне... :(
а ще любив море, яхти, гонки на парусах
Так... Мореман :(
27
2 березня 2020 18:28:42
А на що хворів?

Повірити не можу, людина, яка кохала Крим, архітектуру і усе прекрасне... :(
28
28 лютого 2020 01:54:23
О.... FUN_DOR....

Коли ти вже мене шизанутого вилікуєш,
бо моя параноя стає навязливим  станом погранічного сіндрома маніакальною діпресії соціопата?

Ти головне на хворого не ображайся... Бо Я як Відомо наркоман під грибами.. до речі сьогодні хавал вареники з білими грибами.

Та ладно Люблю тебе. Бо всіх люблю
Я нічого проти вас не маю, як і примусу лікувати.
До усіх притомних у цій гілці - сугестивна дія не має жодного шансу. Дуже прошу, якщо хтось знає координати ТС, допомогти переправити до лікарні.
Це не стигма, боятися нічого.
Тут з 2002 року вже індукувалися багато людей! Воно вам треба (з урахуванням закриття більшості психіатричних лікарень)?
І спробуйте припинити у це занурюватися.
та припиніть, нема в Етернітаса патологічного стану
Декілька днів "тролити" віртуальних і незнайомих співбесідників на одному тоні, з наявною первинною симптоматикою?..
Ок.
Про патологію (шиза), вибачаюсь - форумне спілкування. Але первинний психотичний, - то нажаль.
29
28 лютого 2020 01:31:36
О.... FUN_DOR....

Коли ти вже мене шизанутого вилікуєш,
бо моя параноя стає навязливим  станом погранічного сіндрома маніакальною діпресії соціопата?

Ти головне на хворого не ображайся... Бо Я як Відомо наркоман під грибами.. до речі сьогодні хавал вареники з білими грибами.

Та ладно Люблю тебе. Бо всіх люблю
Я нічого проти вас не маю, як і примусу лікувати.
До усіх притомних у цій гілці - сугестивна дія не має жодного шансу. Дуже прошу, якщо хтось знає координати ТС, допомогти переправити до лікарні.
Це не стигма, боятися нічого.
Тут з 2002 року вже індукувалися багато людей! Воно вам треба (з урахуванням закриття більшості психіатричних лікарень)?
І спробуйте припинити у це занурюватися.

30
28 лютого 2020 01:09:35
м31
досі не розумію :(
M31 (Галактика Андромеды) — крупнейшая галактика Местной группы
M31 (граната) — американская кумулятивная винтовочная граната
M31 (Нью-Йорк) (англ.) — маршрут Нью-йоркского городского автобуса.
Перше...

Згідно закону тяготіння навіть з такой відстані начне нас валять..
Почне з мелкого - з пояса куйпера 
Таотож... Ви були хоч раз у відділенні, чи під заяву, чи по швидкій? Усе ж гаразд, навколо досить невідомий всесвіт - його охоплення не усякому дається.
І ви можете бути правими. Тільки треба розповісти комусь, не на форумі. Бо тут можуть не зрозуміти!
31
25 лютого 2020 15:39:59
Такі да, от і я про це ... раджу Зіпрекса, на початок десятку, через місяць і надалі пятірку
Так, можна і його... Але людина не чує і не може осягнути що з нею не так. Маю надію що поруч хтось є...
Тут ще є декілька у граничному стану. Жах. :(
Весна ...
Отож :( у психіатрії аншлаг.
32
25 лютого 2020 15:16:46
Нажаль, лише таблетки
Такі да, от і я про це ... раджу Зіпрекса, на початок десятку, через місяць і надалі пятірку
Так, можна і його... Але людина не чує і не може осягнути що з нею не так. Маю надію що поруч хтось є...
Тут ще є декілька у граничному стану. Жах. :(
33
25 лютого 2020 12:32:22
На просте прохання знову великий текст.

Психотичні захворювання не підлягають біологічному диагностуванню. Тому сама тема захворювань дискусійна у світі.
Якщо я вам буду доводити, що флешка чорна, а не червона, ви не згодитесь.
Нажаль, лише таблетки.
Скажіть комусь з близьких, будь ласка. Швидка приїде і відвезе.
34
25 лютого 2020 12:07:06
А можете сконцетрацюватися і написати саме питання?
35
25 лютого 2020 11:50:37
І ви зараз ще перебуваєте у цьому стані. Ба, може у запої, то стани схожі, але деліріум вхопити можна :) і це також не проблема. В Україні дуже гарна допомога при первинних психотичних епізодах, як це не дивно.
36
25 лютого 2020 11:47:28
:beach:
Ви своїм дописом підтвердили..
Дякую...
Тримайся.
Так і я про те... Це не смішно, але лікується, головне не прогавити. Вам симптоми не видно, але вони в наявності.
Тобто ви знаєте що таке шиза...
Ви вмієте діагностувати такій стан

Окей.

Чикаю від вас розклад по симптомам, тобто що саме для вас стало основою щоб поставити таки діагноз.


Дякую.
Так, вмію.
Сверхцінні ідеї, безсв'язність тексту (бо не можу почути голос, але то неважливо), ажитація беззмістовна, стан афекту.

Це не проблема і знімається ліками антипсихотичними (респерідон, наприклад)
37
25 лютого 2020 11:11:39
Люди, ну шиза ж... ТС, хтось поруч є? Швидку треба.
:beach:
Ви своїм дописом підтвердили..
Дякую...
Тримайся.
Так і я про те... Це не смішно, але лікується, головне не прогавити. Вам симптоми не видно, але вони в наявності.
38
25 лютого 2020 10:51:45
Люди, ну шиза ж... ТС, хтось поруч є? Швидку треба.
39
5 лютого 2020 18:52:01
Друзі зараз у провінції Fujian (працюють з китайцями третій рік). Масок в аптеках немає, людей теж :) Їм дарять маски на вулицях люди  :weep:

Вони гуляють, коли зовсім нікого немає. Паничі настрої відсутні. Усі китайці чекають на краще.
У місті (це мале місто на 6млн) 37 хворих. Учора виписали 3. Позитивно усі сприймають.
Ми їм відправили посилку з 500 масками. Коли мають доїхати - 2-3 тижні    :(
Цікава інформація - усі збираються на роботу 10-го лютого :S
Шанхай також. Всі повертаються до міст.

Декілька фото
Показати зображення...
Показати зображення...
Показати зображення...
Показати зображення...
Показати зображення...
Показати зображення...
От цікаво, а звідки в Україні ці маски? В якій країні Україна замовляє/ замовляла маски?
Бо по всій Німеччині масок нема, від слова геть...   запитую с аптеці: " де маски?"
Відповідають: " ми маски вже роками з Азії замовляли, а тепер їм самим ті маски потрібні"
Шиють на великому підприємстві, одне я знаю, бо пробували там купити партію для Китаю в півмільйона. У них є усі міжнародні сертифікати, виробництво стандартизоване за світовими стандартами.
Але... З'ясували, що ціна з позавчора виросла з 0,7грн до... Пабаам... 3,5!!! Еквівалентна ціна на маски в'єтнамські ВЖЕ у Китаї в роздріб :(
Та є друге Але - на підприємство вийшла влада Китаю і замовляє УСЕ. Тому на складах сльози :(
Це я до того, що Україна буде потерпати від дефіциту, і вже ціни зросли і наявності немає...

P.S. на місці влади треба не давати кредити дрібним, а швидко  запропонувати державну програму замовлення масок.
Це зараз великі гроші. Бо собівартість там копійки
40
5 лютого 2020 16:38:17
Особливо жалко китайську кицьку :weep:
о. Носитель коронки
У неї вікно зачинене! Киця на карантині  :blush2:

Повна версія