Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль
1
cьогодні в 12:06
маніпулятивне опитування. Потрібно згладжувати криву, щоб не було напливу пацієнтів. Для цього потрібен помірний карантин. Хворіти мають. Це обов'язково. Смерті ? А ви зібралися жити вічно? хтось помре. В Україні щороку помирає 580 людей. в цей рік з цих 580 частина помре умовно не від діабету, а від короновірусу. Плюс ще тисячі помруть просто від короновірусу. За підсумками року побачимо.
ще одна маніпуляція щодо 6 тижнів. До жопи такий карантин. Через 6 тижнів випустити народ на роботу - буде різке зростання захворюваності. Потрібно говорити про три-чоторири місяці карантину
2
cьогодні в 09:30
Плять, та бачив вже давно! Ну і що? Як це відміняє мою позицію, що карантин потрібен не жорсткиц, а такий, щоб дозволяв людям нормовано хворіти. Інакще епідемія незакінчиться ніколи! А нормовано - це скільки?
А стільки, щоб 50 % перехворіло. 20 млн заражених. На це такими темпами піде два роки. Ну чекайте)) і дрочіть на математичні відео про страшний вірус.
Чи ви зібрались жити вічно, сучки?
3
cьогодні в 09:25
Галичани свідомі ? І тому проголосували за Зе ! А от тепер вже їх не розведеш!
Ага. Свідомі барани без мозгу
4
cьогодні в 09:21
Оштрафувати кожного. Почати від начальника поліції Одещини
5
cьогодні в 09:04
зная вашу потрясающую способность увести любой спор в словесную эквилибристику, спрошу прямо, как математик математика: вы против жесткого карантина на 2-3 месяца, учитывая полное отсутствие в Украине медицины?
Мерси за комплиман )))
Да, я против.
Медицина на данный момент бессильна. Если возник легочный синдром, то даже ИВЛ не сильно помогает (где-то тут было, что 90% подключенных к аппарату все равно погибают). Переболем все равно почти все, кому как получится, учитывая личный иммунный статус и состояние здоровья.

А погибнуть через три месяца от удара по голове при возвращении из продуктового магазина мне хочется еще меньше.
переболеем все! Вопрос: сколько будет больных в единицу времени! Чем меньше — тем лучше, тем более есть надежда, что ко второй волне осенью вирус ослабнет, как это было со свинячим гриппом. Или вакцину какую придумают, или лекарства появятся с протоколами.
та нафіг треба в лікарню. Якщо здохнути, то краще швидше і вдома. Чи ви всі зібрались жити вічно, сучки?
6
cьогодні в 08:57
Думаю зараз привезуть хворого на короновірус в палатку брезентову-йому список(якщо захоче в палати лікарні потрапити).200 масок 100 захисних костюмів для медперсоналу на тиждень.Плюс 90 тис. на ліки. Нема грошей-значить на самоізоляцію(нехай дома здиха). А шо робити?
++++
Так це і є мрія наших лікарів, а тут вони розуміють, що ніхто їм башляти не буде, а взяти хворих доведеться. Ну і навіщо їм така робота.
7
cьогодні в 08:54
До лікарів таке поняття, як "копійки, прошу не застосовувати.
корупція не норма, а молодший персонал дійсно отримує копійки
і йому щоденно доплачують хворі, щоб підійшли, прибрали, укол там ітпд
причому не "подяка", а саме вимагали
був колись у інфекційній реанімації, знаємо
коли кажеш, що в поліції корупція лише у великих начальників, а молодший персонал отримує копійки, українці зазвичай відповідають "а некуй було йти в поліцію! Ідіть у шахту працювати!"
9
cьогодні в 01:04
мне было приятно видеть как в нашем городе за последнее время открывалось много кафешек ( блин на один стульчик с кофем только на вынос даже). много своих минипекарен..которы е стали пользоваться спросом, пончиковые, сендвичные. + бродобрейные и другие.

мне лично от этого было даже приятно. мне нравится такой сервис, какой то домашний что ли. Но..... я не думаю что кто либо виноват в ситуации, когда эти симпатичные люди имеют проблемы сейчас. в киеве- берлине- праге или там валенсии они совершенно одинаковые.   Снять карантин? типа это выход? я так не считаю. Закроют через 2 дня.. когда выяснится что к ним покушать пончик заходил инфецированный вирусом. и возможно на более долгий срок.
вы возможно меня не поняли. я сам предприниматель и оикрывал и закрывал десятки бизнесов. это нормальный процесс...ЕСЛИ это единичные случаи, не оказывающие влияния на экономику и социальную сферу в целом. Сейчас же вижу начало реальных проблем и полного изменения в мире. В результате котороо окажется довольно много "лишних" людей. И это ПРОБЛЕМА.
А здесь выход только перенаправдять этих лишних людей в новые сферы... это сродни закрытию шахт в Британии в свое время... Но экономически возможно выгоднее разогнать их по учебе с выплатой стипендий в размере средних зп до трудоустройства..
як варіант - будувати Беломорканал. В Велику депресію будували непотрібні магістральні дороги, щоб штучно збільшити ВВП. Все одно всі шляхи - це генерування предметів "не першої необхідності"
10
cьогодні в 00:58
У тебя в голове таки каша. Последствия информационного коронавируса?
Повар, приехавший в частный ресторан точно человек непонятно чем занимающийся?
Так тут же половина аж усералась пол года назад, что есть шаурму на заправке скоцтво и
за ней нужно обязательно в ресторан.
Я лично за шаурму на заправке если шо, по крайней мере за то чтоб меня не чморили если я ее там съел.
Но обществу нужно как-то определяться с ценностями.
Та нет вопросов... Еще раз...Если к повару в частном ресторане завтра потянется народ изголодавшийся по его кухне - честь ему и хвала.. Но я думаю, что после карантина многие увидят, что оказывается пить лате 5 раз в день оказывается дохуя денег стоит.. а курсы танцев менее полезны, чем курсы выживания и первой медицинской помощи.. как то так-))
угу. и что? схлопнется спрос. все скупят патроны, гречку и научатся "выживать" в постапокалипсисе. дальше что?  накуй сайты, накуй айти, накуй всю сферу услуг, накуй все производство, кроме производства еды, медикаментов и оружия.
це описано в посібниках з економіки для першого курсу. Рецесія. Спочатку бідніють "непотрібні", потім попит стискається, перевиробництво, потім вже скорочення "потрібних", спіраль мультиплікаційного ефекту, економіка " скукожується ", податки брати ніде, держуправління знищується. Як результат - беззаконня і бандитизм квітнуть
11
cьогодні в 00:50
эта экономика не лишняя. просто столько людей сколько есть при современных технологих просто не нужно. поэтому им на оикуп дается вся эта сфера, которая генерит дохренища заказов для того же айти. если же подойти прямолинейно, как ты хочешь, то все очень просто. небольшие бригады на хороших комбайнах, немного людей на автоматизированных линиях производства и прреработки. немного на поддержание инфраструктуры. Вот ьолько встает в полный рост вопрос - что делать с остальными. Куда их девать? Кормить за счет тех, кто занят в производительном труде? Или дать им возможность самим себя обеспечивпть, создавать спрос и позволять экономикам рости?
а кому ваші бригади будуть продавати товари? ))
так отож. так легко прити к обслуживанию только мировой элиты, а всех остальных в газовые камеры. или вирус придумают, от которого вакцинируют только элиты и "производительных".
це схоже, коли США переносили бізнес в Китай, а самі жили за рахунок біржевої ренти на акціях. До чого це призвело, можемо спостерігати наживо
12
cьогодні в 00:40
Умрет "лишняя" экономика... В рервую очередь "хипстерская"..все эти организаторы ивентов, бизнес коучи, учители танцев и инстаграмм блогери..конечно они потянут за собой кучу (x) пойми каких тусовочных кафеюшек и производителей нихуя по цене всех денег мира.. Сдохнут рестораны в которых на 100 посадочных мест от силы два человека собирались, и которые жили от свадьбы к именинам.
Многие хотят быстрее на работу, потому как понимают, что чем больше они не на ней тем больше собственник задумывается а чем они там занимались кроме просиживанием штанов и походами на кофеек.


Короче экономика станет более прямолинейной, условный производитель противогазов будет ценится больше чем производитель селфи-палок...
эта экономика не лишняя. просто столько людей сколько есть при современных технологих просто не нужно. поэтому им на оикуп дается вся эта сфера, которая генерит дохренища заказов для того же айти. если же подойти прямолинейно, как ты хочешь, то все очень просто. небольшие бригады на хороших комбайнах, немного людей на автоматизированных линиях производства и прреработки. немного на поддержание инфраструктуры. Вот ьолько встает в полный рост вопрос - что делать с остальными. Куда их девать? Кормить за счет тех, кто занят в производительном труде? Или дать им возможность самим себя обеспечивпть, создавать спрос и позволять экономикам рости?
а кому ваші бригади будуть продавати товари? ))
13
cьогодні в 00:38
так может оказаться, что половина не нужна, а то и больше
Ну так и есть... экономика модных привычек и хайпа... они обычно и так сдыхают быстро...а здесь с ускорением
половина экономики

пожрал-посрал оставить, остальной в онлайн развлекухи
будь-який кінь краще людини. Бо кінь робить "реальну" роботу!
14
cьогодні в 00:20
Жарт дійсно достойний 1 квітня!
16
cьогодні в 00:14
НМД все таки треба бути терплячим і почекати хоч місяць.
але реально посадити народ щоб не шастав.

" после этого экономики как таковой не будет в стране"
але на даний час медицина в Україні теж не дуже існує.
(і навіть в набагто багатших країнах медицина вияился не адекватною до вимог епідемії)

ьільш ніж 3 міс жодна крахна не витримає.
в Україні медицина погана в порівнянні з ким?
"відносно" непогана. порівняно з бангладешами. Спадок СРСРу ще не доруйнований.
але для короновірусу вкрай не досить.
але короновірус є і в бангів .
17
cьогодні в 00:13
Гроші просто так не дають. Їх заробити потрібно.
або забрати в когось))
В Бені.  :D
3 мільярди доларів поділити на 40 мільйонів - вийде 75 баксів.
18
cьогодні в 00:11
Ипааать! А ты сам в ту кофейню пойдешь чашечку выпить, если ее откроют? Или в ту парикмахерскую? Пойдешь постричься? Не забудь и папу своего с мамой прихватить!

Речь ведь шла о том, что сейчас бесполезно ныть об остановке бизнеса! Потому что подобные бизнесы, как кофейня и парикмахерская, все равно будут невостребованы в этой ситуации. И куча других будет невостребована. Хоть карантин, хоть нет! Но карантин хотя бы гарантирует сведение распространения болячки к минимуму, чтоб наша отсутствующая медицина хоть что-то была в состоянии имитировать.
смотри чуть дальше своего носа. эти люди СПРОС бл..ть. Они постоянно покупали у своих поставщиков, которые тоже сосут. И так по тысячам цепочек, нарушение которых дает кумулятивный эффект в итоге. Да, переждать можно и месяц, и два и три. Вот только после этого экономики как таковой не будет в стране. Я хз..как можно быть настолько недалеким.
НМД все таки треба бути терплячим і почекати хоч місяць.
але реально посадити народ щоб не шастав.

" после этого экономики как таковой не будет в стране"
але на даний час медицина в Україні теж не дуже існує.
(і навіть в набагто багатших країнах медицина вияился не адекватною до вимог епідемії)

ьільш ніж 3 міс жодна крахна не витримає.
в Україні медицина погана в порівнянні з ким? Ви поїдьте в сраний Тайланд , порівняйте. Не приватну клініку, а звичайну. Чи в Єгипет. Чи будь-де , не в країнах золотого мільярду.
19
cьогодні в 00:04
Гроші дайте кожному,включно дітей..по 3-5 тис..грн. на місяць...І всі будуть сидіти вдома..Бо нема вже в половини за що купувати їжу..
Гроші просто так не дають. Їх заробити потрібно.
або забрати в когось))
20
cьогодні в 00:03
грядуть великі зміни.
доведеться просто платити цим непотрібним людям допомгу щоб вони з гоолоду не йшли грабувати.
вот и я об этом. они не продуктивны. но они есть и их много.
В каком смысле они непродуктивны?
Они позволяют осуществить разделение труда и позволяют продуктивным быть, собственно, такими продуктивными.
Они за  небольшие деньги делают ту работу, которую иначе продуктивные и высокооплачиваемые делали бы сами, тратя свои драгоценные часы...
+1
Хай самі метуть вулиці.
21
31 березня 2020 23:58:02
Показати зображення...
Не вистачає тут:
Антикорупційна реформа - здохни з посадками і деклараціями!
22
31 березня 2020 23:52:30
стоашно далека текущая дискуссия от народа. и от государственного мышления. потому как херова куча народа в стране занималась продажей переродажей и сферой услуг. и сама обеспечивала себя работой. сейчас вся эта толпа народу на подсосе. и , понятное дело, для них уже как раньше не будет. куда их всех девать? а вы тут про скрамы и аджайлы.
більше того, після послаблення карантину вірус нікуди не зникне. І у людей виникне резонне питання: а накуя ви мене загнали в борги, а тепер випускаєте на вірус ті борги відпрацьовувати?
23
31 березня 2020 23:48:15
Расскажите мне, идиоту — что вам надо, чего вам не хватает?
Хорошо что ты самокритичен.
Рассказываю.
Я хочу свободно сесть на велосипед и свободно поехать на природу,
на берег реки или озера и свободно подышать запахом цветущих деревьев,
без объяснения властям, почему я оказался в таком "людном" месте, как лесопарковая зона.
Я могу себе позволить сейчас ходить гулять по двору дома, но вот еще два года назад не мог.
И знаю очень много людей, живущих в однушке на надцатом этаже, которые не могут это себе
позволить сейчас. Для них самоизоляция в четырех стенах, на фоне невыезда из страны
несколько лет не добавит здоровья.

Ну про конец экономики я уже в соседней ветке писал. Про состояние людей, которым просто
под надуманным предлогом не дают работать и обеспечивать свою жизнь и которые не имеют
возможности как барыги сидеть сложа руки больше двух недель.
Плять, а они что, всю жизнь будут там сидеть? 2-3 месяца!!! Плять, вы тупые все тут, или че? Ты посмотри вон в соседней ветке про состояние наших больниц! Медицины нет ВООБЩЕ!
тупий ти тут один. Всі прекрасно розуміють ризики і правильно оцінюють вартість заходів боротьби з цими ризиками. Окрім тебе
24
31 березня 2020 23:42:09
В Айті, в нормальному серйозному продукті (а не в шаблонному сайтикі, який може один програмер сам склепати) ПОЛОВИНА часу йде на комунікацію. Ніяка удальонка не зможе згенерувати новий складниц продукт .це можливо лише на сапорті або якщо створюються говносайтики з говнодизайном
Це не так
В нас навіть локальні мітинги ідуть через зум
Бо є люди з доиу чи з інших міст
Скрам давно змінив процес створення продуктів та рішень
Джира та аналоги - в поміч
Andersen? ))
25
31 березня 2020 23:34:21
В другом конце коридора от чего? От кабинета начальника? Так ты начальник?  :D
іди відпочинь. Притомив баранячим стилем своїм
ясненько, значит таки начальничек! Из той серии, у которых все рабы должны быть на галере в поле видимости, чтоб более вышестоящие начальники видели издалека, что ты там чем-то управляешь  :D
все таки ти баран. Ясненько))
26
31 березня 2020 23:19:35
Я нічого не буду відповідати. Все вже давно написано в "best practices"  Гугліть. Коли офіс девопсів розташований в іншому кінці коридору, а не навпроти, процес затягується на 20%. Розташуйте їх на віддалених колз, будете в кінці списку конкурентів
В другом конце коридора от чего? От кабинета начальника? Так ты начальник?  :D
іди відпочинь. Притомив баранячим стилем своїм
27
31 березня 2020 23:18:02
Я за ринок землі. Вільний. Хай іноземці теж купують, і юр. особи теж.
28
31 березня 2020 23:09:04
Я нічого не буду відповідати. Все вже давно написано в "best practices"  Гугліть. Коли офіс девопсів розташований в іншому кінці коридору, а не навпроти, процес затягується на 20%. Розташуйте їх на віддалених колз, будете в кінці списку конкурентів
29
31 березня 2020 23:02:56
Я за тотальний карантин, тільки промисловість тримати в роботі
такий карантин означає, що крива буде довшою. Дуже довгою. В рази довше, ніж нежорсткий карантин))
30
31 березня 2020 22:58:36
Ой, ну прям герої війни. Попрацювали б вони з Еболою волонтерами в африканських селах. Проживання в палатках. )))
31
31 березня 2020 22:56:19
У нас больные не сидят на карантине. Да и свозить 100 000 не надо было, это перебор и отправлять надо было их на изоляцию.
а для чого? Крива захворюваності має бути. Якщо всіх посадити, то не буде ніякої кривої. Взагалі. І це дуже погано було б.
32
31 березня 2020 22:54:56
а шо стосується відосика
ну закриють цю "лікарню" їх головний мутив, мертвих душ приписував, але цим тримав на плаву, а так закриють... і правильно зроблять між іншим, хоча не впевнений, шо цим тьом пані від того буде легше, правда матка вона татка, б'є на дві сторони
ага. Дурочки сподівються , що держава здере більше грошей з бізнесу і віддасть їм на лікарню))
Дурачок ти, причому тебе ніхто вже не вилікує, сірьожа.
йди в гілку про негрів "бідні бо вони крадуть". Це про тебе
33
31 березня 2020 22:50:17
В Айті, в нормальному серйозному продукті (а не в шаблонному сайтикі, який може один програмер сам склепати) ПОЛОВИНА часу йде на комунікацію. Ніяка удальонка не зможе згенерувати новий складниц продукт .це можливо лише на сапорті або якщо створюються говносайтики з говнодизайном
34
31 березня 2020 22:43:08
Ми бідні, бо голосуємо за какістократів, та ще й чужої національності.
ага, негри ніколи не повірять в об'єктивні речі про власну відсталість. Завжди будуть винні "неправильні" керівники. Хоч обрані, хоч призначені. Значить обрали неправильно, або прзначили неправильно.)))
35
31 березня 2020 22:41:03
У нас взагалі жопа. В Одеській області. Колишня співробітниця (звільнилася восени 19) звернулася про допомогу до підприємства - у її мати вже 10 днів температура 39, не можуть збити, діагноз - двостороннє запалення легенів... В лікарні - ліків нема, тестів нема (10тисяч пропонували за тест), спробували вивезти в Одесу - отримали заборону - по лінії МОЗ заборона на переміщення хворих з запаленням легенів. Аналіз на КВІ тоже зробити не можуть - відсутні можливості...
Повна жопа...
Роздільна - це лише 60 км від Одеси...


а шо стосується відосика
ну закриють цю "лікарню" їх головний мутив, мертвих душ приписував, але цим тримав на плаву, а так закриють... і правильно зроблять між іншим, хоча не впевнений, шо цим тьом пані від того буде легше, правда матка вона татка, б'є на дві сторони
ага. Дурочки сподівються , що держава здере більше грошей з бізнесу і віддасть їм на лікарню))
36
31 березня 2020 22:39:25
А якби таке саме відео, але від ментів? )))
Зафукали б корупціонерів , перевертнів в погонах
37
31 березня 2020 22:37:35
Сказав негр в центральній Африці, живучи в хижині без каналізації.
Саме так кажуть і українці. Бо у нас земля родюча. У негрів нафта в землі.
38
31 березня 2020 22:32:57
По піісят!
39
31 березня 2020 22:28:12
Якого вам карантину бл.. не хватаєт!

Мета карантину - це згладити криву, щоб лікарів не завалити роботою. А не знищення вірусу!
Вірус не зникне, він проявиться в другій хвилі епідемії. Ніхто не розраховує на те, що Україна зможе уникнути долі всіх еврокраїн. Якщо ви вважаєте себе унікальними - їдьте в Китай. Вони знищили
40
30 березня 2020 20:47:07
А поліція піде на лікарняний. Хай борці з корупцією самі все роблять

Повна версія