Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль
1
17 вересня 2019 22:27:54
Location of the first boy of Ukrainian Sich looking for the Luck  :weep:


Ну що ви з гуцулів хотіли. Переклали як могли! :peremoga:
2
16 вересня 2019 07:34:58
Я декілька разів з'їв печево з маріхуани. Вставляє приколько - пам'ятаю як одного разу я цілу ніч реготав і заснути не міг. Нічого проти немаю і ще спробувати, тільки в трохи менших кількостях. Ніяких поганих наслідків якщо не зловживати.

А от курити маріхуану не люблю, голова болить після цього.

Тютюн принципово не курю - він набагато шкідливіший за маріхуану. Не хочу собі легені посадити. Та і не тяне мене.
3
15 вересня 2019 05:08:39
Порошенко в минулому любив хвалитися що рейди українських підрозділів по тилах кацапів в кінці серпня-поч. вересня, які ніби-то показали силу української армії, змусили кацапів піти на підписання мінських домовленностей. Тобто Мінськ видавався як перемога.

А зараз часи змінилися і пластинка помінялася. Тепер видається теза що "альтернативи Мінську не було".

А по суті це брехня. Кацапи ввели в дію лише декілька батальйонно тактичних груп. Головною задачею цих груп було не дати українській армії знищити ДНР-ЛНР і по можливості відкинути її під Донецька і Луганська. Кацапи навіть боялися штурмувати Маріуполь, який майже повністю незахищений був, я вже не говорю про якийсь гітотетичний розгром української армії.

Кацапам пофартило з тим що Порошенко погодився на мінську капітуляцію. Він підписав те ж на що кацапи ще наполягали в червні 2014. Для чого тоді воювати треба було з червня по серпень щоб в кінці сприйняти кацапські хотєлкі?
4
15 вересня 2019 04:48:17
сєпари дійсно пишуть що в них втрати зросли. Такі повідомлення кожного дня можна знайти:
https://vk.com/wall192947788_201724?reply=201748
5
13 вересня 2019 03:57:32
Ви забули що Порошенко зупиненив свої ж спроби протянути мінські домовленності через парламент лише після інциденту з гранатою коли 5 чол. загинуло. Поки що я бачу Зеленський пробує наступати на ці ж граблі що і Порошенко, за винятком того факту що він ганебні мінські домовленості не підписував. Тому поки що на фоні Порошенка Зеленський явно не в мінусі.

І неспішно порівнювала сорти гівна, то день прийдешній яскраво показав, що зелена пліснява - це вороги, плекати ілюзії без толку.
Десятки дебільних проголосованих законів були один одного тупіші, викликали і сміх,і сум,  а от угода Штайнмайера стала визначальною.
Зеленський - ворог України.
Гілка створена для підсліпуватих юльків і навіть деяких націоналістів, які здуру підтримували зелену плісняву. Роззявте очі!
(tu)
От саме тому я, будучи до виборів стійким зрадофілом, таки вирішила голосувати за Порошенка.
Порох - жадібний корупціонер, але не українофоб.
Зєлєнскій - українофоб, а значить ворог України.
6
13 вересня 2019 03:50:30
Та це порохоботівська брехня.

Кацапи лише декілька БТГ ввели. Вели вони себе дуже обережно щоб не засвітити свої війська - навіть Маріупіль боялися брати. Вони такого подарунку під Ілловайськом мабуть що і не очікували. Судячи по їх діям під Луганськом - головна ціль була врятувати "денери-ленери" від розгрому і відкинути українську армію від Луганська та Донецька.

Але головний   проявив свій "дипломатичний талант" і підписав то що кацапи навіть не очікували. Не дивно він був названий "лутшім виборaм украінскаґо народа". А потім головний   підписав ще ганебніші 2-і мінські домовленності. Задоволені кацапи провели їх через Раду Безпеки ООН, тобто вони є обовязковими для виконанння.

Тепер Зеленському доводиться розгрібати наслідки капітуляційних угод головного кнура.

т.е. лидеры 4х держав будут за украину решать что делать украине с донбасом?  :facepalm1:

давай у тебя полквартиры бандюки заберут, а потом соседи соберутся и будут решать, что же с забранным делать.. а ты будешь сидеть и проглатывать
А как до этого было?Пидр 1 на 1 встречался с Хуйлом и потужно все решал?Тем более что штаты сказали,что если сейчас не получится договориться,то подключатся они.
до этого был август 2014, когда рашка свои войска не прячась ввела, а украина резервов не имела, и войска назад катились.
тогда минские в таком виде и приняли чтобы рашку затормозить.
и пока рашка после этого на минские клала - украина армию строила..

теперь у украины армия есть - и минские в таком виде нафуй не нужны
7
9 вересня 2019 08:18:04
"журналіст" Андрій Цаплієнко любить розповсюджувати фейки. Я його перестав сприймати серьозно ще в липні 2014 коли він одного ранку впевнено розписав з усіма деталями визволення половини Луганська українською армією за минулу ніч.

Чувак просто любить розповсюджувати неперевірені слухи, плітки, відверті фейки і т.д.

Російські спецпризначенці Євген Єрофєєв та Олександр Александров, яких свого часу обміняли на Надію Савченко, нині вже мертві.

Про це заявив журналіст Андрій Цаплієнко, повідомляє ТСН.

«Де зараз російські військові Єрофєєв і Александров, яких обміняли на Надію Савченко? Їхні адвокати стверджують, що з ними все гаразд. Але, за моїми даними, Єрофеєва хтось зарізав просто в нього вдома. А Александров опинився в Сирії і майже одразу – серед бойових утрат», – сказав Цаплієнко
8
8 вересня 2019 06:31:54
Sergii Ivanov
5 hrs ·

Сьогодні Україна можливо вперше в своїй історії вчинила як цивілізована держава, де пріоритет життя та свободи людини - понад усе.

Не хочу нікому дякувати, я лише констатую факт - наша держава нарешті спрацювала, виконала свою найголовнішу функцію, поставивши людське над казенним. Сподіваюсь, так буде завжди.

Щиро співчуваю обуреним цемахіанцям, які ганяли по мережі хвилі жовчі разом з істеричними квазіекспертними висновками та інвективами. Співчуваю сам і закликаю вас, адже це дуже нещасні люди, які потребують максимальної лояльності. Істерика і жовч - це все, що у них залишилось, і цікавить цей гнилий стафф хіба що мешканців їх бульбашки, тобто майже нікого.

Звичайно, вони скажуть, що їм не потрібні співчуття, що ми нічого не розуміємо, що ми проїбали країну. Але вони помиляються. Хоча б тому, що ми не дозволили проїбати людей. А люди - це і є держава.

Слава нації ❤️
9
8 вересня 2019 05:43:51
Та Путін клав болт на рішення всіх цих міжнародних судів. Він ніколи не йде на поступки у критичних для себе питаннях щоб не показати слабкість. Покаже слабкість - почує серед свого оточення "Акела промахнувся!". Для "дона" в гангстерській Росії показати слабкість означає бути з'їденим своїм же оточенням. Іміджева роль для Путіна головне, а економіка - це справа другорядна. Якщо треба буде - пенсійний вік знову піднімуть чи витрати на освіту зменшать і все. Не вперше.

 Прохоботи цього не розуміють.

По-суті обміняли наших 10 на 35 їхніх, бо моряків і так мали віддати згідно рішення міжнарідного суду по морському праву.
Зеленських благополучно врятував пуйла від чергових санкцій і зіграв під його дуду
10
4 вересня 2019 09:14:52
Та ні. Цілком реальні дані.

З українського боку, якщо не помиляюся, 8 бойових та 8 небойових. 16 разом.

Якщо з українського боку співвідношення бойові-небойові десь 1:1, то в дирівців десь приблизно 1:3 через гіршу дисципліну і алкоголізм.
Тобто получається в них десь 10-15 бойові втрати і 25-30 не бойові.

По бойовим втратам співвідношення 2:1 на користь України. Цілком реальні цифри при позиційній війни коли одна сторона краще підготовлена за іншу.

Тоді й українська сторона понесла орієнтовно такі ж втрати. Чудес не буває, щоб одні гинули, а інші спокійно відсижувалися.  Тому я радив би всяким "прєссєкрєтарям" не бути подібними на радянські змі часів початку війни 41 року.
ніфіга. в лугандоні підготовка дуже низька.
Яка б не була. Якби навіть вони воювали луками і стрілами то все рівно не буває такого співвідношення втрат. 100:1
Тому я й кажу. Не варто брехати про втрати, чи перебільшувати чужі чи зменшувати свої.
Як в 41 році. Давали такі цифри що якщо порахувати то німці вже мали б всі закінчитися, а реально то під Москвою були.
11
3 вересня 2019 20:46:11
Цікаво скільки з них небойові втрати? Думаю що не менше 3:1.
12
2 вересня 2019 18:09:33
Порохоботи подивляться на карту і почнуть кричати що "клован хоче зробити все як в Росії та Білорусії"  :lol:

Якщо мешканці території України не здатні самі дати собі раду, це мають зробити інші. Євреї, наприклад. 73% мешканців території України бажають саме цього.

А, забув зовсім. Зато Кнура проклятущого скинули.
Показати зображення...
на. жери.
Корея комунячна та Венисуела + ми.
13
2 вересня 2019 09:33:22
а ти не знаєш? Тоді подивися в Вікіпедію якщо ніяких нормальних підручників з історії не маєш під руками.

Я в цілому погоджуюся з Романенком. Конфлікт через могили був дійсно тупим. Його лише тупо просував Вятрович при підтримці Порошенка. То що це питання перенесли на рівень експертів то великий плюс. Польща - самий головний адвокат України в ЄС і НАТО. Сваритися з поляками через різню, яку вчинила маленька частина українців на Волині і Галичині, в час війни з Росією то безумство.
о, валинская різня
коли почалась друга світова війна?
14
2 вересня 2019 09:31:56
Ну так нехай тоді Україна перенесе могили бандерівців в Україну і проблеми не буде. Справа в тому що для поляків пам'ятники УПА в Польщі, це як пам'ятники енкаведистів на Зах. Україні. Проблеми і ексцеси завжди будуть. Логічно перенести їх в Україну і проблем не буде.

І зовсім не важливо через яку причину Польща є головним адвокатом України. Головне в тому що сваритися зі своїм основним союзником через дріб'язкові проблеми зовсім тупо.

Я в цілому погоджуюся з Романенком. Конфлікт через могили був дійсно тупим. Його лише тупо просував Вятрович при підтримці Порошенка. То що це питання перенесли на рівень експертів то великий плюс. Польща - самий головний адвокат України в ЄС і НАТО. Сваритися з поляками через різню, яку вчинила маленька частина українців на Волині і Галичині, в час війни з Росією то безумство.
Єто смотря для кого.
Я думаю, что если Украина могильі наших не собирается переносить,
то памятники полякам надо ставить на украинской земле.
А то вьійдет так:
Поляки своих перенесут, поставят им памятники в Польше,
а потом могильі наших завалят мусором, прецедентьі есть.
А они ведь там воевали и погибли за Украину (за вас!) от Сяна до Дона B-)

ЗЬІ: "Польща - самий головний адвокат України в ЄС і НАТО"
Єто правда, но почему?
Не от большой симпатии к Украине, а потому что вьігодно.
Польше нужен буфер от РФ.
Они помнят, что Польша бьіла частью Российской Империи, и больше не хотят,
в отличие от многих в Украине.
15
2 вересня 2019 08:01:52
безумовно кацапи на це не погодяться. Але тоді можна буде зупинити виконання невигідних пунктів мінських домовленостей без загрози тиску з боку Заходу.

Мене дивує низький інтелектуальний рівень українських політиків. Навіть такі прості багато-ходові операції вони не здатні придумати.
16
2 вересня 2019 07:54:04
Головне потрібно постійно повторювати на міжнародному рівні що "жителів окремих районів Донбаса ніхто не запитав чи потрібен їм цей особливий статус, а запитати їх можна лише коли цей регіон повернеться назад в склад України".
17
2 вересня 2019 07:49:46
Так можна легко провести ревізію мінських домовленностей. Треба сказати що "жителів Донбасу не запитали чи потрібна їм цей особливий статус, а отже це порушує їх права". Єврогеї з цим мусять погодитися. А тоді запропонувати провести окремі опитування в усіх населених пунктах окупованого Донбасу після повернення їх у склад України чи потрібен їм цей "особливий статус". Усі дані показують що їм там пофік на яких умовах, головне щоб мир настав. Так що можна при правильній постановці питання і при матеріальній стимуляції добитися того що більшість проголосує за повернення до до-2014 розкладів. Цей результат опитування і використати для ревізії домовленностей.
18
2 вересня 2019 03:55:15
Я в цілому погоджуюся з Романенком. Конфлікт через могили був дійсно тупим. Його лише тупо просував Вятрович при підтримці Порошенка. То що це питання перенесли на рівень експертів то великий плюс. Польща - самий головний адвокат України в ЄС і НАТО. Сваритися з поляками через різню, яку вчинила маленька частина українців на Волині і Галичині, в час війни з Росією то безумство.
19
30 серпня 2019 18:50:04
https://theins.ru/politika/173069?fbclid=IwAR2Aj5fht7ZJKABidRd32CjuEabICnpjRMLEPjk3_NuXPWqms-7pcv9U1sk

Неделю назад Россия и Украина уже согласовали список обмена пленными, но внезапно российским переговорщикам из Кремля сверху было спущено требование: добавить в список Владимира Цемаха, оператора «Бука» (из которого был сбит Boing MH17), об этом сообщают источники The Insider, знакомые с ходом переговоров. Более того, российская сторона поставила условие: без Цемаха обмен не состоится вообще. По данным источников, Владимир Зеленский пока склоняется к тому, чтобы согласиться на это условие, чтобы вернуть украинских моряков и Олега Сенцова (уже согласованных в списке на обмен), однако это может вызвать сильное недовольство со стороны Голландии — Цемах является ключевым подозреваемым по делу о сбитом «Боинге», именно он командовал ПВО в Снежном в июле-августе 2014 года, когда там был сбит самолет, и он лично прятал «Бук» после инцидента.

Любопытно, что Цемах является гражданином Украины, то есть формально у Москвы нет никаких оснований требовать его обмена, ведь по официальной версии никаких российских «Буков» в том районе не было вовсе и самолет был сбит из украинской зенитной установки (или украинским истребителем — у Кремля много официальных версий).

Участие Цемаха в судебном процессе важно не только потому, что он значимый подозреваемый, но и потому, что это выведет процесс на новую стадию: Россия представит своих адвокатов и те будут вынуждены публично защищать свою позицию. Если же обвиняемые в суде не выступают, России намного проще игнорировать этот процесс.

Также интересно, что Россия включила в список обмена семь ГРУшников, участвовавших в ряде покушений на офицеров СБУ, хотя раньше отрицала их причастность. Среди них и бывший личный охранник Евкурова и экс-замглавы администрации Ингушетии Тимур Дзортов.

Также среди включенных Кремлем в список на обмен - Юлия Просолова, подложившая бомбу под машину полковника СБУ Александра Хараберюша в 2017 году (контрразведчик погиб при взрыве). Просолову выманили на территорию Украины, она уже дала признательные показания.

И обмен Цемаха, и обмен ГРУшников может стать опасным прецедентом для Украины — в следующий раз в такой ситуации арестованные будут снова рассчитывать на то, что их обменяют, а в этих условиях давать показания не просто бессмысленно, но и опасно (спасибо в России за это не скажут). Кроме того, это будет означать, что засылать в Украину наемных убийц можно практически безнаказанно. Зеленский оказался перед сложной дилеммой, с одной стороны, он может испортить отношения с Голландией и собственными силовиками, а с другой — расстроить воодушевленную общественность, которая с нетерпением ждет возвращения на родину украинских моряков и Олега Сенцова. И все же пока ожидается, что обмен состоится, планируемая дата — понедельник, 2 сентября
20
30 серпня 2019 03:50:50
Я сподіваюся що Зеленський в ці російські ігри грати не буде, а то буде повна ганьба:

https://www.kommersant.ru/doc/4074985

Как отмечает источник “Ъ”, даже с учетом переквалификации помилование невозможно, так как моряки еще не осуждены. По его версии, предполагается, что, исходя из ст. 462 Уголовно-процессуального кодекса, принципов взаимности, а также положений одной из минских конвенций по правовому сотрудничеству, моряков отправят на Украину вместе с их уголовным делом для дальнейшего расследования. Там по результатам разбирательства, отметил он, могут прийти к выводу об их невиновности и освободить, но это уже будут действия не российского следствия, которое ведется ФСБ, а СБУ или прокуратуры Украины.

Если господин Сенцов не передумает, участники обмена могут воспользоваться компромиссным вариантом, например, отправив его на Украину для отбывания наказания, назначенного российским судом.
21
29 серпня 2019 03:01:51
Підтверджую. На Гавайях усі пляжі публічні, ніяких обмежень немає. Заходь на який хочеш. Інколи деякі люксосові пляжі контролюють дорогі готелі, але вони мусять пропускати на пляж усіх бажаючих. Іноді в'їзд до пляжу закривають коли нема парковочних місць, але тоді можна припаркуватися десь в іншому місці і пройтися пішки.

На Гавайах всі пляжі публічні, і спроба накласти якесь обмеження на доступ до пляжу, швидше всього перейде в громадський протест такоі ступені, що ті хто спробує якимись чином обмежити будуть не раді що народились. Бо вільний доступ до пляжу, це святиня для корінних гавайців та сакральний камінь їх культури.
22
26 серпня 2019 10:09:00
У Трампа зовсім не має своєї команди. Він нікому не довіряє окрім членів своєї родини. З другої сторони, є багато світчень що увесь американський естаблішмент, включно з оточенням Трампа, вважає його божевільним, а тому вони мовчки ігнорують його бздури і ведуть політику яку вони вважають за потрібною. Трамп неодноразово давав зрозуміти що він хоче зближення з Росією, але його хотєлкі блокує естаблішмент (то що алт-праві люблять називати deep state) і навіть саме його оточення.
23
26 серпня 2019 09:57:41
зовсім не троллінґ. Санкції - це робота Сенату з Конґрессом, а також ДержДепартаменту. А повернення Росії в Ґ-7 це особиста хотєлка уїбана Трампа.

Разговоры о G8 выглядят троллингом
24
25 серпня 2019 22:01:02
Ха-ха. Як завжди промазав. А хіба Зеленський заперечує що російські військові воюють на Донбасі? Він же також не раз закликав до посилення санкцій.

Я маю на увазі різкі заяви проти Росії та Путіна. І не так для західної аудиторії як для української. Не знайдеш таких бо нема.

Не розумію істерики порохоботів. А хіба Порошенко не робив це ж саме в 2014-15 роках? Знайдіть його різкі заяви в бік Росії до  2016? Не знайдете бо немає таких. І це в час широкомаштабної агресії під Ілловайськом та Дебальцеве. Цей сцикун навіть боявся розірвати дип. стосунки з Росією, що навіть Грузини зробили.

А змінив він свою риторику десь в сер. 2016 коли зрозумів що з Путіним домовитися не вийде.

Зеленський зараз на ті ж самі граблі що і Порошенко наступає.
Врешь собака бешеная. 2015 год.

https://www.youtube.com/watch?v=nJkivNjsluA
25
25 серпня 2019 21:22:24
Не розумію істерики порохоботів. А хіба Порошенко не робив це ж саме в 2014-15 роках? Знайдіть його різкі заяви в бік Росії до  2016? Не знайдете бо немає таких. І це в час широкомаштабної агресії під Ілловайськом та Дебальцеве. Цей сцикун навіть боявся розірвати дип. стосунки з Росією, що навіть Грузини зробили.

А змінив він свою риторику десь в сер. 2016 коли зрозумів що з Путіним домовитися не вийде.

Зеленський зараз на ті ж самі граблі що і Порошенко наступає.
26
25 серпня 2019 07:15:53
Фанатам Трампа доводиться лише повторювати як в тому анекдоті - "То не я всрався", "то не я всрався", "То не я..."

А фактом залишається то що на чолі самої могутньої держави в світі і лідера Західної цивілізації знаходиться само-закохана божевільна особа. Країна продовжує функціонувати нормально лише завдяки професійним діям американської бюрократичної машини та самого оточення Трампа, яке характеризує стан справ як adult nursing home.

Саме головне що Трамп робить це доводить ліваків до кипіння .Американські психіатри заробляють шалені гроші завдяки Трампу бо всі соціалістичні фрики злітають з катушок
27
25 серпня 2019 06:50:03
Зеленський ангел на фоні дятла Трампа.

Візьміть останні пару днів:
1. Трамп пересрався з Данією бо вона йому не хоче продати Гренландію (ніби-то населення острова це челядь яку можна купити-продати)
2. Назвав себе Богом Вибраним ("Chosen One") і королем Ізраїлю, тобто назвав себе Месією.
3. Запропонував нагородити себе Мedal of Honor, яким солдат нагороджують за героїзм.
4. Звинуватив євреїв в нелояльності до нього, Chosen One.
5. Обізвав свого прихильника "товстяком" і порадив йому зайнятися вправами
6. Наказав американським компаніям вийти з Китаю, що президент не має права робити.
7. Заявив що анексія Крима сталася через "слабака Обаму". А оскільки Обами більше нема бо треба Росію повернути в G-7.

І це лише за пару днів...

Так реднекам все це подобаються. Вони сидять біля телевізора, їдять попкорн і регочуть "This is my man!".

От якщо Трамп вирішить під час виступу смачно перданути, то його популярність лише зросте. Реднеки ще більше його з собою асоціюватимуть.
Ось зараз я бачу, за зразком кого "слуга народа" будував виборчу компанію.
28
25 серпня 2019 04:35:08
Так реднекам все це подобаються. Вони сидять біля телевізора, їдять попкорн і регочуть "This is my man!".

От якщо Трамп вирішить під час виступу смачно перданути, то його популярність лише зросте. Реднеки ще більше його з собою асоціюватимуть.
29
25 серпня 2019 02:11:45
Порохоботи ведуться на слова Порошенка як молоденька тьолочка на слова досвітченого ловеласа. Ось чому з вас сміються усі решта нормальних людей.

Безумовно Порошенко дасть фору любому в плані політичної риторики. Все таки 20-річний досвіт політичної діяльності дає знати. Ну і що в цьому такого? Ви ведетеся на його слова як молоді тьолки.
30
24 серпня 2019 09:40:14
Якась повна маячня. Це навіть не рівень Fox New, а рівень Breitbart News. Вони таку конспірологію люблять розкручувати.

Опять, маленькя но очень гордая Дания? Что же они уродцы в Пекине на коленях ползали кредит выпрашивая? Бгг… ну очень гордо сапоги Жи лизали.

Эти козлы хоть бы свои обязательства по НАТО выполняли.
Горе от ума (C). Хто випрошвував кредити у Китаю ?  :weep:  Розповсюджуєте відверту бздуру !
Гренландия. Причём продавались дёшево. Аэропорт, пара дорог и заправка.
31
24 серпня 2019 09:34:43
Ви мені нагадуєте донбаську вату яка в 2009-10 "топила" за Януковича - "да знаєм ми что он бандіт, но он 'свой' на фонє етіх ліцемєрних бендеровцев".

Якщо ви та інші фанати Трампа добре обізнані з його недостатками, то чому ви не обрали якогось нормального республіканця замість цього само-закоханого шарлатана? Адже в республіканській партії є чимало нормальних політиків.

Ось чому ви мені так нагадуєте тупу донбаську вату.

От мене більше всього дивує кого собі реднеки обрали в ролі "борця за сімейні цінності" - аморальну брехливу особу який зраджував багато разів усім своїм дружинам, заводив романи з порнозірками і відверно вихвалявся своїми sexual assaults - бо він "селебріті", йому все можна. І цю особу реднеки оголосили "борцем за сімейні цінності". Тут вже дійсно воінствующій гєй більш доречним був.

Ось чому реднеки є тупими. Вони обрали президентом відвертого шарлатана і ще гордяться своїми діями.

Вы ко всем вашим достоинствам ещё и против семьи? Воинствующий гей что-ли, как и мадам Клинтон? Ну тогда конечно. Все нормальные у вас будут деплораблз :)
Сэр, я вполне осведомлена о некоторых личных недостатках Трампа. На фоне лицемерных демов он выглядит отлично. Мы конечно реднеки, но далеко не идиоты :)
32
24 серпня 2019 09:16:37
Саме тому за Трампа голосували самоосвітчені реднеки. Для любої адекватної людини теза про Трампа як "захисника сімейних цінностей" викликала сміх. А Трамп саме на цій тезі частково будував свою компанію.

Ну і безумні релігійні фанатики - бо "Трамп за сім'ю"
Двічі розлучений Трамп - захисник родини???
33
24 серпня 2019 09:12:51
От мене більше всього дивує кого собі реднеки обрали в ролі "борця за сімейні цінності" - аморальну брехливу особу який зраджував багато разів усім своїм дружинам, заводив романи з порнозірками і відверно вихвалявся своїми sexual assaults - бо він "селебріті", йому все можна. І цю особу реднеки оголосили "борцем за сімейні цінності". Тут вже дійсно воінствующій гєй більш доречним був.

Ось чому реднеки є тупими. Вони обрали президентом відвертого шарлатана і ще гордяться своїми діями.

А ти Оля я бачу одна із цих реднеків? Мабуть що вийшла заміж за бородатого-волосатого фермера з Північної Дакоти щоб втекти з України і його підтримуєш?
Я не зустрічав ні одної розумної-успішної людини яка би Трампа підтримувала. Усі якісь невдахи які кричать що "мексиканці в них роботу забирають", а "негри в них гроші забирають". Ну і безумні релігійні фанатики - бо "Трамп за сім'ю". Як їх точно Клінтон охарактеризувала - a basket of deplorables.

Очередная узкая консерва, на украинском для убедительности. Оно разочаровано Бг… и конечно очаровано хуйлом
Вы ко всем вашим достоинствам ещё и против семьи? Воинствующий гей что-ли, как и мадам Клинтон? Ну тогда конечно. Все нормальные у вас будут деплораблз :)
34
24 серпня 2019 08:40:54
Ну можна і далі піти. Володіння США Гавайями та іншими островами - це колоніалізм чистої води.

Як сказала датський прем'єр - "Гренландія належить гренландцям". Живуть там біля 40,000 аборигенів. Їх данці в резервації не загнали на відміну від американців. І саме ці аборигени вирішують кому їх острів належить. Вони добилися від Данії фактичної незалежності - ось і чудово. Вони не челядь щоб їх комусь продавати.

[/quote]гренландію відкрили вікінги які плили до ісландії і заблудились
[/quote]

по сутті володіння Данією тим островом це є колоніалізм чистої води

Трамп всю цю муйню трохи придушує але ж ви всі такі розумні вважаєте його дурником

як казав один сатирик - is consistency important?  :D
[/quote]
35
24 серпня 2019 08:20:30
А ти Оля я бачу одна із цих реднеків? Мабуть що вийшла заміж за бородатого-волосатого фермера з Північної Дакоти щоб втекти з України і його підтримуєш?
Я не зустрічав ні одної розумної-успішної людини яка би Трампа підтримувала. Усі якісь невдахи які кричать що "мексиканці в них роботу забирають", а "негри в них гроші забирають". Ну і безумні релігійні фанатики - бо "Трамп за сім'ю". Як їх точно Клінтон охарактеризувала - a basket of deplorables.

Так це добре відомий факт. Освітчена та міська частина населення яка живе в 21 столітті ненавидить Трампа. А реднеки і інші прості роботяги, а також протестантські секти, усі вони в 19 столітті живуть - за Трампа.

 У мене серед знайомих американців десь 50 чоловік, усі з університетською освітою і досить добре заробляют. Усі кажуть що Трамп це ганьба Америки. Багато хто з них, особливо з Каліфорнії та Сіетлу кажуть що підтримали би відокремлення Заходу в окрему державу щоб від цих долбойобів від'єднатися. Іноді пристрасті доходять до такого рівня що багато хто з них говорять що бояться що громадянської війни не уникнути.

Саме велике розчарування для мене це те що майже вся Республіканська партія вирішила лягти під Трампа, хоча від його поглядів Рейґан би перевернувся в могилі. Я завжди був про-американськи налаштований. Для мене США був взірець демократії. А обрання божевільного Трампа сильно змінило погляди. Якщо найбільш розвинена демократія світу може обрати своїм лідером відвертого афериста-долбодятла, при відвертій підтримці Росії, то що тоді говорити про інші країни?

Недавно у нас общался с эмигами его избирателями.Говоря т работяги все за него,а всякие айтишники,университеты и прочие работники умственного труда против.Так и говорил что все бездельники против него  :laugh:
Очередная узкая консерва, на украинском для убедительности. Оно разочаровано Бг… и конечно очаровано хуйлом
36
24 серпня 2019 05:24:44
Так це добре відомий факт. Освітчена та міська частина населення яка живе в 21 столітті ненавидить Трампа. А реднеки і інші прості роботяги, а також протестантські секти, усі вони в 19 столітті живуть - за Трампа.

 У мене серед знайомих американців десь 50 чоловік, усі з університетською освітою і досить добре заробляют. Усі кажуть що Трамп це ганьба Америки. Багато хто з них, особливо з Каліфорнії та Сіетлу кажуть що підтримали би відокремлення Заходу в окрему державу щоб від цих долбойобів від'єднатися. Іноді пристрасті доходять до такого рівня що багато хто з них говорять що бояться що громадянської війни не уникнути.

Саме велике розчарування для мене це те що майже вся Республіканська партія вирішила лягти під Трампа, хоча від його поглядів Рейґан би перевернувся в могилі. Я завжди був про-американськи налаштований. Для мене США був взірець демократії. А обрання божевільного Трампа сильно змінило погляди. Якщо найбільш розвинена демократія світу може обрати своїм лідером відвертого афериста-долбодятла, при відвертій підтримці Росії, то що тоді говорити про інші країни?

Найцікавіше в тому, що його переоберуть на другий строк.
О де пи3дець. Всі єбанулися!
Недавно у нас общался с эмигами его избирателями.Говоря т работяги все за него,а всякие айтишники,университеты и прочие работники умственного труда против.Так и говорил что все бездельники против него  :laugh:
37
12 серпня 2019 09:05:17
В Белом море взорвался ядерный реактор. Государственная комиссия изучает масштаб бедствия

https://www.fontanka.ru/2019/08/12/001/?fbclid=IwAR1nKrOZ47kWvw4-k0KHxgX4g0wrloZcIhWvWzUtc29i71MY9dKidqdB_Ak
38
26 липня 2019 22:41:59
Це піздєц якийсь. Ці дівчата займалися чесним бізнесом, чесно рубали бабло з іноземних старих пердунів і переводили його в Україну.
Я би цим дівчатам медаль дав.

Дикість якась. Мабуть що вони баблом з мєнтами не поділилися.
39
26 липня 2019 19:36:34
Накінець хтось нормально все описав.

Я не поважаю ні Пороха ні Турчинова але треба пам'ятати очевидне - одна сторона була психологічно не готова до війни, а друга навпаки була готова і хотіла воювати. Таке враження що всі забули постійні погрози Путіна ввести російські війська на Донбас "якщо там мирні люди постраждають". І це після того як 1 березня Совєт Федераціі РФ надав право Путіну вводити війська на територію України.

Уявімо скажімо що наші прийняли би рішення розігнати всіх цих "алкоголіків сцаними тряпками", але під час того розгону постраждали б божевільні бабки і матері з маленькими дітьми, яких ці алкоголіки використовували як живий щит. Путін би отримав casus belli для введення своїх військ. І Захід би лише безпомічно мекав бо війська введено "лише для захистy мирного російськомовного населення від насильства".Какой еще договорняк?

Горынычам до бегства Янука и в страшном сне не могло привидиться, что им прийдеться рулить государством, да еще в момент военного кризиса. Все что они хотели - примазавшись к майдану, выторговать какие то должности для себя.

Вся армия воспитывалась на дрочке на "браццкую дружбу" и "подвиги русского оружия", до сих пор хер кого могут найти на должность без родственников в Раше, советской военной академии в биографии или даже медали ФСБ за сотрудничество. Ну и отсуствие боевого опыта, особенно психологической готовности стрелять в других людей. Которой было в избытке у поребриков. Которых уже десятилетиями надрачивали "убивать биндер" всякими "Мы из будущего 2" и так далее.

Силовики тоже - плоть от плоти совковых ментов и прокуроров, "националистов" туда не пускали на пушечный выстрел; а будущий судей курировали почетные юристы Украины типа Медведчука и Кивалова. Кого Турчинов и ко должны были послать? Тот самый Беркут и Альфу, что они разогнали за избиения протестующих в Киеве?

Тупо было развалено все от и до, и главное - не было психологической готовности. Если кто то считает, что это уникальное украинское зрадоебство - почитайте про то, как рухнула Франция во Второй Мировой, или японцы взяли Сингапур с английским гарнизоном в 4 раза большим, чем войска японцев - англичане просто струхнули и сдались первому же японскому отряду, случайно вышедшему из джунглей.
Так то на тот момент - колониальные супердержавы, победители Первой Мировой, а не мирная тихая страна, распустившая армию под честное слово соседей.

Например, тут все время возмущаються, как Гиркина выпустили из Славянска и не разбомбили. А чем бомбить то надо было? Нурсами из Сушки? И кто то должен был долететь до Донбасса от ближайшего военного аэродрома (в Полтаве?), НА ГЛАЗ найти движущуюся колонну именно Гиркина и раздолбать ее Нурсами - при том, что у в Украине наверняка на тот момент не было ни одного человека, который в последние лет 15 тренировался делать это хотя бы по неподвижной цели на полигоне.
40
24 липня 2019 02:48:07
Першою справою яку зробив Попошенко на своїй посаді - це оголосив одностороннє 10-денне перемир'я. Українська армія потім довго своєю кров'ю відхаркувала це дибільне перемир'я.

Тоді Донецьк можна було майже голими руками брати. Його декілька десятків алкоголіків "обороняло". А цей дибіл послухався Ріната, який погрожував не штурмувати Донецьк, і замість цього послав найкращі бригади на розстріл вздовж російського кордону. А потім воно з почестями випустило Гіркіна з Слов'янська в Донецьк.

Краще порохоботи не почитайте. Гірше почати аніж ваш найясніший почав - важко уявити. Я вже про ганебні Мінські угоди з "громадянами" Захарченком і Плотніцкім навіть не згадую

Показати зображення...

Повна версія