Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль
1
3 грудня 2019 09:36:02
И правильно сделали бы

Война это кровь и ранения. Это диверсия с его стороны
В вашому селі ще до цього часу людей після враження струмом у землю закопують, "Чтоб еляктрічества вишла"? Де ви такої фігні набираєтесь, люди добрі?
Він би сам розповів при переливаннях крові чи ще про інші випадки.
Зараз з ВІЧ живуть успішно роками і стримують хворобу пігулками. Медицина у цьому плані не стоїть на місці.
2
26 листопада 2019 14:18:40
Так Маск не умеет нержавейку штамповать.Только гнуть.А мог бы и на заклёпках собрать.И на синей изоленте.

Тю. Так автовиробників куча. І ДВС і електро. Можна купувати які душа забажає і з чого забажає. Не обов'язково те, що не подобається.
3
26 листопада 2019 14:17:28
[Показати зображення...

 :)  Дійсно смішно.

Так, тут в першу чергу саме функціонал. А вже потім - можна гратися з тюнінгом. Цього БТРа можна хоч аквареллю разом з дітьми пофарбувати  :)  І робити на його базі щось інше.
4
26 листопада 2019 11:29:30
Tesla схитрила во время презентации своего пикапа Cybertruck
Там на відео видно, що якось швидко потягнув. Форд би так швидко не здався  :)  Трохи злукавили. Електродвигун стартує швидше, пре бистріше. Тре було умови більш сприйнятніши створити, було б цікавіше відео. ІМХО, в кінці електрокар попер би Форда за собою, але відео вийшло б епічніше  :) .
5
26 листопада 2019 11:27:04
а мотор там какой?
А хто його зна. Якийсь електро  :) .
Писали що базова комплектація за 40 000 має один двигун і задньопривідна. Розганяється до 96 км/г (60 миль, якщо не помиляюсь) за 6,5 секунд (кому це важливо). Середня комплектація за 50 000 вже має два мотори і швидша, і вже повнопривідна, а максимальна комплектація за 70 000 має чи то два чи то три мотори і розганяється до 96 км/г за 2,9 секунди.
6
26 листопада 2019 11:19:23
O tempora, o mores!
[/quote]

Ти ще міцний мужик, пеерставай брюзчати.
Так ще з Древньої Греції старці покоління недовольні поведінкою молоді. То їм Айфон не такий, то якісь джинси варять, то бороди голять. То знову відпускають. То парики перестали носить, шо за молодь  :) , то гвинтівки цеглою не чистять.
Ці штуки або вистрелюють і започатковують новий напрямок розвитку, або зникають. А буває зникають з часом, як телефони-автомати на вулицях.
7
26 листопада 2019 11:12:48
трикутний дах при повороті оверкіль
А Ламборгіні різні і Ферарі їздять якось :).
Можуть бути їнженерні прорахунки. Але тре віддати належне - Тесла б'ють на тестуванні безпеки і перевіряють на аеродинаміку. Навіть цей БТР в максимальній комплектації розганяється за 3 секунди до 90 км/г.
8
26 листопада 2019 10:24:13
Т.е. из пищевой нержавейки из которой делают кастрюли и миски.

Аякже. А інші авто роблять з некорисної нехарчової ржавійки :) .

Зараз вже 200 000 предзаказів на автомобілі. Як би не було, наступні два роки покажуть що будуть купляти покупці.
9
26 листопада 2019 09:55:41
та нє... як гадаєш, чому там дах трикутний? ;)
[/quote]

Так вже описували. Автомобіль зроблений з нержавійки, яку використовують в літальних апаратах Спейс Х. Вона гнута, а не штампована, так як для штамповки потужностей автомобільних пресів не вистачає, потрібні спецпреси. Цей авто не тільки дизайнери, а ще й інженери розробляли. І ця кракозябра буде піддаватися тюнінгу, ІМХО. І лебідки будуть електро, і різні багажники, і красити його можна хоч руками, а можна взагалі не красити, і обклеювати. Там простір для погратися великий, ентузіасти оцінять. Ще ІМХО, поки випустять, то пробіг буде ще більший, можливо й ще сильніший двигун буде. Цей авто й катера потягне, і квадроцикл перевозить, а якщо змінити геометрію кришки багажника, то й  грузу напихати великого можна. Зараз авто тягне 1600 кг грузу.
10
26 листопада 2019 09:47:46
Зараз дизайнери сидять і гадають що робити з цим дизайном. Це мимолітня прихіть або новий тренд та попередні дизайни застаріли?  :)
У працівників Тесли є ще півтора року щоб допиляти авто та вивести вже до виробництва готовий автомобіль. А саме авто цікаве.
11
19 листопада 2019 14:49:29
І на додаток, розділ 6 та розділ 11 Правил дорожнього руху:
6. ВИМОГИ ДО ВЕЛОСИПЕДИСТІВ
6.6. Велосипедисту забороняється:
в) рухатися по тротуарах і пішохідних доріжках (крім дітей до 7 років на дитячих велосипедах під наглядом дорослих).
6.7. Велосипедисти повинні виконувати вимоги цих Правил, що стосуються водіїв або пішоходів і не суперечать вимогам цього розділу

11. РОЗТАШУВАННЯ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ НА ДОРОЗІ
11.13. Забороняється рух транспортних засобів по тротуарах і пішохідних доріжках, крім випадків, коли вони застосовуються для виконання робіт або обслуговування торговельних та інших підприємств, розташованих безпосередньо біля цих тротуарів або доріжок, за відсутності інших під'їздів і за умови виконання вимог пунктів 26.1-26.3 цих Правил.

Велосипед - транспортний засіб, крім крісел колісних, що приводиться в рух мускульною силою людини, яка знаходиться на ньому;
12
19 листопада 2019 14:36:00
Ви шо, знущаєтесь :) ?
Правила дорожнього руху https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1306-2001-%D0%BF#n763.
1.10. Терміни, що наведені у цих Правилах, мають таке значення:
пішохід - особа, яка бере участь у дорожньому русі поза транспортними засобами і не виконує на дорозі будь-яку роботу. До пішоходів прирівнюються також особи, які рухаються в кріслах колісних без двигуна, ведуть велосипед, мопед, мотоцикл, везуть санки, візок, дитячу коляску чи крісло колісне.

4. ОБОВ'ЯЗКИ І ПРАВА ПІШОХОДІВ
 4.1. Пішоходи повинні рухатися по тротуарах і пішохідних доріжках, тримаючись правого боку.
4.2. Пішоходи, які переносять громіздкі предмети, або особи, які пересуваються в кріслах колісних без двигуна, ведуть мотоцикл, велосипед чи мопед, везуть санки, візок тощо, якщо їх рух тротуарами, пішохідними чи велосипедними доріжками або узбіччями створює перешкоди для інших учасників руху, можуть рухатися по краю проїзної частини в один ряд.
4.7. Пішоходи повинні переходити проїзну частину по пішохідних переходах, у тому числі підземних і надземних, а у разі їх відсутності - на перехрестях по лініях тротуарів або узбіч.

4.14. Пішоходам забороняється:
б) раптово виходити, вибігати на проїзну частину, в тому числі на пішохідний перехід.

Якщо людина ЇДЕ на велосипеді, вона не пішохід і не повинна бути на пішохідному переході.

Це зроблено з метою врятуватити життя велосипедистові. Якщо він вилітає не пішохідних перехід на велосипеді, то автомобілі та інші транспортні засоби просто не встигають загальмувати і збивають велосипедиста. Тому потрібно спішуватись та йти, ведучи велосипед.
13
19 листопада 2019 14:10:56
Зараз поналазять і розкажуть про "фейки". Бо не хочуть виглядать садистами. Цих відео гори. А також люди, які бачили таке в Україні. І не тільки у 40-х роках. А і останні 5 років. Тут десятиліттями росли люди, які й не чули фазу вати "на падвал". Потім вже взнали. І про "подвигі" кізяків і усього того трешу з усїх кутків "раши" не тільки чули, але й бачили.
14
15 листопада 2019 15:47:14
Вот у тех, что с ножами нападали, система ценностей примерно такая же.
Це у всіх система цінностей така.
15
15 листопада 2019 15:46:13
Читав що два хлопці наркомани під метадоном таке витворили. Може байка.
Стріляти на враження не потрібно було. Це не кіно, а живі люди. Ніхто серйозно не постраждав, наркомани вийшли з транспорту та здались поліції. Навіщо стріляти, щей з небезпекою для оточуючих. Молоді поліцейскі спрацювали професійно.
І так - наявність короткоствольної зброї у населення звела б до мінімуму такі розборки. Втікти від озброєної ножем людини в троллейбусі, автобусі і трамваї тяжко фізично здоровій тренованій людині, а пенсіонеру, тендітній дівчинці чи людині з дітьми дуже й дуже важко.
16
24 жовтня 2019 11:09:43
Дія шкода. Казав, що троянди висадить біля ДАПу. І не встиг.
17
23 жовтня 2019 10:17:12
то вам лі не знати, Фінікс, що на роботу в поле йдуть без документів? З обох боків.
Шановний Беггі, ви ж розумна людина, хрінь кіношну не несіть :) . Там не "уберспецназ", там люди, які знають, що "без бумажки ані нікто".
Це писали наші солдати не один раз. Тому навіть на виходи шли з вшитими документами, а на стаціонарних точках і подавно.
18
23 жовтня 2019 10:10:32
Не гілка, а анєкдот.
Собаководи - якщо ваша собака когось рве, незалежно від породи та розмірів собаки, ви готові до того, що б та людина взяла щипці і порвала вас точно тако ж?  Чи будете бекати та мекати?
Я як собаковод, на жаль у минулому, скажу, собаководу, пес якого кинувся на людину без намордника треба ОДРАЗУ і НА МІСЦІ ломати щелепу, і хай він сам три  місяці ходить у наморднику і їсть через трубку.
Хтось пробував руками зупинити зірвавшогося з поводка чи цепу "кавказця"? Тренованого овчара чи кано-корса, мастіфа, стаффа? І тренують їх не з дітьми гуляти.
19
27 вересня 2019 10:38:29
Ну и?

І з металами, і з бетоном, і живими тканинами.


Стаття 28 Зберігання зброї та боєприпасів до неї
Якщо у власності фізичної особи перебуває більше ніж п’ять одиниць вогнепальної зброї будь-якої категорії, власник зобов’язаний обладнати місце постійного зберігання зброї сигналізацією.

Це повна калька законодавства "з запорєбріка" Зрозуміло звідки Закон списували :) .


Стаття 30. Носіння та транспортування зброї
1. Носіння зброї та боєприпасів до неї забороняється, окрім випадків, передбачених цим Законом.
 2. Носіння зброї дозволяється під час здійснення полювання в мисливських угіддях, заняття стрільбою чи на спортивних заходах у межах стрілецьких тирів та стрільбищ.
3. Фізичні особи мають право на носіння гладкоствольної короткоствольної (травматичної) зброї, а також нагородної зброї, окрім місць, де існує заборона перебування зі зброєю. Носіння зброї, визначеної у цій частині статті, здійснюється приховано від оточуючих, у спосіб, який унеможливлює випадкову втрату зброї та боєприпасів, чи заволодіння ними третіми особами, а також випадкове спричинення шкоди третім особам, у зручний для власника та безпечний для нього і оточуючих спосіб (кобурах, чохлах, сумках тощо), які надійно утримують зброю від випадіння назовні незалежно від їх положення відносно тіла.
4. Власники зброї мають право транспортувати її до місць проведення полювання, спортивних заходів чи заняття стрільбою. Транспортування зброї та боєприпасів повинно здійснюватися у спеціально призначених для цього засобах (чохол, кейс, тощо) у спосіб, що забезпечує безпеку власнику та оточуючим, їх надійне зберігання та унеможливлює безперешкодний доступ до них сторонніх осіб. Зброя під час транспортування повинна знаходитися в розрядженому стані (без боєприпасів у патроннику чи магазині, у тому числі запасному або знятому).
5. Власники зброї під час носіння або транспортування зброї зобов’язані мати при собі витяги з Реєстру, зазначені у статті 19 цього Закону.
6. Пересилання зброї та боєприпасів до неї здійснюється у встановленому законодавством порядку.
7. Заклади освіти є зонами, вільними від зброї. Кабінет Міністрів України може визначати інші зони, вільні від зброї.

А це взагалі якийсь формєнний звиздець по Оруеллу  :) .
20
27 вересня 2019 10:16:27
Мы же про 3Д говорим, про пластмассу.
Зараз 3-D принтери не тільки з пластмасою працюють.

В проекті закону, стаття 20:
Підставами для відмови фізичній особі у видачі дозволу на володіння зброєю є:
- наявність судимості за умисне вчинення тяжкого та особливо тяжкого злочину, у тому числі судимості, яка погашена чи знята у визначеному законом порядку;
- неодноразове (п’ять і більше разів) притягнення особи до адміністративної відповідальності протягом року.
Це навіть не совковий триндець, це гірше.
І як цей проект Закону стикується зі ст. 88, 89 Кримінального кодексу України?
21
24 вересня 2019 15:35:25
У всього є плюси і мінуси. Ось Тесла дійсно не доїде до Монголії, але часи змінюються. Колись монголи доїзжали до усіх.
Зараз електрокарів стає все більше. Я сподіваюсь, в майбутньому таки елементи паливні прогресують, і ДВЗ і електрокари будуть ще кращі і ще доступніші.
Нещодавно вийшов новий електрокар від Рено, доволі цікавий кроссовер, маленький, але з цікавою комплектацією (окрім мотору в 40 кінських сил :) , причому є вірогідність, що мотор просто "задушений" програмно). Одні електрокари дають поштовх до розробки та впровадження інших.   
22
24 вересня 2019 10:30:08
А вот до Улан Батора ты на своей жоповозке доедешь?
Як часто їздите до Улан-Батору?
Ще в Теслі не можна їхати стоячи в гамаку  :) .
Зараз багато компаній, що виробляють автомобілі, малюють цікаві картинки і розповідають про нові електрокари в їх лінійці. Але вони не наздоженуть Теслу. З причини того, що їм потрібні акумулятори. І де вони їх будуть брати. Треба або виробляти свої або купувати у інших виробників. Але зараз акумулятори досить швидко купують і для того щоб виробити нову велику партію потрібен час.
Можна багато розповідати про новий, досить непоганий Порш, або Мерседес, але скільки одиниць зможуть виробити  автозаводи? Не так багато.
23
6 вересня 2019 10:08:19
Медицина не стоїть на місці. Все краще та технічніше борються з раком медики, і в Україні і в світі. В багатьох випадках, на жаль, допомагає тільки раннє виявлення хвороби і успішна боротьба. А прості люди - то робота, то городи, які там огляди.
Зараз і ВІЛ успішно купують і люди живуть роками довго та добре.
24
3 вересня 2019 14:08:16
не скавчи
заплати и радуйся что благодаря твоим налогам сделали операции больным, сделали пересадку костного мозга больным раком детям, радоваться надо!
это так маленький пример
а ты ждешь что государство тебе даст
ты шо инвалид? шо тебе давать?
пока молодой отдавай а не требуй для себя!

Вже при підвищенні шляхи гарні обіцяли  :) .
Не робиться фактично нічого, тільки підтримується в стані "можна проїхати", щоб на вила не підняли.
25
2 вересня 2019 13:36:37
Ну хоч настрій підняли ці "критики"  :) . Добрі російські фільми, твою дивізію. В них шо, таки запустили "чебурнет"? Вони хоч один фільм від американців, англійців, іспанців, португальців бачили, а французів, а з Нідерланд? Які нахрін російські фільми після цього?  :) 
26
16 серпня 2019 09:27:18
Від того чи боїмось ми чи ні ядерної зброї нічого не змінюється.
Ядерна зброя (саме ядерна якраз, якщо не помиляюсь, найчистіша) - то погано. Окрім масових жертв саме погане настає потім. Пік усього бруду осідає приблизно тиждень. Саме за цей тиждень будуть помирати багато людей під завалами зруйнованих будівель. Є добровольці одразу після ядерного удару розтягувати руками серед радіоактивного пилу будівлі? Чути крики людей? Бачити тіла масово усюди? Це, твою дивізію, не кіно. Створювати госпіталі, шукати та доставляти чисту воду та продукти харчування, обміряти усе дозиметрами, вираховуючи дозу випромінення потрібних речей та дозу, поглинуту добровольцями?
У таких випадках тільки "нам своє робить". Зціпити зуби, пахати, та гасити орків.
27
9 серпня 2019 09:48:16
Знову "все нєльзя, все запрєтіть"?  :)
28
29 липня 2019 09:16:04
В Техасі або Арізоні таке рідше, хоча там бабусі з револьвером по хліб ходять.
29
9 липня 2019 14:27:43
AFAIK, винтовку 7,62 держит только 5я категория
Можу помилятися, але 4к клас тримає 7,62х54, окрім бронебійно-запалюючих. П'ятий вже й бронебійні затримує.
І не зі 100 метрів, як пише шановний Vkhavr2, а з будь-якої відстані. 
30
9 липня 2019 14:23:41
Таких історій дуже багато. І звірств там було багато. Дітину за кросовки розстрілять, "болгаркою" порізати людину на шматки "для пріколу" та тисячі інших. Так, навіть не сотні. Тому орки біжуть звідти при виявленні реальної небезпеки та аж свідомість втрачають  при реальному розумінні полону до ВСУ. Бо думають, що у полоні там до них будуть ставитися як вони до інших.
31
5 липня 2019 13:55:20
Цікаво. Це для швидкого вільного кешу. В нас таке також може бути можливим при розвитку збройового бізнесу. Зараз фактично роль збройових ломбардів виконують збройові магазини. У простих ломбардів немає ліцензії на торгівлю зброєю, це для них наразі невигідно.
32
5 липня 2019 13:49:07
Дякую. Зрозумів, це спеціалізовані ломбарди.
33
5 липня 2019 12:23:42
И ещё пауншопы есть.
Не чув. А що це таке? Тільки про різні ганшоу чув. Фактично ярмарки різноманітної зброї.
34
5 липня 2019 11:59:16
Щодо ринку короткостволу в Америці: це дуже великий ринок. Там можна знайти пістолет або револьвер на будь-який смак та гаманець.
Наприклад, зараз продається багато доволі пристойних турецьких пістолетів по ціні приблизно 250 доларів. Тобто з доставкою та розмитненням. Можна знайти і Кольта з кольоровою калкою деталей за 2000 доларів. Можна купити Глок 4 покоління доларів за 600-800, можна револьвер Сміт н Вессон. Є багато цікавої зброї, зробленої як історична. Наприклад, револьвери часів Дикого Заходу в рідних калібрах або в калібрі 22 LR.
35
5 липня 2019 11:48:40
У норвежців, якщо не помиляюсь, ще дуже практичний підхід до зброї та до армії. Та доволі  непогані спецпідрозділи військові.
36
4 липня 2019 11:20:25
реальный страйкболист
А це що, погано?  :)
37
27 червня 2019 09:25:27
Твою дивізію.  І кожен пише "Ви, ви" І ніхто "Ми". Вони себе з Україною не асоціюють. Але повчати здалеку -  одразу.
38
24 червня 2019 18:54:40
Якщо читати щодо випадків самооборони вдома - трапляються такі речі, що у людини навіть з розвиненою фантазією таких думок не було. Наприклад - людина отримала сильну психологічну травму, не може тепер бутиу  навушниках. Коли на іншому поверсі будинку знаходився та слухав музику у навушниках, до будинку забрався психопат-гвалтівник, поранив дітей на на очах дітей намагався згвалтувати дружину, цього чоловіка, ріжучи їй спину ножем (чи мачете). Людина випадково зняла навушники, почула шум, спустилася з пістолетом і тільки поранивши відігнала психопата. Психопат вже був двічі судимий за аналогічні поступки.
Дівчина змогла спастись тільки завдяки револьверу у сумочці. Біля банкомату подійшов грабіжник , тицьнув пістолетом,  відвів у машину і заставлял знімати гроші в декількох банкоматах. Відволікся, дівчина вихопила револьвер та затримала його, без стрільби. Не знаю, що з ним робили  поліціанти (і це в Америці), навряд чи по голові погладили, але знайшли 10 тіл дівчат, закопаних у лісосмугах, і ще була підозра на інші вбивства.
Нещодавно була нарізка відео з самооборони. Багато жорстоких відео перестрілок чи то з Бразилії чи то з Колумбії. Там в третині випадків жертву збройного пограбування вбивають, незалежно від дій жертви - чи на колінах благає про милосердя чи намагається відбиватися. А ось зі зброєю кардинально міняється картина. В тій же Америці по якомусь штату приводили статистику - 5 000 затримань зловмисників поліцією і 25 000 так званих "громадянських арештів", коли людина зі зброєю запобігала злочину чи затримувала зловмисника.
39
24 червня 2019 09:57:26
Кстати, слёт тесловодов и гейпарад как- то связаны между собой?

Не більше ніж написання постів на ФУПі і гей-парад.  :)

На жаль не зміг вибратись на Чайку. Там було цікаво?
40
21 червня 2019 16:22:31
Без понятия) сбор на 14-00 на памятнике основателям Киева

Дякую. Цікаво було б подивитись.

Повна версія