Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль
1
16 березня 2020 01:31:14
Нє, а все-таки, зебіли окрім як запиз...ти тему, ви по суті щось сказати можете, от просто щодо один, два три.. ?
2
19 листопада 2019 09:44:16
Зараз землю скуповують навіть на Місяці та Марсі, я вже не кажу за ділянки в Антарктиці. І ніхто не чекає там сприятливих економічних умов для розвитку!

Така велика кількість "нічиєї" надплодючої землі залишилася тільки в Україні і попасти на такий цинічний її дерибан можна тільки раз.
Розкуплена буде миттєво своїми братами по єврейській крові. В розвиток ці шахраї не будуть поспішати вкладатися

Золоті слова! Косюк трохи сплутав стратегічний ресурс країни в центрі Європи, унікальні можливості дерибану якого випадають лише раз в житті  і свій МХП....
3
6 листопада 2018 11:42:04
"пацани", які з піною ратують за зняття мораторію, чомусь не поспішають з розробкою і прийняттям нормативки, яка б цивілізовано врегульовувала обіг земель с-г призначення ...
потому что никакой новой понрмативки не надо

все есть

и всегда было
Да ну-у-у, правда шо лє? Навіть обговорювати це не хочу :) Це з серії - відмінити пенсії :)
4
6 листопада 2018 11:36:46
политики внушили населению, что рынок земли это плохо
и теперь боятся открыть рынок земли, потому что это непопулярный шаг
Чому будинок продати можна, а землю ні.. я хз.. Але то таке.

Люба партія може мати будь яку думку з цього приводу , і відповідно і робити певні дії.
Але коли говорять одне, а роблять діаметрально протилежне.. я цього не розумію. Як це можна?
Хто вам сказав таку єресь? На сьогоднішній день обмеження стосується лише земель сільськогосподарськ ого призначення.... і "пацани", які з піною ратують за зняття мораторію, чомусь не поспішають з розробкою і прийняттям нормативки, яка б цивілізовано врегульовувала обіг земель с-г призначення ...
5
30 жовтня 2018 18:02:15
Только что сказали, в октябре субсидий не будет. Никому в Киеве. Как они себе представляют, пенсионеры с пенсией 1500 будут платить?
хай продають свої халупи на печерську та переїзжають до коростишева або дружківки
Ой, Києвлянине, а що тебе заставило нік змінити ? :D
6
11 червня 2018 11:22:45
В УРСР були низькі ціни на енергоносіі і 27млн.робочих місць. Сьогодні після цих піднять цін залишилося 7.5 млн. робочих місць.І шо з того,що навіть нагнавши кацапостан по середній зарплаті -там буде 70 млн робочих місць,а в Украні 5млн?
+ до того 70% населення на субсидії \щось не працює математика :)\. І взагалі подібні вкидання дуже схожі на намагання повну дупу з комуналкою/енергоносіями видати за панацею і підготувати народ до чергового ротенрдама ++  :D
7
8 червня 2018 10:40:20
Значить просто " азія " , а не " золотая дрємотная азія " як в МП . і
Несеш ти . Хто в США згадує імена жінок до 4 коліна ?
Іноді, шановний, краще промовчати з розумним виглядом обличчя, може люди повірять :)   Чи для вас велике відкриття, що в деяких країнах користуються не "по-батькові", а "по-матері" причому до бабусі включно ?! Як зараз модно висловлюватись - загугліть !  :gigi:
Причому тут " деякі країни "? ти сказав що в США використовують імена жінок до 4 коліна . Хто ці люди і де вони таке роблять ?
В мене був шеф-американець в третьому поколінні Дон Анна Мария забув Ван-ХХХ (ну можливо я дещо поспішив інтерполювати цей випадок на всіх американців, проте ...). не лінуйся набери в гуглі - матроніми
8
8 червня 2018 10:17:27
Московскій патріархат ?
По-перше київський, а по-друге не несіть нісенітниці та не путайте святе з грішним. при чому тут патріархат до імені по-батькові?
Значить просто " азія " , а не " золотая дрємотная азія " як в МП . і
Несеш ти . Хто в США згадує імена жінок до 4 коліна ?
Іноді, шановний, краще промовчати з розумним виглядом обличчя, може люди повірять :)   Чи для вас велике відкриття, що в деяких країнах користуються не "по-батькові", а "по-матері" причому до бабусі включно ?! Як зараз модно висловлюватись - загугліть !  :gigi:
9
8 червня 2018 10:11:32
А дідовщину всіляку, оте холопське звертання до начальника по-батькові і на "ви" - скасувати нах. :X
от пральна, давайте взагалі на англійский манер відмінимо оте звернення на "ти" і всі у нас стануть "you", чи навпаки відмінимо "ви", бо колись так ворогів називали і всі у нас на "ти" стануть   :new_russi: ОТ МИ ТОДІ ЗАЖИВЕМО !!!
10
8 червня 2018 10:06:38
Не знаю як у Європі, але в США після імені згадуються всі жінки до 3 чи 4 покоління, тому цілком зрозуміло, що ніхто повним ім'ям по-батькові там звертатись не буде, як власне і в Азії. А от тупо слідувати за чиїмись тараканами та відмовлятися від своїх батьків, ну не знаю мабуть це комусь до вподоби (нехай тоді ще й прізвища на західний манер перефразують, а то бідні європейці/американці на них свої язики поламати можуть)....
Московскій патріархат ?
По-перше київський, а по-друге не несіть нісенітниці та не путайте святе з грішним. при чому тут патріархат до імені по-батькові?
11
8 червня 2018 10:04:09
Як мінімум половина України це не сприйме. На лівому березі Дніпра - 100%.

Для них це буде ще один ахуєнний подразник.  Навіть гірший за міфічну "бандерівщину", через яку відкололи Крим з Донбасом. От мене - астраханця - на Західній Україні та "бандерівщина" взагалі не їбе. Я її ніде не бачив. А у Криму побачили.

Тому треба бути обережним з такими хотєлками. Треба зважати на ватку, бо вона нікуди ще не поділася і не подінеться. А незабаром і реванш візьме (з такою владою).
Та при чому тут вата ?!! Що ви її тягнете і в борщ, і в салат? Історично переважно західну Україну по черзі гнула вся Європа, підлаштовуючи під свою культуру ... тому їм пох те по-батькові, у нас (центр, південь та схід) трохи інша ситуація.... І взагалі це людям що, робити більше немає чого? Як в тій приказці про пса, якому коли нема що робити, то він собі я...ця лиже...
12
8 червня 2018 09:35:53
Не знаю як у Європі, але в США після імені згадуються всі жінки до 3 чи 4 покоління, тому цілком зрозуміло, що ніхто повним ім'ям по-батькові там звертатись не буде, як власне і в Азії. А от тупо слідувати за чиїмись тараканами та відмовлятися від своїх батьків, ну не знаю мабуть це комусь до вподоби (нехай тоді ще й прізвища на західний манер перефразують, а то бідні європейці/американці на них свої язики поламати можуть)....
13
5 червня 2018 18:24:35
Супрун молодец. Реформа идёт, система брыкается, так и должно быть.
За электронную запись к специалистам отдельное спасибо.
Забыли, что такое очереди к врачам.
Нічо-нічо, скоро також забудете, що таке прийом спеціаліста. І будете з розшифрованою апаратом кардіограмою кожен раз викликати швидку для лікування інфаркту, або сидіти з останнім під дверима прохвесійного сімейного лікаря (ну звісно за попереднім записом) і чекати безкоштовних рецептів від ГРЗ.
14
27 березня 2018 09:09:06
минимальный достаточный уход, больной должен получить БЕСПЛАТНО
нахуя?
минимальный уход почти каждый может себе позволить оплатить  :rotate:
а вот операции на миллионы  должны покрывать страховками у т.ч. державними...
+100500
15
8 березня 2018 18:49:28
Ну так шо?
Хто у нас "ЖУРНАЛІСТИ"?!
Ця "професія" в Україні стала символом продажності і брехливості.
---------------------------------------
А наш Порох це ангел? :facepalm:
НІ!
Але за слово "дорогенька" мусолити простір може тільки припиздений ідіот з освітою "журналіст".
+ багато. Дешевий піар
16
18 січня 2018 00:32:45
пейте мочу, юродивые.

Я звиняюся, ви дебіл чи просто малограмотний?
17
18 січня 2018 00:24:38
Отож скажіть-но мені, "прививочники", на ваше глибоке переконання тре всіх під одну гребінку? Без врахування особливостей дитини/дорослого в плані здоров'я, без урахування протипоказань, без чіткого дотримання вимог щодо проведення вакцинації? Тупо накачуємо істерику в суспільство і уперед,бо хтось, наприклад, закупив дохера вакцини і треба тепер відмити гроші? В мене всі привиті, це так , на всяк випадок, але я згадую скільки у свій час потрібно було пройти обстежень перед тим як тобі ту вакцину вштрикнули, не дай Боже насмарк чи лімфовузли ... а зараз всі як барани на заклання пруть та ще й дітей за собою тягнуть, так, на всяк випадок , провакцинувати, бо мало лі шо.....
18
14 грудня 2017 09:57:29
Брєд повний. Проти Пашинського ведеться кампанія з дискредитації. Думаю це повязано з його роботою як голови комітету ВР з питань безпеки.
Яка робота?Рейдерство,рэкет,воровство?Ты ж уточняй а то мы в непонятках.
(tu)
19
11 грудня 2017 15:09:40
Заєбалі кретини своїми постами про землю в Ізраїлі. Інформація спеціально для них:
https://en.wikipedia.org/wiki/Israeli_land_and_property_laws
ну і? при чому тут с-г землі?
б***ь, при тому що ти тупий. Пройдись пошуком по тексту, шукаючи "agricultural"

Ну прямо зразок гостроти і непорочності тут знайшовся.... пннах...

20
11 грудня 2017 14:59:13
Заєбалі кретини своїми постами про землю в Ізраїлі. Інформація спеціально для них:
https://en.wikipedia.org/wiki/Israeli_land_and_property_laws
ну і? при чому тут с-г землі?
21
11 грудня 2017 14:57:45
Нащо хуйну постити?!!!
Ось про Ізраїль.

http://isradem.com/index.php?newsid=532
Т.Эпельбаум. ЗЕМЕЛЬНЫЙ КОДЕКС ИЗРАИЛЯ

Земля в Израиле принадлежит де-факто государству, де-юре каждому человеку. Смотреть  Декларация независимости.
 
Все земли Израиля учитываются в ЕНС (еврейском национальном совете), по государственным ценам (читать здесь).  Разницу в цене определяют назначением земель (строительные, сельскохозяйственны е, промышленные и т.д.). Эти цены (государственные) являются регистрационными (балансовыми), и они намного ниже рыночных.  Именно поэтому, во всех частях Израиля до момента продажи, (ибо тогда и только тогда земля считается товаром),  для групп по назначению её использования - цена одинакова от Кирьят-Шмона до Эйлата.
 
Земли не подлежат продаже. Согласно Основного закона (Тора) земля пользуется особым статусом. Её нельзя продавать или передавать в дар. При, так называемой коммерческой продаже, фактически,происходит акт долгосрочной аренды земли (капитализированная аренда), минимальный её срок 49лет. Собственником земли ВСЕГДА остаётся государство (т.е.-МЫ). С баланса же временно (49 лет) снимается сумма государственной стоимости земли (прибыль, в виде разницы гос.стоимости и коммерческой + налоги, отправляют в бюджет). Читать здесь
 
ЕНС для коммерческих целей передаёт землю Управлению земельных ресурсов. Количество очень ограничено и строго квотируется.
 
Коммерческое использование земель государством допускается только с учётом блага всех граждан и осуществляется в соответствии с демократическими и национальными соображениями. Это здесь , Тут же в разделе "Земля" есть формула для расчёта государственной стоимости земли.
 
Стоимость земли изменяется с течением времени. Готовые строительные объекты увеличивают её стоимость, поэтому в нашем случае государственная земля в будущем, уже с постройками (социальное жильё), автоматически увеличивает капитализацию,выделенных участков.
 
Государство не является коммерческой организацией (хотя по факту ,наше правительство уже давно превратилось в "хевру баам"). Все прибыли от капитализированной аренды (продажи) направляются в бюджет для нужд общества: его развития, решения социальных нужд, содержания госаппарата и т.д.

Тамара Эпельбаум. Участница Движения "Дом Давида".
Опубликовано: etzel (4-10-2012)
Не п***а ти.
Вся земля, яка була відібрана у арабів після 2-х війн з ними, перебуває типу в державній власності. Тому що по всім міжнародним конвенціям ця земля має свої господарів. Вся інша сг земля може купуватися і продаватися
отут як раз питання, хто п***а.... - це по перше, а по-друге - наведіть будь-ласка основні принципи та нормативну базу за якою/якими дозволено продаж землі в Європейських країнах та Штатах...  ну це так, для предметної дискусії. А то ви (і ваші колеги) вже реальн задрали своїм просторікуванням про необхідність запровадження ринку ВЖЕ СЬОГОДНІ....
22
11 грудня 2017 11:37:00
ну так нехай проведуть статистичне дослідження і виділять стільки місць, стільки потрібно, а не х.й.ю порять.
моє статистичне дослідження те, що я бачу на парковці епіцентру, і в основному я бачу жодного інваліда на тих паркомісцях.
ЗАКОН ЕСТЬ. Я же дал выдержку. Там все написано.
закон який йде в розріз зі здоровим глуздом, є профанація і ніколи не буде виконуватися.
тому важай, що ніякого закону для інвалідів у нас немає.

тобто свій глузд ви вважаєте здоровим? :)
23
11 грудня 2017 11:34:36
паркоместа для инвалидов должна быть, их категорически нельзя занимать как по закону, так и по закону ауры  :) , почему то не хочу себя даже на минутку представить паркующимся на месте, где нарисован знак инвалида...

кстати по эпицентру. в черкассах полиция уже штрафует возле эпицентра тех, кто решил не выполнить закон. выглядит немного смешно именно потому, что водила, которого штрафует выглядит виноватым. Можно что угодно пояснить или как угодно оправдаться в других ситуациях, но когда твоя машина стоит на месте парковки для инвалидов, а ты не инвалид.... то как оправдываться?
(tu)

Якби подібне відбувалося і по іншому - за парковку там де заборонено, за рух по полосам громадського транспорту... за паління в громадських місцях  і т.п. у нас би, як у цивілізованої країни, було майбутнє , ну і бюджет був би профіцитний :)
24
11 грудня 2017 11:26:16
навіщо два ряди місць?
інваліди масово відвідують Епіцентр?
10% мест и самые ближние к входу, вы же хотите жити по новому..или не хотите?
ти довбойоб, чи інвалід, навіть десята частина тих місць ніколи не буває зайнята інвалідами.

От бачте, вам вже необхідне  окреме місце.... а таких як ви там же сотні:)
25
11 грудня 2017 11:24:46
Чи у нас одні довбойоби живуть, я не розумію.  ;o
Ну ось взяти хочаб питання паркомісць для інвалідів.
На парковці епіцентру зробили ближні два ряди паркомісць, всі для інвалідів.
Ну це якийсь п***а.  :eyes:
Навіть у самий пік відвідин епіцентру, навіть десята частина тих місць не буде зайнята інвалідами.
Ясен хєр, що в результаті всі забивають болт і хто не попадя паркується на тих місцях.
Зате, потенціально, всі вони нариваються на не слабий штраф.
Ось так через повну профанацію і прищеплюється неповага до законів, і провокуються правопорушення.
Подібна профанація зараз пре звідусіль, а потім дивуються правовому нігілізму.  (td)
Ну і ? Які висновки? Інвалідів нах... Окремим видати пільгові посвідчення для парковки на цих місцях ?
Я що казав, що нах?  ;o Я казав навіщо перетворювати нормальну ідею з паркомісцями на профанацію.
А профанація в тому, що паркомісць було відведено в десять раз більше від потреби, це як мінімум.
Оце і є профанація.
Хочеш справді допомогти інвалідам, відведи стільки місць,скільки дійсно потрібно що задовільнити потреби інвалідів, і слідкуй, що ніхто крім інвалідів на тих місцях не паркувався.


Ви проводили стат. дослідження скільки їх (інвалідів) їздить в Епіцентр? Може там і тих місць не вистачає ?
26
11 грудня 2017 11:22:44
ближние потому что так положено по логике и закону, не?
навіщо два ряди місць?
інваліди масово відвідують Епіцентр?
це визначено нормативно-правовим актом України, який треба сприйняти як данність... У нас же чомусь кожен хоче нагнути законодавство під свою логіку...
27
11 грудня 2017 11:19:43
ближние потому что так положено по логике и закону, не?
Його мабуть хвилює той факт, що тепер необхідно свою зад... пронести на 10 метрів далі, а це ж бля зрада..
28
11 грудня 2017 11:16:07
Чи у нас одні довбойоби живуть, я не розумію.  ;o
Ну ось взяти хочаб питання паркомісць для інвалідів.
На парковці епіцентру зробили ближні два ряди паркомісць, всі для інвалідів.
Ну це якийсь п***а.  :eyes:
Навіть у самий пік відвідин епіцентру, навіть десята частина тих місць не буде зайнята інвалідами.
Ясен хєр, що в результаті всі забивають болт і хто не попадя паркується на тих місцях.
Зате, потенціально, всі вони нариваються на не слабий штраф.
Ось так через повну профанацію і прищеплюється неповага до законів, і провокуються правопорушення.
Подібна профанація зараз пре звідусіль, а потім дивуються правовому нігілізму.  (td)
Ну і ? Які висновки? Інвалідів нах... Окремим видати пільгові посвідчення для парковки на цих місцях ?
29
6 грудня 2017 12:19:39
28 множимо на 2. Десь 55% буде. Вона вже такою і є.
От я вам скажу той Саака сволота яка, до чого він падлюка країну довів.... ??!!
а ту ще те НАБУ під ногами з рукою кремля путається, жити не дає !!!
Всіх гадів зібрати і до грузинського правосуддя відправити..... там розберуться!!!
30
6 грудня 2017 12:17:23
28 множимо на 2. Десь 55% буде. Вона вже такою і є.
От я вам скажу той Саака сволота яка, до чого він падлюка країну довів.... ??!!
31
13 жовтня 2017 10:01:23
дивно а я думав що правітєлство расії не воюєт на данбасі ?а рядові кацапи?  :-)o
+100500 Скоро всі кацапи про це завиють, як колись на гітлера німці... бєс папутал, мі не вінавати, єта всьо путін...
32
12 жовтня 2017 14:27:39
Показати зображення...
видно, що не москаль...., такий собі середньостатистични й гуцул....
33
11 жовтня 2017 16:17:25
В Житомирской области из-за масштабного усыхания лесов экономические потери составляют миллиарды гривен. Сложившаяся ситуация привела к тому, что государственные лесохозяйственные предприятия фактически вынуждены накапливать дрова.

По словам руководителя областного управления лесоохотничьего хозяйства, предварительный объем необходимой вырубки поврежденного леса составляет около 2,5 миллиона метров кубических. Данный объем древесного материала не востребован рынком и деревоперерабатываю щими предприятиями.
 

    «Мы запаслись дровами на 50 лет вперед, наши деревообрабатывающи е предприятия не готовы перерабатывать такой объем, внутренний рынок перенасыщен дровами, а европейский - закрытый», – отметил в эфире канала СК-1 главный лесничий области Андрей Куринский.


По предварительным подсчетам экономические потери государства от потери качества древесины составляют ориентировочно 2,5 миллиарда гривен.

Как сообщал «ЖЖ», на Житомирщине активно будут ликвидировать последствия усыхания хвойных лесных насаждений, которые возникают из-за негативного воздействия вредителей – короедов.

Бльо...ото уроди.... 80 пилорам лишень в Овруцькому районі ріжуть ліс на експорт в промислових об*ємах, фурами забиті дороги, а ці козли розповідають про його усихання.... нема слів, от інтересно, а що для вимивання бурштину вони насочиняють
34
9 жовтня 2017 18:36:05
суперечка безпредметна...  звісно можна знімати в якихось єб-нях за 4,5 і добиратись на роботу 3 год. очікуючи маршрутку ...
Зарабатывай больше и живи не в ебенях.
ти загубив предмет розмови... ? шо за дибільне: "зарабатывай больше!" Як той попка їй богу... хто має "зарабатывать больше"? пенсіонер? чи вчитель? чи лікар? Ти ж сам потім вити будеш по форумам, що за мед.послуги з тебе останню рубашку здирають, а вартість навчання в школах і інститутах захмарна....
35
9 жовтня 2017 18:28:22
Чергова перемога.
я считаю что если 95% домохозяйств не в состоянии оплатить свои коммунальные то их  надо выселять из квартир

в ЕС собственнотсью владеют лиш те кто может ее содержать.

половину украинских собственников надо лишить их собствеености ибо "з хама не буде пана" ... они не в состоянянии ее содержать!

90% субсидий это дефакто поощрение владения собственнотсью на коотрую вы не имеете права претендовать т..к не имеете средств ее содержать
Бедный киевлянин. Обиженный судьбой, не имеющий жилья, обозленный поэтому на тех, кто его имеет. Человечек с кучей комплексов, всерьез воспринимающий форум и все что на нем пишется. Мне Вас жаль, по вашему не будет никогда, уж очень абсурдные вещи Вас интересуют. Признайтесь себе и всем остальным, что ник "киевлянин" это Ваша мечта, но на мечте не ездят.
блін, оце вмазав!!!  :good: ну всьо, києвлянине, тепер тобі лише застрелитись залишилось... :pooh_lol:
36
9 жовтня 2017 18:26:39
ти ж надав дані з комуналкою, то й (x) з нею - 7-9 кг + 2,5-3,5 к=  ?
Не поленился и залез в гугл - на окраинах полно однушек за 4-4,5к+коммуналка. Есть и по 3-3.5 убитое говно. Какие (x) 7-9к???
суперечка безпредметна...  звісно можна знімати в якихось єб-нях за 4,5 і добиратись на роботу 3 год. очікуючи маршрутку ... 
37
9 жовтня 2017 18:10:49
Сегодня реформой ЖКХ в Украине занимаются то ли дебилы, то ли преступники, то ли дебильные преступники.
скорше - торгаші-ПТУшники разом з наперсточниками....
38
9 жовтня 2017 18:06:04
ну, а що мені рахувати, спробуй сам - середня  зарплата в Києві 10,5 кг.грн - оренда + комуналка 1-кімн (окраїна) +9-11 кг.грн ... за центр промовчимо...
Че это за однушки на окраине по 9-11к?? У меня 2ку 70квм за 12к родоки планируют сдавать и еще думают что скидывать придется. Так там ремонт не совок и вся техника с мебелью.

Нет бабла на квартиру - снимай комнату/живи с родоками.

А если есть своя квартира но нет бабла на комуналку - продавай и покупай камеру 17квм смарт-квартиру на красном хуторе  :D
ти ж надав дані з комуналкою, то й (x) з нею - 7-9 кг + 2,5-3,5 к=  ?
39
9 жовтня 2017 17:35:02
8-: наведіть будь-ласка співвідношення середньостатистични х доходів населення і витрат на комуналку у Швеції.... І якого бена гроші зливаються на пряму по карманам ахметовим і іншій піз...братії замість виплат (зростання зарплат, пенсій і т.п.) в руки споживачу, а він тоді сам розбереться, чи платити за комуналку і економити чи їхати в село?
Средняя ЗП в Стокгольме - 2200-2500 евро на руки.
Хата (аренда и комуналка) - 600-1000 за однушку 25-30 квадратов (окраина-центр), 1000-1500 за двушку 45-60 квм.
Соотношение считай сам.

Никаких субсидий быть вообще не должно: ни тебе ни ахметовым. Не можешь платить - выселяйся.
ну, а що мені рахувати, спробуй сам - середня  зарплата в Києві 10,5 кг.грн - оренда + комуналка 1-кімн (окраїна) +9-11 кг.грн ... за центр промовчимо...
40
9 жовтня 2017 17:07:35
я чогось  гадав, що мін. зарплату піднімали саме з метою скорочення кількості претендентів на субсидію...те ж саме з осучасненням \збільшенням пенсій, яке ось-ось почнеться..
матиме подружжя пенсіонерів на двох 10 000 грн --- ось нехай і викручуються,  хоч всю пенсію на газ витрачай, або прикрути трохи краника й заощадиш грошиків
бо зараз субсиданти не економлять енергоресурси зовсім
+100500 проте додаткові доходи потрібно зв*язати, бо буде пенсія 100 млн, а хліб - 50 млн :) наші пацани не упустять такої можливості....:)

Повна версія