Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль
1
18 жовтня 2019 16:11:11
про дозволи США експортувати нафту

Цитувати
   США вперше за 40 років пом'якшує заборону на експорт нафти

25 червня 2014

"Не привертаючи особливої уваги, Міністерство торгівлі США дозволило двом енергетичним компаніям зі штату Техас експортувати так звану надлегку нафту, запаси якої в США нещодавно зросли на тлі активної розробки сланцевих родовищ", – вказує видання. Надлегка нафта, відома також як конденсат, удосталь міститься в сланцевих породах.

Заборона на експорт сирої нафти була введена в США в 1973 році у відповідь на встановлення арабськими країнами ембарго на поставки "чорного золота" в західні країни. Однак США можуть експортувати нафтопродукти – наприклад, бензин і дизельне паливо.

https://ukr.сегодня/economics/enews/ssha-vpervye-za-40-let-smyagchaet-zapret-na-eksport-nefti-531519.html

добре видно, скільки років існувала заборона
скільки компаній поставили в нерівні умови
що забороняють експортувати - сировину, чи продукт
2
18 жовтня 2019 13:48:47
Вивезення та ввіз творів мистецтва через кордон України

...

Відповідно до ст.3 Закону України «Про вивезення, ввезення та повернення культурних цінностей», культурними цінностями визнаються всі культурні цінності створені на території України громадянами України. Тобто, для вивезення будь-якого твору мистецтва потрібен дозвіл.

Вивезення культурних цінностей за кордон може бути двох типів: тимчасове вивезення і вивезення з метою продажу за кордон.

Для отримання дозволу необхідно провести обов’язкову експертизу творів мистецтва. Експертизи проводяться за загальним порядком Відділом з питань переміщення культурних цінностей Управління музейної справи та культурних цінностей при Міністерстві культури України.

...

До того ж, потрібні такі документи:

1. Власне культурні цінності в упаковці, яка буде зручною для розпакування на кордоні та перевірки факту перевезення саме вказаного твору мистецтва.

2. Результат експертизи, що культурні цінності, які особа бажає вивезти за кордон, не є державними, музейними цінностями, які не підлягають вивезенню.

3. Документ, що підтверджує авторське право чи право власності на твір мистецтва.

4. Дозвіл Міністерства культури України на вивезення творів мистецтва.

5. Фотокопію першої сторінки закордонного паспорта особи, що вивозить культурні цінності . Для організації – фотокопію свідоцтва про реєстрацію. Для авторського вивезення – фотокопію членського квитка творчої спілки або диплома про мистецьку освіту.

6. Список культурних цінностей, що підлягають вивезенню, з обов’язковим зазначенням, прізвища ім’я по-батькові автора твору, назви твору, року створення, техніки, в якій виконано твір, розміри твору (в сантиметрах).

7. Фотографії культурних цінностей, що підлягають вивезенню в 3-х примірниках, розміром не менше 8Х13см.

8. При необхідності довіреність на оформлення документів.

...

Культурні цінності, тимчасово вивезені з України і не повернуті в обумовлений угодою термін, вважаються незаконно вивезеними.

...

Термін оформлення документів для вивезення з України: близько 1,5 місяця. Вартість залежить від кількості, розміру, зображення. Експертиза однієї картини становить близько 300 грн.

Термін оформлення документів для ввезення творів мистецтва в Україну: близько 2-х днів, вартість залежить від задекларованої вартості твору мистецтва.

Олена Коваленко


дозвіл є?
3
8 жовтня 2019 16:34:02
Не нашел пункта про отвод войск в СЛ, Золотом и Петровском. Есть только про отвод тяжелых вооружений.
з метою створення зони безпеки шириною мінімум 50 км один від одного для артилерійських систем калібром 100 мм і більше, зони безпеки шириною 70 км для РСЗВ і шириною 140 км для РСЗВ "Торнадо-С", "Ураган", "Смерч" і тактичних ракетних систем "Точка" ("Точка У")
так згадується в МУ про відведення військ чи ні?
Повторяю для тех, кто в танке:  Есть только про отвод тяжелых вооружений. Про отвод остальных войск там ничего нет.


Зміст угоди 5 вересня
Ситуація на сході України на 5 вересня за даними ІАЦ РНБО
Протокол за результатами консультацій Тристоронньої контактної групи

Протокол за результатами мінської зустрічі, підписаний представниками ОБСЄ, України та РФ, опублікований на сайті ОБСЄ у ніч на 7 вересня[4][5][12]:

    Забезпечити негайне двостороннє припинення застосування зброї.
    Забезпечити моніторинг та верифікацію з боку ОБСЄ режиму незастосування зброї.
    Здійснити децентралізацію влади, зокрема через ухвалення Закону України «Про тимчасовий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей» (Закон про особливий статус).
    Забезпечити постійний моніторинг на російсько-українському державному кордоні та верифікацію з боку ОБСЄ зі створенням зони безпеки в прикордонних районах України та Російської Федерації.
    Негайно звільнити всіх заручників і незаконно утримуваних осіб.
    Ухвалити закон про недопущення переслідування і покарання осіб у зв'язку з подіями, які відбулися в окремих районах Донецької та Луганської областей України.
    Продовжити інклюзивний загальнонаціональни й діалог.
    Вжити заходів для поліпшення гуманітарної ситуації на Донбасі.
    Забезпечити проведення дострокових місцевих виборів відповідно до Закону України «Про тимчасовий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей» (Закон про особливий статус).
    Вивести незаконні збройні формування, військову техніку, а також бойовиків і найманців з території України.
    Ухвалити програму економічного відродження Донбасу і відновлення життєдіяльності регіону.
    Надати гарантії особистої безпеки для учасників консультацій.

тут
4
3 жовтня 2019 08:29:21
Він її згадував ще в 16 році. Відтягував і тримав як бімбу під наступного прєза.
А що наступному презу не було можливості від тієї формули відмовитися? Вазелінський через свою дурість сам поліз шукати компроміси з кацами.
Звичайно була можливість відмовитись....    Педро сам намагався кілька разів просунути в парламенті закон про особливий статус Донбасу, і кожен раз під ВР були протестні демонтрації  націоналістів, тощо...    Педро не ризикнув напролом йти до кінця  в цьому питанні, і  Захід бачив, що народ України в цьому питанні їм не компаньйон....   а Зе вирішив  переломити народ, плюнувши на його думку в такому важкому і важливому питанні  (td)

та прийнятий цей закон
прийнятий

ЗАКОН УКРАЇНИ
Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей
Президент України
   

П.ПОРОШЕНКО
м. Київ
16 вересня 2014 року
№ 1680-VII

тут
5
2 жовтня 2019 13:23:43
«Украина вчера благодаря России, Германии и Франции подписала, наконец, «формулу Штайнмайера», гарантирующую Донбассу особый статус. Таким образом, она признает особое право народа Донбасса на самостоятельное определение своей судьбы. Мы сами будем решать, на каком языке говорить, какой будет наша экономика, как будет формироваться наша судебная система, как будет защищать наших граждан наша народная милиция и как мы будем интегрироваться с Россией. Это наше дело, наша цель», – говорится в заявлении, лидеров Донецкой и Луганской народных республик (ДНР и ЛНР) Дениса Пушилина и Леонида Пасечника.
А вот хрен там, нигде не записано, что именно должен предполагать "особый статус Донбаса", то что себе придумали ЧеПушилин и Писечник должна принять ВР, а она этого не примет никогда!
В результате, "особый статус" может получится в виде максимально "затянутых гаек", с судами на подконтрольной территории, патрулями нацгвардии в дневное время и военизированными в ночное, ряженой милицией, по типу "кИзячества" в смешных мандирах с килограммами дуратских медалей на груди и прочих элементов фарса и стеба над ОРДЛОвским самоуправлением.

Декларація президентів РФ, України, Франції та канцлера Німеччини на підтримку "Комплексу заходів з виконання Мінських угод"
  "Президент РФ Володимир Путін, президент України Петро Порошенко, президент Французької республіки Франсуа Олланд і канцлер ФРН Ангела Меркель підтверджують повне дотримання суверенітету і територіальної цілісності України. Вони твердо переконані у безальтернативності виключно мирного врегулювання. Вони цілком готові зробити будь-які можливі заходи, як окремо, так і спільно задля цього.

У цьому контексті лідери схвалюють "Комплекс заходів щодо виконання Мінських угод",
Такі заходи відповідно до Закону "Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей" включають наступне:

 - Звільнення від покарання, переслідування і дискримінації осіб, пов'язаних з подіями, що мали місце в окремих районах Донецької та Луганської областей; - Право на мовне самовизначення;

 - Участь органів місцевого самоврядування у призначенні голів органів прокуратури та судів в окремих районах Донецької та Луганської областей;

- Можливість для центральних органів виконавчої влади укладати з відповідними органами місцевого самоврядування угоди щодо економічного, соціального та культурного розвитку окремих районів Донецької та Луганської областей;

- Держава надає підтримку соціально-економічного розвитку окремим районам Донецької та Луганської областей; - Сприяння з боку центральних органів влади транскордонного співробітництва в окремих районах Донецької та Луганської областей з регіонами Російської Федерації;

- Створення загонів народної міліції за рішенням місцевих рад з метою підтримання громадського порядку в окремих районах Донецької та Луганської областей; - Повноваження депутатів місцевих рад та посадових осіб, обраних на дострокових виборах, призначених Верховною Радою України цим законом, не можуть бути достроково припинені.

Документ підписали учасники Тристоронньої контактної групи: Посол Хайді Тальявіні Другий президент України Л.Д. Кучма

тут
6
2 жовтня 2019 13:19:36

2. Новый закон про особый статус Рада уже приняла?
Нет?
Так какаго хрена вы визжите?

Зы. И пока Рада будет работать над законами, произойдет встреча в нормандском формате B-)

тут

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей

(Відомості Верховної Ради (ВВР), 2014, № 45, ст.2043)

Президент України
   

П.ПОРОШЕНКО

м. Київ
16 вересня 2014 року
№ 1680-VII
7
3 серпня 2019 19:08:40
континет Європа
з мапою все гаразд
8
29 липня 2019 09:26:12
За 2 місяця що зроблено? Чи для цього теж рада потрібна?
попередній Президент давав два тижні на вирішення питання...
то вирішено чи ні?
До чого тут попередній? Він поганий, нарід його заклєйміл і обрав охуєнного. Де дії, чи хоч конкретні слова?

то попередній не вирішив питання? - значить правильно "заклєймілі"
а щодо нового - так ви радісно тут ги-гикали, як ВР відмовилася КМ відправляти у відставку
доводиться чекати нової ВР
з ким працювати?
9
29 липня 2019 09:04:18
За 2 місяця що зроблено? Чи для цього теж рада потрібна?

попередній Президент давав два тижні на вирішення питання...
то вирішено чи ні?
10
23 липня 2019 17:56:36
Истерику 2005 в исполнении регионалов, когда Ющенко уволил несколько тысяч чиновников из ОДА всей Украины.

Риторика один в один. "Понабирали непонятно кого! Пропала страна!"
тогда тоже набирали из блогеров-фотографов?

точно ні
Ющенко казав, що він всіх на смітнику знайшов
11
22 липня 2019 08:20:45
Наостанок, ось я вам розжовую, бо ви навіть це не дивитесь уважно, вам треба розжовувати -

"4. Україна у світі
Ухвалимо закони, необхідні для виконання Угоди про Асоціацію між Україною та ЄС і розширення співпраці з Євросоюзом і НАТО.
• Підтримаємо ініціативи Президента щодо перезавантаження відносин із найближчими сусідами України на заході."

Виконання  - розумієте? - Угоди про асоціацію. Нічого про наміри стати хоча б кандидатом у дійсні члени ЄС.
 Про НАТО - поглиблення співробітництва - нічого про вступ до організації. Таке саме було і за Кучми.  А дивлячись на кадри ЗекоМанди, я вам гарантую - усе буде саботовано, як Йулькою , свого часу.

треба розуміти, за минулі 5 років потрібних законів не було прийнято?
хіба то не саботаж?
12
17 липня 2019 08:06:40

чи порох мав повбивати всіх суддів?

а-а-а
це Зе має робити
13
7 липня 2019 16:57:14
Такий гейзер...
"Що означає- Україна ввійшла в зону турбулентності? Вона з неї не виходила! Це світ увійшов в таку зону турбулентності!"
"Поки не буде реформи освіти та права- я ні в що не повірю! У нас освітою дітей займався Вова в телевізорі! А підручники пишуть усі, хто хоче- то ми взагалі без українських підручників! З вовою в телевізорі!"
Табачник повертається? "Табачник викреслив сучасну українську літературу- Забужко, Андруховича... "А що вони створили?"-будуть казати люди: Українська література закінчилась Ліною Костенко!"

Ну й далі таке
Про Вову прикольно
Заєбужка допомогла прийти до влади Хряку.
Кров українців, на її совісті.
 :X
Кров українців на совісті тих підарасів, що з 2005 року штовхали до влади Тимошенко та Януковича.
Абсолютно іппанутий підхід- власну провину покладати на інших. Якби такої мразоти, що за гроші працювала на Жульку , взагалі не було- Ющенко би став президентом другий раз.

в 2005 вже нікого не штовхали
вчи історію
Майдан був наприкінці 2004 і, як ти пишеш "штовхали" Ющенка і яника
так от, коли Ющенко лікувався в Швейцарії, передвиборчу кампанію за його тягнула Тимошенко
то якби не вона - Ющенко і з першого разу не став би Президентом

так що "Абсолютно іппанутий підхід- власну провину покладати на інших." - то ти про себе
14
28 червня 2019 17:03:56
ноту я можу прочитати, а де прочитати "міжнародне право" про Крим?
Договір
            про дружбу, співробітництво і партнерство
               між Україною і Російською Федерацією

     ( Договір ратифіковано Законом N 13/98-ВР від 14.01.98 )

                              Стаття 2

     Високі Договірні Сторони відповідно до положень Статуту ООН і
зобов'язань по Заключному акту Наради з безпеки і  співробітництва
в Європі  поважають  територіальну  цілісність    одна    одної  і
підтверджують непорушність існуючих між ними кордонів.

                             Стаття 3

     Високі Договірні  Сторони  будують  відносини одна з одною на
основі   принципів   взаємної    поваги    суверенної    рівності,
територіальної    цілісності,   непорушності   кордонів,   мирного
врегулювання  спорів,  незастосування  сили  або  загрози   силою,
включаючи економічні та інші способи тиску, права народів   вільно
розпоряджатися  своєю  долею,  невтручання  у  внутрішні   справи,
додержання  прав  людини  та основних свобод,  співробітництва між
державами,  сумлінного виконання взятих міжнародних зобов'язань, а
також інших загальновизнаних норм міжнародного права.

тут
(tu) скажи
а потім відмовились ...
І ніфуя б за це не було.(С)

то тобі щодо питання про Крим

московія агресор
вона порушила власноруч підписаний договір
15
28 червня 2019 16:43:28
Було б
Будь які претензії України на Крим в міжнародних правовідносинах ігнорувалися б фактом визнання підсудності моряків злочину в РФ
Крим належить Україні відповідно міжнародного права, ніяка нота МЗС цього не переб'є.
ноту я можу прочитати, а де прочитати "міжнародне право" про Крим?

Договір
            про дружбу, співробітництво і партнерство
               між Україною і Російською Федерацією

     ( Договір ратифіковано Законом N 13/98-ВР від 14.01.98 )

                              Стаття 2

     Високі Договірні Сторони відповідно до положень Статуту ООН і
зобов'язань по Заключному акту Наради з безпеки і  співробітництва
в Європі  поважають  територіальну  цілісність    одна    одної  і
підтверджують непорушність існуючих між ними кордонів.

                             Стаття 3

     Високі Договірні  Сторони  будують  відносини одна з одною на
основі   принципів   взаємної    поваги    суверенної    рівності,
територіальної    цілісності,   непорушності   кордонів,   мирного
врегулювання  спорів,  незастосування  сили  або  загрози   силою,
включаючи економічні та інші способи тиску, права народів   вільно
розпоряджатися  своєю  долею,  невтручання  у  внутрішні   справи,
додержання  прав  людини  та основних свобод,  співробітництва між
державами,  сумлінного виконання взятих міжнародних зобов'язань, а
також інших загальновизнаних норм міжнародного права.

тут
16
14 червня 2019 08:07:52
ну, панове, що будемо робити?

перевзуватися
17
2 червня 2019 06:19:00
Також Луценко зазначає, що незаконний відбір газу приватними облгазами склав у цьому році 5 млрд, а до кінця року обсяг розкрадань може скласти 10 млрд кубометрів.
"Очевидно, що треба не тільки сподіватися дій від НАБУ, але й позбавити нарешті ці штучні олігархічні годівниці статусу постачання газу населенню, що переноситься вже з 2015 року", - вважає він.

ти диви, який обізнаний генпрокурор у нас
а він не пробував щось зробити?
чи з кумом в долі?
18
30 травня 2019 09:41:09
Його декларація є у відкритому доступі. А ти просиш скани договору аренди. Не розумієш різниці?

А стойки могли бути для цього відеосервера, якщо відео взагалі із АП.
ви ж виправдовуюте, що ПП сплатив власні гроші - в тій декларації є пункт оплати оренди?
ви вже якось оприділіться - обладнання власне, чи просто сплачена оренда за когось?

неважливо, від чого стійки - просто обладнання
де воно?
Відеосервер і монітори були арендовані за кошти Порошенка і потім повернуті назад власнику. Що ще незрозуміло?

зважаючи на репутаційні втрати, пп вкрай потрібно викласти скани
він же зібрався до ВР балотуватись?

ще раз для не тупих не ідіотів
де в декларації пункт сплати тієї оренди?
і де акт про повернення власнику?
ким орендовані? за кого пп сплачував?
19
30 травня 2019 09:20:23
Його декларація є у відкритому доступі. А ти просиш скани договору аренди. Не розумієш різниці?

А стойки могли бути для цього відеосервера, якщо відео взагалі із АП.
ви ж виправдовуюте, що ПП сплатив власні гроші - в тій декларації є пункт оплати оренди?
ви вже якось оприділіться - обладнання власне, чи просто сплачена оренда за когось?

неважливо, від чого стійки - просто обладнання
де воно?
шукайте

та вже почали
20
30 травня 2019 09:17:52
Ви мене питаєте? зверніться до відповідних установ, якщо маєте повноваження. Слідство дасть відповіді на ваші питання.

Викладіть у відкритий доступ свою декларацію для початку і тоді вимагайте від когось.
на відміну від мене, пп зобов'язаний подавати декларацію, яка публікується
згідно закону

оскільки Президент утримується за рахунок держави (тобто і за мій теж), то його доходи і видатки я маю право принаймі ознайомитись
Його декларація є у відкритому доступі. А ти просиш скани договору аренди. Не розумієш різниці?

А стойки могли бути для цього відеосервера, якщо відео взагалі із АП.

ви ж виправдовуюте, що ПП сплатив власні гроші - в тій декларації є пункт оплати оренди?
ви вже якось оприділіться - обладнання власне, чи просто сплачена оренда за когось?

неважливо, від чого стійки - просто обладнання
де воно?
21
30 травня 2019 09:09:28
Я звідки знаю? можливо, цей відеосервер був частиною відеосистеми (монітори і т.п.), яка була взята в оренду і потім у відповідності із угодою (тобто цілком законно) була повернута назад.

Ідіоти ж вимагали, щоб Порох подарував все це, хоча воно йому навіть не належало. Чому Зе не працював з Порошенком, щоб, наприклад, продовжити термін оренди цього обладнання?
де скани угод по оренді?
АП - режимний об'єкт
щось занести важко, а винести ще важче
де скан дозволу на виніс обладнання?
і де в декларації пункт, що пп оплатив оренду?

це ж так просто, викласти в доступ скани - і недоброзичливці будуть "посрамлєни"
а до того часу ідіотами виставлені прихильники пп
і відповідний ярлик на самого пп
Ви мене питаєте? зверніться до відповідних установ, якщо маєте повноваження. Слідство дасть відповіді на ваші питання.

Викладіть у відкритий доступ свою декларацію для початку і тоді вимагайте від когось.

на відміну від мене, пп зобов'язаний подавати декларацію, яка публікується
згідно закону

оскільки Президент утримується за рахунок держави (тобто і за мій теж), то його доходи і видатки я маю право принаймі ознайомитись
22
30 травня 2019 08:50:43
Відсутній саме цей сервер?
Я звідки знаю? можливо, цей відеосервер був частиною відеосистеми (монітори і т.п.), яка була взята в оренду і потім у відповідності із угодою (тобто цілком законно) була повернута назад.

Ідіоти ж вимагали, щоб Порох подарував все це, хоча воно йому навіть не належало. Чому Зе не працював з Порошенком, щоб, наприклад, продовжити термін оренди цього обладнання?

де скани угод по оренді?
АП - режимний об'єкт
щось занести важко, а винести ще важче
де скан дозволу на виніс обладнання?
і де в декларації пункт, що пп оплатив оренду?

це ж так просто, викласти в доступ скани - і недоброзичливці будуть "посрамлєни"
а до того часу ідіотами виставлені прихильники пп
і відповідний ярлик на самого пп
23
29 травня 2019 13:44:45
Любое оборудование(даже обычный кусок провода) подключенное к государственным сетям ограниченного доступа такого уровня должно быть проверено и документально одобрено спецслужбами, так же само и в случае демонтирования такого оборудования должна быть проведена его проверка на "остатки" секретной информации, составлен соответствующий акт и оборудование должно быть ПОЛНОСТЬЮ УТИЛИЗИРОВАНО.

нам тут доводять, що то власність пп
і він ту власність забрав
яка така утилізація?
24
29 травня 2019 08:55:15
Ти ЗЕ-БІЛ! У декларації вносяться лише доброчинні витрати. Тому там і компів нема,бо це його ОСОБИСТА ВЛАСНІСТЬ.

Що ще незрозуміло,ідіот??
то власність ПП?
а угода про оренду того обладнання з ким укладена, з ПП?
вже ж сказали, що, то орендоване
то ПП займався таки бізнесом на найвищій посаді?
так, по-мєлочі
Я просто пояснила сценарій і різницю між приватною власністю і подарованим на благочинність.

А якщо у цьому випадку щось орендувалося і було повернене назад після закінчення оренди у відповідності із угодами, то чого зебіли кавіщать, що петя щось врав? і чому він повинен залишати те, що йому не належить, наступникам?

то продовжуйте рз'яснення
де в декларації ПП витрати на оплату оренди?
де дозвіл на винесення обладнання за прохідну
(бо бабка на прохідній не випустить без відповідного дозволу)
25
29 травня 2019 08:37:42
Тристороння це як?
МО, Рошен та постачальник зброї. Постачальник постачає зброю МО, а платить за це Рошен.

рошен давно в сліпому трасті
26
29 травня 2019 08:33:37
Це той, що за Україну, підставить плече, допоможе. Яка всетаки гниль цей Порошенко. Як добре, що Українці раз і назавжди позбавились від нього.
Тільки кацапська тварина візьме нік "салоїд".

Іди путькіна слав, а не про чужого президента патякай.
Дурепа, в мене призвіще  Салоїд.

прізвище
і транскрипція не так
27
29 травня 2019 08:26:46
Педрилки настільки тупі, що не розуміють: при будь якому випадку тут зальот.
1. Майно державне. Без варіантів, викрадене. Зальот.
2. Майно власне. Власне майно в держустанові. Зальот.
3. Оренда чи лізинг. Отаким чином проводиться повернення майна? Без комісії, актів прийому-передачі і знищення інформації з дисків шляхом форматування? Серйозно? Зальот.
Обтікайте бляді шоколадні.

А з чого ви вирішили що все це не відбулося? Бо Данилюк не розказав? Походу обтікать варто прихильникам Зеленського, які збудилися на чуже.

якщо виділене відбулося, не складе труднощів викласти в доступ скан заяви на винесення власності з території АП
з усіма візами і підписом відповідальної особи на дозвіл
бо воєнизована охорона не випустить
28
29 травня 2019 08:07:28
Якась ситуаційна кімната в АП - це просто glorified office. Він спокійно міг там мати приватні речі, куплені за власне бабло.
В Педра в декларації нема витрат на купівлю чи аренду... Старайся краще...
Ти ЗЕ-БІЛ! У декларації вносяться лише доброчинні витрати. Тому там і компів нема,бо це його ОСОБИСТА ВЛАСНІСТЬ.

Що ще незрозуміло,ідіот??

то власність ПП?
а угода про оренду того обладнання з ким укладена, з ПП?
вже ж сказали, що, то орендоване
то ПП займався таки бізнесом на найвищій посаді?
так, по-мєлочі


29
29 травня 2019 08:02:30
Для Сметаны Спермы це буде несподівано, але звичайно монітор в сітуативному центрі під'єднаний до робочого місця (або кліента), а не до сервера. Але чого ми хочемо від вологого хуя?

в яке місце клієнту підключають монітора?
30
20 травня 2019 13:02:15
За словами першого заступника голови БПП Ігоря Кононенка, це право президента розпускати парламент.

"Це право президента, він ним скористався, тому будемо готуватися до дострокових парламентських виборів", - сказав він.

На питання, чи буде він балотуватися, Кононенко сказав:

"Я не знаю, я подивлюся, чи буду балотуватися".

На питання, чи буде парламент якось боротися з таким рішенням, представник БПП відповів:

"А навіщо? Давайте жити в правовій державі".

ого
найкращий друг ПП заявляє, що до сьогодні жили не в правовій державі?
31
20 травня 2019 09:23:26
Наразі половина Києва стоїть та проклинає того, хто палко обіцяв не перекривати дороги.
Гарний початок. 

так він же пропонував 19-го (тобто, в неділю)
а на сьогодні призначила ВР
хто там в коаліції, не підкажеш?
32
20 травня 2019 08:37:12
Ви такі наївні. Цей кровопивця повернувся, бо зе дав йому гарантії.

Нові обличчя розвели вас як лохів.

це було б так, якби він приїхав 20-го, або 21-го
Портнов приїхав 19-го, коли посаду Президента займав Порошенко
відповідно спецслужби підпорядковуються йому

які гарантії може надати той, хто ще ніхто?
33
19 травня 2019 18:13:23
ух ти
а на сайті Президента розміщено текст Конституції України

"Стаття 108. Президент України виконує свої повноваження до вступу на пост новообраного Президента України."

так що у ПП ще є повноваження
чому не користується?
ви на повному серйозі вважаєте що  Порошенко повинен завтра з 8 до 10 ,чи коли там инавгурація презедента,прибігти в адміністрацію  і попрацювать?
Ні,це вже питання нового презедента. Поки був Порох то ніхто не ризикував повертатися,а зараз птахи-скітальци полинуть на батьківщину ...

сьогодні
чи спецслужби у нас працюють 5 днів на тиждень?
34
19 травня 2019 16:55:45
Показати зображення...
а чого це був?
Порошенко ще й сьогодні Президент

щось порохоботи вже списали гетьмана
нє.
вчора останній робочий день.
завтра вже всьо...

ух ти
а на сайті Президента розміщено текст Конституції України

"Стаття 108. Президент України виконує свої повноваження до вступу на пост новообраного Президента України."

так що у ПП ще є повноваження
чому не користується?
35
19 травня 2019 15:40:20
Показати зображення...

а чого це був?
Порошенко ще й сьогодні Президент

щось порохоботи вже списали гетьмана
36
19 травня 2019 14:02:35
Як там блий фождь казав ? "Реваншу не буде". Головне Петра завалити.  :lol: 

Фінікси ви де ау? Це за це ви боролись проти Петра?

СЬОГОДНІ! на посаді ще Порошенко
то це ПП так насрав Зеленському?
а як же його передвиборчі гасла "Головне не втратити країну"?
37
16 травня 2019 08:53:29
 Депутату БПП Карлюку оголосили підозру в рейдерському захопленні агрокомплексу «Русава-К»


 Депутату Київської обласної ради Віталію Карлюку (на фото) оголосили про підозру в причетності до рейдерського захоплення агрокомплексу «Росава-К», повідомив генеральний прокурор Юрій Луценко у Facebook.

«У резонансній справі рейдерського заволодіння агрокомплексу «Росава-К», яка належала загиблому в АТО добровольцю, українцю американського походження Марку Паславському оголошено підозру депутату Київької облради В. Карлюку», – написав Луценко.
 

У квітні 2016 року прокуратура Київської області повідомила про підозру у скоєнні злочину й оголосила в міжнародний розшук колишнього учасника ТОВ «Росава-К», підозрюваного в незаконному заволодінні майном підприємства, засновником якого був Паславськийза Радіо Свобода.

За інформацією прокуратури, після смерті Паславського з'явилися нові власники агрокомпанії, які підробили протокол загальних зборів учасників ТОВ «Росава-К». Унаслідок таких незаконних дій були виведені зі складу засновників товариства власник 3% акцій і компанія-засновниця, представником якої був Паславський.

У прокуратурі вважають, що договір про продаж частки статутного капіталу ТОВ «Русава-К» виготовили й підписали вже після загибелі добровольця.

Паславський у квітні 2014 року отримав українське громадянство. Він загинув у серпні 2014 року під час боїв за Іловайськ Донецької області.

«Аргумент»

тут


38
8 травня 2019 14:56:07
Я ще громадянин України і це моя держава. Що і де нюхати, я сам розберусь, а ви вже дорозбирались. І дальше ідете тим шляхом. Ваш новий презедент окреслив ваш майбутній шлях. Чесно він не радує.
Громадяны Украины - в Украине. 73% дали ответ. Так шо сопи себе и не раздавай советы, которые тут никому и нахер не нужны. Твоя держава - там где ты горшки таскаешь. Туда петю и приглашай, нам этот прелый гондон уже не нужен. :D
Звідки таке бажання закрити комусь рота? Вже бачите, що обісрались, але соромно признатись?

читаєш уважно?

Цитувати
«Ми не очікуємо виплат від МВФ у цьому році, в основному, через популістські підходи, невиконані умови і рішення уряду «лібералізувати» ціни на газ тільки в бік зниження, одночасно вводячи обмеження до підвищення», - йдеться в дослідженні.

це З. не виконав умови?
це З. прийняв рішення уряду?
під дверима насрали нинішні, а винен майбутній?
39
6 травня 2019 21:01:45
хіба хтось заперечує, чи чинить спротив?
нехай проводить за новою виборчою системою

одна заковика - а закон є?
40
6 травня 2019 14:55:18
ТС,  А Педро такий самий розумний як і його виборці?
Педро побудував успішний бізнес
Тому розум має

Не по підігріву води для населення чи ковирянню вугілля годувальниками чи варінню чавуна, а успішний fmcg бізнес

якщо ти міністр/секретар-РНБОУ/депутат
то чого бізнес має бути неуспішним?

Повна версія