Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль
1
29 березня 2020 17:23:59
а є десь дані яка загалом смертність (не тільки від вірусу) за день в Італії чи Іспанії зараз? Не оціночні, а точні дані.
3
27 березня 2020 08:10:21
Даже Испанка в 1918-м...Все ж работало,заводы,крестьяне выращивали...ну война,но у людей была зарплата,жрачка вцелом... и поэтому Испанка как-то прошла...а вот сейчас ХЗ шо будет!
Человек работает в мастерской, в углу загорелись промышленные отходы.

Есть варианты

1) прервать работу на полчаса и нормально потушить

2) продолжать работать, периодически отвлекаясь чтобы отодвинуть от огня некоторые вещи

3) продолжать работать пока не припечёт, потом выбежать, прихватив с собой наиболее дорогие орудия труда

Китай сделал по пункту 1), Еуропа пока действует по пункту 2) ,  Herr Walther предлагает вариант 3)

є ще 4) підлити бензину в вогонь продовжуючи далі діяти по пункту 2). Це в нас.
4
27 березня 2020 01:31:52
не знаю як коломойського а от ЗЕлупу мабуть таки посадять після закінчення його феєричного президенства - за злочинну недбалість що привела до загибелі великої кількості людей. Як, до речі, і його героя - Голобородька.
5
27 березня 2020 00:57:35
навіз 80000 з охоплених вірусом країн і збирається закривати сполучення. та вже можна не закривати: роботи у лікарень і моргів вистачить на півроку. я не знаю як можна таких ідіотів вибирати в президенти, зрештою хто в нього радники - 95 квартал?
6
26 березня 2020 22:14:11
А хто сказав, що в Штатах корму нема в магазинах?
https://www.youtube.com/watch?v=pMm2KB_m708&t=43s
И такого в ютюбе... "до утра"
ще побачимо що буде на кацапщині коли теперішня ситуація затягнеться і погіршиться
7
26 березня 2020 15:47:31
"Залучення без визнання. Як країни світу ведуть прямі переговори з бойовиками"

Відкривай більш актуальні для таких як ти теми. наприклад:
"Працюю на ворога, а не розстріляли. Як в країнах світу виживають зрадники, роблячи вигляд, що борються за мир". Або: "Президент без мізків.  Чим зайнятися в країнах світу, де президент вміє лише професійно стукати х-ром по клавішах піаніно"
8
26 березня 2020 08:20:36
рабиновича, бойка, медведчука і весь деп. корпус опзж треба арештувати, короткий суд і повісити. Україна від цього тільки б зміцнилася. Як агентам країни яка воює проти іншої дозволяти вести масову пропаганду через змі останньої? Такого ніколи і ніде не було!
9
25 березня 2020 11:47:21
не має значення хто прийде - буде не до науки
10
25 березня 2020 10:54:05
щоб зняти санкції ху.ло може і по-іншому піти - покласти кілька 10 тисяч кацапів коронавірусом (впевнений як це зробити фсб знає добре) а потім закричати на весь світ - дивіться як страждає народ росії, невже ви не відміните санкції?
11
25 березня 2020 10:16:25
звідти ж - "позже спустя сутки на странице Российского посольства в Риме появились сотни отзывов от итальянцев". КГБ і пару сот тисяч таких відгуків може настругати. Та і вся допомога тільки заради зняття санкцій і цього - "Жест России еще больше показывает, что мы должны вернуться к тому, чтобы стать независимым народом. ВНЕ ЕС - ВНЕ НАТО". Ото б ху.ло міг би розвернутися - анексувати без проблем все що захоче. Ради такої мети він купу кац. бабла тратить на свої кишенькові партії по всій європі , що йому там десяток літаків відправити.
12
25 березня 2020 09:32:48
відносно наступу цілком можливо. А от з  колаборантами треба було розібратися давно - ще років 6 тому. зараз на жаль нема в нас організації,  яка б працювала в цьому напрямку. якби це було зроблено, то в нас би не правила зараз нікчемна істота. а взагалі на мій погляд кацапам вже не допоможе нічого - ні наступ, ні відступ: доктор сказав в морг, значить в морг
13
23 березня 2020 21:02:17
ось як повинно описуватися мародерство "слуг народу"  їхньою ж лексикою:

"Президент Зеленський це мародер, корупціонер, брехун і розкольник України.

Президент Зеленський – патологічний брехун. Це означає, що він сам вірить в брехню, яку говорить. Президент Зеленський розглядає державні справи як інструмент досягнення  бізнес-інтересів своїх партнерів, а не навпаки. Відтак в особі Зеленського ми маємо доволі небезпечного соціопата... Всі українці розуміють небезпеку коронавірусу. Всі українці розуміють, що під час карантину і війни вони не можуть влаштовувати масштабні Майдани. Тому українці опинилися заручниками ситуації – їх обкрадають, а вони можуть протестувати лише словами. Тобто олігархічне здирництво українських громадян можливе саме в умовах шантажу мирного населення страхом. Бути поганим Президентом не злочин, а от розширювати  бізнес своїх друзів і покровителів з використанням президентської влади – злочин, причому корупція. Мати друзів, які корупційно наживаються  на здоров"ї народу це не злочин, але от мати з того зиск, покривати їх і робити вигляд, що нічого не знав, це злочин.
Отже в чому полягає ідеологія "слуг народу"?
Ми будемо знаходитися у зовнішньому управлінні США, ЄС та МВФ, бо ми не можемо  зробити жодних достатніх для економічного розвитку реформ, прикриваючись війною. Причому явну залежність усіх важливих рішень в Україні від США, ЄС та МВФ ми будемо приховувати від української громади, видаючи це за свої рішення.
Ми будемо неперервно домовлятися з Путіним про наші олігархічні інтереси, про здачу окупованих територій ОРДЛО і Криму, про посилення російської присутності в Україні на телеканалах та в політиці. Причому ми будемо приховувати це від української громади позірною націонал-патріотичною брехнею. Ми будемо ховати наші контакти з Путіним за переговорами по спасінню наших полонених.
Що зробили "слуги народу", коли дізналися про корупцію у команді зеленського? Продовжували виправдання патрона. І тому це був їх вже свідомий аморальний вибір. Панове "слуги народу"! Якщо ви справді любите Україну, кидайте свою брудну справу. Покайтесь і відцурайтесь від того, що ви робите. Бо справа навіть не в тому, що ви закінчите погано, а в тому, що разом з вами погано закінчить Україна."
14
23 березня 2020 09:17:38

1. Почему было принято решение о бесконтрольном ввозе в страну нескольких сот тысяч заробитчан из европейских очагов инфекции?

Кто принял данное решение и зачем?..

А хто їх возив в основному? МАУ коломойського. Як писав Маркс - нема такого злочину на який би не пішов капітал ради 300 % прибутку. А прибуток може і не 300 % але теж хороший і формально ні до чого не придерешся. Плювати що багато захворіють а хтось і помре зате банда "слуг народу" у органах влади отримає непогану добавку до зарплати у  конвертах
15
22 березня 2020 20:18:31
на підході проблеми поруч з якими вірус - то ніщо. Це недостача води і неурожаї. Почнуться переміщення великих груп людей. А якщо ще й серйозні війни додадуться...
Украина - аграрная страна с кучей водных ресурсов и плодородных земель, мы потребляем не более 10% от того что выращиваем, а можем выращивать в разы больше. Отличный повод что б нарастить производство и продавать свою продукцию по всему миру и занять одну из лидирующих позиций в мире, на равне с той же Францией, но для этого нужно что б прекратили безбожно воровать все в продряд.
на жаль, якщо судити з того, як росте середня температура, знижується кількість опадів і міліють водойми, води буде мало саме в нас і в кацапів. Ще в деяких країнах за рахунок росту рівня світового океану будуть затоплення, але це не так швидко.
16
22 березня 2020 20:03:08
на підході проблеми поруч з якими вірус - то ніщо. Це недостача води і неурожаї. Почнуться переміщення великих груп людей. А якщо ще й серйозні війни додадуться...
17
22 березня 2020 18:00:14
витратив аванс від фсб за створення консультативної ради з терористами
18
21 березня 2020 20:23:59
ця гнида позаводила у владу прокацапські елементи, а зараз завозить коронавірус з-за кордону. Однозначно треба шукати заміну бо Україна його правління може й не пережити.
19
21 березня 2020 20:11:23
придуркувата ЗЕлупа позвозила хворих зі всього світу. Зато МАУ його шефа коломойського отримала гешефт - заробляла до останнього
А шо їм гої ?
бабло понад усе
20
21 березня 2020 20:08:33
придуркувата ЗЕлупа позвозила хворих зі всього світу. Зато МАУ його шефа коломойського отримала гешефт - заробляла до останнього
21
19 березня 2020 09:36:05

Верю...

...и почему Иисус говорил им что ваш отец дьявол ?
 8-)
ти, лукавий шмуль, не здатен прочитати все що там написано?

"Я те говорю́, що Я бачив в Отця, та й ви робите те, що ви бачили в ба́тька свого́“.

 39 Сказали вони Йому в відповідь: „Наш отець — Авраам“. Відказав їм Ісус: „Коли б ви Авраамові діти були, то чинили б діла́ Авраамові.

 40 А тепер ось ви хочете вбити Мене, Чоловіка, що вам казав правду, яку чув Я від Бога. Цього Авраам не робив...
...Ваш ба́тько — диявол, і пожадли́вості батька свого ви виконувати хочете. Він був душогу́б споконві́ку, і в правді не всто́яв, бо правди нема в нім. Як гово́рить неправду, то говорить зо сво́го, — бо він неправдомо́вець і ба́тько неправді". Іоана 8
22
19 березня 2020 08:01:01
для козлостану наступають суворі часи. Якщо такі ціни будуть тривалий час - проявляться центробіжні тенденції
23
19 березня 2020 07:53:55
цей довбень дограється - згадають йому і про метро і про відсутність гарячої води в 2018
24
6 березня 2020 09:04:45
От для чого його всунули в прем"єри. Явно підібрали мерзоту на прохання ху.ла. Цей піда. разом з ЗЕлупою вирішили пограти не з водою, а з вогнем...
25
5 березня 2020 12:30:44
молодець, гарно розкатав прокацапського клоуна на посту президента. Ще би гумористичну передачу на зразок кварталу, де б час від часу висміювали цього нікчему, запустити
26
2 березня 2020 03:57:42
прихід януковича подальші події і захоплення криму були результатом обраного з самого початку в Україні вектору розвитку коли ті хто приходив до влади цікавилися лише як наростити свої статки за допомогою  посади і подовше протриматися біля корита. "Дружба" з кацапами була одним з компонентів такої політики. На все інше в тому числі армію і патріотичне виховання керманичам було начхати В результаті силові структури по країні а особливо на донбасі і в криму в основному складалися з людей які отримували гроші а захищати країну і ризикувати життям навіть і не збиралися. До того ж частина військового керівництва вже була завербована кацапами. І в зручний момент вони все це задіяли. Коли батьківщина поняття розмите то на першу роль виходять гроші і власна безпека. Когось підкупили, когось зашугали по телефону (наприклад турчинов казав що до нього звонив наришкін). Задіяли агентів впливу (типу ти мошонки). Коротше діяльність силових структур у верхніх і нижніх ланках управління було паралізовано. В такій ситуації,  керівництво країни, що прийшло зразу після майдану, мабуть вирішило що їх накази про силовий опір в криму все одно ніхто виконувати не буде то скоріш за все їх і не віддавало, а в низах був "разброд і шатаніє". От і вся історія. Логічний наслідок нехтування безпекою своєї країни на протязі 22 років.
27
28 лютого 2020 10:05:55
Такое ощущение, что Кацы решили тупо зачистить всю территорию Сирии, изгнать все 15 млн. населения (не так уж и много) в Европы и соседние страны. А эту страну сделать своим федеральным округом с военными базами. Полное присутсвие России на Ближнем Востоке
для європи зараз важливо по лінії нато допомогти туркам. Якщо вони це зроблять то, по-перше, ху.ло всреться і піде на поступки, щоб умиротворити турків, а по-друге, біженців буде не багато і вони не створять гуманітарну катастрофу. Якщо турки залишаться одні то ймовірність повномасштабної війни а отже і мільйонів біженців у європу висока. До того ж до України можуть завітати біженці як з близького сходу так і з  кацапщини а нам це нафіг не потрібно
28
26 лютого 2020 09:57:11
води то на Антарктиді і в океані буде  більше, а от в нас і на кацапщині до уралу її значно поменшає - без опадів все пересохне
29
24 лютого 2020 12:05:20
Тому що він політичний кілер, так званий щур крисоїд.
Політик, який концентрується не на своїх досягненнях, а на знищенні політичних конкурентів.
Кацапи, коли такий прийшов до влади, отримали хуйла, білоруси бацька луку, а у нас би був панамський барига.
До речі тімашонка і з тієї ж когорти щурів канібалів, яких не можнеа на гарматний постріл допускати до влади.
Трампон також із цих щурів, чи впорається америка з ним, ми ще побачимо.
Плюсану.
Я ещё до выдвижения Зели, считал что Алексиеч хочет построить Россию #2, где он спаситель на белом коне.

а ти за мовний закон порошенка?
30
24 лютого 2020 12:04:15
А Ющенка ви послали за що?

Лицеміри тупоголові.
і Ющенко і зеленський - нікчеми. Один плазував перед януковичем бо вважав що це консолідує країну, інший перед ху.лом бо думає ніби це принесе мир. за помилки першого Україна розплачується війною, розплата за ідіотизм другого попереду
31
24 лютого 2020 09:52:06
«Знай же, что в последние дни наступят времена тяжкие. Ибо люди будут самолюбивы, сребролюбивы, горды, надменны, злоречивы, родителям непокорны, неблагодарны, нечестивы, недружелюбны, непримирительны, клеветники, невоздержны, жестоки, не любящие добра, предатели, наглы, напыщенны, более сластолюбивы, нежели боголюбивы, имеющие вид благочестия, силы же его отрекшиеся.
(2 Тим. 3:1‑7)
Важко сказати наскільки ми близькі до цих часів, але моральні якості людей сильно знижуються і це видно по правителях яких вони вибирають-  - ху.ло який гордо задер носа і шукає по світу могилу для себе і своїх співгромадян (останнім це поки що подобається),  європейські  політики, які за гроші легко розстаються з будь-якими принципами,  Україна де вибирають клоуна тільки через те що той часто зявлявся на телеекранах. В Штатах до влади приходить або слабак типу обами або чувак який для боротьби з своїми політичними конкурентами залучає всіх кого може за межами країни, хоча для  США це по меншій мірі несолідно. Але в Штатах і Європі  є деякий запас міцності особливо в штатах. Кацапщина вже  прогнила повністю і економічно тримається на плаву виключно завдяки експорту нафтопродуктів а політично завдяки авторитаризму. Потрібен невеличкий поштовх і все  посипеться 
32
23 лютого 2020 16:46:25
25.04.2019
Показати зображення...
перегляд мовного закону в Україні нікому не потрібний крім кацапських проксі і друганів ЗЕлупи, які займаються бізнесом в сфері кіно і телебачення і для яких бабло понад усе. Для останніх вигідніше торгувати кацапоязичною продукцією. Однак вирішальну роль зараз грає тиск кацапів на ЗЕлупу. Недарма зебуїни останнім часом стали частіше озвучувати деякі пропозицій від кацапів - спільне патрулювання, вода в крим. Тепер  час мовного закону прийшов
33
23 лютого 2020 15:56:26
 очікувано
коли по всім фронтам обісрались то час братись за мови
вони навіть припізнюються....  Я думав, що це мало бути одним із їх першочергових діл.

а це тому що ЗЕлупа спочатку очкував відверто виконувати вказівки ворога, але тепер страх перед пуйлом взяв верх
34
23 лютого 2020 15:37:55
Глава комітету Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики Олександр Ткаченко
так що, виходить  Глава комітету Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики Олександр Ткаченко є "поросям що голосувало за Петра"?
35
23 лютого 2020 15:27:30
ЗЕлупі наказали кацапи в документі, що був оприлюднений на мюнхенській конференції, щоб питання нац. ідентифікації узгоджували з ними і угорцями, от він і виконує замовлення
36
21 лютого 2020 00:39:40
Показати зображення...

непогано було б цю "православну" громаду відправити волонтерами у санжари а ще краще у  Вухань, щоб на практиці осягнули те що сказано в Євангелії: "... був недужим, і ви відвідали Мене; у в’язниці був, і ви прийшли до Мене... істинно кажу вам: зробивши це одному з цих братів Моїх менших, Мені зробили» (Мф. 25: 35-36, 40). А взагалі дивно як ще Україна до цих пір існує з населенням, значна частина якого живе за принципом моя хата скраю.
37
19 лютого 2020 09:17:09
Арахамія Давид Георгійович
Голова депутатської фракції партії «Слуга народу». Член Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки, голова підкомітету з питань нагляду за діяльністю державних органів спеціального призначення з правоохоронними функціями, правоохоронних органів, правоохоронних органів спеціального призначення та розвідувальних органів.
 :X
ЗЕлупа продовжує курс януковича, що дозволив  влізти в оборонний сектор фсб-шній агентурі - лебедєву, соломатіну, захарченку і т.п., які тепер ошиваються на кацапщині
38
19 лютого 2020 06:08:54
Ця чмошна гнида арахамія хотів сказати "поки що немає достовірної інформації з якого боку хто наступав з нашого чи з українського...", але вчасно схаменувся. Нема кому в силових структурах його за яйця підвісити, щоб розказав як його завербували
39
15 лютого 2020 17:35:03
Схоже фільм з Зелупою в ролі президента України цього року досягне апогею а наступного року прийде до розвязки. Довше ця непотріб навряд чи буде випробовувати терпіння українців
40
12 лютого 2020 01:37:23
ці бля.і з ЗЕко манди вже не знають що їм ще злити кацапам, але так щоб їх українці не повбивали. То зондують чи не піти на прямі переговори з терористами то вибори в лугандоні без контролю кордону провести, то воду до криму пустити. Все ніяк їм не дають, але вони не зупиняються і продовжують свою справу - стараються бо в кого бізнес на кацапщині, а хто мабуть і напряму бабло отримує

Повна версія