Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль
1
20 квітня 2019 09:59:44
  де виписка?
Сама операція відображається в меню Архіва платежів? Якщо так, який в нього статус? (Має бути "проведено" якщо все ок) . Якщо ок можна зайти в сам платіж і там є кнопка отримати квитанцію в пдф одразу
  ні, операція не відображається, але гроші списані...

У мого колеги подібне було півроку тому, коли купував квитки на літак з Приват через сайт європейської авіакомпанії , пізніше операція відобразилась, тому не дублюйте операцію, бо буде дві. Скоріше всього глюк з відображенням - сама операція здійснена. Виправлять, якщо вони в курсі глюка.
2
20 квітня 2019 09:41:38
Чжану нічим зайнятись - чи може на роботі тут -
ніби не в курсі, що зарахування на рахунки відбувається до 3 банківських дні (суботи не рахуються) - це навіть написано на сайті Київенерго. Водоканал інколи взагалі оновлює дані про оплату днів за 10.
  де виписка?

Сама операція відображається в меню Архіва платежів? Якщо так, який в нього статус? (Має бути "проведено" якщо все ок) . Якщо ок можна зайти в сам платіж і там є кнопка отримати квитанцію в пдф одразу
3
20 квітня 2019 09:33:52
Чжану нічим зайнятись - чи може на роботі тут -
ніби не в курсі, що зарахування на рахунки відбувається до 3 банківських дні (суботи не рахуються) - це навіть написано на сайті Київенерго. Водоканал інколи взагалі оновлює дані про оплату днів за 10.
5
2 березня 2019 21:43:53
ну якщо дядя Саша - фінансовий і валютний гуру, то чомусь дивно, що би його дрижина мала збирати гроші на карточку  :S

Вона не збирає, ій не до цього зараз, це ініціатива шанувальників показати свою підтримку і повагу.
І він це заслужив, незалежно вій його статків.
Особисто мені дуже допомагали його дописи, я після 2010 став більше розуміти в фінансовому плані, до цього був неуч, так
як маю і освіту і професію нефінансову, а гроші треба вміти не лише заробляти але і зберегти. Тепер практично
не роблю помилок при інвестуванні, так що принаймні для мене - він Гуру і Учитель, і впевнений для багатьох інших.
6
2 березня 2019 20:57:06
но представляете, не все знают его, потому такие ветки дикость
Дикість - це коли всі знають хто такий Зеленський. А Дядю Сашу знали всі, хто хоч якось цікавився станом фінансів в країні та в світі. Величезна кількість фактів та оцінка трендів, які він агрегував та виставляв назагал у реальному часі, давала можливість тримати ніс по вітру. Це величезна втрата. RIP і хай дорога буде всіяна врожаєм 1993го року.

+100000
Дуже шкода, 64 роки усього, великий гуру сайту finance.ua
На жаль, особисто з ним не був знайомий, але безмежно вдячний за його вклад в фінансову грамотність українців, і мою в тому числі(((
7
30 січня 2019 15:35:30
мжете назвати хоча б один банк,вкладники якого не отримали свої гроші(в межах фгв,звичайно) :S

Західінкомбанк - більше 10 років не віддає навіть у межах ФГВ
8
30 січня 2019 15:32:38
Gunselo, cьогодні в 13:34

    Розгорнути попередні цитати...
    ВСІ, в яких була введена адміністрація.


наприклад -- ?

Західінком банк більше 10 років
9
9 березня 2018 10:42:16
разделите бюджет медицины на количество укаринцев ..получите 3 тыс на человека ..


Є дуже багато людей, які все життя не хворіють.
І дуже багато, це не 1000 і не сто тисяч. Це мільйони.

Так і є, я крім стоматології (за всій рахунок), медициной за останні 20 років не користувався і не звертався взагалі (простуди сам лікував). За все життя в 14 років лежав в лікарні з ангіной, і один раз комаху у ЛОРа вимивав з вуха.
10
9 березня 2018 10:30:36
за 4 года сотни сотрудников обращались по страховке - никто ни копейки в рамках страховки не доплачивал..

Сказочник. У меня страховка около 16 тыс.грн на человека базовая (в год). Заболел ангиной - выписуют всякую неведомую фигню, чтоб подороже, а не качественнее, и то иногда приходится доплачивать. Правда стоматология бесплатно до 5 тыс. в год.
Согласен с Wolter - что цена нынешней страховки и услуг низкая только благодаря комбинации бесплатной медицины + ДМС. Если всех будут страховать - цена взлетит в разы. Поэтому ДМС должно быть добровольным, и желательно переложить на работодателя. А бесплатную медицину оставить. А деньги поверьте есть в бюджете на нормальную бесплатную медицину, просто свиней от корыта нужно забрать. 
11
29 жовтня 2017 12:25:48
скоро то же самое и в Украине будут грузить "нашо вы едете в ту польшу, там злыдни, больше штуки никтонезарабатываеь а все дорогое, сидите уже тут мы вам дадим 800, ништяк будет"

В первую очередь нужно самим научиться ценить свою работу. А то открываешь сайт работа.уа и в шоке, как люди за копейки готовы работать. Хотя наверно то такие "спецы". В "жизни" не знаю таких, обычно у всех зп более-менее.
12
29 жовтня 2017 12:15:11
один из комментов  :facepalm1:

Не неси чушь, большая часть населения США живут за гранью бедности, только некие штаты которые заберают основной бюджет живут средним уровнем. В США никто больше чем в 10 не зарабатывает, обычный рабочий в США получает 1000$ простой бухгалтер 1500$, эти деньги можно заработать в Росии а если меньше то и растрат будет меньше. Вы славяне всёвремя думаете что вас тут ждут чтобы вам платить большие деньги но нет, за ту работу за которую нам платят приличные деньги приехав сюда тебе никто столько платить не будет и ты будешь работать за четверть гонорара белого американца, Вы тут нахер никому не обосрались и вас никто не ждёт. А нелегалов в США уже чуть ли не пол планеты и всех вас не прокормишь... . В США если ты будешь зарабатывать 400$ в неделю, то будешь тратить на еду 150$ и считай 800$ рент за квартиру, а на остальные деньги попробуй оплатить одежду и проезд. Это гонорар почти большинства простых рабочих и сотрудников сервисных услуг, а многие и того не имеют полных часов и работают на парт тайм получая меньшие гонорары. Если ты будешь зарабатывать хорошо то тебя лишат бесплатной медицинской страховки и будешь платить по 300-500$ в месяц за каждое рыло живущее в твоей семье!

А что не так? Это правда, что больше 10 штук в США мало кто зарабатывает (я про простой народ, не крутых врачей и управленцев) (не семья, а 1 человек). В Украину приезжают на заработки (я не шучу), у нас можно больше накосить. Знаю таких, сидят в Киеве с зп 20 тыс.долларов в месяц и *уи пинают, еще и годовой бонус 100-150 тыс.$. А все потому, что у нас нету такого уровня управленцев. И у нас им платят в несколько раз больше чем в Европе и США. У меня есть знакомый программист з зп 10 штук в США, он там вкалывает как раб. Да, все есть - три машины, дом в кредите в хорошем р-не, все достойно, но выбраться на 2 недели в отпуск - не может.
13
23 вересня 2017 02:28:33
З розповіді працівника моргу невеликого 50 тис. містечка:
Є парний феномен. Якщо наприклад привозять суіцидальника, який повісився, як правило вже "чекають" ще поповнення - як правило в цей же день привозять подібного суіцидальника з іншого кінця міста. Ну і т.д. Тобто є такий парний факт, і необовязково з однієї родини.
14
9 вересня 2017 11:56:03
Удалял недавно коллега 8-ку на Пимоненко, пришел на работу зуб замучил .... Позвонил, сказали в порядке живой очереди там ждать, удалил в тот же вечер ... На следующее утро спрашиваю, ну как, говорит 3 минуты и все))))) Небольшой отходняк был всего 1 день))) Сам собираюсь туда, набираюсь смелости, меня тоже одна 8-ка мучает))))) Стоит сие удовольствие 1000 грн, ну он по страховке был, живыми деньгами может можно и сторговаться)))))) Я визитку того доктора себе заксерил))))) Коллега потом и лечил у него, говорит лечит так себе, но удалял супер))))))
15
10 серпня 2017 23:13:50
идиотизм в том что эту картку каждые полгода надо менять, а деньги за купленные поездки сгорают, если не успел выкатать.

Карта действительна полгода после любого пополнения
16
10 червня 2017 15:13:05
Сегодня я на стреме. На 00.01. Буду пытаться у МАУ халявные билеты выцепить. В Париж. Или в Амстердам. На худой конец - в Прагу.

Я вже був "на стрьоме" 1 червня 10 ранку під час першої акції, коли мали почати продаватись квитки у Брюсель і Вільнюс. Брюсель так і не з"явився у продажу на сайті, мабуть розхапали свої, але Вільнюс удалось таки упіймати але лише один квиток за 960 грн в обидві сторони )))))
17
9 травня 2017 23:57:15
Респект організаторам, саме так потрібно віддавати честь спражнім ветеранам!
18
1 квітня 2017 20:54:32
Проілюструємо ситуацію.
Наприклад, склалась така ситуація, що в Лохвицькому районі Полтавської області об"явився такий собі алігарх-алігафрен, який вирішив видобувати газ в цьому районі і продавати його жителям цього району вдвічі дешевше, ніж зараз їм постачає Полтавагаз. він підписує угоди із споживачами і приходить в Полтавагаз.

1. Алігарх-алігафрену ніхто не дасть добувати газ і продавати дешево. Задавлять рентами, акцизами і.т.д. навіть якщо у нього буде нульова собівартість. У нас в Україіні газовибудівні компанії в повній Ж. , і це притому, що вартість газу нашого виробництва близько тисячі грн, який населенню парять за 6 тис. Нові рехворматори крадуть так, що і Прохвесору Янику не снилось. Янику дали утекти, цим не дамо.
2. У споживача немає змоги зараз обирати постачальників, але вам пох усі аргументи, наближені до корита? передайте своїм хазяям що в Ростов не втечуть
3. Розказуйте свої казочки далі, а кожен рахує свої реальні гроші уже зараз.
19
1 квітня 2017 19:10:08
ну в нас плата за користування трубою включена у вартість газу. от тільки одні користуються газом постійно і спалюють його більше, інші користуються не часто і спалюють менше, інші взагалі не користуються газом і нічого не спалюють, а виходить, що платить за всіх той, хто більше газу споживає, а той, хто газом взагалі не користується - нічого не платить, хоча до нього підведені труби, в них є постійно тиск газу, все це обслуговується і підтримується в робочому стані, а платить за це той, хто газ споживає, тобто платить він за себе і за отого дядю і українці вважають, що саме так і повинно бути, що це супер справедливо платити за інших.

Петро Олуксійовичу, ви? (с)
Не вдавайте дурника.
Моє ІМХО: якщо б дійсно стояла мета піклування держави про людей  - можна було б ввести абонплату, яка б включала б певну безкоштовну кількість кубів газу, оплачених абонплатою, як у мобільних операторів хвилини і мегабайти. Тоді б загальна квитанція за газ для людей з газовими плитами практично не зросла б, і було б вбито два зайця. А так, як запропоновано зараз - грабіж самих бідних з однією газовою плитою, для яких платіжка зросте в рази, так що нах. Тим більше нах, оскільки якщо народ це проковтне, згадають про воду, електрику і інші ноухау придумають.
20
8 березня 2017 00:45:52
Вічна память SimSim, спочивай з миром :(  Нехай Господь прийме цю світлу душу в своє вічне царство
21
19 лютого 2017 23:37:10
И что нужно проверять?

Полноценный осмотр предполагает осморт глазного дна с расширением зрачка(чтобы увидеть периферическую часть сетчатки) линзой Гольдмана(фундус)
22
19 лютого 2017 22:37:06
Причому після його лікування мушки перед очима в мене зникли

А мушки з"явились після LASIC?
23
6 лютого 2017 09:26:28
Ну и для обьективности другое видео этой же соски: https://www.youtube.com/watch?v=tbzYfAR779A

Другое видео можно назвать "раньше было хуже" )))))
24
6 лютого 2017 09:25:03
Ну и для обьективности другое видео этой же соски: https://www.youtube.com/watch?v=tbzYfAR779A
26
28 січня 2017 21:45:24
Есть хорошие видеоуроки Попова в интернете по CSS и HTML. Они правда не для детей, но там очень доступно все, и автор их распостраняет бесплатно.
https://1popov.ru/bonuscourse/htmlform/
27
22 січня 2017 15:38:06
Їхав вчора на маршрутці №20 м.Либідська - Корчеватове в 8 вечора туди: 5 грн, назад в 10 вечора, така ж маршрутка: 3 грн. (с) Чудны дела твои господи
28
13 січня 2017 14:06:58
у мну 1400 з гаком за 31,7 опалюемої. хата арендуєма...

У мну 1673 за 29 м2 опалюемої. хата арендуєма  :K
30
28 грудня 2016 12:03:06
З Приватом зараз все ОК, тож депозити забирати не збираюсь. Тим більше у мене є доступ до деякої внутрішньої інформації.
31
28 грудня 2016 11:53:02
Коли робиш платіж через гіоц по твсім надавачам, то для безкомісійної оплати Приват банк не пропонується, тільки ощад та карта киянина.

Платив нещодавно через приват24 платіж по всім надавачам - ГІОЦ, вода, телефон, опалення, газ - списало комісії 4 грн з копійками за всі платежі - такою комісією можна знехтувати, копійки. У касі Ощадбанку пам"ятаю брали комісію 3 грн за газову платіжку, ще й у черзі стій, як олень.
32
28 грудня 2016 01:34:00
Киев, небольшие толчки 5 мин назад, люстра болталась туда-сюда, и даже настольная лампа шаталась, я сначала подумал голова кружится ))
33
27 грудня 2016 00:06:08
Поганий рік, погоджуюсь з Профилактиком, самий гірший після 2013 (і навіть якось не втішає максимальний ріст доходів у цьому році, у порівнянні 2014-2015). Хай уже іде геть.
34
14 листопада 2016 13:38:38
Без счетчика минимум в 2 раза дороже выходит.
Ставьте срочно счетчики на дом. Будет намного дешевле.

У меня все наоборот. Со счетчиком на дом получается в 2 раза дороже чем по нормам. Киев, Соломенский р-н
35
25 жовтня 2016 20:20:41
Треба організовуватись і щось робити з цими луценками, інакше ця уйня буде вічною
36
30 вересня 2016 23:54:05
Амиран займається на нашому форумі прохуйловською пропагандою, вдало підтасовуючи факти, які не відображають реальності, держстатівські показники існують лише на папері, це стосується обох цифр, це як середня температура по лікарні і морзі,- це знають усі, а Амиран прикидається, у нього завдання інші тут . Звісно по цифрах ми відстаємо від мордора, але у нас війна, і час розставить усе по місцях, місце мордора буде в унітазі. Без України РФ кінець і уйло це прекрасно знає, тому і наймає Амиранів.
37
18 вересня 2016 23:15:52
Повернення Криму - це з області фантастики.

Повернеться, термін повернення залежить, як не дивно, від України. Рішучість і продовження західних санкцій залежить від України - а це самий ефективний інструмент наразі, пряме протистояння і офіційна війна нам не потрібна, ми повинні берегти наших кращих синів.

А повернення Донбасу на мінських умовах - це катастрофа для України.

+100000.  Всі це розуміють. Це дипломатична гра, такого повернення ніколи не буде, це розуміють і на тому боці.

Більш нагальним є що робити з зазомбованим населенням Харкова, Одеси, Києва...

+1000000. В мене в самого є подруги, які спілкуються шаблонними фразами з рос.ТВ. Лище на мої аргументи починаються "включати розум", необхідна медійна політика я думаю, акції, події - реальна робота.

А що справді важливо - це виховувати українцями тих, хто ще не зазомбований русскім міром.
Тобто найважливішою задачею є українізація освіти і ЗМІ.

+ 10000000. Ющенко, у свій час, багато зробив у цьому напрямку, як би його тепер не критикували. Української мови у побуті при/після Ющенко помітно побільшало (в Києві так точно, а раніше це був тотально русифіковане місто), і це всі підтвердять.

 
38
18 вересня 2016 22:37:32
Це ж Ви сказали про кримчан: "Это НАШИ люди".
Тобто проросійські українофоби для Вас - НАШИ.
Є там, звичайно, невеликий відсоток проукраїнських, але невеликий.
Це видно з результатів виборів (ще в Україні), голосували вони в основному за янучар і комі.

Можливо Ви не так мене зрозуміли. Проросійські українофоби для мене - точно не НАШИ, я ж українець, і на вашому боці. Для мене спірне питання, що робити з уже зазомбованим населенням після повернення Криму,Донбасу, я ж не фашист, щоб вивозити їх товарними вагонами. Там велика кількість рос.пенсіонерів, військових, завезених чиновників  - вони точно "не наші". Інші я думаю "потихеньку прийдуть до тями", зовсім іншим доведеться повертатись "у гавань".
39
18 вересня 2016 22:10:26
А нам предстоит провести работу над ошибками, почему так случилось, и очистить политикум от ватного и вышиватного быдла.


"И люди, стрелявшие в наших отцов,
Строят планы на наших детей."

Не кожний патріот, хто надів вишиванку і розмовляє укр. мовою. Ми маємо судити політиків по справам. Колесніченко севастопольский теж гарно розмовляв українською, а тепер де він? Не сприймайте так буквально, я сам у віжношенні до політика стаю набагато лояльнішим, якщо він розмовляє українською. Але це не означає, що на все інше треба закривати очі.
40
18 вересня 2016 22:05:14
Фінляндія віддала10% території кацапам - і стала заможною країною.

Для України наразі такий варант не прийнятний по багатьом причинам. Головна - незрілість наших органів влади, люстрація фактично не проведена, відсутність реальної днржавної політики по причині засилля совково-олігархічного елементу в управлінському аппараті. При всіх недоліках - Україна рухається у правильному напрямку,  головне щоб до кожного громадянина дійшло розуміння його місця у розбудові країни і значимість і усвідомлення реального "місця" чиновника, який отримує зарплату за наш кошт, і який має виконувати сервісні функції, а не бути "мажором на дорогах".

Повна версія