Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль
1
17 лютого 2021 21:44:18
Моє перше "знайомство" з чорношкірими :
Початок 80-х, мені років 5-6
Київ, здається десь біля Баби.
-Тату, дивись чучело, чучело !
-Сину, тихіше, це не чучело, це люди такі - негри.
Реакція якогось прохожого:
- Не сваріться на дитину, все він правильно каже.     :D

Щось подібне в такому ж віці, але я нічого не казав, а тільки показував пальцем і голосно сміявся в автобусі. Батькам звичайно було дуже ніяково.
2
1 січня 2021 12:58:42
Краще в євро перерахувати. Інфляція по доллару за 2020 відчутна буде.
3
27 грудня 2020 22:32:41
Немає ніяких проблем переключатись туди і назад.  Їжджу на автоматі років 8, але в аренду завжди беру механіку, бо ностальгія :) Мінімум два три рази на рік десь на тиждень. І все нормально. Дрюкати трохи ту ручку все ж прикольно, якщо не весь час.
4
14 грудня 2020 14:45:06
Цікаво зараз на їх технічний відділ подивитися :)
Всі працюють з дому, і не можуть нормально між собою спілкуватися, бо чат теж звалився. (Але у SRE є ще канали).
5
27 листопада 2020 14:55:05
Фінмониторінг від 400 тис обов'язковий. Але може бути і при значно менших сумах, якщо не повезе. Вибірково.
6
19 листопада 2020 11:36:19
там з ісконно-посконних знаменитостей "свій" хіба що Ломоносов

Ломоносов - помор, а це не зовсім кацапи
7
4 листопада 2020 22:11:25
Просто всі чекали закінчення передвиборчої гонки,  не важливо який результат. А тепер чистий FOMO. Завтра спаде.
8
29 жовтня 2020 10:47:23
Створіть електронний кабінет платника податків. Швидше за все, в податковій за вами ця квартира не числиться, тому і не було квитанцій. Дані з реєстру нерухомості, мабуть, не потрапляють до їх бази автоматично.

Чи буде нарахована пеня якогось прекрасного дня - це питання цікавить багатьох..)

В мене числиться, бо придбана в 2015, коли все уже було в електронному реєстрі. Але ніхто податок нараховувати не хоче або не може. Думаю, це IT. Воно таке: якщо щось було автоматизоване один раз, а потім зламалося, ти вже і вручну не можеш, і автоматизацію налагодити - це ж тре айтішнікам платить.
9
29 жовтня 2020 10:42:45
Можна дивитись в кабінеті платника податків.  Я дзвонив, спеціально цікавився ще восени 2019, сказали що до грудня буде рахунок за 2018. І що я не пропущу, якщо буду дивитися в електронному кабінеті. Але вже кінець 2020, а рахунку немає ще навіть за 2018 - думаю,  вони просто не можуть це нормально опрацювати.
10
26 жовтня 2020 21:53:23
В принципі, схожа схема в Швейцарії: оцінка вартості оренди нерухомості яка є у власності важається доходом, який додається до загального оподаткованого доходу. Навіть якщо сам там живеш - ніби здаєш самому собі.

Але: звичайного податку на нерухомість немає (є тільки дуже маленький податок на wealth). І можна витрати на ремонт списати з оподаткованої бази.


11
23 жовтня 2020 22:31:56
Україна має угоди про уникнення подвійного оподаткування.
Это не освоьождает от подачи декларации. И если я правильно помню - необходимо доплатить разницу если налог заграницей меньше украинского
Вы помните неправильно. Если есть договор, про устранению двойного налогообложения - человек все налоги платит там, где заработал. А Там, где ему работы не нашлось, пусть радуются. что он просто потратит деньги, а не послал зеСтрану нахер и не дал ни копейки.

Це якщо податкова резидентість за кордоном. Якщо ж вона українська, а податково обов'язково визначить її як українську, то будет як каже Eugene.
12
22 жовтня 2020 21:34:51
Я цього азіатика слухав декілька разів.
Щось слушно, але загальне враження, що він ще "зелений" трохи.
Так і є. Універ, гугл, три-п'ять років - і уже сіньйор ... ппц.  Потім вигоряння і все таке інше і пішло по-новому.  Цього чувака не треба сприймати, як типового гугловського/фейсбучного TL'а - він досить яскравий, талановитий outlier. (не талановитий не зробив би такий канал на YT).

Щодо сеніоріті і переробок - спокійно .... Ну і буває, що люди дійсно дуже багато працюють, але це кар'єристи-воркаголіки, вони по-іншому не можуть, але їм то нормально і комфортно.  А буває, що просто не вміє працювати, тобто не на своєму левелі.

Можна досить ритмічно, та й навідь розслаблено працювати на будь-якому левелі, якщо в тебе реально прокачані відповідні скіли.  Якщо ти менеджер, який персонально не спить при кожній "пожежі", то точно рано туди пішов.
Cправжній спец - це той, до того біжать, коли смаженим пахне. І це дуже часто не шеф.


А так, ІТ така сфера, де ти не можеш просто "управляти" людьми,  тобі ще треба краще знати за інших і не лише у колі суто твого відділу, але ще за його межами. Проблема ще й у тому, що айтішникам досить  легко саботувати щось, якщо щось їм не подобається і перекласти тупо на інших задачі, хай розбираються, а я тіпа буду виглядати успішним шефом, чешучи яйка , за їх рахунок - так просто не вийде. Тому залежність  між об"ємом роботи і посадою не зменшується, а росте, при чому не лінійно, а у рази. Бачив часто таких, які залазили зависоко у ієрархії формальній компанії чисто із-за амбіцій, ідеї, що так легше буде, менше працювати і т.д. І все, їхнє життя персональне закінчувалося і так, потім burn-out, настають періоди, коли такого шефа треба на всякий випадок паличкою дюгати, чи ще живий, чи просто у нокдауні. На розслабоні лиш ну чисто вже вищі СЕО великих компаній, ті часто просто щоб звиздаболити поставлені і встановлювати глобальні мети, імплементація яких їх просто не займає.
[/quote]

Шеф і не повинен бути супер спецом, це не масштабується. З таких виходять керівники, які потім знову ідуть в специ, потім знову в менеджмент і так по колу.

В IT люди - теж люди. Без делегування ніяк. Звичайно треба розбиратися в темі, в тому, що делегуєш, але вищий пілотаж це таки рулити опираючись на експертизу інших, будуючи підходящі структури.
 
У СЕО ніяких розслабонів немає, але якось помічаю, що там все ж більше люди, для яких така робота - це норма життя.

13
22 жовтня 2020 20:26:30
Я цього азіатика слухав декілька разів.
Щось слушно, але загальне враження, що він ще "зелений" трохи.

Так і є. Універ, гугл, три-п'ять років - і уже сіньйор ... ппц.  Потім вигоряння і все таке інше і пішло по-новому.  Цього чувака не треба сприймати, як типового гугловського/фейсбучного TL'а - він досить яскравий, талановитий outlier. (не талановитий не зробив би такий канал на YT).

Щодо сеніоріті і переробок - спокійно .... Ну і буває, що люди дійсно дуже багато працюють, але це кар'єристи-воркаголіки, вони по-іншому не можуть, але їм то нормально і комфортно.  А буває, що просто не вміє працювати, тобто не на своєму левелі.

Можна досить ритмічно, та й навідь розслаблено працювати на будь-якому левелі, якщо в тебе реально прокачані відповідні скіли.  Якщо ти менеджер, який персонально не спить при кожній "пожежі", то точно рано туди пішов.
14
12 жовтня 2020 19:31:06
Училка визнала свою недолугість через слабе знання мови. І вигнали - один позитив.
15
10 жовтня 2020 21:56:09
Це має сенс, бо платіжні системи зараз дійсно тупі, як Yahoo в 90
16
10 жовтня 2020 21:52:36
Приватна компанія, акцій ще не купити, так не цікаво.
17
7 жовтня 2020 11:06:37
Що цікаво, ніхто в гілці не сказав "Java" :). Хоча потроху там є прогрес. Ніколи не любив, але зараз з Андроїдом трохи треба туди залізти, і сучасна джава більш-менш. Як мінімум, не викликає тієї відрази, як 10 років тому.    Kotlin взагалі ок.
18
6 жовтня 2020 14:27:15
Код: [Select]
print(sum(len(s) > 1 and s.count('a')+s.count('b') == len(s)-1 for s in open('a.txt') ))

Тече файловий дескриптор, що, звичайно, не важливо, коли процесс одразу завершиться, але не чисто. Треба в with все класти.
19
5 жовтня 2020 16:01:09
А LLVM IR в опкоды ARM/x86 с помощью магии? LLVM не пришельцы пишут.

Кстати в Julia прямо в REPL можно получить все репрезентации функции включая LLVM IR и Assembly

 Треба подивитись.  Це практично Common Lisp: що мене дуже приваблювало, ще те, що він може бути і супер хайлевел (ОО там в принціпі одне з найпотужніших з Meta-Object-Protocol), так і супер-лоулевел з (disassemble 'function) в REPL.
20
4 жовтня 2020 15:44:01
Common Lisp,  але к Forth теж нерівно дихаю.  Ну С для обв'язок усього з усім. Але це все трохи не практично, реально писати треба все ж на мейнстрімі. Тому я вирішив, краще буду менеджером :)  Входить ефективніше, ніж якби я на якій небудь умовній джаві чи пітончику пиляв, для того є багато рук.
21
3 жовтня 2020 23:47:11
Вони можуть і 250$ зробити. Просто відповідно ціни виростуть.
Там вже чашка чаю 15$ на вулиці

Інфляція вже не нульова, була десь до 1%, а зараз знову вниз.
22
3 жовтня 2020 20:47:27
Ну,если проехать на трамвае 110 гривень в один конец,то ШО ТЕХ ДЕНЕХ в Швейцарии?!!! :facepalm:
2-2.5 кіло франків житло стартує.
Кауца в них 3 місячна.
Половину на ремонт власник забирає.
Дурнуватіші порядки по житлу ніж фрн австрія

ну все так, але як з цим розібрався - то потім ніяких проблем рокамі, а може й десятиліттями.
23
3 жовтня 2020 20:13:00
Для підлітків работа є, а головне є великий вибір варіантів навчання.  Не переймайтесь за Швейцарію, серйозно.
24
3 жовтня 2020 20:10:26
Це нічого воно з тіні не виводить в економіці, просто фіксує стан речей, трохи прикриває зовсім відверті махінації, яких і так небагато
2 і 2 скласти ніяк? Наприклад, перші роботи підлітки взагалі зараз найти не можуть дякуючи вашим грьобаним мінімалкам. Найбільш продуктивних працівників просто виводять з ринку. Сиди на державному велфері, ширяйся і віруй собі в БЛМ.

Загуглити  unemployment rate по Європі ніяк?  Нижче Швейцарії - тільки Фарерські острови (не рахуємо, там населення, як один мікрорайон Києва), і Білорусь!
25
3 жовтня 2020 20:02:57
середня в них 7 тис.баксів. мінімалка(він же прожитковий мінімум) складає 50% середньої. Розумно!
А ти порахував 40% відкупних рекету податків?

40% - то самий топ прогрессивної шкали (насправді десь 39, з чимось) буде при доході десь 800K на рік для одиноких людей в дорогих кантонах/громадах.  Для сімейних менше, з дітьми ще менше, чим більше дітей, тим менше, а з малим доходом там податки будуть дуже маленькі.  Ну і можна ще базу оподаткування дуже сильно оптимізувати, як всюди на заході.
26
3 жовтня 2020 19:59:38
Не переживайте так за Швейцарію, все тут буде нормально. По всій країні був мінімум 19 CHF, ну Женева зробила 23 CHF на годину mindestlohn - не дуже велика різниця. Реально я в Цюріху ще не бачив ніяких послуг нижче, може десь по селах щось і є, але небагато. Няня одна брала 25 - тільки починала працювати, практично підліток. Це нічого воно з тіні не виводить в економіці, просто фіксує стан речей, трохи прикриває зовсім відверті махінації, яких і так небагато, бо 3.7k за фултайм - це і так самий мінімум на прожиття.

27
1 жовтня 2020 22:38:12
Океан, яхта.... А дітей до школи як відправляти?
28
14 вересня 2020 20:18:43
До дня незалежності? Бобмить?  :D
29
28 серпня 2020 01:23:58
Ну на vitess devops'ів потрібно буде точно набагато більше, ніж на спаннер :) Залежить скільки платити девопсам і який масштаб і т.д.  Про YT мовчу, сорі.
30
28 серпня 2020 01:12:00
YouTube на ньому крутився донедавна.
Сьехали уже?
На нем дофига чего крутится Square, Slack, Pinterest

Ну Spanner все ж цікавіше.  А Vitess насправді перетворює MySQL практично в гіганстький key-value datastore, якісь складні джоіни на ньому робити не вийде в масштабі.  Ну але такий datastore непоганий, перевірений часом, і сам муськл перевірений все ж таки. власне брати якійсь сайт на mysql і його скейлити можна. Але якісь важкі запити може потрібно буде переробити.
31
28 серпня 2020 00:53:28
YouTube на ньому крутився донедавна.
32
26 серпня 2020 11:29:17
Можливо логіка є, якщо цей код заспівати на хінді.
33
19 серпня 2020 12:24:22
До речі, насправді таки зараз в Україні продаж "за нал" в сірій зоні. Частину грошей намагався за кордон відправити через SWIFT, e-limit, погугліть. Фінмоніторинг відмовив, тому що нібито договір купівлі продажу не може бути підтвердженням походження грошей, якщо оплата не була в грн по безналу.
Нормально все проходило год назад.
Цю фігню всяку ввели цієї весни.

+1. Саме так. До того ж, не всі банки це знають, або не всі працівники контроля. Я просто потім спробував ще раз, з іншими доками про походження грошей. Теж не пройшло, бо доки старі (чому вони не вірять, що гроші можуть полежати 5 років просто в матраці - я не знаю). В третій раз додав просто всі доки разом, всі ті ж самі - все пройшло. Банк - Приват. Я б очікував, що може бути по-різному: в деяких банках взагалі буде без питань, а в деяких інших навпаки - все дуже суворо, і ніяк то не обійти.
34
18 серпня 2020 23:11:05
До речі, насправді таки зараз в Україні продаж "за нал" в сірій зоні. Частину грошей намагався за кордон відправити через SWIFT, e-limit, погугліть. Фінмоніторинг відмовив, тому що нібито договір купівлі продажу не може бути підтвердженням походження грошей, якщо оплата не була в грн по безналу.
35
18 серпня 2020 23:06:01
Не знаю, в Швейцарії клав на рахунок десь 11000 usd, без питань взагалі. А потім набагато більше кешем після продажу української квартири, попередньо переслав їм по email ,копію договору українською, де ціна в грн. Вони правда, трохи здивувались, і просто попросили наступного разу так не робити, бо compliance. Але ніякої поліції, нічого такого :)

Але це Швейцарія: тут ходить такий анекдот: приходить в цюріхский банк чувак і каже пошепки: "добрий день, я із Австрії, я хочу покласти в ваш банк ... 3 млн євро". Банкір: "добре, добре, але чому пошепки, не треба стидатися: бідність - не гріх'
36
18 серпня 2020 22:59:26
Могу представить как бы на меня посмотрели в Австрии, если бы я на сделку принес 300 000 € наликом  :laugh:
Спецназ в пол лицом и руки скрутили за спиной пластиком...  (tu)

Я 13 лет назад припер в банк по неопытности 800 баксов (AU) налом... На счет вернуть... :)  Реально была вызвана полиция, которая доебывалась полчаса...  :-B

Це шо, в Австралії? Хм, якась все ж дуже мала сума.
37
16 серпня 2020 12:45:22
Живемо в Швейцарії вже давненько.  На сім'ю з 4 чоловік менше Fr. 1500 на їжу на місяць ніяк не виходить. Так, хороший стейк буде до 80 Fr. Курятина буде 20-30 легко. Плюс якісь кафе ресторани теж хочеться іноді. Плюс аредна до 3000, страховки на 4-х майже тисяча. А потім ще всі лижі, та інші розваги. Потім ще подорожі. Діти - то окрема історія.  Але одяг, електроніка - то все дешеве, як всюди. Загалом одне з найдорожчих місць на планеті. Ми економимо, коли їдемо у відпустку.

На кордонах шмон дуже рідко і дуже вибірковий, за весь час може один раз спитали, що ми купили, але не перевіряли. Може їздити на цюрихських номерах допомагає.

Ні, повертатися тільки через те, що в Україні дешевше, не хочеться.

38
26 липня 2020 19:22:11
Коли пішов батько, думка про кінечніть власного буття і те, що вже порівняно скоро закат стала постійною і майже нестерпною.

До цього ніби був дорослою дитиною, хоч зі своєю сім'єю і дітьми, впевнено стоячи на ногах - але без розуміння смерті живеш, ніби ти вічний, як діти, які про смерть ніби з якогось віку і знають, але про це не думають. А тут подорослішав в один день.

Поступове примирення зі смертю - дуже потужна штука - цей жах відступає і дали все менше і менше страху. А це дає дуже великі можливості для класного прожиття тих років, що залишилися.
39
17 липня 2020 01:38:08
Цікаво, зараз він за зелених, чи ні?
40
16 липня 2020 10:20:14
Питання, чи це буде коливальний процес, навколо 8-9  мільярдів, чи після 2100 тільки вниз.

Повна версія