Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль
1
22 серпня 2019 10:19:06
Проблема в іншій площині.
Кацапи відпустять моряків, це зрозуміло.
Але зроблять це не зарішенням суду, а включать їх в перелік обміну заручниками.
Якщо ми будемо вимагати безумовного їх звльнення, це може зупинити процес обміну. Що в такій ситуації робити?
2
22 серпня 2019 09:39:59
Денис Казанский
20 августа в 21:45 ·
Пропаганда ЛДНР в официальных СМИ без устали трубит, что промышленное производство "республик" растет, и без Украины Донецку и Луганску стало только лучше.

А вот реальная картина.

На просторах интернета есть почти никому не известный сайт донецкого журнала "Вестник института экономических исследований". В отличие от пропагандистских ресурсов ЛДНР, этот журнал публикует длинные научные статьи, приближенные к реальности и лишенные пропагандистской составляющей. В этих статьях много графиков и цифр, поэтому фанаты "народных республик" их не читают. Но как раз из этих материалов и можно почерпнуть информацию о реальном состоянии экономики ОРДЛО.

Особенно мне понравилась статья "Анализ развития экономического потенциала угольной промышленности Донбасса в современных условиях". В ней откровенно указывается, что угольная отрасль ОРДЛО несется прямо в ад.

В статье довольно откровенно написано, что до войны шахты Донбасса работали только благодаря щедрым дотациям из украинского бюджета и мораторию на признание угледобывающих предприятий банкротами. И после образования "ЛДНР", когда дотации исчезли, содержать эти шахты у "народных республик" больше нет никакой возможности.

"В связи с планируемой ликвидацией (закрытием) угледобывающих предприятий подлежит высвобождению 28,4 тыс. чел., в том числе в ДНР - 20,8 тыс. чел., в ЛНР - 7,6 тыс чел" - говорится в статье.

Вот так. Те самые люди, которые в 2014 пугали Донбасс страшной ассоциацией с ЕС и утверждали, что "Европа закроет наши шахты", теперь собираются выбросить на улицу почти 30 тысяч человек. Плохая, «фашистская» Украина угольную отрасль поддерживала. Зато люди, называвшие себя "защитниками Донбасса", теперь опустошают регион похлеще какой-нибудь чумы.
Треба припинити скиглити про тяжку долю цих людей в інформаційному просторі.
Цинічна зверхність - на більше вони не заслуговують.
Ненавість до України в  них вже викристалізувалася остаточно.
Вони вже давно перетворитлися з обманутих громадян у справжніх ворогів.
3
21 серпня 2019 14:04:29
Вся справа в тому, що Нафтогаз сам собі призначає розмір зарплат.
А якби серед відібраних 10-ти претендентів на посаду керівника влаштували редукціон на рівень зарплати, то переможець погодився б і на 50 тис. / місяць   
5
14 серпня 2019 16:25:52
1. Слід нарешті привселюдно визнати: нам потрібні не люди а території.
Всі ці популістичні слюні Зеленський має залишити при собі - населення окупованих територій з кожним днем ставатиме більш антиукраїнським і буде тягарем для розвитку України.

2.  З огляду на це, відсутнісь протекторату над окупованими територіями сьогодні дуже вигідне Україні - ми позбавляємося великої частини  антиукраїнського електорату і заощаджуємо на дотаціях в регіони, які завжди були дотаційними.
Тож тимчасова відсутнсть двох якорів під назвою Лугандон і Крим дає нам шанс побудувати цивілізовану державу і ми маємо скористатися цим по повній.
Тож нехай цю хвору корову якнайдовше годує циган, який її вкрав - ось наша тактична задача і тому будь-яке прискорення реінтеграції цих територій буде нам тільки шкодити.   
На долю колаборантів і свідомих українофобів нам має бути начхати з лаврської дзвіниці, а українським патріотам, яких певні обставини досі утримують в окупації, має бути запропонована реальна програма переселення.

3. Але ми маємо зберегти юридичне право на ці території для повернення їх в майбутньому.
Саме в цьому полягає найбільша складність: регулярно беззаперечність цього права ставитиметься свтом під сумнів і доводити його ми  зможемо тільки в один спосіб - постінийм військовим протистоянням, реальною стрільбою протягом десятків років.
Якщо зараз на Донбасі виникне стабільне перемир'я, то коли ми наважимося на військову операцію по його реінтеграії, світ сприйматиме нас агресором попри всї наші права на цю територію.

4. Теж саме з Кримом - за будь-якою нагоди ми маємо затіяти довготривалий збройний кофлікт на межі з півостровом.
Ніщо інше не буде підтверджувати наші права на цю територію - тільки регулярна стрелянинина на межі.
Це дуже складно затіяти, бо кацапія сприйматиме це як посягання на їхню територію і може вдатися до широкомастабної війни.
Але шанси  є - в момент реальної (не бутафорної) зміни кремлівської влади,  виникнуть найсприятливіші умови для проведення такої спецоперації.
А це означає, що ця спецоперація має бути підготовлена вже сьогодні, адже путінська влада може впасти як через 20 років, так і сьогодні ввечері.   

5. Повернути території можливо буде тільки у військовий спосіб - тут не може бути ілюзій.
Навіть якщо розвалиться Росія на дрібні шматки, ніякий Крим і Лугандон до нас автоматично не приєднається - вони прагнитимуть незалежності, або несподівано інші держави заявлять права на них.
В певний сприятливий момент довготривале локальне військове протистояння на межі з окупованими територіями має перерости у визволньну військову операцію.
Сприятливим слід вважати той момент, коли виникне розуміння, що більш сприятливого вже ніколи не буде.

6. Вся ця стратегія вимагає від нашого суспільства і нашої влади тільки одного: навчитися жити в умовах постійної війни з мінімальними втратами на фронті.
Якщо ми прагнемо зберегти суверенітет і повернути території, ми приречені на масштабну мілітарізацію економіки, гуманітарної політики і суспільства в цілому.
Іншого шляху не існує.     
     
6
9 серпня 2019 22:10:25

Ну коли  вже наші політики почнуть мислити системно?
Право на самовизначення  мають реалізувати всі корінні народи України.
А їх окрім українців ще три: кримські татари, караїми та кримчаки.
Але не про яку політичну автономію не може йти мова.
Кримським татарам - культурну автономію, кримчакам та караїмам - культурну резервацію.
І з якого це дива під автономію віддавати весь півострів?
Якщо брати пропорцію по кількості представників корінних національних спільнот, то автономія потягне тільки на половину Криму.
7
8 серпня 2019 11:11:33
Какой он блевотный этот Портников..
Портніков все формулює настільки бездоганно, що твій ватний мозок не здатен заперечити жодному його слову.
Тож від власної безпорадності тебе й нудить.
8
7 серпня 2019 00:37:37
Війну закінчити можна 2 способами:

1. Просто перестати стріляти й здати території кацапам, при цьому встановивши новий державний кордон. Тоді, якщо з-за того кордону хоч раз стрільнуть, то буде вже пряма й неприкрита агресія.

2. Провести дуже добре сплановану потужну операцію зі звільнення, вибити іхтамнєтів та сєпарів і встановити контроль над державним кордоном + переловити сєпарів, які зитихаряться. При цьому доведеться вибивати й регулярні кацаповійська.

Інших варіантів закінчити війну немає й бути не може.

Те АТО яке є зараз, то просто затягування часу. Спочатку затягували під приводом нарощування міці армії. За 5 років, як не наростили, то вже й не нароститься.
Сенсу в АТО зараз ніякого, це просто на руку хуйлу й розтягування війни на десятиріччя. Саме це потрібно кацапні.

Тому або звільняти, або здаватися.

Всі ці мінськи, нормадські формати й тд повна фігня, на якій ще й треті сторони, а де-факто союзники кацапстану, німаки й жабоїди стрижуть купони.
Хибна постановка питання.
Треба ставити питання так: "як навчитися утримувати лінію зіткнення з орками без втрат?".
Якщо ми зможемо це робити ефективно, то питання про закінчення війни буде не нас, а орду.

9
2 серпня 2019 00:20:21
При каждом министерстве ( которые останутся в живых ) должна работать специальная группа профессионалов контроллеров следящих за любыми проявлениями коррупции! Именно при каждом министерстве! Они должны быть профессионалами именно во всех сферах деятельности этого конкретного министерства.
Мушу розчарувати:
 Більшовики колись запровадили цю ідею по повній  - ввели систему призначення комісарів до кожної державної посади. В принципі, спрацювало.
10
26 липня 2019 23:29:29
..пусть привыкают понимать где их страна и братья


Правильно ватаны, украиноязычные враги Украины ?

..во время нужный нам  закон Сурков .....  :super:
Слушну річ написав підкацапник.
Тільки я трохи виправлю:
 З малечу російськомовних треба привчати до усвідомлення, що вони тут нацменшина. Там, де етнічні росіяни поводяться, як нацменшина, жодних проблем не виникає.
11
25 липня 2019 14:36:26
пастку подписал еще в Минске Петя, а не Медведчук (хотя Медведчук усилия тоже, несомненно, приложил)
Мінські угоди - це вимушений крок. Вони зупинили кацапський наступ, протистояти якому ми тоді не могли.
І заслуга Пороха в тому, що в угоди закладені позиції, які дають нам можливість їх або не виконувати, або відтерміновувати їх виконання.
Наприклад, кацапи протягли норму, за якою спочатку вибори, і тільки потім потім виведення військ і контроль за кордоном.
Але там написано: "вибори за українським законодавством". А це означає, що вибори неможливі під окупацією - спочатку окупантам треба піти.
Також там є чудовий пункт №10 : "Виведення всіх незаконних обзроєних формувань з території України".
Для мене, як і для всього цивілізованого світу це в тому числі означає і виведення російських військ з Криму.
Тобто в тому документі безліч підстав задля того, щоб його не виконувати - було б тільки бажання.
   
Ой какой он молодец

Ну просто няшка
Можливо не він.
Можливо ці запобіжники в документ заклала Геращенко або Безсмертний.
Авторство мені не відомо.
12
25 липня 2019 14:28:35
пастку подписал еще в Минске Петя, а не Медведчук (хотя Медведчук усилия тоже, несомненно, приложил)
Мінські угоди - це вимушений крок. Вони зупинили кацапський наступ, протистояти якому ми тоді не могли.
І заслуга Пороха в тому, що в угоди закладені позиції, які дають нам можливість їх або не виконувати, або відтерміновувати їх виконання.
Наприклад, кацапи протягли норму, за якою спочатку вибори, і тільки потім потім виведення військ і контроль за кордоном.
Але там написано: "вибори за українським законодавством". А це означає, що вибори неможливі під окупацією - спочатку окупантам треба піти.
Також там є чудовий пункт №10 : "Виведення всіх незаконних обзроєних формувань з території України".
Для мене, як і для всього цивілізованого світу це в тому числі означає і виведення російських військ з Криму.
Тобто в тому документі безліч підстав задля того, щоб його не виконувати - було б тільки бажання.
     
13
21 липня 2019 20:30:25
... я их медленно слажую ...
:facepalm1:
когда я писал это слово то подумал шо быки на форуме уже перевились  :(
Якби ти думав, коли писав це слово, то не написав би його.
15
21 липня 2019 15:53:14
Проголосував на 220-му окрузі на Подолі.
Дружина проголосувала на сусідній ДВК.
На обох дільницях працівники ДВК повально кацапять, аж гай шумить.
Згідно закону про мову вони - держслужбовці і мають обслуговувати мене виключно державною мовою.
Натомість: "здраствуйтє, пакажитє свой паспарт ..."  і так далі.
Таке відчуття, що голосую десь у кацапії.
Чесно кажучи, огидно.
Проголосував за Лещенка?
Так він теж кацапомовний.
Ні, за Подоляка від Свободи.
16
21 липня 2019 13:00:32
Проголосував на 220-му окрузі на Подолі.
Дружина проголосувала на сусідній ДВК.
На обох дільницях працівники ДВК повально кацапять, аж гай шумить.
Згідно закону про мову вони - держслужбовці і мають обслуговувати мене виключно державною мовою.
Натомість: "здраствуйтє, пакажитє свой паспарт ..."  і так далі.
Таке відчуття, що голосую десь у кацапії.
Чесно кажучи, огидно.
17
20 липня 2019 15:42:58
Ну им же надо зраду высмоктать хоть из чего-то.Как по мне,то он отлично подходит на эту должность
Це жабеня раіше казало, що перейде на українську, як стане депутатом.
Але остання реторика була геть іншою - "буду кацапити допоки  не повернеться Крим та лугандон в склад України".
Взагалі дуже неприємна особа. Навіть просто зовнішністю.
Огидно буде спостерігати його в кріслі спікера .. 
Повесьте себе на стену портрет Парубия и наслаждайтесь.Что касается мовы,то он говорил что пока он не чиновник,он может говорить на русском.Про Зе тут тоже многие говорили что он не знает мовы и не будет на ней говорить
Потрібно не просто розмовляти, а  проявляти повагу до мов і культур корінних народів України.
А цей вилупок принципово принижує корінний народ, коли на звернення до нього українською у відповідь кацапить, хоча мовою володіє на пристойному рівні.
Я переконаний, що на зврнення англійською він відповість ангійською. А от українську він зневажає. Огидна особа.
18
20 липня 2019 15:26:20
Пора посмотреть фактам в лицо.
 Власть за выходные окончательно утратила контроль за ситуацией на Востоке.
 Автономия Донбасса - это пока что меньшее из зол.
 Если продолжать играть мускулами, которых, как оказалось, нет, то колорадский флаг уже вскоре взовьется над ВР.
 
 Короче, надо брать ярды от Путина, скидку на газ, признавать Крым, писать под диктовку конституцию и... жить дальше.
 Да, Украина - искусственно созданное недогосударство.
 И таким оно и останется.
 
 Вариант Б - это полноценная гражданская война.
Забаньте цього виродка.
19
20 липня 2019 15:22:02
цікаво, якою мовою він буде засідання вести. українською ніби принципово не спілкується.
Принципово він не спілкується НА ЕФІРАХ.
Разумков вільно володіє і вільно спілкується украхнською.
Навіть Ірка Геращенко на останньому ефірі Право на владу була в шоці.
Він говорив, що коли він стане депутатом, буде розмовляти українською.
Проблем взагалі не бачу.
Ну им же надо зраду высмоктать хоть из чего-то.Как по мне,то он отлично подходит на эту должность
Це жабеня раіше казало, що перейде на українську, як стане депутатом.
Але остання реторика була геть іншою - "буду кацапити допоки  не повернеться Крим та лугандон в склад України".
Взагалі дуже неприємна особа. Навіть просто зовнішністю.
Огидно буде спостерігати його в кріслі спікера .. 
20
20 липня 2019 10:48:40
Я і дружина визначилися - тільки "Голос".
Але чомусь на нашому 220-му "Голос" не виставив мажоритарника, тому тут будемо голосувати за свободівця.
21
17 липня 2019 14:25:11
Досі немає відповіді на головне питання.
Який літак планували підбити ці виродки.
Я бачу три варіанта:
1. Саме MH17
2. Російський пасажирський літак, який пролітав там приблизно в той час.
3. В український військовий.

На жаль, міжнародна слідча група не дає жодної всласної версії с цього приводу.
а що це змінить у розслідувані, гадати про наміри?
Без з'ясування мотиву золочину розслідування не можна вважати закінченим.
22
17 липня 2019 14:23:21
Досі немає відповіді на головне питання.
Який літак планували підбити ці виродки.
Я бачу три варіанта:
1. Саме MH17
2. Російський пасажирський літак, який пролітав там приблизно в той час.
3. В український військовий.

На жаль, міжнародна слідча група не дає жодної всласної версії с цього приводу.
Яка була б особлива вигода з бідбиття літаків пп. 1 та 3 ?
п.1 - звинуватити Україну в міжнародному тероризмі.
п.3 - знищити українських бійців.
23
17 липня 2019 14:12:46
Досі немає відповіді на головне питання.
Який літак планували підбити ці виродки.
Я бачу три варіанта:
1. Саме MH17
2. Російський пасажирський літак, який пролітав там приблизно в той час.
3. Український військовий.

На жаль, міжнародна слідча група не дає жодної всласної версії с цього приводу.
24
16 липня 2019 09:57:29
до речі. справді, хто там ще?
бо я голосую саме в цьому окрузі.
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1048079.new#new
Я збирався підтримувати Лешенко на 220-му.
Але прочитав його останнє інтерв'ю і передумав.
Детальніше читайте тут.
Сьогодні я схиляюся голосувати за свободівця Подоляка.
25
16 липня 2019 09:17:46
Я думаю діяти (умовно) цей закон буде міцяць-два. Далі новий парламент "розберется"
И это правильно! Петя с минстецом много фуйни после себя оставил.
перше опудало відписалось
Він на зарплаті тут, свіженький:
Ім'я користувача: Портвейн
Дата реєстрації: 5 березня 2019 21:48:32
Повідомлень: 317 (~2 в день)
26
14 липня 2019 22:36:22
Так а что он сказал не так?
Он же не против закона про декоммунизацыю.
Это логично - советоваться с горожанами, как свой город называть, а не из центра всех нагибать.
Остаточно хворий?
Не пам'ятаєш як відбувалося перейменування?
Місцевій громаді був наданий певний час для вибору нової назви.
І тільки в тих випадках, коли місцева комуняцька влада морозилася до останнього, назву призначали в центрі.
Так, наприклад, з'явилися Горішні плавні.

Цей вилупок каже не про вибір нової назви, а взагалі про право місцеівої громади ігнорувати закон. 
27
13 липня 2019 14:32:47
Мондриївський?
Ні. Переглянте його програму.
В ній не знайшлося місця про відношення з агресором, про деокупацію територій, про повернення в'язнів.
В ній не знайшлося місця про підтримку української мови.
Але про підтримку спорту він згадав.
Це програма не політика, а господарника.
У Верховній Раді меніе має предствляти політик. 
:facepalm1:

Скільки вам років? Вас життя до сих пір нічого не навчила? Подивіться передвиборні програми дрища, хама і панамської потвори, а потім порівняйте з їх реальними справами  (P)

Я чітко усвідомлюю те, що кандидати мало виконуюють з того, що обіцяють.
А от життя мене навчило, що вони на 100 відсотків не виконуюють того, чого НЕ обіцяють.
Саме тому не буду голосувати за Мондріївського.
28
13 липня 2019 11:21:12
Вже були зібралися сьогодні з дружиною на зутріч з Лещенком (він буде в списках кандидатів на нашій ділянці) - хотіли задати певні питання кандидату.

Але в останній момент раптово потрапили на інтерв'ю Сергія РБК-Україна, звідки отримали відповіді на все, що нас цікавило. Тому й не пішли.

А з'ясували ми наступне:
- Сергій підтримує намір Узеленського надати мовну автономію ОРДЛО;
- в боротьбі Коломойського за Приватбанк підтримує олігарха;
- схвалює діяльність Портнова;
- не бачить жодних критичних зауважень на адресу чинного президента та його команди.

На жаль сьогодні він не схожий на того Лещенка, якого ми обирали в 2014-му в партійному списку. Або уявлення про того було хибним.

Тепер не знаю, за кого голосувати на 220-му округу.
Може за свободівця Михайла Подоляка?
Що скажете?
Мондриївський?
Ні. Переглянте його програму.
В ній не знайшлося місця про відношення з агресором, про деокупацію територій, про повернення в'язнів.
В ній не знайшлося місця про підтримку української мови.
Але про підтримку спорту він згадав.
Це програма не політика, а господарника.
У Верховній Раді меніе має предствляти політик. 
29
13 липня 2019 10:28:43
Щоб цей опус не був схожий на гнилий медведчуківський висер, розрахований на скачущих і хрюкаючих шариків, у яких як і у їхних братів за паребриком є додаткова патріотична..., то може варто навести кілька посилань?   ;)
Яке посилання? Я ж пишу про себе ...
А ось посилання на інтервью Лещенка: https://www.рбк-укр/rus/news/sergey-leshchenko-kolomoyskiy-poluchil-vliyaniya-1562859046.html
Тільки замініть в посиланні рбк-укр на r b c . u a
Читайте і насолоджуйтеся.
Таке враження, що ви то інтерв'ю або не читали, або мало що з нього зрозуміли, або свідомо по медведчуківськи його перекрутили
Перечитав тричі. Ви там щось інше побачили?
Як на вашу думку проголосує депутат Лещенко, коли на ВР винесуть питання про скасування мовного закону і інших мовних норм (освіта, мовні квоти на телебаченні та радіо та інше) на теріторії ОДРЛО?
В інтерв'ю Сергій дав однозначну відповідь.
Так само чітко він висловився по інших питаннях.
Що я перекручую? 
 
30
13 липня 2019 09:54:05
Вже були зібралися сьогодні з дружиною на зутріч з Лещенком (він буде в списках кандидатів на нашій ділянці) - хотіли задати певні питання кандидату.

Але в останній момент раптово потрапили на інтерв'ю Сергія РБК-Україна, звідки отримали відповіді на все, що нас цікавило. Тому й не пішли.

А з'ясували ми наступне:
- Сергій підтримує намір Узеленського надати мовну автономію ОРДЛО;
- в боротьбі Коломойського за Приватбанк підтримує олігарха;
- схвалює діяльність Портнова;
- не бачить жодних критичних зауважень на адресу чинного президента та його команди.

На жаль сьогодні він не схожий на того Лещенка, якого ми обирали в 2014-му в партійному списку. Або уявлення про того було хибним.

Тепер не знаю, за кого голосувати на 220-му округу.
Може за свободівця Михайла Подоляка?
Що скажете?
Щоб цей опус не був схожий на гнилий медведчуківський висер, розрахований на скачущих і хрюкаючих шариків, у яких як і у їхних братів за паребриком є додаткова патріотична..., то може варто навести кілька посилань?   ;)
Яке посилання? Я ж пишу про себе ...
А ось посилання на інтервью Лещенка: https://www.рбк-укр/rus/news/sergey-leshchenko-kolomoyskiy-poluchil-vliyaniya-1562859046.html
Тільки замініть в посиланні рбк-укр на r b c . u a
Читайте і насолоджуйтеся.
31
12 липня 2019 23:59:07
не писти нікуди ти і не збирався йти
просто готувався відкрити цю гілку
От блін, звідки ти все про мене знаєш?
Може ти - моя дружина?
32
12 липня 2019 23:04:38
Вже були зібралися сьогодні з дружиною на зутріч з Лещенком (він буде в списках кандидатів на нашій ділянці) - хотіли задати певні питання кандидату.

Але в останній момент раптово потрапили на інтерв'ю Сергія РБК-Україна, звідки отримали відповіді на все, що нас цікавило. Тому й не пішли.

А з'ясували ми наступне:
- Сергій підтримує намір Узеленського надати мовну автономію ОРДЛО;
- в боротьбі Коломойського за Приватбанк підтримує олігарха;
- схвалює діяльність Портнова;
- не бачить жодних критичних зауважень на адресу чинного президента та його команди.

На жаль сьогодні він не схожий на того Лещенка, якого ми обирали в 2014-му в партійному списку. Або уявлення про того було хибним.

Тепер не знаю, за кого голосувати на 220-му округу.
Може за свободівця Михайла Подоляка?
Що скажете?
33
12 липня 2019 16:59:10
От ніяк не можу збагнути логіку зелюстрації - чому саме з 14-го року?

Нехай попередники Зеленського не були святими - тут важко сперечатися, хоча саме на їхню долю вивпав найтяжкіший час за всю історію незалежної України.
Ну припускаю, що узеленського настільки захопилися бротьбою за узурпацію влади, що принципово там не здатні бачити в попередниках жодних корисних здобутків і прагнуть забути про них, як про страшний сон.

Ок, формально немає сенсу люструвати чиновників з 2010 року - всі, хто співпрацював з бандою Януковича, вже начебто люстровані.
Але ж чому не підлягають люстрації чиновники часів Кравчука, Кучми та Ющенка?
Тоді що, було менше корупції, здачі національних інтересів чи інших зловживань високопосадовців?

Тобто, виходить, Єхануров може займати державні посади, а от Омелян - ні?
Якби зекоманда відчувала себе справжнім рятівником України, то запровадила б люстрацію аж з 1991-го року - хіба не логічно?

Відповідь напрошується сама собою - критерієм зелюстрації не є причетність чиновників до корупції, про що нам так натхненно розповідає президент.
Критерієм є світоглядна позиція попередньої влади - проукраїська, проєвропейська і антиросійська.
В цьому наміри Зеленського абсолютно збігаються з прагненням Портнова, Медведчука та Путіна.
34
8 липня 2019 20:28:00
Зеленський: "Тому я вам чесно скажу, ми будемо чекати тиждень, максимум 8 днів, і якщо ми не побачимо демонтажу з тієї сторони, ми почнемо будувати міст."

Зацініть мистецтво формулювання ультиматумів: "Якщо не виконаєте мої вимоги протягом тижня, я взагалі відмовлюся від будь-яких вимог!"

Думаю бойовики реально розгублені ...
35
7 липня 2019 15:41:20
Як кажуть, пішов сьомий десяток  :)
Лякливий вік, розумієш, що залишилась дистанція невідомо наскільки коротка..
Зараз в селі, то дві сусідки батьківських років вже потягали за вуха, як рідного   :D
Мої вітання!
Наступного року я планую приєднатися до вашої компанії.
Читаю ваші острахи, дивлюся в дзеркало і так само розумію, що розпочнеться фінальний забіг.
Задача мінімум - встигти завершити започатковане.
36
7 липня 2019 15:33:00
Давайте здесь на форуме путём консенсуса определим политика, от которого все уже хотят точно избавиться,
а потом где-нибудь на центральной площади
устроим символическое сожжение чучела данного человека.

Перед сожжением можно зачитать символический приговор с упоминанием основных достижений

Для начала подойдёт Луценко, например.
Сама ідея геть нікчемна.
Але цікаво те, що автор запропонував саме Луценка.
Звісно, цей герой має  небагато поваги в суспільстві.
Але ж чому, скажімо, Медведчук не став претендентом на ватру?
Або будь-хто зі списку партіії "за життя"?
Бо Луценко не думку автора ствоює більшу небезпеку країні ніж вся ця нечість.
37
6 липня 2019 14:19:49
Портніков так і сказав: всі вони - модернізовані регіонали. Нове обличчя партії регіонів.
Ці негідники поки що тестують нас на толерантність до їхніх ватних висерів.
І якщо ми промовчимо, то в оновленій Раді разом з жопоблоком вони одразу протягнуть всі свої хатєлки - від скасування декомунізації і мовного закону до визняння Криму російським і здачі нових територій.
Щоб цього не сталося, треба постійно протестами нагадувати жабенятам про Майдан.
   
 
   
38
4 липня 2019 15:15:49
https://youtu.be/9eV2SMJiumI
Про Зеленського. Про Тупіна. Про Україну й світ
Прочитав заголовок і одразу подумав про Портнікова.
Хоча зараз я сприймаю його більше як політичного аналітика, ніж журналіста.
Як би то не було, знімаю шляпу перед його спроможністю так ефектно висловлювати думки, які я поділяю.
39
2 липня 2019 22:38:39
Судова реформа Зеленському не потрібна.
Тут все гаразд.
40
1 липня 2019 22:36:37
У Зеленского рассказали о приоритетах в языковой политике
Украинское будет развиваться в стране, когда будет украинский софт, на который будет льготная система подписки, будет реальное улучшение условий для книгоиздателей

Представитель президента Украины в Верховной Раде, второй номер избирательного списка «Слуги народа» Руслан Стефанчук считает, что за украинский язык нужно «воевать качеством, а не притеснениями».

«Если говорить о законе о языке, то есть несколько позиций. Первая: государственной языком в Украине является украинский язык, ст. 10 Конституции Украины. От этого мы не отойдем ни на шаг. Второе: я убежден, что мы должны сделать украинизацию достаточно мягкой. Я убежден, что для украинизации больше сделали не программы правительства, а сериал «Альф». Потому что только в этом сериале мы получили впервые понятный, красивый, чистый украинский язык», — сказал он в эксклюзивном интервью агентству «Интерфакс-Украина«.

Стефанчук отметил, что украинское будет развиваться в стране, когда будет украинский софт, на который будет льготная система подписки, будет реальное улучшение условий для книгоиздателей.

Он указал, что сегодня в кинотеатрах люди с удовольствием идут на украинские фильмы и фильмы с украинским переводом. «Я уже не могу смотреть русский перевод, он какой-то корявый для меня. Например, моя жена говорит на русском и украинском, потому что она родилась в Польше, а училась в русской школе. Но мы все равно смотрим украинские фильмы, украинский перевод», — рассказал Стефанчук.

Представитель Зеленского в Раде и идеолог его команды убежден, что «за язык надо воевать качеством». «Не запретами, не притеснениями, а качеством. Когда украинский контент будет более интересным, более качественным, тогда мы получим совершенно другое отношение. А государство должно создать все механизмы для этого», — пояснил он.

Говоря о том, где должна проходить грань для децентрализации в Украине, Стефанчук подчеркнул, что выступает за Украину с сильными регионами, которые должны получить четкие понятные прозрачные механизмы в экономике, и понимать, какие права им передаются.

«Я думаю, что граница должна заканчиваться там, где начинаются вопросы об общей потере суверенитета, о территориальной сдаче интересов и о каких-то вещах, связанных с сепаратизмом», — отметил он. (с)

 Антизели! Фас! :D
Гав!
Тупий невіглас цей ваш Стефанчук, любі мої зелепушки.
Якісний культурний продукт сам собою не народжується - він виникає з купи справжнього лайна.
Якщо хочемо український кіношедевр, маємо створити величезну масу посереднього і відверто провального кіно.
Якщо хочемо слухати якісну українську музику, наберіться спочатку терпіння чути на радіо безліч низькопробної провінційної попси.
І так у всьому, що стосується українського культурного продукту.
А це досягається виключно протекціонізмом українскої культури.
Але не тільки економічними преференціями - не це головне.
На території України творці українського національного продукту мають конкурувати між собою, а не з продуктами інших культур.
А це, перш за все, квоти та інші обмеження для чужих культурних продуктів.


   
   

Повна версія