Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль
1
20 лютого 2020 01:48:57
Об'єднайте їх, хто-небудь:

Президент - Безсмерний
Прем'єр - Яценюк
МЗС - Зеркаль
МінЕкономіки - Віктор Пинзенник
Мін. Фін - Яресько
Мін. Охорони Здоров'я - Супрун

Пропонуйте далі.

Давайте складемо ідеальний і супер- спроможний та супер-професійний Український Уряд.

Потім замутимо, щоб вони всі об'єдналися.
Годиться.
Оце тільки в економічне диво від Яценюка не вірю.
2
15 лютого 2020 18:27:42
минские
вторые минские, внимательно читаем

9. Восстановление полного контроля над государственной границей со стороны правительства Украины во всей зоне конфликта, которое должно было начаться в первый день после местных выборов и завершиться после всеобъемлющего политического урегулирования (местные выборы в отдельных районах Донецкой и Луганской областей на основании Закона Украины и конституционная реформа) к концу 2015 года при условии выполнения пункта 11.

10. Вывод всех иностранных вооружённых формирований, военной техники, а также наёмников с территории Украины под наблюдением ОБСЕ. Разоружение всех незаконных групп.

11. Проведение конституционной реформы на Украине и вступление в силу к концу 2015 года новой Конституции, предполагающей в качестве ключевого элемента децентрализацию (с учётом особенностей отдельных районов Донецкой и Луганской областей, согласованных с представителями этих районов), а также принятие до конца 2015 года постоянного законодательства об особом статусе отдельных районов Донецкой и Луганской областей
а давай вот так выделим :)

А ти прочитай п.4: діалог про модальність виборів згідно законодавства України.
А за законодавством України вибори мають проходити згідно принципам ОБСЄ.
А це означає, що всі війська мають бути виведені і має бути контроль над кордоном.
Тож  пункт 9 має розглядатися тільки після узгодження п.4. Тому спочатку однозначно - контроль за кордоном.

До речі, п. 10 однозначно свідчить про те, що мають бути виведені каціпські війська з Криму.
Як вважаєш, цей пункт буде виконано Хуйлом? Отож.
Всі мінські домовленості втрачають сенс вже тільки з цієї причини.   
3
14 лютого 2020 21:19:57
$1/куб
Вже втомився пояснювати.
Та хоч 1000$ / літр пропонуйте - всеодно будемо в сраці.
Варто тільки розпочати перемовини.
Кацапи погодятся на будь-яку ціну і навіть заплатять в перший день поставки води.
А потім виграють міжнародний суд про неадекватну ціну і рішенням суду нас примусять постачати воду по ринковій ціні і виплатити компенсації.
4
14 лютого 2020 18:51:03
Сторони обговорили виконання домовленостей, досягнутих під час Нормандського саміту 9 грудня 2019 року в Парижі, а також підготовку до наступної зустрічі лідерів «Нормандської четвірки».
Окремо Володимир Зеленський та Володимир Путін акцентували увагу на процесі звільнення утримуваних українських громадян, які перебувають на тимчасово окупованих територіях Донбасу та Криму, а також у Російській Федерації.
Сторони погодилися з необхідністю активізувати роботу на рівні Тристоронньої контактної групи у Мінську задля реалізації досягнутих домовленостей.
https://www.president.gov.ua/news/volodimir-zelenskij-proviv-telefonnu-rozmovu-z-volodimirom-p-59785
Він не попросив хуйла "павліять на апалчєнцев" ?
"Штоби нє стрілялі, а то страшна".
5
14 лютого 2020 15:02:10
Сразу накуй. Без задержек
А от спитайте у ЗЕ.
Я не бачу тут жодного пункта, який би не влаштував зеленого.

У цій новині важливо те, що ініциатива йде від москалів.
Санкції таки діють і утримувати ОРДЛО їм насправді накладно.
Тож утримавити військову напругу на Донбасі зараз нам дуже вигідно.
І треба бути остаточним довбнем, щоб цим не скористатися.
6
13 лютого 2020 22:38:12
Дозвольте звернути увагу на наступну деталь:
За розслідуанням "Схем" зустріч Зе з Патрушевим організував Єрмак через Кернеса і Тадеєва.
Але Єрмак має прямі контакти з Козаком - через нього, здається, значно простіше організувати цю зустріч.
Або взагалі навіщо потрібен Патрушев, якщо Україною офіційно в Кремлі займається Козак?
Виходить так, що цю зустріч Путін намагався приховати від своїх, так само як і її приховує Зеленський. 
Тож про що таке дуже важливе зелений говорив з Патрушевим?
Чи не хотів Путін домовитися із зеленим про щось особисте?
7
7 лютого 2020 11:17:34
Вы сейчас пытаетесь, как мне кажется, несколько сместить смысл того, о чем говорил товарищ Дроздов. То, о чем вы говорите, разумеется нормальное явление. С этим нет никаких проблем. А Дроздов ведет идеологическую пропаганду, которую он базируют, по его же словам, на программах  дуры скобеевой (она, конечно, не дура, а #дряньтакая). Как минимум, он ссылается на ее слова, как на требование всех русскозычных украинцев.

Кстати, в совке архиважным вопросом идеологии была именно национальность. Просто катастрофически важная часть коммунистической идеологии. А вот вопрос языка даже коммуняки побоялись идеологизировать. Понимали, "как это работает".


Вот вы можете меня считать кем угодно - немцем, касапом, тётенькой, геем, космонавтом или грузчиком. До тех пор, пока вы не выставляете это в качестве публичного критерия, не призываете ограничивать на этом основании меня в правах, и не оскорбляете меня. И это при том, что вопрос моей культурно-этнической принадлежности - тотально мой личный вопрос. Независимо от того, хочу я его публично оглашать, или предпочитаю оставить при себе (или в рамках моего культурного, профессионального или любого другого сообщества). Поэтому контекстная фраза "я не считаю вас украинцем" для мня звучит очень настораживающе и несколько  знакомо. Например - "я не считаю вас комсомольцем" - кричала истерично завучка по внеклассной работе, когда я в советскую школу приперся в джинсах. Хотя, я наивно полагал, что вопрос "что напялить на жопу" - исключительно мое личное дело.
Ви абсолютно праві - я не маю жодних підстав колупатися в самоідентифікаціях інших людей без їхнього дозволу.
Виключно для спрощення дискусії я по суті пропоную вам адвокатувати того "російськомовного українця", про якого каже Дроздов.
Саме так прошу розуміти мої закиди до вас, а не як втручання у ваш особистий простір.

Щодо Дроздова, то я зрозумів його по-іншому: він стверджує, що концепція "російськомовного українця" - то вигадана в Кремлі ідеологія руйнації української національної ідентичності.
Що ця ідеологія глибоко пустила коріння і Україні і з нею треба боротися, інакше українська національна спільнота піде в небуття шляхом, яким сьогодні стрімко рухається білоруська нація.
 

 

 
вигадана у Кремлі руйнація.... цікаво.
от просте питання. Наприклад, таке славне українське місто як Одеса.

в якому році якого сторіччя це місто було україномовним, після чого піддалось руйнівному впливу кремлівської ідеології і було брутально русифіковане?

це не складне питання?

Абсолютно не складне.
Місто з початку заснування було багатомовним і переважно російськомовним, бо засновано за часів російської імперії.
З початку незалежності йде процес поступової зміни етнічного складу міста за рахунок переважно зміни національної самоідентифікації громадян.
Чим швидше відбудеться ця зміна, тим швидше місто стане україномовним.
Національна самоідентифікація відбувається шляхом добровільного прийняття на себе обов'язку бути носієм української мови, культури, традицій та історичного погляду.
Цілком очевидно, що найскладнішим є саме мова - все решта легко сприймається громадянами особливо після російської аресії.
Так от, ідеологія "російськомовного українця" стверджує, що національно людина може самоіднтифікуватися українцем й без обов'язку бути носієм української мови.
Що мова не є визначальним атрибутом в національній ідентифікації, тобто українці за національністю можуть чудово існувати й без української мови.
Звісно, що цей підхід дуже зручний і легко сприймаєтья російськомовними громадянами, які не визнають себе росіянами за національністю.
Але очевидно, що він підступний - без української мови не буде ніякої української нації.     
   
 
8
7 лютого 2020 09:55:01
Ще раз прислухайтеся.
Ідеологія тут нідочого - якщо ви досі не помічаєте, що національні спільноти реально існують, то це тільки означає, що ви дещо втатили відчуття реальності.
Хіба ви не помітили, що люди досі утворюють безліч інших спільнот - релігійні, фахові, по інтересам і т.д.
Впевнений, що у вас є своя ІТ спільнота, доля якої вам небайдужа.
Тож існування національної спільноти не повинне вас дивувати і з цим треба рахуватися.
Вы сейчас пытаетесь, как мне кажется, несколько сместить смысл того, о чем говорил товарищ Дроздов. То, о чем вы говорите, разумеется нормальное явление. С этим нет никаких проблем. А Дроздов ведет идеологическую пропаганду, которую он базируют, по его же словам, на программах  дуры скобеевой (она, конечно, не дура, а #дряньтакая). Как минимум, он ссылается на ее слова, как на требование всех русскозычных украинцев.

Кстати, в совке архиважным вопросом идеологии была именно национальность. Просто катастрофически важная часть коммунистической идеологии. А вот вопрос языка даже коммуняки побоялись идеологизировать. Понимали, "как это работает".

PS.
Те, що я не вважаю вас українцем за національністю не заважає мені пишатися вами, як співітчизником, що зробив вагомий внесок в світову ІТ індустрію.  
Вот вы можете меня считать кем угодно - немцем, касапом, тётенькой, геем, космонавтом или грузчиком. До тех пор, пока вы не выставляете это в качестве публичного критерия, не призываете ограничивать на этом основании меня в правах, и не оскорбляете меня. И это при том, что вопрос моей культурно-этнической принадлежности - тотально мой личный вопрос. Независимо от того, хочу я его публично оглашать, или предпочитаю оставить при себе (или в рамках моего культурного, профессионального или любого другого сообщества). Поэтому контекстная фраза "я не считаю вас украинцем" для мня звучит очень настораживающе и несколько  знакомо. Например - "я не считаю вас комсомольцем" - кричала истерично завучка по внеклассной работе, когда я в советскую школу приперся в джинсах. Хотя, я наивно полагал, что вопрос "что напялить на жопу" - исключительно мое личное дело.

Ви абсолютно праві - я не маю жодних підстав колупатися в самоідентифікаціях інших людей без їхнього дозволу.
Виключно для спрощення дискусії я по суті пропоную вам адвокатувати того "російськомовного українця", про якого каже Дроздов.
Саме так прошу розуміти мої закиди до вас, а не як втручання у ваш особистий простір.

Щодо Дроздова, то я зрозумів його по-іншому: він стверджує, що концепція "російськомовного українця" - то вигадана в Кремлі ідеологія руйнації української національної ідентичності.
Що ця ідеологія глибоко пустила коріння і Україні і з нею треба боротися, інакше українська національна спільнота піде в небуття шляхом, яким сьогодні стрімко рухається білоруська нація.
 

 

   
9
7 лютого 2020 09:18:24
А расскажите-ка, кого вы считаете кацапами.
Вибачте, якщо образив.
Так я скорочено назвав представників російської національної спільноти.
То есть для вас россияне - национальна спильнота, и русские (если они вообще существуют) тоже.
Кацапы.
Доброго ранку!
Російська мова має два різних терміни для визначення російскої національної спільноти - "русские" та спільноти російських громадян - "россияне".
В інших мовах така детермінація, нажаль, відсутня.
Щоб бути "русским" треба відповідно національно самоідентифікуватис я, щоб "россиянином" - отримати російський паспорт.
Кацап - це образлива назва виключно представника російської національної спільноти, тобто "русского".
10
7 лютого 2020 01:22:53
дозвольте, пане, порадити збавити апломб і принаймні не пояснювати того, в чому не змогли розібратись навіть на елементарному рівні
про корінні народи можна починати просвіту із оцього:


https://leksika.com.ua/15760404/legal/korinni_narodi
Вибачте, але я не второпав ваш закид.
Ви вважаєте кацапів корінною нацією України?
Чи вони не є корінною нацією Росії?
Чим ви прагнете мене просвітити в своєму посиланні ?
А расскажите-ка, кого вы считаете кацапами.
Вибачте, якщо образив.
Так я скорочено назвав представників російської національної спільноти.
11
7 лютого 2020 01:20:53
....
Але оскільки ви не є носієм як мінімум української мови, я не можу вважати вас українцем за національністю, бо саме мова є першим ідентифікатором української національної спільноти.
 ....
Я думал, что с развалом коммунистической шараги, вопрос национальности перестал быть предметом идеологии. Надеялся, что эта тема окончательно ушла в область этнографии и культурологии. Ан нет, похоже ошибался.

PS Государственная идеология - одна из самых мерзких вещей, которая была в совке. Очевидно, как на ее внедрение работает кремль. Очень жаль, что в Украине на это ведутся.

PPS Я себя считаю носителем идентичного украинского системного кода на языке C. Мой код можно встретить в любом дистрибутиве линукса или фри. И я горжусь, что этот код был написан в Украине.

Ще раз прислухайтеся.
Ідеологія тут нідочого - якщо ви досі не помічаєте, що національні спільноти реально існують, то це тільки означає, що ви дещо втатили відчуття реальності.
Хіба ви не помітили, що люди досі утворюють безліч інших спільнот - релігійні, фахові, по інтересам і т.д.
Впевнений, що у вас є своя ІТ спільнота, доля якої вам небайдужа.
Тож існування національної спільноти не повинне вас дивувати і з цим треба рахуватися.

PS.
Те, що я не вважаю вас українцем за національністю не заважає мені пишатися вами, як співітчизником, що зробив вагомий внесок в світову ІТ індустрію.   
   
12
7 лютого 2020 00:53:11
виходить в Україні українці є національною меншістю?

ви з Дроздовим добре подумали?
Ви мабуть не розумієте, пане, що таке нацменшина.
Дозвольте пояснити.
Національну спільноту в певній країні називають нацменшиною тому, що її кількісне представництво в цій країні є меншим за за її представництво там, де ця спільнота є корінною.
Тобто навіть якщо українців за національністю в Україні залишиться всього одна особа, кацапи всеодно будуть у нас нацменшиною, бо в Росії їх всеодно більше.

   
дозвольте, пане, порадити збавити апломб і принаймні не пояснювати того, в чому не змогли розібратись навіть на елементарному рівні
про корінні народи можна починати просвіту із оцього:


https://leksika.com.ua/15760404/legal/korinni_narodi

Вибачте, але я не второпав ваш закид.
Ви вважаєте кацапів корінною нацією України?
Чи вони не є корінною нацією Росії?
Чим ви прагнете мене просвітити в своєму посиланні ?
13
7 лютого 2020 00:41:17
Втім, ваш висновок є хибним - за переписом 2001 року українцями за національністю себе вважали 78% населення.
А скоильких из них Дроздов и вон та коммунистическая ячейка предлагает не считать украинцам? Ну как методички кремля с тварью скобевой их учит?

Послухайте, шановний.
От ви себе взагалі якось національно ідентифікуєте?
Щоб ідентифікуватися з українською національною спільнотою, тереба всього нічого: бути носієм української культури та мови, носієм в наступні покоління, щоб ця національна спільнота існувала і розвивалася.
Якщо ви виконуєте цю функцію, то спільнота вас сприймає за свого, якщо ні - ви представник нацменшини, або інших корінних народів України.
Це ж дуже просто зрозуміти.
Якщо ви виховуєте своїх дітей в російськомовному культурному середовищі - ви точно не українець за національністю.
Це геть не означає, що ви чимось гірше  - навпаки, можливо ви відповідальний громадянин та український патріот, на відміну від україномовних ватників, яких безліч.

Але оскільки ви не є носієм як мінімум української мови, я не можу вважати вас українцем за національністю, бо саме мова є першим ідентифікатором української національної спільноти.
 
14
7 лютого 2020 00:21:07
Все правильно сказав: російськомовних українців за національністю не існує.
виходить в Україні українці є національною меншістю?

ви з Дроздовим добре подумали?
Ви мабуть не розумієте, пане, що таке нацменшина.
Дозвольте пояснити.
Національну спільноту в певній країні називають нацменшиною тому, що її кількісне представництво в цій країні є меншим за за її представництво там, де ця спільнота є корінною.
Тобто навіть якщо українців за національністю в Україні залишиться всього одна особа, кацапи всеодно будуть у нас нацменшиною, бо в Росії їх всеодно більше.

Втім, ваш висновок є хибним - за переписом 2001 року українцями за національністю себе вважали 78% населення.
З огляду на війну, думаю сьогодні ця цифра ще більше.
     
15
7 лютого 2020 00:02:35
Все правильно сказав: російськомовних українців за національністю не існує.
16
6 лютого 2020 23:51:07
Найбільша небезпека полягає в тому, що земля перейде у власність до декількох латифундистів і буде здаватися в оренду фермерам та агрогосподарствам.
Тобто виробник як не був, так і не буде власником землі. Ринку не буде, а оренда стане на порядок дорожчою за оренду сьогоднішніх паїв.
Тож весь закон має бути спрямований на забезпечення ефективного та цілеспрямованого використання землі її власником.

Тому:
1. 
Землю с/х призначення може купити тільки юрсосба.
Якщо землю прагне купити фізособа, вона реєструється як ФОП або ПП і сплачує податки.
Якщо підприємець припиняє підприємництво, його земля автоматом виставляється на земельний аукціон.
Якщо власник помер, земля переходить спадкоємцям, які протягом року мають визначитися, чи будуть її обробляти - якщо ні, то земля відправляється  на аукціон. 
2. 
Власник може здавати в оренду не більше 10 га, решту має обробляти силами свого підприємства.
3. 
Земля, що не використовується за призначенням, автоматично виставляється на продаж на земельному аукціоні  - за цим слідкує державна земельна інспекція.
4. 
Іноземні громадяни або компанії можуть купляти землю на земельній біржі на умовах:
Якщо іноземець фізик, то реєструє в Україні ФОП або ПП, якщо юрособа - реєструє в Україні свою філію.
Для стратегічних ворогів і офшорних компаній - заборона.   
5.
3/4 найманих робітників цих підприємств мають бути громадянами України 
6.
Кількість в одні руки  100-10000 га  в залежності від форми організації підприємства -  ФОПам менше, агрохолдінгам  більше
7.
Власник землі не може вносити землю в якості статутного фонду до інших підприємств
8.
Банк, якому дісталася земля в якості застави за кредит, автоматично виставляє її на земельний аукціон.
17
6 лютого 2020 09:48:15
бляdьківщина - підараси
ага, всі хто голосував - За, крім Власенка. як і опоблок. в Слуг половина утрималися, в Голоса всі утрималися.
Тимошенка Юлія ще і ініціатор законопроекту :facepalm: . планує зміну електорального поля шолі?
Они лично 115 ярдов выделит со своего кармана, чтоб на оккупированной территории, вопреки всем международным конвенциям, за оккупанта платить пенсию, еще и когда у нас солидарная система, а они налоги платят путлеру? Там, как я понимаю, еще и Крым подпадает?  :facepalm1:
Не тільки Крим.
Зверніть увагу, ми будемо сплачувати пенсію не тільки тим особам, які виявилися пенсіонерам на момент окупації.
Ми будемо платити всім майбутнім пенсам - особам, які встигли пропрацювати бодай день на Україну.
Тобто ці виплати розтягнуться ще років на 40, хоча вони будуть поступово зменшуватися в загальній сумі.

І ще подивіться, які чудові перспективи відкриваються для крадіжок: яким чином пенсійний фонд дізнається про смерть пернсіонера?
З місцевих довідок? Їх орки будуть передавати в пенсійний фонд для припинення пенсійного забезпечення? Та не смішіть ...       
18
5 лютого 2020 09:40:20
Вышел на украинские экраны еще один украинский фильм – «Адская хоругвь, или Казацкое Рождество» по сценарию известно украинского сказочника Сашка Лирника. Эта лента на 116 экранах собрала солидные 2 миллиона 761 тысячу гривен и заняла 7-е место в украинском бокс-офисе.

А фильм обошёлся казне в 32 миллиона гривен...

Дороговато для манюпаса обходятся увлечения митця.. Интересно бы узнать суммы гонораров..
Блін, та второпай вже нарешті: шедеври виникають тільки з купи лайна.
Цю купу треба продукувати і це називається кіноіндустрія.
Я дивився "Пекельну хоругву" і дійсно це не шедевр - вийшла дивна суміш напрочуд чудових і відверто провальних сцен, здається творці дуже поспішали. 
Але прогрес безумовно очевидний - державна підтримка вдається в знаки.
Я згодний сплачувати додатковий податок на дотацію кіномитьцям, аби вони масово продукували українске кіно. 
19
4 лютого 2020 22:26:16
Вот чем мне тута гордиться?? какими достижениями нашей нации?? а*7?
Ваша нація - російська.
Цим точно нема чого пишатися.
якби я був россиянином, то мав бы нагоду пишитися хоча б тим, що Крим забрав у недолугих.. але я украинець, шановный пане.. Отож.. чим мени пишитыся??
Ти можеш до нестями називати себе українцем, але українська національна спільнота ніколи тебе не вважатиме за свого.
Як мінімум, треба бути носієм української національної культури та мови, носієм в наступні покоління.
А не кацапити тут на форумі провокаційною хернею.
 
   
20
4 лютого 2020 21:48:26
Вот чем мне тута гордиться?? какими достижениями нашей нации?? а*7?
Ваша нація - російська.
Цим точно нема чого пишатися.
21
3 лютого 2020 20:09:42
Все таки здається, що чимало з тих, хто був очарований Зеленським, второпали, що ділетанство в політиці - то дуже недобре.
З іншого боку, все менше залишається людей, які згодні віддавати голоси політичним дінозаврам - Тимошенко, Порошенко, Бойко і т.д.
Зеленський продемовстрував, що політичну еліту в нашій країні можна змінювати і це мабуть єдина від нього користь.
Тож на кінець зеленої каденції сформується потужний сумпільний запит на політика досвідченого і відповідального, але віддаленого від вже нафталінових партій або політичних бізнес-проектів.
Таких чимало. Моя пропозиція: Безсмертний, або Зеркаль, або навіть Супрун.

Але біда в тому, що без підтимки бодай одного всеукраїнського олігархічного телеканалу, шансів у таких людей нуль. 
Втім, цю проблему можна булоб вирішити, якби  держдеп  відкрив в Україні власний потужний проамериканський телеканал.
Новинний та розважальний, який би гідно конкурував з олігархічними.
Саме такий канал дав би шанс незалежним від олігархів політикам.
22
2 лютого 2020 21:11:20
Что на ваш взгляд в приоритете?
Що за дурість?
Право на самовизначення нації не передбачає обов'язкову зміну кордонів.
23
31 січня 2020 09:19:56
А дом мебели тоже он ?
Так, той самий проект.
24
31 січня 2020 09:06:06
Мене завжди дивувало, як дах Житнього витримує навантаження снігу.
Але все було прораховано добре.
Нехай там совкове оздоблення, але це дійсно видатна інженерна споруда.
25
31 січня 2020 00:18:52
думаю ошибка, аренда годовая считается обычгно за торговые площади.
4.5 миллиона то за год
Ні, помилки немає.
Власник дютіфрі в терміналі D заявив, що сплачує 20тис грн за м2 в місяць.
Тож порядок приблизно схожий.
26
30 січня 2020 23:59:11
Давайте рахувати.
Добова оренда становить 150 тис грн.
Товар у дютіфрі продається зазвичай по тих самих цінах, що й магазинах, але тут ПДВ не сплачується.
Тому можна очікувати, що типова середня націнка в 30%  в  дютіфрі становить десь 50%.
Тож задля того, щоб заробити 150 тис, потрібно забезпечити добовий виторг 450 тис грн.
Це ще без прибутку та без компенсації поточних витрат на персонал та інше, тож власник має сподіватися на виторг ну не менше 500 тис.

Нехай середній чек тут скадає 500 грн. (20 доларів).
Тоді виходить, що протягом доби товари мають купити 1000 клієнтів, а це 42 людини за годину, тобто одна людина за півтори хвилини.
А це означає, що власник розраховує на постійну цілодобову чергу з бажаючих щось купити в дютіфрі.
Ви там бачили колись такі черги?
Один пассажир, который проходит через терминал, тратит 12 долларов. Это расчеты аэропорта
Ой не віриться в таке аж ніяк.
З власних спостережень.
Втім, навіть за таких розкладів, 12 доларів  - це на всіх орендарів терміналу, а там їх чимало.

 
27
30 січня 2020 23:41:09
Давайте рахувати.
Добова оренда становить 150 тис грн.
Товар у дютіфрі продається зазвичай по тих самих цінах, що й магазинах, але тут ПДВ не сплачується.
Тому можна очікувати, що типова середня націнка в 30%  в  дютіфрі становить десь 50%.
Тож задля того, щоб заробити 150 тис, потрібно забезпечити добовий виторг 450 тис грн.
Це ще без прибутку та без компенсації поточних витрат на персонал та інше, тож власник має сподіватися на виторг ну не менше 500 тис.

Нехай середній чек тут скадає 500 грн. (20 доларів).
Тоді виходить, що протягом доби товари мають купити 1000 клієнтів, а це 42 людини за годину, тобто одна людина за півтори хвилини.
А це означає, що власник розраховує на постійну цілодобову чергу з бажаючих щось купити в дютіфрі.
Ви там бачили колись такі черги?
28
30 січня 2020 23:06:07
"За приміщення площею 191 кв. м, яке знаходиться в митній зоні терміналу F, розгорнулася справжня конкурентна боротьба.
12 учасників затято змагалися у чесному та відкритому конкурсі.
Виграли – аеропорт і держава, як і має завжди бути.
Стартова орендна плата була 243 тис 702 грн.
А за результатами конкурсу вона становила 4 млн 678 тис грн на місяць."
УП

Скажіть, люди добрі, як можна відбити такі витрати?
Вони там що, коксом торгуватимуть?
29
29 січня 2020 10:07:53
Тю.
Кацапи ж вміють брати заручників під обмінний фонд  - що їм вартує підкінути кокс в багаж греку?
30
28 січня 2020 22:11:46
Блін, та складіть пазли нарешті.
Спочатку Зелнський змінює Конституцію, щоб створити при ВР консультаційно-дорадчі орагани.
Тепер створює додаткові місця в РНБО.
Всі ці додаткові місця і дорадчі органи призначені виключно для представників ОРДЛО.
Хуйло зеленому поставив чітку умову  - ввести орків до ключових органів влади.
Все це буде зроблено дуже швидко, інакше наступної нормандської зустрічі не буде.   
31
27 січня 2020 22:11:39
Його володарем був бельгійський король Леопольд 2, який побудував маєток фактично за гроші, зароблені на видобутку каучуку в Конго
https://en.wikipedia.org/wiki/Leopold_II_of_Belgium

Якщо ви прочитаєте всю статтю, то ви будете здригатися при слові "Бельгія"
Во время правления Леопольда были закреплены права работников на создание профсоюзов и отмена обязательных трудовых книжек. Были приняты законы против детского труда; детям младше 12 лет запрещалось работать на фабриках, детям младше 16 лет запрещалось работать в ночное время, а женщинам моложе 21 лет запретили заниматься подземными работами. Рабочие получили право на возмещения в результате несчастных случаев, был законодательно утвержден воскресный выходной.

1879 году Этот закон создал сеть обязательных, бесплатных и светских начальных школ при поддержке государства, и отменил государственные субсидии католическим школам.
Так то в Бельгії! Закони для білих.
А в Конго за його наказом відрубали руки дітям за невиконання норми збору каучуку.
32
27 січня 2020 19:50:08
За маєтком тягнться кривавий шлейф.
Його володарем був бельгійський король Леопольд 2, який побудував маєток фактично за гроші, зароблені на видобутку каучуку в Конго.
Тоді то була бельгійська колонія, і весь видобуток каучуку робився виключно рабах, які там мерли мільонами.   
Про жорстокісь Леопольда написані книги. 
Тепер тут житиме король Донбасу і володар 40 мільонів холопів, що сумлінно працюють над збільшенням його статків.
33
24 січня 2020 19:44:30
Хочу зауважити панству, що я один з небагатьох, хто радіє введенню монет великого номіналу.
Я розробляю автомати самообслуговування, які часто мають приймати гроші і видавати решту.
Так от, пристрій для видачі монет в якості решти значно дешевший і ефективніший від пристрою видачі купюр.
в німеччині автомати в метро\с-бані  приймають папір до 50є, але решту чомусь насипають викл. металом :(
Монетами дешевше і надійніше.
34
24 січня 2020 18:53:12
Хочу зауважити панству, що я один з небагатьох, хто радіє введенню монет великого номіналу.
Я розробляю автомати самообслуговування, які часто мають приймати гроші і видавати решту.
Так от, пристрій для видачі монет в якості решти значно дешевший і ефективніший від пристрою видачі купюр.

35
24 січня 2020 18:44:41
Президент Московії не приховує, що від Зеленського він чекає насамперед внесення змін в українську Конституцію щодо визнання утвореного ним анклаву на сході України. Той злощасний закон «про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей», який Верховна Рада щорічно пролонговує, щоб не зривати мінський процес, Путіна аж ніяк не влаштовує - не для того він затівав війну, щоб просто повісити на нашу шию розорений край з ворожим населенням. Йому потрібен прямий вплив на українську законодавчу ініціативу. Вплив на рівні вето, не менше. А тієї кількості майбутніх депутатів з окупованих територій з урахуванням усієї проросійської парламентської нечисті, буде явно недостатньо.

Втім, здається, в Кремлі нарешті усвідомили, що грубо впхнути ОРДЛО безпосередньо в тіло української Конституції - справа марна. Вже тільки тому, що навіть на обрії не видно українського політика, який будучи президентом, одночасно і бажав, і був спроможним виконати всі вимоги Путіна.

А от створити при Верховній Раді консультативно-дорадчий орган з представників громадськості окремих районів Донецької та Луганської областей, що працюватиме на постійній основі з широкими, законодавчо закріпленими повноваженнями – трюк досить ефективний і може цілком влаштувати Кремль. Принаймні так може здаватися Зеленському. А якщо взяти до уваги й те, що визначення представників дорадчих органів зазвичай не потребує повноцінного виборчого процесу, відоме безпекове питання, яке зараз стримує здачу українських інтересів за мінськими угодами, автоматично буде відсунуте на задній план. От тільки одна біда: будь-яка спроба заснування такого допоміжного органу одразу стикається з невідповідністю Конституції України.

Отже, пазли складаються. Якщо набереться 300 голосів під виглядом невинного бажання надати парламенту повноважень на утворення консультативно-дорадчих органів, це відкриє в конституційному тілі законодавчу діру, крізь яку потім, всього 226-ма голосами, зелена монобільшість легко вмонтує путінські забаганки.

Тож із законопроектом №1028 Зеленський поспішав не дарма – якби Рада не встигла його попередньо ухвалити на другій сесії (тобто до 31 січня), це довелося б робити тільки на третій сесії, а значить остаточно ухвалювати аж на четвертій, восени 2020 року. При такому розкладі заплановані нормандські перемовини йому б точно не світили – без конституційних змін, які влаштують Кремль, ця зустріч принципово неможлива.

Але поки в Зеленського все йде за планом. Вангую, що вже 4-го лютого, в перший день пленарного засідання третьої сесії, законопроект №1028 винесуть на остаточне ухвалення. От чи набере він 300 голосів, залежатиме не стільки від здатності Зеленського маневрувати на ринку політичної торгівлі, скільки від усвідомленості суспільством загроз затіяної президентом гри.
36
24 січня 2020 18:44:18
Ранком 14 січня, в перший же пленарний день 2020 року, Верховна Рада 249-ма голосами попередньо підтримала законопроект №1028, поданий президентом Володимиром Зеленським як невідкладний, щодо зміни Конституції в частині наділення парламенту додатковими правами. Ця новина прожила на шпальтах новинних ресурсів не більше двох днів, отримала мляве обговорення, після чого швидко потонула серед поточних подій.

А дарма.

Законопроект виявися напрочуд лаконічним, але вкрай загадковим – на половині аркуша президент невідкладно вимагає розширити повноваження ВР (стаття 85 Конституції ) можливістю створення «консультативних, дорадчих та інших допоміжних органів».

Що ж то за такі життєво важливі органи, які так невідкладно потрібні президенту? Вікіпедія тлумачить, що вони створюються представниками громадськості з метою долучення їх до управління державними справами в публічних органах влади. І якщо, скажімо, Кабміну такі органи дійсно потрібні, щоб технократи іноді узгоджували свої нововведення з населенням, то створення таких для Верховної Ради виглядає дещо нелогічним – навіщо народним депутатам, які самі є представникам громадськості, потрібні допоміжні органи, які утворюються знов таки представниками громадськості?

Читаю пояснювальну записку до законопроекту і очманіваю від формулювання: законопроект вкрай потрібен тому, що «можливість створення консультативних, дорадчих та інших допоміжних органів є важливою запорукою ефективної організації цих органів». Перечитав тричі, але нічого так і не второпав. Тільки здивувався здатності новітніх законотворців формулювати маячню навіть в законопроектах конституційного рівня.

Втім, «Слугам» та їхнім сателітам з фракції «За майбутнє» пояснення здалося цілком логічним, адже вони, як і очікувалося, проголосували одностайно. «Батьківщина» голосів не дала – як не намагалася Олена Шкрум, їй так і не вдалося витягти з зелених доповідачів конкретну мету нововведення. «Голос» та «ЄС» покрутили пальцем біля скроні, назвавши президентську ініціативу безглуздою - таким собі «конституційним спамом», що «перетворює Конституцію з Біблії на комікс». Виявилося, й Опоблок був проти. Мабуть вже тільки тому, що не спромігся розгледіти в законопроекті ні політичний, ні фінансовий зиск для себе.

Та й дійсно, ну навіщо засмічувати Конституцію, коли Верховна Рада й без цього нововведення має достатньо повноважень для створення різних допоміжних структур і ефективно цим правом користується протягом всього свого існування? Задля створення додаткових теплих посад зеленим друзям та кумам, як то припускають деякі опозиційні депутати? Але ж в законопроекті чітко зазначено: без додаткового фінансування. Нарешті, чому це так турбує президента, що він поспіхом вносить законопроект під грифом «невідкладний» вже в перший і єдиний день літньої сесії? Чому взагалі ініціатива йде саме від нього, а не безпосередньо від ВР, для якої начебто ці зміни й призначені? Ох, чує моє серце: на Банковій затіяли щось недобре.

37
23 січня 2020 14:17:31
За словами міністра Кабінету міністрів Дмитра Дубілета, за останні 10 років з України поїхали майже 4 млн заробітчан і не повернулися.
Джерело: брифінг міністра Кабінету міністрів Дмитра Дубілета
Пряма мова: "Єдине що ми можемо зробити – це зрозуміти, яка кількість людей за останні 10 років поїхала та не повернулась.
Якщо я не помиляюсь, то за останні 10 років у нас вийшло мінус 4 млн людей, але мабуть цього цитувати не потрібно, бо це не точно. Десь 3,8 млн людей за останні 10 років.

Це ті люди, які не повернулись, тому що вони залишились заробітчанами або з іншої причини – це ж відкрите питання. Це відкрита статистика"
Питання в іншому.
За методикою Дубілета чи включає загальна кількість тих громадян, які мають український паспорт, але проживають за кордоном?
Наприклад заробітчан, які постійно працюють за кордоном протягом, скажімо 5 років?
ті шо там працюють хочаб 3 на постійній основі це уже втрачені і вони сюда не повернуться, а ви про 5ть

в Польщі уже з року перебування подають ждокументи на іпотеку під 4 %
Це не так.
Маю знайомого, який в Польші мав свою компанію, а згодом повернувся в Україну, бо тут для його бізнесу більша ніша.
А взагалі, питання в іншому.
37 млн - це з тими, хто зараз працює за кордоном, чи без них?
Ніяк не можу отримати відповідь.
38
23 січня 2020 14:02:50
Поясніть будь-ласка, чи враховує цифра 37 млн громадян тих, хто зараз на заробітках?
За словами міністра Кабінету міністрів Дмитра Дубілета, за останні 10 років з України поїхали майже 4 млн заробітчан і не повернулися.
Джерело: брифінг міністра Кабінету міністрів Дмитра Дубілета
Пряма мова: "Єдине що ми можемо зробити – це зрозуміти, яка кількість людей за останні 10 років поїхала та не повернулась.
Якщо я не помиляюсь, то за останні 10 років у нас вийшло мінус 4 млн людей, але мабуть цього цитувати не потрібно, бо це не точно. Десь 3,8 млн людей за останні 10 років.

Це ті люди, які не повернулись, тому що вони залишились заробітчанами або з іншої причини – це ж відкрите питання. Це відкрита статистика"

Питання в іншому.
За методикою Дубілета чи включає загальна кількість тих громадян, які мають український паспорт, але проживають за кордоном?
Наприклад заробітчан, які постійно працюють за кордоном протягом, скажімо 5 років?
39
23 січня 2020 13:45:34
Поясніть будь-ласка, чи враховує цифра 37 млн громадян тих, хто зараз на заробітках?
40
15 січня 2020 13:38:25
Чого така істерика і нічого не чути про систему зворотнього авторегулювання проблеми?
Чи я зовсім тупий, чи ті хто проштовхує закон занадто хитрі? Чи противники права продажу повні доумки?
Все ж дуже легко врівноважується податком на виробничу землю. Податок має бути стимулюючим: не працюєш, не маєш прибутків - негайно продавай, інакше втратиш землю за податкові борги - фактична зворотня націоналізація.
Державі треба не лайками займатись, а створенням правил роботи ринку, інфраструктури ринку і контролю за виконанням правил.
А якщо податок буде оптимальний, то чого боятись будь-яких розмірів придбання землі? Податок сам відрегулює розмір покупок.

Приймаю "вогонь" з помиїв на себе!  B-)
Давайтте я розповім про свої острахи.
Головне питання: чи буде справжній ринок?
Чи можливо буде через 10, 20 або 50 років на цьому ринку купити землю. Землю різної якості і в різних місцях України.
Я боюся появи крупних латифундистів, які не будуть її обробляти, а тільки здаватимуть землю в оренду.

Сьогодні ринок продажу землі відсутній, але існує ринок оренди -  якщо фермер не домовився з власником паю, то може домовитися із його сусідом.
Але може статися так, що після скасування мораторію, не буде ні ринку продажу (латифундисти скуплять землю), ні ринку оренди - умови оренди стануть монопольними в межах, скажімо, Черкаської області.
Тому вважаю, що потрібна наступна законодавча норма:
1. Власник можне здавати в оренду не більше 10 га.
2. Якщо земля власником не використовується за призначенням або не обробляється, вона миттєво виставляється на біржу земельним банком.
3. Започатковується інститут земельного облдусмена - орган, який приймає рішення по п.2.         
Якщо такі норми будуть прийняті і реально працюватимуть, можна спокійно продавати землю іноземцям (окрім особам і підприємствам, зареєстрованих в кацапії та на офшорах).
 

Повна версія