Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль
1
2 вересня 2020 21:42:34
так що, Людота - коваль чи ні ? А то плять Піссаро, Кортес, Вишневецький .
2
16 червня 2020 15:42:37
Нет, не исчезнет. Она лишь еще более обостриться, когда миллионы русскоязычных украинцев убедятся в том, что жить с нациками в одной стране невозможно.
И тогда "республик" будет намного больше.
А посланные их карать батальоны будут встречать уже не бабки с плакатами.
Вот к чему ведут Украину нацисты под руководством пиндосов
Ну ты же не серьезно сейчас говоришь?

Троллишь или методичка?

Это лозунги 2005- 2013 годов

С тех пор много воды утекло, люди понимают что это технология кремля на разделение страны

Я не устаю повторять факт - мои родственники в Запорожье, ватные,  после 14 года стали приверженцами независимой Украины, рашку называют гавном. При этом говорят на русском, но у них исчезло пренебрежение к украинскому.
И что?
Я тоже не симпатизирую Росии.
Но Россия тут вообще никаким боком! Речь идет об условиях жизни украинцев в своей стране - и о желании украинцев сделать эти условия лучше.
Это чисто внутриукраинские терки. Хотя в них конечно же суют нос и Россия, и Америка.
Так вот скажи, как одни украинцы будут относится к другим, к тем, кто хочет запретить их родной язык?
А?
Росія тут всіма боками. Рідна мова українців - українська. Росіян - російська. Те , що якась частина українського народу тимчасово не володіє мовою, на якій спокійно говорили їх діди, то це легко випраляєцця за пару поколінь. Євреям було набагато важче, коли вони впроваджували іврит, але нічого  - справились ))
3
2 червня 2020 07:43:10
Таке, насінг спешіел.
Осьо нєтлєнка ))))
4
2 травня 2020 07:53:35
Хлопці, не втягуйтесь з аелітою в дискусію !!!! Ігнорте по повній !!! Лейтмотив його писанини - українці недонація, бантустан, мамчури бігають )))

Пані Вія - я був про Вас кращої думки !! Те що Ви тут написали про древлян абсолютно бездоказово !!! Схоже на задорнівщину.
Історики давно все більш менш розписали і прояснили. Гіпотези і теорії завжди підкріплюються фактами і результатами розкопок. Ну немає слов"янських писемних джерел, не збереглися. А «Ки́ївський лист» — це рекомендаційний лист, виданий Мар Якову Бен Хануці хозарською юдейською громадою Києва. На думку першовідкривачів, даний лист є найдревнішим автентичним документом, написаним на території Київської Русі і може датуватися 10 ст. н. е. Документ написаний гебрейською мовою і містить першу згадку про Київ у формі Qiyyōb (івр. קייב‎)
Ну не всі народи однаково цивілізовані. А вікінги нагнули свого часу майже всю Європу - ніхто зараз цим не переймаєцця.
5
1 травня 2020 17:12:39
Це пздц якийсь. Давній улиць-тиверець аеліт профан з великої букви. Ти б почитав би книжок трохі. Може щось в голові й затримаєцця.
7
1 травня 2020 16:42:07
то коли зникли сармати і коли з.явились словяни ? всі ми індоєвропейська родина - але германські мови від романських і словянських відрізняються дуже - як і фарсі  ;)

то - мамкин арійцю - від кого пішли словяни - словянські мови і зокрема українці .
за твоює ж теорією - іраномовні сармати стали сербами і хорватами  - словяномовними - а українці ж звідки?
[/quote]

В усіх цих холіварах треба пам"ятати декілька моментів :
1. Майже нема однорідних націй - всі вони так чи інакше складаюцця з багатьох компонентів, які накладуюцця один на одний. Приклад - французи. Кельтський базис, романізована свідомість і германський (франкський) компонент, який дав назву нації на правах завойовника.
2. Мова і національність геть не тотожні. Дуже часто підкорені народи переходили на мову завойовників і переймали їх звичаї, хоча генетично відрізняюцця. Навіть назви країни міняли. Приклад - Румунія і частково Росія.
3. Як написав вище мосьє Сауз Блад - в період античності та феодалізму людям було дуже сильно поксуй на національну приналежність. Але він промахнувся десь на 150 років - ці ідеї виникли до Маркса - був період європейського романтизму, коли почали героїзувати славне минуле предків  і шукати докази героїзму. Не минулось і без фальсифікацій - наприклад поеми Оссіана. Тобто до 18-19 століття українці (які до того іменувались русинами) не сильно хотіли незалежності в обох імперіях.
4. Не існує окремого унікального слов"янського маркера. Гаплогрупа R1A1, яка переважає в слов"ян (в поляків 50 %) мутувала від R1 десь 22 тисячі років тому. Це говорить про те, що населення генетично не мінялось радикально, завойовані народи не винищувались , прийшлі завжди змішувались з аборигенами, як мінімум брали жінок.

Тобто, якщо гарно поколупатись, то можна виколупать гени мисливців на мамонтів )). І це стосується не тільки українців.
ось яка ситуація з гаплогрупами зараз в європі


Якщо схематично, то неолітичні мисливці-збирачі в 5-4 тис до н е асимілювались  прийшлими трипільцями (середземноморська раса, умовно семіти або щось подібне), мова обох невідома, гіпотетично споріднена з семітською, потім після занепаду їх завоювали індоєвропейці, спочатку існувала балто-германо-слов"янська спільність (одна мова), які жили в межах полісся, частина їх пішла на захід і стали германцями з часом, пізніше розділились балти і слов"яни. Степ і лісостеп займали іранські племена, які прийшли пізніше  - кіммерійці, скіфи, сармати. Геродот фіксує в 5му ст до нашої ери скіфів-землеробів, що імовірно були залишки попередніх народів, але не слов"ян - їх ще немає. Вперше їх фіксують під назвою венети в 2 ст н е. В цей час відбуваєцця міграція готів з швеції до Чорного моря. Після Атілли (5 ст) слов"яни починають мігрувати з полісся на південь в лісостеп, де стикаюцця з залишками сарматів, захід на бувші германські землі, північний схід - де вони потісняють балтів та фіннів. Ну і мова мутує і змінюєцця постійно.
Тепер хоч трохи ясно звідки пішли українці
8
1 травня 2020 15:16:28
Тому ща аналогічні союзи створили і сармати зі слов'янами. Ті ж анти.
сармати були до 1 ст нашої ери - іраномовні
словяни появились на кілька сот років пізніше

які союзи сармат з словянами :facepalm1:
Це ти побачив в радянських шкільних підручниках? Викинь їх. А краще сам викинься  :weep:

Однозначно, анти (пеньківська культура) мали сарматський компонент, але навряд чи домінуючий. Анти - спадкоємці Київської культури і розвивались паралельно з Колочинською і Пражсько-Корчацькою культурами. І вони розселялися з півночі на південь- від Сіверського Донця до Прута і нижнього подунав"я. Тобто лісостепова смуга України.
А для неука Аеліта додам - і сармати і слов"яни (і німці, французи, греки, вірмени, пушту, італійці, шведи, маратхи, перси, таджики) належать до однієї мовної сім"ї - індоєвропейці, які приблизно в другому тисячолітті до н е переселилися з умовного казахстану до європи, індії та ірану. Тобто раса точно одна ))))
9
1 травня 2020 14:55:45
у вас в голові суцільне насрано. і тому все що ви говорите - є брехня. і все о вам говорять - брехня

правди ви шугаєтесь   - як і всі шахраї зрадники ;)

Слухай, я одного не розумію - хто кого покусав - ти мадам корофку, чи вона тебе ? А може ви родня ?
10
1 травня 2020 13:24:49
Исторические упоминания
В первой половине X века уличи боролись за независимость от Киевской Руси, однако всё-таки были вынуждены признать её верховенство и войти в её состав: в 922 году Свенельд, воевода князя киевского Игоря, победил уличей и обложил данью. Однако не вся земля уличей была покорена, и Свенельду пришлось вести упорную борьбу за каждый город. Три года он осаждал столицу — Пересечень, но, в конце концов, город сдался. Земля уличей была дана Свенельду в управление.[10]
Позже уличи и соседние тиверцы были вытеснены на север прибывшими печенежскими кочевниками, где слились с волынянами. Последнее упоминание об уличах датируется летописью 970-х годов.

то як ці розрізненні ворогуючі одне з одним племена варяги рюрики зробили україною?

генезис патріотизму

патріотизм випадково схожий з ідіотизмом
Всі нації через це пройшли. Ти чи неук чи провокатор.
----------------

Є ще третє визначення - альтернативно обдарований.

то таке як запитати як з австразійців чи нейстрійців вийшли французи.

Я думаю, він дурачка включає просто. Щось на зразок "украінцев нєт і нєбила нікагда "
11
1 травня 2020 13:20:34
і що об.єднало ці племена - окрім мечів бандитів-варягів-рюриковичів. і що їх об.єднує зараз - окрімбрехонь патріотичних в головах і стволів бандитів авакяновців -

Мечів було більш ніж достатньо ))). Тобі трнба нік змінити на "Тупак Амару " -  верховний інка Тіуантінсуйю )))
12
1 травня 2020 13:14:36
Исторические упоминания
В первой половине X века уличи боролись за независимость от Киевской Руси, однако всё-таки были вынуждены признать её верховенство и войти в её состав: в 922 году Свенельд, воевода князя киевского Игоря, победил уличей и обложил данью. Однако не вся земля уличей была покорена, и Свенельду пришлось вести упорную борьбу за каждый город. Три года он осаждал столицу — Пересечень, но, в конце концов, город сдался. Земля уличей была дана Свенельду в управление.[10]
Позже уличи и соседние тиверцы были вытеснены на север прибывшими печенежскими кочевниками, где слились с волынянами. Последнее упоминание об уличах датируется летописью 970-х годов.

то як ці розрізненні ворогуючі одне з одним племена варяги рюрики зробили україною?

генезис патріотизму

патріотизм випадково схожий з ідіотизмом

Всі нації через це пройшли. Ти чи неук чи провокатор.
13
10 березня 2020 13:32:30
залатив 900 з чимось за лютий. 64 м2. В січні було 1000 з гаком. Київ, осбб.
14
16 лютого 2020 16:18:11
И товариз сунь был греком, кое открытие. :laugh:
Чувак, ты пызданув, что во времена Сунь-Дзы не существовало таких слов.
Вот тебе сразу пруф, что ты п***а, слово существовало.

Счас ты пытаешься увести тему дискуссию влево используя демагогию.
Вместо того, чтобы явно признать что ошибся.

Так что, существовали такие слова во времена Сунь-Дзы ?
Давай, не отворачивая глаз от лампы, отвечай
Показати зображення...
Я ничего не использую. Я написал про цитату, которой у Сунь Цзы не могло быть в принципе. В его книге совершенно другая терминология, поэтому приплетать сюда Его  - именно то, чем и грешат многие "интернетполемисты, приписывая свои "умные мысли" известным персонажам. Тем самым кагбе освящая свою глупость.
Так шо то, шо слово существовало в Греции с которой у Китая не было интернет траффика, только доказывает всю кособокость таких "цитирований" :gigi: 
хотя я конечно гиперболизировал. Надо было написать "не существовало в Китае"

Харе гнать фекалии.
战略 - стратегия (zhànlüè)
15
15 листопада 2019 17:54:44
первыми желтый скотч применили на майдане правосеки во время самого первого писдореза на груше, что б отличать своих от самообороны. спецназ, а потом и армия применяет это как маркер, что б отличать своих от чужих при замесе...кацапы маркируют себя белыми лентами...наши регулярно меняют цвет...так же используют зеленый, синий и красный.

некуй приплетать беркутню...особенно тем, кто к майдану и войне не имеет никакого отношения.
Да шо ви гаварітє ,  давай фотки, весь світ облетіли ці
Тепер ще раз, де армія прімєняє ? От там нехай і мотаються, а на Майдані не варто
В другій частині погоджуюсь, нікапітулянти диванні не повинні мотатися ніяким скотчем, від слова зовсім, але в тупих бошках насрано

тебе спитать забули
16
3 жовтня 2019 19:54:44
Побачим. Надурить - вигребе по повній.
17
19 вересня 2019 12:02:34
Шоколадные боты самые пакостные  и отмороженные. :D

 я як сторонній спостерігач, можу сказати, що зелень нічим не краща від шоколаду. ваші баталії стінка на стінку доставляють )))
18
18 липня 2019 11:20:26
А в чем проблемы? Одета-обута, не нищебродка, где-то питалась и жила тут, а значит оставила кеш. Она же не с лднр приехала? Или не по дороге туда? Пусть приезжает еще.
до вас в ЮЕСЕЙ хай приїжжає.
19
23 березня 2019 22:46:21
дядьку ви задовбали. покупки квартири не злочин. це не гешефт на БТРах
20
10 березня 2019 08:13:10
Очканув Финикс. Зрозумів що Це був фатальний косяк. Тепер банда покотиться вниз. Народ цього гімна не потерпить.

Тепер кожен чесний громадянин Зобов'язаний відправити на два метри нижче нуля при зустрічі  будь -якого Нац.Корпусника.

Бо він є загрозою для нормального життя людей.  Наволоч.

а свинарчук ? загроза чи ні ?
21
29 вересня 2018 17:01:38
От границы с РФ до Киева примерно 2-3 часа езды на автомобиле. Самолетами и вертолетами понятно быстрее.

Ну, к примеру, не дай Бог получили киевляне информацию, что русские перешли границу и движутся в Киев.

Ваши действия?

Копати окопи.
22
18 липня 2018 19:37:45
Они были за Украину?
Вони були за українців. Ще не було такої держави.
Ешо один ебанашка.

Украина - ето страна. И была в то время. А то шо державы менялись как перчатки - то (()), страна - ето не держава.
Баран, Україна була окупованою територією весь час (майже), тому до влади таке відношення.
23
18 липня 2018 19:30:20
нереєстрове козацтво (запорожці). Вони не завжди вели себе правильно, інколи бунтували і виступали проти сучасної їм влади. але народ складав про них пісні.
Они были за Украину?
Они были за себя.
Под шумок бунтовали,убивали,грабили и про них же песни пели.Сумні. :gigi:

Ну це твоя трохі недолуга гіпотеза.
24
18 липня 2018 19:28:22
нереєстрове козацтво (запорожці). Вони не завжди вели себе правильно, інколи бунтували і виступали проти сучасної їм влади. але народ складав про них пісні.
Они были за Украину?

Вони були за українців. Ще не було такої держави.
25
18 липня 2018 19:24:16
ПС і Азов це як сучасне нереєстрове козацтво (запорожці). Вони не завжди вели себе правильно, інколи бунтували і виступали проти сучасної їм влади. але народ складав про них пісні.
26
18 липня 2018 19:18:02
Для меня норма, когда украинец не стесняется украинского прапора на шевроне, как у всех военнослужащих ВСУ.
А для мене норма, коли українець не гребує українською мовою, якщо він українець.
Так Финикс і нік парусскі і парусскі тільки і пише тут - принципово кацапомовний супер-радикальний український націоналіст - правда, дивне створіння?

Так Фінікс же ж і воював- йому можна пробачити. 
27
18 липня 2018 19:06:52
Для меня норма, когда украинец не стесняется украинского прапора на шевроне, как у всех военнослужащих ВСУ.
А для мене норма, коли українець не гребує українською мовою, якщо він українець.
Ето задача следующего поколения.

Не свисти, хотів би - за рік освоїв би. Отже не хочеш.
28
18 липня 2018 18:58:26
Для меня норма, когда украинец не стесняется украинского прапора на шевроне, как у всех военнослужащих ВСУ.


А для мене норма, коли українець не гребує українською мовою, якщо він українець.
29
28 травня 2018 15:55:03
що, всьо ? продали ?
30
28 травня 2018 15:53:13
Капец, писав кирилицею - міняє на тимошенко
31
28 травня 2018 15:52:17
 
32
7 квітня 2018 09:16:21
Капуста. Вона була ще до картоплі. Ще в борщ додавали кропиву весною чи молоду лободу (бур"ян, не співачку). А старе сало товкли з часником в ковганці і заправляли сумішшю борщ .

33
5 квітня 2018 12:32:52
что оно, придурок ?
коли людині нема що сказати по темі то починає включати дурака. :-)
а судячи по дописам pastor68, сказати йому реально нема що
Интересен его мотив. Какого хера?

За гроші. Міг би просто промовчати, так ні -треба план давать.
34
19 березня 2018 07:55:37
Вашу кремлёвскую б***ь с косой?
Ти б не гавкало на всіх зранку.
Ты йулькеанутое быдло для начала попытайся что-то умное сказать. Как йулёк , так обязательно дебил. Вас там в дурке по конкурсу набирают, самых тупых?

Зараз скажу "что-то умноє" - сходи до лікаря хай тобі зробить укол від сказу, бо таблетка не допоможе. Усьок ?
35
19 березня 2018 06:33:55
Так за язик же ж ніхто не тягнув.
Вашу кремлёвскую б***ь с косой?

Ти б не гавкало на всіх зранку.
37
18 березня 2018 18:20:22
Порошок є. Його роблять з відпресованого винограду. Також є винна кислота, таніни та концентрат винний. (А є вакуум сусло - це трохи інше) .На рахунок вигідно/невигідно - винограду треба 3-5 років щоб він почав давати пристойний урожай.
38
13 лютого 2018 09:48:28
Треба не ліжка переставлять, а бл...й мінять ))))
39
13 лютого 2018 09:25:31
Не вписались в"систему"  правової держави та чесних судів.

Плюс
Телефонне право.

100 %, рівняння на Казахстан ))
40
13 лютого 2018 09:12:47
потому что тут надо пахать как проклятый без иллюзий и розовых очков, а не балаболить и нюхать кокс
Ану список наших "пахарів" сюди плз )))

Повна версія