Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль
1
21 лютого 2021 02:50:36
каждому из этих ублюдков устроить "несчастный случай".
или Служба совсем не та уже
-----------------

Ты видео смотрел? Там гражданский, который потом СБУ, ударил первым на (x).

Служба совсем уже не та?с) - да б л я д ь,  они никогда не были службой,  сдать крепость СБУ в Донецке,

или сцыкуны или предатели.
видео смотрел.
да, удар был лишним. и неправильным

вообще, всю группу задерживать за такие перескоки не стоило.
только одного достаточно было.
он бы и остальных слил. при ПРАВИЛЬНОМ проведении допроса. в полиции.

если тебе хочется знать мое мнение - тут неправильная оценка ситуации сотрудниками Службы.
хотели помочь типа - ну так придержите одного до подхода наряда полиции. и все.

ну и в рамках беседы
немного ранее и в другом государстве
гопота могла избить сотрудника КГБ
да
только потом с гопотой случались всякие нехорошие вещи
С КАЖДЫМ из них
ОЧЕНЬ нехорошие
и болезненные

а потому, гопота с комитетчиками старалась не связываться
как и с операми в милиции. там методы воздействия были не такими изысканными, но такими же эффективными

причем, ответка за такое бывала ВСЕГДА
принцип такой.
потому и всякие сявки обсирались со страху перед корочками.
ну это я так
молодость вспомнил
Времена, когда КГБ было над законом, к счастью канули вслед здохнувшему Совку, потому желающие по старой памяти помахать корочками пусть не удивляются что иногда за быкование будут получать пистов от граждан. Свой профессионализм в исполнении своих прямых обязанностей по охране безопастности государства Украина, структура,  называющаяся СБУ показали во всей красе. А функций крышевать, грабить и быковать против своих граждан, народ Украины им не давал.
3
21 лютого 2021 00:12:48
"Зловмисники влаштували ледве не квест із акробатичного подолання турнікету без сплати за проїзд, а на зауваження двох працівників СБУ, які їхали поруч на ескалаторі, вони вирішили покарати їх вже на платформі метрополітену
Факт брехливої маніпуляції. На відео видно хто з ким вирішив розібратись та першим став махати клешнями. СБУ-шники хотіли відірватись на зайцях-підлітках(до речі, яке вони мали право це робити?! Це є кримінал), але нарвались на майстрів бойового самбо. Це як виграти джекпот навпаки:)  По факту, одне бидло нарвалось на інше.
а я так і не зрозумів, хто кого чекав і першим пішов по морді бити. То СБУшник був ото червоненьким обведений?
СБУ-шники чекали і один з низ першим почав махати кулаками, що є злочином. На відміну від несплати за проїзд, що є дрібним правопорушенням. СБУ-шники навіть не мали права робить зауваження, бо не є правоохоронцями при виконання службових зобов’язань. Якщо мають підозру що має місце правопорушення - нехай звертаються до поліції, на цьому їх повноваження закінчуються. Поліція має більш прав ідентифікувати наявність та припинять правопорушення, та і вона на має права без необхідності розпускати руки.
4
20 лютого 2021 23:28:53
"Зловмисники влаштували ледве не квест із акробатичного подолання турнікету без сплати за проїзд, а на зауваження двох працівників СБУ, які їхали поруч на ескалаторі, вони вирішили покарати їх вже на платформі метрополітену
Факт брехливої маніпуляції. На відео видно хто з ким вирішив розібратись та першим став махати клешнями. СБУ-шники хотіли відірватись на зайцях-підлітках(до речі, яке вони мали право це робити?! Це є кримінал), але нарвались на майстрів бойового самбо. Це як виграти джекпот навпаки:)  По факту, одне бидло нарвалось на інше.
5
7 лютого 2021 01:27:48
Петя шаблезуб кацапський пропагандон чи просто корисний ідіот?
Це той, що настирливо просуває тут кремлівські ковідні методички,  ховаючись за проксі? Ні, ні разу не кацапський пропагандон.
6
5 лютого 2021 15:25:46
уяви свій лівер після такого пострілу
бронік гнучкий, тому його прогин розчавив би органи. Але надмірна гнучкість вирішується. Найскладніше позаду.
Справа не в гнучкості, на такій швидкості майже вся енергія перейде в пружну хвилю, хвильовий удар перетворить внутрішні органи на месиво. Краще вже куля навиліт, хвильовий удар буде значно менший і залишиться шанс вижити.
7
3 лютого 2021 17:58:30
Тут синяки вата і свиноботи волають про ущємлєніє свабоди? У сраку йдіть.
8
2 лютого 2021 22:57:58
вважаю йолопами людей, які всує вживають слова томос-армія-мова
Свиня у свій час носилась з ними як дурень, але ж не помогло їй.
9
2 лютого 2021 19:29:40
Коли треба було не виявляти (вони не ховались), а просто хватати сепарню, СБУ виявилась сліпою та глухою. А зараз що змінилось - люстрували чи прозріли? Не вірю, лише імітація і маніпуляції.
10
31 січня 2021 17:56:31
Психологічні аспекти в данному випадку можуть бути важливіше фізиологічних. Хлопець може одержати пунктік на жінок значно старших нього, та купу інших комплексів. Для свого сина хотіли б такої долі - жінку старшу на 20 років? Знаю пару: йому 25, їй 55, ще й дитину народили. Обидва не виглядають щасливими та психічно нормальними. Цілком ймовірно це результат першого сексуального досвіду з жінкою значно старшою.
Вперед. Наукову роботу\дослідження що секс в віці 15-ти років зі старшою жінкою може мати негативні наслідки . Бо я так само можу (бездоказово) сказати, що трахнувшись зі старшою він покращив своє психічне здоров'я.
Це зветься пусте балабольство без всякої відповідальності. На своєму синові згоден експериментувати? Впевен, є маса досліджень психологічного впливу початкового сексуального досвіду на подальше життя.
11
31 січня 2021 17:32:32
Психологічні аспекти в данному випадку можуть бути важливіше фізиологічних. Хлопець може одержати пунктік на жінок значно старших нього, та купу інших комплексів. Для свого сина хотіли б такої долі - жінку старшу на 20 років? Знаю пару: йому 25, їй 55, ще й дитину народили. Обидва не виглядають щасливими та психічно нормальними. Цілком ймовірно це результат першого сексуального досвіду з жінкою значно старшою.
12
22 січня 2021 05:37:27
«Я предоставлю $100 млн в качестве приза за лучшую технологию улавливания углекислого газа. Подробности на следующей неделе», – написал Маск на своей странице в Twitter.
На данном этапе наилучшей технологией было бы предотвращение сжигания угля и углеводородов, где углекислый газ уже уловлен и законсервирован в оптимальном виде.
13
21 січня 2021 16:08:40
Стас, людині підвладні не тільки інстинкти, але й розуміння деяких об'єктивних законів моралі, слідування яким часто суперечить вимогам інстинктів. Бо така поведінка виявляється оправданою в більш глобальному сенсі, який недоступний для тварин. Ви же пропонуєте діяти за звірячою примітивною логікою, що є і програшною стратегією і кроком назад в розвитку особистості та суспільства в цілому.
14
21 січня 2021 15:12:10

Чим кажани заважали настільки, що їх потрібно було вбивати?
То шукайте безпосередніх дієвих осіб і запитуйте .
Мені вони невідомі,  але ж ви вписались за них
15
21 січня 2021 14:54:44
То таки треба  пхати ногами собак та котів, щоб не лізли грітися у тепле помешкання у морози?
Треба вміти десь гранта вициганити )) і коли на всіх грантоїдів , собак та котів вже не вистачатиме , почать охороняти миші у полі , а згодом і вошів на собі , збираючи до якоїйсь коробочки , та утримувати підгодовуючи ...

Аксіома - кожна жива істота позбавляєцця від спів-мешканців паразитів у власному житлі .

Аксіома - кожна жива істота , харчуєцця іншою живою істотою .

Аксіома - людями харчуюцця інші живі істоти .   А кувіки - сучасний приклад , як живі істоти людями харчуюцця .

Хто , навіщо , видалило якихось кажанів із власного житла - справа особиста , того , хто видаляло , не виключено , що вже здохших .

А от , що видалення , перетворилось на засмічування території - мабуть негоже .

А що властивість глобальної мережі та невідомих користувачів з "перетворення мухи на слона" існує - хвакд .
Чим кажани заважали настільки, що їх потрібно було вбивати? Ті, для кого достатнім мотивом для вбивства живої істоти є лише можливість та безкарність і є паразитами на тілі людства, лише псуючими загальну карму. Не дивуйтесь, що хтось вирішить що ви йому заважаєте та знайде час та можливість вас знищити.
16
20 січня 2021 02:52:48
на самом деле никто не сомневался что хуйло так скажем живёт не бедно, что всё это добыто не на галерах и что он тратит огромные бабки на своих любовниц детей от любовниц и родственников любовниц
но согласитесь до Навального это никто так вслух громко не говорил, а тех кто говорил шёпотом  уж нет
и нужно быть полностью безбашенным и иметь железные яйца чтобы находясь в сизо так громко об этом заявить...
или он знает чего не знаем мы
наблюдаем дальше
Я погоджусь з паном Скрипіним. Якось неприродньо виглядає критика Навального головного негідника московії. Політковська, Нємцов, і решта осіб, хто хоч якось торкнувся таємниць, чи став камінчиком на шляху кривавого карлика - вже мертві. Тупо мертві. Вбивства з допомогою вогнепальної зброї, забиті невідомими тітушками. А тут віщаєт і ізоблічаєт. І тільки так собі. Гульфік недомазали...
ну то есть хуйло льёт себе на голову говно? для того чтобы таким замысловатым способом поставить на своё место приемника?
похоже на бред...
потому что хуйло при жизни приемника не допустит, а если нужно будет посадить говорящую голову типа димона, то он никого спрашивать не будет

объясните мне только чётко и ясно: нахрена это хуйлу?
А вариант, что куйло уже не жилец и системе нужно срочно предьявить преемника, не вызывающего подозрений у всех сторон не рассматривается? Для чего и реализуется план «отравление с воскрешением» а также экстренная инверсия зомби форсированным впрыском дискредитации путлера.
17
18 січня 2021 15:05:51
хуйло беспредельничает, фуп аплодирует
Не пересмикуй. У випадку реальної гри цей Навальний вже б давно був там де Нємцов чи Політковська.

Кому тут аплодувати? Хуйлу як режисеру?
нет нет, я говорю прямо что думаю. а фупе масса психически больных людей, конспирологов с совершенно е б нутым мозгом
а также любителей зомбоящика, который срет им в мозг беспрепятственно
Фуп є звичайним статистичним зрізом суспільства. Грубо кажучи 5% невміняємих, 5% здатних мати свою думку і між ними 90% тих, кому вмілою пропагандою можна влити в мізки все що завгодно. Якого типу дописи будуть на ФУПі домінуючими? Тож не треба ні  дивуватися ні засмучуватися, все це природно.
18
18 січня 2021 14:39:54

что вся возня вокруг Навального - актёрская игра где он в главной роли и режиссерами в Кремле
Самый тупой коммент в ветке.
Ти або дуже наївний, або тут за гроші.
19
18 січня 2021 08:38:25
Та усі усе бачать.
 І зрозуміло, чому палко підтримують. B-)
Не всі. Багато хто вважає його невъіпенним опозиціонером, як то ліплять з нього ФСБ. Але де хто й розуміє, що всі справжні опозиціонери путлера обо давно гніють в землі, або втікли за кордон.
Т.е. вы на полном серьезе считаете что чекисты травили своего до смерти (к счастью не удалось), только чтоб сделать его более привлекательным как приемника? Ну а западные спецы с потомками Дзержинского в поддавки играют ? И вишенка на тортике -оцепление целого р-на москвы из-за визита к дебилу ФСБку?

Вы в своем уме?
Вы видите только то, что Вам показывают. Связать логикой 2+ событий или хотя бы понять, что вся возня вокруг Навального - актёрская игра где он в главной роли и режиссерами в Кремле, Вы не в состоянии. Но при этом берёте на себя наглость судить и осуждать тех, кому это очевидно!
20
17 січня 2021 20:27:09
"COVID-19 був створений в лабораторії, вважає французький вірусолог Люк Монтаньє, який отримав Нобелівську премію 2008 роки за відкриття ретровируса ВІЛ в 1983-му. За його словами, в Коронавірусі з'явилися частинки ВІЛ. Він припустив, що SARS-CoV-2 могли створити при пошуку вакцини проти СНІДу. «Він не природного походження, це робота молекулярних біологів ... З якою метою - незрозуміло ... Моя робота - представляти факти, я нікого не звинувачую, я не знаю, хто це зробив і чому. Може, вони хотіли зробити вакцину проти СНІДу », - сказав пан Монтаньє в ефірі CNEws
Це вже серйозна пред’ява.
21
17 січня 2021 19:19:32
Китаю дана роль поганого злодія щоби періодично добрі хлопці показували пальцем на нього при тому закриваючи власних рабів в концтабори.
(tu)  :-B
Не вперше бачу як барсік сам себе лайкає. Цікаво, боту за двома ніками платять двойну таксу?
22
17 січня 2021 18:11:40
Путлер трима його замість опозиції, щоб не з’явився справжній лідер. І навіть в гіпотетично найгіршому для путлера випадку, якщо його рейтинг впаде буде готовий свій приємник, з гарантією недоторканості путлера. Ситуація win-win
23
17 січня 2021 17:59:36
Та усі усе бачать.
 І зрозуміло, чому палко підтримують. B-)
Не всі. Багато хто вважає його невъіпенним опозиціонером, як то ліплять з нього ФСБ. Але де хто й розуміє, що всі справжні опозиціонери путлера обо давно гніють в землі, або втікли за кордон.
Ну назвіть декілька справжніх. Каспаров. Далі - ....
Новодворська, Політковська, Березовський, Нємцов, ...
24
17 січня 2021 17:41:24
Тільки наївні досі  не бачать, що Навальний - проект ФСБ.
Та усі усе бачать.
 І зрозуміло, чому палко підтримують. B-)
Не всі. Багато хто вважає його невъіпенним опозиціонером, як то ліплять з нього ФСБ. Але де хто й розуміє, що всі справжні опозиціонери путлера обо давно гніють в землі, або втікли за кордон.
25
17 січня 2021 17:27:42
Тільки наївні досі  не бачать, що Навальний - проект ФСБ.
26
7 січня 2021 18:19:03
Скинули американського клована - час братися за нашого
Вашого скинули ще раніше.
27
7 січня 2021 06:23:22
І можливість керувати не має нічого спільного з обов’язком керувати.
Так, тіко така глибока думка аж ніяк не спростовує існування конфлікту інтересів в такій системі: ледача шваль голосуватиме собі за плюшечки прямо з кишені роботяги.
Ледача шваль в нормальному суспільстві завжди буде маргінальною меншістю, тож диктувати правила гри в них не вийде
28
7 січня 2021 06:02:21
А це обов'язково керувати суспільством?  Чому кожна ледача шваль має керувати тим, хто заробляє собі на життя працею? А може все ж таки дати людям свободу від таких керівників?
Суспільство як і люба система має чимось чи кимось керуватись. Бути здатним створювати закони за якими елементи системи будуть взаємодіяти та механізми виконання цих законів. І можливість керувати не має нічого спільного з обов’язком керувати.
29
7 січня 2021 05:41:35
Ніж що?
Напевно ніж там, де її немає
Яка вичерпна відповідь на кшталт "Украінє біть соціалістичєской, ілі нє біть ваапщє!"
Справжня демократія можлива лише за наявності електронного уряду, з рівними можливостями для кожного доступу до керування суспільством. Штати та зах. Європа більше наблизились до справжньої демократії. В більшості країн або її нема або імітація з маніпуляцією суспільною свідомістю правлячим кланом.
30
7 січня 2021 04:52:44
Напевно демократія більш здатна приборкувати різного сорту вождів, що рвуться до влади під любими гаслами.
Ніж що?
Напевно ніж там, де її немає
31
7 січня 2021 04:37:08
Ніхто не замислювався чому те, що починалось під гаслами Свобода, Рівність, Братерство завжди закінчувалось «крок вліво, крок вправо - розстріл»? Напевно демократія більш здатна приборкувати різного сорту вождів, що рвуться до влади під любими гаслами. Щоб не вийшло « Ідея - Ідеологія - Партія - Вождь - Тоталитарізм»
32
7 січня 2021 03:01:12
Така система не життєздатна. Прогрес людства завжди був завдяки особистостям. Неординарним, талановитим, які здатні піти проти системи, щоб замість існуючого створити щось більш досконале. Таке можливо за умов приоритету особистих прав та свобод, надання найсприятлівишіх умов для розкриття талантів та самореалізації, та функціювання держави, метою якої є забезпечення цих умов. Китай же намагається створити сприятливі умови безініціативним рабам системи і гнобить найкреативнішу частку населення, тобто проводить негативну селекцію. Розвиток і навіть стабільне існування держави в цих умовах не можливе, а агонізуюча країна масштабу Китая може спровокувати 3-ю Світову.
33
21 грудня 2020 16:34:39
В чому сенс того шухеру з блокадою ВБ, цей штам виник не сьогодні і не вчора, вже повно його по світу. Влада робить вигляд що ефективно приймають міри, чи вони дійсно так вважають? Коли вже рішення по таким справам будуть прийматись фахівцями, а не політиками, поки що маємо нескінченну вакханалію невігластва.
34
20 грудня 2020 03:56:21
Питання не в курці чи корові, а в тому, що відчуває людина, вбиваючи іншу істоту, неважливо що вона збирається далі робити з м’ясом чи шкурою. За рибальство : 1) забава не для всіх
2) нормою в цивілізованому світі є відпускання пійманої риби назад, тобто задоволення не від вбивства. Чого не скажеш за полювання.
35
20 грудня 2020 02:41:00
Яка різниця, чи в крамниці м"ясо купити, чи самому його вполювати?
В крамниці купуєш м’ясо для свого вживання, хтось його вирощує та забиває на м’ясокомбінатах для свого проживання. Мета полювання давно не є проживання чи добуток їжі. Для полювання витрачають немало грошей та часу щоб задовольнити свою психопатичну тягу до вбивства. Для скоєння вбивства могуть бути різні причини - захист, самозахист, для виживання... Але задля розваги чи задоволення - це серйозна психічна патологія. Малі діти можуть скажімо, полювати птахів з рогатки чи ставити експерименти над комахами бо це цікаво і нема розуміння моральних основ. Але якщо таке розуміння не прийшло до зрілого віку - така людина є інфантильним бидлом, яке можна (і то не завжди) утримувати в рамках лише страхом покарання. Я впевнен, що невдовзі полювання задля розваги буде признано злочином.
36
19 грудня 2020 21:59:18
Навіть якщо б він з-за помилки  і не влучив в людину, він не перестав би бути старим інфантилом і моральним виродком, отримуючим задоволення від вбивства живих істот.
Оце шиза...  :facepalm1:
Теж полюбляеш охоту?
37
19 грудня 2020 20:38:08
Навіть якщо б він з-за помилки  і не влучив в людину, він не перестав би бути старим інфантилом і моральним виродком, отримуючим задоволення від вбивства живих істот.
ти коли  м'ясо жереш, проклинаєш робітників м'ясокомбінату?
Вбивати заради прожитку та вбивати для задоволення. Різниці зовсім не уловлюєш? Це психопатія чи брак інтелекту?
38
18 грудня 2020 23:50:54
Щоб ви розуміли. Виробництво електрокарів то піздец екологіі від кожноі машинкі. Ніколи вона не відшкодує свою шкоду навкіллю, бо заряджатися буде теж від газових тес
В чому така шкідливість виробництва електрокарів? Якшо з розумом і не рукожопо?
39
18 грудня 2020 23:44:57
А ще стоіть питання утилізаціі акумулятрних батарей якого ніхто з світових політиків не хоче торкатися.
Не утилізація а ресайклинг. З удосконаленням технології вторинної переробки батарей та з збільшенням їх загальної кількості собівартість батарей значно впаде.
40
18 грудня 2020 23:26:32
[q
Кроме этого, электрокары могут оказаться недоступным для среднего покупателя «цветком на вершине горы», добавил президент Toyota, используя японскую пословицу. (с)
Японец лукавит, электрокар намного проще чем с ДВС и соответственно с меньшей себестоимостью. Батарея, электромотор и система управления электромотором. Там и ломаться почти нечему.

Повна версія