Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль
2
28 грудня 2019 19:00:07
Кацапи правильно все роблять- терористів просто вбивають при затриманні.
3
28 грудня 2019 18:57:47
Якщо зеля їх всерівно відпустить?
4
28 грудня 2019 12:36:41
То вже давно було, може років десять тому. Купили ми буса, але він якийсь нещасливий був. Вічно щось ламалось, то одне то друге, якісь проблеми з ним на рівному місці весь час виникали.  І вирішили ми його посвятити. Я взнав що в солонці є той отець Василь, ну і в неділю поїхав туди до нього. Але я проспав, запізнився, він після ранішньої служби бігом машини окропив і десь пропав, я невстиг карочє. Ну але в людей попитав, сказали що буде ще одна служба , будуть дияволів виганяти, а після того можна буде ще раз підійти. Ну на тій службі було все як антік описав, тільки все значно страшніше і незвикліше. Мені, вихованому жовтенятами , піонерами і комсомолом, ніколи і в голову не могло прийти що щось таке насправді існує.
 Буса посвятили, сказати щоб аж так сильно то помогло неможна було, навіть навпаки . Але всеж  якось я його доремонтував , ще досі їздить і нормально все.
5
28 грудня 2019 12:23:55
Нема вже отця Василя. Помер, царство йому Небесне. Я одного разу випадково на сеанс до нього попав. Вражень на все життя хватило.
6
28 грудня 2019 06:57:05

  Думаю і уп і ФУП треба закривати взагалі. Вже двоє загинуло. Гонгадзе і Шеремет. Скільки ще загине? Може тоді якийсь інший ресурс з якимись іншими власниками отримає шанс розвинутися.
7
27 грудня 2019 22:17:51
Поняту мазу за dacko2
Нормальный был + со стажем ФУПчик

Пока со свинарней не связался

ВНиколы-крутовастенько

Пожалуй месяц отдыха было бы в самый раз
Та там все нормальные

dacko2      20.12.2019   Ніколи
КОД      20.12.2019   Ніколи
monach      20.12.2019   Ніколи

Администрация че вы чудите.

Фігня якась. Так скоро взагалі нікого на фупі не залишиться. Свободу дацькові, коду, монаху!!!

І крокодилу свободу!
8
27 грудня 2019 06:58:58
то я ще раз питаю педрючків : на підставі чого ви стверджуєте, що попередній склад був оптимальним, не заточеним на відмазування паРаші?
з врахуванням всіх попередніх призначень Педри..

Презумпція винуватості. Нажаль до зе так само як і до Петра. Поки не доведе зворотнє.
9
26 грудня 2019 22:20:16
Один известный блогер:
 Кузьменко передала кое-кому, что паровозом не пойдет и всех сдаст. Поразительно, но больше всего эта неприятная новость расстроила офис Европейской Солидарности. Интересно - почему?
Якщо виявиться що від рук бойових товаришів  Кузьменко загинули моторола гіві і той гівнюк оплотівець , то пєтя , за те що створив таку контору, удостоїться прижиттєвого  пам'ятника.
За єтих - памятник.
А за Шеремета - пожизненное.

Абаснуй (с)
11
26 грудня 2019 21:53:49
Один известный блогер:
 Кузьменко передала кое-кому, что паровозом не пойдет и всех сдаст. Поразительно, но больше всего эта неприятная новость расстроила офис Европейской Солидарности. Интересно - почему?
Якщо виявиться що від рук бойових товаришів  Кузьменко загинули моторола гіві і той гівнюк оплотівець , то пєтя , за те що створив таку контору, удостоїться прижиттєвого  пам'ятника. А зеля з аваковим обісруться так, що ще і з табуретки злетять.
Смешно.Они больше по бизнесменам

А ваші , восновному, за хуйла.
12
26 грудня 2019 15:42:02
Один известный блогер:
 Кузьменко передала кое-кому, что паровозом не пойдет и всех сдаст. Поразительно, но больше всего эта неприятная новость расстроила офис Европейской Солидарности. Интересно - почему?

Якщо виявиться що від рук бойових товаришів  Кузьменко загинули моторола гіві і той гівнюк оплотівець , то пєтя , за те що створив таку контору, удостоїться прижиттєвого  пам'ятника. А зеля з аваковим обісруться так, що ще і з табуретки злетять.
13
26 грудня 2019 07:38:27
але згідно з висновками аваківців, вбивство Шеремета замовив та організував Антоненко,
дайте  посилання  на  висновки хто замовив
«Антоненко Андрій, захопившись ультранаціоналістич ними ідеями; культивуючи величність арійської раси; розмежуванням суспільства за принципом національної належності; прагнучи зробити свої погляди об'єктом уваги громадськості; вчиняючи свої дії, щоб привернути увагу громадськості до певних політичних переконань перебуваючи на території проведеняння АТО, з числа волонтерів та осіб, які пройшли військову підготовку в складі добровольчих батальонів та мають навики поводження з вогнепальною зброєю та вибуховими речовинами - вирішив створити організовану групу, щоб в її складі вчинити вбивство журналіста та радіоведучого Павла Шеремета», - сказав під час засідання суду представник обвинувачення.

На думку слідства, у групі є чіткий розподіл функцій: Андрій Антоненко є «організатором та керівником», а Юлія Кузьменко, Яна Дугар та невстановлені особи «здійснювали розвідувальні заходи (спостереження за Павлом Шереметом), збирали інформацію про камери відеонагляду, підкладали вибухівку, вчиняли дистанційний підрив».

https://detector.media/infospace/article/173223/2019-12-13-slidstvo-nazvalo-pidozryuvanogo-v-organizatsii-vbivstva-pavla-sheremeta/

це ж офіційна версія звинувачення

Цікаво , а є якісь свідчення про будь- який зв'язок Андрія з яною? Як він міг дати їй наказ фоткати камери, якщо він її не знав? А якщо він її не знав то постанова брехлива ?
14
25 грудня 2019 01:22:19
Судьи вернулись в зал и заседание возобновилось. Добош комментирует экспертизы, которые есть в деле - в частности, цитирует заключение одного из экспертов по поводу того, что на видео "вероятно, женщина". Также Добош обращает внимание судей на то, что пара на видео - одного роста, и демонстрирует, что когда Кузьменко и Антоненко стоят рядом - Кузьменко на голову ниже.Источник: https://цензор/n3167108


Цікаво який ріст в кузьменко і який в антоненко. На голову ніже то не цифра. Адвокат мав би назвати конкретні цифри.
15
24 грудня 2019 21:01:41
Пряма мова Зеленського: "Ми знаємо, яка складна ситація у нас з кадровою політикою у нашій країні, які не дуже високі заробітні плати у чиновників... Це виклик. Ми розуміємо, що ніхто з вас не бере хабарі, але ще потрібні конкретні результати...
Я хочу подякувати двом головам облдержадміністраці й, я прийняв рішення їх звільнити. Не через те, що вони недосвідчені чи не чисті на руки, а тому що ми не побачили у цих двох областях жодного результату.
:laugh:
Зелепуш хоче в Галичині дістати визнання, а Мальський йому того не забезпечив?
Це після його прокацапської політики? Ха-ха, хі-хі.
Мальський самодостатній, не пропаде. А у Зеленського потрохи усіх українців будуть вимітати. Або брати найнедолугіших.
В принципі, нічого страшного. Зеленський - неукраїнський през і нема чого українцям коло нього тусуватися. Бо доводиться кривити душею.

Та я щось теж так думаю. Нема жодної причини мальському в команді зе бути. Ні фінансової ні іміджевої. Навпаки він зараз отримав афігєнну стартову позицію  хоч на верховну раду хоч на місцеві вибори.
16
24 грудня 2019 20:51:11
Проізводство росло отріцатєльнимі темпамі.
17
24 грудня 2019 20:23:48
"Найбільша загроза, що стосується України для Росії, буде не НАТО, а якщо до влади прийдуть і отримають всю зброю і озброєння, як ви їх там називаєте грубо, нацики...
Я з цим, звичайно, не згоден, не треба ображати когось, у кожного є свої поняття. Але ви знаєте ці радикальні національні сили в Україні, ви знаєте ці батальйони, я не буду їх перераховувати, ви знаєте в Україні лідерів, які завжди готові очолити ось цю шалену радикальну націоналістичну поки що, я не знаю, меншість це або їх багато в Україні. Ось це для вас буде страшніше, ніж НАТО


Это он же сегоня

Зелені  , а ви схвалюєте чи засуджуєте такі висловлювання бацькі? Бо шото я вас не пойму. Ніби засуджуєте. А самі нациків щимите, з кацапами пасєрєдінкє сходитесь. 8-:
18
24 грудня 2019 16:05:12
Синютка повернеться на табуретку?
19
23 грудня 2019 22:17:58
Ви розумієте яке відношення у кацапського депутата госдуми до українських спецслужб? Знає він прекрасно що СБУ займається брєлками або ще якоюсь хєрнею. Бо у нормальній країні, така красуня витягувала б з депутата ворожої держави максимум інформації. Це ж цілий депутат Государствєнной Думи!!! Спецслужби аговвв!!!

Та який депутат? То клєрк якийсь. Папірці носить.
20
23 грудня 2019 22:10:53
Чому "половина"? Може 95%, а може 10%, а може всього 5%... Хто знає скільки таких мін і в яких ВЧ вони на озброєнні?
Ну певно уже слідчі дослідили ? Чи ні ?

Це ж якими треба мудрими бути "слєдаками" щоб експертизою встановлювати наявність/відсутність гексогену в МОН 50. :gigi:

Але найцікавіше, що речник ССО їм одразу сказав, що там був гексоген, який вони вийняли разом з музикантом.

Може , простіше, було у нього спитати. Заодно би запитали куди вони той гексоген поділи. :gigi:
Тут важлива дата виїмки гексогену. А вона напевно відбулася пізніше дати вбивства Шеремета.

Ну там взагалі не все так просто. Якщо такі міни були лише у ссо , то вони під підозрою. Якщо такі міни були і в інших підрозділах то тоді цей доказ гімна вартий.
21
23 грудня 2019 22:07:42
Люби мои, а чего вы упускаете из виду ключевой для следствия аспект: волонтёры-мародёры сами на себя по телефону наговорили горы компромата, которые и были добросовестно запротоколированы мусорами. В спокойной обстановке, не думая, что их пишут...

То есть, суду понятно, шо поцыэнты говорят меньше, чем знают. А раскрутить их - дело техники. Полагаю, самым умным окажется еврейчик Антоненко. Он и сдаст всю компанию с потрохами. И таким образом избежит вышака. :-B

Блін, весь час думав що авіатор чернівецький єврейчик. Схоже помилявся.
22
23 грудня 2019 20:31:39
Чо за нах?!!!
А что ещё кто-то пользуется СМС? ;o
Не, ну чо за хуеня, какая нах разница, пользуюсь, не пользуюсь, у меня пакет безлим полный, а тут с 18дсембер бля, смск стали платными

Вони їх вручну обробляють . А хенд мейд у всьому світі штука недешева. Попробуй ту смску з-за кордону прислати . Одразу 1 бакс зв за 10 шт . Так що 3 грн то ще дешево.


 :shuffle:
23
23 грудня 2019 15:47:13
найгірше, якщо вони винні і менти нічого не доведуть

це буде сигнал усім хворим на голову радиклам, що можна творити що заманеться і лопухи менти нічого не зроблять

анархія

Це не справа радикалів. Це надзвичайно професійна операція. Таке під силу лише спецслужбам. Структурі а не одинакам- романтикам.
24
23 грудня 2019 15:44:37
Я вам скажу навіть ще толковішу версію. Кузьменко в 4 ранку зустріла батьків і дитину. Тобто вона мала поїхати в аеропорт навіть в пів третьої. Тобто в пів третьої ранку вона витягла свій телефон із зарядки. Потім Кузьменко цілий день займалась якимись справами. В 8 вечора змучена і не виспана приїхала додому, поїла, прилягла на канапу подивитись ютьюб і повтикати в інтернет і її зрубало. А мобілка вирубилась сама, бо з 2-30 ранку не була в підзарядці.  І це все пояснює. Ніколи до того і ніколи після того Кузьменко вночі  літак не зустрічала. А нормально висипалась вночі, і її мобілка завжди доживала до вечора. А вечором вона її на зарядку ставила.
25
23 грудня 2019 15:35:54
Сучасні смартфони рідко коли доживають до вечора, якщо на протязі дня в інтернеті час від часу  сидіти . Тому в тому що розрядився телефон нічого дивного нема.
 Взагалі адвокат мав би сказати так-  19 ввечорі у Кузьменко розболілась голова, вона приїхала додому, виключила телефон випила таблетку і лягла спати.

Все.  То є логічне пояснення . Якщо прокурори думають інакше , нехай доказують.
Якщо не враховувати, що це практикуючих хірург - то так.
У таких людей телефони завжди працюють.

Коли у людини болить голова, то якщо він навіть папа римський, він вирубає телефон п'є таблетку і лягає спати.
26
23 грудня 2019 15:33:05
може бути, що вину Антоненка і Кузьменко не доведуть у суді
цілком може бути

але якщо вони дійсно не винні, то це просто фантастичний збіг обставин, не реально фантастичний

Фантастикою є мотив який придумали мєнти. Ото справжнісінька фантастика.
27
23 грудня 2019 15:12:42
Сучасні смартфони рідко коли доживають до вечора, якщо на протязі дня в інтернеті час від часу  сидіти . Тому в тому що розрядився телефон нічого дивного нема.
 Взагалі адвокат мав би сказати так-  19 ввечорі у Кузьменко розболілась голова, вона приїхала додому, виключила телефон випила таблетку і лягла спати.

Все.  То є логічне пояснення . Якщо прокурори думають інакше , нехай доказують.
Все, та не все. Таке пряснення НЕ означає, що підозрювана має алібі.

А яке алібі можна отримати вночі? Хто вас мав би бачити? Маньяк з вікна навпроти? А якщо штори спущені?
 
Схоже що мєнти хапнули Кузьменко лише через те що у неї був виключений телефон. Для суду то взагалі не може бути доказом того що вона підірвала шеремета.  А більше нічого на неї нема. Тому для судді треба дати логічне пояснення. Виключила телефон бо боліла голова і лягла спати- саме таке логічне пояснення.
28
23 грудня 2019 15:01:01
У мене був рейзер . Бомбезний телефон був. Перший насправді тоненький смарт. Приколів купа від нього полишалась. Він до телевізора мікроHDMI підключався і тєлєк ставав великим монітором.  Мишу до нього і клаву може було чіпляти. І в машину спеціальна докстанція була .

 Тепер то все валяється без діла.
29
23 грудня 2019 14:44:52
Сучасні смартфони рідко коли доживають до вечора, якщо на протязі дня в інтернеті час від часу  сидіти . Тому в тому що розрядився телефон нічого дивного нема.
 Взагалі адвокат мав би сказати так-  19 ввечорі у Кузьменко розболілась голова, вона приїхала додому, виключила телефон випила таблетку і лягла спати.

Все.  То є логічне пояснення . Якщо прокурори думають інакше , нехай доказують.
30
23 грудня 2019 01:17:48
За Шарія давно пора банити нaxyй.
По сути есть что сказать? Или ты эту информацию видел где-то еще? Я ни ваших шариев ни тем более ганапольских с поярковыми не смотрю вообще. А перешел к нему по фейсбучной новости. Никто больше не писал о том, что Електрик это урка.
Почему его не задержали даже?

По СБУ ,  теперь то уж проблем не будет раскрыть преступление,  Баканов ничего скрывать не будет.
Скоро увидим видео с 4 камер, да и заказчик наверное известен

Скоро то коли? КолиРакНаГоріСвисне?
31
22 грудня 2019 17:08:07
Дополню перечисленные вами истории еще одной. В середине 90-х милицейский патруль задерживает на улице некое подозрительное лицо. Задержанный оказывает сопротивление, убивает патрульного и убегает. Убитый молодой патрульный, между прочим, сын начальника одного из РОВД, но это к слову. В тот же день начинается «отработка района».

Оперативники парами прочесывают дома. И вот милиционеры заходят в квартиру потенциального подозреваемого. Хозяин начинает стрелять. Один из милиционеров падает, но успевает открыть огонь в ответ. Хозяин убит. Ситуация: в квартире два тела. В комнате еще кто-то, возможно, не один, на лестничной площадке второй милиционер. Из квартиры голос: «Эй, своего раненого заберите!» Второй милиционер заходит. И получает пулю. Так были убиты патрульный Терехович, старший лейтенант Иванов и капитан Лисицын. Были ли они моими знакомыми, товарищами? Да, можно сказать и так.


Я був свідком того. Ми пізно вечором з візочком  вертались від тещі. Дивимось, на розі шумського і милої стоїть мєнтовський уазік і  мєнти говорять з якимось цивільним. Ми піднімались зі сторони чупринки, побачили їх як тільки на гірку вийшли. Не було то подібно на затримання , скоріше на зустріч знайомих.  Ну і поки мимо пройшли то десь пару хвилин зайняло вони просто говорили.. Ми пішли собі, а потім пішли слухи що то була стрєлка, між  тереховичем і тим бандитом , червоним, і червоний тоді вітю вбив. Я ніби не далеко жив , але пострілів не чув.  На другий день ми вечором сиділи в сусіда в гаражі , прийшли мєнти, обходили в районі хату за хатою, тіпа хто шо бачив. Ну ми тіпа ніхто нічого не бачив, а через пару хвилин ціла війна почалась. Той червоний знімав хату в кінці милої, мєнти до нього постукали а він стріляти почав. Ну а вони у відповідь. 
 
32
21 грудня 2019 20:18:21
О вата и сепарье в тему подтянулись.
Ну а чо: их власть, их час настал...

Та ніфіга. Їх час вже ніколи не настане. . Вони то бачать і бісяться від безсилля.
33
21 грудня 2019 19:06:04
Зараз у багатьох свідків язики розв'яжуться. Будуть рвати старого дурня.
34
21 грудня 2019 15:30:43
Газпром в кацапів взагалі треба забрати. Як плату за їх агресію і окупацію.
35
21 грудня 2019 08:17:00
Обидва троє.
36
20 грудня 2019 21:46:27
І саме тому луцик зараз відрами гівно виливає на Йованович.
37
20 грудня 2019 21:45:03
Смотрю ССШустера выступление Луценко. И вспомнил какой вой стоял,  Что Луценко навсегда сбежал в Лондон. Как могли его выпустить - истерили фуповцы. Ну и...?  Напомните мне воинов,  которые утверждали,  что Доценко навсегда сбежал от украинского правосудия в Лондон.

Пєтя з зельою добазарились. Тому луцик вернувся , а пашинського випустили.
38
20 грудня 2019 21:43:19
  Я не спрашиваю что он рассказал , я спрашиваю в чьих карманах осели деньги  Януковича  и его автопарк с Межгорья , куда делись ценности Ставицкого с квартиры на 20 миллионов не гривен  те сто показывали все новостные каналы  .

Військові трофеї. Спадкоємці савєццкай арміі. То ті везли в совок німецькі акордеони, швейні машинки , плаття і нічні горшки.
39
20 грудня 2019 18:39:04
Кажуть покалечили нгушники комбата 25 бригады в лавке...увезли в скорую
А куди Аваков в разі чого зрубуватиме? В кацапста5 до янека?
Он же вроде давно в Италии обосновался

В Італії Марківа посадили. Думаю Аваков туди не ризикне.
40
20 грудня 2019 18:36:28
Кажуть покалечили нгушники комбата 25 бригады в лавке...увезли в скорую

А куди Аваков в разі чого зрубуватиме? В кацапста5 до янека?

Повна версія