Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль
1
1 березня 2021 17:06:49
людині, якій цікаво займатися цим задля власного розвитку, цього недостатньо
така людина буде читати англіцьки книжки

і англіцьки також
2
1 березня 2021 15:38:30
так ще краще https://www.google.com/search?q=%22%D1%82%D0%B5%D0%BE%D1%80%D1%96%D1%8F+%D0%B3%D1%80%D1%83%D0%BF%22&sxsrf=ALeKk01N6rJi2qpIiaquo-NBZMxjZ9SmJg:1614559105620&source=lnms&tbm=vid&sa=X&ved=2ahUKEwiE9NWv7Y3vAhWh-ioKHR-YD10Q_AUoAXoECA4QAw&cshid=1614559303927017&biw=1284&bih=874

Дякую, подивився декілька відео про групи

Але це ,вибачте, не рівень викладення

Перший ютубер завдання явно не потягнув – три відео по 12, 5 і 4 хвилини , плюс ще одне де він пів години збирає кубік рубіка (?)

Інша – звична жертва ковід  ув’язнення з КНУ, що вимушена навчати студентів з власної квартири.

Як результат,  у першого – 6 (шість ) підписників, у другої – цілих 38.

Ну, студенти і так зжеруть  що їм дадуть – не зрозуміють - так зазубрять. Але людині, якій цікаво займатися цим задля власного розвитку, цього недостатньо. Від лектора  вимагається більш філософський підхід, вміння продемонструвати скриті зв’язки між різними математичними структурами і явищами, а саме в цьому і полягає сенс і красота.  І щоб такі лектори з’явились – лекторів повинно бути набагато більше, і вони повинні працювати саме на ютуб аудиторію зі своїми особливостями. 
3
1 березня 2021 02:19:19

і гроші на переклад і купівлю прав на публікацію (1,7 млн руб)  зібрали на краудфандинговій платформі.
Оскільки я за поширення ураїнської мови - ссилу давати не буду.
Додам, що на ютубі на україномовні запити "теорія груп", "теорія вузлів" "топологія"видаються результати віключно російською або англійською, дяки богу є пару ссилок на теорію множин українською, але оскільки я почав наближення до множин з теорії кілець ( класний російськомовний ютуб канал), то і продовжувати вивчати множини буду на ньому.
Ссилу також не дам.
4
24 грудня 2020 02:52:22
Все відносно, скільки людині для щастя треба. Головне що під'їзд розмальований і лавочька є
Скільки людині для щастя треба? Приведу такий приклад: роки зо три тому одній моїй родичці  (81 рік) за гроші харківського міського бюджету зробили дві операції по заміні хрусталику - завдяки чому зберігли її зір; пункт другий - знову їй , за ті ж міські гроші, в дореволюційному будинку було замінено аварійне дерев'яне перекриття у санвузолі на залізобетонне по металічним балкам, завдяки чому зник ризик швидкого потрапляння разом з санвузлом з четвертого поверху на перший..
Родичка не є якоюсь блатною пенсіонеркою - все життя пропрацювала в звичайному проектному інституті. Просто любить писати листи.
 Питання - як вона по вашому повинна ставитися до Кернеса?
Писати і вибивати те, на що маєш право за законом, все одно прийшлося самій.
То яка необхідність мати такого Кернеса в кріслі за податки жителів міста ?
По перше, без листа ніхто не здогадається що у тебе є проблеми, тому писати доводиться завжди. І по друге - на тому кінці дроту хтось повинен мати можливість забезпечити реалізацію ваших законних прав. Який відсоток українських можновладців реально має таку можливість і бажання?
5
24 грудня 2020 02:17:44
цікаво, хто дурніший

харківці, які голосували за Кернеса
чи кияни, які голосували за Кличка

принаймні сторонньому спостерігачеві впадає в око, що Харків більш доглянутий

як же так?
Все відносно, скільки людині для щастя треба. Головне що під'їзд розмальований і лавочька є

Скільки людині для щастя треба? Приведу такий приклад: роки зо три тому одній моїй родичці  (81 рік) за гроші харківського міського бюджету зробили дві операції по заміні хрусталику - завдяки чому зберігли її зір; пункт другий - знову їй , за ті ж міські гроші, в дореволюційному будинку було замінено аварійне дерев'яне перекриття у санвузолі на залізобетонне по металічним балкам, завдяки чому зник ризик швидкого потрапляння разом з санвузлом з четвертого поверху на перший..
Родичка не є якоюсь блатною пенсіонеркою - все життя пропрацювала в звичайному проектному інституті. Просто любить писати листи.
 Питання - як вона по вашому повинна ставитися до Кернеса?
6
15 грудня 2020 21:56:11
ок. в чому прорив?
а що саме має на увазі ТС під словом "Прорив"? Чи може ТС сформулювати своє визначення Прориву- незалежне від обраної  індустрії; назвати один або декілька універсальних показників Прориву?
7
5 грудня 2020 02:06:20
Cуть челенджу може бути - хто перший вийде з боротьби. Тоді кінцева точка маршруту неважлива.
8
22 листопада 2020 14:03:14
Дякую, брате, за благу вість та благий пост! Особливо я від нього щасливий! Відкрийте серце добру та прийде всім щастя!
Дякую і вам за ваше щастя.
9
22 листопада 2020 13:49:25
Ключове - у вас .
Ну от знову: сам дурак - це позиція страждальця
Навчіцця друкувати "я" , уособившись від маніпулятивного у сутності "ми" , то може й далі матимите можливість рухатись у свойому московицькому пропагандонстві , котре одразу помітне , бо занадто вже примітивне у власній незмінності та впізнаваності .
Я лише хочу щоб ви були більш щасливі. Вибачте мені якщо Я причинив Вам страждання - я не хотів цього. Дійсно.
10
22 листопада 2020 13:37:29
У нас і у росіян буття – це страждання,
Ключове - у вас .
Ну от знову: сам дурак - це позиція страждальця
11
22 листопада 2020 13:32:37
Приньос дєрьма на лапатє?
це що ви кажете - вже страждання. краще уявіть щастя на лопаті.
12
22 листопада 2020 13:23:52
Полягає в тому що в нас спільна онтологічна картина буття, тобто однакова відповідь на питання – що є буття?.

У нас і у росіян буття – це страждання, у той час як для західної людини буття – це можливість щастя.

Зосередженість на стражданні  як на основній характеристиці буття робить нас такими як ми є і пояснює нашу поведінку в дуже широких рамках: від жорстокості до слабких і малих, від вандалізму там, де оточуюча середа перетворена зусиллями інших на більш людяну, від постійного “виживання” (я при виживанні всі засоби добрі, навіть ті що руйнують суспільство і особистість)  – аж до постійного всенародного пошуку зради,  до колективної паніки що переходить в істерику від інформації про будь яку зміну, що позиціонує себе як позитивна.

Нещодавно я подивився  лекцію російського філософа – імперця Пєрєслєгина, у якій він задався питанням, чому середній вік життя у росіян такий малий. Цей феномен не пояснювався ані якістю медицини ( у багатьох країнах з гіршою медициною життя довше), ані алкоголізмом ( росіяни наприклад п’ють менше багатьох європейських народів). Пєрєслєгин приходить до висновку, що основною причиною ранньої смертності в росії є відсутність сенсу жити довго. І це дуже добре накладається на концепцію буття як страждання: дійсно, після того як ти відстраждав дорослішання, освіту, роботу, народження  і виховання дітей – твоя програма страждання закінчена і тобі залишається тільки здохнути.  І це аж ніяк не корелюється з програмою життя похилого європейця або американця , приклад якої дуже гарно показано у фільмі “Шлях” з Мартіном Шином.

Ще один привід для написання цього посту – сьогодні виповнюється 80 років подрузі моєї матері, яку вона нещодавно після багатьох років зустріла на просторах інтернету. Працюючи багато років в радянському кб єдине чим ця подруга запам’яталася це постійні скарги на здоров’я.  Але потім трапилася еміграція, потім друга, Канада, Нью-Йорк, новий чоловік, дорослі онуки… Їі історія сьогодні – це фотографії з усіх кінців світу, Японії, Китаю, Мачу Пікчу... Проблемі зі здоров’ям, спитаєте?  Їх більше нема. Кудись зникли.

Думайте про матерію щастя, шановні, це цікава загадка буття. І вона не менш цікава ніж ваше страждання.
13
19 листопада 2020 17:33:55
У 1200 році Київ був найбільшим містом Європи

Судячи з наведеного нижче відео

В рік підписання Переяславської угоди Київ був другим по чисельності в Європі, його населення  було більшим за Москву в 4.5 рази, також залишалося більшим за Москву на протязі всього царювання Перта Першого. Москва наздогнала Київ  лише в середині 18 ст.

В мене пару питань: коли конкретно з’явилася легенда про провинційність Київа, і друге – як це ми ухитрилися стати єдиним супермістом Європи, яке не змогло перетворити свій фізичний масштаб у політичний і воєнний.

14
5 листопада 2020 11:29:27
Непаганий аргумент проти кацапської пропаганди типу в радянському союзі українці могли займати вищі керівні позиції а на Заході будуть тільки жопи мити.
15
29 жовтня 2020 16:48:01
Мене цікавить інше - вже біля року як були зняті обмеження на розвиток приватної ракетної галузі - які успіхи може продемонструвати нарід?
16
21 жовтня 2020 18:50:34
при этом, за ХРАНЕНИЕ огнестрела вам светит ДО 12 лет.
це тому що для мусорських держав, як ото рашка або ми, озброєний громадянин це значно більша загроза ніж звичайний вбивця
17
16 жовтня 2020 15:51:06
ОП каже, що саме так
Це пагано. Бо це означає що мені прийдеться знов як і рік тому голосувати "За" когось , переступаючи через особисту відразу. А так хотілося  просто, по українські, всіх (x)  :weep:
18
16 жовтня 2020 15:25:20
Чи вірно я зрозумів що питання #5 це така завуальована спроба відкрити питання про можливість виходу України з договорів по нерозповсюдженню ЯЗ ?
19
11 жовтня 2020 14:15:09
моя проблема як людини, що вирішує практичні завдання і хоче їх максимально автоматизувати в тому, що я можу сформулювати завдання  на рівні елементарної логіки, далекої від термінів математики або програмування, а хтось зі спеціалістів  повинен сказати, як це завдання можна вирішити - градієнтним спуском, інтегральним рівнянням, чи ще якось. Розуміючи це, можна було б сформулювати пакет схожих завдань для вирішення яких знадобляться мінімальні зміни первісного коду.
А не существует стандартных пакетов для решения вашей задачи? Вроде швейка не самый молодой вид бизнеца?
звідки я знаю - я ж не програміст. До того ж опримізацію розкрою я привів лише у якості прикладу задачі геометричної оптимізації. Я не маю на увазі швейку
20
11 жовтня 2020 13:59:13
Питання до професійного товариства: якщо вам треба мати інструмент для вирішення завдань оптимізації ( наприклад, розкрию матеріалів) кого мені потрібно шукати - програміста чи математика ?  Яка ваша улюблена мова програмування для вирішення завдань оптимізації?
По хорошому рахунку хороший програміст повинен бути і математиком (раніше це називалося прикладна математика), але зараз напевно 99% тих, хто вважає себе крутим програмістом не знає не те, що таке перетворення Фур'є, Лапласа або інтегральне рівняння, але навіть не здатний самостійно знайти мінімум функції 2-3 змінних. Про серйозні оптимізаційні завдання тут краще і не заїкатися. Приклад: є багато оптимізаційних задач, які зводяться до розв'язку інтегральних рівнянь (зворотні задачі). Переважна більшість "вумних" програмерів, зіткнувшись з цим, відразу кинеться шукати бібліотеки для знаходження мінімуму функції багатьох змінних яким небудь градієнтним спуском. І це ще добре, якщо вони правильно складуть композиційну функцію і граничні умови. Половина напевно відсіється ще на цьому етапі, a друга половина буде годинами перебирати безліч локальних мінімумів...
моя проблема як людини, що вирішує практичні завдання і хоче їх максимально автоматизувати в тому, що я можу сформулювати завдання  на рівні елементарної логіки, далекої від термінів математики або програмування, а хтось зі спеціалістів  повинен сказати, як це завдання можна вирішити - градієнтним спуском, інтегральним рівнянням, чи ще якось. Розуміючи це, можна було б сформулювати пакет схожих завдань для вирішення яких знадобляться мінімальні зміни первісного коду.
21
11 жовтня 2020 11:58:21
Виходить що бандит - це найбільш стабильний психотип. Все інше - це аномаліі, які прагнуть прийти до стану бандитизму як до точки рівноваги.
22
10 жовтня 2020 12:11:45
Питання до професійного товариства: якщо вам треба мати інструмент для вирішення завдань оптимізації ( наприклад, розкрию матеріалів) кого мені потрібно шукати - програміста чи математика ?  Яка ваша улюблена мова програмування для вирішення завдань оптимізації?
23
10 жовтня 2020 11:39:43
А що, ПИНЯ вже з бункеру виліз ?
Ещё одна тварь присоединилась к Дончанину и Делиту

Хуйло, пидо*, хуйло
Деяким зднервованим треба пояснювати, що капслоком це написано саме в якості тролінгу тих хто це використовує  :facepalm1:
25
10 жовтня 2020 00:34:32
години на доставку + пару тижнів на очікування сприятливої погоди
26
27 вересня 2020 22:03:50
"Я — Озімандія, я цар царів,
А це;— діла мої. Тремтіть, герої!"

Навколо — пустка, та руїни тінь,
Німі уламки статуї старої,
Та безконечна мертва далечінь.

27
27 вересня 2020 21:38:32
Сегодняшний маршрут колонны протестующих составил более 12 км, подсчитало Еврорадио
це при кількості протестуючих 30-50 тисяч і тривалості маршу близько 4х годин складає 21,78-36,3 Гкал, або 2,46-4,1 тонн спаленого жиру.
Повідомте про це Єврорадіо.
28
24 вересня 2020 11:53:29
 Думаю без серйозних гарантій безпеки з Західного напряму такі заяви ніхто б не робив.
29
17 вересня 2020 11:25:41
30
10 вересня 2020 10:52:59
А "Чи готово до цього суспільство? (Ц, Розумков)"
31
7 вересня 2020 14:25:46
Чи може справжня еліта орієнтуватися на готовність/неготовність суспільства до чого завгодно?
32
1 вересня 2020 19:20:09
Смотрите в следующем сезоне ;)
Ківа в наступному сезоні
Показати зображення...
Зачем вы сравниваете Кит Чарльз Флинта,с какимто ебанатом под фамилией Кива :X
це не порівняння з Флінтом, це порівняння з конкретним персонажем з цього кліпу:

I'm the trouble starter, punkin' instigator
I'm the fear addicted, a danger illustrated
I'm a firestarter, twisted firestarter
33
1 вересня 2020 18:34:00
а где продолжение?
Смотрите в следующем сезоне ;)
Ківа в наступному сезоні
34
22 серпня 2020 18:00:05
Российские политтехнологи прибыли в Беларусь для спасения упыря-людоеда
Показати зображення...
Мені одному здається, що Ябатько -це переклад   Хуйло на білоруську  :S
35
11 серпня 2020 19:23:10
вангую гумманітарні колони  з "вакциною" і сриколором усюди, куди зможуть дотягнутися
36
7 серпня 2020 21:10:09
ХУЙЛО - це 100% вираз з  новітнього українського семантичного простору , що почав створюватися після 14 року. Стратегія кацапів в знищення супротивників полягає в першу чергу в навязуванні жертві свого семантичного простору. Коли жертва починає думати в категоріях кацапів,  вона змінює світогляд належним чином і з часом перестає опиратися - ассимілюється. Тому замінити ХУЙЛО на щось інше для кацапів набагато важливіше, аніж ввести танки до Києва, бо ця заміна буде означати - Україна невзмозі  створювати особисті сенси і боротися за них. 
37
7 серпня 2020 20:51:28
"Ми програємо семантичну війну" (Це, Арєстовіч).
38
31 липня 2020 23:23:59
позиція по Зеленському у розгорнутому вигляді:

39
24 липня 2020 13:16:12
Композицію явно з цієї  використали:

40
13 липня 2020 19:04:34
Невилікований.  30 років життя на смітнику.  Культуртрегери дефективні.   Просвітяни хахлацої маси.

А чесно собі признатися?
непаганий генератор словосполучень (tu)

Повна версія