Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль
1
cьогодні в 10:55
Лірник пише: Віка, напиши на фупі, пліз.

Справа не в тому що я не маю грошей на купівлю ліри. Гроші у мене , слава Богу є. Я зараз знімаю кіно .Тут концептуальна річ. На ліру чи кобзу треба заробити саме виступами- це стародавня традиція. Інакше інструмент буде "не твій, а куплений" і не буде мати душі. А так все буде добре і інструмент буде допомагати в творчості. Все просто.))) Тупим тваринам цих тонкощів не зрозуміти. Тепер я маю кілька запрошень на виступи(не тільки в школах) і еовий інструмент у мене буде.А стосовно вкраденого, то очевидно настав час міняти ліру. Тому так і сталося.)))Все робиться із великим смислом.)))
2
22 квітня 2018 23:50:01
Я йому нічого не раджу.
Просто кажу, що й без ліри може виступати, це ж не спів, де конче потрібен акомпанемент.
Чи ви несправна розуму? Лірник без ліри - це як скрипаль без скрипки.
Кобзар Шевченко обходився без кобзи.
Звідки така впевненість?
3
22 квітня 2018 23:34:25
Речитативом казки під ліру, чи як?
Можна казки і без ліри розповідати,  той інструмент йому не дуже й потрібен.
Ну то донеси до Лірника на ФБ цю рацуху:

Так і так, Лірник, ми тут порадились та вирішили, що ліра тобі ні до чого - так казки розповідай, не дуже та ліра тобі і потрібна. :rotate:
Я йому нічого не раджу.
Просто кажу, що й без ліри може виступати, це ж не спів, де конче потрібен акомпанемент.
Чи ви несправна розуму? Лірник без ліри - це як скрипаль без скрипки.
4
22 квітня 2018 23:31:19
Взагалі я так зрозумів, вони коли били сваї, до твердої породи так і не дістали. Тобто міст висить фактично в повітрі. І ще не був під навантаженням. Коли поїдуть автомобілі-потяги - все тільки почнеться.
Тихо, це пастка, не лякай зарані.
5
22 квітня 2018 23:26:17
по словаи Лирныка, лира найдена и возвернута.. кое кто получил в дюндель  вот так
Добре, що все добре.
Всі, хто гавкають на Лірника - москалі недобиті.
6
21 квітня 2018 19:31:20
Війко, тобі не соромно?
Ти яким боком? Всіх своїх "мужиків" відкосила...
Ех :facepalm:
Звиняйте, що не залишилася вдовою в інвалідному візку з немовлям на руках. Ви б мені тоді дуже поспівчувати і по гривні скинулися.
9
21 квітня 2018 17:32:33
У Києві відкрили пам’ятник загиблому бійцю АТО Мирославу Мислі за адресою вул. Смоленська, 17. Про це повідомила із місця відкриття кореспондентка Громадського радіо. За її словами, на відкритті пам’ятника була присутня мама загиблого бійця.  Навколо памятника облаштували сквер. Рішенням Київської міської ради він теж носить ім’я Мирослава Мисли. Для спорудження пам’ятнику використовували гроші із кількох джерел: бюджет Києва, меценати та побратими.  Мирослав Мисько із позивним «Мисливець» загинув 2 жовтня 2016 року під час зіткнення поблизу селища Кримське на Луганщині. Він був добровольцем чоти “Карпатська Січ”, офіцером та згодом командиром чоти 8-ї роти 3-го механізованого батальйону 93-ї ОМБр ЗСУ. Був членом ВО “Свобода” та проводу ВГО “Сокіл”.

Детальніше читайте на Громадському радіо: https://hromadskeradio.org/news/2018/04/21/u-kyyevi-vstanovyly-pamyatnyk-zagyblomu-biycyu-atofoto
10
21 квітня 2018 16:41:55
Не розумію, чому не видно. А так?
11
21 квітня 2018 14:40:44
Це тому що незареєстрований у Фейсбуці.
12
21 квітня 2018 14:37:05
Відкриття пам`ятника герою російсько-української війни, добровольцю «Карпатської Січі» Мирославу Мислі.
Наживо:
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1901663286575313&id=444916528916670
13
19 квітня 2018 21:18:50
Бо Вія лише збирала гроші на бронік сину, а воювати не пішли ні син ні чоловік. Хоча партіоти, аж вишиванки на спинах тріщать!  І Вія ще й пишалась тим, що в 2014 її мужики сиділи вдома - нєх захищати кляту злочинну хунту.
Гроші я збирала куму на бронежилет, дяка фупчегам, що він повернувся живим, хоч і з контузією
https://goo.gl/images/7JE38j
Показати зображення...
Збирала сину, а потім написала що віддала куму

І дуже нагло тут виступала, що нема що робити твоїм чоловікам на фронті, не пустиш воювати за злочинну владу. Дивись архів, там твої воплі є.
Збирала куму і відправили одразу куму, це ти архіви дивися.
А потім мені ще одна форумчанка  з Англії Ніна Хоменко прислала кошти на другий бронежилет і я відправила його племіннику, тому, що Луганський аеропорт з перших днів захищав, а посвідчення УБД заледве отримав аж через 4 роки.
14
19 квітня 2018 19:50:31
Війкині чоловік і син "захищали"
Нє щоб я був прихильником "Свободи", але - чому "захищали" в лапках?
Бо Вія лише збирала гроші на бронік сину, а воювати не пішли ні син ні чоловік. Хоча партіоти, аж вишиванки на спинах тріщать!  І Вія ще й пишалась тим, що в 2014 її мужики сиділи вдома - нєх захищати кляту злочинну хунту.
Гроші я збирала куму на бронежилет, дяка фупчегам, що він повернувся живим, хоч і з контузією
https://goo.gl/images/7JE38j
16
19 квітня 2018 19:40:40
Нє щоб я був прихильником "Свободи", але - чому "захищали" в лапках?
Бо Вія лише збирала гроші на бронік сину, а воювати не пішли ні син ні чоловік. Хоча партіоти, аж вишиванки на спинах тріщать!  І Вія ще й пишалась тим, що в 2014 її мужики сиділи вдома - нєх захищати кляту злочинну хунту.
Віє, це - правда?!  ;o
Та правда. Вія якраз розривалися між помираючою мамою і немовлям, а чоловік у військомати бігав, по серцю не пройшов, то наковтався таблеток, щоб кардіограму покращити. І аж коли я опинилася в інвалідному візку, зупинився.
Комарик все не може заспокоїтися, що мої чоловік і син дивом вижили на Майдані в той день, а тому вона дуже хоче, щоб вони таки загинули на фронті.
17
19 квітня 2018 19:36:19
В складі ЗСУ воювали всі. І рядові члени Свободи теж. Їх не партія посилала на фронт, не партія озброювала і утримувала. І всі хто воював в лавах ЗСУ, НГ - отримали УБД.
Хоче партія мати свої бойові структури (хоча це якась дикість і не може бути такого в нормальній державі!), хай сама і платить, що вважає потрібним
Я вже писав, що ті хто були у реальних боях, отримали давно, навіть якщо не перейшли до ЗСУ, а залишилися у ПС.
Особисто знаю тих, хто не отримав. Тіко не просіть їх персональних даних.
А мій племінник воював у ЗСУ, захищав Луганський аеропорт, то УБД ледве отримав тиждень тому. Міністерство морозилося, депутатські запити писали, вже й не сподівалися, що щось доб'ється. Що тут вже казати про добробати :(
18
19 квітня 2018 17:32:06
Усе більш-менш згуртоване та боєздатне було зведено в батальони ,
що згодом ввійшли у ВСУ.
Брат починав з ДУК ПС, потім контракт у 93-й.
Всі його побратими-правосєкі, які були у ДАП, отримали посвідчення давним-давно.
Про кого це взагалі?
Наприклад, про Білозерську.
19
19 квітня 2018 16:13:53

Київська "Свобода", "Легіон Свободи" та Окрема добровольча чота "Карпатська Січ" разом з иншими комбатантськими організаціями 19 квітня 2018 року взяли участь у пікетуванні Верховної Ради України з вимогою офіційного визнання статусу добровольців. До заходу долучилися парламентарі-свободівці та Голова Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок.

Учасники пікету вимагали від депутатів ухвалення законопроєкту "Про визнання добровольців учасниками бойових дій, їх соціальний і правовий статус" (№7190), зареєстрованого у ВРУ свободівцями. Нагадаємо, що документ розроблено у найтіснішій співпраці з юристами, які через суди допомагають невизнаним воякам та родинам загиблих домогтися відповідного статусу. Він передбачає чіткий та прозорий порядок надання вищезазначеним добровольцям статусу учасника бойових дій, чого бракувало попереднім законопроєктам, покликаним врегулювати питання статусу для добровольців.

"Законопроєкт створено з метою захистити інтереси десятків тисяч українських патріотів, які 2014 року зі зброєю в руках стали на захист України, але не отримали офіційного визнання. Багато з них отримали поранення, багато хто загинув, а влада покинула їх напризволяще", ‒ заявив на початку акції народний депутат Андрій Іллєнко.

Командир "Легіону Свободи", засновник чоти "Карпатська Січ" Олег Куцин підкреслив ‒ в армії була зброя, але добровольці вирушали на фронт хто з чим ‒ хто з гвинтівкою, хто з карабіном, а хто й геть без зброї: "Ми готові були виконувати будь-які завдання навіть тоді, коли регулярні частини відступали. Це наша основна заслуга. Ми не думали про гарантії і статуси. Але пройшов час, і в нас з'явилися і важко поранені, і загиблі побратими. Що буде в разі повномасштабного наступу з різних напрямків, масового застосування реактивної артилерії? Знову всі погляди будуть на добровольців. Разом з тим, наш статус ‒ досі в підвішеному стані, держава продовжує ігнорувати нас як фактор. Ми переконані: у добровольців права мають бути такими самими, як у вояків ЗСУ, НГУ, бойових частин МВС. Скористаємося з них чи ні ‒ наша справа".

Депутат-свободівець Юрій Левченко зазначив, що визнання добровольців ‒ це питання не пільг, а чести. Через політичні ігрища олігархічної влади законопроєкт блокується навіть не на рівні Верховної Ради, а на рівні Комітету у справах ветеранів. "Голова комітету навіть відмовлятися ставити проєкт закону на розгляд. Ми вимагаємо від Голови Верховної Ради Парубія, щоби він поставив його на розгляд в обхід комітету, як це передбачено законодавством. Я зробив відповідні запити, але Парубій теж ігнорує це питання. Якщо їм не подобається, що я ‒ основний автор доповідач, то знайдіть когось иншого, хто вам більше подобається, і перереєструйте під нього. Ні, вони цього не роблять, натомість зареєстрували законопроєкт Третьякова, який називається так само, але в ньому консервується схема, за якою жоден доброволець не може отримати цього визнання, бо він передбачає збір довідок, які неможливо зібрати. Без серйозного суспільного тиску нам не вдасться досягти ухвалення цього законопроєкту".

Лідер ВО "Свобода" наголосив, що влада робить усе, щоби документ не було ухвалено.

"З боку влади не тільки зареєстрували паралельний законопроєкт, але й намагаються зіштовхнути лобами кадрових військових і добровольців, мовляв, хто більше має заслуг. Одним ‒ пошана і пільги, а другим ‒ мовчанка і визнання лише з боку обласних рад, а не на рівні законодавства. Влада мала би на колінах дякувати людям, які не чекали ніякого наказу, а зупинили наступ ворога на фронті. Може, ви не вміли на початку так добре воювати, але мали і маєте незламний дух. Тим героїчним духом ви "заразили" ЗСУ. Справедливо і чесно буде на державному рівні визнати ваш героїзм", ‒ заявив Олег Тягнибок.
20
19 квітня 2018 13:46:52
Хто про що, а Срав стурбований, де йому срати.
21
13 квітня 2018 11:36:43
Вітаю з початком весняного сезону! Пошла жара :)
22
13 квітня 2018 11:26:22
симоненко номер два
без  кацапсько-хуйловських  грошей  симонєнком зробити  когось  не вийде . А  кацапня  буде  вкладатись .
Насправді можуть і не вкладатися і неважливо, хто буде номером два - симоненком.
23
13 квітня 2018 10:09:35
Ясно, що виграє. Адмінресурс плюс підкуп соціально убогих виборців. Гарантованих 30% у нього є.
24
12 квітня 2018 17:42:19
Не підклав би ти сраку під окупантів, то й ти б отак само зараз блукав по електричках. Ранувато смієшся, життя довге і непередбачуване.
Я дико перепрошую, а Ви теж "підклали сраку під окупантів"?
Чи таки "блукаєте по електричках"? :)

ЗІ. А дядько таки креативний...
Я хитрозроблена - торгую криптовалютами, шию бальні плаття і вирощую тютюн.
25
11 квітня 2018 20:51:26
Пардон, забув що ти криптовалютниця. з голосом міг би тобі помогти, а так...
За що ти нас так не любиш? :)
З голосом всій Україні допоможи, погане покриття у мобільних операторів всюди.
хто сказав, що не люблю? :)
оператори це окреме питання. тіліпони - прсто мильниці зараз.
Оператори - це базове питання. Нема покриття - нема й інтернету.
26
11 квітня 2018 20:41:56
так ти визначся, тобі голос потрібен чи тирнет. доросла людина вроді , а доходить до справи-дитсадочок.
Мені потрібен якісний інтернет. Але коли глючить мобільний зв'язок, відповідно і мобільний інтернет зникає, як явище. І скільки там буде тих джі, хоч 100G, не має значення.
Кабель влітку до дачі протягну.
Пардон, забув що ти криптовалютниця. з голосом міг би тобі помогти, а так...
За що ти нас так не любиш? :)
З голосом всій Україні допоможи, погане покриття у мобільних операторів всюди.
27
11 квітня 2018 18:18:42
нема питань. б'ємось об заклад?
За чий рахунок подорожувати будемо? Що ти хочеш довести?
Хріновий інтернет тому, що хрінове покриття мобільними операторами. Тому твої байки про 99% смішать.
так ти визначся, тобі голос потрібен чи тирнет. доросла людина вроді , а доходить до справи-дитсадочок.
Мені потрібен якісний інтернет. Але коли глючить мобільний зв'язок, відповідно і мобільний інтернет зникає, як явище. І скільки там буде тих джі, хоч 100G, не має значення.
Кабель влітку до дачі протягну.
28
11 квітня 2018 16:06:33
новий не означає правильний
Давай просвіти мене і світ, який правильний. А тоді візьмеш свого правильного телефона і відїдемо від Києва кілометрів на 100, покажеш майстер-клас.
До речі, ще з приколів, у тих місцях, де 2G хоч якось ловить , 3G не ловить. Чому так, не знаю, син пояснював колись.
нема питань. б'ємось об заклад?
За чий рахунок подорожувати будемо? Що ти хочеш довести?
Хріновий інтернет тому, що хрінове покриття мобільними операторами. Тому твої байки про 99% смішать.
29
11 квітня 2018 14:50:08
2г є на 99% території. телефон поміняй :)
Телефон новий. Хренове у нас покриття, і багато де нема досі навіть 2G.
Тому всі ці потуги з 4G просто смішні.
новий не означає правильний
Давай просвіти мене і світ, який правильний. А тоді візьмеш свого правильного телефона і відїдемо від Києва кілометрів на 100, покажеш майстер-клас.
До речі, ще з приколів, у тих місцях, де 2G хоч якось ловить , 3G не ловить. Чому так, не знаю, син пояснював колись.
30
11 квітня 2018 12:45:25
Не смішіть мої тапки. Позавчора їздила під Коростень Житомирської області, то навіть 2G не ловить.
2г є на 99% території. телефон поміняй :)
Телефон новий. Хренове у нас покриття, і багато де нема досі навіть 2G.
Тому всі ці потуги з 4G просто смішні.

Повна версія