Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль
2
cьогодні в 09:15
Як же обридли ці кумівські хуторянсь кі рожі.

Вони самі не способні на державотв орення, і не дають іншим.

Геть козаченьо к з влади!
===================================
Жалюгідни й холоп! Такі як ти окупантам дупи цілують. Як же ви усі остогидли!
3
cьогодні в 09:12
указатель УА на максе есть, но это платная опция, но на самом деле это не панацея.. ..если пилот не понимает, что происходи т с самолетом то и УА может не помочь...(АН-148 имеет указатель УА и его точно также вогнали в землю Саратовцы). Ембраер вообще красную кнопку ввел отключающ ую всю автоматик у и переход на ручное управлени е. Проблема сложнее, это самолет, сертифика ция, пилоты и обучение.
я теж думаю, що гепнули його пілоти
===========================
Ну чому пілоти? Пілот взагалі то бачить та відчуває кут атаки,є,звісно й помилики,при поганій видимості,в ночі...ту ман там...так е. Є певні дублюючи прибори. У командира,у другого пілота та третій-контрольний. Вони,зазвичай, при сигналі на свалюванн я швидко дивляться на інших два прибора,та перемикаю ть автопілот на другого пілота,чи навпаки. А тут комп сам віддає штурвал уперед,опускаючи ніс. Потім може задрати ніс і все без участі пілота. Не завжди можна і встигнути зреагуват и, втрачають ся драгоцінн і секунди на намагання виправити літак. Тому я б пілотів в усьому не винуватив .
4
cьогодні в 09:00
слово "козаченки" в негативно му контексті є новітній винахід обпльовув ання українців .
У радянські часи були "свидомийе", зараз "вишивата" та "козаченьк и".
Щоб розуміти образливі сь таких слів треба мати певну національ ну чутливіст ь.
Звісно, після років-років кремлівсь кої пропаганд онської обробки дехто втратив таку чутливіст ь,
а дехто й не має її від народженн я (це як народитис я глухим).
===============================
Козаченьк и -це люди з казацькім вільним світогляд ом. Тобто,хоча козаків як частини суспільст ва вже нема,але ментальні сть залишилас я. Як козацька,та і холопська . Причому історично в Україні було десь 2/3 холопів,та десь 1/3 козаків,січовиків,запорожців... Світогляд їх кардиналь но відрізняє ться. Уся ця меньшовар тість, цілування дуп владі, підкорені сть і  певною мірою схильніст ь до відторгне ння усього  українськ ого аж до повного сприйманн я протестан тської ментально сті Європи-це від холопів. Козаченьк и люблять Європу,але вони зберігают ь самоідент ифікацію,свій сітогляд, не мають відчуття меньшовар тості та згодні брати щось корисне,а не наосліп все тупо калькуват и.

 Тому холопи відверто до істерики ненавидят ь козаченьо к,як раби ненавидят ь вільних людей.
5
cьогодні в 08:48
Он нас поволокёт ь у Тайошный Саюс... Помницца в районе 2000-2004, чуть Кучма не вступил,а тут кацапы:" Только маленькай маментик: онож,Леонид Данилыч, ядинае таможенна е пространс тво, то есть квоты на импорт-экспорт надо выделять у Мацкве...-Каааак в Мацкве?!!! -возопил Кучма,а ему,та можна штап-фатеру и в Киеве,но решать будут в Мацкве. Ах,да,Данилыч, еще и единый эмиссионн ый центр,то есть одна валюта-рупь и единый центробан к.-Опять в Мацкве?!!!- дернулся Кучма? Та можна и в Киеве,но в рублях... та какая разница,Данилыч,фсё будет Саюс!" -тогда Кучма их нах послал,но теперь ЗЕ фсё паправить ....
6
cьогодні в 08:42
Из серии реформы шагают по стране 


 В Сумской области мужчина сам отрезал себе стопу. Сделал это,   объясняет – стопа была поражена гангреной . Сожительн ица выбросила отрезанну ю ступню на обочину недалеко от дома. А когда испугалас ь, что мужчина умрет, вызвала скорую.

Несмотря на то, что может потерять всю ногу, человек в больнице не остался. Владимиру 62 года. Соседи о нем отзываютс я хорошо.

Сейчас Владимир дома, но сожительн ица не дает нам с ним поговорит ь. Говорит, что человек выпил и даже ее не пускает к себе в комнату.

И, немного успокоивш ись, рассказыв ает группе "Сегодня", почему мужчина решил отрезать себе стопу. Год назад во время строитель ных работ наступил на гвоздь, и за год маленькая рана обернулас ь гангреной .

После домашней ампутации на лечение надо 30 тысяч гривен. Если сейчас не прооперир овать, мужчина может потерять ногу.
=====================================
Так мля,а как жа Супруниха? У нас же рехворма,млять! Усе ж счасливы? Не?  :facepalm:
7
cьогодні в 08:36
Згоден. Що скажеш... Зараз он клоВун прийде і "достойно" завершить усю Незалежні сть.  ЗЕ стане українськ ою  "final point".
9
cьогодні в 08:28
Тобто,коли штучний інтелект бере на себе функції людини,намагаючись завадити помилці, то буває час від часу катастроф и. Як було досить багато з Аєробусам и- як найменьше з десяток і усі з жертвами, лише пару разів встигали його вимкнути та врятувати ся. А це зараз на Боїгу-737МАХ.
 Якісь датчики брешуть,а штучний інтелект,не слухаючис ь пілотів так "виправляє",що усі гепаються . Так що на Ейрбасі-300, і на Боїнгу 737 МАХ  щось перепроши вали-перепрошивали, так і недопроши ли,а встановил и лампочку та піщалку,яка каже:" воно,мабуть,поломалося-швидко бери керування на себе та вимикай цю х...йню!" А що буде далі? Молотка повісять,щоб розбити якісь процесор?
B-)
====

 Boeing Co встановит ь попереджу вальний світловий сигнал про помилку даних кута атаки (AOA DISAGREE) в кабіні пілотів як частину майбутньо го оновлення програмно го забезпече ння літака 737 MAX.

Про це пише Reuters.

Як зазначаєт ься, раніше Boeing пропонува в встановит и попередже ння AOA DISAGREE, яке повідомля є пілотам, що показники "кута атаки" (AOA) не збігаютьс я, але регулятор и не вимагали цього. Чиновники заявили, що Boeing тепер буде модернізу вати і більш старі літаки індикатор ами, які спочатку не встановлю валися.
10
21 березня 2019 23:26:42
Ну Гончаренк о его тролит и тролит хорошо!
11
21 березня 2019 23:24:36
Ух как налетел! Шо ураган Педро на МенХсикан ский залифф... :D
12
21 березня 2019 23:21:38
Куди дівати гроші-це взгалі велика проблема. Якщо десь порядку 10-15 тисч еврів, то можна грати, купуючи валюту,коли вона дешевшає. А якщо зовсім дуже дорожчає, то знов продавати,в надії що впаде. АЛЕ тут тре працювати мізками, зважаючи на політичну та економічн у ситуацію. При правильні й постановц і можна пару тисч заробити за рік. Але ризик є... А якщо більше... там 100 000 або більше-тоді мабуть нерухоміс ть.
13
21 березня 2019 23:14:20
Сьогодні четвер.
Ну, не соромтесь, подайте нам Ваших планів воєнних громадьйо .
Заодно поясните і про "реальний шанс", вказуючи кількість придатног о війська, його оснащення, позиції з тієї та іншої сторони.
ну так якщо нікого не віддано під трибунал - отже верховний головком задоволен ий був і є станом війська - сбу чисток ні зсу ні сбу не проводило - отже всьо путьом - і басні про розруху в армії лиш басні. жоден дегенерал не пішов пі трибунал.
ну кадровики - мамчурі - очеиивднн о обісралис ь і хто зрадив хто дезертиру вав - пішли доброволь ці і мобілізов ані і кадровики очолені муженками згноїли їх в котлах щоб не заважали мамчурува ти  - загубивши там в котлах в середньоу м третину озброєння більшість боєкомпле кту довзривал и дегенерал и ан скадах вже під час ато години.
на середину літа було достатньо відмобілі зовано і доброволь ців - і якби командува ли тру генерали а не імітатори зрадники - донбас був би звільнени й. а так просрали кращих  людей - більшість просто ен пішла під комануван ня регіоналі в муженків і фанатиків родичівк ацапстану назаркіни х. третину озброєнь просрано. підписані мінські капітулці ї. 4 роки свинарчук и свинарчук ують бюджети під брехні про найбоєзда тнішість. зітцкріг при торгівлі   окупантом всім аж сорочки у свинарчук ів завертают ься.
Нарываюсь на бан , но ты редкостна я сука или москаль. И это я могу тебе в лицо сказать. Я видел как и с чем уходили военные в 2014 . Сепаров они размазали, а проти российски х батальйон ов  шансов не было. До конца 2014 с обеспечен ием была полная жопа . Баофенги реально  пошли с осени 2014 . По 2015 приходило сь еще шмотье отправлят ь даже.  И тогда кинули 3 БТГ россияне , но надо было бы , кинули и больше . И в тот момент надо прикрыват ь было еще Киев . Можно было все войска поснимав отовсюду бросить их на Донбасс, но без защиты осталась бы вся украина. За сутки бы россияне Киев заняли бы. Тот кто говорит, что можно было отбить было Крым или Донбасс или редкостны й мудак и дебил, или российски й пропагонд он.  Дебальцев о не смогли удержать, все что добились , это что вышли из окружения . Сейчас уже армия на порядок или два лучше.
=======================
Та ТС дегенерат!
14
21 березня 2019 23:13:15
А чому такого не буває в інших країнах, нормальни х ?
---------------------------
Та буває постійно! З чого ти взяла,що не буває? Ще більше ніж у нас.
Ніколи не чула,  щоб в Німеччині отак автобус чи якийсь інший автомобіл ь покосив людей на переході. ..    теракти то заичайно вже інша річ,  то навмисно. ..
-------------------------------
Я німецьку статистик у не знаю,а ось в США це бува дуже нерідко. Хоча,можливо і в німеччині ...Ну може не автобус,а вантажівк а,або легковик. .. Це психологі чне явище...
16
21 березня 2019 23:07:28
Тот редкий случай выключени я внимания. У каждого водителя он был.Хоть раз.  Правда, этого можно избежать,если настроитс я. Но не настроилс я. И это делает его виноватым . А так,обычно проносит как то... Пару раз в жисти проехал на красный.. .Случайно . Просто что-то в мозгах  не сработало . Да так после ентого настроилс я,что и н зеленый останавли ваюсь,бывает... B-)
А чому такого не буває в інших країнах, нормальни х ?
---------------------------
Та буває постійно! З чого ти взяла,що не буває? Ще більше ніж у нас.
17
21 березня 2019 23:06:17
Таварищем Нетте: параходом и человеком! ;o
18
21 березня 2019 23:03:15
Тот редкий случай выключени я внимания. У каждого водителя он был.Хоть раз.  Правда, этого можно избежать,если настроитс я. Но не настроилс я. И это делает его виноватым . А так,обычно проносит как то... Пару раз в жисти проехал на красный.. .Случайно . Просто что-то в мозгах  не сработало . Да так после ентого настроилс я,что и на зеленый останавли ваюсь,бывает... B-)
19
21 березня 2019 20:34:32
Зірка,що ти ще придумаєш? Я колекціон ер людської дурні. B-)
20
21 березня 2019 20:32:08
А заржавел! :D  (tu)
21
21 березня 2019 20:29:34
Аналітик зовсім спаскудив ся. Дегенерат!
22
21 березня 2019 19:57:26
Як ліки,то маріхуана у нас давно легалізов ана. Онкохвори м виписують . А це щось таке... "Растройст во сна"! Дебілізм. ..снодійн е навіть виписати неможливо . Може тут щось зробити?
23
21 березня 2019 19:54:04
Порошенко повинен піти геть тому, що Армія за Порошенка .

Отакий парадокс намалював ся у поросячої ферми.

Поскільки поросяча ферма в ступорі, поясню.

Якщо армія за Порошенка, то це не наша армія, це приватна армія Порошенка за кошти платників податків.
Ця армія буде захищати Порошенка і тільки його, а не нас, громадян України і державний сувереніт ет.
Справжня армія повинна бути тільки і тільки за Україну, і за народ України і немає значення хто буде призидент ом.
Якщо барига будує таку армію, яка тільки за нього, то він терміново повинен бути усунитий з посади і засуджени й за державну зраду.
=======================================
Ти вже взагалі покитьоть йопнувший ся! Не чикав від тебе, гніди, таке...Гн ати на армію в час війни... Блювота ти,додати нічого!
24
20 березня 2019 19:16:59
Все,кіздець,прийшли...Здоровенькі були,дівчата! :facepalm:
25
20 березня 2019 19:14:08
Аналітік,ти як дитина! Яка там містична "ТРЕТЯ СИЛА"? Це якась конспірол огія. Я більше в летаючи тарілки та прибульці в вірю,ніж у якусь "третю силу". Що твориться у тебе в голові? Ти ще скази про прокацапн ика та антиукраї нця Зелю-"вони серед нас"!

26
20 березня 2019 18:59:01
Та еще какие-то хачики.
27
20 березня 2019 18:51:45
З кацапами не розмовляю . Але,бува самі так і лізуть. Якщо не відчипляю ться, то я починаю відповіда ти українськ ою.Допома гає. так було 2 рази.
28
20 березня 2019 18:49:49
Сметана,а ты хотел торговли с ОРКАМИ?
29
20 березня 2019 18:46:28
Повторюю, щастя це не завжди радість. Діти це,наприклад, щастя,але вони хворіють-це не радість.  Але щаслива людина,звісно й радується більше. Проблем ніхто не відміняє,але це не стосуєтьс я счастя, можливо лише радісті. Щастя,це без зайвих красивих фраз,коли людина достатньо вдоволена своїм життям, оточенння м,близкими людьми,яка НЕ ХОЧЕ ЦЕ ЗМІНЮВАТИ,та молить Бога,щоб так залишалос я як найдовше. При цьому ,звісно,бувають проблеми, але все ж таки...лю дина щаслива.

Ось я щасливий. .. але проблем в мене буває багато.Що поробиш-таке життя.
32
20 березня 2019 15:10:29
ЗЕбіли! Ідіоти! :facepalm:
33
20 березня 2019 15:08:14
Ні! Тільки чашечку кави! :fuck:
34
20 березня 2019 12:21:23
Турч! Ты ни хера не понял. От вымагают с тебя хабар за решение вопріса, ты договорил ся с мусарней- пришли,поймали,описали,дали тебе  С ТВОИХ ЖЕ ДЕНЕГ 10%,остальное конфисков али в бюджет, а вопріс так и не решили! Это же РЕВАЛЮЦЬО ННЫЙ метод борьбы с коррупцие й! :D  X(
Я не понял? так это жидочек так на плакате пишет - догадайся мол сам.
Ну ок. С меня вымагают 100К, я пришел сказал, что этот черт вымагает пол миллиона. Где мои 10%?  :weep:
=============================
Платить будут только с того бабла,что принес ты сам,а не с того,что назовёшь. Вот тебе и вернут твою же 1/10.... ЗЕля опять не так "прорахува вся". :D  X(
35
20 березня 2019 12:19:16
Аналітік -ти з холопів,зразу ж видно.
36
20 березня 2019 12:17:51
Щастя - це внутрішні й стан людини  :gigi:
===============================
Ну це звісно не гаджет... . :D  X(
37
20 березня 2019 12:17:10
це ТС балотуєть ся теж в президент и?
===========================
А ти взагалі хто? Консерво?
Араб-сісіліст із Гааги
=============================
ЗЕгенерат довбаний. Мабуть ти сра...ий кацап з Ольгіно.
38
20 березня 2019 12:15:55
Счасття це не завжди навіть радість. Наприклад-діти,це счасття,але вони хворіють,у них бувають проблеми, ти турбуєшся-це не радість.а ле ж счасття. Счасття це інше... а радість буває навіть при горі. Ну там щось таки приємне середь усього відбулося,на кшатлт, коли дізнаєшся,що тебе просто розтріляю ть,а не будуть рубати живого на шматки... B-)
39
20 березня 2019 12:12:11
це ТС балотуєть ся теж в президент и?
===========================
А ти взагалі хто? Консерво?
40
20 березня 2019 12:11:08
Зеленський не клоун, він просто приймає участь в постановк ах своєї компанії.
Він бізнесмен в сфері медіа індустрії, при цьому студію Довженка, наприклад, не крав.

Коли 54% єба виборців обирали Порошенка, то казали мол він досяг успіху в бізнесі то й тут буде успішний.
Ну от вам селф мейд, не обтяжений лизанням срак кучми-ющенка-януковича.

Але тут вас щось заштирило
 :weep:
==============================
Звідки ви такі сюди понабігли?!!! :facepalm:

Повна версія