Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль
1
11 жовтня 2018 23:23:07
Вселенський патріархат не визнавав канонічною анафему, яка була накладена на українського гетьмана Івана Мазепу Російською православною церквою.

Про це в інтерв’ю "Главкому" заявив представник Вселенського патріархату при Всесвітній раді церков у Женеві архієпископ Тельміський Іов (Геча).

"Не дивлячись на накладення Російською Церквою на гетьмана Мазепу неканонічної анафеми, представники Вселенського патріархату її не визнавали, адже вона була накладена з політичних мотивів, як засіб політично-ідеологічних репресій і не мала жодних віросповідних, богословських чи канонічних причин", - сказав він.

Архієпископ Іов пояснив, що після першого зруйнування російськими військами Запорозької Січі в 1709 році українське козацтво, яке перейшло під протекторат кримського хана, повернулось під юрисдикцію Константинопольсько го патріархату, і Мазепа разом із Пилипом Орликом були одними з перших, хто це зробив.

"На еміграції в м. Бендери Іван Мазепа вільно сповідався у православних священиків Вселенського патріархату. Саме вони напутствували його на смертному одрі і відпустили від гріхів, а потім і відспівували. Його тіло було покладене в православній церкві містечка Варниці, яка перебувала у юрисдикції Вселенського патріархату, а згодом його перепоховали у місті Галац на Дунаї, де в центральному соборі Свято-Георгієвського монастиря місцевий митрополит відслужив заупокійну службу за спочилим гетьманом. Цей митрополит був ієрархом Вселенського патріархату. Отже, можемо говорити, що Іван Мазепа помер як вірний Матері-Церкви, Вселенського патріархату!", - наголосив ієрарх Вселенського патріархату.
3
2 квітня 2018 15:22:52
«Эти "майданщики" увели нас в сторону, чтобы направить нас на администрацию и Путина». Игорь Востриков, потерявший в кемеровском пожаре всю семью, резко поменял свое мнение о виновниках трагедии


Бабло чи припугнули?
4
26 березня 2018 17:25:35
Олег Пономарь
59 хв ·
BREAKING!
Пакет Скрипаль.
США высылают 60 российских разведчиков, которые работают под дипломатическим прикрытием - 48 из посольства РФ в США и 12 из росс. миссии в ООН.
Также США закрывают росс. консульство в Сиэтле (напомню, что ранее закрыто такое же в Сан-Франсиско).
Канада - 7-х.
Германия высылает 4-х росс. разведчиков-дипломатов.
Украина выдворяет 13 росс. дипломатов.
Польша - 4-х.
Франция - 4-х.
Чехия - 3-х.
Литва - 3-х.
Дания - 2-х.
Эстония, Латвия - по одному.
Всего 14 стран ЕС сегодня объявят о высылке.
Пристегнитесь.
5
18 березня 2018 17:33:36
Вітаю батьків і лялечку.
Пам'ятаю ще недавно тільки вашу розповідь про пологи, а тут вже рочок. Нехай росте здорова і щаслива татові і мамі на радість
6
2 лютого 2018 10:56:39
єтож сколько там буряка? На борщ 1 бурячіна грамм 150 идет
То у тебе кастрюля маленька  :laugh:
та ну на, 5,5 литров. Ну борща може 4,5. Ну нахрена бадью 10-ти литрову варить
На 5 літрову каструлю 1 бурячок? В мене мінімум 3 штуки йде ;)
7
28 січня 2018 16:18:08
Така як у вас на фото це для других страв, усюди куди підійде плавлений сир. Звичай піца, лазанья, можна фарширувати нею куряче філе і не тільки (кордон блю), фаршировані шампіньони, можна порізати брусочками, в яйце-кляр-сухарі, смачно шматок такого сиру між двоми скибками тостового хліба, крапля томатного соус, в кляр і обсмажити.
8
21 вересня 2017 16:27:25
Я в ФБ могу зачекиниться в любой точке мира
Давайте, продемоструйте. Зачекіньтеся десь вчора або ж тиждень назад. Слабо?

Ну а фотку стару причепили, ну, таке, комусь хочеться сенсацій... :)
То дуже легко зробити, пишите пост, відмічаєте місце де були, публікуєте, потім в стрічці своїх публікацій знаходите пост, на редагуванні, змінити дату, можна хоч 1900рік виставити ;)
9
11 вересня 2017 10:59:48
То мне потом куда?
На кордоні ви показуєте свій український паспорт, якщо при перевірці виясниться що паспорт анульовано, його вилучають, вам дають папірець про вилучення, ви з тим папірцем звертаєтесь в міграційну службу країни звідки прибули, або любої країни підписанта Конвенції ООН "Про статус апатридів", вам видадуть посвідку особи без громадянства(апатрид), з  посвідкою ви можете звернутись у українське посольство за візою, або на самому кордоні написати заяву на статус біженця, і за умови її погодження в'їхати в Україну як біженець.
10
27 серпня 2017 23:26:10
10/10, але над капшуком задумалась, в бабусі в селі капшуком називали невелику торбинку в якій тютюн носили.
11
25 серпня 2017 23:16:58
Фільм сьогодні дивилась, книжку маю. Не шедевр, але як для перших ластівок непогано.
В фільмі і правда не повністю розкритий характер головного героя, якийсь сюжет трохи зіжатий, але тішуся що почали знімати на ту тему. Дуже багато історій є, можна реальну круті фільми знімати, можливо з часом і будемо  мати достойні фільми.
12
25 серпня 2017 23:11:49
пошерстила гугл. Персонаж начебто збірний - тобто події такі були, але в різних місцях та з різним результатом.
книжку купляти не буду.

і питання знавцям історії упа: а взагалі були випадки _вдалих_ повстань та втеч з гулагу "бандерівців"?
Були але дуже мало, якраз через те що вибратись звідти мало шансів, наші змінили тактику і з підготовки до втеч, вони почали бунти,  виборюючи  таким чином шанс на життя навіть  в таборах.
Ось знайшла одну історію вдалої втечі.
Марш-кидок Семена Сороки
https://surmasite.wordpress.com/2015/12/07/%D0%BC%D0%B0%D1%80%D1%88-%D0%BA%D0%B8%D0%B4%D0%BE%D0%BA-%D1%81%D0%B5%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D0%B0-%D1%81%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%BA%D0%B8/
13
29 червня 2017 15:46:41
А у Львові гроза, така добряча. І пишуть що двоє людей від блискавки загинули, біля озера знаходились. Це сам Львів, не область((((((((
14
29 червня 2017 11:26:56
Оце чому кожного разу коли мені в податковій починають нити чому я не здаю звітність в електронній формі, я відповідаю.
Що я всяке лайно собі на нотек ставити не збираюсь, та ще й платити за це гроші.
Ось коли вони мені скажуть логін і пароль до мого персонального кабінету і я зможу там у звичайному браузері створити звіт, тоді нехай мене сповістять про таку можливість.
Не подобається їм мої слова, важають що я вийобуюсь. :gigi:
А електронний кабінет платника податків чим вам не підходить? Заходиш з браузера, звітність там же подаєш, ключі в податковій береш. Безкоштовний.
скажіть , а є там десь документація з описом їх API ? ну не буде ж користувач вручну вносити  дані, які можна вивантажити з бух програми і відформатувавши відповідно до вимог API відправити в ДФС?
Я туди заходжу тільки для звірки розрахунків з бюджетом, але там є можливість подачі звітності і реєстрації накладних.Я для роботи Медком користуюсь :D
15
29 червня 2017 11:14:11
Ну якщо ці дебіли з медка не навчилися навіть підписувати свої оновлення, а потім перевіряти свій підпис перед оновленням, то я цією хуйньою не користувався би. (td)
MEDOC ще за часів Януковича став фактично монополістом по відсиланню звітності до податкової і по роботі з податковими накладними. Не знаю чи було там "сприяння" з боку тодішніх очільників податкових органів,
але монополія Медка - доконаний факт ...  :(
Оце чому кожного разу коли мені в податковій починають нити чому я не здаю звітність в електронній формі, я відповідаю.
Що я всяке лайно собі на нотек ставити не збираюсь, та ще й платити за це гроші.
Ось коли вони мені скажуть логін і пароль до мого персонального кабінету і я зможу там у звичайному браузері створити звіт, тоді нехай мене сповістять про таку можливість.
Не подобається їм мої слова, важають що я вийобуюсь. :gigi:
А електронний кабінет платника податків чим вам не підходить? Заходиш з браузера, звітність там же подаєш, ключі в податковій береш. Безкоштовний.
17
22 червня 2017 15:39:32
Класний мужик Синютка, дайте мені гроші, дайте мені підприємство і я за ваші гроші дам розпорядження районам приймати сміття :weep:
Так львів'яни платять за вивіз сміття саме в міський бюджет, тобто Садовому. І частина податків львів'ян, яка тепер залишається в міському бюджеті, йде на утримання комунальних служб.

А область з тих податків ніц не має

То ж платити ЛОДА за вивіз і утилізацію львівського сміття треба саме з міського бюджету.  А як інакше?

Якщо Садовий, маючи ті гроші, не може вирішити проблему вже напротязі 11 років, то хай заплатить за те що її будуть вирішувати інші.

Напевно, може і в центральний бюджет перераховувати відповідні гроші, а проблему буде вирішувати Грося, якщо захоче, бо то не його проблема і не його обов'язки
Так зараз ті відходи в райони не задаром возили, за гроші які платили районним полігонам, І на теперішній час вони тупо відмовляються приймати сміття за гроші. Взагалі, будь яку кількість.
18
22 червня 2017 15:34:06
Класний мужик Синютка, дайте мені гроші, дайте мені підприємство і я за ваші гроші дам розпорядження районам приймати сміття :weep:
нє, ну раз Садовий сам с усам-нехай сам дасть розпорядження районам... :shuffle:
Тобто блокада зі сторони облради таки є. Раз по порух пальчика Синютки сміття почнуть приймати, а зараз від Садового  і за  гроші не приймають.
19
22 червня 2017 15:24:02
Класний мужик Синютка, дайте мені гроші, дайте мені підприємство і я за ваші гроші дам розпорядження районам приймати сміття :weep:
22
13 червня 2017 15:57:35
В УКРАЇНІ ТРИВАЄ ПРОЦЕС ПЕРЕПРИЗНАЧЕННЯ СУБСИДІЙ НА НОВИЙ ПЕРІОД

Якщо у платіжці на оплату комунальних послуг за травень не відображено субсидію, хвилюватися не варто. Скоріш за все місцеве управління соціального захисту населення через велику кількість субсидіантів не встигло опрацювати інформацію – доходи громадян за новий період, склад зареєстрованих осіб, перелік житлово-комунальних послуг і тарифи в місті, - яка необхідна для перепризначення субсидій на новий сезон. Субсидія обов’язково буде призначена заднім числом, а субсидіантам рекомендовано сплачувати обов’язковий платіж за травень у такому ж розмірі, як у квітні.

До прикладу, обов’язкова частка платежу, яку сім’я з двох осіб сплатила за електроенергію у квітні,  становила 30 грн. Цю ж суму рекомендовано сплатити  й за травень для того, щоб не довелося у червні сплачувати подвійний розмір обов’язкового платежу – за травень, і червень. 

Якщо раніше при розрахунку розміру субсидії бралися до уваги доходи за минулий календарний рік –  з січня до грудня минулого року, то з 1 травня 2017 року  враховуються за останні 4 квартали, що передують місяцю, з якого призначається субсидія.

Тобто у травні-червні в процесі перепризначення українцям субсидій на новий період – 2017-2018рр – субсидіантам врахують їх доходи не за весь 2016-й рік, а за три квартали 2016 року і один квартал 2017 року. Новим субсидіантам врахують доходи за попередні чотири квартали з моменту оформлення заяви і декларації.

Що це дає людям? Громадянин, наприклад, весь минулий рік працював і отримував високу заробітну плату. У цьому році з тих чи інших причин звільнився з роботи і потребує допомоги в оплаті комуналки з об’єктивних причин. Соціально несправедливо брати до уваги його минулорічні доходи, коли він міг самотужки сплачувати рахунки за тепло, електроенергію та воду. Тому Уряд йде назустріч таким людям, адаптуючи їх соціальний стан до дати  призначення субсидії.

Інформацію про доходи громадян органи соціального захисту населення самостійно отримують від фіскальної служби, через що часто виникають затримки в призначені субсидій.
23
13 червня 2017 15:47:14
А ти не радь не платити, не буде проблем.

Мають старі допомогу від суспільства, то дякувати треба, а не качати права і не платити.
т.е. им нужно заплатить за коммуналку ПОЛНУЮ стоимость и потом месяц выживать?
вдогонку: а если потом принесут уведомление о субсидии ЗАДНИМ числом, КАК это потом учитывать в расчетах? ась?
У нас була консультація працівника соцзабезу, якраз про травневі субсидії, якщо знайду, дам посилання. суть була така- в травні-, роблять перерахунок пенсії на 2017-2018р, доходи беруть за березень 2016-квітень 2017. Соцзабез звернулось в податкову за інформацією про доходит( вона надає їм ці дані) податкова не встигає відповідати на запити  відповідно тормозиться прийняття рішення про нові субсидії. Протягом травні-червня вся інформація буде надана і субсидії призначені. Про заборгованість керівник соцзабезу радив сплачувати в межах минулих субсидій а після того як зроблять перерахунок у разі потреби доплатити якщо вийде мінус.
24
24 травня 2017 12:53:47
Вирок Краматорського міськсуду Донецької області від 28 квітня 2017 року по судовій справі №234/135/17-к до Реєстру не надходив", - сказано у документі.
А взагали хоч була та судова справа?
Чи це тільки на папері плокулола?  8-:
-----------------------------------------
То,что судья пробулькотел или даже выдал Ухвалу (правда там должен быть номер справи в реестре),но не внесли в реестр-это решение,выходит,не вступило в Законную силу. Это точно так же как и публикация Закона. И принят,и подписан,но пока не опубликован- ЕГО НЕТ.

Пример: за сдрачивание на обчественные цветочки приняли Закон об уголовной ответственности. Аш 3 года тюряги! Закон принят, подписан, но не опубликован. Так вот,коли ты сдрочишь на обчественную клумбу, тебя посадить не могут,так как Закон еще не опубликован. Тоже и судебными решениями в реестре.
Вирок суду і закон різні схемі набуття чинності.
"Вирок або ухвала суду першої інстанції, ухвала слідчого судді, що може бути оскаржена в апеляційному порядку, набирає законної сили після закінчення встановленого законом строку подання апеляційної скарги, якщо таку скаргу не було подано (ч. 1 ст. 532 КПК)."

А закон набуває чинності після його офіційного опублікування.
"Відповідно до ч. 5 ст. 94 Конституції України закон України набирає чинності через десять днів з дня його офіційного оприлюднення, якщо інше не передбачено самим законом, але не раніше дня його опублікування."

В даному випадку дивує чому Лещенко в запиті вказав вирок від 28 квітня, якщо 28 квітня це дата коли минув термін подання апеляції, і вирок суду першої інстанції набув чинності. Тобто сама ухвала чи вирок мали би бути 27-28 березня.
25
23 травня 2017 21:19:59
Женский организм может быть бессознательно избирателен к сперме, позволяя семени одного мужчины оплодотворять яйцеклетки, но отторгая семя другого.
сначала женщина выбирает мужчину...потом ее иммунитет начинает выделываться...того не хочу..а хочу другого..двойной отбор..
так їх тисячі, а потрібно вибрати найкращого))))))) от і перебирає))))))
26
23 травня 2017 21:09:02
Весь шлях )))))))
27
23 травня 2017 20:55:06
Юрий Мысягин

Без подробностей.

У нас есть приятные изменения на Светлодарской дуге.

В виду непрекращающихся провокаций и обстрелов со стороны противника, некоторое время назад пехота 53-й бригады была вынуждена хорошо прошагать вперёд.
И не только прошагать, но и закрепиться на новых передовых позициях.

Дебальцево стало ещё ближе на 1 км.
28
21 травня 2017 12:58:23
Від 40 до 60 грн/кг. Купую від самої першої до самої пізньої, це найулюбленіша ягода, і пофіг як її вирощують-люблю її страшенно :D
30
18 травня 2017 14:55:13
моя. во Львове покупала. Авторская работа

(tu) Люблю такі роботи, не ширпотреб, а щось унікальне. (tu)
31
18 травня 2017 14:51:36
Дано, на замовлення згодитеся? Умови можна в приватку
Та ні, я тільки для рідних/близьких вишиваю, то моє хобі, для заспокоєння замість пігулок))))))) Якщо хочете гарну вишиванку можу дати вам контакти жінки яка вишивала мені сорочку, ту що на мені на фото.
32
18 травня 2017 14:29:53
https://www.youtube.com/watch?v=SLIq4YdLNEE&t=358s
Я зараз вишиваю дуже подібну сорочку як на цьому відео)))))))
33
18 травня 2017 14:26:52
В Притули гарна сорочка
34
18 травня 2017 14:23:58
по натурі?)))
ну та не аж так)))))) хоча дуже корисно в житті бути блондинкою, багато чого списують на колір волосся))))))))
Дана, чому сумуєте?
Я? Навпаки дуже весела, настрій чудовий у Львові сонечко. Просто фото таке)))))))
35
18 травня 2017 14:19:51

А є якісь ідентифікатори локаційні щодо місцини, де вишивалася сорочка?
Є притаманні певній місцевості орнаменти чи кольорова гамма, стиль та способи вишивання. В Галичині більше геометричні узори в коричнево, чорно, червоних тонах. Є і світлі, але не так часто зустрічаються, Полтавщина більше яскраві квіткові орнаменти, Поділля - рослинні орнаменти, по кольорах також яскраві, Волинь -це чіткі геометричні узори, де переважає один основний колір, чи відомі борщівські сороки - це взагалі окрема школа та стиль. Але це я говорю про старовинні сорочки, зараз такої градації немає.
36
18 травня 2017 12:35:39
Дана брюнетка, якщо я не помиляюся..
та прям))))) скільки себе пам'ятаю  блондинка))))))
по натурі?)))
ну та не аж так)))))) хоча дуже корисно в житті бути блондинкою, багато чого списують на колір волосся))))))))
37
18 травня 2017 12:25:22
Дана брюнетка, якщо я не помиляюся..
та прям))))) скільки себе пам'ятаю  блондинка))))))
Асті, не гальмуй.
То її робота, а не фота)
та якраз це не моя робота,а ось на фото я)))))
38
18 травня 2017 12:10:51

Моя вишиванка
39
18 травня 2017 11:48:26
40
18 травня 2017 11:13:14
Отака вишивка подобається. Який це стиль?

А я навпаки люблю "багаті" старовинні вишиванки, з вишиттям мережкою.

Повна версія