Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль
1
29 грудня 2020 20:09:42
...але досі не розумію, навіщо треба робити КТ. Воно ж ну ніяк не впливає на схему лікування.
я туберкульозниця - для порівняння з попередніми і наступними знімками. І у мене попереду ще не одне КТ
2
29 грудня 2020 10:45:46
Полісегментарна (двостороння) коронавірусна пневмонія, 30 проц пошкодження. Зате ура, 2й день температура падає, я хоч людиною себе відчуваю. Лікуємось далі.
Тидищ, я тобі минулого разу СРБ неправильно вказала - я тоді здавала високочутливий, там норма до 1,0, тобто перевищення було в 15 разів.
Вчорашнє СРБ (кількісне вже) - 26 з копійками при нормі до 5,0, тобто гарне покращення) сатурацію як прибили на 96, так і живе. Але я себе зараз дууууже бережу.
Лікуймось далі.

Шановні, рентген і прослуховування при вірусних пневмоніях нічого не дадуть. Тим більше при ТБ. Тільки аналізи крові та КТ для уточнення. Все. Бережіть себе, і слухайте лікарів, а не інет-розумників та радників. Не хворійте.
3
26 грудня 2020 11:59:36
день 9. 38, збивається до 37,4 ненадовго, і знову 38.
втомилась дуже, нічого не хочу, тільки щоб т=ра кудись поділась. Від градусника плакати хочеться
4
24 грудня 2020 18:26:21
Тидищ, 14,79 на пн, у сб нові аналізи. Дякую у мене гарний лікар, він знає шо робить і тримає під контролем.
Мікроба,антибіотик не лікує вірус. Зовсім.  А ні на крапулечку.. ти просто збільшуєш свою резистентність до майбутніх бактерій та інфекцій. Дякую за пораду, але ні. Я слухаюсь свого лікаря
Усім дяк за поради, але 7 днів т-ри кого хош зроблять дратівливим . Відпишусь тут вже після одужання.
Бережіть себе, не хворійте і не вмирайте будь ласка.  І лікуйтесь не в гуглі, а в лікарів.
І з Різдвом усіх католиків!
5
23 грудня 2020 23:18:05
6й день 37-38, гарно збивається парацетамол+анальгін. Сатурація 96. Прийшли перші аналізи, лікар додав гормони по схемі з якоюсь прикришкою. Почався неприємний спазмічний кашель: все викашлюєттся, нічого назад не проходить
Сплю по 18 годин, слабкість катастрофічна і тіло ніби палками відходили. Коли не сплю, цідю узвар або травки, що невістка заварює. Нюх смак на місці, чи пропадав взагалі не помітила, може да, а може й ні, я хз, я спала а не бігала нюхати щось.
Вони з племінником майже одужали, у неї 4 дні т норм, в племінника 2дні. Ми порахували, вони почали хворіти десь 5-6 та 8-9 грудня відповідно
З новенького, не зустрічала ні в кого - мєрзкій, просто капець гидкий присмак старого іржавого заліза в роті. Рятуюсь мандариновою кожурою
Лікуюсь по вайберу, так навіть зручніше - в мого лікаря весь "щоденник" перебігу в чаті перед очима
6
21 грудня 2020 20:31:27
как ты себя при 38 чувствуешь?
я її не відчуваю взагалі. Я, яка гостро реагує на підвищення на 0,1 і при 37,0 вже починаю помирати (!!) (починала). Доводиться дрочити градусник постійно.
дяк за пораду, не збиваю. Мене веде по тел мій київський лікар, призначає ліки, аналізи. Плюс моя колишня фтізіатр підкинула гарного пульмонолога - але поки без потреби, сподіваюсь і не знадобиться. КТ робити ще рано, я хворію тільки 4, ну 5 днів макс.
7
21 грудня 2020 19:18:00
Val777, кошкинамама, тримайтесь.

Не винуватьте лікарів. Вони не боги і не чарівники, вони лише можуть розраховувати, що ваш організм впорається, і допомогти йому. Але замість ваших легень і судин - вони (лікарі) не зможуть дихати чи переганяґти кров. І замість ваших особистих-персональних-унікальних-єдиних в світі-тільки ваших і нічиїх більшпе макрофагів і лейкоцитів не зможуть вести полювання на рештки вірусу. Тож бережіть своє тіло - воно у вас теж одне-єдине, дається один раз, і на відміну від душі - ще й як смертне. Працюйте над імунітетом, холіть і плекайте судини, не жеріть гімна, не вбивайте себе передчасно.
Щоб потім лікарі не виявились крайніми. Ваше тіло - ваш клопіт. Вам воно не тре - то лікарям ба більше.
І я не знаю щасливих випадків одужання після ШВЛ. Б.Джонсон не рахується - я дум, його поклали під апарат як первентивна міра. Хто знає, розкажіть,дяк

У мене плр+ і 4й день т-ра по синусоїді від 39,2 до 37,6. Збивається парацетамол+анальгин. Якшо нема 38, то й не п"ю, так лягаю спати. П"ю ведрами рідину компоти травки, вітаміни С-Д-цинк, кардіомагніл. Завтра здам С-реактивний білок. КТ лікар сказав робити пізніше, ближче до 10 дня, а зараз слідкувати за тромбозом і задишкою, якшо нідайбох така буде.
Дуже сильна слабкість і ломота. І голова якась "стробоскопічна".
Читаю ваші щоденники, дякую за поради

не хворійте і не вмирайте
8
17 грудня 2020 00:06:51
Цієї суботи від ковіду помер мій брат. Дуже швидко згорів, 8 днів, легені вже не роздихались
я тут зараз з невісткою і племінником (дружина брата і син) на карантині типа, вони плр-позитивні, я ще не здавалась, мені поки рано, днів за 5-7 піду

Палко й щиросердно  бажаю всім відмовникам та заперечувальникам згоріти в аду б***ь
  мої співчуття....
альон, я тут в кременчуку недалеко - якщо ти в миргороді, маякни, бо я тут з з цими родичами геть дахом поїду, сідльський похорон то п***а повний. Погано мені. Зателефонуй плз 0674492680
9
16 грудня 2020 23:53:32
Цієї суботи від ковіду помер мій брат. Дуже швидко згорів, 8 днів, легені вже не роздихались
я тут зараз з невісткою і племінником (дружина брата і син) на карантині типа, вони плр-позитивні, я ще не здавалась, мені поки рано, днів за 5-7 піду

Палко й щиросердно  бажаю всім відмовникам та заперечувальникам згоріти в аду б***ь
11
17 травня 2018 00:34:12
1. Почему, если были деньги от рекламы, то ты собирала дополнительные на "железо для форума"?

2. На каком основании пожертвовавшим деньги на карту Растамана официально давалась индульгенция от банов?
1. потому что проблемы и железо было летом-15
а первые деньги от УП за рекламу - летом-16

2. Ты о чем?... Абсолюно не поняла претензии. Какая карта, какой растаман, какие индульгенции? Вам мало втирания селедки в меня, решили еще кого-нибудь приобщить к вашим бредовым фантазиям? Удачи, без меня.
Светлана Быкова не может без лжи.

Как пойманная на горячем мошенница, она будет отрицать все и вся, ну и вопить очень громко при этом.

Света, вы многое потерли, но осталось достаточно.

Итак? деньги ты собирала не только в 2015 г.

Например, в 2016 году тоже.

И продавала тем самым индульгенцию на форуме.

Показати зображення...
И Растаман тут, естественно, ни при чем.

Показати зображення...
Когда врешь -- часто забываешь правду.

Ну что, дальше продолжать или ты все-таки успокоишься?
ти уважно читав гілку? ну я для тебе ще раз повторюся, мені не складно (я це вже писала разів 100 чи 200, тож 201й вже якось пофіг):

грошей з реклами не вистачало ніколи ні на що - зважаючи на їх епізодичність і крайню нерегулярність, особливо в 2016 (в 14-15 їх взагалі не було). Більш-менш регулярні суми почалися тільки в 17-му. При цьому фуп стабільно жер гроші з вересня-14. Я працювала або безкоштовно, або в борг - за те, що УП колись дасть.
Альона або підтвердить, або промовчить - думаю, друге наймовірніше. Але не спростує - бо я всі ці 3,5 роки пишу завжди одне й те ж саме, бо це і є правда - принаймні та правда, яку мені розповідали в рекл.відділі УП..
про ті 2 гвинти я забула, чесно. Пам"ятала тільки про плашки пам"яті. Хоча й вони, здається теж були в 16... Влітку-16 взагалі багато чого було.

ну а заголовок про "продаж індульгенцій", який дехто сприйняв аж настільки серйозно і близько до серця - навіть не знаю що сказати ))) Сиджу ржу, пробач) нічого не можу із собою вдіяти)

я спати. У мене завтра відповідальний день. Надобраніч
12
17 травня 2018 00:09:16
мне тоже не хочется, чтобы йожа уходила
Як ви можете співчувати особі, яка за волонтерство вимагала 20 %???  :eyes:
это доказано или наезд?
чергова порція брехливого лайна від славіка
13
17 травня 2018 00:07:12
Для остальных повторю еще раз: средняя цифра (50%) от фуповской рекламы в месяц - это около 3-3,5 тысяч гривен. Реклама на фупе работала не всегда. Рекламные деньги я получала еще реже.

При этом:
модератор1 за период с 09.2014 по 12.2016 получал 2 тыс грн ежемесячно = 54 тысячи гривен, и с 1.2017 по апрель-18 - по 2,5 тыс грн/мес = 37500 грн. Итого 91 тыс 500 грн
модератор2 за период (точно не помню, уж простите) - ну, пусть будет с 01.2015 по 12.2015 - еще по тысяче.
всего - примерно 100 тісяч гривен плюс-минус.

начиная с 2016 года (16,17 и 4 мес 18 года = еще 28 мес, ну пусть будет тоже 2,5 тыс = еще 70 гипотетических тысяч на зарплату) модератором2 постоянно работала я. Біли деньги, не біло - модераторі свою з/п получали. Я в том числе, выплачивая ее себе, когда УП открывала такую возможность.

После публикации цифр со стороны рекл.отдела УП сами сравните цифры - на предмет приватнаконтора и греблабабло.

комментировать славиков бред и обвинения не буду. Он может дальше биться в истерике, угрожать мне в реале, сводить с ума своими манипуляциями, передергивать,Ю монтировать, писать, віваливать и т.д. - и одновременно строить из себя спасителя, как "єдиний легітимний в адміністрації"(с) славик и торговаться о покупке фупа.

зы. Славик, от тебя сбежали все модераторы. А я устала прикрывать твои косяки, собирая на себя весь негатив юзеров на себя. И сказала бы тебе и миллион - лишь бы ты отцепился от меня наконец со своими домоганиями на предмет "я тут буду главным, раз ты ушла, а общаться мне не не пристало больше ни с кем, кроме как с АЮ".

Я рада, что освободилась - надеюсь в этот раз окончательно :) Прошу не держать зла и хотя бы иногда фильтровать все то, что льется вокруг :) Всем музпауза

https://www.youtube.com/watch?v=LlY90lG_Fuw
світлана предяаи докази що ти платила модераторам хочаб 1 тисячу грвень !!!!!!!!!

Будь ласка. У мене таким весь п24 забитий.

Сама я весь цей час працювала або безкоштовно, або іноді пролітали рекламні гроші.А особисто мені ти за фуп не давав ані копійки.
Я чекаю від Альони підтвердження цифри або принаймні кількості місяців, за які було оплачено рекламу.

14
16 травня 2018 22:48:18
Алена, я очень жду от вас реальную цифру - деньги, котрые я получила за фуповскую рекламу от вас или андрея клименко.
2 месяца фуп только этого и жаждал - во главе со Славиком, ежедневно втаптывая меня в грязь и доливая новых леденящих душу подробностей - чисто по Геббельсу "чем чудовищнее ложь, тем охотнее в нее верят".

Теперь этого же самого прошу у вас и я. Подтвердите плз озвученные мною и Амидом цифры.
15
16 травня 2018 22:37:56
и последнее. По поводу самоорганизации

правила для судей (Раздел 6) - я вам написала и несколько раз предлагала обсудить
собственно судей вы, фуп - так и не смогли выбрать, сколько бы славик не кричал. Ветка с 28 кандидатами (я считала) - тоже утонула в клубе
Перед моим уходом я смогла таки организовать модераторов и арбитра - и они выбрали трех судей из этих 28
одним из них был Амид, который теперь админ.

осталось двое.

Раздел для судей и их функционал растик по моей просьбе успел сделать, и мы его даже протестили.

Т.е. все готово для старта.

Но за эти 3 недели, как все давно готово -  никто так и не прикрутил хотя бы правила, и никто не взял на себя труд представить судей.

А теперь вы собираетесь снова выбирать "сами" :) Могу пожелать удачи и дать совет - любые оргвопросы по обустройству фупа - доводите до конца, до логической точки. Не ждите, что кто-то это сделает за вас - потому что этот "кто-то" разлогинилась и не планирует возвращаться сюда.
Достатньо від Фупчиків вибрати одного , одного .... І ти це добре знаєш, тут з твого боку маніпуляція, ти намагаєшся більше записати, знаючи що це провальна ідея... Інших ви своїх назначите яких ніхто не буде знати.

ну, судя по абсолютному одобрению их постов в этой ветке - оба судьи как раз такие, как надо :) пользующиеся всеобщим уважением и авторитетом
значит, мы в модераторской не ошиблись, когда их выбирали :) хоть что-то хорошее
16
16 травня 2018 22:36:24
И самое последнее -вдруг кому-то будет полезно?...

Не принимайте предложение Славика про "2 незалежних модери на з/п" - это приведет к такому же скандалу и грязи, как взорвалось этой весной. Славик будет искренне считать, что раз он башляет, то ему и заказывать банкет.
Лучше доведите до логической точки прозрачность и регулярность рекл.поступлений и донат-кнопки.

У меня всё. Жду только озвучивания реальных сумм за рекламу на форуме - от Алены или кого-то другого по ее поручению.
1. Почему, если были деньги от рекламы, то ты собирала дополнительные на "железо для форума"?

2. На каком основании пожертвовавшим деньги на карту Растамана официально давалась индульгенция от банов?
1. потому что проблемы и железо было летом-15
а первые деньги от УП за рекламу - летом-16

2. Ты о чем?... Абсолюно не поняла претензии. Какая карта, какой растаман, какие индульгенции? Вам мало втирания селедки в меня, решили еще кого-нибудь приобщить к вашим бредовым фантазиям? Удачи, без меня.
17
16 травня 2018 22:20:07
И самое последнее -вдруг кому-то будет полезно?...

Не принимайте предложение Славика про "2 незалежних модери на з/п" - это приведет к такому же скандалу и грязи, как взорвалось этой весной. Славик будет искренне считать, что раз он башляет, то ему и заказывать банкет.
Лучше доведите до логической точки прозрачность и регулярность рекл.поступлений и донат-кнопки.

У меня всё. Жду только озвучивания реальных сумм за рекламу на форуме - от Алены или кого-то другого по ее поручению.
18
16 травня 2018 22:15:29
и последнее. По поводу самоорганизации

правила для судей (Раздел 6) - я вам написала и несколько раз предлагала обсудить
собственно судей вы, фуп - так и не смогли выбрать, сколько бы славик не кричал. Ветка с 28 кандидатами (я считала) - тоже утонула в клубе
Перед моим уходом я смогла таки организовать модераторов и арбитра - и они выбрали трех судей из этих 28
одним из них был Амид, который теперь админ.

осталось двое.

Раздел для судей и их функционал растик по моей просьбе успел сделать, и мы его даже протестили.

Т.е. все готово для старта.

Но за эти 3 недели, как все давно готово -  никто так и не прикрутил хотя бы правила, и никто не взял на себя труд представить судей.

А теперь вы собираетесь снова выбирать "сами" :) Могу пожелать удачи и дать совет - любые оргвопросы по обустройству фупа - доводите до конца, до логической точки. Не ждите, что кто-то это сделает за вас - потому что этот "кто-то" разлогинилась и не планирует возвращаться сюда.
19
16 травня 2018 22:08:59
Теперь для всех - по поводу "убить фуп"

я не совсем гладко увольнялась с УП. Третий раз за 8 лет.
Первый - в 2012, после открытого письма к АЮ - до сих пор в админке где-то есть
Второй - весной-2015, когда так и не смогла добиться от вас, Алена, никакого ответа по поводу этих злосчастных рекламных денег - т.е. совсем никакого, а фуп уже тогда на меня наседал "оооо света тут гребет бабло", да и проблемы у нас начались с железом, скидывались всем форумом. Под аккомпанемент, разумеется - "а где наши деньги с рекламы?..."
и третий - вот, с сентября-17, когда перед новым годом мне наконец удалось поставить точку.

И я была убеждена, что такое негативное отношение - взаимное. Прошу меня простить, Алена - у меня не было никаких оснований думать как-то иначе.
И, следовательно, любое мое обращение к вам, пани главред УП, - могло спровоцировать что угодно вплоть до отключения фупа с главной УП - именно так я и представляла себе смерть форума.

Потому что все эти долгие 8 лет любое мое обращение к вам, Алена, по поводу фупа вызывало у вас или недовольство, или прямое игнорирование.

Именно поэтому я считала, что простое напоминание о существовании форума, да еще и от меня - вызовет у вас какую угодно реакцию, кроме положительной. Вы сами не дали считать иначе за эти 8 лет.
И поэтому писала, что теоретически "убить фуп" может кто угодно - просто напомнив вам о его существовании.
20
16 травня 2018 21:54:39
Для остальных повторю еще раз: средняя цифра (50%) от фуповской рекламы в месяц - это около 3-3,5 тысяч гривен. Реклама на фупе работала не всегда. Рекламные деньги я получала еще реже.

При этом:
модератор1 за период с 09.2014 по 12.2016 получал 2 тыс грн ежемесячно = 54 тысячи гривен, и с 1.2017 по апрель-18 - по 2,5 тыс грн/мес = 37500 грн. Итого 91 тыс 500 грн
модератор2 за период (точно не помню, уж простите) - ну, пусть будет с 01.2015 по 12.2015 - еще по тысяче.
всего - примерно 100 тісяч гривен плюс-минус.

начиная с 2016 года (16,17 и 4 мес 18 года = еще 28 мес, ну пусть будет тоже 2,5 тыс = еще 70 гипотетических тысяч на зарплату) модератором2 постоянно работала я. Біли деньги, не біло - модераторі свою з/п получали. Я в том числе, выплачивая ее себе, когда УП открывала такую возможность.

После публикации цифр со стороны рекл.отдела УП сами сравните цифры - на предмет приватнаконтора и греблабабло.

комментировать славиков бред и обвинения не буду. Он может дальше биться в истерике, угрожать мне в реале, сводить с ума своими манипуляциями, передергивать,Ю монтировать, писать, віваливать и т.д. - и одновременно строить из себя спасителя, как "єдиний легітимний в адміністрації"(с) славик и торговаться о покупке фупа.

зы. Славик, от тебя сбежали все модераторы. А я устала прикрывать твои косяки, собирая на себя весь негатив юзеров на себя. И сказала бы тебе и миллион - лишь бы ты отцепился от меня наконец со своими домоганиями на предмет "я тут буду главным, раз ты ушла, а общаться мне не не пристало больше ни с кем, кроме как с АЮ".

Я рада, что освободилась - надеюсь в этот раз окончательно :) Прошу не держать зла и хотя бы иногда фильтровать все то, что льется вокруг :) Всем музпауза


21
16 травня 2018 21:33:32
Моя позиция неизменна - я не собираюсь продавать форум.
Готова ответить на ваши вопросы о работе ФУП, его настоящем и будущем.
А за что Йожа требовала денег от Слава?  ;o
Это вопрос к йоже и Славу. У них разные версии. В этой ситуации я клонна верить Славу.
моей версии вы не спрашивали и не слышали.

Алена, пожалуйста опубликуйте общую сумму рекламных денег, которые я получила у вас (у андрея клименко) в первый раз в 2016 году, и далее за 2017й и 3 месяца 2018-го. У меня всё.

Потому что мои предъявления расчетов от Андрея никак не устроили ни Слвика (Амид свидетель), ни остальных юзеров. Именно этот вопрос наиболее активно муссируется всеми.
Под раздачу попал даже новый админ Амид - его личные объяснения тоже были просто проигнорированы.
А наблюдать постоянное втирание гнилой селедки про крысила-рубилакассу-приватизировала-греблабабло (с) юзер слав - у меня нет ни сил, ни желания.

Буду очень благодарна.

Я хотела уйти с УП - и вы про это знали с августа-17 - и я наконец ушла в конце декабря.
Я точно так же хотела уйти и с форума - совсем уйти, у меня просто поменялись жизненные приоритеты - и я ушла. Если нужно было, чтобы такой ценой - то значит так уже и будет. В конце концов, с людьми, которые за считанные дни способны создать ветку на 100 страниц с втиранием гнилой селедки в кого угодно неугодного им, и тщательно лелеять её  - как, напр, "квартирная" ветка про нардепа Лещенко - мне не потягаться :)
Вотрут какую угодно селедку, нагромождая ложь за ложью. Объяснить кому-то что-то бесполезно, а тем более переубеждать.
23
5 травня 2018 17:53:17
это свалка какая-то в лесу, а не штрафплощадка
Да сейчас уже это свалка

https://www.youtube.com/watch?v=j1qYUPnRLag
Показати зображення...

мабуть, треба було терміново щось "списати"...
24
5 травня 2018 17:41:23
Як повідомляє Держслужба з надзвичайних ситуацій, 5 травня о 13:19 до оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС України у м. Києві надійшло повідомлення про те, що в Голосіївському районі на Столичному шосе виникла пожежа.

За інформацією dtp.kiev.ua, займання сталося на Столичному шосе, 98, де розміщувався штрафмайданчик.
 
Прибувши на зазначену адресу, вогнеборці встановили, що на відкритій автостоянці горить близько 54 автомобілів.

О 14:08 пожежу на площі 200 кв. м було локалізовано, а о 14:15-ліквідовано.

Причина виникнення пожежі наразі з’ясовується правоохоронними органами.
26
5 травня 2018 17:40:18
https://www.pravda.com.ua/news/2018/05/5/7179540/

мало того, що в людей забрали машини копи - ще й спалили тепер.
27
5 травня 2018 11:18:48
усі мої наявні знайомі, хто займається виробництвом (чогось) для клієнтів з європи - працюють однаково
у них є власні інтернет-магазини (англійською або плюс ще якоюсь мовою) - і далі спілкування з клієнтом і пересилка поштою.
а вони всі продають дрібні чи габаритні речі?
у тс основна проблема - це дорога доставка. а пошта габаритні речі взагалі не возить.
так, ти правий, я не подумала про це
у них негабаритні або неважкі речі
28
5 травня 2018 10:45:12
от всюди вам ввижаються змови і заколоти... :facepalm1:
все там норм, людина опановує функціонал

нє, ну можна підказати, щоб він тренувався не на собі, а на вас  :gigi: Ннада?)
ты лучше расскажи, как вы со Славом амнистию добыли?
Вас же на сутки забанили, а вышли часов через 10.
Какие тарифы нонче?
:gigi: це питання до нової адміністрації
а я нею не є
29
5 травня 2018 10:43:55
усі мої наявні знайомі, хто займається виробництвом (чогось) для клієнтів з європи - працюють однаково
у них є власні інтернет-магазини (англійською або плюс ще якоюсь мовою) - і далі спілкування з клієнтом і пересилка поштою.

а отже, тобі не "партньор ТАМ" потрібен - а англомовний менеджер з продаж ТУТ, і трохи грошей на створення якісно працюючого інет-магазину.
30
5 травня 2018 10:36:50
Сами придумали теорию, сами в нее поверили, сами же ее раскручивают
фупчеки :weep:
31
5 травня 2018 10:35:16
от всюди вам ввижаються змови і заколоти... :facepalm1:
все там норм, людина опановує функціонал

нє, ну можна підказати, щоб він тренувався не на собі, а на вас  :gigi: Ннада?)
32
5 травня 2018 09:04:17
Цитата: Geo
Дытыктива...СириалЪ! Хто шшшш...убивца в фильме???

Убивца - Вася!

Вася:... - да...это Коля!
Коля: - да это Вася! У меня даже пистолета нет!
Вася: это у тебя нет? Так вы ж бандой стреляли...С Вами был еще Петя, Миша и Грыша!
Петя: Шооо?
Миша Шооо??
Грыша: хватит звиздеть! Мы не убивцы!

Херакс...Кто-то убил Васю.
Коля: - Упппсссс...
Петя Мише и Грыше: - сваливаем! Тут убивца!
Коля: видите, это не мы! Стойте, Вы куда! Дайте перезарядиться!
Херакс!...Кто-то убил Колю.
Петя, Миша и Грыша обступили мертвого Колю и нихера не понимают.

Херакс! Херакс! Херакс! Петя, Миша и Грыша падают замертво...
Кинозал шумит...Хто ж, сцуккко, убивца???

Выходит весь в пистолетах с гранатометом на плече Толян:  - время пришло сказать правду! Убывца - я!
Кинозал: Угуууууу! Агааааа!! Нифигааасеее!
Тут из темноты чья-то рука глушит Толяна по башке битой, черепушка раскалывается...ору жие с грохотом рассыпается по сцене...Толян дернул ногой и сдох.

Кинозал: нихххерреасссе, вот это дааааа...Так хто ж убывца? Черт дери? Как там в книжке в конце? НЕ НАДО СПОЙЛЕРИТЬ! - кричат другие.

Заканчивается 3456 серия мыгсиканскаго сэриалу: "Месть Модератора. Модератор возвращается-2"
:lol:  :weep:  (tu)
гео смалить)))
33
5 травня 2018 08:45:39
 :D
Барс'а  надо сделать фупским  консультантом по ноуке.  С правом бана,  разумеется. 

Пусть побанит всех масонских псевдоученьіх,  которьіе скрьівают от людей правду
34
4 травня 2018 22:46:46
расходимса все по прежнему
(tu)  (tu)  (tu)


так. Все, як і було - є фуп, є наглядач від УП, пох кого як звуть
35
4 травня 2018 22:41:33
є, скинула що маю
амід, пробач, я гальмо ) та й нарешті у працю занурилася)

думала, вовка все зробив сам. Не знала
36
4 травня 2018 22:33:03
4 сторінки тягнуть кота за хвіст!
ну йопт

це має бути рішення нового адміна, а не моє - представлятися йому офіційно чи нє
я тут добуваю виключно з поваги до вас, адміна і майбутніх нових порядків :)

шо причепилися? ще раз:

це - новий адмін фуп, схвалений альоною. Захоче - представиться. Нє, то нє
Я новий адмін, формально. Кнопку мені поки що не скинули...
(tu)
кнопка а) у вовки, за першої ж вимоги б) в адмінці сам знаєш в кого питати. У мене нема, чесно) я й паролів не знаю
амід, одразу попереджаю зі свого досвіду - з-під адміна бігати по фупу важко, воно гальмує плюс купа лівих кнопочок - тож раджу просто користуватися службовим адмін1 за потреби
37
4 травня 2018 22:25:41
А чому бог має слухати твої молитви? Люди просять щиро й гаряче більш важливі речі -
кхє
у тебе зараз до кого претензії?
посперечайся з Б-гом ) я тут до чого? :) пробач. не розумію
38
4 травня 2018 22:24:02
ем...
це взагалі чи за один раз?

"уточніть будь ласка" 8-)
39
4 травня 2018 22:16:27
а нє пох?...
40
4 травня 2018 22:14:06
славік, особисто тобі  я можу тобі лише повторити:

Я від усього серця, щиро і радісно бажаю тобі, щоб ти все своє подальше життя гріб гроші рівно так само, як я, навіть в 2 рази більше - мені для друга нічого не шкода
І щоб тебе до твого скону оточували виключно такі ж самі як ти параноїдальні довбойоби - і нікого іншого. НІКОГО - виключно правильні хлопи як ти - разом з усіма твоїми зайобами і паранойями. І щоб вони з тебе діставали душу так само як ти.

я прошу не собі, не задля своєї користі - а для друга, повністю відповідно до його найзаповітніших побажань мені. А отже, Б-г почує мої молитви - і так неодмінно і буде.

я це проситиму щоразу, на кожній службі, при кожній молитві. Я заборгувала тобі славік багато. Повертаю. І повертатиму все своє життя
від щирого серця. Для друга. А мені нічого не треба


і так і буде.

Повна версія