Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль
1
21 лютого 2021 12:45:20
Шеф Адідас, центральний офіс знаходиться у Баварії, вже багато років відкрито виступає проти санкцій, запроваджених ЄС проти РФ у зв'язку із анексією Криму.

При цьому частка доходів, яка припадає на Росію + умовно СНД, становить менше 3% від загального обороту концерна (658млн з 24 млрд євро у 2019 році). Тобто прямого економічного зиску від лобіювання інтересів у Адідаса майже немає.

Моя версія: у ситуації де соціо-культурна дистанція між країнами дуже велика - вирішальним є кількість перетинань тих хто приймає рішення із представниками іноземної країни. В першу чергу це стосується еліт.

Якщо керманичі Баварії раз на кілька років офіційно відвідують Кремль (останнього разу в січні минулого року), а місцеві радіостанції транслюють класичні виступи мюнхенського філармонічного оркестра під керівництвом російського диригента Ґерґієва (великого прихильника Путіна), то не дивно бачити баварські компанії (Adidas, BMW, Knorrbremse, Linde і багато інших) у російських проектах. Не випадково Навальний вимагає включити Герґієва до санкційних списків.

Напрацьовані росіянами зв'язки з кінця 1980их даються взнаки. Єдине рішення - доводити справами переваги роботи з українськими партнерами.

В цьому плані українські IT-шники зробили для позитивного іміджу країни більше, аніж політики та економічні еліти.
Приклад - 6-systems з Києва розробила та вже більше 10 років обслуговує системи та IT-інфраструктуру команії Sixt SE (один із лідерів каршерінгу та прокату автомобілів у світі із доходом у 3 млрд євро на рік).

2
19 лютого 2021 12:21:47
Вчені з університету Ґамбурга стверджують, що причиною початку поточної пандемії SARS-CoV став витік з лабораторії інститута вірусології міста Ухань.

Вчора оприлюднили на офіційному сайті заклада міждисциплінарне дослідження, яке тривало з січня по грудень 2020.

Гамбурзький університет, за свою сторічну історію, може пишатися п'ятьма лауреатами Нобелівської премії зі складу викладачів та випускників. Отже, джерело серйозне.

Прес-реліз: https://www.uni-hamburg.de/newsroom/presse/2021/pm8.html

Повний текст дослідження (105 сторінок) можна завантажити тут: https://www.researchgate.net/publication/349302406_Studie_zum_Ursprung_der_Coronavirus-Pandemie

3
16 лютого 2021 18:38:25
Спочатку потрібно дати дефініцію, що саме Ви розумієте під втручанням.
4
14 лютого 2021 23:23:24
Також не розумію цього - дивитися, як вмирають квіти. Чомусь букети в мене мають стійку асоціацію із похованням на цвинтарі. А усі знайомі, яким це подобається, у тому чи іншому вигляді зводили до тези - ці квіти вирощувалися із метою подарувати радість своїм виглядом. Як м'ясо на базарі - купуєш, бо подобаються страви. Так і тут.

Мені більш довподоби дарувати орхідеї у горшиках. На 8 березня якось знайшов червоні у вигляді вісімки. За півроку пелюстки повідпадали, але згодом почали з'являтися нові бутони. І це чарівно коли вони розкриваються.
5
10 лютого 2021 14:49:14
Передайте Інтрудеру, що квиток на літак можна вільно придбати навіть без характеристики з комсомолу.
6
8 лютого 2021 17:56:32
не Сталін заставляляв вигрібати все їстівне до останнього
Не заставляли? А Торгзин (рос., Торгсин) з'явився випадково на рівному місці. Люди вмирають з голоду, а поруч можна обміняти золото на їжу. За радянські фантіки ні, а за золото чи дорогоцінне каміння - так.

Торгзини продавали продовольчі товари радянським громадянам у кілька разів дорожче, аніж експортні ціни на ту саму продукцію. Чисто випадково Торгзін приніс у 1933 році більше прибутку, аніж експорт за кордон нафти чи пшениці. Ось така комуняцька влада та мораль. Проте Олдбої можуть дивитися і безсоромно казати, що не заставляли.

Моя прабабця із сестрою вижили під час Голодомору здаючи у Торгзин залишки сімейних золотих речей. Потайки з золотого ланцюга відрубували частину. Несли до Торгзину. Поверталися, а вдома вже обшук і допит:
- звідкіля золото?
- На вулиці знайшли.
Казали, що дивом обшуки були марні. Так і вижили (не померли з голоду). А ось радянські репресії більшу частину сім'ї не оминули, але то вже інша історія.

7
31 січня 2021 16:26:04
Не знаю наскільки достовірна інформація. Тут виклали перелік компаній, що вклалися у GameStop (термінал Блумберг?)

8
31 січня 2021 15:37:32
я це бачу, як бійка між різними поколіннями менеджерів хедж-фондів. Перші запустили хайп (вже не вперше). Старі не зорієнтувалися. Соціальні мережі є димовою завісою цього протистояння.

Фізичні особи не можуть так впливати на курси акцій.
В середньому за останні два тижні 90 млн акцій GameStop міняли власника в день. 300 USD за акцію дає об'єм у 27 млрд USD. На день. Гарячі гроші (hot money).
І хто оплачує цей "прразнік жизні"? :shuffle:

Хедж-фонди, що раніше зашортили GameStop, прорахувалися та потрапили у пастку. Аби закрити короткі позиції їм потрібно придбати більше акцій, аніж є у наявності. У звичайних умовах це можливо і не є проблема. Проте коли на іншому боці скуповують акції, то обсяг доступних акцій настільки зменшується, що кожна велика транзакція швидко штовхає ціни все вище.

Було б дивно, якби інші великі гравці не скористалися.

Завдяки соціальним мережам легше привернути увагу. Чим більше учасників, тим безумовно краще. Тим більше наявність покупців  полегшує вихід розумним грошам, які вже заробили на зростанні курса.

В цей самий час інші фонди бачать наскільки переоцінена акція, шортять цю акцію на рівні у 300 доларів, вважаючи, що співвідношення ризику до можливого прибутку вигідне (ну не може мережа крамниць коштувати більше аніж Valve). Гра продовжується.

За кілька місяців взнаємо хто серед великіх фондів був з обох боків.
9
31 січня 2021 15:15:32
я це бачу, як бійка між різними поколіннями менеджерів хедж-фондів. Перші запустили хайп (вже не вперше). Старі не зорієнтувалися. Соціальні мережі є димовою завісою цього протистояння.

Фізичні особи не можуть так впливати на курси акцій.
В середньому за останні два тижні 90 млн акцій GameStop міняли власника в день. 300 USD за акцію дає обсяг у 27 млрд USD. На день. Гарячі гроші (hot money).

За повний 2019 рік обсяг транзакцій Robinhood (безкоштовний онлайн брокер через який нібито торгує більшість звичайних учасників цього протесту) становив 190 млрд USD.
10
26 січня 2021 21:43:59
Израиль после начала мощной кампании вакцинации ужесточает карантин из-за быстрого распространения нового штамма, против которого вакцина бессильна.
Нас всех наебали, граждане.
Вакцина не вернет мир к нормальности

Перші результати щеплення в Ізраїлі дають надію. Частка тяжко хворих пацієнтів у віці 60+ суттєво впала. Краща стратегія зараз (з медичної, соціальної та економічної) - запобігання зараженню до завершення масових щеплень.Дослідження Biontech|Pfizer та Модерна вказують, що їхні вакцини працюють і проти нових штамів, хоча і з меншею ефективністю (в залежності із змінами у вірусі).

11
26 січня 2021 21:13:45
Щодо Німеччини:

з цього тижня кількість зафіксованих випадків зараження суттєво знижується. Отже локдаун після різдвяних свят спрацьовує.

Краще кілька місяців локдауну до масового щеплення, аніж йо-йо із обмеженнями. Відкритися на три тижні, а потім зачинитися витратніше, аніж перечекати.

Якщо зараз зняти обмеження, то Через загрозливі мутації сутація наприкінці грудня та початку січня буде здаватися легкою прогулянкою для лікарів та персоналу шпиталей.

Немає іншого виходу, аніж тимчасово закрити можливість подорожей за кордон.
12
26 січня 2021 13:11:30
Навіть в ВАЗ-2106 пристебнувшись набагато більше шансів вижити.

Сучасні авто не розраховані на ідіотів, які не користуються пасками безпеки. У разі спрацьовування подушок безпеки травми гарантовані.
13
22 січня 2021 03:06:43
Не уявляю навіщо Навальний пішов на самогубство повернувшись до Москви.
Ти не розумієш красу гри.
Щоб стати президентом, треба стати мучеником.
Посидить рік-два. Потім за потреби виявиться що слідчий чи прокурор запроторив безневинного...
І вуаля, ось він отруєний ЮщенкоТак.
Ющенко переміг би і без отруєння. На той час він був лідером опитувань. Після лікування це була його бліда копія. Політика, як і спорт великих досягнень, потребує значних обсягів енергії. Мені здається, що навіть Юлія Тимошенко, після відносно "комфортних" умов у Качанівці, вже не вийшла на попередній рівень. Після Матроської Тиші - хз в якому стані буде Навальний. В найкращому для нього випадку він торить шлях для наступників. Ті, хто сяде зараз можливо робитимуть справжню революцію за 10-15 років.
Без історії масових заворушень 18 липня 1995 та 9 березня 2001 років (та реакції з боку кучмівського режиму щодо учасників) навряд чи я би вийшов на Майдан у 2004. Іншими словами, у 1995 та 2001 читав з газет та випадково перетинався із учасниками, тому у 2004 питання йти чи не йти для мене не існувало.
14
22 січня 2021 01:40:56
Не уявляю навіщо Навальний пішов на самогубство повернувшись до Москви.

Чому саме взимку, коли до російських виборів ще далеко і тему вкрадених голосів не розіграти? Так, російська молодь втомлена від пандемії і шукатиме двіж, але до "Фєвральскої рєволюциї" цього замало.

Лише якщо лікарі дають невтішний прогноз, що йому залишилося не довго на цьому світі, бо руйнівна дія отрути не зворотня. Помирати, так з музикою. Проте стаття у медичному журналі лікарів з Шаріте цю версію спростовує нанівець.

Щодо шансів очолити Мордор - одними антикорупційними розслідуваннями з орків не зробити навіть людиноподібну істоту. Звернення до сумління "ґлубіннага народа" ніколи в Московії не спрацює. Розповідати масам про моральні якості членів кооператива "Озєро" - робити їм позитивну рекламу. Звичайний житєль Замкадья не переймається обліко морале керманичів. Їхне "поріцаніє" сприймається як виклик самому собі бо, за винятком старої інтєлігєнції, майже кожний Іван робив би так само.
Постійне нагадування створює тиск, а це пересічного москаля дратує, бо тиск без причини провокує "дати в морду".

У демократичному суспільстві говорячи "А", про проблеми, одразу переходять до "Б" - план дій та рішень, які реально втілити у життя. У ЄС суперечки між партіями точаться не навколо переліка проблем, а навколо рішень (напр., нелегальні мігранти. Одні кажуть не пропускати, а інші легалізувати. Компроміс десь посередині - пускати, але не всіх).

Навальний торкається проблем, які для пересічної більшості "дарагіх расіян", як життя на Марсє.

Паралельно москальскі мас-медіа та ольгинці зуміли у кращих традиціях "1984" переконати більшість суспільства у фальшивих тезісах:
1) росіяни так "заможньо" ще ніколи не жили і це виключно дякуючи незмінності влади (чомусь Ваням не спадає на думку, як би вони заможніше жили у правовій, соціальній та демократичній державі);
2) протести це хаос;
3) РФ оточена ворогами, тому війна це мир;
4) влада не засіб реалізації волі народа, а виключно ціль;
5) хто проти влади, - той ворог народа та націонал-прєдатєль.

Ця паніка перед уявним хаосом прослідковується у соціологічних опитуваннях - після протестів (Болотна, або з недавнього Хабаровськ) рейтинг Хуйла зростає, хоча до протестів падав. Так, тамтешні соціологи багато малюють/мухлюють але тенденції прослідковуються.

Тому демократична та прозахідна опозиція не переможе доки не змінить переконання активної частини населення. Скоріше це станеться як результат дій кремлядєй коли вже з їх боку стане забагато тиску на окремо взяту людину.

У ситуації відсутності каналів впливу на широку аудіторію через хоча б телебачення, то єдина дієва форма для російської опозиції - агітація та організація на місцях. Але Крємль дуже вдало превентивно залякує та переслідує будь-яких активістів, які не зголошуються на співпрацю. Не думаю, що Навальний агент Кремля, але частина його оточення - безумовно.

Як змінити світогляд російського суспільства без тиску на нього? Тут моєї незавершеної соціологічної освіти не вистачає аби дати якусь відповідь.

Тому, мій прогноз на події 23 січня: поодинокі (інсценовані?) заворушення для ТБ (протести=хаос, компєтєнтниє органи на стражє спокойствія). Масові арешти ще на шляху до локацій протестів. Кілька стіхійних мітінгав в поддєржку партіі, правітєльства, і лічно таваріща Ст...

Навального запроторять на 1,5-2 роки у в'язницю. Вірогідність того, що Навальний в цьому році вийде на свободу десь відсотків 10.
Санкції Заходу дещо посиляться, але навряд чи це матиме якісь прямі наслідки.
15
10 січня 2021 15:09:18
а чи повинні робити щеплення ті, хто перехворіли? Якщо ні, то в Британії на 3млн менше 'клієнтів".
16
6 січня 2021 17:46:54
У Києві, на розі Володимирської та Прорезної, був ресторан названий на честь цього міста. На стінах висіли чорно-білі малюнки із затишними краєвидами, які я дитиною полюбляв розглядати і мріяти помандрувати туди. Наприкінці 1980их будівлю закрили на капітальний ремонт, але то доля того дому, що власники зникають або банкрутіють.

Лейпціґ, попри війну та комуняк, зберігся краще інших німецьких великих міст, але все одно... панівна архітектура - якісь коробки без смаку та стилю. На відео виглядає, як Швейцарія зараз.

Де була б Німеччина, якби населення у 1930их не марило реваншом за Першу Світову Війну?
17
3 січня 2021 21:55:57
Данні та історичні графіки смертності у ЄС є тут: https://www.euromomo.eu/graphs-and-maps

Чітко можна побачити перевищення смертності під час 1ої та 2ої хвиль.

Влітку бригадні відповіли, що данні фальсифікують і "ваши доказатєльства нє доказатєльства".
18
31 грудня 2020 16:15:17
Якщо покласти на музику текст Вовчика з першого допису, то був би хіт.
19
28 грудня 2020 23:36:47
с. Піски ?
Так.
Є ще живі свідки.
Розказували
в Україні я колись нарахував сім населенних пунктів з такою назвою. Прабабця жила у с.Пісках (Ізюм).
20
28 грудня 2020 10:35:19
аджеж ще ніхто з них не підтвердив
відомий колумбійський велогонщик Фернандо Гавіріа (Gaviria) підхопив два різні штами віруса із проміжком часу 8 місяців. Через те, що атлетів такого рівня тестують постійно, вдалося легко довести реінфекцію (його тестували 15 разів після першого одужання).

Взагалі є прикольний сайт, де постійно ведуть статистику доведених повторних захворювань. На сьогодні підтверджен тільки 31 випадок.

https://bnonews.com/index.php/2020/08/covid-19-reinfection-tracker/

Гадаю, що щеплення надаватиме більш стійкий імунітет, аніж у перехворівших.
21
21 грудня 2020 20:00:10
Були б в мене гроші, - купив би двокімнатну квартиру з панорамним видом на Оперний театр у Києві. Якихось 295 000 USD у домі на Володимирській вулиці 51/53.

https://uarealtygroup.com/uk/details/747/Prodaz+novoi+kvatiri+na+Volodimirs%CA%B9kij22
15 грудня 2020 14:47:00
Рік тому в New York Times вийшла детальна стаття як за допомогою трекінгу мобільного телефона можна вирахувати особу. Їм дуже влучно вдалася візуалізація (напр., легко видно де в Пентагоні секції підвищенної безпеки).

https://www.nytimes.com/interactive/2019/12/19/opinion/location-tracking-cell-phone.html

інфа в статті була зібрана додатками з телефона. Ні телекомунікаційні мережі. Ні інші технології. А безкоштовні аплікухи, які мають занадто багато дозволів на збір данних.
23
13 грудня 2020 15:21:44
Потрібно було раніше закрити школи. Але немає концепції дистанційної освіти. Точніше ґібридної, де школяри лише малий проміжок часу у школі.

Але, функція шкільної освіти не стільки навчити, як дати час батькам ходити на роботу. То, може дітей одразу відправляти на фабрики замість школи? (смайл)

Закриття потрібне з понеділка, але тягнуть час.
24
3 грудня 2020 21:02:58
Знайома угорка впевнено каже, що то все є провокація німецької розвідки. Підставити ні в чому не винного, аби отримати політичні дивіденди. Було смішно чути, але то таке.
25
14 листопада 2020 21:54:53
Не знаю про Австрію, хоча працював там майже півроку. В Німеччині тимчасова повна незайнятість зі збереженням робочого місця (Kurzarbeit) - 60% від чистої зарплати. Якщо є дитина, то 67%. В багатьох фірмах зараз 50/50 (працюють за з/п півдня, а решта покривається за вищенаведеною формулою). Компанії можуть щось доплачувати зверху, але таких не багато. З точки зору видатків державі однаково. Що працівника звільнили і він отримує страхові виплати з безробіття, що на Kurzarbeit. Aле у перспективі компаніям не потрібно буде знову шукати працівників, як покращиться кон'юнктура. Отже фірми швидше оговтаються.

Потрібно розрізняти строкові виплати з безробіття через втрату роботи (Arbeitslosengeld I - 12 місяців) та виплати з безробіття для економічно незахищених верcтв населення (Arbeitslosengeld ІI, т.зв. Hartz IV). Хоча назви майже однакові: перший є страховою виплатою у разі втрати роботи, а другий - соціальна підтримка для нужденних.

Отримувач ALG II у Мюнхені може розраховувати на:
432 євро грошова виплата
670 євро - максимальна вартість арендованого житла загальною площєю 50 кв.м. (житла за таку ціну майже не знайти).
плюс фактичні витрати за гарячу воду та опалення (це ще 130-200 євро на місяць).

Виходить десь 1200 євро чистими. Якщо порахувати, то це майже еквівалент з/п 2000 євро брутто. Без витрат на дорогу, одяг, взуття та каву/їжу. Пролєтаріям бузити через локдаун сенса немає, бо фінансово отримують купу вільного часу без великих фінансових втрат. Менеджмент протягне і так. Малим підприємцям бузити сенсу немає, бо хоч з, хоч без локдауну попит впав на 50%-90%. Так хоч якісь компенсації (у поточному місяці обіцяють із розрахунку 75% від виручки у листопаді минулого року, мінус Kurzarbeit). Великі підприємства отримують допомогу ще швидше.

Жорсткий карантин на два-три місяці коштуватиме менше, аніж ще кілька років хвиль корони.
26
13 листопада 2020 22:17:50
Кращий відпочинок для мене - термальні басейни із 35°С-39°С.
Потім море із 28°С-30°С.

Душ для тіла, а ванна для души. Це як форма медитації та понирення у власні думки.
27
9 листопада 2020 19:31:00
здається відео влучання фейк і було швидко видалено у Твіттері
28
31 жовтня 2020 13:16:35
ксяомі (тьху ну і назва аж вимовляти гидко , наче шмарклів у рота набрав)
Дивився вимову працівників компанії. То для себе асоціюю бренд із англійським "show me", але замість "о", вимовляю "а". Приблизно, як "шау мі". Не гірше, аніж ґнусмаС.
29
31 жовтня 2020 02:43:12
Навіщо потрібні серіали, коли є безкоштовні лекції на Coursera?

Ось цікавий курс з психології пам'яті на прикладах з кінострічок.
https://www.coursera.org/learn/memory-and-movies
30
25 жовтня 2020 11:56:22
Alezka, смалиш!!! You made my day.
31
25 жовтня 2020 11:41:47
Нове слово в юриспруденції: щирі наміри".
Так може і у справах про згвалтування застосувати: звинувачений не винуватий, бо скоїв правопорушення із щирими намірами.

Гопник віджав мобілу із щирими намірами дізнатися номер телефону дівчини.
32
25 жовтня 2020 10:54:36
почув ще у дошкільному віці у середині 1980их (мати мала колекцію західної популярної музики на бобінах. 90% на радянській "Смена", а JCS на дефіцитній BASF).

Композитор викладає цікавинки у Твіттер:
33
24 жовтня 2020 21:50:12
Одним із позичальників компанії оператора Palmali є Сбербанк Росії, який заморозив якісь рахунки однієї із компаній, що входить до турецького холдінгу.

"On 28 April 2020, one of Palmali's lenders, Sberbank obtained a freezing order, against one company in the Palmali group, Palmali Holding Company Limited (PHCL). "
https://palmali.com.tr/entries/palmali-news/palmali-holding-press-release-2

Деякі джерела вказували в квітні, що компанія з припискою в РФ збанкрутіла ще два роки тому та 46 плавзасобів виставлено на аукціон.
The creditors of the bankrupt Rostov-based shipping company Palmali have put the company’s crude tanker and barge fleet up for sale for the third time.
A total of 46 vessels have been put up for auction through a public offer in a single lot.
Palmali was one of the largest carriers in the Volga-Don basin and the Caspian region. In 2018, the company was declared bankrupt with the opening of bankruptcy proceedings, which continues to this day.
Last month Azerbaijani – Turkish businessman Mubariz Mansimov Gurbanoglu, the founder of Palmali, was arrested in Turkey, accused of being involved in attempted coup to topple the Turkish president four years ago.
https://splash247.com/palmali-tankers-head-for-auction-for-the-third-time/

Kyivpost колись вже згадував цього оператора в контексті того, що шість кораблів цього оператора заходили в Крим, порушуючи санкції. Що вони ходять під тими прапорами, які зручніше.

Palmali owner Mübariz Mansimov Gurbanoglu,  a  Turk  of  Azerbaijani  descent,   explained   his   company’s   success  to  Forbes  Russia  as  follows:  “We are [an] international company. In   Turkey,   we   are   considered   as   Turkish,  in  Russia  –  as  Russian,  in  Azerbaijan  –  as  Azerbaijani  company.   The   strategy   is   to   belong   everywhere.”

@Ali    Aliyev,    former    employee   of   Turkey’s   Palmali   Group   of   Companies,   says   Palmali   changes   flags  when  its  ships  head  to  the  Kerch Strait, which connects the Sea of Azov to the Black Sea, separating Crimea  from  Russia.  “Back  in  the  day,  when  passing  the  Kerch  Strait,  we  used  to  raise  the  Ukrainian  flag,  and now we raise the flag of Russia,” he said but denied the ships are vis-iting Crimean ports.The  Palmali  Group  is  one  of  the  best-known  logistics  companies  in  Turkey. Palmali’s fleet has more than 100 vessels.Among   its   largest   clients   are   Russia’s   Lukoil   and   Azerbaijan’s   SOCAR.  In  late  2015,  international  media reported that Maltese author-ities   were   looking   into   Palmali’s   involvement  in  oil  trade  with  the  Islamic State. During the past two years, records show  six  Palmali  vessels  arrived  in  Crimea.
https://www.kyivpost.com/media/pdf/01-16_KyivPost_36_CkTF1pV.pdf

34
24 жовтня 2020 21:43:35
Нафтоналивний танкер Генерал Азі Асланов належить турецькій компанії Armada Trading-3 Co Ltd, оператором є компанія Palmali
Судно проекту 005RST01 було побудовано в 2005 р на верфі Ada Denizcilik ve Tersane İşletmeciliği AŞ в Туреччині.
Танкер ходить під російським прапором, порт приписки Таганрог.
Судно прямувало з порту Кавказ у Ростов-на-Дону.

Цікаво, якщо виявиться, що цей танкер може мати стосунок до фірм Медведчука.

35
24 жовтня 2020 21:37:40
В Азовському морі палає після вибуху російський нафтовий танкер.
Гляйвіцький інцидент у виконанні Кремля?

36
11 жовтня 2020 13:20:32
З усіх варіантів мені найкомфортніше: квартира в цетрі міста у сучасній багатоповерхівці на 7-18 поверсі з панорамним видом на Захід.

Захід, бо кожний вечір інший мальовничий закат. Північ - сиро та нема сонця. Схід - сонце лише вранці. Південь - жара вдень та сонце б'є прямісенько у вікна.

Панорамний вид, зір відпочиває. Рік жив майже вікна у вікна (150метрів, а все одно гнітюче враження).

Поверхи - суб'єктивно краще повітря та більша панорама.

Багатоповерхівка - не лізе ані мошкара, ані коти/собаки, ані п'яндиги під вікнами. Потребує менше уваги до технічного стану (півроку жив у сільскому домі - кожен день потрібно було щось лагодити та налаштовувати). Не переношу сирість на першому поверсі.

Центр міста, бо швидко знаходишся у вирі подій. Більше соціальних контактів. Більше різноманіття проводити вільний час.

37
9 жовтня 2020 14:29:03
Виглядає як пізня версія SEAT 1430 (більше 500 000 авто до середини 1980их). До речі SEAT є абревіатурою від: іспанське товариство легкових автомобілів.

Іспанський рекламний фільм 1969 року місцями дуже сучасний (селфі).
38
8 жовтня 2020 13:49:41
Підсів на саундтрек фільму Нолана "Тенет". До цього часу такий техно(?) стиль викликав відразу. А тут як наркотик. Особливо Trucks in PlaceПовний саундтрек:
39
5 жовтня 2020 01:23:36
С другой стороны плохая демократия против полного автократизма
от повірте мені, там немає демократії , як такої.
викинули один клан - замінили іншим.
Пашинян ставленник кремля?!
У 2019 році Арменія імпортувала російського озброєння майже в два рази більше, аніж за попередні чотири рока. Виключно російське. Коли-небудь взнаємо як Кремль спровокував та вів цю війну. Впевнений, що їхня ціль - поступово затягнути турецькі сили у максимальну кількість конфліктів.

Азербайджан купував озброєння не тільки в Турції.

40
5 жовтня 2020 01:09:10
Який якісний асфальт в Азербайджані. Від потрапляння ракети ані подряпин, ані тріщин. Надиво не вибухнуло.

Показати зображення...
Потрапляють кацапи через гуглопереклад, а українці влучають.
І немає там ніякого дива і нічому вибухати, бо то порожня хвостова частина з вигорівшим ракетним двигуном. А бойова касетна частина вибухнула у повітрі і розкидала невеликі бомбочки. Про що тут вже декілька рвзів розказували.

Так охайно при влучанні не вигладає. Наприклад,

Повна версія