Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль
1
8 вересня 2015 00:46:12
А чому б ні? ;)
У той час, як бідні перукарі мають годувати дітей ці лисі гади не дають їм роботи. Заводи із виробництва гребінців теж не отримують прибутків. У сонячну погоду зайчики, що сяють на лисинах, сліплять водіїв машин, що проїздять повз, і створюють небезпеку аварійної ситуації.
До того ж народ сприйме з розумінням, бо Арсеній вийде перед камери і скаже - "Ось я сплачую щомісяця - і нічого" :)
2
7 вересня 2015 17:59:29
Щойно подумав... А як щодо податку на пости, в яких згадується Ю.В.Т?;) Тоді, думаю, (---.sportsman) отримає грамоту від податкової - як найбільший платник цього податку :)
3
6 травня 2015 02:08:14
В Ізраїлі коаліціада - ну майже українська...
Місяць вже поділити портфелі не можуть...
http://9tv.co.il/news/2015/05/05/203380.html
Хоча Аєлет Шакед - нічо так :)
4
4 травня 2015 19:36:06
Путінський прихвостень Авігдор Ліберман, лідер ізраїльських шанувальників "русского міра"  не працюватиме більше в Уряді Нетаньягу :)
http://9tv.co.il/news/2015/05/04/203267.html

Може, врешті Ізраїль надасть нам зброю?
5
4 травня 2015 04:04:26
Я так розумію, це пряма трансляція:
http://www.lyngsat-stream.com/tvchannels/il/Channel-2.html
7
4 грудня 2013 03:40:00
Ось про що я подумав...
 Дивіться... 1 грудня під Адміністрацію Президента невідомі (чи добре відомі, але то таке) провокатори підігнали зранку транспортний засіб - бульдозер.  
 Якими мали бути дії бійців спецназу у цій ситуації? Правильно - негайно розпочати перехоплення і захоплення бульдозера! Адже фактично під резиденцією голови держави опинився "неопзнаний транспортний засіб", керований агресивно налаштованими людьми. Теоретично він міг бути нафарширований вибухівкою - а це загроза теракту проти голови держави! При чому, як стверджують ЗМІ, на момент прибуття бульдозера під стіни Адміністрації натовпу там ще не було - були лише поодинокі нападники, які чогось чекали. Отже, фактично не існувало жодних перешкод для того, аби відбити бульдозер, покласти обличчям в асфальт тих, хто в ньому був та відтіснити звичайних людей (та мітінгарі б самі побігли подалі від того місця, якби бійці Беркуту почали б кричати в мегафон про те, що перебувати тут небезпечно, не виключено, що бульдозер  
 заміновано, і все таке...)
 Але нічого цього зроблено не було - бульдозер ніхто не чіпав, аж поки "кіно" не скінчилося...
 
 Отже... Фактично, лідери опозиції можуть зробити "хід конем", звинувативши Беркут у службовому недбальстві, невиконанні своїх обов'язків по захисту резиденції голови держави, що, по факту, є державною зрадою. Відповідно, подати заяву до прокуратури (чи ще там куди). Думаю, що в разі, якщо все це красиво виписати (з такими фразами, як "поставили під загрозу не лише життя учасників мирних протестів, які перебували поруч з бульдозером, але й життя голови держави, який міг перебувати в Адміністрації", то, думаю, буде дуже ефектно.
8
30 листопада 2013 14:31:00
"Президент України (2005-2010 рр.) Віктор Ющенко засуджує розгон Майдану і закликає Президента Віктора Януковича відправити у відставку міністра внутрішніх справ та звільнити керівників міліції, які віддавали злочинні накази силою ліквідувати цю громадську акцію."
 [www.razom.org.ua]
9
29 листопада 2013 22:41:00
Ось що мені подумалося...
 Насправді, етап під назвою "Майдан без політиків" - не такий вже безглуздий, як воно здається на перший погляд...
 Політики спочатку пішли - і дали студентам відчути себе справжньою силою, частиною громадянського суспільства, яке ми ще маємо сформувати. У трохи бойових умовах - але то таке.  
 Але потім стало зрозуміло, що в деяких речах без політиків обійтися не можна - ну, розбірки з Беркутом, якісь перемовини, певні організаційні питання.
 І як наслідок... Громадянське суспільство - це сила, яка може багато чого. Але не все. Політики - це теж сила, яка теж може багато чого, але - знов таки - не все. І ці дві сили мають об'єднатися і працювати заради України. Політики - спираючись на громадянське суспільство, а громадянське суспільство - делегуючи частину своїх прав політикам.
 Тобто, у підсумку - нормальний месадж...
10
22 листопада 2013 11:27:00
Тут Зорков вчора казав, що в Росії його єдиновірців завжди звільняли від уроків "Закону Божого" і необхідності брати участь у православних молитвах?
 Хі-хі...
 [tvrain.ru]
 Чекаємо, коли Зорков поставить на свій стіл іконку святого Гундяєва - бо інакше з роботи звільнять  :)
11
6 листопада 2013 15:24:00
Вже другий раз блимнуло і грюкнуло...
12
17 травня 2013 20:19:00
У центрі Києва поряд із синаногою вибухнула електрощитова
 
 Вибух стався на вул. Шота Руставелі, 16, навпроти синагоги між станціями метро «Льва Толстого» і «Палац Спорту»
 Як передає кореспондент «Коментарів», після вибуху з одних дверей щитової повалив дим.
 На літньому майданчику кафе Touch, яке знаходиться в безпосередній близькості від місця вибуху, під час події перебувало близько десятка відвідувачів.
 За словами кореспондента і за попередніми даними, жертв і постраждалих у результаті інциденту немає.
 У даний час на місці НП працює пожежна бригада, ще присутнє задимлення, окремо розташовану будівлю електрощитової збираються відчиняти для ліквідації НП.
 [ua.комментарии]
13
28 березня 2013 10:13:00
А тим часом на цю суботу Sinoptik знову обіцяє у Києві сильний сніг...
 "У Києві протягом усього дня погода буде похмурою. Вранці та вдень очікується сильний сніг, ближче до вечора йому на зміну прийде дощ."
 http://ua.sinoptik.ua/10-днів#погода-київ/2013-03-30
 
 
 
 Редаговано разів: 1. Востаннє 28/03/2013 12:14 користувачем Філолог.
14
23 березня 2013 14:12:00
До речі, на наступні вихідні обіцяють вже плюсову температуру... Сніг почне танути - і наступить нове стихійне лихо - повінь  :)  Хоча, може, кілька дачок на березі Дніпра змиє - разом з мешканцями...
15
13 березня 2013 18:07:00
Тільки що - пряма трансляція по RAI NEWS 24
 вчасно увімкнув  :)
16
14 листопада 2012 18:16:00
Ізраїльтяни ліквідували одного з лідерів ХАМАСу:
 [www.zman.com]
17
30 липня 2012 16:57:00
[www.pravda.com.ua]
 
 "Віктор Янукович і Сергій Тігіпко на блакитному фоні розповідають про досягнення Партії регіонів."
 
 Президент-(Ананас) на блакитному фоні  :)
 
 
 
 Редаговано разів: 1. Востаннє 30/07/2012 17:57 користувачем Філолог.
18
4 липня 2012 09:06:00
Тільки що попросився
19
30 квітня 2012 20:57:00
Тенденція останніх днів: бригадні та "співчуваючі" сильно нервують і просувають ідею про необхідність "згуртування нації" перед обличчям загрози "зовнішніх санкцій", а саму критику режиму прирівнюють до факту державної зради...
 Судячи з усього, для режиму дійсно "смаженим запахло" - раз вже почалася така агонія  :)
20
21 лютого 2012 15:57:00
Щось я не розумію - а за що Лірника - на 10 днів?
 Він же просто відповів фашисту Зоркову на його українофобські закиди - про "скотські вагони" для українців, та на "перехід на особистості" (Зорков почав там щось про дітей Лірника писати). І за це - за захист українських інтересів, національної гідності та власної родини - бан?
21
14 жовтня 2011 15:34:00
Національна рада з питань телерадіомовлення рекомендує провайдеру "Зеонбуд" (який, як відомо, є монополістом у впровадженні цифрового телебачення в Україні) розповсюджувати сигнал українських телеканалів у кодованому вигляді.
 Тобто, з 2015 року для перегляду телепрограм українці повинні будуть купувати картки доступу:
 
 [www.telekritika.ua]
 
 Пояснення такого рішення - досить дивне... Виявляється, таким чином Нацрада буде боротися з... постатчальниками неякісних сет-топ-боксів! "На думку Держкомтелерадіо, з якою погодилася і Нацрада, це дасть змогу захистити населення від піратських пристроїв та наповнити ринок якісними сет-топ-боксами. «Ми знаємо, що вже зараз до України завозять невідомо які пристрої. Держкомтелерадіо і ми занепокоєні цим. Я мав розмову з керівником "Зеонбуду", вони не в захваті встановлювати систему умовного доступу за власний кошт, але розуміють серйозність проблеми», - сказав пан Манжосов на засіданні регуляторного органу."
 
 Яким чином запровадження платного доступу до телеканалів допоможе перемогти "неякісні пристрої" - незрозуміло.
22
5 вересня 2011 12:19:00
Перед 1 вереснем наша увага традиційно прикута до освіти. Цей рік не був оригінальним. Проблеми, як були так і залишилися: недостача підручників, неготовність шкіл до відкриття тощо. Проте цього року ще одна подія здійняла хвилю обговорення суспільством - це відставка самого Табачника. Чим завершиться ця історія побачимо, проте чомусь на задній план відійшла діяльність міністерства, яка стосується витрачання бюджетних коштів. Ми отримали документи, які напередодні початку навчального року вийшли з під пера міністра та керівника підпорядкованого йому підприємства - «Інститут  інноваційних технологій і змісту освіти». Так ось, 15 вересня відбудеться тендер на якому міністерство планує потратити 103 млн гривень на придбання комп’ютерного обладнання. Все ніби нічого, одначе є кілька але.
 Насамперед кидається в очі, що на передодні, за два тижні до оголошення тендеру, міністр своїм наказом №907 від 29 липня скасовує діючі сертифікати на обладнання видані МОНом раніше. Таким чином усі компанії, котрі хотіли б взяти участь у тендері змушені протягом місяця пройти додаткову сертифікацію обладнання, що для багатьох буде важко зробити, а отже кількість учасників штучно обмежена.
 Спеціалісти звертають увагу на детально прописані особливості обладнання, які є досить спірні, але знову ж таки  штучно обмежують можливість участі у закупівлях. Для прикладу вимоги до інтерактивних дощок у затвердженій специфікації не дозволяє взяти участь у тендері виробникам – лідерам цього продукту, котрі сьогодні займають 95% ринку продукції у світі. А отже, школи можуть отримати щось китайське до якого, крім усього за умовами тендеру, не вимагається поставки програмного забезпечення. То ж школи мають отримати 909 дорогих «прикрас», котрі не зможуть працювати без відповідного програмного забезпечення.
 
 Параметри щодо комп’ютерної техніки є або завищені і передбачають непотрібні функціональні вимоги, як то додатковий жорсткий диск, чи не інтегрована та окрема графічна карта тощо. Або передбачають застарілі технології, типу процесора Celeron для учнівських лаптопів. Чи не тому, на відміну від встановленого умовами тендеру гарантійного терміну іншого обладнання в 3 роки, мобільні комплекси обмежені строком в 1 рік. Опитані нами спеціалісти також не розуміють, навіщо в школи для комп’ютерних класів закупляти персоналки, якщо в Україні вже є значно дешевша і сучасніша технологія типу «тонкого клієнта».  
 
 Щодо програмного забезпечення, то в комплекті обладнання, яке повинен поставити переможець тендеру, міститься вичерпний перелік розробки програмно педагогічних комплексів (мультимедійних уроків), які вже два роки продаються ТМ «Розумники». Таким чином умови тендеру знову ж таки обмежують можливість появи в школах нових мультимедійних розробок і пропонують закупити вже існуючий продукт, до якого у вчителів є багато нарікань.
 
  Ми порахували, що у випадку завершення закупівлі міністерство витративши 51 млн. гривень роздасть учням, чи поставить в класах, 6783 лаптопів, ринкова вартість яких принаймні вдвічі менша. Якщо ж ці комп’ютери буду стояти у класах, то навіщо купляти дорогі лапт топи? Якщо ж їх роздадуть учням, то за яким принципом теж не зрозуміло. Якось Д.Табачник заявив, що міністерство закупить комп’ютери для сиріт. Проте не зрозуміло навіщо витрачати стільки грошей на лаптопи, коли для навчання з комп’ютерами в Україні фактично відсутнє програмне забезпечення?  
 
 Такий дивний тендер змусив нас зателефонувати до керівника національного проекту «Відкритий світ», який обіцяв влітку повідомити оптимальні для проекту конфігурації комп’ютерної техніки. Ми запитали керівника проекту Ігоря Куруса, чи бува не в його структурі  розроблені нові вимоги до обладнання? Проте, відповідь пана Куруса ще більше нас стривожила,  оскільки інформацію про тендер він отримав від нас і висловив здивування, щодо таких закупок. «Ми спілкуємось з інститутом, готуємося до підписання спільних документів, але, про затвердження конфігурації техніки і тендер я чую вперше. За графіком  ми готуємо презентацію майстер плану та попереднього техніко-економічного обгрунтування, яке розроблено Науково-консалтинговим об’єднанням, до якого ввійшли: ТОВ «СП «ТІКОН», Одеська національна академія зв’язку ім. О.С. Попова, Інститут телекомунікацій і глобального інформаційного простору НАНУ,  Київський університет ім. Бориса Грінченка, Науково-дослідний центр правової інформатики Національної академії правових наук України і де проаналізовано різні типи обладання і їх функціональні вимоги.  До часу визначення оптимального функціоналу будь якого обладнання, яке має поставлятися в школи, ми просили органи влади не здійснювати закупівлі. Ми звичайно не маємо права забороняти такі дії, одначе, логічно було б, щоб техніка відповідала вимогам проекту і працювала в школах довго і коректно».  
 
 Редакція намагалася додзвонитися до керівників МОНмсу, але поки коментарів не отримала.  
 
 Ось такий день знань по Табачниковськи. Хтось думає де знайти підручники, а хтось – як потратити державні кошти.
 
 з повагою, Руслан Бабенко
 керівник проекту "Якісна освіта"
 
 
 
 Редаговано разів: 2. Востаннє 05/09/2011 13:25 користувачем pravda.
23
12 серпня 2011 13:48:00
Дивіться, що я знайшов на сайті Київської ДПА
 [www.kyivsta.gov.ua]
 
 Новина зовсім свіжа - 29 липня 2011 року.  
 
 Отже, таки йдемо до НАТО - раз вже навіть податкова туди хоче  :)
24
27 березня 2011 22:21:00
Ну що - всі вже приготувалися до зустрічі із цифровим телебаченням? Нові телевізори придбали чи приставки для прийому цифри?
 Можете їх викидати - доведеться купувати нові. Адже нащі державні мужі вкотре вирішили змінити стандарт. Тепер це буде DVB-T2
 [mediasat.net.ua]
 Ось так. Рішення ухвалено - як завжди тишком-нишком.
 А нас вкотре кинули. Вже, до речі, вдруге. Спочатку нам казали, що впроваджуватимуть другий МПЕГ. Потім - четвертий (бо поки вони чухалися, другий, бачите, застарів). Тепер ось чергові зміни... І щось мені підказує, що не останні.
25
16 березня 2011 10:00:00
Народ остаточно прозріває?
 [news.mail.ru]
 
 ___________________ ___________________ ___________________ ______________
 
 Социологи: Поддержка Януковича на юго-востоке упала вчетверо
 
 КИЕВ, 16 марта. Уровень поддержки действий власти в юго-восточных регионах Украины сократился с 70% до 17%. Об этом идет речь в проведенном Киевским международным институтом социологии исследовании.  
 
 По данным исследования, в южных и восточных регионах страны одновременно вырос уровень негативных оценок политики властей — с 7% до 45%. При этом 57% граждан Украины считают, что дела в стране идут в неправильном направлении. Ещё 13% считают, что дела вообще не движутся и лишь 13% считают, что дела развиваются в правильном направлении.  
 
 Почти 53% граждан Украины оценивают политику власти в основном негативно. 3-% склонны находить как плюсы, так и минусы и лишь 14% склоняются к позитивной оценке действий власти.  
 
 За последние 8 месяцев изменилось отношение к политике власти в отношении СМИ. Доля тех, что считает, что власть давит на СМИ, увеличилась с 31% до 41%. Доля тех, кто так не считает, уменьшилась с 35% до 23%.  
 
 Исследование проводилось 9-18 февраля 2011 года Киевским международным институтом социологии. Опрошено 2040 респондентов из всех областей Украины. Статистическая ошибка выборки не превышает 2,3%.
 
 ___________________ ___________________ ___________________ ___________________ ______
26
25 лютого 2011 23:55:00
Парламентская инициатива: сделать иврит единственным государственным языком
 http://zstore.zman.com/images/2010/11/09/08647b5922e43fe3fff716f663274026.jpg
 
 24-го февраля на заседании законодательной комиссии Кнессета обсуждалась инициатива депутатов Арье Эльдада (Национальное единство) и Роберта Тивьяева (Кадима) о признании иврита единственным официальным языком Государства Израиль.  
 
 Напомним, что сегодня в Израиле два государственных языка – иврит и арабский.  
 
 По мнению обоих депутатов, признание иврита единственным официальным языком будет способствовать идентификации государства как еврейского и демократического.
 
 ZMAN.com
 [www.zman.com]
 
 
 
 Редаговано разів: 1. Востаннє 26/02/2011 00:56 користувачем Філолог.
27
20 червня 2010 20:36:00
Ну ось... І нас, філологів, заляпав брудом, Пахло паскудне  :(  
 [www.pravda.com.ua]
 
 
 
 Редаговано разів: 1. Востаннє 06/20/2010 21:36 користувачем Філолог.
28
3 квітня 2010 17:21:00
ПроФФесор візьме участь у великодньому богослужінні в Києво-Печерській Лаврі...
 [www.pravda.com.ua]
 
 Цікаво - а як з пасхальними яйцями буде? Чи на вході перевірятимуть і вилучатимуть? ;)
29
11 серпня 2008 12:01:00
Чи не правда, багато спільного? До речі, тоді Москву так само "неофіційно підтримала" Німеччина...
30
4 серпня 2006 13:25:00
Остаточний текст Універсалу ображає націоналну гідність! Читайте самі: "12. Всебічний розвиток і функціонування української мови як державної та мови офіційного спілкування у всіх сферах суспільного життя на всій території України – як основи самоідентифікації народу і держави. Гарантування кожному громадянину вільного використання у всіх життєвих потребах російської чи іншої рідної мови відповідно до Конституції України та Європейської хартії регіональних мов або мов меншин."
Запитання: чому російська мова має бути рівнішою за решту мов національних меншин? Чим вона гірша за польську, за іврит та ідиш, за кримсько-татарську, за китайську? Врешті за чукотську? Хто може відповісти на це питання? Наскільки є толерантним таке формулювання?
31
12 липня 2006 20:40:00
Як вам така цікава правова колізія? Дивіться... Коаліція КПРС - нелегітимна. Отже, нелегітимна коаліція не має права формувати Уряд. Отже, її слід розпустити, аьи сформувати нову, легітимну. Але! Як це зробити? Ані Конституція, ані Регламент, ані будь-який Закон не вказує на те, яким чином розпускається нелегітимна коаліція. А за нормами права для державних службовців дозволене лише те, що дозволене законами. Все, що в Законах не прописане, заборонено. Тобто, ВСЕ, ЩО НЕ ДОЗВОЛЕНЕ, ЗАБОРОНЕНЕ. Таким чином, єдина можливість розпустити нелегітимну коаліцію - зробити це легітимно. Тобто, Мороз, Симоненко та ПроФФесор мають за 10 днів один одного попередити, потім все це діло офіційно розпустити, і лише потім створювати нову коаліцію. А тепер дивіться. За два дні спливає час, після якого вже створення будь-яких нових коаліцій стає марним. Бо 14-те липня плюс 10 днів - це вже 24-те. Час, коли можна розпускати Раду. Тобто, слід почекати ще два дні, і махнути на них рукою - все одно розпуск: нелегітимна коаліція створювати уряд не може, а на створення легітимної не лишається часу. Що скажуть шановні пани правники? Зварич, Катеренчук, Стретович?
32
10 липня 2006 13:37:00
Давайте розмірковувати таким чином... Уявимо собі дострокові парламентські вибори... Невже хтось вважає, що розчарований електорат НУ перетече до проФФесорів? Навряд. Скоріше певні метаморфози стануться з електоратом Мороза. Та частина, яка вважає його зрадником, звісно перетече до партій помаранчевого табору. А щодо решти... Дивіться... Тепер Мороз працюватиме на спільному електоральному полі з проФФесорами! Тобто, частина тих людей, що голосували за проФФесора, тепер голосуватимуть за Мороза. Таким чином, як-не-як, а пейтинг ПРУ трохи може й впасти! Звісно, в Мороза може все лишитися, як є - за рахунок перегрупування електорату. Але лише в цифрах. За великим рахунком він втратить, і втратять проФФесори. А тепер уявіть собі ще, що пройде Вітренко. Чи піде тоді Мороз зі своїми відсотками в одну коаліцію з регіонами і ненависними йому Вітренками? Скоріше за все, знов зрадить. А ось помаранчевий спектр має свій резерв - УНП, ПРП, Костенко та всілякі там Кармазини. Отже, або вони таки пройдуть, притягнувши собі розчарований електорат НУ - кожен набравши по 3-3.5 відсотка. Або матимуть змогу створити якийсь спільний блок з гучною назвою, і набрати пристойний результат. Що ж до електорату проФФесорів - тут ми забуваємо один аспект. Точніше, два. По-перше, той факт, що той електорат не є так би мовити громадсько-свідомим. Тому багато хто може просто обломатися йти на повторні вибори. І по-друге. Побачивши розпуск парламенту, частина людей втратить страх: якщо вже "всесильних" регіоналів викинули з Ради на повторні вибори! Тому ще невідомо, чи досягуть вони знов того ж результату.

Повна версія