Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль
1
2 січня 2020 11:30:43
Доброго дня і з Новим Роком!  :-B

Зібрався писати скаргу на їхній сайт https://ok.elektro.volyn.ua (неможливо ввести показники після недавнього апдейту)

Скарги улітають "в молоко", reagiert nicht, рука руку миє, навіть хамлять   :X

Цікавлять контакти власників того всього (email, facebook) ? Я кочу щоб їх від"ебали, всю цепочку, бажано анально  :K
2
9 травня 2019 14:35:22
Коротше суть такова. Ці *вирізано цензурою*-бки збільшили тарифи рішенням своєї місцевої ради клептоманів. Тепер за гарячу воду сплачую 1 172 грн. Пішов, накатав заяву на опломбування кранів, благо бойлер є. Так от, мені знов донарахували цю суму. Думаю не платить. Будуть судитися зі мною за цю тисячу, чи "залЄжи", як поляки кажуть?  B-)
3
15 липня 2018 15:16:13


Накануне два российских военных самолета четыре раза нарушили опознавательную зону противовоздушной обороны Южной Кореи. После предупреждений они, как заметили в южнокорейском военном ведомстве, улетели


Министерство обороны Южной Кореи вызвало военного атташе России Андрея Фалилеева «в знак протеста против несанкционированног о проникновения российских военных самолетов в опознавательную зону ПВО Южной Кореи». Об этом со ссылкой на соответствующее сообщение ведомства пишет агентство Yonhap.

http://txapela.ru/blogs/blackcat06/seul-vyzval-rossiyskogo-voennogo-attashe-iz-za-proletov-bombardirovshikov/

Цікаво, а коли їх лупанути ракетою, це казус-беллі, чи ятаган в дупу, як показує практика з СУ-24?
4
28 серпня 2017 10:58:32
Хто найменший жлобобанк, іншими словами :)
5
6 березня 2017 21:59:13


Коротко:

- повністю енергонезалежний (сонячні панелі на даху)
- не потребує опалення (Як? Вікна - величезні)
- не вимагає ділянки відведеної під житлову забудову (я розумію по принципу - немає фундаменту - немає будови, по-суті як МАФ)
- можна перевозити з місця на місце
- будується за допомогою 3D-друку. Використовуються вуглеволокно і склопластик
- постачається з усіма системами життєзабезпечення (звідки і куди воду - треба виясняти)
- розумний, керується смарфоном
- ціна від 29 900 євро за базову модель.

Ну і вишенька на торті:
Так гарно, аж не віриться, не будемо говорити на що це схоже, але.. на сайті є така кнопка:А раптом в цих хлопаків щось вийде :)

Сайт: http://passivdom.com/uk/

6
1 листопада 2016 21:23:40
Що це:

7
31 жовтня 2016 21:39:28


Градообразующий завод в Морозовке Всеволожского района сократит каждого четвертого работника. Всё из-за экономии государства на твёрдом ракетном топливе. Так, пусть и метафорически, но "Тополь-М" и "Искандер" взорвут посёлок.

Несмотря на постоянные уверения властей Ленобласти в отсутствии кризисных веяний, регион вступает в фазу новых массовых сокращений. Завод “Форд Мотор Компани" уже избавился почти от половины из двух тысяч сотрудников из-за снижения спроса на автомобили. Теперь пришла очередь тех, кто, казалось бы, из-за геополитического противостояния России и Запада, обеспечен заработком на десятки лет.

Как стало известно 47news, руководство ФГУП "Завода имени Морозова" во Всеволожском районе собирается уволить, как минимум, четверть работников — 230 из 956 человек. Для десятитысячного поселения предприятие градообразующее, поэтому волноваться заставит многих.

Директор завода Владимир Джуманиязов подтвердил журналисту 47news факт планируемых увольнений и объяснил, что они начнутся не сейчас, а 1 февраля 2017 года. Информация об этом не раскрывается только потому, что формально все процедуры должны быть запущены за три месяца, то есть, 1 ноября 2016 года. На сайте предприятия, кстати, до сих пор говорится, что желающих работать пока больше, чем это необходимо промышленности.

По словам Джуманиязова, причина заключается в уменьшении объёма государственного заказа, который обычно предприятие получало не напрямую из Министерства обороны, а через "Воткинский завод", который располагается в Удмуртии.

Джерело

http://nnm.me/blogs/sanmyrk/iskander-kotoryy-smeyalsya/ (класні картинки і годний срач в комментах :))
8
19 травня 2016 17:26:37
Такі питання до широкого загалу:

1. Коли набуде чинності 2 розділ  пенсійного закону, (по якому примусово страхуватись у НДПФ  до 35 років)
Була інфа що від 01.01.2017

2.Чи щось приймали в ВР по НДПФ  останнім часом?

Якщо що - то "мопед не мій, я просто розмістив об'яву" ;)
9
25 квітня 2016 10:41:35
Отаке:Доводиться Хрому відкривати, а я його недолюблюю...

10
3 квітня 2016 14:47:00
Преамбула - постійно купляю шоколад пористий рошен, отакий:На звороті:Тепер він вже новий,  повністю запаяний в целофан (я розумію, економія фольги, всім тяшко)

По-логіці мала бути б ціна дешевша,хоч на пару коп. Але на звороті:

Ціна - та сама.

Робіть висновки.

11
28 березня 2016 00:22:55
Ситуація така - одна дама вляпалась купити в кредит айфон 4S. Платити ще треба 6 раз по 460 грн., він на ринку навіть не коштує стільки в беушному стані.

Коллекторів беніних я лічно нафуй слав, це впринципі не лякає. Погано що оформлено на беніну кредитку. Тобто якщо не платити - піде в мінуса, за які вже (можливо) вигідно буде судитись. А з рішенням можна і в виконавчу, і нарахування.

Можна щось зробити? (викупити їй той лохофон не пропонувати). Чи якось його здати за вміняємі (ринкові) гроші?

Можна в лічку.


12
23 лютого 2016 10:38:55
Ну там утримання будинку (ремонт під'їзду, даху робимо за власний рахунок), прибирання (теж самі) і т.д. Будуть в суд подавати, чи на тих "голубих ворішек" можна сміливо "забивати"?
13
23 січня 2016 12:56:13


Эхх, чую не видать Пецюні другого строку...
14
19 січня 2016 17:16:24
Цитувати
В договор об оказании образовательных услуг необходимо ввести запрет на использование в школах личных гаджетов с возможностью выхода в интернет. Такая мера необходима для защиты детей от опасной информации, считает уполномоченный по правам ребенка при президенте РФ Павел Астахов. Смотрите также Максим Хромов: 44% детей проводят в соцсетях около трех часов в день "Необходимо ввести в договор об оказании услуг пункт о запрете на пользование личными устройствами с выходом в интернет", - сказал он на первом областном педсовете в Новосибирске. По мнению Астахова, если родители не согласны с этим, то в договор должен быть внесен пункт о снятии с учителей ответственности за возможные последствия. По словам детского омбудсмена, только за пять месяцев 2015 года в интернете было выявлено 283 нарушения, представляющих угрозу для ребенка. Сейчас этот вопрос обсуждается в Минобре РФ, сказал Астахов.


Я спочатку думав, щоб відповіді на уроках не гуглили, так ні:

Цитувати
Угрозу жизни и здоровью ребенка представляет информация, побуждающая детей к потреблению алкоголя, табака, наркотических и психотропных веществ. Также к ней относят сведения, отрицающие семейные ценности, содержащие нецензурную брань и порнографического характера.

 :facepalm1:

http://tass.ru/obschestvo/2593831
15
15 жовтня 2015 21:27:26
Більше тут

Не знаю, як у вас, а в мене наростають  тривожні відчуття. Особливо з тих пір, як Гугл і Яндекс стали  не тільки тупо порівнювати фото по гаммі кольорів, а й розуміти, що саме на них зображено.
16
7 жовтня 2015 10:11:53
17
19 серпня 2015 22:06:40
 Жители России стали меньше доверять информации, которую они получают из новостных программ на телевидении, пришли к выводу аналитики Synovate Comcon. Компания опросила 28 000 человек в 50 российских городах с населением более 100 000 жителей.
В первом полугодии 2015 г. уровень доверия к информации на телевидении снизился сразу на 7 пунктов по сравнению с аналогичным периодом прошлого года, говорится в исследовании «Российский индекс целевых групп». Новостям на ТВ в этот период доверяли 35% опрошенных.

Наибольшее падение доверия к ТВ было зафиксировано в Москве и Санкт-Петербурге – на 9 и 10 пунктов соответственно.

Число людей, которые доверяют телевизионным новостям, достигло минимального значения за последние 14 лет. Это произошло из-за общего спада популярности телевидения по сравнению с зимой – весной 2014 г., когда на пике были патриотические настроения, говорится в отчете Synovate Comcon. Впрочем, аналитики отмечают и долгосрочную тенденцию уменьшения доверия к ТВ на фоне роста интереса людей к другим источникам информации – например, к интернету.

В первом полугодии 2015 г. тех, кто ищет достоверную информацию в интернете, стало больше на 1 пункт – 43% опрошенных. Повысился и уровень доверия к информации в печатных СМИ – на 3 пункта до 41%. Новостям на радио верят 28% опрошенных – на 1 пункт больше, чем год назад.

Сотрудники Synovate Comcon отметили общее снижение интереса россиян к новостным программам и информационно-аналитическим передачам на ТВ. Люди стали больше интересоваться передачами об экономике и финансах, говорится в отчете. Это, впрочем, касается и других типов СМИ.

Выводы Synovate Comcon расходятся с результатами других опросов. Так, в июне опрос «Левада-центра» показал, что 46% телезрителей считают, что из программ российских телеканалов можно извлечь объективную информацию о происходящих событиях. А по данным фонда «Общественное мнение» (ФОМ), людей, которые верят информации на ТВ, значительно больше – 63%. При этом новостям в интернете доверяет всего 18% опрошенных ФОМом, новостям в печатных СМИ – 10%. Обращаются за получением информации к телевидению 88% опрошенных, 35% узнают новости из интернета, 25% – на радио. Опрошенные «Ведомостями» представители крупных телеканалов отказались комментировать данные Synovate Comcon

(C)

 [KA] прозрівають?
18
5 серпня 2015 10:33:49
Оформляю. Сукупний дохід невеликий, але утримую квартиру.  Починав здавати доки ще "по старій" процедурі, заставили принести довідку про доходи з податкової за 14 рік, так от, там я отримав у дарування (взаємний договір між родиною) саму  квартиру, на яку і оформляю субсидію, і тому в доходах "світиться" немаленька сума (31 тис. грн.). Мучать сумніви, що таки відмовлять. Є якась аргументація, щоб добитись свого?
19
16 липня 2015 12:05:04
Журналист Лоуренс Александер сумел использовать данные сервиса веб-аналитики Google Analytics, чтобы раскрыть сеть прокремлёвских сайтов, связанных с так называемой «фабрикой троллей» — петербургским «Агентством интернет-исследований». Об этом сообщает издание Global Voices Online.

Александер начал свои поиски с сайта вштабе.рф с политическими демотиваторами, о котором раньше рассказывали «Радио Свобода» и The Guardian. Журналист изучил открытые данные об этом ресурсе и нашёл на нём уникальный идентификатор Google Analytics. Впоследствии он использовал сервис sameID.net и выяснил, что этот же код используется ещё на семи сайтах. Среди них оказались дискредитирующий российскую оппозицию yapatriot.ru, whoswho.com.ua с компроматом на украинских чиновников, Zanogu.com с антизападными мемами, а также поддерживающий режим в Сирии syriainform.com.Google Analytics помог раскрыть сеть прокремлёвских сайтов.


Кроме того, на news-region.ru обнаружился ещё один идентификатор, который вывел на сеть из 19 других сайтов. Впоследствии Лоуренсу удалось найти ещё три аккаунта Google Analytics с привязанными к ним ресурсами.


Изучив информацию о регистрации доменов, журналист заметил, что некоторые из них оформлены на электронную почту terder.n@gmail.com. Дальнейший поиск позволил найти ещё несколько сайтов, которые пока находятся в разработке, например antiliberalism.com, dnepropetrovsknews. com и maidanreload.com.

Предполагается, что этот e-mail принадлежит фрилансеру по имени Никита Подгорный. Его имя уже фигурировало в списке сотрудников «Агентства интернет-исследований». Сам он не отрицает и не подтверждает своей причастности к созданию прокремлёвских сайтов.

Ранее сообщалось, что «Агентство интернет-исследований» появилось в 2013 году и располагается недалеко от метро «Старая деревня» в Санкт-Петербурге — напротив железнодорожной станции Ольгино. Его сотрудники пишут прокремлёвские комментарии в интернете за деньги. Дневной норматив составляет 100 записей. При этом в компании также есть подразделения, занимающиеся спецпроектами, например изготовлением демотиваторов и видеоконтента.

Джерело.
21
29 квітня 2015 09:41:19
Ситуація така.

На стіні будови, де я пpоводжу pеконстpукцiю, висить жмут телефонних дpотiв (спадок CPCP). В iдеалi їх непогано було-б взагалi прибрати (нехай телекомiвцi ставлять свій стовп, домовляються з сусiдами, на мій розсуд  це взагалі "індіанська проблема"). Вони-ж  відповідно  стверджують,  що проблема моя, раз вже так вийшло.

Є термінова необхідність провести там зварювальні роботи та утеплення фасаду, планую їх зняти, покласти на землю i повісити назад, коли закінчу, і це буде не скоро. Але от якщо там щось коротне  чи роз'єднається - 100% прибіжать їхні лінійники, і доведеться з'ясовувати стосунки в юридичній площині з їхнім начальством. Хотілося-б у такому випадку знати свої права
22
6 квітня 2015 11:24:46


Чи це просто зранку я ще не розузмію всю "глибину глибин сіонських мудреців" ?
23
17 березня 2015 21:44:28

Схоже на чудо, правда ? ;)

Цитувати
Метод 3D печати, предложенный калифорнийской компанией Carbon 3D вполне может стать «убийцей» традиционного метода, привычного многим. Все дело в том, что новая технология в 25-100 раз быстрее прежних методов создания 3D объектов. Компания разрабатывала свою технологию, начиная с момента основания в 2013 году.

Технология получила название Continuous Liquid Interface Productiongo technology (CLIP), принцип действия нового метода — использование света и кислорода для отвердения фоточувствительного материала (особого вида смолы). Метод воздействия света на фоточувствительный материал схож с тем, что мы видим в традиционном SLA-процессе. Но есть и отличия, причем значительные.

Здесь нет послойной работы, когда пластик наносится на основу слой за слоем, пока не получится целый объект.Вместо этого используется световое излучение безопасного для человека спектра и силы, для отвердения смолы. Также используется кислород, в качестве ингибитора.

(с)
24
13 лютого 2015 13:29:46
Думаю варто робити. Ато спостерігаю на базарі вже котрий рік форма "дубок", берци армійські,  куртки, і все таке.. І новобранці прицінюються.

Пропоную:

1. Відразу на фабриках маркувати все, що відвантажується в війська. Щоб у прапорів не було спокуси пи$дити.
2. Рейди організувати на базарах. Де ти курва то взяв? Розумію, що не панацея, та хоч щось.


25
3 лютого 2015 13:51:17
Що допоки наша влада не буде відповідати їхньому рівню сприйняття (хоча-б на рівні ЗМІ) - будемо мати філію латентного даунбассу по всьому півдню, і вогнища незадоволення по всій країні.

Аргументи (для прикладу) тут і тут.

Зрозумійте, цивілізаційно російськомовні - інші, цінності в них - ієрархія, порядок, сила (влади), а що вони бачили від початку незалежності? Купа, вибачте, селюків і "внизу" і "на самій горі", які здатні думати лише як ті ховрашки - тільки про доьробут власної "нірки".За те ми і чуємо від них образлеве прізвисько - "шароварщики". І вони принаймні не брешуть, "маємо шо маємо".

Було-б непогано, якщо-б до когось з Мінстецю донесли цю думку, цивілізаційний розрив треба зкорочувати, а не запалювати ура-патріотизм, так ми завоюємо багато поміркованих, а центр(изм) - то сила!  [ua]26
27 січня 2015 13:21:15


Виявляється таке вже з літа, а я нічого і не знав. Волонтери спасуть цю країну! :)
27
26 січня 2015 11:05:00
Ідея створити дане опитування виникла після перегляду множинних відео з Рашкостану, з яких я роблю висновок що:

1. Бізнес ніби працює (тримається на плаву), і народ в основній своїй масі настроєний щодо власного майбутнього позитивно
2. Підтримка х@йла таки да - 85%, не менше :(

Включаю колективний розум ФУПу, який, як відомо ФЗВ ;)
28
24 січня 2015 13:33:31
Вони використають домовленості, щоб ними зв'язати тебе по руках, а самі всеодно вчинять по-своєму, як в Маріку. І взагалі - не вмієш (воювати) - не берись. Віддай МО Ярошу, і займайся... заводиками (чи там "мирними хороводами" з коцабами) Найобувати - так найобувати, обома руками.

Тепер до мене доходить глибинний смисл випадання зброї в солдатика на інавгурації..
30
22 січня 2015 20:26:37
Гроші? Військова допомога союзників? Санкції, щоб "варити жабу на повільному вогні"? Реформи? Побороти тисячеголову гідру корупції?

Все так, але головне - потрібен той генерал, який поведе народ в бій з вірою в перемогу. Якому повірять, в якому не будуть сумніватися, як і в перемозі. Коли стане ясно, що для того, щоб добити путлерівську гадину потрібно лише одне, невелике зусилля, хвиля народного піднесення буде ТАКОЮ, що проплачених дурників - авторів тем проти мобілізації просто підійматимуть на глум в усіх-усюдах!  B-) 
31
13 січня 2015 13:13:31
Зранку включив Раду, було цікавенько нівроку (потім біг і водні процедури). Відклали на доопрацюваня в комітети,  схрещувати "бульдога с носорогом" так?
32
7 січня 2015 11:10:15
.. якщо це правда:Цитата: е пов’язано з підписанням Угоди про асоціацію з Євросоюзом.  Відтак, на українських дорогах їздитимуть автомобілі як із номерними знаками ЄС, так і з національною символікою.  Нагадаємо, у жовтні Державтоінспекція України проз повидала, що через 3 місяця почне видавати державні автомобільні номери європейського типу.  Український інститут промислової власності 25 вересня зареєстрував патент на промисловий зразок під назвою “знак номерний транспортних засобів”, власником якого є ДАІ МВС України.  Зазначимо, що необхідність введення нових номерів обумовлена підписанням Україною Угоди про асоціацію з ЄС. Головна зміна — синій фон для національного прапора України чи українського герба. При цьому після вступу до ЄС почнуть видаватися номери і з символікою Євросоюзу. “Ще одна відмінність нових номерів — на них вже не буде захисної голограми „UA“. Замість неї в лівому нижньому кутку передбачено місце для нанесення штрих-коду, за яким визначать виробника знака”, — йшлося у повідомлені.

Автовласники і так натерпілися,  ще з часів Косатої (за яку і її виповзків я НІКОЛИ не проголосую дякуючи новим штрафам - океану корупції)
Ну невже досвід нічому не вчить?  :facepalm1:
33
15 грудня 2014 21:30:59
Доречі ватніка придумав росіянин, ну а якої національності Ложкін (ще один геніальний художник) думаю всі вкурсі  ;)
34
6 листопада 2014 19:25:03


Перший заступник глави Адміністрації Президента Геннадій Зубко вважає за необхідне внесення змін до закону "Про очищення влади" (про люстрацію).

За його словами, деякі чиновники, які дуже довго працювали на державу і піднімалися по кадрової сходах, несправедливо підпали під дію закону про люстрацію і були звільнені.

"Потрібно розбиратися з цим законом, бо саме ті люди, які працювали ще до 2010 року і професійно виконували свої обов'язки, потрапили під пряму дію закону, тобто необоротне звільнення. На сьогоднішній день ми вважаємо, що крок за кроком потрібно розбиратися, що конкретно людина робила і яким чином займав свою позицію ", - вважає Зубко.

На його думку, в законі потрібно чітко конкретизувати, хто підпадає під закон, хто такий учасник бойових дій в зоні АТО і так далі.

"Дуже багато зараз хлопців, які були в зоні АТО і потрапили під пряму дію закону", - зазначив чиновник.

Він здивований такою ситуацією, оскільки чиновники, які дійсно причетні до корупції, не підпадають під пряму дію закону, а будуть проходити люстраційну комісію.

Нагадаємо, Міністерство оборони ініціює внесення змін до закону "Про очищення влади" (про люстрацію) з метою збереження на службі кваліфікованих кадрів.

(с)
35
6 листопада 2014 18:53:32
В АТО, всіх в АТО  :D

А хто виживе - може приступати до роботи.

На все - воля Божа :)

Навіяно повідомленням про мусора - шпигуна.
36
15 вересня 2014 17:34:12
Нічо так:
1 Яценюк
2. Тетяна Чорновіл
3. Турчинов

(с)

і багато-багато інших, які мені, відверто кажучи імпонують :)
Пашинській тільки  якийсь "мутний", але я думаю, у військовий час - згодиться.

Я от подумав - напевно Пеці проект, нє? Надто вже він з тією угодою по Лугандону "контраверсійний" став..
37
2 вересня 2014 15:05:00
На сайті місцевої енергокомпанії висить таке:
 
Quote:
У зв’язку з недостатньо ефективним введенням графіків обмеження споживання  електричної енергії та графіків обмеження споживання електричної потужності Міненерговугілля погодило застосування  графіків аварійних відключень побутових споживачів.
 ПАТ „...обленерго” повідомляє, що споживачі області значно перевищують ліміт потужності, виділений для енергопостачальної компанії.  У зв’язку з цим відключення будуть відбуватися за погодженими з органами місцевої влади «Графіками аварійних відключень» в час ранкових та вечірніх пікових навантажень, орієнтовно о 9:00-11:00 і о 20:00-22:00. уже з першого вересня цього року. Вимкнення побутових споживачів будуть виконуватися лише на вимогу диспетчера Західної електроенергетичної системи НЕК „Укренерго.”
 У зв’язку з важливістю даної ситуації енергетики звертаються до споживачів області з проханням максимально обмежити споживання електроенергії у години пікових навантажень. Адже зараз ідеться не про питання особистого комфорту, а про забезпечення надійної роботи енергосистеми нашої держави в цілому, та особливо в осінньо-зимовий період.
 
 
 
 
 Дані з нету за 2013 рік:
 (для роздумів)
 
Quote:
Доля АЭС в структуре производства электроэнергии составила 43% (в 2012 году – 45,5%), ТЭС и ТЭЦ – 44,7% (44,7%), ГЭС и ГАЭС – 7,3% (5,5%), коммунальных ТЭЦ и блок-станций – 4,3% (4,0%), альтернативных источников – 0,6% (0,3%).

 
 От, дійсно - майже половина ТЕС і майжеполовина АЕС. Перші - на вугіллі, переважно донецькому, АЕС - на урані, який (блін) "російської зборки".
 
 Що робить? Запасатись мегапотужними УПС-ами? Нарощувати власну альтернативну енергію?
 
 Дорого, тай нафіг мені ще ці проблеми? (міняю котел на дрова, шукаю кругляк, купую "колуна" до них)
 
 Ватних гандонів  прохання утриматись від комментів, опущу зі всією злобою на "панятном для ніх езике".
38
26 серпня 2014 23:10:00
В двух словах - зробив переказ, півгодини - нема (раніше менше хвилини йшло), зв'язуюсь з оператором, він мені тиць Закон України - банківські перекази до 3-х днів.
 
 Прийшов вечір - грошей нема.
 
 Отака мурня
 
 Лог: (був би спойлер, сховав би пыд нього)
 
 18:59
 Privat24
 Вітаю, чим можу Вам допомогти?
 19:00
 [вимарано цензурою]
 платеж с альфы не приходит
 19:00
 Privat24
 В Приват-24 Вы можете создать:
 
     платежи между Вашими счетами
     платеж на карту/счет ПриватБанка
     платеж по Украине
     международный платеж
     срочный перевод на ФИО получателя
     перевод в Россию(как выгодно сделать перевод)
 
 
 19:00
 [вимарано цензурою]
 со своей же карты
 19:00
 Privat24
 Вам необходимо перейти в меню: Все услуги / Платежи / Перевод на карту ПриватБанка.
 Обучающая  инструкция по созданию платежанте
 Уточните, пожалуйста, Вы on-line?
 19:05
 [вимарано цензурою]
 да
 19:05
 Privat24
 Уточните, пожалуйста, Ваш вопрос и я помогу Вам в его решении
 19:06
 [вимарано цензурою]
 не идет платеж с моей же карты в вашем же банке [a24.a-bank.com.ua]
 19:06
 Privat24
 Уточните, пожалуйста, Ваш вопрос
 19:06
 [вимарано цензурою]
 не идет платеж с моей же карты в вашем же банке [a24.a-bank.com.ua]
 19:06
 Privat24
 Ожидайте, пожалуйста, соединяю со специалистом в Вашем вопросе
 19:07
 [вимарано цензурою]
 Использую Приват 24 и там и там
 посмотрите, мож они и дошли, просто в Выписках не отображаются?
 19:11
 Хилобок Дмитрий
 Спасибо за ожидание!
 Дякуємо!
 Форма відправлена.
 19:12
 Хилобок Дмитрий
 Заполните, пожалуйста, форму
 19:16
 Хилобок Дмитрий
 минуту, пожалуйста
 уточните , пожалуйста, платеж с карты Абанка на карту Приватбанка , верно ?
 19:17
 [вимарано цензурою]
 да
 процесинг?
 ждать?
 19:20
 Хилобок Дмитрий
 минуту, пожалуйста
 регламент проведение данных платежей до 3 дней , ожидайте , пожалуйста
 19:21
 [вимарано цензурою]
 3 дня? вы серьезно? Раньше за минуту ходило
 это ж ВАШ банк
 сдам кредитку наверное, возьму в Альфе
 соедините меня с вашим
 супервайзером
 19:24
 Хилобок Дмитрий
 ЗАКОН УКРАИНЫ «О платежных системах и переводе средств в Украине» п.8.4. Межбанковский перевод выполняется в срок до трех операционных дней.
 19:24
 [вимарано цензурою]
 это ни в какие ворота
 я так и не получил ответ на свой вопрос
 а вы мне- закон
 лог переписки сброшу на почту вашему руководству
 
 
 
 Редаговано разів: 1. Востаннє 26/08/2014 23:11 користувачем Harddriver.
39
18 червня 2014 10:24:00
Бойовий підполковник розвідки спецназу підозрює вище керівництво ЗС у зраді:
 
 [www.youtube.com]
 
 Нема слів, коли вже  штаби нарешті "зачистять"? Невже в нас зовсім нема толкових військових?
40
11 травня 2014 10:58:00
На головній дві теми, що закликають відпустити ДНР і ЛНР у "вільне плавання". Думаю, ради об'єктивності варто створити і місце для висловів на противагу.
 
 Які з них бачу я:
 
 1. Люди,  які в переважній своїй більшості не хочуть відділятися. Є там і українці. Кваліфікована робоча сила.
 2. Промисловий потенціал. Хоч і спадок совка в переважній більшості до останку вижато і розграбовано, дещо ще має залишитися...
 3. Корисні копалини. Крім вугілля (вигідного для пром. видобутку імхо вже немає), кам'яна сіль, глина,  каолін (я щось пропустив?)
 4. Степ, чорноземи.
 
 Далі не продовжуватиму, щоб мене не звинувачували в заангажованості.
 
 Тема для переліку власне ресурсів, яки ми втрачаємо "в реалі". Про репутаційні втрати та "експорт фердералізму" і так вже говорено-переговорено.
 
 
 
 Редаговано разів: 6. Востаннє 11/05/2014 12:16 користувачем Harddriver.

Повна версія