Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль
1
13 жовтня 2019 20:54:23
... переглянув сьогодні підсумкові новини на трк Україна - половина передачі це сюжет-мачілово проти Коломойського ...
Це давно так?
3
27 серпня 2019 16:01:11
Більшість жителів регіонів з обох боків лінії фронту, включно в самопроголошених "республіках" на Донбасі вважають себе частиною України.
Про це свідчать дані нового опитування берлінського Центру східноєвропейських і міжнародних досліджень(ZOiS).

"Нове дослідження ZOiS на Донбасі показує, що більшість з обох боків лінії фронту виступає за те, щоби райони самопроголошених "народних республік" ДНР/ЛНР залишалися частиною України", - повідомили Укрінформу в Центрі.

При цьому, хоча думки щодо конкретного статусу в кордонах України розходяться, можливість приналежності до України без статусу автономії стає дедалі більш популярною в районах, що не підконтрольні Києву.

https://www.ukrinform.ua/rubric-regions/2767663-bilsist-ziteliv-donbasu-bacat-sebe-u-skladi-ukraini-nimecke-doslidzenna.html
4
15 квітня 2019 16:23:32
Випадково помітив, що до моєї назви теми хтось додав слово "Фейк" ...

Як це взагалі працює?  ;o
6
10 квітня 2019 19:27:28
Останнє інтерв,ю Пороха наводить на такі ось роздуми:

Спершу кілька цифр з Вікіпедії:

Цитата: Банк обслуговував 334 тисячі корпоративних клієнтів, приватних підприємців — 347 тисяч і понад 12,5 мільйонів рахунків фізичних осіб.

За цими цифрами стоять реальні виборці ...

Тому назріває логічний висновок - тему Приватбанку потрібно педалювати по-повній. Останні суди Коломойського проти Держави щодо повернення Приватбанку в його власність потрібно направити проти Зеленського максимально доступно для кожного клієнта банку. Люди повинні зрозуміти:

голосуєш за Зеленського = втратиш свої заощадження !

Не більше і не менше ... на війні як на війні  X(
7
19 березня 2019 08:06:54
Властиво сабж ...

Ромко каже, що запросив Зе до себе на прямий ефір, а Зе каже - ні, не запросив  :eyes:

8
15 березня 2019 12:55:21
Кабінет міністрів України доручить Національній акціонерній компанії "Нафтогаз" розпочати дискусію з Міжнародним валютним фондом (МВФ) з питання уникнення подальшого підвищення цін на газ. Про це повідомив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час години запитань до уряду, передає кореспондент РБК-Україна.

Так, прем'єр прокоментував заяву НАК про те, що компанія купує по імпорту дешевший газ.

"Вчора "Нафтогаз" заявив, що він купує вже по імпорту дешевший газ. Я категорично це підтримую. У нас є гранична ціна, а вони говорять, що вже можна уникнути будь-яких подальших підвищень. Це те, що я завжди вимагав від "Нафтогазу", - дешевше купувати імпортний газ. Тому я сьогодні доручу "Нафтогазу України" спільно з Міністерством фінансів почати робочу дискусію з МВФ для того, щоб врегулювати це питання і не допустити будь-яких підвищень газу, спираючись на пропозицію НАК "Нафтогаз Україна", - повідомив Гройсман.

Нагадаємо, раніше Гройсман прокоментував пропозицію НАК "Нафтогаз України" скасувати режим ПСО і відкрити ринок газу для населення і таким чином знизити ціну. "Нафтогаз" якщо зможе дешевше продавати - я це повністю підтримую. Якщо вони це зроблять, я це підтримую ", - заявив прем'єр-міністр, проте підкреслив, що в пропозиції "Нафтогазу" може бути пастка.

Як писало РБК-Україна раніше, НАК "Нафтогаз України" пропонує Кабінету міністрів з 1 квітня відмовитися режиму ПСО і лібералізувати ринок газу, що призведе до зниження цін на газ для населення.
9
7 березня 2019 17:31:12
Кандидат в президенты Украины, лидер партии «Батькивщина» Юлия Тимошенко подписала обязательство, в котором пообещала вернуть Донбасс и Крым под контроль Киева в случае победы на выборах главы государства.

«Я ставлю свою подпись на этом обязательстве. Если я не выполню свое обязательство, я напишу заявление с должности президента и уйду… Донбасс и Крым будут возвращены», – заявила Тимошенко, передает РИА «Новости».

Кроме того, Тимошенко обещает повысить доходы граждан «до уровня Польши» и сделать зарплаты военным «выше в полтора раза, чем средние доходы по стране». Также Тимошенко обязалась провести медицинскую реформу и внедрить систему обязательного медицинского страхования. Кроме того, политик пообещала «уничтожить» олигархические кланы, коррупцию, а также не допустить выезда коррумпированных чиновников из страны.

Она призвала других кандидатов подписать аналогичные обязательства по своим предвыборным обещаниям.
11
22 лютого 2019 17:10:59
Нафтогаз снизил цену на газ в марте 2019 года для промышленных потребителей на условиях предоплаты на 15,1% – до 8 тысяч 886,00 гривен за 1 тыс. куб. м (с НДС)

вотєтоповорот :)
12
9 лютого 2019 11:06:22
Сегодня, в 14:00 в Киеве состоится всеукраинский  форум "Открытый диалог", на котором кандидат в президенты Украины Петро Порошенко  представит свой рабочий  план на вторую каденцию.

 "Открытый диалог" с участием волонтеров и общественных активистов со всей страны, которые искренне хотят поддержать нынешнего главу государства, станет началом официальной агитационной кампании Петра Порошенко.

Все расходы на проведение форума и дальнейшую агитацию кандидат Порошенко будет проводить официально, открыто, исключительно в соответствии с действующим законодательством.

Кандидат Порошенко вводить новые стандарты открытости расходов на проведение предвыборной агитации.
Он направит на это собственные средства, которые уже задекларированы и из которых он уже уплатил все налоги.

Такой подход характеризует честность Петра Порошенко, который контрастирует с непрозрачным финансированием рекламной кампании Тимошенко и других желающих не проходных, которые не задекларировали соответствующих средств, и живут в подвесном состоянии в холодильниках своего электората. Шутка, конечно же. Насчёт электората.
14
20 червня 2018 11:51:56
Сенат Канади остаточно схвалив законопроект про легалізацію марихуани, повідомляє Reuters. «Нашим дітям було занадто легко діставати марихуану, а злочинцям - наживатися на цьому. Наш план легалізувати марихуану і регулювати її ринок тільки що схвалений Сенатом », - написав прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо.

Повнолітні громадяни Канади зможуть купувати до 30 грамів марихуани та вирощувати у себе вдома до чотирьох кущів конопель. Марихуану можна буде продавати онлайн. При цьому марихуану не можна буде продавати в тих же магазинах, де реалізується тютюн і алкоголь.

Законопроект був прийнятий 52 голосами за і 29 - проти. Закон повинен почати діяти в термін від двох до трьох місяців.

https://tbs-mbs.net/show.php?wsh=14&id=181&pg=1   :gigi:
15
8 червня 2018 11:16:11
Вчера в польском Перемышле, Михаил Саакашвили сделал историческое заявление! Он объявил о создании нового государства! Конфедерация Русь-Ruthenia со столицей в Киеве. Фактически он бросил вызов Путину, Лукашенко и Порошенко. Это уникальное событие почти осталось не замеченным, но оно будет иметь огромное значение. Следим за событиями.

16
8 червня 2018 08:44:57
Як стало відомо, все більше людей закликає політиків скасувати використання по батькові.
Таким чином, крім зручності в спілкуванні, Україна нібито стане ближчою до Європи.

Про це йдеться у матеріалі uagolos.

«Ми відхрестилися від російського впливу, рухаємося до Європи, навіть у Казахстані вводять латиницю, щоб дистанціюватися від Росії etc. Навіщо ці Івановичі, Христофоровичі? Чому не пан Ігор, або пан Богдан, або пані Катерина? Красиво, сучасно, своєчасно!», — пишуть у соцмережах ініціатори.

На думку кандидата історичних наук Ігоря Чорного, сьогодні по батькові поступово стає рудиментом, без якого можна обійтися, як це відбувається в більшості європейських країн. Історики стверджують, що на даний час, коли крім прізвища у всіх базах даних даються і дати народження, без по батькові можна абсолютно спокійно обходитися.
17
1 червня 2018 11:54:25
Необычный способ борьбы с долгами ЖКХ придумала группа красноярских пенсионеров. После смены управляющей компании все они внезапно оказались должны коммунальщикам от 10 до 30 тысяч рублей. Проведённая по их требованию независимая проверка только увеличила сумму каждого долга в среднем еще на 10 тысяч рублей. Таких денег у пожилых людей, естественно, нет:

«Мы обращались во все инстанции и везде нам отказались помочь, - рассказала представительница группы активистов Ирина Борисовна. – Сказали: «Всё по закону». Тогда и мы решили действовать по закону».

Пенсионеры обратились к услугам нотариуса и отписали свои квартиры в наследство президенту США Дональду Трампу! По словам женщины, так поступили уже 6 человек в их доме.

«Мы слышали, что этот человек от подобных подарков не отказывается, а адвокаты его умеют драться за выгоду хозяина до последнего. Мы пожилые, больные люди. Может быть не доживём и до конца этого года. Нас легко выкинуть из единственного жилья. Но раз уж в этой стране никто не смог за нас заступиться, попытайтесь забрать наши квартиры у Трампа!»

Пенсионерки категорически отказываются публиковать свои данные заявив, что в славе они не нуждаются, но хотят проинформирорвать своих товарищей по несчастью о найденом ими выходе.

«По закону россияне вправе завещать имущество по своему усмотрению. В нём указано, что человек может составить завещание в пользу любого юридического и физического лица. Гражданство не имеет значения. При этом иностранец может быть совершенно посторонним человеком для завещателя», - прокомментировала юрист Анастания Асадулина.

 :gigi:

http://www.krsk.aif.ru/society/krasnoyarskie_stariki_ishchut_zashchity_u_donalda_trampa
18
27 травня 2018 14:01:41
.......
- Прийшла все-таки?
- Угу.
Смерть всілась на край ліжка і подивилася на завалену ліками тумбочку. Стандартний набір: розжарена лампа - світила всю ніч безперервно, купа різноманітних таблеток, горня давно остиглого чаю і книга із закладкою.
Старий дивився на Смерть спокійно, без страху. Він давно її чекав.
- Скільки мені ще?
- Дві хвилини.
- А я в памперси тільки що налюрив.
Смерть засміялася, вишкіривши свій оскал гнилих, жовтих зубів, в порожніх очницях блиснув зелений вогник.
- Люблю гумористів.
Знову повисла мовчанка. Секунди текли жахливо повільно, здавалося, що годинник зупинився.
- Смерть, можна тобі задати питання?
- Валяй.
- В чому сенс життя?
Смерть хмикнула. Зазвичай запитували: «Що буде далі?». Нікого вже не цікавило життя, яке вона забирала.
- Ти філософ?
- Ні. Я все життя пропрацював учителем. І завжди задавався цим питанням. У чому ж мій сенс життя? Народився у мене син. Думав, ось він - мій сенс життя! Сенс життя в продовженні життя! І ти його забрала у вісімнадцять.
Старий говорив спокійно, спогади про давно померлого сина вже не рвали душу, біль пішов.
- Я це витерпів. Було важко, але пережив. Я вирішив, що сенс життя в коханні. Люба. Любов моя. Не змогла зі мною жити після смерті сина, і моя любов їй була не потрібна. Ми ж могли ще завести дітей, але ні. Пішла до іншого.
Смерть хмикнула. Звична справа, скільки раз вона вже чула таке.
- І тоді я вирішив, що сенс життя в моєму покликанні. Я вчив дітей. Я повністю віддався роботі. Вкладав у їх уми все, що знав сам, віддавався весь їм без залишку. Безсонні ночі заради того, щоб донести їм більше, ніж може дати школа. Стільки осіб я осяяв натхненням, скільки ясних очей горіли, слухаючи мене годинами. І що вийшло?
- Що? - мимоволі запитала Смерть.
- Та нічого! У кращому випадку сірі клерки, та балакучі менеджери. Ті ж, у яких я бачив майбутніх великих людей стали зовсім нікчемними. Покидьками. Прийшов до мене якось Андрій Васнєцов. Адже улюбленцем моїм був. Прийшов п'яним злиднем на День Вчителя. І каже: «Даремно ви все це робили, Сан Санич. Даремно». У мене в той момент серце зупинилось. Більше половини життя поклав даремно. Не залишив після себе нічого. Нічого!
Стрілка годинника дуже повільно, але повзла. Минуло півтори хвилини. Смерть піднялася з ліжка.
- Так у чому ж сенс життя? Скажи, може не даремно я таки прожив це життя і лежу зараз ось тут в памперсах?
- Пам'ятаєш в сьомому класі Яну Смирнову?
Старий наморщив лоба, намагаючись пригадати.
- Руда така?
- Так. Правда померла вже давно.
- Пам'ятаю.
- Пам'ятаєш ти їй підніжку підставив і вона з усього маху пролетіла, та приземлилась просто обличчям в купу собачого лайна?
Старому не сподобалися такі спогади.
- Нерозумною дитиною був. Діти бувають жорстокі.
- Неважливо. Її ще стали обзивати «Янка-гімнянка» і їй довелося перевестися через це в  іншу школу.
- І?
- Все. Оце і є весь твій сенс життя. Ти виконав своє призначення.
Старий охнув і затрясся.
- Як так? - сухо запитав він.
- Вона народила велику людину, політика, який увійде навіки в історію. Ти ж був лише пазлом мозаїки. Як і більшість людей. Просто пазли. Не більше.
- Ні. Не вірю ... Як же так ...
Смерть не стала слухати старого і змахнула над ним косою. Сіра субстанція душі покинула старе тіло, піднявшись до стелі і розсипавшись невидимим попелом.
- Ось так. - сказала Смерть і закинувши косу на плече вийшла з кімнати.
У кімнаті запахло сечею......

via https://tbs-mbs.net/show.php?wsh=14&id=105&pg=1
19
19 травня 2018 16:50:17
В Госдуму внесли поправки к Конституции о сроках полномочий президента. Их предложили увеличить до трех подряд

Парламент Чечни внес в Госдуму поправки к Конституции о продлении полномочий президента России до трех сроков подряд. Законопроект размещен в базе данных Думы.

Необходимость внесения поправок чеченские депутаты объяснили «достигнутой социально-политической стабильностью». Кроме того, по их мнению, в России надо сохранить преемственность власти из-за сложной внешнеполитической обстановки.

via https://meduza.io/news/2018/05/18/v-gosdumu-vnesli-popravki-o-srokah-polnomochiy-prezidenta
20
19 травня 2018 11:52:11
Начитався з ранку коментарів про владу ))) Деякі люди мріють про якусь іншу владу, яка їм щось дасть . Я прожив 50 років і не можу зрозуміти яку владу люди хочуть, люба влада це банда, Політична партія це вже свого роду мафіозна структура. При диктатурі країною править одна єдина велика банда і вона грабує народ . При демократії країною правлять декілька банд-угрупувань і вони теж грабують народ. Люба влада це інструмент насилля над людиною , яку владу ви хочете ? У древньому Ізраїлі була Божа влада і вона грабувала народ вимагала десятину від всього заробленого добра і ще й жертву. Плюс до Божої влади ще був цар який збирав мито. Ну не можна прямо так надіятись на владу , влада ніколи нікому нічого не давала і не дасть

@ Віктор Алекса
21
18 травня 2018 10:53:32
На повернення анексованого Росією Криму під контроль України підуть десятиліття.

Про це сказав представник уряду в парламенті Вадим Денисенко перед засіданням ВР.

"Є світові приклади, коли анексовані території поверталися до суверенних держав. Так, це не питання навіть кількох років. Це десятиліття. Але я впевнений, воно буде вирішене", - констатував Денисенко.

"Чи є в України стратегія з деокупації Криму? Так. Це військові дії. Іншої стратегії на сьогодні не існує. Нам треба ставати сильнішими. І санкції різко ослаблюють Російську Федераці", - додав він.

https://gazeta.ua/articles/politics/_u-radi-viznali-nespromozhnist-povernuti-krim/837654
22
17 травня 2018 20:28:50
1. Конструкторская документация на общую технологию фундамента - ExxonMobil
2. Поставщики гранита для производства щебня в составе железобетона моста - украинские гранитные карьеры.
3. Модульный бетонный завод для моста - немецкий концерн Stetter.
4. Портландцемент - немецкий концерн Heidelberg Cement.
5. Системы зачистки ржавчины до нанесения антикоррозийных покрытий - итальянская компания Bvgranigliatrici.
6. Комплексный контроль качества нанесения лакокрасочного покрытия - британская компания Elcometer.
7. Эпоксидные антикоррозийные покрытия свай фундамента - американская корпорация 3M и голландская корпорация AkzoNobel
8. Контролёр качества, выдающий сертификат надёжности антикоррозийных покрытия, - шотландская Exova.
9. Мониторинг усадки моста - голландская Allnamics.
10. Материалы для изготовления антисейсмических шаровых опор - немецкая компания Maurer AG
11. Гидравлические молоты для забивания свай моста - нидерландские компании Dematec Equipment и Biljard Hydrauliek, а также финская компания Junttan.
12. Поднятие арок - домкраты нидерландской компании Mammoet.
13. На площадке активно используются экскаваторы и краны Komatsu, устройства погружения свай от TEG, техника для дорожного полотна от HAMM, грейферы JCB, бульдозеры CAT и др.
14. Аккумуляторы для работающей на строительстве моста техники поставляет украинский завод «Энергоавтоматика»
23
17 травня 2018 14:54:47
У Луцьку презентують повну версію української соціальної мережі «єСвоє».

Про це повідомляють організатори заходу.

Розробники обіцяють абсолютно новий, наповнений якісним та легальним контентом, продукт з можливістю використовувати його і як джерело інформації і як інструмент ведення бізнесу. В рамках заходу будуть підняті такі теми: соціальні мережі та їх майбутнє, інноваційність соціальної мережі “єСвоє”, дитячий Інтернет, проблеми та перспективи, легальний аудіо-контент, квитковий сервіс, торгівельний майданчик.

=====

http://www.volynpost.com/news/113181-u-lucku-prezentuyut-nacionalnu-socmerezhu
24
17 травня 2018 14:28:29
Розвідка США стурбована будівництвом газопроводу "Північний потік-2" з Росії до Німеччини, оскільки це дозволить Росії розмістити нові технології прослуховування і моніторингу в Балтійському морі. Про це заявила в четвер в Берліні (Німеччина) заступник помічника держсекретаря США Сандра Оудкірк  :idea:
25
14 травня 2018 19:14:24
Українські бойові дельфіни не витримали окупації Кримського півострову росіянами.

"Після анексії Криму бойові дельфіни, що належали Військово-морським Силам ЗСУ України та знаходилися в Севастополі, відмовилися підкорятися російським окупантам, відмовилися від їжі і загинули від голоду," - розповів Борис Бабин, постійний представник президента України в Автономній Республіці
28
28 вересня 2017 10:56:46
Законопроект "О внесении изменений в Налоговый кодекс Украины относительно корректировки механизма налогообложения объектов жилой и нежилой недвижимости и увеличения штрафных санкций для неплательщиков налогов" можно назвать самой революционной инициативой властей в налоговой сфере. Комитет Верховной Рады Украины по вопросам налоговой и таможенной подготовил документ, который затронет интересы каждого собственника жилья.

Народный депутат от Блока Петра Порошенко Нина Южанина со своей командой из налогового комитета Верховной Рады не обошла вниманием размеры необлагаемой налогом площади объектов жилой недвижимости. Для квартир она сократится с 60 кв. м. до 30 кв. м., для домов – с 120 кв. м. до 70 кв. м., для различных типов жилья, которые одновременно находятся в собственности налогоплательщика, такая площадь составит – 100 кв. м.

Для тех, кто порадовался уменьшению максимальной налоговой ставки на недвижимость до 1,5%, нардепы приготовили неожиданный сюрприз: теперь ставка налога будет едина для всех объектов недвижимости независимо от их местонахождения и устанавливается в размере 5% от минимальной заработной платы за каждый "лишний" 1 кв. метр площади, превышающей необлагаемый налогом лимит для квартир и домов.
.

http://www.недостовірне джерело/news/economics/164419-verhovnaya-rada-izmenit-poryadok-nalogooblozheniya-nedvizhimosti.html
29
28 вересня 2017 10:11:17
http://ukraine-24.com

суспільний мовник готує нам новий новинний телеканал?
30
22 вересня 2017 13:11:36
старт 29 вересня ...

31
21 серпня 2017 15:20:49
"Геть ПОРОШЕНКА" під таким гаслом збирають долбойобів на "вересневий штурм" Верховної Ради України ...
Зараз сформовано декілька "Колон Протестантів" для намагання посіяти в Україні ХАОС. Бумбараш почнеться з 4 вересня (на повнолуння 06.09.17) і буде тривати до закінчення "буйства Місяця" 12 вересня 2017.
Жертв будуть вести "хвилями з можливостями оперативного підсилення". Завдання:
"Забеспечити створення 333 республік до введення миротворців ОДКБ".
Грошей Кремль виділив "на останній транш" нємєрянно бочками, але з 1 жовтня припиняють фінансування божевільних, через "витрати на передвиборчу президенську кампанію у РФ"...
Навчання "Захід 2017" будуть тривати до кінця жовтня, і якщо "хохляцткі колони" НЕ виправдають очикувать Кремля, то "Проект" буде "законцервованно до осени 2018 року", разом з наслідками для тих хто не виправдав "Надій Кремля" ;(
НАРОД НЕ ПІДТРИМАЄ ПРОТЕСТАНТІВ, навіть якшо "згідно Сценарію будуть жертви - пачками"...
* * *
Ну коротко, то ситуація така:
"Кончені та Дєбіли хочуть пограти у вересневу войнушку на вулицях Києва"
ШО БУДЕ?
Да НІХУЯ !!! Розпилять "двіжушні бюджети", трохи покалічать "жертовних баранів", і підуть ділити "Держбюджет 2018"
ШО РОБИТИ ?
Да НІХУЯ !!! "Не лізьте у гавно і будете у шоколаді"

33
20 серпня 2017 14:16:45
У понеділок США та Південна Корея проводять спільні військові навчання. Навчання відбуваються щороку. Цього разу у КНДР погрожують: якщо маневви стартують, у напрямку острова Гуам полетить ракета.

Тож Дональду Трампу потрібно було вибирати. Або піти на поступки Пхеньяну та отримати новий список вимог, або ж все ж таки провести навчання.

У Вашингтоні вибрали навчання. Вони стартують завтра, 21 серпня......


http://24тв/mizhnarodni_novini_tag1121?utm_source=seocopy
34
17 серпня 2017 11:41:07
== Якщо Вам пощастить і буде правильний час ==

Якщо вам пощастить, ви залишитеся одні. Зовсім одні, коли нікого не буде поруч і доведеться шукати опору на землю і на себе.
Якщо вам пощастить і це буде в правильний час, життя вдарить у вас, щоб розколоти як горіх і дістати ядро.
Якщо вам пощастить і буде правильний час, вам буде боляче. Так боляче, що цей біль майже змусить померти, а потім допоможе переродитися зсередини.
Якщо вам пощастить, ви будете плакати. І ці сльози нічим неможливо буде стримати. І через них прийде звільнення, а потім і справжнє життя.
Якщо вам пощастить, ви будете уразливі при інших людях. І ніяк не зможете це заховати. І тоді зрозумієте, хто з вами, а хто ні.
Якщо вам пощастить, ви не будете знати відповідей на запитання. І тоді доведеться щось вигадувати самостійно.
Якщо вам пощастить, ви розчаруєтеся в людях, ідеях, вчителях і добрих чарівниках. І, переживши це, зможете дивитися на реальний світ.
Якщо вам пощастить і буде правильний час, вам не буде в кого запитати поради. Зовсім ні в кого. І доведеться знайти внутрішній компас.
Якщо пощастить і буде правильний час, вам буде нестерпно, настільки що доведеться щось зробити з цим або просто розслабитися і дозволити світу щось з вами зробити.
Якщо вам пощастить, ви втратите, обдуритесь, будете зраджені і майже розчавлені. І це "майже" відкарбується на обличчі зморшками мудрості. І досвід залишиться з вами на все життя.
Якщо вам пощастить, у вас не залишиться грошей. І доведеться вступати в реальні відносини з людьми, яким раніше можна було просто заплатити.
Якщо вам пощастить, у вас буде дуже багато грошей, ви осягнете глибину відчаю, коли розвіється ілюзія, що щастя в них.
Якщо вам пощастить, вас далеко не всі будуть любити. І потрібно буде налаштувати внутрішню систему цінностей. А бажання всім подобатися відпустить ваше горло.
Якщо вам пощастить, хтось близький відвернеться від вас. І ви пізнаєте ціну моментам щастя. Якщо вам пощастить, ви зіткнетеся з улюбленими лицем в лице. І буде дві правди. Їх і ваша. І ви відчуєте дзвінкий простір між окремими Вселеними, які ледь стикаються.
Якщо вам пощастить, ви зможете все це витримати. І знайти спосіб перетворення себе. Відчуєте ту внутрішню алхімію, яка робить з болю красу. Зі злості смиренність. Зі страху звершення. А з радості надихаючий приклад. Провина і сором вичищають душу, як двірник вимітає старе сміття. А шрами перетворюють в двері.
Якщо вам пощастить і буде правильний час ...

© 22.02.16 Аглая Датешидзе

 :pooh_go:

#думкивголос #переклад #копіпаста
35
17 серпня 2017 11:23:02
11 серпня :: ДФС у Львівській області

ПЛАТНИКАМ ПОДАТКУ НА НЕРУХОМЕ МАЙНО

У відповідь на численні звернення громадян з приводу отриманих або неотриманих податкових повідомлень – рішень щодо сплати чи коригування суми податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, ГУ ДФС у Львівській області для оптимізації роботи з адміністрування зазначеного податку надає взірці заяв платників до контролюючого органу.
У разі, якщо платнику податку не надійшло податкове повідомлення -рішення про його сплату, він має право звернутися до контролюючого органу із заявою, до якої додати копії документів, що підтверджують право власності на нерухоме майно. Контролюючий орган на підставі заяви розрахує суму податку на нерухоме майно та надішле податкове повідомлення - рішення.
Якщо платнику податку надійшло податкове повідомлення – рішення про сплату податку на нерухоме майно, однак ним виявлено розбіжності і він не погоджується із сумою податку, такий платник податку може звернутися до контролюючого органу із заявою про проведення звірки.
Заяви подаються платниками податку як особисто контролюючому органу так і поштовим відправленням.

   :idea:


Повна версія