Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль
1
16 вересня 2017 11:47:20
Тут багато пишуть,  що москалі єбанулись на побєдобєсіі. І про брат'єв белорусів. Ці фотки показують, що в Союзі було так само і братья бєлоруси такі ж до сьогодні.
Вмєсто тисячі слов. І сміх, і гріх. Надіюсь не баян.

2
4 червня 2017 21:35:18
Заборона російських сайтів  чомусь не стосується російських інформаційно- розважальних сайтів. Хоча вони  не можуть шпигувати в такому обсязі, як вконтакті, але компенсують це пропагандою.  Крім того вони розміщали прямі заклики  народу Украіни виходити на вулиці і знищувати   державу. Таке було на Фишки.нет в 14 році.
Якщо проаналізувати наприклад сайт яплакал, матеріали з якого часто з'являють тут, то  рівень подачі матеріалу  досить високий. Матеріал постійно оновлюється, декілька раз на день, багато  нейтрального дуже цікавого матеріалу,  про природу, зброю, історію. 
Ну і до цих цікавинок постійно і невимушено прив'язуються пропаганда і відверта брехня .
Наприклад з останніх мислевірусів:
парада в Бресті в 39 році не було, фотографіі то фігня, Фінляндія напала на СРСР трохи раніше. Про непохитного генерала Єрмолова, який, що неймовірно, чеченів не боявся, вже раз п'ять було написано Про немитих в середні віка французів і п'яних англійських леді часто матеріал повторюється.
Якщо розглядати в загальному, то постійно проробляється тема величності Росіі, рускава духа  і ницості заходу і його сателітів. Тема прекрасного минулого в СРСР також фігурує кожен день. П'ятихвилинки ненависті і презирства до хохлів є постійними.
 Постійно мусується тема про чудотворну російську зброю. Ну і всемогутності і всемудрості хуйла, куда ж без цього.
В будь-якому наборі нейтральних історичних фотографій також обов'язково вставляються якісь компроментуючі ворогів фотки, наприклад фейкові фотки про замучених бандерівцями дітей.
Ну і безумовно трохи критики корупціонерів і диких чеченів також є.
По зрівнянні з радянською пропагандою тут діють більш розумно, немає тотального домінування незрозумілих лозунгів, лише цікавинки і диявольське розпалювання гордині ватників.
Очевидно, що ці сайти частково чи повністю фінансуються ФСБ.  Видно по відсутності фінансових проблем з подачею такоі кількості матеріалу, по спецгрупам тролів, які підтримують будь яку важливу пропагандиську тему, по роботі модераторів.
Так от до чого це все, ці сайти також мають бути заборонені, вони приносять не менше, а може і більше шкоди, чим заборонені. На них сидить достатньо багато народу з Украіни. Але нагально потрібно  створити або підняти рівень аналогічних украінських сайтів. А вони сьогодні слабуваті, мягко говорячи.  Це складно, але нічого неможливого тут немає. Тим більше, що ці сайти можуть заробляти, на рекламі наприклад.
3
29 травня 2017 11:12:13
Точний погляд на властітєлей дум - Костю Райкина, нинішніх театралів в різних Гоголь-центрах і т.д і т.п.  Як на них дивиться російська влада. І зі сторони вони також такі, стараючись загравати і лебезити перед цією владою.
4
26 травня 2017 20:49:00
Есть в Генуе старинное монументальное кладбище Стальяно, заложенное Наполеоном Бонапартом.
Если кто не был там на экскурсии, есть достаточно много фотосессий, если можно так это назвать.
На Лычаковском были многие, впечатляет, но это конечно не стоит в одном ряду по сравнению со Стальяно.
Для примера ссылка, где я почерпнул информацию
http://world.lib.ru/p/petrow_a_s/staglieno.shtml
Но впрочем речь не совсем о кладбище.
Посещали кладбище известные люди и даже классики, в живом еще виде. Из них можна назвать Чехова и Марка Твена.
Так вот отзыв язвительного и остроумного Марка Твена:
"Последнее, что мы посетили, было кладбище, и мы еще будем помнить его, когда уже забудем дворцы"
И вот отзыв Антона Павловича Чехова про один из известнейших памятников:
"Есть статуя одной старушки-помещицы, которая держит в руке два сдобных хохлацких бублика".
Кстати вот фотографии этого памятника.


Чехов дал невежественный и глупый комментарий. То была конечно не помещица и не бублики.
Но больше поражает, что даже в таком месте, где вроде надо думать о вечном, продолжает дерзить о мертвой женщине и конечно при этом надо вспомнить нелицеприятно хохлов. И это слеса.. врач-интеллигент. А тут постоянно анализируют высокоумных московских аналитиков Радзиховского, Невзорова и К. 99,99 % из них думали и 200 лет назад и думают сейчас, что суть украинца подносить хохлацкие бублики господам из Москвы. Только стратегия может отличаться.
А к поэту Чехову у меня после этого появилось отвращение.

Повна версія