Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль
1
26 листопада 2018 22:06:06
В переліку областей з ВС немає Криму?
Це спеціально чи проїбали?
2
24 січня 2018 16:09:54
Результати жеребкування Ліги націй УЄФА:

Ліга А:

Група А1: Нідерланди, Франція, Німеччина
Група А2: Ісландія, Швейцарія, Бельгія
Група А3: Польща, Італія, Португалія
Група А4: Хорватія, Англія, Іспанія

Ліга В:

Група В1: Чехія, Україна, Словаччина
Група В2: Туреччина, Швеція, Росія
Група В3: Північна Ірландія, Боснія та Герцеговина, Австрія
Група В4: Данія, Ірландія, Уельс

Ліга С:

Група С1: Ізраїль, Албанія, Шотландія,
Група С2: Естонія, Фінляндія, Греція, Угорщина
Група С3: Кіпр, Болгарія, Норвегія, Словенія
Група С4: Литва, Чорногорія, Сербія, Румунія

Ліга D:

Група D1: Андорра, Казахстан, Латвія, Грузія
Група D2: Сан-Марино, Молдова, Люксембург, Білорусь
Група D3: Косово, Мальта, Фарерські острови, Азербайджан
Група D4: Гібралтар, Ліхтенштейн, Вірменія, Македонія

Розклад матчів:

Тур 1: 6-8 вересня 2018 року
Тур 2: 9-11 вересня 2018 року
Тур 3: 11-13 жовтня 2018 року
Тур 4: 14-16 жовтня 2018 року
Тур 5: 15-17 листопада 2018 року
Тур 6: 18-20 листопада 2018 року.
3
26 червня 2017 22:17:40
21:54
ЗМІ: Кремль відкликає свого посла з Вашингтона на тлі розслідувань у США

Український Facebook, за оцінками самої мережі, виріс до 10 мільйонів акаунтів.


Що з УП?
4
12 квітня 2017 11:59:48
З прилавків магазинів почали зникати сигарети, навіть в тому ж АТБ асортимент складає половину від того, що був тиждень назад. А в деяких магазинах як після війни - 5-10 видім малопопулярних марок.
Що це робиться і коли закінчиться?
5
1 червня 2016 08:43:46
http://www.pravda.com.ua/news/2016/06/1/7110361/
Депутату польського Сейму світить 5 років за кнопкодавство
Цитувати
Варшавська прокуратура порушила справу щодо неособистого голосування у польському Сеймі.

Про це повідомляє "Радіо Польща".

Мова йде про ситуацію, коли під час голосування в Сеймі 14 квітня з приводу кандидатури судді Конституційного суду депутат політичної групи "Кукіз'15" Малгожата Зверцан проголосувала двічі – від свого імені і від імені депутата того ж формування Корнеля Моравецького.

За словами прокурора Міхала Дзеканского, слідство було порушено 30 травня. Справа стосується ст. 271 Кримінального кодексу, згідно з якою "держслужбовцю, який представив неправду в документі, що має юридичне значення", загрожує від 3 місяців до 5 років в'язниці. У рамках слідства будуть опитані свідки події. Крім того, в слідстві використовують відеозаписи засідань Сейму.

Прокурор зазначив, що не було порушено кримінальну справу проти спікера Сейму, як того вимагала опозиційна партія "Громадянська платформа". На думку партії, спікер винен у тому, що не перервав засідання після виявлення випадку неособистого голосування.

У зв’язку з цим "Кукіз'15" вирішила виключити зі своїх лав Малгожату Зверцан і закликала її здати мандат депутата. Тим часом депутат Корнель Моравецький добровільно відмовився від членства в цій політичній групі.

Попав під роздачу навіть спікер ;o Коли вже в нас буде такий рівень політичної культури?
6
27 квітня 2016 09:50:53
http://ua.euronews.com/2016/04/26/the-medical-response-in-the-aftermath-of-the-chernobyl-disaster/
Цитувати
...
euronews:

“31 смерть від гострої променевої хвороби напряму пов‘язали з безпосередніми наслідками Чорнобильської катастрофи. Які Ваші оцінки потенційного числа постраждалих внаслідок довготривалих впливів радіації?”

Роберт Ґейл:

“Якщо говорити лише про вплив радіації, а це лише одна з проблем, окрім переміщення людей та психологічних незручностей, існує два підходи. Можна врахувати невеликий ризик від радіації для більшості населення, але помножити його на мільйони людей. Якщо застосовувати цей підхід, то можна нарахувати, зокрема, 12 тисяч випадків захворювання на рак протягом 70 років. Це потрібно розглядати в контексті фонового рівня. В кожного з нас є ймовірність – 50 на 50 – захворіти на рак, а для людей, які зазнали впливу радіації, ця ймовірність зростає, можливо, на одну десяту відсотка. Це дуже сумно, але не порівняти з додатковим ризиком, пов‘язаним з курінням або вживанням алкоголю. Так що ми ніколи не дізнаємося справжнє число потенційних жертв, тому що настільки невелике збільшення ризику не можна буде виявити, хіба що з-поміж 100 тисяч ліквідаторів наслідків чорнобильської катастрофи.

Звідки в експертів така статистика?
7
31 березня 2016 10:34:57
http://www.epravda.com.ua/news/2016/03/31/587410/
Цитувати
МВФ стурбований, що Кабмін ще не підвищив тарифи на газ
Міжнародний валютний фонд стурбований відсутністю рішення Кабінету міністрів про підвищення тарифів на природний газ для населення з 1 квітня.
Про це постійний представник МВФ в Україні Жером Ваше повідомив "Українським новинам".
"Затримка, яку ми бачимо, є предметом занепокоєння", - сказав він.
Ваше зазначив, що для МВФ важливо дотримання Україною підписаного раніше меморандуму про співпрацю, який передбачає доведення цін на газ для населення до ринкового рівня.
Як повідомлялося, міністр соціальної політики Павло Розенко заявив про відсутність рішення Кабінету міністрів про підвищення тарифів на газ для населення з 1 квітня.

А рівнем доходів манюпасу вони не стурбовані?
8
14 березня 2016 11:33:24
http://www.pravda.com.ua/news/2016/03/14/7101982/
У кабінеті головного військового прокурора Анатолія Матіоса вимірюють радіаційний фон, а сам він не розлучається з табельною зброєю.
 Про це він розповів в інтерв'ю виданню "Сегодня", оприлюдненому в понеділок.
 Такі виняткові заходи безпеки Матіос пояснює "практично військовим становищем", в якому знаходиться Україна.
 "Коли обпікся раз на молоці, дмухаєш потім і на холодну воду. Погрози були і є", - пояснює прокурор той факт, що в його кабінеті вимірюють радіаційний фон.
 За словами Матіоса, його рідні "вкрай негативно" сприймають такі заходи безпеки.
 "Але цей захід вимушений, продиктований безпекою моїх близьких - мами і дружини", - сказав прокурор.
 На питання, чи носить він табельну зброю, Матіос зазначив:
 "Постійно. Регулярно буваю в тирі... Наші співробітники теж регулярно тренуються, виїжджають на стрільбища. Живемо фактично в стані війни - значить, повинні володіти різними видами зброї".
 Коментуючи той факт, що після заяви Віктора Шокіна про відхід серед його наступників згадують і його фіамілію, Матіос сказав:
 "Знаєте, я офіцер. У моїй біографії посад було чимало. І нинішня не є бухтою спокою. Нової роботи не прошу. Але генпрокурор у нас є - його прізвище Шокін".
 Про відносини з генпрокурором Матіос повідав наступне:
 "Він мій безпосередній керівник. Завжди говоримо один одному те, що думаємо, а не те, що хотіли б чути. Інтриг, брехні, фальші між нами не було і немає. Сьогодні Шокіна найбільше критикують ті, хто вчора хвалив і захоплювався ним. Але це вже політика. Мабуть, на цій посаді її не уникнути. Віктор Миколайович завжди був готовий до таких пертурбацій. Достойно готовий. За що його теж глибоко поважаю...".
9
28 січня 2016 12:05:49
blogs.pravda.com.ua

Сергій Лещенко 28 січня 2016, 11:54

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков всупереч закону суміщав посаду в уряді з роботою директором своєї італійської фірми.
В торгово-промисловій палаті італійської провінції Фрозіноне мною отримано реєстраційні документи щодо підприємства AvItalia S.R.L.
Згідно зі статутними документами, фірма була заснована в 2011 році з метою управління нерухомістю,
Статутний капітал склав 1,8 мільйона євро, а штат фірми складає одну особу.
Аваков був призначений на посаду міністра внутрішніх справ 27 лютого 2014 року. Але станом на квітень 2015 року Аваков продовжував бути президентом італійської фірми AvItalia S.R.L.
У розпорядженні автора є протокол про збори акціонерів фірми AvItalia S.R.L., які відбулися 30 квітня 2015 року в готелі "Київ" у присутності Арсена Авакова та його дружини Інни Авакової.
На зборах акціонерів було затверджено звіт за 2014 рік та розподілено прибуток в розмірі 203 тисячі євро.
Протокол зборів акціонерів підписаний президентом компанії AvItalia S.R.L. Арсеном Аваковим.
Проблема ж полягає в тому, що, за українським законом "Про Кабінет міністрів України", Аваков не може суміщати роботу міністром з будь-якою іншою діяльністю, "окрім викладацької, наукової та творчої у позаробочий час". Таким чином, на момент проведення зборів акціонерів Аваков понад 14 місяців суміщав роботу міністром внутрішніх справ України та президента італійської фірми AvItalia S.R.L.
Закон про засади запобігання і протидії корупції (що діяв до 26.4.2015) забороняв суміщати – "входити до складу правління, інших виконавчих чи контрольних органів, чи наглядової ради підприємства або організації, що має на меті одержання прибутку..." Це положення також було підтверджено рішенням Конституційного суду в березні 2012 року. http://zakon1.rada.gov.ua/rada/show/v006p710-12
Така ж норма є в законі про Кабмін. Стаття 7 закону передбачає, що "члени Кабінету Міністрів не мають права суміщати свою службову діяльність з іншою роботою, крім викладацької, наукової та творчої у позаробочий час, входити до складу керівного органу чи наглядової ради підприємства, що має на меті одержання прибутку".
Явно роботу Авакова президентом фірми AvItalia S.R.L. не можна вважати ні викладацькою, ні науковою, ні творчою.
Якщо сумісництво Авакова буде підтверджено компетентними органами, йому загрожує протокол про корупцію. При чому строк давності ще не сплив, – особа притягається до відповідальності не пізніше 3 місяців з дня виявлення, але не більше року з дня вчинення.
Згідно з Кодексом про адміністративні правопорушення (стаття 172-4), "порушення особою встановлених законом обмежень щодо входження до складу органу управління чи наглядової ради підприємства або організації, що має на меті одержання прибутку (...) доходів громадян з конфіскацією отриманого доходу від такої діяльності".
Оскільки незаконне суміщення посад міністра та італійського директора в Авакова тривало в 2014 році, а декларації за 2014 рік Аваков вказав прибуток 63 тисячі євро, тобто 1,069 мільйона гривень, то, за логікою закону, ці кошти мають бути конфісковані в Авакова на користь держави.
Окрім того, якщо мова ішла би про простого смертного, то наслідком притягнення до адміністративної відповідальності за корупційне правопорушення є також звільнення з посади. Однак, оскільки Аваков є членом уряду, складення протоколу про корупцію не стане підставою для автоматичної відставки – для цього потрібно ще подання від прем'єр-міністра Яценюка та голосування в сесійній залі.
За чинним законодавством, протокол про корупцію на міністра Авакова може скласти СБУ, прокуратура та Міністерство внутрішніх справ. Тому мною буде спрямовано відповідне звернення до вказаних органів. Якщо Національна поліція складе протокол про корупцію на міністра – це буде справжнім визнанням нових стандартів та цінностей у цьому органі. Значно кращий піар, ніж селфі та фейсбук-тролінг.

Повна версія