Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль
1
21 травня 2020 21:40:30
Американський уряд виділив 1 мільярд доларів компанії Астра-Зенека (шведсько-британська) яка спільно з Оксфордським університетом розробляє вакцину від Ковід-19.
Компанія зарезервувала виробничі потужності для виглтовлення 1 мільярда доз. Кажуть, що виробництво можн рлзпочатися вже у вересні, хоча випробування на людях ще не закінчені. 
2
11 травня 2020 00:41:55
Під час розвалу СРСР після закінчення 1-ї світової війни збігло 73 роки. На тій війні в Європі загинуло 10 мільйонів.
Плюс громадянська ще 4 роки і від 7 до 10 мільйонів жертв. Тільки розстріляли майже мільйон.
Хто в совку згадував про жертв тієї війни?
Ну святкували річниці Жовтневого перевороту, але без ажіотажу. Масового психозу серед населення не було.
Ветерани 1-ї кінної не розповідали по школах, як вони брали Перекоп. Так само ветерани Брусиловського прориву мовчали про свою участь в «імперіалістичній» війні.
А в Україні ж, певно, не було жодної родини, яку оминула б та війна. Мого діда червоні розстріляли в 1920 році перед його будинком. Але бабуся розповіла про це лише перед смертю. Всі мовчали. І все, начебто не було тих жахів.
Та і другу світову в совку не надто висвітлювали і перемогу  святкували більше за традицією. Два дні відгуляли і забули.
А були ж ще мільйони живих ветеранів. І вони могли розповісти правду про війну. Але ніхто солдатську правду чути не хотів.
Зараз тих, хто пройшов найважчі роки війни вже й не залишилося, як власне і тих, хто взагалі воював з німцями.
І тепер можна нести всяку пургу і створювати нову міфи.
75 років після завершення війни. Народилося й виросло 3 покоління. А святкують так, наче вчора перемогли.
4
24 квітня 2020 09:26:54
У Британії оприлюднили певну статистику.
Демографічну. По захворюванням покищо немає даних, а ось по смертям є.
Якщо подивитися на абсолютні цифри, то серед померлих 76 відсотків білих брианців, а 24 - азіати та негри.
Але якщо взяти ці цифри і розглянути пропорційно до кількості населення, то картина буде зворотньою - на кожного померлого білого пропорційно - на 100 тисяч кожної етнічної категорії -припадає 3 азіати та негри.
Йдеться лише про померлих в лікарнях.
5
23 квітня 2020 00:04:07
Бубочка вже радіє, що дали 1,2 млрд євро макрофінансової допомоги.
Порошенко тут звісно ніяким боком.
6
22 квітня 2020 17:38:00
Британські учоні з Оксфорда розпочинають випробування на людях нової вакцини від коронавірусу. Якщо все буде нормально, то у вересеі розпочнуть виробництво.
7
13 квітня 2020 17:35:37
Тому українському вченому, який винайде вакцину від корони :weep:
Не на розробку, а по результату.
Я відкрию йому таємницю, Білл Гейтс дав тільки на розробку мільярд.
А якщо якийсь український вчений раптом зварить на кухні  якісь ліки, то йому буде начхати на бубочкін мільйон - там покупців буде черга до Пекіна стоятиме.
І ще одна цифра - на Заході день клінічних досліджень в середньому коштує мільйон доларів. І не факт, шо препарат буде успішним.
Оце і є справжнє ставлення теперішньої та і всіх попередніх влад до науки. Навіть коли припече лише обіцяють, що дадуть грошей на науку. Потім. Можливо. Якщо буде результат.
8
12 квітня 2020 21:20:13
В то щось меня сомнєнія гложут.
9
6 квітня 2020 09:59:32

Существуют две версии происхождения фамилии Ермак.

По первой версии фамилия Ермак относится к так называемым «патронимическим» еврейским фамилиям, т.е., к фамилиям, образованным от мужских личных имен. Как правило, таким именем служило имя отца или деда, однако оно было не случайным, а родовым, «династическим» именем, передававшимся из поколения в поколение. В разных общинах традиции именования детей были несколько различными, но во всех еврейских семьях существовали имена, которые появлялись постоянно, с определенной периодичностью.

По звучанию «патронимической» фамилии обычно достаточно легко определить, какое имя в данной семье на протяжении поколений входило в набор «династических» имен.

Фамилия Ермак произошла от мужского имени Ерма(к), которое является формой танахического имени Иермияhу. Это имя в переводже с иврита означает «Да возвысит Г-подь». В Танахе это имя носит один из величайших еврейских пророков. Книга его является второй в разделе поздних пророков. Ирмеягу предсказывал судьбу окружающих Израиль государств, предвещал гибель язычеству и идолопоклонству и обращение всех народов к единому Б-гу, властелину Вселенной, во всеобщем царстве мира и добра, во главе которого будет стоять возрожденный Иерусалим.

По другой версии фамилия Ермак относится к так называемым «топонимическим» фамилиям, то есть к фамилиям образованным от названия города или местечка, в котором проживали первые носители этой фамилии. Причем чаще всего фамилия присваивалась человеку не тогда, когда он проживал в этом месте, а тогда, когда он переезжал на новое местожительство. За человеком закреплялось некое прозвище, потому что на вопрос «Откуда он?» часто отвечали, например: «Да он из Вильно. Он – виленский (или – Вильнер)». Таким образом, сформировалось большинство топонимических фамилий. Иногда прозвищем, а затем, фамилией становилось просто название населенного пункта.

По этой версии фамилия Ермак произошла от названия деревни Ермаки (Оршанского, Дрисского или Чаусского уездов) или Ярмаки (Вилейковского уезда).

Фамилия Ермак в дореволюционной России встречалась в городах Игумен, Бобруйск, Радомышль, Могилев, Васильков, Киев.
10
3 квітня 2020 00:47:16
Сценарій армагедона.
За три-чотири місяці такого триндеця закриється купа бізнесів. Як дрібних, так і великих. Мільйони людей опиняться на вулиці. Соціальні служби заваляться під вагою нових зубожілих. Держави або збанкрутують, або змушені будуть друкувати незабезпечені гроші.
За 3-4 місяці більшість проживе накопичення, навіть з урахуванням допомоги держави.
Якщо хтось думає, що в разі скасування карантину все швидко повернеться «як було», то йому місце в кабміні Зеленського.
Споживання всього промислового непотребу впаде в рази. Обвалиться ринок нерухомості. Покищо в Європі дають перерву у сплаті іпотеки та кредитів на 2-3 місяці. А що далі? Скільки людей опиниться на вулиці через півроку?
Чи є хоч в якогось уряду план В на випадок тривалої пандемії - 9-12 місяців? Ніфуя ні в кого немає. Всі моляться і сподіваються на диво. А див, як ми знаємо, не буває. При великому відсотку безсисптомних носіїв зупинити заразу практично неможливо, а розтягування в часі завдасть шкоди, яка буде відчутною і через 10 років.
Звісно хтось втратить менше, хтось більше, а хтось все.
І я не знаю, що для західного манюпаса страшніше - один із ста шансів померти від хвороби чи майже напевна перспектива жалюгідного життя.
Згадайте, з яким небажанням стара Європа вводила санкції проти кацапстану, бо вони могли негативно вплинути на їхню економіку - бюргер, блін, міняв би машину не через три роки, а через три роки і один тиждень.
А тепер він буде її міняти раз на 6 років у кращому випадку. І відпочивати на морі багаті північні європейці пару років точно не будуть. А тому кирдик всьому туристичному бізнесу і авіасполученням, що ще поповнить армію безробітних.
А після цього соціальні заворушення, зростання злочинності, прихід до влади радикальних рухів та інші наслідки руїни.
Тому, критичними будуть наступні два місяці. Зрозуміло, що пандемію не погасять. Але якщо знімуть обмеження, то врятують економіку, і тим часом, підтягуть ресурси для надання медичної допомоги.
Продовжать обмеження до кінця літа - далі стрімке піке і невідворотна зустріч з хижим північним пухнастим звіром.
11
31 березня 2020 08:59:24
Тому мені той закон до сраки, але якби була, то вітав би.
І так майже вся земля в оренді або в середніх фермерів, або у великих агрохолдингів. Якщо хтось мені скаже, що українські агрохолдинги не виводять гроші з України, то він просто дебіл.

Перевіримо.
12
18 березня 2020 12:51:56
З огляду на ситуацію і вільний час покищо повернувся.
Отже Англія. Пухнастий звір вже тут.
Тиха паніка, з огляду на твердий пофігізм бритів. В супермаркеті за останні 5 днів був один раз - потрібно було квіти купити, ну в принципі так само, як і скрізь. Черги по 10 візочків на касу. Бачив чергу в Костко - метрів 150, щоб зайти :)
Дружина з учорашнього дня працює з дому.
Уряд готує пакет допомоги бізнесам більше ніж на 300 мільярдів фунтів. Різні податкові пільги, іпотечні канікули, гранти малим та середнім бізнесам тощо.
Мій робочий графік пішов по п...і. ХЗ як воно буде далі.
На липень замовлена відпустка - квитки, готелі. Добре, що страховка покриває скасування на випадок епідемії, вчора якраз прислали листа. Але тільки, якщо все заповлялося до 17 березня.
Введено 30-денну не те, щоб заборону, але наполегливу рекомендацію утриматися від усіх несуттєвих зарубіжних поїздок. В разі таких подорожей ніякі випадки захворювання на КОВІД-19 не покриваються страховкою.
Спекулі, як і скрізь, наживаються на манюпасах. Дезинфікуючі засоби для рук зникли з продажу пару тижнів тому. Але тоді ще на амазоні можна було купити ізопропіловий спирт для дезинфекції за нормальні гроші. Зараз або втричі дорожче, або немає.
Маски є не в аптеках, а в крамницях у турків та індусів. Стоять коробки, ніхто особливо не купує. Людей в масках у своєму селі ще не бачив.
Британська медицина не готова до такої епідемії з великою кількістю важких випадків і відсутністю дієвих ліків і вакцин.
Вважають, що заражених вже під 60 тисяч. Ліжок у британських лікарнях ще менше, ніж в Італії.
13
3 липня 2019 19:34:20
Зайшов дати пораду зелебобікам.
Гривня зміцнилася. Купуйте долари. 
Дякувати не треба.
14
3 січня 2019 11:30:00
Час зробити перерву. Забагато негативу тут стало.
Бувайте наразі.
Не бешкетуйте тут без мене.
15
2 січня 2019 18:31:11
Етнічному українцю Порошенко дорікають тим, що він є буцімто є євреєм.
Юлії Володимирівні дорікають дідусем Капітельманом. Але ж вона хрещена і ходить в церкву.
А як бути з Зеленським, який не приховує, що він єврей?
Це йому в плюс чи в мінус?
Чи готова Україна проголосувати за єврея?
Може за 27 років щось і змінилося, але ви справді вважаєте, що сільська Україна настільки змінилася, що проголосує за єврея?
16
28 грудня 2018 23:14:22
Президента, який після закінчення терміну має підтримку менше 25 відсотків, постригати в ченці чи чорниці і в монастир гріхи замолювати до кінця життя.
17
28 грудня 2018 11:21:35
Пєтя наздоганяє Юлю, але покищо в другому турі Юля перемагає Пєтю.
Утім з другим туром взагалі непонятки, бо там тих, хто не визначився 50-60 відсотків.
18
24 грудня 2018 18:50:23
Сцуко, запізнився на літак.
 
При з‘їзді з моторвею за 15 км від аеропорту помилився трохи - після з‘їзду було ще розгалуження і я влетів не туди.
Навігатор показував, що залишалося 15 хвилин.
В результаті додалося 2 години - затори в Бангкоку і розв‘язки такі, що голову зломаєш.
Коротше, підійшли до стійки реєстрації через 10 хвилин після закриття.
Перереєстрація на наступний рейс і відповідно окрема плата. Ну і зайвих 4,5 години в аеропорту.

1000 баксів коту під хвіст. :weep:
19
20 грудня 2018 11:16:18
Типу все у нас добре.
20
20 грудня 2018 06:58:34
До останнього сезону Game of Thrones.
Прказ оголошено на квітень.
Всього буде 6 серій. Заходи безпеки для попередження витоку інформації безпрецедентні.
Тим часом можна прочитати нову книжку Fire and Blood про династію Тергарієнів за 300 років до Гри.
21
16 грудня 2018 13:48:07
Квитки від 5 євро в один бік.
Так що ловіть момент злітати на каву в Копенгаген чи Лондон.
23
14 грудня 2018 12:59:32
А в Феофанії й досі безкоштовно лікують нашу бидлоеліту?
24
10 грудня 2018 12:42:05
Прилетів. В готелі москалів не бачив.
Зі. В терміналі на прильоті поруч з нашим літаком стояв Ейр Юкрейн Інтернейшнл.
Суцільний позитив.
 [ua]
25
7 грудня 2018 13:12:59
Уряд пропонує запровадити новий податок на доходи людей старше 40 років у розмірі 2,5 відсотки, щоб закрити 30-мільярдну дірку в пенсійному бюджеті.
Кажуть, що така модель вже 20 років діє в Німеччині
27
15 листопада 2018 15:14:44
Скажіть, а чому у вас така нелюбов до експатів?
Я тут час від часу на англійських форумах пишу, так жодного разу не читав, щоб хтось комусь дорікнув, що ти там здриснув в Іспанію чи Малайзію чи не дай бо в Америку, сиди і не відсвічуй.
Ну, якби ще країну гімном поливали, то можна зрозуміти, а так проживання за кордоном, то як червона ганчірка для бика.
Ви так усіх своїх друзів розгубите.
Ізраїль, наприклад, сильний тим, що об'єднує всіх євреїв хоч би де вони жили.
28
11 листопада 2018 19:37:21
Москалі кажуть, що на 6-сту годину вечора проголосувало 76% населення ДиНиРи.
Ось де активна громадянська позиція.
Не здивуюся, якщо до 10 вечора проголосує 99.99% населення.
29
6 листопада 2018 13:47:22
Їхав на зелене світло. Проїхав перехрестя, рух раптом зупинився і я залишився наполовину на сітці. Зелене світло горить далі. Стояв так секунд 10 поки поїхали знову. Але формально порушив правила :weep:
30
5 листопада 2018 20:00:47
Ну, що прийде свій Вашингтон і все поміняється - пенсії по 1000 євро, газ по 90, хліб по 20 копійок і ковбаса по 2,20?
Ну і кожен, звісно, зможе купити мерседес і заправляти його по 10 гривень за бак?
Ось реально, ви справді вірите, що ні сіло ні впало українська економіка може задовольнити забаганки народу?
31
26 вересня 2018 21:34:52
Така думка одного з близьких радників Джеремі Корбіна - лідера британських лейбористів про нинішню українську владу. Сьогодні прочитав його статтю в журналі.
Так що моліться, щоб Корбін не прийшов до влади в Британії. Це капець, комуніст і путінський фанат може стати прем‘єром Британії.
32
26 вересня 2018 15:02:35
Британія ухвалює нове законодавство згідно з яким громадяни ЄС більше не матимуть переваг при влаштуванні на роботу.
З іншого боку пріоритет буде надаватися простим робітникам, зокрема будівельникам, працівникам на сезонних роботах.
Так що, прогнозую, що з наступного року Польща вже буде невктуальною.
Мінімальна зарплата в Англії зараз 7,5 фунтів за годину.
33
15 вересня 2018 19:13:02
Хто б що там не говорив, але Україна при Петрі йде в правильному напрямку. :K
34
9 вересня 2018 00:57:56
Дивилися як афрояпонка взула афроамериканку?
Матч був просто бомба.
35
7 вересня 2018 12:52:59
У другий тур виходять Юля та Петро.
У Петра рейтинг зріс.
Підтримка в Києві однакова, що в Юлі, що в Петра.
Думаю, Петро дотисне і залишиться на другий термін і завершить остаточний відрив від мордору.
36
3 вересня 2018 15:58:25
В Англії
Газ
315 фунтів (11500 гривень) за 1000 куб.м + 90 фунтів абонентна плата за користування мережами на рік
Електрика
12.5 пенсів за кіловат (2,6 гривні) + 80 фунтів абонентна плата за користування мережами на рік

Діліться, по чому там манюпас платить в поляків, німців та інших кровосісів.

Я це до чого.
Рано чи пізно ціни підтягнуться до тих, які є в сусідів.
І тут нічого не поробиш. Ефект сполучених ємностей.
37
3 вересня 2018 10:31:16
не вставляється
38
19 серпня 2018 11:01:56
https://www.newsweek.com/manafort-trump-putin-russia-mafia-strzok-fbi-1076582
There is a Russian asset in the White House. He is an asset. I believe he is an agent, but it's hard to prove he is knowledgeable. When you look at the 59 Russians, some live in Trump Tower. The Russian mafia is a state actor, and it has direct ties to Russian intelligence, and they have been located in the home of the president of the United States!

Вийшла книжка, автор якої доводить, що Трамп сидить на гачку російської мафії з середини 80-х. Що він відмив кілька мільярдів брудних грошей через свої казіно та будівельні проекти - 1300 оборудок з нерухомістю за готівку. Зв‘язує Могілевича, Манафорта і Трампа. І твердить, що російська мафія це лише підрозділ ФСБ.
39
15 серпня 2018 16:29:10
В Аеглії
Rail commuters in England's biggest cities are spending up to a fifth of their take-home pay on an annual season ticket, BBC analysis has found

Тобто, щоб їздити на роботу з передмістя за квиток треба вфддати до 20% чистої зарплати.
Ну і за житло ще від 30 до 50%.
І ці поїзди, блін, постійно вибиваються з графіку - запізнюютьс, скасовуються.
40
27 липня 2018 17:58:25
Науковці ЦЕРНу після трьох років дослідження стверджують, що зафіксували нейтрино, які рухаються швидше, ніж світло.

Повна версія