Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль
1
22 березня 2020 15:42:16
при цій кризі, коли нема роботи, доходу, яка мінімальна сума вам не дасть вмерти з голоду, і взагалі на який грошовий мінімум ви будете здатні прожити?
2
18 березня 2020 23:18:02
і зобовязати виходити на вулиці виключно в захисному костюмі, в першу чергу видавати всім всі хто перетинає кордон, думаю це обійдеться державі дешевше за всі можливі втрати економіки які цей вірус може спричинити в тривалій перспективі...

3
15 березня 2020 19:56:35
Isis issues coronavirus travel advice: terrorists should avoid Europe

The Isis terrorist group is steering clear of Europe because of the coronavirus. Having previously urged its supporters to attack European cities, the group is now advising members to “stay away from the land of the epidemic” in case they become infected  :laugh:  :lol:  :weep:
4
28 листопада 2019 12:13:41
Закон про покарання за незаконне збагачення набув чинності

Деталі: Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо конфіскації незаконних активів осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, і покарання за набуття таких активів" (№ 263-IX) доповнює Кримінальний кодекс новою статтею 368-5 "Незаконне збагачення".

Згідно з нею набуття посадовими особами активів, вартість яких більш ніж на 6,5 тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян перевищує їхні законні доходи, карається позбавленням волі на строк від 5 до 10 років із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років

Також внесено зміни до Цивільного процесуального кодексу, згідно з якими справи про визнання активів необґрунтованими та їхнє стягнення в дохід держави розглядає Вищий антикорупційний суд.

Позов про визнання необґрунтованими активів та їхнє стягнення в дохід держави пред'являється щодо активів, набутих після набуття чинності цим законом, якщо різниця між їхньою вартістю та законними доходами чиновника у 500 і більше разів перевищує розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб, а також щодо доходів від цих активів.

тобто все набуде непосильною працею до вчора вважається як законно набутим?  (tu)
5
23 травня 2019 22:33:28
після популізму шостого, і якщо раптом не зявиться ню-вакарчук, що мало імовірно, то із старої перетосованої колоди тільки йулька має реальний шанс на табуретку на наступних виборах, що скажете?
6
22 квітня 2019 02:23:45
з чистого аркуша

отже, понеділок, день 1-ий

- Кандидат у президенти Володимир Зеленський розповів, що продовжить Мінський процес та роботу у Нормандському форматі.
- "Я зроблю все, щоб повернути наших хлопців додому"
- "Наш план-підготовка, ми будемо робити дуже потужну інформаційну війну з приводу того, щоб закінчити вогонь на Донбасі…. Ми вас (журналістів – УП) запрошуємо, ми будемо з вами розмовляти. Найближчий час ми повідомимо всім. Всіх наших українських журналістів і блогерів. У нас є план дій"
- "Луценко –  це стара команда. Ми будемо призначати нових людей. І це відноситься не тільки до Луценка"
- "З приводу Генштабу – у нас є дуже серйозні хлопці, які мають авторитет у армії. Це діючі генерали. Ви обов’язково їх побачите

7
19 квітня 2019 11:27:59
враховуючи рейтинг зе, перед другим туром особисто в мене таке відчуття наче нація приставила до скроні револьвер із надією, що той один-єдиний набій при прокрутці барабану револьвера не опиниться в рівень із дульною частиною пістолета.

тобто або зіграє ставка на нове "абличчя" і все буде добре, або всім хана

добавлю для тих хто голосує за зе щодо маленького нюансу, в нашій ситуації в барабані револьвера заряджено не один набій, а навпаки лише одного немає, тепер прорахуйте шанси на виживання

десь так...  B-)


а, і забув додати, думай ТЕ!
8
19 квітня 2019 11:18:28
відмічаємось, хто ще залишився вірним принципам і моралі і не іде на компроміс із совістю?  [ua]
9
18 квітня 2019 14:33:14
я не підтримую:
10
8 квітня 2019 19:01:14
параграф 18

18. Якщо до виборчого бюлетеня для повторного голосування було включено лише одну кандидатуру, кандидат вважається обраним Президентом України, якщо він одержав більше половини голосів виборців, які взяли участь у голосуванні.

яким чином кандидат може офіційно набрати менше половини голосів, якщо в бюлетні нема графи «не підтримую жодного кандидата» в народі «противсіх»?

псувати бюлетні? забирати їх з собою і не кидати в скриньку? не ставити відмітки навпроти запропонованого кандидата?
11
6 квітня 2019 23:53:53
Вацлав Гавел (c)

це що до коменту гриценка - Чи готовий він до посади президента? Ні, не готовий, але відповідальність усвідомлює, готовий докладати зусиль і декларує намір спиратися на професіоналів

нагадую, що саботаж в країні триває з перших днів незалежності...
12
3 квітня 2019 13:20:00
крім плачу всьопропало, що реально можна і треба зробити суспільству, щоб президент не ставив під ризик наявність існування незалежності держави?

при ющенку після майдану всі розійшлись, бо наївно вірили, що мессія все за всіх зробить, але любі друзі так не думали, і країна отримала те що отримала
при януковичу, після того з якою легкістю йому вдалось підписати харківські угоди, країна просто стала приречена на майдан
при пороху, суспільство щось намагалось зробити, можна згадати хоча би сміттєві баки і масові виступи активістів, поки провокатори не жбурнули гранату в натовп нацгардійців таким чином дискредитувавши потенційні сили тиску на президента і його команду, після чого свинарчуки були лиш справою часу.
може час вчитись на власних помилках і суспільству пора створити такі механізми тиску і противаги щоб в президента навіть думки не виникало робити щось не так, чи далі всі будуть сидіти за монітором і обурюватись яке в нас інфантильне населення?
13
9 березня 2019 11:59:27
в списку кандидатів обираємо найменш достойного, той хто набере найбільше голосів вилітає.
в наступному турі повторюємо. таким чином, методом від супротивного фуп обере кращого серед гірших.

для чого така система? щоб штабні боти не накручували кнопкою ЗА голоси для свого кандидтата.

голосування першого раунду триває пять днів.

щоб не розтягувати голосування і враховуючи специфіку фупу відверті синяки типу бойко і ко в список не включаю.
Очевидно що реальна президентська боротьба буде серед трьох найрентинговіших, тобто порох, йулька і зе, тому гриценко і кошулинський в цьому списку як бонус, або бажана альтернатива.

Список складений за абеткою.
14
25 лютого 2019 12:31:21
тобто заборона урядом штатів для громадян usa відвідувати кубу, це норма і демократиче рішення, а заборона громадянам україни, вірніше навіть не заборона, а встановлення певних правил для відвідування країни агресора це шароварщина, націоналізм і короткозорість?
чи то в усскомірскіх братушек і їхніх ватних підспівувачів завжди так, подвійні стандарти, тут бачу, а тут ні?
15
11 лютого 2019 13:34:38
якщо у нас повністю відсутні механізми контролю за діями влади, тобто при існуючому положенні кого не виберем все одно отримаєм або чергового баригу, або я януковича.

імхо навіть найсвятіший очільник залізши на табуретку в українських реаліях скурвиться протягом же перших шести місяців, ось така наша реальність з якої майже немає виходу...
чи все-таки є?
16
31 грудня 2018 21:20:20
тоді рейтинг того ж клоуна зеленського посиплеться наче картковий будинок, йульки і пороха теж, але це вже не так суттєво...
17
20 грудня 2018 23:25:27
сьогодні всі 760 рейсів скасовано, якийсь клоун періодично запускав дрона над злітною полосою, поліція не може вичислити хто і звідки, як наслідок, в аеропорту цілковитий хаос в найгарячіший період року.

18
10 грудня 2018 14:53:47
натрапив в статті на головній про ліну костенко:

https://www.pravda.com.ua/articles/2018/12/10/7200729/

У 1965-му вона разом із кінорежисером Сергієм Параджановим, поетом Іваном Драчем, авіаконструктором Олегом Антоновим та іншими помітними діячами культури й науки надсилає до ЦК КПУ та ЦК КПРС лист-протест проти арештів української інтелігенції з вимогою зробити розгляди судових справ публічними.

здивувало, чистокровний кацап і тим не менше...

зайшов в вікі, причому в усскоязичну версію і там теж є про це:

По воспоминаниям современников Олег Антонов оказывал помощь семье осужденного украинского поэта, диссидента и политзаключенного Василия Стуса (помог с трудоустройством его супруги), писал письма в защиту поэтессы Лины Костенко. В ноябре 1965 года Олег Антонов подписал открытое письмо в ЦК КПСС (так называемое письмо 78) с протестом против политических репрессий в отношении представителей творческой интеллигенции УССР и дискриминации украинской литературы

https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%90%D0%BD%D1%82%D0%BE%D0%BD%D0%BE%D0%B2,_%D0%9E%D0%BB%D0%B5%D0%B3_%D0%9A%D0%BE%D0%BD%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%BD%D1%82%D0%B8%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87

ось і маємо парадокс, чистокровний українець медведчук і расовий москаль антонов...
19
8 листопада 2018 14:15:55
69-ти річний голландський пенсіонер буде домагатись юридично змінити дату народження з 49-го на 69-ий рік мотивуючи тим, що лікарі при обслідуванні діагностують, що його тіло відповідає віку 40-ка річної людини.
також він сподівається, що це має покращити перспективи пошуку праці та знайомств з жінками. одним із аргументів на свій захист вважає те, що якщо люди можуть юридично змінити стать, то зміна віку теж має бути дозволена.

ви можете змінити юридично імя, стать, то чому дискримінується можливість зміни віку заявляє чоловік.

а як вам, хотіли би змінити свій вік в паспорті?
20
12 жовтня 2018 16:59:48
що за якихось півроку наш президент зумів вирішити 300 літню проблему із томосом, а подолати корупцію в державі вже 5 рік ніяк не може?

невже завдання подолання корупції в державі є складнішим за здавалось би безнадійне вирішення питання з автономією нашої церкви?
22
5 червня 2018 20:39:42
вірніше ровер кюріосіті, обіцяють прес конференцію в четвер з повідомленням про те що робот там нарив  :crazy_pil:

NASA will hold a press conference to reveal its latest findings from Mars this week.
Few details have leaked about the mysterious new announcement, which will be streamed online from 7pm BST (2pm EDT) on Thursday 7 June.
Nasa is staying tight-lipped about what it has discovered on the red planet, but it has confirmed the announcement will feature ‘new science results from Nasa's Mars Curiosity rover’.
23
25 квітня 2018 22:33:20
дивимось
24
13 квітня 2018 21:41:24


жереб півфіналу ліги чемпіонів звів ліверпуль і рому
друга пара баварія-реалприкол в тому, що рома розіслала своїм вболівальникам імейл із лінком на квитки півфінальної гри з ліверпулем ще до того як відбувся жереб  :facepalm:ті хто в курсі яким чином мітяться мячики в чаші перед тим як їх витягають зрозуміють про що мова  :warning2:

до речі шева офіційний посол від уєфа на цьогорічний фінал в києві
25
31 березня 2018 00:03:32
Прислали звіт в кінці фінансового року із детальним розписом розходів із суми яка була сплачена як податок протягом року:

1. Welfare - Соціальна допомога                                                                  24.3%
2. Health - Охорона здоровя                                                                        20.3%
3. State pensions - Пенсія                                                                            12.9%
4. Education - Освіта                                                                                    12.3%
5. National debt interest - Обслуговування державного боргу                       5.5%
6. Defense - Оборона                                                                                    5.2%
7. Public order and safety - Громадський порядок та безпека (поліція та ін.)   4.2%
8. Transport                                                                                                    4.2%
9. Business and industry                                                                                  2.5%
10. Government administration - Утримання уряду                                           2.1%
11. Culture: sports, libraries, museums                                                             1.6%
12. Environment - Навколишнє середовище                                                    1.6%
13. Housing and utilities: street lights - Утримування будинків та ком.
      послуги, типу вул. освітлення та ін.                                                           1.5%
14. Overseas aid - Допомога іншим країнам                                                     1.1%
15. Contribution to EU budget - Внесок до бюджету ЄС                                   0.7%

а де можна глянути на що ідуть податки, і скільки, манюпаса в україні?
26
25 березня 2018 14:24:06
на боїнгу дрімлайнер з перту в лондон тривалістю 17 годин і 20 хвилин, відстань перельоту майже 15 000 км27
25 березня 2018 00:41:16
підкину трохи гламуру  B-)

28
25 березня 2018 00:13:11
трохи кострубатий переклад, знайшов новину на англомовному сайті

Понтифік прийняв рішення позбавити духовного сану дев'ять ченців, після того як стало відомо, що вони поширювали розповіді монахині, котра стверджувала, що вона безпосередньо спілкується із Богом.
Монахиня сестра Марія Баран ділилась повідомленнями від Всевишнього з отецем Григорієм Планчаком з монастиря Св. Феодора Студитів у с. Колодіївка Тернопільської області.
Церковні слідчі вивчили заяви сестри Баран і ті повідомлення які вона отримувала від Бога і зробили висновок, що ці повідомлення не були реальними.  :zrada:
Подальше розслідування в монастирі, в якому базується отець Планчак, виявило порушення в дисципліні :-G та несанкціоновані екзорцизи.
Заступник єпископа Тернопільсько-Зборовського архиєпархії Теодор Мартинюк пояснив: "Священик, який хоче це зробити, повинен отримати спеціальний дозвіл, благословення місцевого єпископа".
Крім того, деякі ченці, як повідомляється, почали приймати інструкції сестри Баран.

Після відповідних попереджень девять ченців були вилучені з монастирського стану так як вони не хотіли виправляти свою поведінку. Це рішення було особисто схвалено Римським Понтифіком.

Згідно з декретами, вони більше не можуть називати себе ченцями. Крім того, вони не мають права носити чернечий одяг і позбавлені всіх обов'язків, пов'язаних з прийняттям чернечих обітів.
Не повідомлялося, яке покарання було застосовано до сестри Баран, але на веб-сайті УГКЦ сказано, що "рішення Святішого Отця є остаточним і не може бути оскаржене"  :peremoga:

29
24 березня 2018 15:22:53
1. урочисте надання громадянства україни, призначення на державну посаду - ганебний кінець
2. геройське визволення з ворожого полону, вручення героя україни - ще більший зашквар
3. ...?

і все як з гусака вода

як навчити наших політиків політичної відповідальності, і головне, яким чином змусити нести за свої не вірні дії відповідне покарання?
30
21 березня 2018 12:35:02
Галицький балак, як латина – мова людей, котрих вже не є, але слова та фрази ще живуть в окремих нас, як слухачах тих, хто ще нею розмовляв.

Ми виховані бабцями, народженими на початку 1900-х, для яких балак був рідною мовою і усе дитинство ми прилипали взимку язиком до клямок, їли гижки,
крали цукерки з креденця, затикали дірки диктами і казали мішіґіне на ненормальних.

Чітко розуміли різницю між нендзою та єндзою, гидували офермами і гроші завжди клали в пулярес.
Зрештою, ми, малі і трохи радянські, практично не послуговувались тими словами, але вони були в наших вухах завжди.
Ми лазили бо’зна де і бо’зна з ким, але нас ніколи не трафляв шляк.

– А тріс би ти, холєро, як обруч!, – казала до мене за мої вар’ятства вчителька з біології і це було якось так по особливому затишно і викликало посмішку.
Бабці вчили нас грати в карти і я пам’ятаю свої гіркі і рясні як горох сльози, коли я програвав і шлапайка завжди залишалась мені “на пагони”.
Галицький балак стає мертвою мовою, ми ще її розуміємо – але балакати вже нема з ким.

Ті, хто нас би зрозумів – вже лежать під двома датами з рискою посередині, і єдина наша комунікація з ними – прополений пирій і кутя в слоїчку на святий вечір. І свічка.
Та мова була проявом любові та турботи до нас.
Їх вже нема, залишились тільки ми та їхня мова і вона ще тримається відлунням в нашій пам’яті.

Ми як герої бредберівської антиутопії, тримаємо ту мову в головах як спогад, але вона вже не наша. Просто інтегрований внутрішній перекладач дозволяє розуміти всі ті кучеряві польські, українські та жидівські словечка
Та мова як татуювання полінезійців, красиві кучеряві малюнки для більшості і тільки нечисленні вміють її потрактувати, оживити символи і слова.

Дрібні уламки тої мови і культури розсіяні по світу по Італіях та Іспаніях і це чи не найбільша втрата, величезна плата за потік євро в Галичину. Розірваний цикл передачі важливого від мам до дітей. Бо їхні діти вже не галичани, на жаль.
Останні із могікан, ми носимо мову людей, котрих вже нема і передати її нема кому.

http://lviv1256.com/lists/halytskyj-balak-yak-latyna-mova-lyudej-kotryh-vzhe-ne-je/
Іноді це стає тягарем.
31
20 березня 2018 20:08:14
...матеріали зберігаються у Луценка

"Прослуховування" було встановлено ​​співробітниками Національного антикорупційного бюро під процесуальним керівництвом департаменту розслідувань у сфері держслужби і держвласності Генеральної прокуратури України.

За даними джерела "Цензор.НЕТ" у кабінеті Спеціального антикорупційного прокурора Назара Холодницького 6 березня було виявлено підслуховуючий пристрій. Як з'ясувалося, "прослуховування" було встановлене ​​співробітниками Національного антикорупційного бюро під процесуальним керівництвом департаменту розслідувань у сфері держслужби і держвласності Генеральної прокуратури і з санкції суду.

Матеріали "прослуховування" зберігаються у Генерального прокурора Юрія Луценка. "Прослуховування" кабінету Холодницького тривало кілька місяців. Деталі розмов і результати операції поки не оприлюднені. Керівники ГПУ, НАБУ і САП поки не дають детальнішої інформації про ситуацію.

Джерело: https://ua.цензор/n3056762
32
6 березня 2018 14:42:43
при умові якщо буде забезпечено гарантії їхньої безпеки

тільки не кажіть пончику як "гаранти" кинули україну  :no2:
33
6 березня 2018 13:53:40
проти всіх
чи як там офіційно - не підтримую жодного кандидата, для вибору президента.
бо хряки у народу фактично забрали вибір не обирати серед гівнюків, на мою думку зараз якраз сприятливий час виправити цю помилку
34
4 лютого 2018 13:41:34
ідея взята з інтернет ігор i для геймерів повинна бути звичною

суть в тому щоб кожному водію давати на добу певну кількість "життя" яке буде зменшуватись відносно того скільки порушень буде ним зроблено під час водіння.

тобто сівши зранку в машину маєте 100% - якщо їдете по дорозі де обмеження 50 км/год на 10 км швидше кожної хвилини вам знімається 10%, йідете на 20 км - 20% і.д.
проїхали на червоне мінус 50%, розворот на забороненій ділянці дороги ще -50%, співвідношення теоретичні, але рівень кількості порушення=життя можна обрахувати і обгрунтувати детальніше.

якщо ви їздите без порушень, або з незначними порушеннями, то кількість "життя" дозволяє вам відїздити до кінця 24 годинного терміну, якщо життя витрачене дається 5 додаткових хвилин щоб запаркувати авто, і чекати добу поки знову не зявиться 100%. якщо дуже треба їхати водій може купити додаткове життя (еквівалент штрафу за порушення) і їхати далі.

імхо така система майже повністю замінює контроль поліції над водіями, також дисциплінує кожного водія, бо докупляти постійно додаткове життя буде не ожному по кишені.

35
2 лютого 2018 00:20:41
Міністр освіти Лілія Гриневич підписала наказ №1649, який скасовує діяльність у школах батьківських комітетів
Як йдеться у відповіді МОН на запит громадського активіста Віталія Фурманюка, наказ підписано 21 грудня 2017 року, – інформує «Українська правда. Життя».

Згідно з цим наказом, втрачає чинність розпорядження від 2 червня 2004 року №440 «Про затвердження примірного положення про батьківські комітети (ради)».

Скасування діяльності батьківського комітету, а також зміни до порядку прийому дітей у 1 класи загальноосвітніх навчальних закладів ухвалено відповідно до нового Закону України «Про освіту».

«Передбачаю, що багато педагогів та батьків критикуватимуть Лілію Михайлівну за це рішення, але вона зробила важливий та сміливий крок у боротьбі з корупцією та порушеннями прав в закладах освіти. Бо саме рішеннями «Батьківських Комітетів» адміністрації закладів виправдовують збір необлікованих готівкових коштів, наймання охорони та навіть відрахування дітей із закладів», – написав Віталій Фурманюк на facebook-сторінці, додавши скани документів.

«Давно не відчував таких позитивних емоцій, як ті, що з’явилися після цього важливого, своєчасного і революційного рішення Міністра освіти і науки Лілії Гриневич. Епоха владарювання багатьох шкільних князьків під прикриттям незаконних формувань закінчилася. Дуже сміливе й відповідальне рішення», прокоментував цю новину Ігор Лікарчук, освітній діяч, директор Українського центру оцінювання якості освіти в 2006-2011 та 2014-2015 роках.

Нагадаємо, ще у вересні 2017 року, у Львові батьківським комітетам та освітянам заборонили збирати кошти з батьків школярів і дошкільнят.

Окрім того, Лілія Гриневич зобов’язала школи оприлюднити інформацію про надходження та використання коштів до 1 грудня 2017 року.

http://gazeta.lviv.ua/2018/02/01/mon-zaboronilo-batkivski-komiteti-u-shkolax/
36
31 січня 2018 21:05:49
 У квітні 2019 року у Славську планують розпочати будівництво нового гірськолижного курорту-конкурента Буковеля. Про це повідомляє видання Liga.net.
За попередніми підрахунками, вартість будівництва нового курорту складатиме 300-500 млн євро.

«Цього року йде робота з документацією. Створюють карти, проводять попередні розрахунки, збирають висновки експертів про те, що на території можуть розмістити гірськолижні комплекси», – повідомив голова Славської об’єднаної територіальної громади Володимир Бега.

За його словами, у Славському планують збудувати не новий Буковель, а індивідуальний самодостатній гірськолижний курорт зі своїми особливостями.

 «Славське має більш вигідне географічне положення, ніж Буковель – 150 км від обласного ценру – Львова, є власна залізнична станція, через яку проходять чотири міжнародні поїзди, пряме сполучення зі столицею та особливий клімат», – сказав  Володимир Бега.

Гірськолижний курорт у Славському має реалізувати інвестор. Зокрема компанія «ОККО» має намір будувати траси і підйомники, натомість готелі та інфраструктуру відкриють інші інвестори.

Загалом новий курорт у Славському планують побудувати за 3-5 років. Вартість будівництва приблизно становить 300-500 млн євро. За попередньою інформацією, тут облаштують 65 км трас та інфраструктуру для обслуговування 15 тисяч туристів. Уже цього року у місті планують встановити освітлення та почати будівництво вело- та пішохідних доріжок від центрального вокзалу до комплексу «Захар Беркут».

http://tvoemisto.tv/news/girskolyzhnyy_kurort_u_slavsku_pochnut_buduvaty_nastupnogo_roku_91266.html
37
10 січня 2018 21:16:15
в аеропору варшави аварійне приземлення літака з кракова, аеропорт закрили поки проводять рятувальні роботи пишуть, що без жертв. оскільки аеропорт закритий мій рейс на варшаву стопорнули на взльоті сидимо в літаку хз коли тепер дадуть дозвіл. твітер пише варшава закрита вже протягом 4 годин :( і ніхто не знає коли відкриють...
38
26 жовтня 2017 22:51:20
сьогодні мали розсекретити документи, є якісь новини?
39
3 жовтня 2017 10:20:05
спочатку не зрозумів про який північний регіон іде мова, галіцію, країну басків, подім дійшло що це редактор УП скурив підручник географії в школі  :facepalm:
доречі в посиланні на ББС про північ навіть не згадується, але ж стаття там англійською, певно книжка з англійської теж пішла на самокрутики  :laugh:
40
29 вересня 2017 19:03:05
Турецька авіакомпанія Atlasglobal запропонувала пасажирам оформити проїзний на необмежену кількість перельотів в бізнес-класі на рейси з 1 жовтня 2017 року до 30 травня 2018 року. Про цеповідомляє avianews.com.

Наразі існує два типи проїзних:

Atlasglobal Unlimited Turkey Domestic на всі внутрішні рейси по Туреччині за 3500 турецьких лір ( близько $ 975 )
Atlasglobal Unlimited International за $ 3500 на всі міжнародні рейси, у числі яких Львів-Стамбул, Запоріжжя-Стамбул і Харків-Стамбул, які виконуються українською дочірньою компанією.
     
За опублікованими правилами, пасажир, який купив проїзний, може літати хоч кожен день на всіх власних рейсах авіаперевізника, проте йому необхідно заплатити всі податки і збори, розмір яких залежить від напрямку.

Проїзний дозволяє отримати стандартний сервіс бізнес-класу Atlasglobal – це можливість відвідування бізнес-залу в аеропорту, збільшена норма багажу, покращене харчування і переліт в салоні бізнес-класу. Однак, якщо на обраний рейс всі квитки бізнес-класу були розкуплені, пасажир може полетіти в економ-класі.

Переоформити документ на іншу людину правила не дозволяють – літати повинен тільки пасажир, на ім'я якого спочатку був оформлений проїзний.

Повна версія