Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль
1
17 грудня 2020 13:43:14
чи далі будемо чекати, що хтось має прийти і все за нас зробити?

У проєкті «Енергоефективний район Львова» на Сихові побільшало учасників. Під час другої хвилі було відібрано ще 18 активних ОСББ, які планують модернізувати свої будинки. Загалом «Енергоефективний район» тепер налічує 31 будинок.

Львівська міська рада: https://city-adm.lviv.ua/news/city/osbb/282963-uchasnykiv-enerhoefektyvnoho-raionu-na-sykhovi-pobilshalo2
31 жовтня 2020 09:59:02
що наніс істотної іміджевої шкоди державі на міжнародному рівні і дескредитував довіру до судової влади у країні та спричинив політичну напругу в державі.

це одна із підстав для звільнення суддів кс, не бачу причини її не використати. думай те
 
3
11 липня 2020 00:19:02
Біля Львова трапилась масштабна аварія. Є загиблийпри петрі такого не було :(
4
2 червня 2020 14:38:45
поясни чому народ мамчурів, корупціонерів, брехунів, ледарів не вчинив під час як першого так і другого майдану жодного погрому не державних установ, навпаки організував масові загони самооборони для контролю правопорядку у своїх містах,
а представники великого народу який є творцем світової культури, науки, промисловості, при першій кращій нагоді ідуть масово трощити найближчі магазини, склади і інші заклади?
це такий прояв високосвідомого суспільтва, яке українці за твоїм визначенням абсолютно не здатні створити?
5
7 травня 2020 16:10:08
а ось це дуже розумне рішення  (tu)

Україна буде ініціатором, Україна буде домінуючою стороною всіх подальших переговорів. Більше ніхто не буде чекати. Війна йде на нашій території, гинуть наші люди – тому ми сьогодні будемо займати домінуючу позицію.

З наступного засідання Україна представить із нашого боку людей, які є представниками (окупованих) територій. Це громадяни України. Це дуже важливо, тому що дуже багато людей, які проживають на території Л/ДНР, отримали російські паспорти.

Ми будемо залучати осіб, які переміщені, які вимушено сьогодні проживають не на окупованих територіях, але мають там (в ОРДЛО – ред.) прописку і були змушені виїхати – але це громадяни України, жителі Донбасу.

В якості запрошених ми будемо запрошувати цих людей на наступні засідання Тристоронньої контактної групи. Тому що монополія, яка існувала 6 років, коли там сиділи лише представники "ЛНР" і "ДНР"… Сьогодні розганяється "зрада", але при цьому 6 років усі закривали очі і сиділи з ними за одним столом".

https://www.pravda.com.ua/news/2020/05/7/7250806/
6
6 травня 2020 23:15:55
малюнок на стіні госпіталю в соутхамптоні, як подяка медичним працівникам за їх працю

8
26 квітня 2020 18:41:23
 У Львові на вул. Університетській оновили схему руху.
Так, у бік від вул. Січових Стрільців – одна смуга для зупинки громадського транспорту, друга для руху громадського транспорту. У бік до вул. Січових Стрільців – одна смуга для руху авто.Відповідно до оновлень, на вулиці нанесли розмітку та встановили нові знаки. Щоправда, знаки встановили догори ногами. Через це львів'яни звертаються на Гарячу лінію міста, аби знаки виправили, а відповідальних за таку роботу – звільнили.

http://tvoemisto.tv/news/na_universytetskiy_u_lvovi_vstanovyly_dorozhni_znaky_dogory_nogamy_foto_108896.html

ясно стався косяк в тому, що виготовили два ідентичних знаки на обидві сторони вулиці, але я не розумію за що звільняти виконавця, навпаки той хто встановлював не робив це бездумно, а хоч якось спробувати вийти із наявної ситуації, бо вчепивши знак не догори ногами, створив би масу проблем і аварійних ситуацій.
тому премія роботязі як мінімум  (tu)
9
22 березня 2020 15:42:16
при цій кризі, коли нема роботи, доходу, яка мінімальна сума вам не дасть вмерти з голоду, і взагалі на який грошовий мінімум ви будете здатні прожити?
10
18 березня 2020 23:18:02
і зобовязати виходити на вулиці виключно в захисному костюмі, в першу чергу видавати всім всі хто перетинає кордон, думаю це обійдеться державі дешевше за всі можливі втрати економіки які цей вірус може спричинити в тривалій перспективі...

11
15 березня 2020 19:56:35
Isis issues coronavirus travel advice: terrorists should avoid Europe

The Isis terrorist group is steering clear of Europe because of the coronavirus. Having previously urged its supporters to attack European cities, the group is now advising members to “stay away from the land of the epidemic” in case they become infected  :laugh:  :lol:  :weep:
12
28 листопада 2019 12:13:41
Закон про покарання за незаконне збагачення набув чинності

Деталі: Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо конфіскації незаконних активів осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, і покарання за набуття таких активів" (№ 263-IX) доповнює Кримінальний кодекс новою статтею 368-5 "Незаконне збагачення".

Згідно з нею набуття посадовими особами активів, вартість яких більш ніж на 6,5 тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян перевищує їхні законні доходи, карається позбавленням волі на строк від 5 до 10 років із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років

Також внесено зміни до Цивільного процесуального кодексу, згідно з якими справи про визнання активів необґрунтованими та їхнє стягнення в дохід держави розглядає Вищий антикорупційний суд.

Позов про визнання необґрунтованими активів та їхнє стягнення в дохід держави пред'являється щодо активів, набутих після набуття чинності цим законом, якщо різниця між їхньою вартістю та законними доходами чиновника у 500 і більше разів перевищує розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб, а також щодо доходів від цих активів.

тобто все набуде непосильною працею до вчора вважається як законно набутим?  (tu)
13
23 травня 2019 22:33:28
після популізму шостого, і якщо раптом не зявиться ню-вакарчук, що мало імовірно, то із старої перетосованої колоди тільки йулька має реальний шанс на табуретку на наступних виборах, що скажете?
14
22 квітня 2019 02:23:45
з чистого аркуша

отже, понеділок, день 1-ий

- Кандидат у президенти Володимир Зеленський розповів, що продовжить Мінський процес та роботу у Нормандському форматі.
- "Я зроблю все, щоб повернути наших хлопців додому"
- "Наш план-підготовка, ми будемо робити дуже потужну інформаційну війну з приводу того, щоб закінчити вогонь на Донбасі…. Ми вас (журналістів – УП) запрошуємо, ми будемо з вами розмовляти. Найближчий час ми повідомимо всім. Всіх наших українських журналістів і блогерів. У нас є план дій"
- "Луценко –  це стара команда. Ми будемо призначати нових людей. І це відноситься не тільки до Луценка"
- "З приводу Генштабу – у нас є дуже серйозні хлопці, які мають авторитет у армії. Це діючі генерали. Ви обов’язково їх побачите

15
19 квітня 2019 11:27:59
враховуючи рейтинг зе, перед другим туром особисто в мене таке відчуття наче нація приставила до скроні револьвер із надією, що той один-єдиний набій при прокрутці барабану револьвера не опиниться в рівень із дульною частиною пістолета.

тобто або зіграє ставка на нове "абличчя" і все буде добре, або всім хана

добавлю для тих хто голосує за зе щодо маленького нюансу, в нашій ситуації в барабані револьвера заряджено не один набій, а навпаки лише одного немає, тепер прорахуйте шанси на виживання

десь так...  B-)


а, і забув додати, думай ТЕ!
16
19 квітня 2019 11:18:28
відмічаємось, хто ще залишився вірним принципам і моралі і не іде на компроміс із совістю?  [ua]
17
18 квітня 2019 14:33:14
я не підтримую:
18
8 квітня 2019 19:01:14
параграф 18

18. Якщо до виборчого бюлетеня для повторного голосування було включено лише одну кандидатуру, кандидат вважається обраним Президентом України, якщо він одержав більше половини голосів виборців, які взяли участь у голосуванні.

яким чином кандидат може офіційно набрати менше половини голосів, якщо в бюлетні нема графи «не підтримую жодного кандидата» в народі «противсіх»?

псувати бюлетні? забирати їх з собою і не кидати в скриньку? не ставити відмітки навпроти запропонованого кандидата?
19
6 квітня 2019 23:53:53
Вацлав Гавел (c)

це що до коменту гриценка - Чи готовий він до посади президента? Ні, не готовий, але відповідальність усвідомлює, готовий докладати зусиль і декларує намір спиратися на професіоналів

нагадую, що саботаж в країні триває з перших днів незалежності...
20
3 квітня 2019 13:20:00
крім плачу всьопропало, що реально можна і треба зробити суспільству, щоб президент не ставив під ризик наявність існування незалежності держави?

при ющенку після майдану всі розійшлись, бо наївно вірили, що мессія все за всіх зробить, але любі друзі так не думали, і країна отримала те що отримала
при януковичу, після того з якою легкістю йому вдалось підписати харківські угоди, країна просто стала приречена на майдан
при пороху, суспільство щось намагалось зробити, можна згадати хоча би сміттєві баки і масові виступи активістів, поки провокатори не жбурнули гранату в натовп нацгардійців таким чином дискредитувавши потенційні сили тиску на президента і його команду, після чого свинарчуки були лиш справою часу.
може час вчитись на власних помилках і суспільству пора створити такі механізми тиску і противаги щоб в президента навіть думки не виникало робити щось не так, чи далі всі будуть сидіти за монітором і обурюватись яке в нас інфантильне населення?
21
9 березня 2019 11:59:27
в списку кандидатів обираємо найменш достойного, той хто набере найбільше голосів вилітає.
в наступному турі повторюємо. таким чином, методом від супротивного фуп обере кращого серед гірших.

для чого така система? щоб штабні боти не накручували кнопкою ЗА голоси для свого кандидтата.

голосування першого раунду триває пять днів.

щоб не розтягувати голосування і враховуючи специфіку фупу відверті синяки типу бойко і ко в список не включаю.
Очевидно що реальна президентська боротьба буде серед трьох найрентинговіших, тобто порох, йулька і зе, тому гриценко і кошулинський в цьому списку як бонус, або бажана альтернатива.

Список складений за абеткою.
22
25 лютого 2019 12:31:21
тобто заборона урядом штатів для громадян usa відвідувати кубу, це норма і демократиче рішення, а заборона громадянам україни, вірніше навіть не заборона, а встановлення певних правил для відвідування країни агресора це шароварщина, націоналізм і короткозорість?
чи то в усскомірскіх братушек і їхніх ватних підспівувачів завжди так, подвійні стандарти, тут бачу, а тут ні?
23
11 лютого 2019 13:34:38
якщо у нас повністю відсутні механізми контролю за діями влади, тобто при існуючому положенні кого не виберем все одно отримаєм або чергового баригу, або я януковича.

імхо навіть найсвятіший очільник залізши на табуретку в українських реаліях скурвиться протягом же перших шести місяців, ось така наша реальність з якої майже немає виходу...
чи все-таки є?
24
31 грудня 2018 21:20:20
тоді рейтинг того ж клоуна зеленського посиплеться наче картковий будинок, йульки і пороха теж, але це вже не так суттєво...
25
20 грудня 2018 23:25:27
сьогодні всі 760 рейсів скасовано, якийсь клоун періодично запускав дрона над злітною полосою, поліція не може вичислити хто і звідки, як наслідок, в аеропорту цілковитий хаос в найгарячіший період року.

26
10 грудня 2018 14:53:47
натрапив в статті на головній про ліну костенко:

https://www.pravda.com.ua/articles/2018/12/10/7200729/

У 1965-му вона разом із кінорежисером Сергієм Параджановим, поетом Іваном Драчем, авіаконструктором Олегом Антоновим та іншими помітними діячами культури й науки надсилає до ЦК КПУ та ЦК КПРС лист-протест проти арештів української інтелігенції з вимогою зробити розгляди судових справ публічними.

здивувало, чистокровний кацап і тим не менше...

зайшов в вікі, причому в усскоязичну версію і там теж є про це:

По воспоминаниям современников Олег Антонов оказывал помощь семье осужденного украинского поэта, диссидента и политзаключенного Василия Стуса (помог с трудоустройством его супруги), писал письма в защиту поэтессы Лины Костенко. В ноябре 1965 года Олег Антонов подписал открытое письмо в ЦК КПСС (так называемое письмо 78) с протестом против политических репрессий в отношении представителей творческой интеллигенции УССР и дискриминации украинской литературы

https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%90%D0%BD%D1%82%D0%BE%D0%BD%D0%BE%D0%B2,_%D0%9E%D0%BB%D0%B5%D0%B3_%D0%9A%D0%BE%D0%BD%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%BD%D1%82%D0%B8%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87

ось і маємо парадокс, чистокровний українець медведчук і расовий москаль антонов...
27
8 листопада 2018 14:15:55
69-ти річний голландський пенсіонер буде домагатись юридично змінити дату народження з 49-го на 69-ий рік мотивуючи тим, що лікарі при обслідуванні діагностують, що його тіло відповідає віку 40-ка річної людини.
також він сподівається, що це має покращити перспективи пошуку праці та знайомств з жінками. одним із аргументів на свій захист вважає те, що якщо люди можуть юридично змінити стать, то зміна віку теж має бути дозволена.

ви можете змінити юридично імя, стать, то чому дискримінується можливість зміни віку заявляє чоловік.

а як вам, хотіли би змінити свій вік в паспорті?
28
12 жовтня 2018 16:59:48
що за якихось півроку наш президент зумів вирішити 300 літню проблему із томосом, а подолати корупцію в державі вже 5 рік ніяк не може?

невже завдання подолання корупції в державі є складнішим за здавалось би безнадійне вирішення питання з автономією нашої церкви?
30
5 червня 2018 20:39:42
вірніше ровер кюріосіті, обіцяють прес конференцію в четвер з повідомленням про те що робот там нарив  :crazy_pil:

NASA will hold a press conference to reveal its latest findings from Mars this week.
Few details have leaked about the mysterious new announcement, which will be streamed online from 7pm BST (2pm EDT) on Thursday 7 June.
Nasa is staying tight-lipped about what it has discovered on the red planet, but it has confirmed the announcement will feature ‘new science results from Nasa's Mars Curiosity rover’.
31
25 квітня 2018 22:33:20
дивимось
32
13 квітня 2018 21:41:24


жереб півфіналу ліги чемпіонів звів ліверпуль і рому
друга пара баварія-реалприкол в тому, що рома розіслала своїм вболівальникам імейл із лінком на квитки півфінальної гри з ліверпулем ще до того як відбувся жереб  :facepalm:ті хто в курсі яким чином мітяться мячики в чаші перед тим як їх витягають зрозуміють про що мова  :warning2:

до речі шева офіційний посол від уєфа на цьогорічний фінал в києві
33
31 березня 2018 00:03:32
Прислали звіт в кінці фінансового року із детальним розписом розходів із суми яка була сплачена як податок протягом року:

1. Welfare - Соціальна допомога                                                                  24.3%
2. Health - Охорона здоровя                                                                        20.3%
3. State pensions - Пенсія                                                                            12.9%
4. Education - Освіта                                                                                    12.3%
5. National debt interest - Обслуговування державного боргу                       5.5%
6. Defense - Оборона                                                                                    5.2%
7. Public order and safety - Громадський порядок та безпека (поліція та ін.)   4.2%
8. Transport                                                                                                    4.2%
9. Business and industry                                                                                  2.5%
10. Government administration - Утримання уряду                                           2.1%
11. Culture: sports, libraries, museums                                                             1.6%
12. Environment - Навколишнє середовище                                                    1.6%
13. Housing and utilities: street lights - Утримування будинків та ком.
      послуги, типу вул. освітлення та ін.                                                           1.5%
14. Overseas aid - Допомога іншим країнам                                                     1.1%
15. Contribution to EU budget - Внесок до бюджету ЄС                                   0.7%

а де можна глянути на що ідуть податки, і скільки, манюпаса в україні?
34
25 березня 2018 14:24:06
на боїнгу дрімлайнер з перту в лондон тривалістю 17 годин і 20 хвилин, відстань перельоту майже 15 000 км35
25 березня 2018 00:41:16
підкину трохи гламуру  B-)

36
25 березня 2018 00:13:11
трохи кострубатий переклад, знайшов новину на англомовному сайті

Понтифік прийняв рішення позбавити духовного сану дев'ять ченців, після того як стало відомо, що вони поширювали розповіді монахині, котра стверджувала, що вона безпосередньо спілкується із Богом.
Монахиня сестра Марія Баран ділилась повідомленнями від Всевишнього з отецем Григорієм Планчаком з монастиря Св. Феодора Студитів у с. Колодіївка Тернопільської області.
Церковні слідчі вивчили заяви сестри Баран і ті повідомлення які вона отримувала від Бога і зробили висновок, що ці повідомлення не були реальними.  :zrada:
Подальше розслідування в монастирі, в якому базується отець Планчак, виявило порушення в дисципліні :-G та несанкціоновані екзорцизи.
Заступник єпископа Тернопільсько-Зборовського архиєпархії Теодор Мартинюк пояснив: "Священик, який хоче це зробити, повинен отримати спеціальний дозвіл, благословення місцевого єпископа".
Крім того, деякі ченці, як повідомляється, почали приймати інструкції сестри Баран.

Після відповідних попереджень девять ченців були вилучені з монастирського стану так як вони не хотіли виправляти свою поведінку. Це рішення було особисто схвалено Римським Понтифіком.

Згідно з декретами, вони більше не можуть називати себе ченцями. Крім того, вони не мають права носити чернечий одяг і позбавлені всіх обов'язків, пов'язаних з прийняттям чернечих обітів.
Не повідомлялося, яке покарання було застосовано до сестри Баран, але на веб-сайті УГКЦ сказано, що "рішення Святішого Отця є остаточним і не може бути оскаржене"  :peremoga:

37
24 березня 2018 15:22:53
1. урочисте надання громадянства україни, призначення на державну посаду - ганебний кінець
2. геройське визволення з ворожого полону, вручення героя україни - ще більший зашквар
3. ...?

і все як з гусака вода

як навчити наших політиків політичної відповідальності, і головне, яким чином змусити нести за свої не вірні дії відповідне покарання?
38
21 березня 2018 12:35:02
Галицький балак, як латина – мова людей, котрих вже не є, але слова та фрази ще живуть в окремих нас, як слухачах тих, хто ще нею розмовляв.

Ми виховані бабцями, народженими на початку 1900-х, для яких балак був рідною мовою і усе дитинство ми прилипали взимку язиком до клямок, їли гижки,
крали цукерки з креденця, затикали дірки диктами і казали мішіґіне на ненормальних.

Чітко розуміли різницю між нендзою та єндзою, гидували офермами і гроші завжди клали в пулярес.
Зрештою, ми, малі і трохи радянські, практично не послуговувались тими словами, але вони були в наших вухах завжди.
Ми лазили бо’зна де і бо’зна з ким, але нас ніколи не трафляв шляк.

– А тріс би ти, холєро, як обруч!, – казала до мене за мої вар’ятства вчителька з біології і це було якось так по особливому затишно і викликало посмішку.
Бабці вчили нас грати в карти і я пам’ятаю свої гіркі і рясні як горох сльози, коли я програвав і шлапайка завжди залишалась мені “на пагони”.
Галицький балак стає мертвою мовою, ми ще її розуміємо – але балакати вже нема з ким.

Ті, хто нас би зрозумів – вже лежать під двома датами з рискою посередині, і єдина наша комунікація з ними – прополений пирій і кутя в слоїчку на святий вечір. І свічка.
Та мова була проявом любові та турботи до нас.
Їх вже нема, залишились тільки ми та їхня мова і вона ще тримається відлунням в нашій пам’яті.

Ми як герої бредберівської антиутопії, тримаємо ту мову в головах як спогад, але вона вже не наша. Просто інтегрований внутрішній перекладач дозволяє розуміти всі ті кучеряві польські, українські та жидівські словечка
Та мова як татуювання полінезійців, красиві кучеряві малюнки для більшості і тільки нечисленні вміють її потрактувати, оживити символи і слова.

Дрібні уламки тої мови і культури розсіяні по світу по Італіях та Іспаніях і це чи не найбільша втрата, величезна плата за потік євро в Галичину. Розірваний цикл передачі важливого від мам до дітей. Бо їхні діти вже не галичани, на жаль.
Останні із могікан, ми носимо мову людей, котрих вже нема і передати її нема кому.

http://lviv1256.com/lists/halytskyj-balak-yak-latyna-mova-lyudej-kotryh-vzhe-ne-je/
Іноді це стає тягарем.
39
20 березня 2018 20:08:14
...матеріали зберігаються у Луценка

"Прослуховування" було встановлено ​​співробітниками Національного антикорупційного бюро під процесуальним керівництвом департаменту розслідувань у сфері держслужби і держвласності Генеральної прокуратури України.

За даними джерела "Цензор.НЕТ" у кабінеті Спеціального антикорупційного прокурора Назара Холодницького 6 березня було виявлено підслуховуючий пристрій. Як з'ясувалося, "прослуховування" було встановлене ​​співробітниками Національного антикорупційного бюро під процесуальним керівництвом департаменту розслідувань у сфері держслужби і держвласності Генеральної прокуратури і з санкції суду.

Матеріали "прослуховування" зберігаються у Генерального прокурора Юрія Луценка. "Прослуховування" кабінету Холодницького тривало кілька місяців. Деталі розмов і результати операції поки не оприлюднені. Керівники ГПУ, НАБУ і САП поки не дають детальнішої інформації про ситуацію.

Джерело: https://ua.цензор/n3056762
40
6 березня 2018 14:42:43
при умові якщо буде забезпечено гарантії їхньої безпеки

тільки не кажіть пончику як "гаранти" кинули україну  :no2:

Повна версія