Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Об'єднана тема біженців

Re: Об'єднана тема біженців

українські біженці безкоштовно їздять по всіх країнах Європи і подекуди й в Україну за речами додому матаються.
Брехня. З Німеччини в Польщу вже не на шару.
   
Re: Об'єднана тема біженців

С социалом тоже не спешат. Пока ничего не дали. Сказали мол - есть более нуждающиеся. Хотя как они определяют - кто более, кто менее не понятно. Может типа посмотрели, что она одна. А они сначала большим семьям стараются прмочь.Жить ей есть где. Работу ищет. Пока по линиям и контактам своей работы в Киеве

На счет социала и про начисление денег——

Если ей уже оформили тот "статус"—— то есть она официально зарегистрирована как беженка——то ей те деньги по любому придут——если даже не уже—то все равно насчитают все ей положенное.
И да——в разных землях по—разному, но всеобщая бюрократия одна на всю Германию(
пс. Но всё решаемо——нужно понастойчивей обращаться в органы.
   
Re: Об'єднана тема біженців

Заранее сорри если туплю, но вроде ветку пересмотрел и ответа не нашёл.
Малая в Германии. Зарегилась там, получила бумагу.
Прошёл месяц. В течение 6 мес должна получить разрешение на временное проживание.
Но, если я правильно понимаю, ограничение в 90 дней по безвиза формально никто не отменял для украинцев. Или не прав?
А если в результате пройдёт 90 дней, а разрешение на временное проживание так и не выдадут?

И если она уже начала официально процедуру оформления "статуса"—— то перестаньте переживать про "90 дней"
Все всё получат. Кто—то раньше, кто—то позже——но без крыши над головой и голодными не оставят((
   
Re: Об'єднана тема біженців

Ну і буквально тільки що переговорив зі знайомими біженцями——
Мама друга з сином . Чоловік вдома——військовий—рапорти пише—рветься на передову((.
Допомогли оформитися——поселили іх в соціальний такий собі гуртожиток——два верхніх поверха готелю виділило місто.Шукаємо квартиру.
Щодо "статусу"—— за місяць десь часу отримали ауфентальт( поки що в електронному вигляді). Обіцяють пластик десь за тиждень ще.
Оформилися на соціал——теж спочатку чекали чогось——але всі належні кошти вже отримали.
Записалися на курси мовні.

пс. Багато різних історій різних біженців. Але голодними та непоселеними не залишився ніхто(
   
Re: Об'єднана тема біженців
Via

Брехня. З Німеччини в Польщу вже не на шару.
А по різному всюди, десь за гроші, десь безкоштовно. Правила дуже неоднозначні, тому на розсуд кожної землі і кожної організації чи перевізника.
   
Re: Об'єднана тема біженців
Via

Вроде пока все общение на англ норм идёт. Пока решили ещё месяц- два. Если с работой не сложится, поедет домой.
Хіба що у неї є рідкісна освіта, на яку є попит. Безробіття і тут є. На заводи запрошують рибу чистити чи коробки пакувати. Але навіть це після отримання статусу.
   
Re: Об'єднана тема біженців

А по різному всюди, десь за гроші, десь безкоштовно. Правила дуже неоднозначні, тому на розсуд кожної землі і кожної організації чи перевізника.
Я про залізницю.
   
Re: Об'єднана тема біженців
Via

Я про залізницю.
І я про залізницю. Десь дають безкоштовні квитки, десь за гроші. Бо правило "Біженець має доїхати до країни призначення". А їдуть звідусіль і всюди.
   
Re: Об'єднана тема біженців

І я про залізницю. Десь дають безкоштовні квитки, десь за гроші. Бо правило "Біженець має доїхати до країни призначення". А їдуть звідусіль і всюди.
Їдуть в одному напрямку. Якщо назад - це вже туризм.
   
Re: Об'єднана тема біженців
Via

Їдуть в одному напрямку. Якщо назад - це вже туризм.
І отут залізниця має вирішити філософське питання - хто їде вперед, а хто назад, а хто по колу.
   
Re: Об'єднана тема біженців

Поляки молодці

Хочете прікол?

Дзвонять мої біженці в банк, хочуть активувати і прив'язати свій рахунок з банку до аплікації в смартфоні, щось в них не виходило.

В банку їх переключили до особи, яка говорить українською.
Вони питають в неї, чи могла би вона пояснювати російською, бо вони українською не дуже розуміють.
 :facepalm1:

Банкірша їм відповіла, що ні.
Тільки українською.
 :D

Занавєс

Завтра їдуть в банк, щоб там їм підключили.

 :facepalm1:
То піздєц, стільки жити в Україні і навіть не намагатися вивчити українську, щоб розуміти її на рівні спілкування.
   
Re: Об'єднана тема біженців

Побачила у вікно між деревами свічечки каштанів - одразу асоціація "Знову цвітуть каштани, хвиля дніпровська б'є...", ком в горлі і сльози

Якась я не пристосована до еміграції і чужини. І невже не побачу рідний Київ таким яким я його знаю?

І постійне відчуття що я паразит на соціалі, залежу від всіх. Дуже тяжко це відчувати. Скоріше б додому

Не можу напрягати онука, то хоч тут поплачусь в жилєтку, вибачайте
   
Re: Об'єднана тема біженців

Побачила у вікно між деревами свічечки каштанів - одразу асоціація "Знову цвітуть каштани, хвиля дніпровська б'є...", ком в горлі і сльози

Якась я не пристосована до еміграції і чужини. І невже не побачу рідний Київ таким яким я його знаю?


я Вас розумію, хоча й не біженець. В цілому, майже 4 роки провів у США, можна сказати, адаптований, але пам’ятаю цю внутрішню тугу за Україною, особливо перші пів року, та й зараз її відчуваю. Подорож до України для мене всі ці роки - найбільш радісна подія, просто щастя, очікування чогось справді важливого. З такими відчуттями лише в пологовий будинок вперше їхав до своєї новонародженої дитини
   
Re: Об'єднана тема біженців

   
Re: Об'єднана тема біженців

Побачила у вікно між деревами свічечки каштанів - одразу асоціація "Знову цвітуть каштани, хвиля дніпровська б'є...", ком в горлі і сльози

Якась я не пристосована до еміграції і чужини. І невже не побачу рідний Київ таким яким я його знаю?

І постійне відчуття що я паразит на соціалі, залежу від всіх. Дуже тяжко це відчувати. Скоріше б додому

Не можу напрягати онука, то хоч тут поплачусь в жилєтку, вибачайте
мені особисто дуже подобаються Ваші спогади про роки  столичного тогодення  (tu) .Непогано було б "вилити" іх в ессе.
Хай бог дає сили,  скоро будете вдома  [ua]
   
Re: Об'єднана тема біженців

А де Asti?
   
Re: Об'єднана тема біженців

Хто тут з Івано-Франківська?
Які зараз можливості аренди?
Здогадуюсь, що важко.
А наскільки?
   
Re: Об'єднана тема біженців
Agh

Хто тут з Івано-Франківська?
Які зараз можливості аренди?
Здогадуюсь, що важко.
А наскільки?
https://invite.viber.com/?g2=AQBCs3o1RursoU1NhE%2F5Sc27dsKj7mwp2jatJT6EJYqQL8lZ4ONEjUjdC185MyLU
У цій групі викладають запити та пропозиції.
   
Re: Об'єднана тема біженців

Хто тут з Івано-Франківська?
Які зараз можливості аренди?
Здогадуюсь, що важко.
А наскільки?
в самом городе дорого и нереально, по области ищите
   
Re: Об'єднана тема біженців

https://invite.viber.com/?g2=AQBCs3o1RursoU1NhE%2F5Sc27dsKj7mwp2jatJT6EJYqQL8lZ4ONEjUjdC185MyLU
У цій групі викладають запити та пропозиції.

Дякую.
   
Re: Об'єднана тема біженців

в самом городе дорого и нереально, по области ищите

Мне нужно в городе.
   
Re: Об'єднана тема біженців
Agh

в самом городе дорого и нереально, по области ищите
реально, только вчера нашел родне однокомнатную в центре по достаточно хорошей для нынешнего времени, цене
   
Re: Об'єднана тема біженців

реально, только вчера нашел родне однокомнатную в центре по достаточно хорошей для нынешнего времени, цене
за сколько? где в центре?
   
Re: Об'єднана тема біженців
Agh

за сколько? где в центре?
в личке смотрите
   
Re: Об'єднана тема біженців

в личке смотрите

И мне, если можно.
   
Re: Об'єднана тема біженців

И мне, если можно.
И мне, на всякий случай.
   
Re: Об'єднана тема біженців
Agh

И мне, на всякий случай.
И мне, если можно.
Ищите в группе вайбер, там актуальные предложения, ссылку я выше давал.
   
Re: Об'єднана тема біженців

Может кому- то будет интересно.
Малая из Германии слетала на пяток дней в Стамбул. С подружкой там встретились. Чуток развеяться.
Как выше уже писал, сразу по приезду она зарегилась , процедура ввн началась, но немцы до сих пор ничего не выдали.
По прилету из Стамбула, увидев украинский паспорт - стандартные вопросы: цель приезда, где живете, есть ли обратный билет, когда будете улетать.
Она отвечает, что мол обратного билета нет и когда будет улетать не знает.
Он смотрит на штамп прилёта в Дойч и говорит, мол у вас мало дней осталось пребывания ( это про 90 дней).
И тут малая показывает скан той бумаги, которую она получила после регистрации и начала процедуры.
Он что то поклацал на компе и говорит, так нет проблем мол…так бы сразу и сказали…вам даже штамп в паспорт не нужен.
Так что все ок. Если уже бумагу получил, то можно дальше про 90 дней не парится.
   
Re: Об'єднана тема біженців

А хтось вже прорвався в Канадуєвку ?:) По програмі CUET чи як там її...
   
Re: Об'єднана тема біженців

Спасибо, Запорожье! Завтра надеюсь сказать  Доброго дня, Львів!
   
Re: Об'єднана тема біженців

А хтось вже прорвався в Канадуєвку ?:) По програмі CUET чи як там її...

?single
   
Re: Об'єднана тема біженців

Главная наша семейная новость - малая наконец то получила термин на снятие биометрии для оформления ВВЖ.
Это хорошая новость.
А вот с получением денег все сложнее. Они пытаются убедиться , что малой ДЕЙСТВИТЕЛЬНО нужны деньги. ;) Ну то есть звучат вопросы типа: « А вам в самом деле нужны деньги? А у вам действительно нужна помощь немецкого правительства? Нет. Ну мы вам конечно не против помочь, но докажите нам , что вы в самом деле нуждаетесь в помощи»
В результате запросили обороты по карточке за март- апрель. У неё конечно есть с собой «левая» карточка на которой нет движения почти, но малая стремАется. Типа по ее словам это получится , что она «дУрит немецкое правительство и это не прилично «  :shuffle:.Свою реальную карточку она показать не может, там обороты есть.
И да, предложили поставить ее типа на биржу по поводу поиска работы. Она отказалась, мол спасибо сама ищу.
Ну как то так.
Честно говоря больше не встречал случаев, чтобы так доепывались в плане выплат.
   
Re: Об'єднана тема біженців

И да, предложили поставить ее типа на биржу по поводу поиска работы. Она отказалась, мол спасибо сама ищу.
Це тупняк. Треба показати що ти зацікавлений в пошуку роботи.
   
Re: Об'єднана тема біженців

Це тупняк. Треба показати що ти зацікавлений в пошуку роботи.
Так она действительно сама ищет. Собеседования, кейсы, тесты проходит.
   
Re: Об'єднана тема біженців

Re: Об'єднана тема біженців

У Львові перекинули до школи. Потрапив у кімнату з донбасянами. Тобто з ватою. Не плутати з звичайними громадянами з державницькою точкою зору.
   
Re: Об'єднана тема біженців

А з Миколайова до Одеси чи на Західну Україну  зараз можна дістатися?  Укрзалізниця  надає потяги досі безкоштовно?
   
Re: Об'єднана тема біженців

А з Миколайова до Одеси чи на Західну Україну  зараз можна дістатися?  Укрзалізниця  надає потяги досі безкоштовно?
нет, остался один эвакуационный потяг - из Покровска
   
Re: Об'єднана тема біженців

У Львові перекинули до школи. Потрапив у кімнату з донбасянами. Тобто з ватою. Не плутати з звичайними громадянами з державницькою точкою зору.
мама за границей?
   
Re: Об'єднана тема біженців

Можливо комусь цікаво——
Ось так виглядають документи на право перебування в Німеччині для біженців.
пс. Можливо різняться по землях.



   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 3 гостей
 
Повна версія