Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Разумков: Быстро закончить войну на Донбассе не получится

тогда какого хера Зе! на дебатах пасть открывал? ась?
Зе! курвится быстрее, чем прогнозировалось  B-)

потому что врал
   
тогда какого хера Зе! на дебатах пасть открывал? ась?
Зе! курвится быстрее, чем прогнозировалось  B-)
В смісле курвится? Не капитулирует?
   
Обвинять Зе во вранье, это прерогатива голосовавших за него.
   

Думаю через рік, будуть доводити мені, що вони не голосували за слуг, аж сраки будуть мокрі...

не через рік. тут вже сьогодні важко знайти

І хто тут "любитель"???
   
ну)) назвать більшість бидлом то є явна ознака власного дегенератства))) населення як населення . твоїх ідеальних українців і не було ніколи - - бо за сотні років ідеальні українці не створили державу - отже їх не було. а було осьтаке населення як є зараз . і називати населення УУкраїни ибидлом? простиставляючи населенню України якихось ефемерних ідеальних - яких ти навіть сфорумлювати не омжеш))) українці завжди булиотакими як є.  і цей факт тре або прийняти або й далі брехати
Не завжди, якщо ти б знав історію, то такого б не говорив би...
під впливом Імперій відбувалися зміни, коли у Европі відьм палили в Україні при церквах були школи і навіть жінки із дітьми навчалися...
Було б у мене стільки часу вільного, як у тебе, я б із тобою поговорив би, але я немає стільки часу тут сидіти...
Тому сам поцікався, як все змінювалось, як ломали людей особливо наші "старші брати", як багато Українців боролися іїх винищували, а бидло пристосовувалось до всіх і під всіх...
У кожній нації є дійсно люди із великої літери, а є бидлота, але завжди і гинуть найкращі а залишається, сам знаєш хто...
Велика проблема, що ми ніяк не можемо навчитися, у першу чергу себе поважати, у другу чергу відбиватися від московитів...
   
Не завжди, якщо ти б знав історію, то такого б не говорив би...
під впливом Імперій відбувалися зміни, коли у Европі відьм палили в Україні при церквах були школи і навіть жінки із дітьми навчалися...
Було б у мене стільки часу вільного, як у тебе, я б із тобою поговорив би, але я немає стільки часу тут сидіти...
Тому сам поцікався, як все змінювалось, як ломали людей особливо наші "старші брати", як багато Українців боролися іїх винищували, а бидло пристосовувалось до всіх і під всіх...
У кожній нації є дійсно люди із великої літери, а є бидлота, але завжди і гинуть найкращі а залишається, сам знаєш хто...
Велика проблема, що ми ніяк не можемо навчитися, у першу чергу себе поважати, у другу чергу відбиватися від московитів...


харош песдеть. чи у тебе говорити правду заважає особлива конструкція челюсті? а ну швико назвав мені успішний досвід українського ержавотворення або збираннями укрраїнцями етнічних земель.

безз отмазок -- ти  там навів  купу пустихх речень  замістть фактів. отже факти. дати.   
песдунн ти генетичний)))
   
і без варіацій "фантастично уніклаьним танцбристам завжди яйця танцювати заважають"
   
Обвинять Зе во вранье, это прерогатива голосовавших за него.
:laugh: так як це звичайні люди насмілюютьс кртикувати зеленськго - головного блазня країни :lol:
   
харош песдеть. чи у тебе говорити правду заважає особлива конструкція челюсті? а ну швико назвав мені успішний досвід українського ержавотворення або збираннями укрраїнцями етнічних земель.

безз отмазок -- ти  там навів  купу пустихх речень  замістть фактів. отже факти. дати.  
песдунн ти генетичний)))
Що бидлу можна доводити, якщо ти навіть не знаєш , що означає це слово... :gigi:
   
Що бидлу можна доводити, якщо ти навіть не знаєш , що означає це слово... :gigi:

тто що , знавець укрісторії)) швииеенько  ти обісрався і зійшов н абидло)))
ти не вине що тупий брехун , тебе таким народили. якби твоїми батьками були б гриммучі  змії - ти був би  гримучою змією)) а так ти тупий брехун)) ;)

нічого. трупні червяки і жуки зрештою урівняютьь всіх. і бидл і небидл)) і навтіь гримучих змій))
   
тто що , знавець укрісторії)) швииеенько  ти обісрався і зійшов н абидло)))
ти не вине що тупий брехун , тебе таким народили. якби твоїми батьками були б гриммучі  змії - ти був би  гримучою змією)) а так ти тупий брехун)) ;)

нічого. трупні червяки і жуки зрештою урівняютьь всіх. і бидл і небидл)) і навтіь гримучих змій))
Я тебе завжди хотів запитати, чому ти не пішов у "Слуги народу"...?
   
Я тебе завжди хотів запитати, чому ти не пішов у "Слуги народу"...?


тебе цікавлять такі ж недолугі питання)))) з тим що тобі насрато в голови ти все одно не зрозумієш. то ж логічно що тобі простіше думати  що я бидло ;)  це тебе ззаспокоює і примряє з реальністю.
   
Аргументи, на тебе прямо дихають, а ти їх не бачиш, то як може сліпому, довести щось зрячий...
  На мене дихає "шоколадний угар".
  Декого так і не попустило.
  Бо часи фанатизму у ставленні до політичних лідерів давно пройшли.
  ПЄСдуни - останні, хто цього не розуміє.  ;)
   
тебе цікавлять такі ж недолугі питання)))) з тим що тобі насрато в голови ти все одно не зрозумієш. то ж логічно що тобі простіше думати  що я бидло ;)  це тебе ззаспокоює і примряє з реальністю.
Ні ну ти дав відповідь сам гарно...
А тепер задай собі питання, як можна із таким спілкуватися, взагалі про щось...?
Але відповідь на питання ти не дав, не вдобне якесь мабуть для тебе воно..?
   
тогда какого хера Зе! на дебатах пасть открывал? ась?
Зе! курвится быстрее, чем прогнозировалось  B-)

а еще как лихо орал, пылая праведным гневом "Верните пацанов!!! Просто верните пацанов!!!"

Заслушаться можно было.

и куда что делось  :(
   
  На мене дихає "шоколадний угар".
  Декого так і не попустило.
  Бо часи фанатизму у ставленні до політичних лідерів давно пройшли.
  ПЄСдуни - останні, хто цього не розуміє.  ;)
Я ніколи не був шоколадним і ти це добре знаєш...
Тому це не до мене...
   
Мне кажется, Зеленский славно потрудился для победы, не?











   
Я ніколи не був шоколадним і ти це добре знаєш...
Тому це не до мене...
  Ги.
 А риторика ідентична натуральній шоколадній.
 
 ПиСи. Не тикайте. Амікошонство опонента недоречне. ;)

Останнє редагування: 18 серпня 2019 16:42:37 від Топа
   
Ні ну ти дав відповідь сам гарно...
А тепер задай собі питання, як можна із таким спілкуватися, взагалі про щось...?
Але відповідь на питання ти не дав, не вдобне якесь мабуть для тебе воно..?

гарно пестиш. але цю отвлєчьонну порощенківщину алиш для собі подібних.
ти ж знаець історії то повторю питання))

"успішний досвід українського ержавотворення або збираннями укрраїнцями етнічних земель. "
   
В ФБ  ттаке пишуть:

Русь - Україна
9 ч.

Ну що зебобіки, чекаємо на хуйло??
Мотор Січ перевели на неповний тиждень..Скоротили фінансування розробок нового обладнання для армії. Перехід на НАТовські стандарти харчування теж зупинили. Деякі пільги ветеранам теж скоротили.
   
В ФБ  ттаке пишуть:

Русь - Україна
9 ч.

Ну що зебобіки, чекаємо на хуйло??
Мотор Січ перевели на неповний тиждень..Скоротили фінансування розробок нового обладнання для армії. Перехід на НАТовські стандарти харчування теж зупинили. Деякі пільги ветеранам теж скоротили.

а  що робити? армія ж сама постійно каже що військового рішення на донбасі не має. а про крим армія вже шстий рік мовчить. просравши кинувши  зброю і дезертирувавши\зрадивши
   
а  що робити? армія ж сама постійно каже що військового рішення на донбасі не має. а про крим армія вже шстий рік мовчить. просравши кинувши  зброю і дезертирувавши\зрадивши

Как  что? До выборов у Зеленского  был такой чудесный рецепт, которым тыкали всем в морду - "просто перестать стрелять".

Шо такое? Не сработало?
   
Как  что? До выборов у Зеленского  был такой чудесный рецепт, которым тыкали всем в морду - "просто перестать стрелять".

Шо такое? Не сработало?

сработало))) 74 ідсотки проголосували ))))

але птання залишається. питання до генштабу і зсу. чому вони просравши території криму і донбасу - зазнавши поразок що закінчились мінськими капітуляціями - продовжують просирать бджет не даючи результатів?
   
тобто військо що просирє бюджет є а військового рішення немає
   
сработало))) 74 ідсотки проголосували ))))

але птання залишається. питання до генштабу і зсу. чому вони просравши території криму і донбасу - зазнавши поразок що закінчились мінськими капітуляціями - продовжують просирать бджет не даючи результатів?


Ну, у наперсточников тоже срабатывает. Но рано или поздно их бьют по роже.
   
Ну, у наперсточников тоже срабатывает. Но рано или поздно их бьют по роже.

рєдко. в Україні ніколи. в Україні люблять таки. вони тут Герої України))

але питання залишається. шостий рік як просрано крим і донбас. і генштаб з зсу мишей не ловлять "" військовввого рішння немає"" ну то як немає військового рішення   то що ви там робите - ? дармоїдствуєте писдите соляр і арсенали палите розкрадені вами. і на парадах красуєтесь))

за гроші які просирають ці дармоїди омжн анайнятиблеквторесі в які за місяць звільянть і крим і донбас.
   
Так і запишем: Розумков відмовився від повернення Українських земель...
   
Так і запишем: Розумков відмовився від повернення Українських земель...

ращумкоов гавно . але справедливості ради зазаначу-- що коли силовики просирали крим розумков був 0. та й питання  по поверненню криму це ввсе тки питання до незміного генштабку зсу і  ве новог президента.

а то парад вони хочууть а про крим і донбас - накуйнада нас і таг непогано кормлять
   
Быстро можно только сдаться.,закончить быстро  войну в нашей ситуации невозможно.Скорей всего война будет заморожена ,проведут новую границу до определенного времени.
   
Быстро можно только сдаться.,закончить быстро  войну в нашей ситуации невозможно.Скорей всего война будет заморожена ,проведут новую границу до определенного времени.

а що ж генштаб і ннайбоєздатніша?далі просиратимуть бюджет? то це держава чи насрано?
   
"Конечно, от нас (нового парламента. - Ред.) будут хотеть быстрого окончания войны, хотя все понимают, что быстро завершить ее не удастся, и решает это вовсе не парламент. Это большой путь, который должна пройти вся страна, все мы вместе", - отметил Разумков.

а чего вдруг? а перестать стрелять?
теперь новая власть стала зарабатывать на войне. Они ничем не лучше Петра. Кнурята какие-то.
   
а що ж генштаб і ннайбоєздатніша?далі просиратимуть бюджет? то це держава чи насрано?
Ты представляешь что такое наступление мотострелковой бригады?Это тысячи военных ,тысячи жертв каждый день. Похоронки и калеки,кроме того РФ не даст провести полно масштабное наступление применит боевую авиацию и ракеты которые начнут бомбить в тылу военные и гражданские обьекты ,чем мы сможем противостоять?Нужно судить тех кто сдал донбасс кто бибикал и дал возможность им зпкрепитьмя.
   
Ты представляешь что такое наступление мотострелковой бригады?Это тысячи военных ,тысячи жертв каждый день. Похоронки и калеки,кроме того РФ не даст провести полно масштабное наступление применит боевую авиацию и ракеты которые начнут бомбить в тылу военные и гражданские обьекты ,чем мы сможем противостоять?Нужно судить тех кто сдал донбасс кто бибикал и дал возможность им зпкрепитьмя.

Не, ну конечно же! Мотострелковая бригада - она для парада, и фоток из столовки! А ни как не для наступления!
   
"Конечно, от нас (нового парламента. - Ред.) будут хотеть быстрого окончания войны, хотя все понимают, что быстро завершить ее не удастся, и решает это вовсе не парламент. Это большой путь, который должна пройти вся страна, все мы вместе", - отметил Разумков.

а чего вдруг? а перестать стрелять?

Не,нормальная стартовая позиция перед Нормандским в сентябре/возможно/ ( и все подг. мероприятиями,которые стартуют завтра)

Называется: хуйло, а мы никуда не спешим
   
Та звістно, що ФУП-і любителів "слуг народу" немає. Звідки їм тут взятися ? Ви почекайте, через рік з'ясується, що за Зеленського і "Слугу народу" на ФУП-і взагалі ніхто не голосував. 
 :lol:
Нє, нє, тут списочок висів. Просто затихарються і ніки поміняють.
   
Ты представляешь что такое наступление мотострелковой бригады?Это тысячи военных ,тысячи жертв каждый день. Похоронки и калеки,кроме того РФ не даст провести полно масштабное наступление применит боевую авиацию и ракеты которые начнут бомбить в тылу военные и гражданские обьекты ,чем мы сможем противостоять?Нужно судить тех кто сдал донбасс кто бибикал и дал возможность им зпкрепитьмя.

то вони армія чи імітація? вони йдуть "служити"  знаючи що вдругшо - кинуть зброю і  навтьоки - як тто і було в криму ?
 ну і потім. окупація кацапами криму - при якій вони не зазналаи втрат - свідчить що можна і відити крим беез втрат.
але в зсу йдуть- судячи з твого цього опуса- не звільняти  і не воювати а освоювати бюджет. такі ж і результати
дармоїди імітатори. а крим показалв що зрадники і дезертири
   
:laugh: так як це звичайні люди насмілюютьс кртикувати зеленськго - головного блазня країни :lol:
У тебя проблемы с логикой. Ты критиковал Зе за обещание закончить войну. Теперь, когда он её не заканчивает,  вы должны его хвалить.
   
Не, ну конечно же! Мотострелковая бригада - она для парада, и фоток из столовки! А ни как не для наступления!
Диванный стратег ?
   
Диванный стратег ?

Великий практик наступлений мотострелковых бригад?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія